Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
stamatopoulos
PANATHINAIKOS
drastis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 24, 2013 8:34 am

τελικα η μονη λυση ειναι:
ΝΑΙ
ΝΑΙ
ΝΑΙ
παλια δοκιμασμενη επιτυχημενη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 24, 2013 2:12 pm

τελικα η μονη λυση ειναι:
ΝΑΙ
ΝΑΙ
ΝΑΙ
παλια δοκιμασμενη επιτυχημενη'


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.....ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ!!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑ ...ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΟΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΕς ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ......!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 31, 2013 11:34 pm

xaxaxaxa......ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ SATELITE ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Φεβ 01, 2013 10:34 am

Εμας να δεις..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 03, 2013 11:35 pm

stamatopoulos έγραψε:
xaxaxaxa......ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ SATELITE ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ξεκινα εσυ και ερχομαστε οι υπολοιποι...
κρατα μας θεση

υ.γ ρε ροκ ενα λαικ ηθελα να σου κανω και δεν εχει το ατιμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 04, 2013 5:42 pm

ρε φιλε ουτε με νοιαζει,ποιος θα ερθει και ποιος δεν θα ερθει...εδω δε με νοιαζει για μενα θα με νοιαζει για σενα η για οποιονδηποτε? το εχω πει χιλιες φορες .ΟΠΟΥ ΜΕ ΚΑΛΟΥΝΕ ΕΑΝ ΜΠΟΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ,ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΑΝΤΙΤΟΙΜΟ..ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΧΙ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑς ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ...
ΕΣΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ,ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΣ...ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩς ΑΠΡΑΓΟΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ..ΠΑΡΟΠΛΙΣΜΕΝΟΣ...ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ,ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ!!!!
Η ΘΑ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙΣ ΑΥΤΟΥς ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ Η ΘΑ ΤΟΥς ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ...
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΠΑΙΖΩ.ΣΕ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ..ΚΑΙ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΠΑΙΞΩ..ΕΣΕΝΑ ΠΑΝΤΩς ΘΕΣΗ ΔΕ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ..ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!!!
ΤΟΥΣ "ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ" ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΣΤΟΥς ΣΤΗΝ ΑΠΟΞΩ,ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ "ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ" ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΜΠΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΟΥΤΕ ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΟΔΗΓΗΣΑΤΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΤΡΩΚΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..
ΕΓΩ ΣΑς ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΣΑς ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΞΙΑ ΣΑς..

ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙς ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΩ ΠΛΥΘΗΝΤΙΚΟ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΛΑΜΠΑΡΧΗ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗ,ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ,ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑ,ΚΑΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ..ΕΧΕΙς ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΗΝΗΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΑΠΙΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ...ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΙΕΤΙΑ...

ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΧΛΕΥΑΖΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΑΙΤΙΟΥΣ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΩΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΒΛΩΝΕΙ..

ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΙΛΕ...ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΓΙΝΕΙ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ Η ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΒΑΛΑ...

ΑΝΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ (ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ) ΤΡΑΒΑ ΒΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΕΣ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ...

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ,ΔΕ ΚΡΑΖΟΥΝ ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ...ΜΠΡΟΣΤΑΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΗ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΟΡΟΙΔΟ ΣΕ ΠΙΑΣΑΝΕ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 04, 2013 5:56 pm

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ LIKE ΣΤΟΝ ΚΟΥΤΗ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΕΓΩ..
ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΚΟΥΤΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ,ΚΑΙ Η ΘΕΣΗ,ΚΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙς ΤΟΥ..ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΩ Η ΟΧΙ....

Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ Η ΛΥΣΗ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ?

ΠΕς ΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΓΩ.....

4-5 ΚΟΥΝΑΒΙΑ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΣΑΣ..

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΛΥΣΗ,ΚΑΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ,ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΚΡΑΖΕς?ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΩΛΟΒΑ ΦΙΔΑΚΙΑ? ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ?

ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ.(ΣΑΣ) ΚΑΙ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΜΟΥΤΡΑ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ?

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΤΕΡΑ,ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ...Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΟΜΩς ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΟΘΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΑς ΑΞΙΖΕΙ...

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ....ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΒΛΩΝΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΔευ Φεβ 04, 2013 8:27 pm

ναι
ντα
σι
ουι
ντιαβολ

πες τα ρε ξεκινο-ξεκινο
ραντεβου στην λαρισσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Φεβ 05, 2013 12:20 am

εγω στο ειπα ,εαν θελω θα παω και στη λαρισσα,και παντου...εσυ δεν μας ειπες που θα πας, και ποτε..
περιμενε μπας και βγαλει ο ηλιος κερατα και αποφασισεις να παιξεις..

να σε δω και του χρονου που θα ψαχνεις για ομαδα παλι,τι θα λες και τι τραγουδια θα παιζει το ρεπερτοριο...


αντε βρες μας καμια αιθουσα να παιξουμε τωρα και ασε τη θεωρια..τουλαχιστον στη λαρισσα ειναι πιο αξιοπρεπεις απο μας..και αιθουσα εχουν,και ομαδα,και παιζουν,και διοργανωνουν και τουρνουα...

παιξε τωρα σπιτι σου,οπως και γω στο δικο μου,και περιμενε να αναλαβει κανας γνωστος,κανας φιλος,κανας συγγενης τη προεδρια μπας και κανεις σεφτε σε επισημο τουρνουα...

λαρισσα και πολυ σου ειναι φιλε..και χαρη σου κανουν αν πας και παιξεις,γιατι τωρα πολυ απλα δεν παιζεις ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙΣ!!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ " ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΩ ΠΑΙΧΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΣΗΜΙΤΗ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Φεβ 06, 2013 9:21 am

εδω μπορειτε να δειτε καθαρα τα συμπτωματα στερησης επιτραπεζιου ποδοσφαιρου.

και εμεις μητσο δεν παιζαμε αλλα δεν καναμε ετσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Φεβ 06, 2013 11:44 am

κατα πρωτον φιλε δε στερηθηκα τιποτε..οτι ωρα θελω παιζω.ακομη και εντελως να διαλυθει το μπουρδελο στην ελλαδα,εγω θα παιζω,και τα ταξιδακια μου θα πηγαινω οπως και παλια..

κατα δευτερον "εσεις" δεν παιζατε γιατι ηταν επιλογη σας,η αποχη,η κλαψα,η μιζερια,και το γυφταριο..

κατα τριτον εγω δεν εκοψα ποτε τη καβλα κανενος,.επαιρνα το κουτακι μου,επαιζα,και οτι κερδισα το πηρα με την αξια μου,και τα αρχιδια μου..
εσυ και καποιοι αλλοι "φωστηρες",μονιμως κανετε την ιδια δουλεια ΔΙΟΤΙ ΟΝΤΩς ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΣΑΣ ,ΣΤΟ ΧΩΡΟ,ΙΚΑΝΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΙς ΠΡΟΣΩΠΙΚΕς ΣΑς ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ ΣΑΣ.
δεν ειναι τυχαιο οτι καθε 2-3 χρονια οι ιδιοι και οι ιδιοι αρχιμαλακες του χωρου,οι λεγομενοι ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ βρισκουν αιτιες,για να γινομαστε κωλοχανιο.το εχω ξαναπει..να σας δωσουμε ολων απο μια καρεκλα,να σας κανουμε και προεδρους και οτι αλλο γουσταρετε,μπας και ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΙΛΟΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΑς ΑΦΗΣΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

τεταρτον δεν στερηθηκα το παιχνιδι,διοτι οτι γουσταρα να αποκτησω τοσα χρονια στο χωρο ΤΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ αγωνιστικα.εαν παιζουμε καλως..εαν δεν παιζουμε στα αρχιδια μου.....αλλα οχι φιλε να σας πω και μπραβο επειδη σας αρεσουν τα σκατα..
εαν καποιοι στο χωρο ειναι σκαταδες και γυφτοι εγω δεν ειμαι..εγω εμαθα να παιρνω το κουτακι μου,να πληρωνω τη συνδομη μου και να παιζω ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ με το αναλογο αντιτοιμο..εαν εσυ γουσταρεις τα πισω γυρισματα και τις γυφτιες,δικαιωμα σου αν ποτε αποφασισεις να παιξεις,γιατι μεχρι τωρα μονο κραζεις..

εγω φιλε ουτε εκλαψα,ουτε παρακαλεσα ποτε να παιξω...και αυτα που σου γραφω ειναι για να καταλαβεις οτι δεν ανηκω στα μαλακισμενα,που τα τραβατε εσυ και οι ομοιοι σου απο τη μυτη,οδηγωντας το χωρο στα σκατα και την απραξια..
ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΙΟΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΓΚΕς ΔΗΛΑΔΗ..

ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ Η ΔΕΝ ΣΑς ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ,ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ,ΔΙΩΧΤΕ ΤΟΥς ΥΠΕΥΘΗΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΕΣΕΙΣ..
ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΑΡΧΙΔΑΤΑ.ΜΕ ΕΥΘΗΝΗ.ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ...ΟΧΙ ΜΕ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΣΚΑΤΑ!!!!

ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ,ΕΣΥ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΤΟΥς ΑΡΕΣΕΙ Η ..ΚΑΤΑΝΤΙΑ...


ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΣΜΑ,ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟ..

ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΦΩΝΑΧΤΕ ΜΕ ΝΑ ΕΡΘΩ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Φεβ 06, 2013 11:27 pm

δεν θα το αμελησουμε

Λοιπον ποτε φευγεις για λαρισσα;

ποτε να ερθω να σου σηκωσω το ......
αγωνιστικο σου επιπεδο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Φεβ 06, 2013 11:31 pm

stamatopoulos έγραψε:
ΔΙΟΤΙ ΟΝΤΩς ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΣΑΣ ,ΣΤΟ ΧΩΡΟ,ΙΚΑΝΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΙς ΠΡΟΣΩΠΙΚΕς ΣΑς ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ ΣΑΣ.

αν δεν ηταν η χαρακτηριστικη ορθογραφια θα ελεγα οτι το ειχα γραψει εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Φεβ 07, 2013 1:40 am

Λοιπον ποτε φευγεις για λαρισσα;

ποτε να ερθω να σου σηκωσω το ......
αγωνιστικο σου επιπεδο;


ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΩ ΦΙΛΕ...ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕς ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ....ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΝΕΒΟΥΝ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ,ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΝΕΒΟΥΝ ΟΜΑΔΕς,ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΩ ΒΕΤΕΡΑΝΟΥΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΩ ΟΜΑΔΙΚΟ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ? ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΩ,ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ..

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΩς ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙς? ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙς ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΥ Ο ΙΔΙΟς..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..


stamatopoulos έγραψε:
ΔΙΟΤΙ ΟΝΤΩς ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΣΑΣ ,ΣΤΟ ΧΩΡΟ,ΙΚΑΝΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΙς ΠΡΟΣΩΠΙΚΕς ΣΑς ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ ΣΑΣ.


"αν δεν ηταν η χαρακτηριστικη ορθογραφια θα ελεγα οτι το ειχα γραψει εγω..."


ΧΑΧΑΧΑΧΑ..ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ..ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ.ΕΧΕΙς ΓΡΑΨΕΙ 10 ΤΟΜΟΥΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ? ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙς ΜΑΛΙΣΤΑ...ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ,ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΑΡΚΟΥΔΑ!!! Η ΜΗΠΩς ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΟ ΤΟ LISENCE? XAXAXAXAX
EΛΑ ΠΕς ΜΟΥ ΤΩΡΑ,ΑΝ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΡΝΗΘΕΙς?
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙς ΘΕΛΕΙς ΑΠΟ ΑΥΤΑ....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ


Ε ΡΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ,ΝΑ ΣΕ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΤΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΣ,ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ ΦΩΤΙΕς Ο ΚΩΛΟς ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ..ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ!!!! ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙς ΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Φεβ 07, 2013 6:49 am

εγω φιλε ουτε εκλαψα,ουτε παρακαλεσα ποτε να παιξω...και αυτα που σου γραφω ειναι για να καταλαβεις οτι δεν ανηκω στα μαλακισμενα,που τα τραβατε εσυ και οι ομοιοι σου απο τη μυτη,οδηγωντας το χωρο στα σκατα και την απραξια..
ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΙΟΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΓΚΕς ΔΗΛΑΔΗ..


Λοιπόν Μητσε.
Το να έχεις κόντρα με τον Κεχρή και να ξεχέζεστε δημόσια δεν ενοχλεί κανέναν. Δικαίωμά σας είναι.
Το να αποκαλείς όμως τον κόσμο με χαρακτηρισμούς όπως μαλακισμενα
ή ότι τους σέρνει ο κεχρής απο την μύτη, είναι το λιγότερο απράδεκτο.
Γι αυτό καλό είναι να προσέχουμε τι γράφουμε.
Δεν φταίει ο κόσμος που δεν γουστάρει την κατάσταση που δημιουργήθηκε και απέχει για να τον βρίζεις.
Δεν φταίει ο κόσμος που οι δικοί σου ζητάνε ένα τσουβάλι λεφτά σε τέτοιες εποχές για να παίξει κάποιος, έχοντας σίγουρα αναβαθμίσει χώρο γήπεδα κλπ αλλά στο φινάλε δεν τους το ζήτησε κανείς. Οι 15 που γουστάρετε ακουμπήστε τα και παίξτε. Οι υπόλοιποι σου αποδείξαμε πως δεν πληρώνουμε κερατιάτικα για ένα χόμπι, όυτε θα μπούμε σε διαδικασία να ανεχτουμε τον κάθε μακακα και τα κόμπλεξ του που προσβάλει και κάνει σαματάδες.

Γι αυτό σε παρακαλώ πολύ στο μέλλον οι χαρακτηρισμοί μόνο σε όσους σου έχουν δώσει δικαιώματα.
Και τον κοσμάκη άστον στην ησυχία του.
Την καλημέρα μου.

Υγ : Στη διάθεσή σου για περαιτέρω ανάλυση




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Φεβ 07, 2013 9:41 am

Δεν φταίει ο κόσμος που οι δικοί σου ζητάνε ένα τσουβάλι λεφτά σε τέτοιες εποχές για να παίξει κάποιος, έχοντας σίγουρα αναβαθμίσει χώρο γήπεδα κλπ αλλά στο φινάλε δεν τους το ζήτησε κανείς. Οι 15 που γουστάρετε ακουμπήστε τα και παίξτε. Οι υπόλοιποι σου αποδείξαμε πως δεν πληρώνουμε κερατιάτικα για ένα χόμπι, όυτε θα μπούμε σε διαδικασία να ανεχτουμε τον κάθε μακακα και τα κόμπλεξ του που προσβάλει και κάνει σαματάδες...

ΔΕ ΣΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΡΕ ΑΤΡΟΜΗΤΕ..ΚΑΤΑ ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ,ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΠΟΣΟ ΠΑΙΖΕΙΣ,Η ΑΝ ΕΠΑΙΖΕς ΠΟΤΕ...ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣ ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...

ΕΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΑΠΟΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝΕ ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕς ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ,ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΖΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕς ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΥΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ..ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ" ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΩ, ΔΕ ΠΑΙΖΩ,ΧΡΩΣΤΑΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΩ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕς ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ" ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΧΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕς ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ

ΣΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ 50 ΑΤΟΜΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥς ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥς ΛΟΓΟΥΣ..ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ..
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΕ ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ ΤΙς ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙς ΚΥΡΙΑΚΕς ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΝ,ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥς ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΑ ΣΤΑ ΙΣΑ...

ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΔΕ ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΚΑΝΕΙΣ,ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.ΟΠΩς ΔΕ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕς ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΟΠΩς ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΝΕΝΑς ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ...ΑΥΤΟς ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ..ΑΝ ΘΕς ΠΑΙΖΕΙΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΘΕς ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ
Ο ΚΑΘΕΝΑς ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ,ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ..ΕΞΙΣΟΥ ΑΠΛΟ..

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑς ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ? ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ? ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ? ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ? ΑΝ ΝΑΙ ΚΑΛΩς ΑΝ ΟΧΙ,ΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΧΡΗ..

ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ ,ΤΙ ΕΙΣΑΙ,ΠΟΣΟ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΑΝ ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ,...ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΕΧΡΗ...ΤΟΤΕ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΝΟΗΜΑ..


Ο ΚΕΧΡΗς ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΤΥΡΕΤΑΙ.ΟΛΑ ΤΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΞΙΝΙΖΟΥΝΕ,ΚΑΝΟΝΤΑς ΤΟΝ ΚΑΜΠΟΣΟ ΜΕ ΤΙς ΠΕΡΙΟΥΣΙΕς ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ...ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ,ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑ LISENCE,ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΟ ΔΗΜΑΚΕΑ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑς ΖΗΤΑΝΕ ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ.ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩς ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙς ΚΑΙ ΣΥ..
1,,ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΟΜΩς ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΦΡΑΓΚΟ,ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΕΧΕΙ..
2,,ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΠΟ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕς ΤΟΥ,ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΛΕΦΤΑ
ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ,ΕΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΑΛΛΟΥς
3,ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΞΟΔΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ..ΤΣΑΜΠΑ..ΟΠΩς ΕΚΡΑΖΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ? ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΩ..ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑς ΤΑ ΕΠΡΗΖΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1-2 ΕΥΡΩ,ΦΕΡΝΟΝΤΑς ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΛΛΟΥΣ..ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΜΕ 2 ΕΥΡΩ? ΚΑΙ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?

ΜΑΓΚΙΑ ΚΛΑΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΩΛΟς ΦΙΛΙΣΤΡΙΝΙ..ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΑΤΡΟΜΗΤΕ?
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΧΡΗ ΚΑΙ ΤΟΥς 3-4 ΤΗς ΣΥΝΟΜΟΤΑΞΙΑς ΤΟΥ..ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΙΧΤΙΚΕς ΚΙΟΛΑς!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Φεβ 08, 2013 12:06 am

Ρε παιδια για ποιον Κεχρη μιλαει;
υπαρχει και αλλος κεχρης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Φεβ 08, 2013 1:21 am

ναι για ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ που δεν παιζει εδω ,και 5 χρονια,που δεν εχει δωσει ποτε φραγκο στην ομοσπονδια για να παιξει,που εχει γραψει 10 τομους στα ελληνικα και ξενα φορουμ,που μονιμως εφερνε σε ολα σα μονιμο παραδειγμα την πρωην ομαδα του..απο την οποια εφυγε κακειν-κακως..με αποτελεσμα οι πρωην συμαπικτες του να γινουν..η ιδιαιτερα,,της ιδιαιτερας,,ω ιδιαιτερα..ειναι γραμμενα μερικα ποστ πιο πισω.τα γραφτα δε σβηνονται..
επισης για τον αλλον λεω,που διατυμπανηζε οτι παιζαμε τσαμπα στην ηλιουπολη,ενω τωρα μας πινουν το μεδουλι..αλλα οταν ανελαβε το κυπελλο η συμετοχη δε θυμαμαι να ηταν τσαμπα!!!! ισως επειδη θα εβαζε λεφτα απο τη τσεπη του,και επρεπε να τα παρει πισω,ενω τοσο καιρο εκραζε για τσαμπα ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ!!!
επισης για τον αλλον λεω,που αποκαλουσε οσους παιζανε κοτες ,και μαλακομπουκωμενους..(αλλα τοτε οι φιλοι του δεν θιχτηκανε γιατι πολυ απλα δεν παιζανε) χτες θιχτηκανε!!!!
επισης για κεινον που εγινε ολοκληρο συμβουλιο για το αν θα παιξει μετα απο πεντε χρονια,ενω δεν εχει πληρωσει ουτε μια δραχμη,ενω ολοι οι υπολοιποι μαλακες εχουν πληρωσει τις συνδρομες τους,και τις καρτες τους,και τα license τους..
εαν τον αφηνανε να παιξει θα ηταν καλοι οι μαγαζατορες και οι μπραβοι? γιατι οποιος δεν θελει η δε γουσταρει δεν παιζει...οχι αμα τον βαλουν τσαμπα να παιζει,και αμα δεν τον βαζουν να κραζει..ετσι δεν παει?


ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ..ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΛΕΩ..ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ!!!!


ΧΑΧΑ ΜΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΡΕΚΛΕς ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΕΙΑ ΡΕΕΕΕ...ΑΦΟΥ ΣΑς ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ..ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙ..ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑς ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Φεβ 08, 2013 1:49 am

......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Φεβ 09, 2013 12:49 pm

Λοιπόν Μήτσο να τα πάμε βήμα βήμα.
ΔΕ ΣΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΡΕ ΑΤΡΟΜΗΤΕ..ΚΑΤΑ ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ,ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΠΟΣΟ ΠΑΙΖΕΙΣ,Η ΑΝ ΕΠΑΙΖΕς ΠΟΤΕ...ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣ ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...

Από τη στιγμή που μπορώ να γράφω ανώνυμα, επέτρεψε μου να το κάνω για δικούς μου λόγους.

ΕΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΑΠΟΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝΕ ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕς ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ,ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΖΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕς ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΥΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ..ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ" ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΩ, ΔΕ ΠΑΙΖΩ,ΧΡΩΣΤΑΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΩ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕς ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ" ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΧΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕς ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ


Έπαιζα κανονικότατα και δεν το θυμήθηκα τώρα αλλά εδω και 2 με 2,5 χρόνια.
Ερχόμουν, πλήρωνα στο ταμείο ότι μου ζήταγαν σαν Κύριος, έτρωγα τα μπαλάκια μου, χαβαλέδιαζα με αυτούς που γούσταρα και έφευγα.Οπότε μην μου λες ότι τώρα το θυμήθηκα. Τα λέω τουλάχιστον 2 χρόνια.

ΣΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ 50 ΑΤΟΜΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥς ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥς ΛΟΓΟΥΣ..ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ..
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΕ ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ ΤΙς ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙς ΚΥΡΙΑΚΕς ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΝ,ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥς ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΑ ΣΤΑ ΙΣΑ...

Σε αυτό έχουμε ξαναδιαφωνήσει. Σου είπε κανείς ότι το σουμπούτεο είναι μόνο για αυτούς που είναι ανταγωνιστικοί; Και αν εσένα δεν σε νοιάζει μία για εμάς που όπως λες τσουγκράμε παικτάκια Τετάρτη και Κυριακή να δεις εμάς πόσο μας νοιάζει για εσάς τους "ανταγωνιστικούς". Γιατί αποδείχτηκε ότι χωρίς και τα δικά μας λεφτά, ξέρεις εμάς των κουλών που τα τσουγκράμε τα παικτάκια, εγχειρήματα για αιθουσάρες και χαιλίκια είναι καταδικασμένα. Εκτός αν υπάρχουν καμια πενηνταριά κορόιδα να τα σκάνε χοντρά.
Πάρτο χαμπάρι αν δεν δοθεί κίνητρο και στους αδύναμους, το σουμπούτεο πέθανε.

ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΔΕ ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΚΑΝΕΙΣ,ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.ΟΠΩς ΔΕ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕς ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΟΠΩς ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΝΕΝΑς ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ...ΑΥΤΟς ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ..ΑΝ ΘΕς ΠΑΙΖΕΙΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΘΕς ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ
Ο ΚΑΘΕΝΑς ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ,ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ..ΕΞΙΣΟΥ ΑΠΛΟ..
ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑς ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ? ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ? ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ? ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ? ΑΝ ΝΑΙ ΚΑΛΩς ΑΝ ΟΧΙ,ΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΧΡΗ..


Όπως λες και εσύ Στα Παπ....ια μου τα τραπέζια και οι χώροι σας.
Έχω ξαναγράψει παλιότερα ότι έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια.
Ο καθένας θα βρει να παίξει σύμφωνα με τις απαιτήσεις του.


ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ ,ΤΙ ΕΙΣΑΙ,ΠΟΣΟ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΑΝ ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ,...ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΕΧΡΗ...ΤΟΤΕ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΝΟΗΜΑ..

Εγώ φιλαράκο τα έχω γράψει απο παλιότερα.
Μια αίθουσα οικονομική, τιμές στο πνεύμα της εποχής, καλό κλίμα(δηλαδή οι σαματατζήδες τον μπ... και σπίτι τους) και το κυριότερο, κίνητρο για όλους.
Και μην μου πεις πάλι για τις κατηγορίες που πέρυσι δεν πάταγε ο κόσμος, γιατί απλά δεν υπήρχαν οι άλλες τρεις προυποθέσεις.

ΜΑΓΚΙΑ ΚΛΑΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΩΛΟς ΦΙΛΙΣΤΡΙΝΙ..ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΑΤΡΟΜΗΤΕ?
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΧΡΗ ΚΑΙ ΤΟΥς 3-4 ΤΗς ΣΥΝΟΜΟΤΑΞΙΑς ΤΟΥ..ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΙΧΤΙΚΕς ΚΙΟΛΑς!!!


Εγώ μητσάκο χέστηκα για αυτούς τους τρεις τέσσερις που λες. Εγώ βλέπω το δάσος και όχι το δέντρο. Και σου μιλάω εκ μέρους πολύ μεγαλύτερου αριθμού. Αριθμού που υπήρχε και πριν τρία χρόνια. Έχεις καταλάβει γιατί εξαφανίστηκαν όλοι αυτοί;
Μήπως γιατί δεν ισχύει τίποτε απο τα τέσσερα πράγματα που γράφω πιο πάνω;

ΥΓ Λύσε μου και δυο απορίες αν ξέρεις.
1) Πως πήραν license παίκτες που είναι εξαφανισμένοι και δεν πήραν ας πούμε ψιλοεκδικητικά οι σκαρλετ και οι μυρμιδόνες επειδή δεν τα ακούμπησαν για το ευρωπαικό;
2)) Όταν πρωτοακούστηκαν τα μαντάτα για συνδρομές. ομάδα με μπόλικους παίκτες κατέβηκε και έπαιξε χωρίς συνδρομές. Την ίδια ώρα η ολύμπια έτρωγε πόρτα για μη πληρωμή συνδρομών. Και επειδή ο κεχρής είναι μαμούνι όταν ρώτησε μπροστά στον εκπρόσωπο της ομάδας αυτής αν είχαν πληρώσει, πήρε επίσημη απάντηση απο τους διοικούντες ότι ήταν όλα τακτοποιημένα. Όταν στη συνέχεια ζητήθηκαν απο την ομάδα αυτή οι συνδρομές κατόπιν εορτής, η απάντηση ήταν αρνητική και οι άνθρωποι το κόψανε. Πες μου πως θα υπήρχαν περισσότερα έσοδα. Με τα χαζοεικοσάρια ή με τις συμμετοχές. Γιατί με αυτό το χειρισμό δεν υπάρχουν απο πουθενά.
ΑΛΛΑ το παραπάνω στο ανέφερα (μπορεί και κακώς) μόνο και μόνο μπας και καταλάβουν αυτοί που πρέπει ότι ο κόσμος δεν είναι ζώα.

ΥΓ 2Δεν παίζω με τον Κεχρή, έχω να τον συναντήσω πάνω απο ένα χρόνο.

ΥΓ 3 Το πράγμα έχει χαλάσει απο πέρυσι, συντηρήθηκε λόγω του ευρωπαικού και επιτέλους έσκασε.
Και είναι κρίμα για κάποιον που έχει δώσει λεφτά για μια επένδυση να μην κάθεται να βάλει σε μια σειρά τα πράγματα και να μην παέι η επένδυσή του στράφι.


Στη διάθεσή σου για κάθε διευκρίνηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 10, 2013 1:19 am

Έπαιζα κανονικότατα και δεν το θυμήθηκα τώρα αλλά εδω και 2 με 2,5 χρόνια.
Ερχόμουν, πλήρωνα στο ταμείο ότι μου ζήταγαν σαν Κύριος, έτρωγα τα μπαλάκια μου, χαβαλέδιαζα με αυτούς που γούσταρα και έφευγα.Οπότε μην μου λες ότι τώρα το θυμήθηκα. Τα λέω τουλάχιστον 2 χρόνια. ''


ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕς ΦΙΛΕ? ΦΕΤΟς? ΠΕΡΙΣΥ? Η ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ? ΟΤΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΛΑΙΔΑ,ΣΤΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ.ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΤΑ ΚΩΛΟΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟΥ ΠΟΕΠ,Η ΠΣΕΑΕΠ,Η ΟΠΩς ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ...ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ 75 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ,ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ GOLDEN CARD...ΜΕ 90Ε ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ,ΠΑΙΞΑΜΕ 25 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ..ΒΕΤΕΡΑΝΟΥΣ,ΟΠΕΝ..ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΗΤΑΝ EXTRA ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 5 Ε....75 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕς ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΛΗΡΩΣΑΝ .ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ 90Ε ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΚΡΙΒΩς ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ,ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ



"Σε αυτό έχουμε ξαναδιαφωνήσει. Σου είπε κανείς ότι το σουμπούτεο είναι μόνο για αυτούς που είναι ανταγωνιστικοί; Και αν εσένα δεν σε νοιάζει μία για εμάς που όπως λες τσουγκράμε παικτάκια Τετάρτη και Κυριακή να δεις εμάς πόσο μας νοιάζει για εσάς τους "ανταγωνιστικούς". Γιατί αποδείχτηκε ότι χωρίς και τα δικά μας λεφτά, ξέρεις εμάς των κουλών που τα τσουγκράμε τα παικτάκια, εγχειρήματα για αιθουσάρες και χαιλίκια είναι καταδικασμένα. Εκτός αν υπάρχουν καμια πενηνταριά κορόιδα να τα σκάνε χοντρά.
Πάρτο χαμπάρι αν δεν δοθεί κίνητρο και στους αδύναμους, το σουμπούτεο πέθανε"


ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΣΚΑΣΕ ΧΟΝΤΡΑ,ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΟΙ 50 ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ..ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ 15 Ε ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΔΕΝ ΤΟΥς ΑΡΕΣΕ
ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗ ΜΙΡΑΝΤΑ..ΝΑ ΔΙΝΕΙ Η ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ 50 Ε ΤΟ ΜΗΝΑ..ΑΡΑ..ΟΥΤΕ 5 Ε ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΗς ΜΕΛΟΣ,ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΕΙΤΑΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥς ΑΡΕΣΕ...
ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΤΟΥς ΑΡΕΣΕ!!!!

ΓΙΑ ΤΟΥς ΜΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥς ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,ΔΕΙΞΑΝΕ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ..ΑΥΤΟ ΕΙΔΑ ΕΓΩ...

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΤΟ ΑΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΟΥΝ 500 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙς ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ 50-70 ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΕ.ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ...ΕΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙς ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ 2 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ,ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΑΝ,ΤΡΩΓΑΜΕ ΤΙς ΦΑΠΕς ΜΑς ΚΑΙ ΦΕΥΓΑΜΕ,ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ 2 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ,ΠΑΛΙ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ,ΚΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΗΔΕΝ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ 2 ΦΟΡΕς ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΑΖΕΨΕ 100 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΖΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ...ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΟΠΩς ΘΕΛΕΙς ΚΑΙ ΣΥ..ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΕΡΣΥ...ΑΠΟ ΤΟ 2003-2004 ΠΟΥ ΕΠΑΝΗΛΘΑ.ΕΠΑΙΖΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΕ 3 ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ..ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ(ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟΥ) ΚΑΙ ΑΤΛΑ ΜΕ ΚΕΧΡΗ.....ΤΡΑΒΑ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΣΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑΝΕ ΕΣΤΩ ΣΕ ΑΥΤΕς ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ..ΟΥΤΕ ΤΟ 1 ΠΕΜΠΤΟ....ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙς ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΩΛΟΥΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗς ΓΛΥΦΑΔΑς ΤΟΤΕ, ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ Α ΚΑΙ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΧΡΗ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΤΛΑ....ΚΑΙ ΟΣΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΛΑΜΠ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ....ΔΕΣ ΤΑ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΠΟΣΟΙ ΣΥΜΕΤΕΙΧΑΝ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.....ΧΡΟΝΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΩΡΙΝΟ


Όπως λες και εσύ Στα Παπ....ια μου τα τραπέζια και οι χώροι σας.
Έχω ξαναγράψει παλιότερα ότι έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια.
Ο καθένας θα βρει να παίξει σύμφωνα με τις απαιτήσεις του.


ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟΙ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ




Εγώ φιλαράκο τα έχω γράψει απο παλιότερα.
Μια αίθουσα οικονομική, τιμές στο πνεύμα της εποχής, καλό κλίμα(δηλαδή οι σαματατζήδες τον μπ... και σπίτι τους) και το κυριότερο, κίνητρο για όλους.
Και μην μου πεις πάλι για τις κατηγορίες που πέρυσι δεν πάταγε ο κόσμος, γιατί απλά δεν υπήρχαν οι άλλες τρεις προυποθέσεις.


ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ,Η ΑΝ ΘΕΛΑΝΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ..ΑΛΛΑ ΦΤΩΧΗΝΑΝΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟΤΟΜΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΞΑΝΕ ΣΤΙΕ ΜΥΣΤΙΚΕς ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΙΣ...ΑΣΤΟ ΤΑ ΕΧΟΥΜΝΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΥΤΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ..
ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΑΤΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑΥΤΟ .ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ 3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ,ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,Η ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝ ΚΑΤΙ...ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ..ΕΑΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ Η ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΑΓΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ


Εγώ μητσάκο χέστηκα για αυτούς τους τρεις τέσσερις που λες. Εγώ βλέπω το δάσος και όχι το δέντρο. Και σου μιλάω εκ μέρους πολύ μεγαλύτερου αριθμού. Αριθμού που υπήρχε και πριν τρία χρόνια. Έχεις καταλάβει γιατί εξαφανίστηκαν όλοι αυτοί;
Μήπως γιατί δεν ισχύει τίποτε απο τα τέσσερα πράγματα που γράφω πιο πάνω;


ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ ΗΤΑΝ ΑΝΕΚΑΘΕΝ,ΔΙΟΤΙ ΤΟΥς ΑΡΕΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΟ,ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕΔΙΑΡΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....ΔΕΝ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΑΝΑΠΤΥΞΗ,ΟΥΤΕ ΠΡΟΟΔΟ,ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ...ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΓΙΝΑΝΕ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΣΑΜΑΤΑΔΕΣ,,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΔΙΕΣΤΕΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΗΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΑΝΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ,ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ...
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟΥ....ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 10, 2013 1:25 am

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ,ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ..ΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ,ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΙΣΤΡΟ ΑΝΕΚΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΕΙ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΝΗΤΡΟ..Ο ΠΕΛΑΤΗς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ

ΑΛΛΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΟΥΤΕ ΟΙ ΦΑΣΑΡΙΕΣ..ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΟΛΕΚΤΙΒΑ....
ΓΙΑΤΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ..5 Ε ΤΟ ΜΗΝΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΗ ΑΙΘΟΥΣΑ...

ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ...ΚΑΤΗΓΟΡΙΕς ΔΕΝ ΕΧΕΙ.ΛΑΝΤΕΡ ΔΕΝ ΕΧΕΙ..ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ..ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΕΙ ΟΠΟΙΟς ΠΛΗΡΩΣΕΙ..ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΑΙΞΑΜΕ ΞΕΚΑΒΛΩΣΑΜΕ..ΡΙΧΤΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΠΑΛΑΒΗ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΓΕΙ


ΑΥΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΤΡΟΜΗΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 10, 2013 1:45 am

ΥΓ Λύσε μου και δυο απορίες αν ξέρεις.
1) Πως πήραν license παίκτες που είναι εξαφανισμένοι και δεν πήραν ας πούμε ψιλοεκδικητικά οι σκαρλετ και οι μυρμιδόνες επειδή δεν τα ακούμπησαν για το ευρωπαικό;
2)) Όταν πρωτοακούστηκαν τα μαντάτα για συνδρομές. ομάδα με μπόλικους παίκτες κατέβηκε και έπαιξε χωρίς συνδρομές. Την ίδια ώρα η ολύμπια έτρωγε πόρτα για μη πληρωμή συνδρομών. Και επειδή ο κεχρής είναι μαμούνι όταν ρώτησε μπροστά στον εκπρόσωπο της ομάδας αυτής αν είχαν πληρώσει, πήρε επίσημη απάντηση απο τους διοικούντες ότι ήταν όλα τακτοποιημένα. Όταν στη συνέχεια ζητήθηκαν απο την ομάδα αυτή οι συνδρομές κατόπιν εορτής, η απάντηση ήταν αρνητική και οι άνθρωποι το κόψανε. Πες μου πως θα υπήρχαν περισσότερα έσοδα. Με τα χαζοεικοσάρια ή με τις συμμετοχές. Γιατί με αυτό το χειρισμό δεν υπάρχουν απο πουθενά.
ΑΛΛΑ το παραπάνω στο ανέφερα (μπορεί και κακώς) μόνο και μόνο μπας και καταλάβουν αυτοί που πρέπει ότι ο κόσμος δεν είναι ζώα.


ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ.ΜΙΛΑς ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑ LICENCE Η ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΚΕΧΡΗ?

ΕΑΝ ΜΙΛΑς ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΟΓΩ ΚΕΧΡΗ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ..

ΕΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΝΕ, ΠΗΡΑΝ LICENCE ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ,ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΓΕΝΙΚΑ..
ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΧΡΩΣΤΑΝΕ,ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΚΟΛΗΝΣΗ,ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΟΛΑΡΑΚΙ...
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΤΗς ΚΟΛΕΚΤΙΒΑΣ..ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΥΤΕ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΦΤΑΙΕΙ,ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ..Η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ...ΤΟ "ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ" ΚΑΙ ΤΟ ' ΤΟΥΜΠΑ ΤΟΚΑΝΕΣ ΕΛΕΝΗ"..ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝΕ,ΜΟΝΟΙ ΤΟΥς ΤΑ ΞΕΦΤΙΑΧΝΟΥΝΕ..
ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙς ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ..ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ...

ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ "ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΠΟΥΛΑ" ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΥ,ΑΥΡΙΟ ΕΓΩ..ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕ ΕΠΑΙΞΕ...ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΦΙΛΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Φεβ 10, 2013 1:49 am

ΥΓ 2Δεν παίζω με τον Κεχρή, έχω να τον συναντήσω πάνω απο ένα χρόνο.

ΥΓ 3 Το πράγμα έχει χαλάσει απο πέρυσι, συντηρήθηκε λόγω του ευρωπαικού και επιτέλους έσκασε.
Και είναι κρίμα για κάποιον που έχει δώσει λεφτά για μια επένδυση να μην κάθεται να βάλει σε μια σειρά τα πράγματα και να μην παέι η επένδυσή του στράφι.


ΥΓ 2 ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ..ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ..ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ

ΥΓ3 ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΣΕΙΡΑ..ΟΠΩς ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ..ΑΣΕ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΥΤΟΝ..ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Φεβ 15, 2013 8:03 am

Επειδή διαδίδονται και γράφονται κιόλας διάφορες παπαριές. Δυο τρία πραγματάκια για να μη σας κουράσω, αν διαβάζει κανείς.

Η θέση μου για τον ΠΣΕΑΕΠ είναι γνωστή και δεν έχει αλλάξει εδώ και πέντε χρόνια.
Είμαι υπέρ του ΠΣΕΑΕΠ και τον υποστήριξα από την ίδρυσή του το 2007.
Είμαι κατά της παράνομης διοίκησης του ΠΣΕΑΕΠ και έχω δεχτεί και προσωπικό πόλεμο για αυτό (σγωγές κλπ).

Αν έφευγε η παράνομη διοίκηση μετά από κανονικές εκλογές θα ήταν το καλύτερο. Ούτε νέα ομοσπονδία θα χρειαζόμασταν ούτε νέα καταστατικά ούτε τίποτα.
Αν όμως κάποιοι θεωρούν ότι ο ΠΣΕΑΕΠ είναι ιδιοκτησία τους, δεν υπάρχει άλλη λύση για τους υπόλοιπους από το να φτιάξουν κάτι καινούργιο.

Είναι δικαίωμα μου να παίζω όπου θέλω και να υποστηρίζω όποιον θέλω.
Είναι δικαίωμα της οποιασδήποτε κίνησης να διεκδικήσει αναγνώριση, επισημότητες και ότι άλλο. Κανείς δεν έχει την αποκλειστικότητα στη νομιμότητα και την αποδοχή.

Στο συμβούλιο τηε ΦΙΣΤΦ δεν έχει γίνει (ακόμα) καμία δική μου παρέμβαση για αναγνώριση της ΕΕΕΠ. Ούτε καν έχει συζητηθεί.
Παρέμβαση στη ΦΙΣΤΦ έκανα και θα κάνω και άλλες διότι απαγορεύεται σε πολλούς Έλληνες παίκτες να παίζουν επειδή διαφωνούν (Κεχρής, εγώ, Μυρμιδόνες, Σκάρλετ και τώρα Φάλκονς, Ρόλιγκανς, Αχαιοί).
Αν κάποιος νομίζει ότι πρέπει να μην παρεμβαίνω στη ΦΙΣΤΦ όταν θιγονται τα συμφεροντα των Ελήνων παικτών να βγει να το πει.

Είναι νομίζω στο συμφέρον του ελληνικού επιτραπέζιου ποδοσφαίρου να υπάρχει Έλληνας στο συμβούλιο της ΦΙΣΤΦ. Υπό αυτήν την οπτική περιμένω από όλους υποστήριξη και όχι θάψιμο. Αν μετά από αυτά που εξηγώ εδώ δημόσια, ο οποιοσδήποτε συνεχίσει να λέει μαλακίες για μένα, τότε το κάνει επίτηδες για να με θίξει και όχι από παραπληροφόρηση.

Τέλος, όποιος θέλει να έχει έγκυρη πληροφόρηση για το τι συμβαίνει εδώ και έξω να με παίρνει στο τηλέφωνο να τον ενημερώνω, αντί να κάθεται να ακούει την κάθε μαλακία του κάθε πικραμένου. Δεν πρόκειται να απαντήσω από εδώ, οπότε μην μπείτε στον κόπο να σχολιάσετε αυτά που γράφω περιμένοντας απάντηση.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Συναντηση-Ενημερωση miso-miso

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: