Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
stamatopoulos
PANATHINAIKOS
drastis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 16, 2013 10:27 pm

ποιος πηρε χρηστο το 24ο κυπελλο;

πεθαινω να δω απαντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 16, 2013 10:32 pm

αφου ολα τα ξερεις ρε σταματο σταματο δεν σταματας να μας πρηζεις τα ουμπαλα;
ακου αργα τα θυμηθηκα σε λαθος χρονο !!!
πεντε χρονια πριν τα ελεγα και μου ελεγες για αιθουσες τραπεζια και λεφτα υπαρχουν.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΩΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 16, 2013 10:33 pm

ντροπη παντως που αναβληθηκε το κυπελο και ο σταματο κανει πλακα ο αλλος κανει κουιζ και ο αγγελινας δινει στατιστικα.
ποιος θα ενδιαφερεται ποσοι επαιξαν αν δεν υπαρχει παιχνιδι;


ΝΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝΕ,ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟΥς ΨΑΧΝΕΙς...

ΝΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΠΡΩΤΟΙ ΟΙ ΣΥΝΚΛΑΜΠΗΤΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΑΦΑΝΕ...."ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΑς ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ".. ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΜΠΟΛΑ...
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...

ΝΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΙΓΟΝΤΑΡΙΖΕΣ ΣΑ ΤΗ ΠΟΥΛΑΔΑ ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙς ΧΕΡΙ ΕΜΕΝΑ......

ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ,ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ,ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΜΑς ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ ΔΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ....

ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ....


ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ..


ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ...ΚΑΙ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΜΕ ..ΜΠΛΑΝΚΟ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 16, 2013 11:30 pm

'''''ποιος πηρε χρηστο το 24ο κυπελλο;'''''

Ποιο ειναι το 24 κυπελλο? Ποιας χρονιας? Αν ειναι αυτο που φανταζομαι, ο 30φυλλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 6:35 am

σταματο με το να βριζεις και να εκμηδενιζεις τα παντα δεν πειθεις κανεναν.

Α. ρε ροκ πας να μου χαλασεις την πλακα.
δηλαδη ο 30φ επαιξε στο 24ο κυπελο και 1ο του πσεαεπ; ηταν ιδρυτικο μελος;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 7:17 am

οταν "ξεχναμε" τα λαθη αυτα τεινουν να επαναληφθουν.
Δυο διασπασεις γιατι η εξουσια εθελοτυφλουσε οτι δεν ειχε το λαικο ερεισμα.
και δυο φορες χρειαστηκε να μιλησει η δυναμη του αριθμου των συμμετοχων ωστε να ξαναγινει ενωση.
γιατι πρεπει να βιωσουμε και τριτη φορα το ιδιο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StrongWaiker

StrongWaiker


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2012

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 8:15 am

Αγαπητοί φίλοι
Αυτά που γίνονται είναι ανήκουστα αλλά και αυτά που γράφονται αθλιότητες. Τα τελευταία γεγονότα αποδεικνύουν περίτρανα ότι όλο αυτό που στήθηκε τα τελευταία χρόνια στηρίχτηκε σε γυάλινα πόδια. Όταν όλα αυτά τα χρόνια γίνονταν εικονικές εκλογές διαπραγματεύσεις κάτω από το τραπέζι, και όσοι είχαν συνταχθεί με την προηγούμενη κατάσταση τελικά αποδείχτηκε ότι δεν είχαν το σθένος να αντιταχθούν με τα κακώς κάκιστα γενόμενα όλα αυτών των χρόνων.
Συγκεκριμένα ποτέ δεν διεκδικήθηκε από κανέναν έστω και τυπικά οικονομικός απολογισμός κάθε έτους, τα αγωνιστικά προγράμματα ήταν του ποδαριού και διαμορφωνόταν εν μέσω περιόδου κατά το δοκούν, οι οικονομικές υποχρεώσεις σε ατομικό και ομαδικό επίπεδο δεν ήταν συγκεκριμένες με αποτέλεσμα να ζητούνται ότι ήθελε ο εκάστοτε διοικών ανάλογα με τις ατομικές του εκτιμήσεις προφανώς και ανάγκες.!!!!!!
Βέβαια όλοι όσοι κλείσαμε αυτιά και μάτια, μας βόλευε αυτή η κατάσταση. Άλλοι γιατί το μαγαζάκι δούλευε και ήταν ακόμα -και- η βασική μας επαγγελματική δραστηριότητα, άλλοι για ικανοποιούσαν την προσωπική ματαιοδοξία του κλαμπάρχη με δανικά χρήματα ή ευνοϊκή αντιμετώπιση. Τέλος όλοι αυτοί που κάτω από την απαράδεκτη δικαιολογία ότι το παιχνιδάκι για να μην πεθάνει πρέπει να στηρίζουμε τα πάντα αλλά ουσιαστικά σφετεριζόμασταν όλα αυτά και ικανοποιούσαμε ουσιαστικά προσωπικές φιλοδοξίες (μέλος της πρωταθλήτριας ομάδας Ευρώπης συμμετοχές σε διεθνή τουρνουά κ.λ.π). Τρανή απόδειξη είναι η συμπεριφορά clubs που όταν τους δόθηκε η ευκαιρία να συμμετάσχουν στο ευρωπαϊκό ξεχάσαν τα πάντα. Κανείς κύριοι μα κανείς δεν διαμαρτυρήθηκε δημόσια έστω και τυπικά για το απαράδεκτο περιστατικό της απομάκρυνσης του Κ.Κ από το Euro. Αρκεστήκαμε όλοι να κρυφτούμε πίσω από την παιδαριώδη δικαιολογία ότι ήταν διοργάνωση υπό την αιγίδα του ΠΣΕΑΕΠ και την πλαστή απόφαση του ΔΣ για απαγόρευση εισόδου του Κ.Κ. για οικονομικές εκκρεμότητες ενώ στην αίθουσα βρισκόταν άτομα που δεν είχαν και δεν έχουν πληρώσει ποτέ συνδρομές, club που εκβιαστικά αποσύρθηκαν από δικαστικούς αγώνες με αντίτιμο την τακτοποίηση των οικονομικών εκκρεμοτήτων (άραγε ποιών οικονομικών εκκρεμοτήτων)
Αυτό το όραμα που εν μέρη υλοποιήθηκε από τον Λάζαρο ουσιαστικά, με την επικουρία του Λεό δεν αφορούσε το ελληνικό επιτραπέζιο ποδόσφαιρο αλλά προσωπικές φιλοδοξίες. Σε αυτό το επίπεδο το εγχείρημα πέτυχε. Τέλεια γήπεδα, αίθουσα υψηλών προδιαγραφών (και η πρώτη και η δεύτερη) δυνατότητα να υπάρχει ένας κοινόχρηστος χώρος (εκτός του Κ.Κ) για να παίζει όποιος δήποτε ( έστω και με ένα μικρό αντίτιμο). Επαναλαμβάνω η προσπάθεια ήταν επιτυχής και ευεργετική για όλους μας, ήταν όμως ιδιωτική υπόθεση και όχι δημόσια που όλοι διεκδικήσαμε να είναι. Με λίγα λόγια θέλαμε να οικειοποιηθούμε την ματαιοδοξία, το όραμα πέστε το όπως θέλετε , του Λάζαρου, δωρεάν -τσάμπα. Όταν ο Λάζαρος διεκδίκησε οικονομικό αντίτιμο για να την χρήση της αίθουσας – γηπέδων- και κάποιων λειτουργικών εξόδων αντιδράσαμε όλοι. Εδώ θέλω να ξεκαθαρίσω την θέση μου σε όλα αυτή την διαδικασία θέτοντας κάποια ερωτήματα και προβληματισμούς.
Υπάρχει απόφαση του ΔΣ (ποιου ΔΣ) που να αφορά την αίθουσα και τα γήπεδα? (δηλ. Την ιδιοκτησία των γηπέδων ή το αντίτιμο για την χρήση τους.)
Υπάρχει απόφαση του ΔΣ για το ποσό που θα δαπανάτε για την χρήση αυτών ή το πως θα δίδετε αυτό από τον ΠΣΕΑΕΠ προς του ιδιοκτήτες.(εννοώ αντίτιμο ανά μήνα – ανά τουρνουά- ανά συμμετοχή κ.λ.π)
Εκτιμώ ότι ποτέ δεν τέθηκαν αυτά τα θέματα γιατί βολευόμασταν όλοι από την κατάσταση. Το φαινόμενο Λάζαρος – Λεό- Κ.Κ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΉΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ γιατί μας βόλευε. Αυτή είναι η μόνη αλήθεια. Ούτε ο Λάζαρος είναι λαμ..... κλε....... κλπ γιατί έπραξε το αυτονόητο από την στιγμή που έχει όλο το εγχείρημα ένα μεγάλο κόστος. (Βέβαια φίλε μου Λαζ... δεν ζητήθηκε από κανέναν να γίνει αυτό και μάλιστα με τόσο μεγάλο κόστος που θα μοιραζόταν όλα τα μέλη του ΠΣΕΑΕΠ. Ένα τέτοιο εγχείρημα ή μπαίνει δε δημόσια διαβούλευση ή δωρίζετε στον ΠΣΕΑΕΠ από κάποιον ευεργέτη.) Αλλα ούτε και ο Κ.Κ είναι παλαβός ή συκοφάντης αφού και αυτός κάνει το αυτονόητο, διεκδικεί δηλαδή κατά την γνώμη μου την δημόσια διαχείριση του ΠΣΕΑΕΠ από τα μέλη του σύμφωνα με την κοινή βούληση και φρόνιμα που συνάδει και με την πραγματική δυνατότητα του ΠΣΕΑΕΠ και των μελών του, δεδομένης της οικονομικής συγκυρίας που βρίσκετε η χώρα και συνεπώς όλοι μας.
Ας αναλογισθούμε όλοι μας τις ευθύνες που μας αναλογούν για την κατάντια του αγαπημένου παιχνιδιού μας, και να σταματήσουμε να ρίχνουμε ευθύνες στον Κώστα, στον Χρήστο και στον Γιάννη για την αναβολή του κυπέλλου και να τους αναγνωριστεί η πρόθεση να βάλουν πλάτη τούτη την στιγμή που πάλι όλοι μας διεκδικούμε το ρόλο της εναλλακτικής λύσης των σωτήρων και κατά την γνώμη μου του ιδιοτελή Μεσσία (τσάμπα μάγκα).
Τέλος Θέτω σε δημόσια διαβούλευση την πρόταση να ξεκινήσει ο ΠΣΕΑΕΠ από μηδενική βάση. Να καθοριστεί εκ νέου ο σκοπός και ο τρόπος λειτουργίας του με σαφή κανονισμό αγωνιστικής και οικονομικής λειτουργίας. Να καθοριστούν εξ αρχής οι (αγωνιστικές και οικονομικές) υποχρεώσεις των ομάδων και των ατόμων, ο πειθαρχικός κανονισμός ο οποίος να είναι ρεαλιστικός και να αποδίδετε σε όλους και όχι κατά το δοκούν. Το ΔΣ να αποκρίνεται πραγματικά στις ανάγκες των μελών του ΠΣΕΑΕΠ και να αποδεσμευτεί από τον νομοθετικό και εκτελεστικό χαρακτήρα του χρηματοδότη μετόχου με ιδιοτελή κίνητρα. Το ΔΣ να είναι αντιπροσωπευτικό όργανο των μελών και να είναι σώμα με το σύνολο των μελών και όχι απέναντι από αυτά. Και επιτέλους να μη εκλέγεται απο δύο δεκάδες άτομα άλλα από το σύνολο των μελών.
Κλείνοντας εύχομαι το όραμα για το ελληνικό επιτραπέζιο ποδόσφαιρο να είναι κοινό για όλους που ασχολούνται με το χόμπι και όχι λίγων (με ιδιοτελή κίνητρα και σε ομιχλώδες τοπίο).
Σημ. Το όνομα μου είναι StrongWalker αλλα εκ παραδρομής περάστικε StrongWaiker
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 10:42 am

''Βέβαια όλοι όσοι κλείσαμε αυτιά και μάτια, μας βόλευε αυτή η κατάσταση. Άλλοι γιατί το μαγαζάκι δούλευε και ήταν ακόμα -και- η βασική μας επαγγελματική δραστηριότητα, άλλοι για ικανοποιούσαν την προσωπική ματαιοδοξία του κλαμπάρχη με δανικά χρήματα ή ευνοϊκή αντιμετώπιση.'''


ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕς ΦΙΛΕ ΜΟΥ WALKER...ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ? ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ Η ΕΓΙΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ? ΚΑΙ ΜΗΠΩς ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.....



'''Με λίγα λόγια θέλαμε να οικειοποιηθούμε την ματαιοδοξία, το όραμα πέστε το όπως θέλετε , του Λάζαρου, δωρεάν -τσάμπα. Όταν ο Λάζαρος διεκδίκησε οικονομικό αντίτιμο για να την χρήση της αίθουσας – γηπέδων- και κάποιων λειτουργικών εξόδων αντιδράσαμε όλοι. Εδώ θέλω να ξεκαθαρίσω την θέση μου σε όλα αυτή την διαδικασία θέτοντας κάποια ερωτήματα και προβληματισμούς. '''

ΗΤΑΝ ΜΑΓΑΖΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΕΓΙΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ?
ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΟΠΩς ΛΕΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ Ο ΛΑΖΑΡΟς ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ? ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΖΗΤΑΓΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΕΣ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ,ΟΠΩς ΛΕς?
ΣΕ ΡΩΤΑΩ ,ΛΟΙΠΟΝ,ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΜΑΓΑΖΑΚΙ η ΗΤΑΝ? ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΖΗΤΑΓΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΥΠΗΡΧΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ? ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ 10 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΦΤΩΧΗΝΑΝΕ ΟΛΟΙ?


''και να σταματήσουμε να ρίχνουμε ευθύνες στον Κώστα, στον Χρήστο και στον Γιάννη για την αναβολή του κυπέλλου ''

ΠΟΙΟΣ ΕΡΙΞΕ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟ ΚΕΧΡΗ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ? ΑΚΟΥΣΕς ΤΙΠΟΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ Η ΔΙΑΒΑΣΕς ΤΙΠΟΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΓΩ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 11:17 am

σταματο με το να βριζεις και να εκμηδενιζεις τα παντα δεν πειθεις κανεναν.

Α. ρε ροκ πας να μου χαλασεις την πλακα.
δηλαδη ο 30φ επαιξε στο 24ο κυπελο και 1ο του πσεαεπ; ηταν ιδρυτικο μελος;


ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙς ΕΣΥ ΡΕ ΚΩΣΤΑ ΠΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ,ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ,ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙς ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΠΑΙΧΤΙΚΑ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

ΛΙΓΟ ΝΩΡΙς ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ,ΓΙΑΥΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ ΘΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΔΙΠΛΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΑ ΠΟΡΤΑΤΙΦ....ΚΑΙ ΑΝ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΡΙΠΛΟ..

ΕΔΩ Ο ΕΝΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ...ΞΑΦΝΙΚΑ... ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 1:43 pm

ολοι οι ελληνες πολιτικοι δηλωνουν οτι επιθυμουν την παταξη της φοροδιαφυγης αλλα αυτη δεν επιτυγχανεται λογω οτι αυτοι που εχουν αναλαβει να το κανουν ειτε δεν θελουν ειτε δεν μπορουν αλλα επικαλουνται οτι δεν τους αφηνουν τα συμφεροντα.
Ακριβως το ιδιο συμβαινει στο σουμπι. Ολοι κοπτονται για το καλο του παιγνιδιου δηθεν, ολοι τελικα κοιτανε πως θα κανουν το κομματι τους και ολοι στο τελος λενε σιγα μην μπλεξω για το παιγνιδι εχω πιο σοβαρα πραγματα που με απασχολουν.
Αντι λοιπον να κανουμε μονο διαπιστωσεις και ευχολογια μηπως να κ νουμε ξεκαθαρεις προτασεις.

υ.γ. πως γινεται ο γιατρος προχθες να μην θελει να ακουει για πσεαεπ και μετα να προτεινει στον πσεαεπ να του παραχωρησει την αετοφωλια;

κοιτα να δεις που ο σταματο εχει δικιο οτι ο ενας κοροιδευει τον αλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 2:02 pm

υ.γ. πως γινεται ο γιατρος προχθες να μην θελει να ακουει για πσεαεπ και μετα να προτεινει στον πσεαεπ να του παραχωρησει την αετοφωλια;

κοιτα να δεις που ο σταματο εχει δικιο οτι ο ενας κοροιδευει τον αλλο.


ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ,,ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΘΟς ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ....ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟς ΤΟΥΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΜΕ ΟΜΙΧΛΗ,ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΠΑΛΙΑ ΞΙΝΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ...

ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΚΛΑΜΠΑΡΧΗΣ Η ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗΣ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ,ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΗ ΚΑΚΑΒΙΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StrongWaiker

StrongWaiker


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2012

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 18, 2013 7:08 am

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός από τα γραφόμενά μου απαντώ λοιπόν στις ερωτήσεις του αγαπητού Δημήτρη
και στον υπαινιγμό του φίλου Κ.Κ.

Αντι λοιπον να κανουμε μονο διαπιστωσεις και ευχολογια μηπως να κανουμε ξεκαθαρες προτασεις.

ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ? ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ Η ΕΓΙΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ? ΚΑΙ ΜΗΠΩς ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.....


Αγαπητέ Δημήτρη όταν γράφω μαγαζάκι δεν φωτογραφίζω τον Λάζαρο ούτε κατά διάνοια. Αυτό το χρησιμοποιείς (θέλω να πιστεύω χωρίς κακή πρόθεση) εσύ, στη λογική της αντιπαράθεσης με τους πάντες που δεν ταυτίζονται με τις θέσεις σου στο forum. Όπως εσύ γράφεις, στη συνέχεια του κειμένου μου ξεκαθαρίζω απόλυτα το σκεπτικό μου για το εγχείρημα του Λάζαρου και την συμπεριφορά το Κ.Κ.
Επί της ουσίας αναφέρομαι σε κλαμπάρχες και μη, που σε κάθε δραστηριότητα όσο έστηναν το μαγαζάκι τους και πωλούσαν την πραμάτεια τους σιωπούσαν, όταν η συνθήκη αυτή έπαψε έφτυναν εκεί που πριν έγλειφαν. Αυτά όλα γράφτηκαν στην λογική ότι η κατάσταση βόλευε αρκετούς. Και εμμένω στην άποψή μου ότι ο Λαζαρος και σε αντιπαράθεση ο Κ.Κ έπρατταν και γράφανε το αυτονόητο. Ο Λαζαρος διεκδικούσε τα χρήματα που δαπάνησε για τα γήπεδα που παίζαμε όλοι για την αίθουσα που χρησιμοποιούσαμε όλοι. Ο Κ.Κ από την άλλη πλευρά δεν μπορούσε να κατανοήσει (όπως και πάρα πολλοί από εμάς αλλά σιωπούσαμε παγερά) ότι αυτό γινόταν υπό την σκεπή του ΠΣΕΑΕΠ χωρίς να υπάρχει εναλλακτική λύση και βασιζόμενη στην εφήμερη οικονομική ευχέρεια του Λαζαρου. (Γιατί κακά τα ψέματα μόνο αυτός σε αυτή την περίοδο έβαλε το χέρι βαθειά στην τσέπη).
Φίλε Κ.Κ ούτε ευχολόγια καταθέτω ούτε προτάσεις μπορώ να διατυπώσω γιατί δεν γνωρίζω όλες τις διοικητικές και διαδικαστικές παραμέτρους αγωνία εκφράζω. Αγωνία όχι για να ικανοποιήσω μόνο την δική μου ανάγκη σήμερα για παιχνίδι, αλλά όλων αυτών των παιδιών των 12 έως 20 χρόνων που με αυτά και αυτά θα εγκαταλείψουν το χόμπι.
Η πρόταση πάντως που υιοθετώ είναι του ROCK με το σκεπτικό ότι πρέπει να θέσουμε την λειτουργία του ΠΣΕΑΕΠ από μηδενική βάση.
Δεν θα συνεχίσω την αντιπαράθεση με κανέναν για τα γραφόμενά μου Δημήτρη μου. Θεωρώ ότι δεν μπορώ να γίνω πιο συγκεκριμένος. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Ευχαριστώ πάντως που παρόλα τα προβλήματα ακόμα ο ένας στέκεται πλάι στον άλλον για να συνεχίσουμε να υπάρχουμε σαν Ελληνικό επιτραπέζιο ποδόσφαιρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 18, 2013 8:09 am

δεν υπηρχε κανενας υπαινιγμος στα γραφομενα μου. Τα εγραψα ξερα στεγνα και μαλιστα επαναλαμβανομαι πολλακις τα τελευταια 10 χρονια.
Χαιρομαι που πλεον και οι πιο αρνητικα διακειμενοι με την οικονομικη αυτο συντηρηση του παιχνιδιου στο παρελθον καταλαβαν πλεον οτι ουτε χορηγους δυναστες χρειαζομαστε αλλα και οτι τα λεφτα που δινουμε φτανουν και περισσευουν για να λειτουργησει το μαγαζι.
Δεν μπορω καν να χαρω που προφητεψα τα μελλουμενα γιατι θα προτιμουσα να εχω πεσει εξω στις προβλεψεις μου.
Και ο δραστης δυστυχως εχει δικιο αν και δεν το ειπε ξεκαθαρα. Game over.

Υ.Γ ολα αυτα που γραφεις για κλαμπαρχες βολεψακηδες που σιωπουσαν με καιροσκοπικα κινητρα ειναι τοσο πιστη αντιγραφη των αποψεων μου που λεγεται κλοπη πνευματικης ιδιοκτησιας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 18, 2013 8:43 am

μην με ρωτησει κανεις γιατι λεω game over.
θα νευριασω αν δω οτι υπαρχουν τοσο χαζοι σουμπουτειστες
οι διοσκουροι και το απεδειξαν προχθες για να μην παραδεχθουν την αποτυχια τους θα πολεμησουν οσο δεν παιρνει οποια προσπαθεια τεινει να σωσει το παιγνιδι
Ηδη ξεκινησαν.
Ο εξυπνοι θα διαβασαν την ανακοινωση γιατο ποιος φταιει που εκλεισε η λεσχη για το ποιος φταιει που αναβληθηκε το κυπελο και δεν γινεται στην ολυμπια και την πιθανη διεξαγωγη του κυπελου στην κακαβια που οι ασυνειδητοι και αδιαφοροι παικτες δεν θα θελουν να πανε..
Οι χαζοι εγειρουν αιτηματα του τυπου γιατι εμεις πληρωσαμε συνδρομες και αλλοι οχι. Αλλα δεν πανε να τα ζητησουν πισω απλα θελουν να πιαστουν και αλλοι κοροιδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 18, 2013 11:19 am

Επί της ουσίας αναφέρομαι σε κλαμπάρχες και μη, που σε κάθε δραστηριότητα όσο έστηναν το μαγαζάκι τους και πωλούσαν την πραμάτεια τους σιωπούσαν, όταν η συνθήκη αυτή έπαψε έφτυναν εκεί που πριν έγλειφαν. Αυτά όλα γράφτηκαν στην λογική ότι η κατάσταση βόλευε αρκετούς. Και εμμένω στην άποψή μου ότι ο Λαζαρος και σε αντιπαράθεση ο Κ.Κ έπρατταν και γράφανε το αυτονόητο. Ο Λαζαρος διεκδικούσε τα χρήματα που δαπάνησε για τα γήπεδα που παίζαμε όλοι για την αίθουσα που χρησιμοποιούσαμε όλοι.


ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕς ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ΦΙΛΕ WALKER ΤΙ ΑΚΡΙΒΩς ΕΝΝΟΟΥΣΕς ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΜΑΓΑΖΙ...

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΦΑ ΠΑΝΤΑ,ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΩΡΗΣΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ ΜΑΓΑΖΙ....ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ,ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑς ΕΝΑ ΑΝΤΙΤΙΜΟ...ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΙΧΤΗΚΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ,Η ΦΤΩΧΗΝΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ Ας ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΛΥΣΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΘΕΩΡΙΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 19, 2013 7:23 am

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΦΑ ΠΑΝΤΑ,ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΩΡΗΣΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ ΜΑΓΑΖΙ....ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ,ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑς ΕΝΑ ΑΝΤΙΤΙΜΟ...ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΙΧΤΗΚΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ,Η ΦΤΩΧΗΝΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ Ας ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΛΥΣΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΘΕΩΡΙΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ

Μήτσο, αν θεωρείς ότι για τον κόσμο αποτελεί προτεραιότητα ο χώρος και τα καινούρια γήπεδα, τότε είσαι βαθιά νυχτωμένος.
Τρανό παράδειγμα η ολύμπια, όχι μετα το λιφτινγκ της αίθουσας αλλά ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, που έχει πάντα 25-30 παρόντες. Και δεν είναι καν επίσημοι οι αγώνες,αλλά προσφέρει στον επισκέπτη ένα ήσυχο ευχάριστο περιβάλλον να πάει να ξεφύγει απο τις σκοτούρες του. Ακόμα και στο σπίτι τους προτιμούν κάποιοι να παίζουν, απο το να πηγαίνουν σε μέρη που θα χαλιούνται.

Άρα μην ειρωνεύεσαι ότι κάποιοι ξαφνικά φτώχηναν, αλλά να παραδεχτείς ότι ο κόσμος βαρέθηκε πια τις ίδιες μαλακίες. Όλοι σφύριζαν αδιάφορα μέχρι να παίξουν στο ευρωπαικό που δεν πρόκειται να ξαναπαίξουν οι περισσότεροι ποτέ(αυτό βέβαια πολλούς δεν τους τιμά). Αλλά ήρθε η στιγμή που έφτασε ο κόμπος στο χτένι και για τους τελευταίους.
Ο κόσμος έστειλε το μήνυμα του. Απλά αυτοί που πρέπει δεν λένε να το καταλάβουν, είτε για να πάρουν τις κατάλληλες αποφάσεις είτε για να αποσυρθούν.




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 1:39 pm

Μήτσο, αν θεωρείς ότι για τον κόσμο αποτελεί προτεραιότητα ο χώρος και τα καινούρια γήπεδα, τότε είσαι βαθιά νυχτωμένος.
Τρανό παράδειγμα η ολύμπια, όχι μετα το λιφτινγκ της αίθουσας αλλά ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, που έχει πάντα 25-30 παρόντες. Και δεν είναι καν επίσημοι οι αγώνες,αλλά προσφέρει στον επισκέπτη ένα ήσυχο ευχάριστο περιβάλλον να πάει να ξεφύγει απο τις σκοτούρες του. Ακόμα και στο σπίτι τους προτιμούν κάποιοι να παίζουν, απο το να πηγαίνουν σε μέρη που θα χαλιούνται.


ΣΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ...ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...
ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΑΝΑΕΞΗΓΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ..

ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕς ΠΟΥ ΤΑ "ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΕ" ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ...ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ...
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ 50 ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ,ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕΡΟς ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ...
ΑΥΤΟΙ ΟΙ 50 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟς,ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΒΑΡΒΑΤΗ...
Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΧΕΙ 25 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 50 ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕ ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ Ο ΚΕΧΡΗΣ..
ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ 5 -6 ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΓΙΝΑΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΙ, ΚΑΙ ΠΑΙΞΑΝΕ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ...
ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥς ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΑΥΤΑ? ΠΑΙΖΟΝΤΑς ΜΕ ΣΕΝΑ ΓΙΝΑΝΕ ΠΑΙΧΤΕΣ? ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΩΜΑ ΑΛΑΛ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..ΑΝΑΖΗΤΗΣΑΝΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΤΟΥς ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΑ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ 100 ΤΟΙς ΕΚΑΤΟ ΑΠΟΔΟΣΗ..ΤΟΥς ΒΛΕΠΕΙς ΚΑΙ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ....
Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΙΣΥ ΠΟΥ ΑΠΗΧΑΝΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΣΑ ΕΙΣΕΠΡΑΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ? ( ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΤΑΝ)
ΣΕ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΗς ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΕΤΡΑΔΕΣ ΑΝΕΤΑ..ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΕΠΙ ΕΙΣΗς ΟΡΟΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΑΡΙΣΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΙς ΑΠΑΙΤΗΣΕΙς ΤΗς ΕΘΝΙΚΗς...ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ,, ΚΑΙ Ο ΓΙΟΧΑΛΑΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΚΛΑΜΠ....

ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕΔΙΑΡΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...
Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΕΧΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΠΙΣΗΜΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΕΠΙΠΕΔΟ...

ΕΑΝ ΠΑΙΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ...ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΗ ΓΚΡΕΜΙΖΑΝ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΓΡΑΦΕς ΑΛΛΑ ΕΔΩ....ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙς ΑΝΟΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ...

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΟΠΩς ΟΛΟΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ(ΟΧΙ ΟΛΟΙ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ),ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ...

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ...ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΚΑΤΙ...

ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΣΥ ΜΕ ΤΙς ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ...


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΑ,,ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ....

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΦΙΛΕ...50 ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΔΕΝ ΚΟΨΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΖΗΛΕΨΑΝΕ ΤΙς ΑΓΚΑΛΙΤΣΕς ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΗΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΥ ΧΩΡΑΝΕ 20 ΠΑΙΧΤΕς ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ....

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΥΓΗΣΗ ΦΙΛΕ..ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ,ΚΟΜΠΛΕΞ,ΖΗΛΙΑ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ..ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ "ΤΡΑΙΝΑΚΙ" ΤΣΟΥΛΑΕΙ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ...ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΘΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΟΙΚΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ...

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΥΜΑΡΑ

ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΩΡΑΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ,ΚΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΕ,ΝΑ ΜΗ ΣΦΥΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ,ΝΑ ΜΑς ΣΦΥΡΑΝΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ,ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΤΙΤΛΟΥς,ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΘΝΙΚΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ , ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ..

ΑΣΤΟ ΠΑΡΑΒΡΩΜΙΣΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 1:47 pm

ΕΞΑΛΟΥ ΟΠΩς ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ....ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΤΥΛ..ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟΥς ΔΙΑΙΤΗΤΕς,ΚΑΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΑΥΣΤΗΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΕ..ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΒΑΛΑΩ ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..

ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΘΑ ΔΕΙς ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ,,ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΘΑ ΔΕΙς ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΤΕ(ΣΕ ΒΑΘΟς ΧΡΟΝΟΥ ΟΧΙ 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ 1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΑ ΣΤΡΑΒΑ,ΚΑΙ ΕΞΩ ΕΧΕΙ ΣΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΧΕΣ EXTRREMM...
TOTE ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙς ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΓΕΛΑΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 1:55 pm

ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ..

ΕΑΝ ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ,ΘΑ ΞΑΝΑΠΛΟΥΤΙΣΟΥΝ ΟΛΟΙ,ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 70 ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕς ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΛΑΝΤΕΡ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΙΟς ΠΛΗΡΩΝΕΙ....ΜΕΧΡΙ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΘΑ ΣΤΗΝΟΥΝΕ ΜΗ ΧΑΣΟΥΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΤΟ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΑΚΑΒΙΑ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΟΥΝ ΤΙΣ WILD CART....


ΑΣΤΑ ΦΙΛΕ..ΕΜΕΝΑ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ...ΜΕ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟ ΜΟΧΛΟ ΤΟΥς ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΡΟ ΣΤΟΥς ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΕΤΣΙ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΑΙΘΟΥΣΑ,ΚΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑ...

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΞΩ ΜΕ ΤΙς ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 2:12 pm

μητσο το να γραφεις οτι μπουρδα σου κατεβει για να αναλυεις το σουμπουτεικο περιβαλλον ειναι δικαιωμα σου.
Αλλα αμα γραφεις ανακριβειες θελοντας να προσβαλλεις υποληψεις οφειλεις να τις τεκμηριωνεις.
Περσι εγραψες οτι εδωσα λεφτα για να παρω τον Παππα στην ολυμπια και δεν εδωσα συνεχεια επειδη μου ειπες οτι ετσι σου ειπανε.
Τωρα ομως δεν εχει σου πα μου πες.
Δειξε μου που και ποτε εγραψα ψεματα οτι η ολυμπια ειχε 50 μελη.
Και εγω θα σου δειξω αληθινες λιστες που εστελνε ο κολλητος σου στην φιστφ με 250 ενεργους παικτες.
Δεν δεχομαι να με λεει καποιος ψευτη για να τεκμηριωσει τις αποψεις του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 3:00 pm

ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑς ΡΕ? ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕς ΨΕΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ 50 ΜΕΛΗ?ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΕΧΕΙς ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ? ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΧΕΙ 25 ΜΕΛΗ ΟΠΩς ΛΕΕΙ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ,ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 25 ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 50 ΟΠΩς ΕΓΡΑΦΕς ΕΣΥ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΝΑΙΡΩ....ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΥς 25 Η 50 Η 100 ΠΟΣΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ,ΟΤΙ 5-6 ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΕΠΙΠΕΔΟ....ΕΞΗΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥς ΛΟΓΟΥΣ ,ΑΞΗΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΟΥ..ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙς ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ Η ΔΙΑΦΩΝΕΙς ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΛΕΩ ΨΕΥΤΗ,Η ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΧΕΙ 100 ΠΑΙΧΤΕΣ?
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟς ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ,ΑΥΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΠΠΑ....ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩΣΕς ΛΕΦΤΑ?ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩς ΕΚΑΝΕς ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΑ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΡΙΝΕς ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ...ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ?
ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΕΣ ...ΑΠΛΑ ΠΕΤΑΞΕς ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕς ΟΤΙ ΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕς ΕΣΥ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ...ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ Η ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΙΑΛΛΟ?
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΛΕΦΤΑ Ο ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ , Η Ο ΣΕΣΣΕΣ, Η ΕΣΥ, Η Ο ΠΑΤΡΙΝΟΣ, Η Ο ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑΣ.....ΑΠΛΑ ΜΗ ΚΑΤΗΓΟΡΑς ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥς ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΑΖΕΙς ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΠΑΠΠΑ..

ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΕΣ..ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕς ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΟΥ ΑΠ ΕΞΩ...

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 3:11 pm

ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΕΓΕς ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΛΕΓΕς ΨΕΥΤΗ,ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΤΕ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΣΤΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗς ΜΕΤΑΓΡΑΦΗΣ ΚΑΙ ΤΙς ΕΓΓΥΗΣΕΙς ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΩΝ...ΤΑ ΞΕΧΑΣΕς?

ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥς ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΤΑΣΑΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΨΕΥΤΗ ,ΚΛΕΦΤΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕς ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΕΣΧΗ..ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥς ΑΠΟΚΑΛΕΙς ΓΡΑΜΜΑΤΕΕς ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ...

ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕς ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΟΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙς 2,00 ΘΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕς ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 5, ΕΓΙΝΕ Ο ΤΣΑΤΣΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΤΗ ΦΙΣΤΦ...

ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙς ΤΡΙΤΟΥς ΣΤΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΜΑΣ..ΕΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙς Η ΔΙΑΦΩΝΕΙς ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ...ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 6:51 pm

τελικα εχεις αποβλακωθει εντελως.
τελευταια φορα στα λεω και φροντισε να τα καταλσβεις
την μεταγραφη παππα πηρε την πρωτοβουλια και την πραγματοποιησε μονος του σχεδον ινκογκνιτο απο την υπολοιπη ομαδα. Μας ειχε ρωτησει την γνωμη μας και εγω προσωπικα ημουν διστσκτικος γιατι δεν πιστευα οτι θα κανει την διαφορα και με φοβιζε η πληθωρα καλων παικτων. ο μαυρομητρος ειχε δικιο τελικα γιατι ο νικος ηταν καταπληκτικος χαρακτηρας και παικτης.
οσο για το αλλο επαναλαμβανω ποτε και πουθενα δεν εγραψα ουτε ειπα οτι η ολυμπια ειχε 50 παικτες.
Και σε παρακαλω πες στην χριστινα να μην σε βαραει με το τεφαλ στο κεφαλι. Γιατι μου λες να μην μπλεκω αλλους και εχεις σε ολα τα μυνηματα σου ανακατεψει πλυταδες αγγελινες ολυμπια παππα μαυρομητρο προκειμενου να στηριξεις τα λεγομενα σου
λεφτα υπαρχουν τελικα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 10:41 pm

ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑ ΤΟ ΠΛΥΤΑ ΟΤΑΝ ΜΑς ΕΛΕΓΕΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕς ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕς ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕς ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ? ΕΣΥ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕς ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ


ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑ ΤΟ ΠΑΠΠΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΤΑΞΕΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΡΙΞΕς ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟ? ΕΣΥ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΤΕΨΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙς ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΣΟΥ

ΕΓΩ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ? ΠΗΡΕς ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΑΔΕΙΑΣΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΕΙς ΝΑ ΓΡΑΨΕΙς ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΓΡΑΦΕς ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑς ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΕΛΟς ΤΗΣ ΦΙΣΤΦ? ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙ ΠΑΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑς? ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΒΛΙ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΙ ΚΟΤΕΨΕς , ΝΑ ΠΕΙς ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ,ΑΥΤΟ ΜΑς ΝΟΙΑΖΕΙ, ΜΑς ΝΟΙΑΖΕΙ


ΕΣΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙς ΠΑΝΤΑ ΤΡΙΤΟΥΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ,Η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ..ΝΑ ΒΓΕΙς ΝΑ ΠΕΙς ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ..
ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΣΤΡΑΒΟΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙς ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΔΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΣΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΑ....

ΜΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΛΕς ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΤΕ ΔΙΑΦΩΝΕΙς ΕΙΤΕ ΣΥΜΦΩΝΕΙς,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙς ΘΑ ΤΟ ΛΕς ΣΤΑ ΙΣΑ...ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΠΟΥΤΣΙΕς ΤΟΥ ΣΤΥΛ......'ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟ,,ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ", ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 20, 2013 10:59 pm

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙς ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΛΙΣΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΡΟΣΤΕΡ 50 ΑΤΟΜΑ..ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΝΤΕΜΗΣ...ΟΠΟΙΟς ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙ...ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ,ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΚΡΙΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΧΕς 50 ΠΑΙΧΤΕΣ Η 100, Η ΑΝ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΛΩΣΕ 500 ΜΕΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΕΙ ΤΙς ΕΚΛΟΓΕΣ.....ΕΞΗΓΩ ΣΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΟΤΙ ΚΑΙ 500 ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΣΧΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ,ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ,Η ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥς ΑΡΕΣΕΙ....ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ 500 ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΚΕΙ...ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΕΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΟΛΑ....ΑΥΤΑ ΕΓΡΑΨΑ...

ΑΛΛΑ ΤΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ? ΕΔΩ ΜΑς ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΔΙΕΔΙΔΕς ΚΙΟΛΑς ΟΤΙ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΕΣ,ΚΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ....ΚΑΙ ΜΕΙς ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕΣΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΑΜΕ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ....

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΜΥΑΛΟ ΕΧΟΥΝ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΚΟΥΝΕ Η ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Συναντηση-Ενημερωση miso-miso

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: