Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
stamatopoulos
PANATHINAIKOS
drastis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 12:59 am

stamatopoulos έγραψε:
ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑ ΤΟ ΠΛΥΤΑ ΟΤΑΝ ΜΑς ΕΛΕΓΕΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕς ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕς ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕς ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ? ΕΣΥ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕς ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ

κανονικα δεν πρεπει να σου απαντω γιατι δεν καταλαβαινεις. Δεν πληρωσα κανενα γραμματιο. Τον βοηθησα οικονομικα εναμιση χρονο πριν ερθει στην Ολυμπια. Και αν θες ρωτα τον συμπαικτης σου ειναι. Για να παιξει με την Ολυμπια τον επεισε ο φωτο που εγινε και χορηγος μας.

ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑ ΤΟ ΠΑΠΠΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΤΑΞΕΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΡΙΞΕς ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟ? ΕΣΥ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΤΕΨΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙς ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΣΟΥ

παλι μαλακιες γραφεις; δεν καταλαβαινεις και θες να παραποιησεις την αληθεια. Δεν καταλαβαινεις οτι προσβαλλεις τον Παππα με τις μαλακιες που γραφεις απο το κεφαλι σου βγαλμενες.

ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ? ΠΗΡΕς ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΕΙς ΝΑ ΓΡΑΨΕΙς ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΓΡΑΦΕς ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑς ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΕΛΟς ΤΗΣ ΦΙΣΤΦ? ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙ ΠΑΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑς? ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΒΛΙ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΙ ΚΟΤΕΨΕς , ΝΑ ΠΕΙς ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ,ΑΥΤΟ ΜΑς ΝΟΙΑΖΕΙ, ΜΑς ΝΟΙΑΖΕΙ

δεν καταλαβα πως πηρα τον π... σου. Ηρθε ο βουλγαρης και μου ειπε στο αυτι οτι η αιθουσα ειναι διαθεσιμη και οικονομικα ενταξει και μονο εγω μπορω να βγαλω την φαση απο το αδιεξοδο. Για αυτο το προτεινα να το κανω και να αναλαβω εξ ημισιας με τον Γιαννη το οικονομικο. Και το οφειλα στον Βαγγελη τον Λιολιο. Τωρα λοιπον δεν εχω οικονομικη δεσμευση δεν εχω υποχρεωση να κανω την γραμματεια που κανεις δεν θελει να κατσει με τον κολλητο σου και μου λες οτι εφαγα καυλι; ρε τι πινεις; Αν θυμασαι με το που ειπα οτι δεν θα γινει μοσχατο και μετα που ειπαν για ηλιουπολη εγω ειπα δεν καθομαι γραμματεια.

ΕΣΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙς ΠΑΝΤΑ ΤΡΙΤΟΥΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ,Η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ..ΝΑ ΒΓΕΙς ΝΑ ΠΕΙς ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ..

η γνωμη σου δεν με απασχολει. Ψεματα μην γραφεις μονο και οτι θελεις γραφε.

ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΣΤΡΑΒΟΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙς ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΔΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΣΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΑ....

αφου ακομα ψεματα λες. Αντε ρωτα τον παππα να σου πει, Μετα θα μας πεις οτι και ο Παππας ψευτης ειναι. Και να πεις ποιος συμπαικτης σου σου ειπε τα ψεματα για τον Παππα να μαθει και αυτος ποιοι τον θαβουν πισωπλατα

ΜΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΛΕς ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΤΕ ΔΙΑΦΩΝΕΙς ΕΙΤΕ ΣΥΜΦΩΝΕΙς,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙς ΘΑ ΤΟ ΛΕς ΣΤΑ ΙΣΑ...ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΠΟΥΤΣΙΕς ΤΟΥ ΣΤΥΛ......'ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟ,,ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ", ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥ

στα ισα τα λεω τοσα χρονια σε ολους και απο μπροστα και οχι απο πισω. Εβγα εσυ να πεις τι μου εχεις πει για ολους τους συμπαικτες σου ΟΛΟΥΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ εβγα να μας πεις τι λες για τον Αγγελινα που σε επιασε ο πονος και μην ανησυχεις εγω οτι εχω να πω το εχω πει ηδη καταφατσα και ξεκαθαρα
Για αυτο ειμαι και "αγαπητος" σε ολους

Και αφου δεν καταλαβαινεις και δεν συμφωνεις μαζι μου γιατι ασχολεισαι με το τι κανω. Διοικηση δεν ειμαι γραμματεια δεν ειμαι τι ζορι τραβας; σε βαζει ο αλλος; θελεις και εσυ να μην κατεβω να παιξω; να με τιμωρησουν για αντικαθεστωτικο; χαλαστηκες που εκλεισε η αιθουσα που ηταν διπλα στο σπιτι σου και πηγαινες οποτε γουσταρες να παιξεις και ηθελες να πληρωνουν ολοι χαρατσι;
Ασε με ησυχο να χαρεις, βαρεθηκα να απαντω σε μαλακιες και ανακριβειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 1:33 am

κανονικα δεν πρεπει να σου απαντω γιατι δεν καταλαβαινεις. Δεν πληρωσα κανενα γραμματιο. Τον βοηθησα οικονομικα εναμιση πριν ερθει στην Ολυμπια. Και αν θες ρωτα τον συμπαικτης σου ειναι. Για να παιξει με την Ολυμπια τον επεισε ο φωτο που εγινε και χορηγος μας.

ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΤΙ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΞΕΧΡΕΩΣΕΣ..ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΜΠΛΕΞΕς ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΟΤΑΝ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕς ΑΝΟΙΞΕΙ ΔΕ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ..ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΛΠΟ


παλι μαλακιες γραφεις; δεν καταλαβαινεις και θες να παραποιησεις την αληθεια. Δεν καταλαβαινεις οτι προσβαλλεις τον Παππα με τις μαλακιες που γραφεις απο το κεφαλι σου βγαλμενες.

ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ..ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΜΠΛΕΞΕς ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΤΑΝ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΔΕ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ..ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΛΠΟ

δεν καταλαβα πως πηρα τον π... σου. Ηρθε ο βουλγαρης και μου ειπε στο αυτι οτι η αιθουσα ειναι διαθεσιμη και οικονομικα ενταξει και μονο εγω μπορω να βγαλω την φαση απο το αδιεξοδο. Για αυτο το προτεινα να το κανω και να αναλαβω εξ ημισιας με τον Γιαννη το οικονομικο. Και το οφειλα στον Βαγγελη τον Λιολιο. Τωρα λοιπον δεν εχω οικονομικη δεσμευση δεν εχω υποχρεωση να κανω την γραμματεια που κανεις δεν θελει να κατσει με τον κολλητο σου και μου λες οτι εφαγα καυλι; ρε τι πινεις;

ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕς ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕς ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝΕ,ΟΤΙ Ο ΛΑΖΑΡΟς ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ,ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙς ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ 50 ΝΟΙΚΙΑ,,ΝΑ ΒΓΕΙς ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΑ....ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕς ΤΗ ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΛΕΞΕς ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕ..ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΛΠΟ


η γνωμη σου δεν με απασχολει. Ψεματα μην γραφεις μονο και οτι θελεις γραφε.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΙΟς ΛΕΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟς ΛΕΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕς ΜΕ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ..ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΕΣΥ ΝΑ ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΕ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΗΖΗΤΗΣΕΙΣ...ΤΟ " ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕς ΓΙΑΥΤΟΝ," ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΛΕΓΕς ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ " ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ


αφου ακομα ψεματα λες. Αντε ρωτα τον παππα να σου πει, Μετα θα μας πεις οτι και ο Παππας ψευτης ειναι.

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΠΠΑς ΚΑΙ Ο ΔΙΑΚΟΣ...ΣΗΖΗΤΑΓΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΕΙΠΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕς ΑΝΤΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ, ΠΕΤΑΞΕς ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ......"ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕς ΚΑΙ ΤΟΤΕ"...ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΤΡΙΤΟΥΣ ΣΕ ΣΗΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥς ΑΦΟΡΟΥΝ...ΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ....ΤΟΝ ΕΜΠΛΕΞΕς ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΧΩΡΙς ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ,ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙς ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΟΙΟΝ....ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΑΓΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΑΝΕς ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΜΟΛΙς ΓΙΝΑΝΕ ΓΝΩΣΤΕς ΤΑ ΕΡΙΞΕς ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟ...ΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ


τα ισα τα λεω τοσα χρονια σε ολους και απο μπροστα και οχι απο πισω. Εβγα εσυ να πεις τι μου εχεις πει για ολους τους συμπαικτες σου ΟΛΟΥΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ εβγα να μας πεις τι λες για τον Αγγελινα που σε επιασε ο πονος και μην ανησυχεις εγω οτι εχω να πω το εχω πει ηδη καταφατσα και ξεκαθαρα

ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΣΠΑΣΗ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΓΙΑΥΤΟ ΒΓΗΚΑ ΣΤΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΙς ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ...ΜΟΝΟ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥς ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΑΜΠΑΚΙΑ ΤΟΥς. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΟΧΙ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ....ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ 1000 ΦΟΡΕς...

ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΗΞΕΡΟ..ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΑΝΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ..ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΦΤΑΝΕΙ Η ΞΕΤΣΙΠΩΣΙΑ...
ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΙΣΑ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ,ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑς ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΑΥΤΟ..

στα ισα τα λεω τοσα χρονια σε ολους και απο μπροστα και οχι απο πισω. Εβγα εσυ να πεις τι μου εχεις πει για ολους τους συμπαικτες σου ΟΛΟΥΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ εβγα να μας πεις τι λες για τον Αγγελινα που σε επιασε ο πονος και μην ανησυχεις εγω οτι εχω να πω το εχω πει ηδη καταφατσα και ξεκαθαρα


ΤΟ ΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟς ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ..ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΑ ΠΟΤΕ,ΟΥΤΕ ΕΜΠΛΕΞΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕ ΣΗΖΗΤΗΣΗ..ΜΕ ΕΙΔΕς ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΩ Η ΝΑ ΣΗΖΥΤΑΩ Η ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....""ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑς ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΠΙΟΔΗΠΟΤΕ"?
ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΑΠΛΑ ΜΗ ΞΑΝΑΠΕΤΑΧΤΕΙς ΣΑ ΤΗ ΠΟΥΤΣΑ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ,ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΡΙΣΕΙς ΣΤΟ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑς ΤΡΙΤΟΥς ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 1:53 am

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙς ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΕΓΩ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ..Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ...ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΜΠΛΕΞΕΙΣ ΘΥΜΗΣΟΥ Η ΙΣΧΥΡΙΣΟΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΚΑΛΑ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗ ΚΑΝΕΝΟΣ..ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥς ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ, ΕΚΤΟς ΑΠΟ 2-3 ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ..ΚΟΛΛΗΤΟς ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ,ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΛΥΦΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΥΝΑ..ΟΥΤΕ ΕΜΠΛΕΞΑ ΠΟΤΕ ΤΡΙΤΟ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ...

ΕΙΠΕς ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕς ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΜΟΛΙς ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ.ΕΡΙΞΕς ΑΣΤΟΧΕς ΕΥΘΥΝΕΣ,ΚΑΙ ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΕς ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ,,ΕΝΩ ΟΙ ΥΠΑΥΘΥΝΟΙ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΙ..

ΟΠΩς ΓΡΑΦΕΙς ΚΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΟΤΙ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΕΣΤΗΚΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ,ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ....ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙς? ΕΔΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟς ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟς ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΜΕ ΣΕΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙς ΒΑΛΑΝΕ ΝΤΑΛΚΑ?

Η ΓΝΩΣΤΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΤΟΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 7:07 am

περαστικα
δεν καθομαι να διαβασω μαλακιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosniki




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 8:26 pm

Για την ιστορία και χωρίς να τρέφω ιδιαίτερες ελπίδες ότι θα γίνω πιστευτός, σας γράφω πως καμία οικονομική πρόταση δεν μου έχει γίνει από τισ δύο ομάδεσ που έχω παίξει τα τελευταία δύο χρόνια. Ούτε πέρσι που πήγα στην Ολύμπια ( με κάλεσμα όντωσ από τον Μαυρομήτρο), ούτε φέτος που πήγα στους Rolligans ύστερα από απόφασή μου να παίξω μαζί με τον φίλο μου Μπίζα λίγο πιο χαλαρά μιας και ήξερα ότι θα ήμουν μακριά και με πολύ δουλειά. Όποιος θέλει τα πιστεύει βέβαια και όποιος όχι. Και να ξέρετε πως δεν παρεξηγώ τίποτα. Χαβαλέ τα κάνω όλα αυτά γιατί πρέπει με κάποιο τρόπο να ξεφεύγουμαι και λίγο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 11:54 pm

εμενα νικο δε με νοιαζει ουτε ποιος παιρνει.ουτε τι παιρνει...εδω δε με νοιαζει τι παιρνουν στην ομαδα μου ,και θα με νοιαζει για αλλους?
διαβασε τι γραφω με τον ατρομητο,και πεταχτηκε σα τη πουτσα ως συνηθως να ανακατεψει τριτους...
βεβαιως και διεδιδε οτι σου ταξανε λεφτα,οπως διεδιδε οτι ο μπεης θα εφευγε απο τον ατλα εαν δεν εμενε ο βασκο...και τα διαδιδει με το ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΛΠΟ...ΑΡΧΙΝΑΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ...ΔΗΘΕΝ ΡΩΤΑΜΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ...
και οταν του ειπα να κοψει τις μαλακιες για "επαγγελματιες' και μισθοφορους" ενω κανει τα ιδια και χειροτερα,,τα ριξε στο μαυρομητρο...

με ειδες εμενα να γραψω ποτε και να ανακατεψω τριτους? η να βαζω φυτιλιες? η να μιλαμε μαζι και οπου διαφωνω να σου λεω ..."ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΑΔΕ"?

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΥΒΛΟ ΟΡΘΙΟ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΑΙΤ,ΚΑΙ ΘΑ ΜΑς ΠΕΙ ΕΜΑΣ ΤΙ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΕΓΑΜΕ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 12:47 pm

ευχαριστω νικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 8:27 pm

stamatopoulos έγραψε:


ΟΧΙ ΟΧΙ ΜΗ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ...ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙς ΚΛΑΜΠ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΑΙΧΤΗ ΕΣΕΝΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
bounce bounce bounce bounce


Βαγιανός Δημήτρης
Γεωργίου Νίκος
Ζαρογιάννης Δημήτρης
Ζαρογιάννης Κώστας
Καστελάνος Αντώνης
Κεχρής Κώστας
Κορδάτος Κώστας
Κορδάτος Κ Junior
Κουραμπάς Δημήτρης
Κούρτης Δημήτρης
Κρικέλης Στέφανος
Λάμπι Διαμαντής
Λάμπι Φώτης
Μανιάτης Σπύρος
Ματσόπουλος Στέλιος
Μαυρογιάννης Ανδρέας
Μαυρομήτρος Δημήτρης
Μούχα Παύλος
Παπαδόπουλος Γιώργος
Παππάς Νίκος
Πατρινός Δημήτρης
Πατρινός Σπύρος
Πολυζωγόπουλος Γιώργος
Σεσές Κώστας
Σιούλας Σταύρος
Σορώτος Δημήτρης
Σταμοκώστας Κώστας
Ταμπουρατζής Βασίλης
Τσεκούρας Χάρης
Χονδρουδάκης Φώτης
Ταμπουρατζης Βασιλης
Γραβάνης Κώστας
Δράκος Δημήτρης
Ξιφαράς Δημήτρης
Κλασσίνας Θανάσης
Μπασματζιάν Παύλος
Πελεκάνος Πάρης
Ρητορίδης Άγγελος
Σέρμπος Γιάννης
Σκηνιώτης Μάρκος
Γκογκος Θανασης
Σιουλας Λαμπρος
Βαγιανός Βασίλης
Κεχρής Ντέμης
Κουραμπα Παναγιωτα
Κουραμπάς Νικόλας
Μαυρομήτρος Βασίλης
Μπαρτζης Θανασης
Μαρκουδακης Μανωλης
και ειναι πεντε εξι ακομα που ακομα δεν ενδιαφερονται να παιξουν εκτος της λεσχης μας. Εγω παντως κουραστηκα να μετραω. Εσυ;
(ακου ουτε εναν...)

ΠΑΙΚΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !
(ηθελα πολυ καιρο να το γραψω).


ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΛΙΣΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΕΧΡΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ " HANDBOOK 2011/2011'' σελ.9



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 8:28 pm

''οσο για το αλλο επαναλαμβανω ποτε και πουθενα δεν εγραψα ουτε ειπα οτι η ολυμπια ειχε 50 παικτες. '''


ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΕΧΡΗ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 8:32 pm

"' Δυστυχως ουτε εσυ μπορεις να καταλαβεις οτι δεν θελω ποστα αλλα ωραιο σουμπι. Αν ηθελα ποστα θα ηξερα και εγω να γλυφω. Δεν ειναι δυσκολο. Εκτος αν νομιζετε οτι εχετε καποιο ιδιαιτερο ταλεντο..""

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΗΜΑΚΕΑ ΚΑΙ ΤΟΥς ΑΡΜΟΔΙΟΥς ΣΤΟΝ ΠΣΕΑΕΠ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΕΧΡΗ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ..

ΣΑΣ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ..ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΟΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ..ΜΗ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ...ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ....


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 8:37 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 8:47 pm

"' Για να παιξει με την Ολυμπια τον επεισε ο φωτο που εγινε και χορηγος μας. "'


ΔΗΛΩΣΗ ΚΕΧΡΗ ΛΙΓΑ ΠΟΣΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ..ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΧΟΡΗΓΟΣ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ Ο ΦΩΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ.

ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΧΟΡΗΓΟΣ Ο ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΤΙ ΗΤΑΝ?

Ο ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΜΙΣΘΟΦΟΡΩΝ,ΤΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΩΝ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 9:42 pm

τα ελληνικα ειναι δυσκολη και πλουσια γλωσσα

και ειναι πεντε εξι ακομα που ακομα δεν ενδιαφερονται να παιξουν εκτος της λεσχης μας.

εδω μιλαω για μελη της λεσχης και οχι για παικτες του πσεαεπ. αλλα ετσι βολευε ετσι το μεταφρασαμε.
υπαρχουν τα παιδια μας και καποιοι φιλοι που μοιραζονταν το χομπυ μας και η λιστα ηταν απαντηση οτι δεν θα εβρισκα κοσμο να εχω σε κλαμπ.

χορηγος λεγεται καποιος που διαφημιζει το αντικειμενο του σε φανελλα στην προκειμενη περιπτωση
αυτος που δινει λεφτα για μεταγραφες δεν ειναι χορηγος
so simple

συνεχισε δημητρη. δεν ξερω αν θα καταφερεις να αποδειξεις αυτο που θες αλλα εχεις ηδη αποδειξει οτι στερεισαι αντικειμενικοτητας.

λεφτα υπαρχουν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 10:40 pm

"εδω μιλαω για μελη της λεσχης και οχι για παικτες του πσεαεπ. αλλα ετσι βολευε ετσι το μεταφρασαμε."

ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΗΛΩΣΗ,ΕΚΕΙ ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ...ΟΠΟΙΟς ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ....ΕΓΩ ΣΤΕΡΟΥΜΑΙ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΩ ΟΠΩς ΘΕΛΩ..


"'χορηγος λεγεται καποιος που διαφημιζει το αντικειμενο του σε φανελλα στην προκειμενη περιπτωση
αυτος που δινει λεφτα για μεταγραφες δεν ειναι χορηγος
so simple""


ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΣΕ ΦΑΝΕΛΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΤΑΜΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΗΓΟΣ

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....ΕΓΩ ΣΤΕΡΟΥΜΑΙ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΩ ΟΠΩς ΘΕΛΩ...

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ..ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΤΟΥς ΠΩ..."ΘΑ ΣΑς ΠΑΩ 10 ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑς ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΦΛΟΡΕΣ.ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ"
ΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ? ΧΟΡΗΓΟΣ, ΜΠΡΑΒΟΣ, Η ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑς? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΑΩ ΜΟΝΟς ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΟΥΝΕ...


ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΣΤΑ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ!!!


ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟς ,ΟΥΤΕ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΚΟΝΤΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ..
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 10:53 pm

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΥς ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟΥς ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥς ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ, ΑΠΟ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΣΑΤΑ,ΟΧΙ ΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΙ Η ΤΣΟΧΑ ΜΟΥ ΕΞΥΣΕ ΤΙς ΒΑΣΕΙΣ.
ΦΩΤΙΣΜΟ ΑΝΕΤΟ,ΟΧΙ ΣΑ ΤΑ ΣΠΟΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΣΕ 6 ΜΕΤΡΑ ΤΑΒΑΝΙ,ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ , ΟΘΟΝΕΣ,ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ,ΗΧΕΙΑ,ΚΟΝΣΟΛΕς ΗΧΟΥ,ΚΟΥΖΙΝΕς ,ΨΥΓΕΙΑ,ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ,ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙς ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΑΡΧΙΔΙΑ ΒΑΡΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗς ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ!!!!!

ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑς ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΕΝΤΑΥΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ,ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΓΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ..

ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΕΡΩΤΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΑ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ,ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΟ "ΠΑΛΑΙ" ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ....ΟΠΩς ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΛΕΣΧΗ.ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΝ ΞΕΝΕς ΟΜΑΔΕΣ...ΜΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ...ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΑΣ!!!!

ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΛΕΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 11:36 pm

τιποτα δεν μπορει να αγορασει το καλο κλιμα μητσο
μονο η καλη καρδια
αντι να βριζεις να επιτιθεσαι και να προσβαλλεις δες με τα ματια των αλλων
που τους βριζανε σε ωραια τραπεζια τους βιοπραγουσαν σε ωραιες αιθουσες τους εστηναν σε ωραια τουρνουα
στα 45 μου δεν με μαγευουν οι μοστρες
μονο η καλη παρεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 23, 2013 12:39 am

BEBAΙΩς ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ,ΚΑΙ ΟΠΩς ΕΙΠΑΜΕ ΔΕ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...

ΓΙΑ ΠΕς ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΠΟΙΟΥΣ "ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣ' ΒΡΙΖΑΝΕ,ΧΤΥΠΑΓΑΝΕ,ΚΑΙ ΣΤΗΝΑΝΕ ΣΕ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΚΑΙ ΣΕ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ?

ΕΣΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΟΝΟΜΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΕ ΣΤΗΣΑΝΕ,ΣΕ ΒΡΙΣΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΑΝΕ?

ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ "ΟΥΤΕ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ" ΟΥΤΕ ΑΙΘΟΥΣΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ...ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΜΩς Ε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 23, 2013 10:54 am

μητσο εχεις δικιο.
τιποτα κακο δεν εχει γινει
ολα ειναι αποκυηματα της φαντασιας μου
και οσοι εστερνιζονται τις αποψεις μου ειναι κεχροειδη
συγχαρητηρια αποκαλυψες την σκευωρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 23, 2013 2:56 pm

τιποτε απολυτως δεν εχει συμβει,ουτε οικονομικο,ουτε αγωνιστικο που να εχει σχεση με οσα γινονται τωρα...η αποχη του κοσμου,και η καταληξη που βιωνουμε και θα συνεχιστει,ξερεις καλυτερα απο μενα που οφειλεται....

τωρα αν ξερεις τιποτε αλλο απο αυτα που αναφερεις μπορεις να το καταθεσεις τεκμηριωμενα απο το να αφηνεις να αιωρουνται ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!!

βρες μας αιθουσα εσυ τωρα,και θα δεις αν υπαρχουν τραπεζια και λεφτα

κανε και τον κλαμπαρχη,και τον αιθουσαρχη,και τη γραμματεια,και το διοικητικο συμβουλιο,και ολα..εγω δεν εχω κανενα προβλημα και θα ερχομαι να παιζω...

κανεις τιποτε απο ολα αυτα ,και δεν το εμαθα? και δεν ηρθα να παιξω?


ουτε παιζεις ουτε προπονεις ουτε διοικεις ουτε συμμετεχεις...

πες μας καμια προταση και καμια λυση εκτος απο τις βαθυστοχαστες ΠΑΠΑΡΙΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 23, 2013 9:28 pm

αληθεια εγω που εκανα ηρωικη εξοδο απο την διοργανωση του κυπελου με στολισες.
αδειασμα βουρτσες κλπ σχολια για την σταση μου.
για τον συμπαικτη σου τον ευγενιο που εκανε ηρωικη εξοδο απο το δσ του πσεαεπ σε χρονο μηδεν ενω μεχρι εχθες μας ελεγε οτι ολα ειναι καλα γενομενα θα εχει στολισμα;
Μπα αυτο ειναι δικο μου προνομιο...

δεν επαιζα γιατι δεν με αφηναν -μεχρι τωρα.
δεν συμμετειχα αλλα ουτε αυτο με αφηναν
δεν προπονω επειδη δεν αρεσει που καποιοι με εκτιμανε
δεν διοικω γιατι δεν απεμπολησα την αξιοπρεπεια μου στον βωμο της εξουσιας

last year που ελεγε η διαφημιση.
να εισαι υπομονετικος
τραπεζια υπαρχουν
κοσμος θα ξαναγυρισει -αρχης γενομενης απο μεθαυριο
και δεν νομιζω οτι πρεπει να εισαι πυρηνικος επιστημονας για να διαχειρισθεις τα εσοδα και να εχεις αιθουσα
η ολυμπια 4ος χρονος ειναι που συντηρει λεσχη απο τα μελη της. Και δεν ειναι ομοσπονδια με 100 μελη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 23, 2013 11:42 pm

αληθεια εγω που εκανα ηρωικη εξοδο απο την διοργανωση του κυπελου με στολισες.
αδειασμα βουρτσες κλπ σχολια για την σταση μου.
για τον συμπαικτη σου τον ευγενιο που εκανε ηρωικη εξοδο απο το δσ του πσεαεπ σε χρονο μηδεν ενω μεχρι εχθες μας ελεγε οτι ολα ειναι καλα γενομενα θα εχει στολισμα;
Μπα αυτο ειναι δικο μου προνομιο...


O ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΝΕΛΑΒΕ ΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΟΠΩς ΑΝΕΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΣΥ...
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΜΩΣ...ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΗΤΑΝ ΤΥΠΙΚΑ ΕΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΘΗΚΕ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ..ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟς ΡΩΤΑΓΑ ΤΟΝ ΚΟΥΤΗ..ΠΟΙΟς Ο ΛΟΓΟς ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙς ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΣΧΥ,ΑΦΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΦΩΝΗΘΕΙ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ 5 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥς ΕΑΥΤΟΥς ΜΑΣ..ΕΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟ ΤΥΠΙΚΟ ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΣΕΑΕΠ...ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ...ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς ΜΗΠΩς?

Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΟΥΤΕ ΤΥΠΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..


ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΙΣΟΤΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ,ΠΟΥ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...Ο ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ ΧΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΕΥΘΥΝΕς ,Η ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙς ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ..
ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΧΩΡΙς ΛΟΓΟ?

ΕΚΤΟς ΕΑΝ ΕΝΝΟΕΙς ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ,ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..
ΟΠΟΤΕ ΠΩς ΝΑ ΚΡΙΝΩ?
ΕΑΝ ΕΣΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙς ΚΑΤΙ ,Η ΣΟΥ ΕΙΠΕ,Η ΣΟΥ ΕΓΓΥΗΘΗΚΕ , ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙς...

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΝΤΩΣ!!!!



δεν επαιζα γιατι δεν με αφηναν -μεχρι τωρα.
δεν συμμετειχα αλλα ουτε αυτο με αφηναν
δεν προπονω επειδη δεν αρεσει που καποιοι με εκτιμανε
δεν διοικω γιατι δεν απεμπολησα την αξιοπρεπεια μου στον βωμο της εξουσιας


ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ,ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΙΧΑΝΕ ΔΕΜΕΝΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙς ,ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙς ΚΑΙ ΠΑΡΕΠΙΤΟΝΤΩς ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΠΛΟΚ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ..ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ,ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΑΡΧΕΙΟ....ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙς ΝΑ ΓΡΑΦΕΙς ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!


last year που ελεγε η διαφημιση.
να εισαι υπομονετικος
τραπεζια υπαρχουν
κοσμος θα ξαναγυρισει -αρχης γενομενης απο μεθαυριο
και δεν νομιζω οτι πρεπει να εισαι πυρηνικος επιστημονας για να διαχειρισθεις τα εσοδα και να εχεις αιθουσα
η ολυμπια 4ος χρονος ειναι που συντηρει λεσχη απο τα μελη της. Και δεν ειναι ομοσπονδια με 100 μελη.



ΕΛΠΙΖΩ Η ...ΑΡΧΗς ΓΕΝΟΜΕΝΗΣ...ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ..ΤΕΛΟΣ!!!
ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΣΑς ΤΑ ¨ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΑΚΙΑ"!!!! ΚΑΙ ΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΝΟΥΜΕ..

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΕΛΗΣΗς ΚΑΙ ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ...."ΟΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΞΙΝΙΖΟΥΜΕ"

ΞΕΡΕΙς ΓΙΑΤΙ ΟΜΩς? ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΥΓΗΣΗ Ε...

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕς ΕΣΥ...

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 24, 2013 12:02 am

stamatopoulos έγραψε:
ΚΑΙ ΠΑΡΕΠΙΤΟΝΤΩς ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΠΛΟΚ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ..ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ,ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΑΡΧΕΙΟ....ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙς ΝΑ ΓΡΑΦΕΙς ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!

μαλακιες λες μονο εσυ και κατα εξακολουθηση. εισαι ο μονος στον πλανητη που υποστηριζει οτι ο ακης καλα κανει. παντως κατι αρχεια που δεν ειχε ο αγγελινας απο παλια πρωταθληματα του τα εδωσα και οπως και αλλα θα παρει.




ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΕΛΗΣΗς ΚΑΙ ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ...."ΟΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΞΙΝΙΖΟΥΜΕ"

ΞΕΡΕΙς ΓΙΑΤΙ ΟΜΩς? ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΥΓΗΣΗ Ε...

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕς ΕΣΥ...

σας εχει πονεσει πολυ αυτο που ξεκινησα στην ολυμπια. παρα πολυ που βγαζετε χολη. ειπαμε ο καθενας κρινεται απο τα λεγομενα του. η λασπη που πεφτει σε οσους δεν υποκυπτουν δεν μενει για παντα. η ρετσινια του λασπολογου ομως δεν φευγει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 24, 2013 1:02 am

μαλακιες λες μονο εσυ και κατα εξακολουθηση. εισαι ο μονος στον πλανητη που υποστηριζει οτι ο ακης καλα κανει. παντως κατι αρχεια που δεν ειχε ο αγγελινας απο παλια πρωταθληματα του τα εδωσα και οπως και αλλα θα παρει.

Ο ΑΚΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟς ΜΑΛΑΚΑς ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΓΩΙΣΤΗΣ..
ΑΛΛΑ ΕΔΩΣΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ,ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ..ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΛΛΟΙ!!!
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΔΕΙΝΟΣΥΑΡΟΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ,ΗΤΑΝ ΣΤΡΑΒΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΒΡΩΜΙΚΕΣ ΤΣΟΧΕΣ,ΚΟΝΣΕΡΒΟΚΟΥΤΙΑ ΓΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ,ΚΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΟ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΕΣ,ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥς ΚΑΙ ΓΩ,,ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΑΝΕ ΤΙς ΜΑΛΑΚΙΕς ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ ΣΑς ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ,ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ,ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΓΚΡΟΥΠ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ
ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙς ΠΑΛΙ ΤΙς ΙΣΤΟΡΙΚΕς ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΑ ΜΙΝΙΟΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ,ΟΥΤΕ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ,ΚΑΙ ΤΙς ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΠΑΙΖΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ...
ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ,ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΣΙΓΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ..
ΝΟΙΚΙΑΖΩ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟ Η ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ(ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥς ΚΑΙ ΕΓΩ)..ΠΟΥΛΑΩ ΚΑΙ ΜΟΣΤΡΑ ΟΤΙ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΒΕΛΟΥΔΙΝΟ ΧΑΛΙ..12 ΕΥΡΩ ΕΙΣΟΔΟ ΚΑΙ THANKS FOR COMMING...
ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΗΣΑΜΕ...Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ? ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΜΑς ΤΗΝ ΠΕΙΣ?

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΠΟΙΑΝΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΑΚΗς ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΙΖΕ..ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ?
ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΓΚΑς ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ Ας ΕΒΑΖΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟς ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ..

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΕΒΑΛΕς ΕΣΥ?
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑς ΒΡΙΣΚΕΙς ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΣΥ?
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑς ΦΕΡΝΕΙς ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΕΣΥ?

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ,ΣΕ ΝΟΙΚΙΑΣΜΕΝΕς ΑΙΘΟΥΣΕς ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΜΑΛΑΚΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ .
ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΕΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ..

ΟΠΟΙΟς ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΛΥΣΕΙς..

ΑΛΛΙΩς ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΝΕ..


ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕς ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ,ΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΩ ΠΡΩΤΟς

ΑΙΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΜΑΓΚΙΑ ΚΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 24, 2013 1:15 am

σας εχει πονεσει πολυ αυτο που ξεκινησα στην ολυμπια. παρα πολυ που βγαζετε χολη. ειπαμε ο καθενας κρινεται απο τα λεγομενα του. η λασπη που πεφτει σε οσους δεν υποκυπτουν δεν μενει για παντα. η ρετσινια του λασπολογου ομως δεν φευγει



ΕΜΕΝΑ ΤΙ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ? ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΝΗΣΕς ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕς?
ΞΕΚΙΝΗΣΕς ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ..ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ...ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕς ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΟΥΝ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΟΛΟΙ..
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ...ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΗΘΩ ΤΗ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΙΔΑΝΕ ΣΤΗ ΜΙΡΑΝΤΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑ!!!!!!!

ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟς ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΖΗΛΙΑΡΗΣ....ΑΠΛΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥς..ΚΑΙ ΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΧΩΡΙς ΕΣΕΝΑ,ΚΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΝΕΒΗΚΑΝ..!!!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ...
ΟΠΩς ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΥΤΟΥΣ..

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥς 2 ΛΟΓΟΥς ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 24, 2013 1:23 am

ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙς ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ..ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΠΑΙΖΑΜΕ..ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕς ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟς ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗς ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΟΥ...

ΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΙΣΧΥΕΙ? ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΣΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΑΡΑΒΙ,ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ,ΣΑΝ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑς...ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΗΔΗΞΕΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΙΠΛΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΛΙΓΟ ΟΞΥΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ?


ΑΡΑ Η ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ,,,Η Ο ΜΟΝΟς ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ.......ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Συναντηση-Ενημερωση miso-miso

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: