Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
stamatopoulos
PANATHINAIKOS
drastis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 13, 2013 10:29 pm

Λοιπον η τακτικη να μην σε ρωταω για λιγες μερες εχει αποδοση.
Κοιτα ποσες μαλα... ε πληροφοριες μας ειπες.
Να σου θυμισω οτι η ρωμη ηταν πριν την γκοριτσα;
Να σου θυμισω οτι οταν γκρινιαζα γιατι δεν πηγαν οι συμπαικτες μου στο παλερμο εγω δεν επαιζα ατομικο;
Να σου θυμισω οτι μιαμιση φορα επαιξα βετερανους στην ελλαδα και καταλαβα οτι ηταν η παρηγορια των αποτυχημενων της οπεν και δεν ξαναπατησα;
Παντως επαιξα και κανα δυο βετερανων στο εξωτερικο και το τελευταιο σηκωσα. Ελπιζω να μην σου φερει αυπνιες.
Για πες μου που θα βρω πληροφοριες για την ομαδα σου γιατι οπου κοιταω εχει να ενημερωθει απο οταν ο ΓΑΠ ειπε οτι λεφτα υπαρχουν.
Αληθεια θα παιξετε και ομαδικο πρωταθλημα; Θα κατεβει και ο Βασκο και ο Μαρκ;
Αυτη η φωτο με τα κυπελλα μπροστα ωραια ειναι. Απλα το ενα το πηρατε για την παρτη σας. Και εγω αν θελω αγοραζω κυπελλα θεορατα και βαζω ταμπελακι. Το αλλο τι εγινε τελικα; Αυτο του ευρωπαικου της Ρωμης που παιξατε με συγγενεις και φιλους.
Α παρεπιπτωντος για ρωτα τους ξενους φιλους σου τον κεχρη τον εχουν κερδισει ποτε; Γιατι εγω τους εχω κερδισει και τους δυο. Τοτε που με ειχε παρει η κατρακυλα οπως λες ειχε μυρισει μεθανιο για να μου παρουν Χ και οι δυο.
Αντε λοιπον κατεβα ομαδικο να σε απολαυσουμε με μια συμμετοχη στην εθνικη βετερανων. Παρε να μαθεις τις δικες μου συμμετοχες. Ελπιζω να ξερεις να μετρας και να εχεις αντοχη στο μετρημα.

Οσο για την αεκ δεν ξερω αν θα βαλει τρια κεφαλια αλλα τρεις τσεπες δεν προκειται να βαλει. Ουτε τρεις παραγκες. εμας μας τα εφαγε ο ψωμιαδης και μας παιδευουν τοσα χρονια εσας του κοσκωτα σας τα χαρισανε μαζι με κατι τσαμπιονς ληγκ και βαθμους στην καλαμαρια. Αλλα η δικαιωση ηρθε στο 75΄. Οταν ζητησαν ο αμπντουν και 20.000 γαυροι πεναλτυ οταν μετα απο την κοντρα η μπαλα πριν βγει κορνερ χτυπησε λιγο στα δαχτυλα και το σκορ ηταν 3-0. Αλλα οι ιδιοι γαυροι τις απλωμενες χερουκλες του μελμπεργκ προπερσι και του χολεμπας περσι τις λεγατε ακουσιες. Τι καλο που κανει το αμυγδαλο στην μνημη ε;
Αμα καταπιες την γλωσσα σου πολυ θα στεναχωρηθω που θα χασω τετοιον συνομιλητη που εχει παιξει μπαλα σε ολες τις κατηγοριες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Μαρ 14, 2013 12:32 am

Λοιπον η τακτικη να μην σε ρωταω για λιγες μερες εχει αποδοση.
Κοιτα ποσες μαλα... ε πληροφοριες μας ειπες.

ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΜΑΛΑΚΙΕς ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ? ΟΤΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕς ΣΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΑ,,ΒΕΒΑΙΑ ΓΙ
Α ΤΙς ΠΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΒΕΡ ΘΑ ΜΑς ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΕΣΥ


Να σου θυμισω οτι η ρωμη ηταν πριν την γκοριτσα;

ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..ΜΕ ΡΩΤΗΣΕς ΑΝ ΕΠΑΙΞΑ ΠΟΤΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΑΝΕΒΗΚΕς ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΘΡΟ ΜΙΑς ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΚΕΙ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΘΕΣΗ ΗΤΑΝ? ΕΓΩ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ


Να σου θυμισω οτι οταν γκρινιαζα γιατι δεν πηγαν οι συμπαικτες μου στο παλερμο εγω δεν επαιζα ατομικο;

ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕς ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕς ΣΟΥ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..ΟΥΤΕ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ


Να σου θυμισω οτι μιαμιση φορα επαιξα βετερανους στην ελλαδα και καταλαβα οτι ηταν η παρηγορια των αποτυχημενων της οπεν και δεν ξαναπατησα;


ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ Η ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΚΑΛΕΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ,ΧΩΡΙς ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ? ΠΗΓΑΜΕ ΕΜΕΙς ΟΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ,ΧΩΡΙς ΤΣΙΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡ....ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑς ΓΡΑΨΕΙς ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙς ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙς ΚΑΙ ΕΣΥ...ΕΜΕΙς ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ΣΟΥ


Παντως επαιξα και κανα δυο βετερανων στο εξωτερικο και το τελευταιο σηκωσα. Ελπιζω να μην σου φερει αυπνιες.


ΑΑΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Η ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ? ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕς ΣΧΕΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΚΟΛΟΜΠΑΡΙΛΙΚΙΑ....ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙς ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..
ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ..ΤΩΝ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ..ΟΠΩΣ ΟΝΟΜΑΣΕς ΠΑΡΑΠΑΝΩ? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΓΥΑΛΙΣΩ ΤΑ ΤΡΟΠΑΙΑ!!!!


Για πες μου που θα βρω πληροφοριες για την ομαδα σου γιατι οπου κοιταω εχει να ενημερωθει απο οταν ο ΓΑΠ ειπε οτι λεφτα υπαρχουν.


ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΡΩΤΑΕΙ ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΑΙΤ ΜΑΣ,,ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΑς ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ..ΕΣΥ ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙς ΣΤΑ ΣΑΙΤ ΜΑς?


Αληθεια θα παιξετε και ομαδικο πρωταθλημα; Θα κατεβει και ο Βασκο και ο Μαρκ;

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΣΚΟ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΑΠΟ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΠΟΝΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΑΒΛΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΕΧΗ ΓΑΜΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΕΔΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΚΙΖΕΙ ΚΟΛΟΥς ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ,ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ,ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ!!!!

Αυτη η φωτο με τα κυπελλα μπροστα ωραια ειναι. Απλα το ενα το πηρατε για την παρτη σας. Και εγω αν θελω αγοραζω κυπελλα θεορατα και βαζω ταμπελακι. Το αλλο τι εγινε τελικα; Αυτο του ευρωπαικου της Ρωμης που παιξατε με συγγενεις και φιλους.


ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙς ΟΣΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙς ΟΤΙ ΘΕΣ,,ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ...
ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΟΜΩΣ...ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ..ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΥ..ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΥ,ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΟΥ..ΠΡΩΤΑΙΛΗΤΗ ΕΥΡΩΠΗΣ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΕΤΑΞΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!!

ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙς ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ..ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩς ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΜΕ...ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ...ΕΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙς ΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ....
ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΡΙΑΝΟ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ...ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΛΕΨΑΜΕ ,ΟΥΤΕ ΜΑς ΤΑ ΔΩΣΑΝΕ ΧΑΡΙΣΜΑ ΟΥΤΕ ΜΑς ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΣ....
ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΠΑΙΧΤΗ ΤΗς ΟΜΑΔΟς ΜΙΑς ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕΣ..ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΟΠΙΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Μαρ 14, 2013 12:47 am

Α παρεπιπτωντος για ρωτα τους ξενους φιλους σου τον κεχρη τον εχουν κερδισει ποτε; Γιατι εγω τους εχω κερδισει και τους δυο. Τοτε που με ειχε παρει η κατρακυλα οπως λες ειχε μυρισει μεθανιο για να μου παρουν Χ και οι δυο.


ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΑΝΕ ΠΟΤΕ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΞΥΝΑΝΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΑΙΔΕΥΑΝΕ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ....ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΒΡΕ ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΥΤΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ..ΚΕΧΡΗ... ΠΑΙΞΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥς ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΡΟΠΑΙΑ..ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙς ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΑς ΠΑΙΧΤΕς ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΒΕΛΗΝΕΚΟΥΣ..ΚΟΙΤΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ,ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ..ΟΝΤΩς ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΩΝΕ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Αντε λοιπον κατεβα ομαδικο να σε απολαυσουμε με μια συμμετοχη στην εθνικη βετερανων. Παρε να μαθεις τις δικες μου συμμετοχες. Ελπιζω να ξερεις να μετρας και να εχεις αντοχη στο μετρημα.

ΕΑΝ ΚΑΒΛΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ..ΠΑΝΤΩς ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΔΕ ΘΑ ΒΑΛΩ!!!!
ΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΗ..ΓΑΜΗΣΑΜΕ ΤΟΥς ΙΤΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΕΛΙΚΟ...ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙς ΚΑΙ ΣΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΣΦΥΡΑ ΜΑΣ!!!!
ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΙς ΣΥΜΜΕΤΟΧΕς ΣΟΥ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΧΧΑΧΧ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΕΓΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕς ΕΣΥ....
ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ 1 ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΣΤΗΝ ΟΠΕΝ , 2 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΧΟΡΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΟΠΕΝ,2 ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΥ,ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΑ ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥ ΛΑΝΤΕΡ,1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ.ΜΕ ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ...ΚΑΙ ΔΕ ΒΑΖΩ... 1 ΤΕΛΙΚΟ ΣΕ ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΣΤΗΝ ΟΠΕΝ,ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΥς ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΥ,1 ΤΕΛΙΚΟ ΜΕΙΤΖΟΡ ΦΕΤΟΣ, 1 ΑΡΓΥΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ,2 ΝΤΑΜΠΛ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ,1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΥΡΩΠΗΣ ,ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΔΙΕΘΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙς ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΔΙΑ!!!!
ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΙς ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ?
ΕΓΩ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ,ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΚΟΡΕΣΜΕΝΟΣ,ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ..ΟΧΙ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ...
ΚΑΙ ΜΙΑς ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΑ ΓΥΑΛΙΣΩ ΑΥΡΙΟ,ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Μαρ 14, 2013 12:53 am

Οσο για την αεκ δεν ξερω αν θα βαλει τρια κεφαλια αλλα τρεις τσεπες δεν προκειται να βαλει. Ουτε τρεις παραγκες. εμας μας τα εφαγε ο ψωμιαδης και μας παιδευουν τοσα χρονια εσας του κοσκωτα σας τα χαρισανε μαζι με κατι τσαμπιονς ληγκ και βαθμους στην καλαμαρια. Αλλα η δικαιωση ηρθε στο 75΄. Οταν ζητησαν ο αμπντουν και 20.000 γαυροι πεναλτυ οταν μετα απο την κοντρα η μπαλα πριν βγει κορνερ χτυπησε λιγο στα δαχτυλα και το σκορ ηταν 3-0. Αλλα οι ιδιοι γαυροι τις απλωμενες χερουκλες του μελμπεργκ προπερσι και του χολεμπας περσι τις λεγατε ακουσιες. Τι καλο που κανει το αμυγδαλο στην μνημη ε;
Αμα καταπιες την γλωσσα σου πολυ θα στεναχωρηθω που θα χασω τετοιον συνομιλητη που εχει παιξει μπαλα σε ολες τις κατηγοριες.


ΠΑΛΙ ΣΑς ΤΑ ΦΑΓΑΝΕ ΕΣΑς? Ο ΚΟΚΚΑΛΗς ΠΛΗΡΩΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΕΗ ,ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩΤΟΚΙΑ....ΕΔΩ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΛΑΙΣΕΝΣ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 20 ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙς ΚΙΟΛΑΣ..
ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΑ 17 ΔΙΣ..ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕ ΧΡΕΗ,ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝΕ ΚΑΙ 2-3 ΑΠΟ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙΑ?
ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑς ΧΑΡΙΖΑΝΕ ΕΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΟΜΗ,ΚΑΙ ΣΑς ΤΟ ΧΤΙΖΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΚΟΠΡΙΤΕΣ...

ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙς ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΜΠΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ..ΜΕ ΤΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΥς 3 ΠΟΝΤΟΥς ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΜΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ...ΑΣ ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΑΙΧΤΗ..ΕΜΕΙς ΦΤΑΙΜΕ?
ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΩ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑΜ ΟΥ ΓΙΑ ΜΠΑΛΛΑ ,ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΑΕΡΑ Η ΟΜΙΧΛΗ? ΠΑς ΚΑΛΑ ΡΕ ΑΛΕΞΗ? ΤΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕς ΕΔΩ?ΒΟΥΛΗ? Η ΧΑΡΒΑΡΝΤ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙς ΚΑΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΩς ΠΤΩΧΕΥΟΥΝ ΤΑ ΚΡΑΤΗ? ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ ΑΛΕΞΑΚΟ ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Μαρ 14, 2013 11:19 pm

ΨΨΤΤΤ ΑΛΕΞΗ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙς ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙς ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΟ ΑΕΚΑΚΙ ΤΣΑΜΠΑ? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΚΡΕΜΙΣΕ, ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ..ΜΕ ΕΤΗΣΙΕς ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ....ΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕς ΚΑΙ ΣΥ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 16, 2013 6:50 am

ρε ξεκινο ξεκινο τι εγινε προπονεισαι?
ανοιξε η νεα αιθουσα η χλιδατη?
ή περιμενετε να κανετε εγκαινια του αγιου φουτσου? ανημερα προτεινω και οχι παραμονη.
ποτε θα κανουν τουρνουα οι σωτηρες και επενδυτες του χωρου?
την ιδια ημερομηνια με τα εγκαινια?
κανα ταξιδακι θα πατε εσεις οι ενεργοι παικτες με την σωρο κυπελλων? για κανονιστε. ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Ε?
Τελειωσες με το γυαλισμα των κυπελλων? αυτα τα ομαδικα πρωταθληματα και κυπελλα που εχυσες ιδρωτα για να τα παρετε ελπιζω να τα προσεξεις ιδιαιτερα.
Αληθεια στο ευρωπαικο φετος ποσο επαιξες? καθολου?
προπερσι στην ρωμη? ενα ημιχρονο?
στα ελληνικα νταμπλ? επαιζες β ομαδα. τωρα το θυμηθηκα.
φανταζεσαι να συναντηθει ο κατεργιαννακης με τον σαργκανη και να του πει
εγω εχω παρει ευρωπαικο εσυ τι εχεις παρει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 16, 2013 1:02 pm

ρε ξεκινο ξεκινο τι εγινε προπονεισαι?
ανοιξε η νεα αιθουσα η χλιδατη?
ή περιμενετε να κανετε εγκαινια του αγιου φουτσου? ανημερα προτεινω και οχι παραμονη.
ποτε θα κανουν τουρνουα οι σωτηρες και επενδυτες του χωρου?
την ιδια ημερομηνια με τα εγκαινια?


ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΦΙΛΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ ΟΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ,ΟΠΩς ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΠΟΤΕ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗς ΗΛΙΟΥΠΟΛΗς ΠΛΗΡΩΣΕς ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ? Η ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΣΤΑΘΕΡΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΩΝ 5 ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΧΡΟΝΩΝ? ΞΕΡΕΙς ΑΥΤΗ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!!!


κανα ταξιδακι θα πατε εσεις οι ενεργοι παικτες με την σωρο κυπελλων? για κανονιστε. ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Ε?

ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝΕ ΗΔΗ ΦΙΛΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ..ΕΑΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΑΩ...ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΙς?


Τελειωσες με το γυαλισμα των κυπελλων? αυτα τα ομαδικα πρωταθληματα και κυπελλα που εχυσες ιδρωτα για να τα παρετε ελπιζω να τα προσεξεις ιδιαιτερα.


ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΑ ΦΙΛΕ...ΕΜΕΝΑ ΟΠΟΥ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ Η ΟΜΑΔΑ ΕΠΑΙΞΑ..ΓΡΑΦΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ...ΕΣΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΕΙΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΕς ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΜΕ ΓΚΟΛ,ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ..ΠΟΛΛΑ,ΜΕ ΛΙΓΑ,.....Η ΘΑ ΤΑ ΕΒΑΖΕς ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ....ΑΥΤΟς ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ!!!


Αληθεια στο ευρωπαικο φετος ποσο επαιξες? καθολου?
προπερσι στην ρωμη? ενα ημιχρονο?

ΓΡΑΦΕΙ ΦΙΛΕ ΠΟΣΟ ΕΠΑΙΞΑ,ΣΤΗ ΡΩΜΗ..ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ..ΣΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ..Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΕΚΡΙΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΛΟΓΩ ΡΟΣΤΕΡ....ΕΣΥ ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΠΟΣΟ ΕΠΑΙΞΕς? ΦΕΤΟΣ ΠΟΣΟ ΕΠΑΙΞΕς? ΕΙΧΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΟ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ


στα ελληνικα νταμπλ? επαιζες β ομαδα. τωρα το θυμηθηκα.
φανταζεσαι να συναντηθει ο κατεργιαννακης με τον σαργκανη και να του πει
εγω εχω παρει ευρωπαικο εσυ τι εχεις παρει?


ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΦΙΛΕ ΣΕ ΟΛΑ....ΒΡΕς ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΤΑΜΠΛ ΕΠΑΙΖΑ ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗ....ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΠΑΙΖΕΣ?
ΕΑΝ Ο ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ Ο ΠΑΡΟΠΛΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΠΡΟΠΟΛΕΜΙΚΟΣ,ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΟΥ,ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥς ΤΙΤΛΟΥς ΤΟΥ..ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ..ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ..

ΑΛΕΞΗ ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ.ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ...
ΕΣΥ ΕΧΕΙς ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΑΡΧΙΔΙ ΚΑΠΝΙΣΤΟ..ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ,ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ , ΑΥΤΟΓΚΟΛ,ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΑ...
ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ,ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΑΣ....Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΙ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΟΠΩς ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑς ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ..
ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΘΕΣ,ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΤΑ ΓΥΑΛΙΣΩ!!!! ΔΕ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΑΝΕ ΤΑ ΠΗΡΑ ,ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ..ΑΣ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕς ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ,ΔΕ ΣΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ,ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΣΟΒΑΡΑ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΤΣΟΥΛΗΘΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΟΥΟΜΕΝΑ,ΑΛΛΙΩς ΤΡΑΒΑ ΠΑΙΞΕ ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΜΠΑς ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 16, 2013 7:55 pm

ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕς ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΑΠΟΨΕ ΣΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ ..ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ?
ΘΑ ΜΑς ΣΩΣΕΙ ΜΕ ...ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..
ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ...ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΣΙΓΟΥΡΗ ΛΥΣΗ....ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ ΑΣ ΓΚΡΕΜΙΣΤΟΥΝ ΟΛΑ...ΜΑΓΚΑΣ ΘΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΥΦΤΟΛΟΙ....ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΑΡΒΑΡΝΤ.....ΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧ

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΧΕΤΕ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..


ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙς ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ ΠΟΛΥ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΓΙΑ ΧΕΡΙΑ,,ΤΟ ΑΠΟΨΙΝΟ ΠΩς ΤΟ ΕΙΔΕς? ΤΗΝ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ ΚΑΛΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ Ο ΑΜΥΝΤΙΚΟς ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ? ΘΑ ΒΓΕΙ MVP ΤΗς ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ? ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΚΑΡΛΟΣ.(ΤΗ ΘΥΜΑΣΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ ΤΟΥ Ε?)
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΤΕ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ?ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ....

ΟΥΣΤ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕς ΚΑΙ ΧΕΡΙΑ...ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΟΛΙς ΣΑς ΔΟΘΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ...ΑΛΛΑ ΣΑς ΚΟΠΗΚΕ Ο ΠΟΛΥΣ ΨΕΥΤΟΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΣΤΗ ΚΛΑΨΑ...ΑΜΠΑΛΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Μαρ 17, 2013 7:32 pm

ΑΛΕΞΗ ΠΩς ΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ?
ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΕς ΦΑΝΕΛΕΣ ΦΟΡΑΝΕ ΚΙΤΡΙΝΕΣ!!!
ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ..ΔΙΠΛΟ ΣΦΥΡΟΔΡΕΠΑΝΟ..ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΟΚΟΒΙΟ!!!
ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗς ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ,ΒΑΖΟΥΝ ΑΛΛΕς ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ...

ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΕΤΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑΖΙΣΤΙΚΑ? ΧΡΥΣΑΥΓΗΤΕΣ ΓΕΜΙΣΕ Η ΟΜΑΔΑ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ?

ΛΕς ΝΑ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΙ Ο ΣΤΑΛΙΝ ΚΑΙ Ο ΧΙΤΛΕΡ? ΓΙΑΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΑΝΕ ΛΙΓΟ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙς ΤΟΥς ΠΕΡΙ...ΧΑΟΥΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 30, 2013 9:23 am

που εισαι ρε κυρ νικο;
γυαλιζεις τα κυπελα;
προπονεισαι για το ομαδικο;
ωραια η νεα αιθουσα. περασα και την ειδα.
τιγκα γεματη κοσμο. ευτυχως εχει πολλα τραπεζια για να παιζετε ολοι.
τι λες θα κανει η ομαδα σου στο ομαδικο. θα το ξαναπαρετε;
ημουν αεροδρομιο για κουρσα και ειδα τον μαρκ και τον βασκο.
κομπλε θα κατεβειτε τελικα.
ειδες αμα υπαρχουν λεφτα.
τιποτα δεν σε σταματα.
αληθευει οτι τωρα που εχεις γευτει ολες τις επιτυχιες ως παγκιτης θα γραψεις και βιβλιο;
αντε να τα πουμε την κυριακη απο κοντα
λες να πεσουμε και αντιπαλοι...;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 11:07 pm

που εισαι ρε κυρ νικο;

ΕΔΩ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΙς ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ?



γυαλιζεις τα κυπελα;

ΤΑ ΓΥΑΛΙΖΩ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..ΕΣΥ ΤΑ ΓΥΑΛΙΖΕΙς ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ? ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ? ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ


προπονεισαι για το ομαδικο;

ΜΠΑΑΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ..ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ


ωραια η νεα αιθουσα. περασα και την ειδα.
τιγκα γεματη κοσμο. ευτυχως εχει πολλα τραπεζια για να παιζετε ολοι.

ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ..ΟΣΑ ΘΕΣ..ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ..ΝΑ ΜΑς ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗΣ..ΚΑΛΩς ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 5-0...ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ


τι λες θα κανει η ομαδα σου στο ομαδικο. θα το ξαναπαρετε;

ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ..ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΗ...ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ..ΣΤΟ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ...ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ


ημουν αεροδρομιο για κουρσα και ειδα τον μαρκ και τον βασκο.
κομπλε θα κατεβειτε τελικα.
ειδες αμα υπαρχουν λεφτα.

ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΘΑ ΔΕΙς ΑΜΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΚΟΜΠΛΕ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙς..ΘΑ ΚΟΒΕΙς ΒΟΛΤΕς ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΑΛΙ...ΧΙΧΙΧΙΧΧΧΙΧΙ

ΔΕ ΜΟΥ ΛΕς?ΕΣΥ ΘΑ ΠΑς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΚ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΚΟ? Η ΘΑ ΜΑς ΤΑ ΑΛΛΑΞΕΙς ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ? ΧΧΕΕΕΕΕΕ ΠΕΛΑΤΗ!!!!!
ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΓΚΟΛ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΗ ΤΕΛΈΥΤΑΙΑ ΤΡΙΕΤΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΛΑς ΑΚΟΜΗ? ΠΕΛΑΤΗ


αληθευει οτι τωρα που εχεις γευτει ολες τις επιτυχιες ως παγκιτης θα γραψεις και βιβλιο;

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ..ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..."ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΚΙΖΑΝ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΟΙ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΜΑΖΕΥΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑ" ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΙΤΛΟς? ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΠΕΛΑΤΑΚΟ

ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗς ΤΗς ΦΑΠΑς ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΠΛΟΚΑΚΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙς ΑΡΠΑΞΕΙ? ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ? ΠΕΛΑΤΑΚΟ
ΕΠΙΣΗς ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕς ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΕ ΠΟΣΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΕΠΑΙΞΕΣ?ΒΑΣΙΚΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ?
ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΩΝ ΡΟΛΙΓΚΑΝΣ ΠΟΣΑ ΓΚΟΛ ΕΒΑΛΕς?
ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕς? ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΩΝ ΦΑΛΚΟΝΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΕΡΔΙΣΕς?
ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΧΙΧΙΧΙΧΙ ΠΕΛΑΤΑΚΟ


αντε να τα πουμε την κυριακη απο κοντα
λες να πεσουμε και αντιπαλοι...;

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΠΕΛΑΤΗ..ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΤΗΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΣΣΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΨΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΤΟ....ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΣΣΟΣ..ΑΣΣΟΣ ΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ...ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΗ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕς Η ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙ..ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΧΙ ΠΕΛΑΤΑΚΟ..


ΤΟ ΠΗΡΕς ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕ? ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ
ΠΟΣΑ ΑΡΠΑΞΕς ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΡΙΝΟ ΒΑΣΙΚΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ? ΧΙΧΙΧΧΙΙΧΧΙΧ
ΣΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΑΛΑΤΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕς ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΙςΕ ΤΣΕΠΕς? ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΠΟΙΟς ΣΕ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΥΕΙ....ΠΑΙΧΤΗς ΓΙΑ ΕΛΕΟς ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΚΑΤΙ ΨΥΧΕΣ..ΔΙΑΣΥΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ..ΚΑΙ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙς ΟΝΟΜΑΤΑ...ΞΕΡΕΙς ΟΤΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕ ΛΕΩ...

ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΕς ΚΙΝΗΣΕΙς ΕΚΑΝΕ Ο ΠΑΤΡΙΝΟς ΡΕ?



Α ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ,ΓΑΜΩ ΤΙς ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ,ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΕΤΟΙΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ


ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΠΕΛΑΤΑΚΟ!!!!! ΜΕΧΡΙ ΒΙΝΤΕΟ ΣΕ ΒΓΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ...ΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΔευ Απρ 01, 2013 11:11 pm

ΝΕΟΣ ΤΙΤΛΟς ΒΙΒΛΙΟΥ...

"ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕς ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΑΡΠΑΞΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ...ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙς ΠΟΥ ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΡΙΠΛΕΣ,ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΠΑΖΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ"

ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΕ DVD ,,,XIXIXIXIXIXIIXIXIXIIXIXIIXX
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 9:08 pm

πεθαινω να βλεπω ποσο πολυ πονας.
ξερω οτι η ζηλεια οδηγει σε ακροτητες
αλλα δεν καταλαβαινω
ποιον προσπαθεις να πεισεις με τοσα ψεματα
τον εαυτο σου;
αμα ειμαι κουλος κλεφτης και οτι αλλο μου καταλογιζεις γιατι ασχολεισαι μαζι μου;
πονας καημενουλη μου ;

αμα κατεβει ο πραντσουδης ο μαρκ και ο βασκο με τον ατλα θα ερθω στο υποσχομαι
χανω εγω τετοια γλεντια;
εσενα σε βαζουν στους ασσους να κοψεις βαθμο 'η το χουν χαμενο το ματς σου απο χερι και σε στελνουν στον ασσο; βεβαιως μιλαμε για την β ομαδα παντα. Γιατι στην α επαιζες καθε αγιου φουτσου ανημερα.

οσο για το ανεπισημο πρωταθλημα κατεβηκαν και οι μπλεηντς. Οι δυο μεχρι προ ολιγου αντιπροεδροι του πσεαεπ. Οι παιδικοι φιλοι του κολλητου σου. Και κατεβηκαν ολοι οι λαιονς να κανουν ματι. ΟΛΟΙ. Και ολοι δηλωσαν οτι του χρονου φευγουν. Μαλακα μου παλι τελευταιος θα μεινεις .

ο φιλος σου ο αγγελινας βγαζει αποτελεσματα. επειδη εσυ και ο αλτσχαιμερ ειστε ταυτοσημες εννοιες αντε να διαβασεις αυτα τα αποτελεσματα της τελευταιας δεκαετιας. Γιατι για να παρετε αποτελεσμα δωσατε ενα καραβι λεφτα κανατε γραμματεια στηνατε τα παντα κανατε απατες με τα διακστηρια και τι πηρατε; δυο τρια πρωταθληματα και κυπελλα ελλαδας και ενα ευρωπαικο νεοσυστατο μεταξυ συγγενων και φιλων που η καλυτερη
επομενη ομαδα το παλαμαρε της εχει το απολυτο μηδεν.

ξεκινο ο ευρωπαιος. που πηγε στην αιθουσα αναμονης του αεροδρομιου με την βαλιτσα χωρις να κανει τσεκ ιν. και εφυγε το αεροπλανο και αυτος εμεινε εκει. και τρεις μερες στην αγγλια κοντεψαμε να παθουμε ελκος απο το γελιο. τι θυμηθηκα ο ατιμος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:13 pm

πεθαινω να βλεπω ποσο πολυ πονας.
ξερω οτι η ζηλεια οδηγει σε ακροτητες
αλλα δεν καταλαβαινω
ποιον προσπαθεις να πεισεις με τοσα ψεματα
τον εαυτο σου;
αμα ειμαι κουλος κλεφτης και οτι αλλο μου καταλογιζεις γιατι ασχολεισαι μαζι μου;
πονας καημενουλη μου ;


TI NA ΖΗΛΕΨΩ ΒΡΕ ΚΑΗΜΕΝΕ? ΤΟ ΠΑΛΜΑΡΕ ΣΟΥ Η ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΟΥ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ? ΑΣΧΟΛΙΟΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙΣ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕς ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΜΟΥΣ ΨΕΜΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΛΑΣΠΗς? ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,,,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕΣ,,,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥς ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ,,,ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥς ΒΕΤΕΡΑΝΟΥΣ..ΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ? ΚΑΝΕΙΣ!!! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΕΚΑΝΕς ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕΣ.ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙς ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙς ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥς ΑΛΛΟΥΣ ΠΩς ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ ,ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟς ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟ...ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ Η ΚΑΝΕΙς ΑΛΛΟΣ,ΜΕ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ,ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς ΣΟΥ ,Η ΤΟΥς ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥς ΣΟΥ? ΕΣΥ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ?Η ΝΟΜΙΖΕς ΕΠΙΕΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΤΟΥς ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΕ ΒΡΟΥΝ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΥΟΥΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ? 10 ΤΟΜΟΥς ΨΕΥΤΙΑς ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑς ΕΧΕΙς ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΟΜΑΔΕς ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ,ΧΩΡΙς ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΝΟΧΛΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙς...ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕς ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ? ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2011 ΟΤΑΝ ΜΑς ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ,ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΑΓΕς ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟ..ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ Η ΜΕΓΑΛΟ ΛΕς ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕς ΕΣΥ...ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ΣΑ ΤΟΝ ΑΤΛΑ..ΠΑΙΧΤΕς ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΕΛΛΗΝΕς ΚΑΙ ΞΕΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ,ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΣΕ ΚΑΛΕΣΑΝΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΣΟΥ.....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕς ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΨΕΥΤΙΕς? ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑ...ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕς ΧΟΡΗΓΟ...ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΑΛΛΑΞΕΙ 10 ΟΜΑΔΕς ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙς ΑΠΟΚΟΥΜΠΙ...ΕΣΥ ,ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑΝ ΕΥΘΕΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕς ΛΕΦΤΑ...ΕΣΥ,ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΝΕ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ..ΕΣΥ ,ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΕς ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙς ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙ ΣΟΥ...ΕΣΥ,ΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΣΟΥ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΣΕ ΑΠΑΡΝΗΘΗΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΕ ΠΟΙΟς ΕΙΣΑΙ......ΕΣΥ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑς ΚΑΝΕΙς ΚΥΡΗΓΜΑ,ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙς ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΥς ΣΥΜΠΑΙΚΤΕς ΜΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕς ΚΙΟΛΑς ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ...ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΣΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:21 pm

αμα κατεβει ο πραντσουδης ο μαρκ και ο βασκο με τον ατλα θα ερθω στο υποσχομαι
χανω εγω τετοια γλεντια;
εσενα σε βαζουν στους ασσους να κοψεις βαθμο 'η το χουν χαμενο το ματς σου απο χερι και σε στελνουν στον ασσο; βεβαιως μιλαμε για την β ομαδα παντα. Γιατι στην α επαιζες καθε αγιου φουτσου ανημερα.


ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ,ΟΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ ΑΝΗΜΕΡΑ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ....ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΖΑΝΕ ΣΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΕΛΑΤΕΨΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΞΕΝΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ? ΕΧΕΙς ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑς? ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΙς ΤΡΙΑΡΕς ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΝΤΑΡΕς ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΙς ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΜΟΝΟς ΣΟΥ? ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟς ΟΤΙ ΣΕ ΑΔΙΚΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΦΑΞΑΝΕ,ΟΠΩς ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΠΟΥ ΠΑς ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ..ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

ΚΑΙ Ο ΜΑΡΚ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΚΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΕΠΑΙΖΑ ΕΓΩ ,ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΑΚΤΙΚΗς ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΘΑ ΣΕ ΓΛΕΝΤΑΓΕ Η Ο ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗς Η Ο ΜΠΕΗΣ...Ως ΣΥΝΗΘΩΣ....ΑΠΟ 4 ΤΕΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ..ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΟΝΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΞΕΧΝΑς ΠΟΣΑ ΕΧΕΙς ΤΣΟΥΒΑΛΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ? ΕΔΩ ΙΔΡΩΣΕς ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΙΤΣΑΡΗ ,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΙ ΓΝΩΣΤΕς ΑΛΗΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΥ,ΟΥΤΕ ΤΗ Β ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕΣ ΠΕΛΑΤΗ..ΟΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΩς ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 4-0 ΚΑΙ 15 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ,ΚΑΙ ΜΙΛΑς ΚΙΟΛΑς ΠΕΛΑΤΗ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:28 pm

οσο για το ανεπισημο πρωταθλημα κατεβηκαν και οι μπλεηντς. Οι δυο μεχρι προ ολιγου αντιπροεδροι του πσεαεπ. Οι παιδικοι φιλοι του κολλητου σου. Και κατεβηκαν ολοι οι λαιονς να κανουν ματι. ΟΛΟΙ. Και ολοι δηλωσαν οτι του χρονου φευγουν. Μαλακα μου παλι τελευταιος θα μεινεις .


ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ? ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΕΡΧΟΤΑΝΕ..ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΑΝ ΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΑ ΟΜΑΔΑ..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ? ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΓΙΝΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΨΑΞΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΝΑ ΣΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ...ΟΠΩς ΕΨΑΧΝΕς ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΙΟς ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΤΟΥ 2007 ...ΑΙΝΤΕ ΠΕΛΑΤΗ..
ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟς ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ.ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΘΑ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ,ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗς ΤΗς...,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΕΙΝΩ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΛΛΕς ΟΜΑΔΕς ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ...ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟς ΘΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙς ΟΧΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟς Ως ΣΥΝΗΘΩΣ...ΧΙΧΙΧΙ ΠΕΛΑΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:33 pm

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ Ο ΠΛΥΤΑΣ Ο ΜΠΕΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗΣ ,ΑΦΟΥ ΤΟΥς ΕΙΔΕς ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.....ΔΕ ΜΕΝΕΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..
ΓΙΑ ΤΟΥς ΛΑΙΟΝς ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ..ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΕΔΡΟ...

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ,,ΒΡΗΚΕς ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΣΕς ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΩΛΟ ΣΟΥ,ΔΗΘΕΝ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕς ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΡΑΨΕς ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗς ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΠΡΩΤΟς ΘΑ ΠΑΡΕΙς ΤΟ ΠΟΥΛΟ,ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙς ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙς ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:39 pm

ο φιλος σου ο αγγελινας βγαζει αποτελεσματα. επειδη εσυ και ο αλτσχαιμερ ειστε ταυτοσημες εννοιες αντε να διαβασεις αυτα τα αποτελεσματα της τελευταιας δεκαετιας. Γιατι για να παρετε αποτελεσμα δωσατε ενα καραβι λεφτα κανατε γραμματεια στηνατε τα παντα κανατε απατες με τα διακστηρια και τι πηρατε; δυο τρια πρωταθληματα και κυπελλα ελλαδας και ενα ευρωπαικο νεοσυστατο μεταξυ συγγενων και φιλων που η καλυτερη
επομενη ομαδα το παλαμαρε της εχει το απολυτο μηδεν.


ΕΛΑ ΡΕ....ΣΟΒΑΡΑ ΡΕ ΠΕΛΑΤΗ? ΜΕ ΣΤΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΗΡΑΜΕ 2 ΝΤΑΜΠΛ ,1 ΜΕΙΤΖΟΡ.Ι ΓΡΑΝ ΠΡΙ,1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΥΡΩΠΗΣ,ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΟ ΦΕΤΙΝΟ? ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕς ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙς ΤΑ ΣΤΗΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ? ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ? ΑΦΟΥ ΟΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΑΜΕ ΕΙΧΕ ΝΤΟΡΤΙΑ ΚΑΙ 15 ΓΚΟΛ ΣΤΗ ΤΣΟΥΒΑΛΑ..ΜΕ ΣΤΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΝ ΕΠΙΝΕς? ΠΩς ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕς ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙς ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ? ΕΦΕΤΟς ΕΠΑΙΞΕς ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΑΛΙ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙς ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ? ΤΙ ΠΗΡΕς? ΕΝΑ ΑΡΧΙΔΙ ΚΑΠΝΙΣΤΟ? ΑΙΝΤΕ ΒΡΕ ΠΕΛΑΤΑΚΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ,ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΜΙΣΒΗΤΗΣΕΙς ΕΣΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΥΡΩΠΗΣ..ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙς ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΑΙΩΝΙΕ ΠΕΛΑΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:47 pm

ξεκινο ο ευρωπαιος. που πηγε στην αιθουσα αναμονης του αεροδρομιου με την βαλιτσα χωρις να κανει τσεκ ιν. και εφυγε το αεροπλανο και αυτος εμεινε εκει. και τρεις μερες στην αγγλια κοντεψαμε να παθουμε ελκος απο το γελιο. τι θυμηθηκα ο ατιμος


ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ...ΕΚΕΙ ΟΜΩς ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΓΓΛΟς ΣΥΜΠΑΙΚΤΗς,ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ,ΕΙΧΑ ΤΗ ΦΑΝΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΒΑΣΙΚΟΥ ΣΤΟ EPL...ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕς ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ ΤΟΤΕ Ε? ΜΕ ΣΟΡΤ ,ΜΠΕΝΕΤ,ΤΟΜΑΣ,,ΠΩΣΕΥ,ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ....ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕς? ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΜΑς ΘΥΜΙΣΕΙς? ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ EPL ..ΠΡΙΝ ΔΙΑΛΥΘΕΙ..ΜΠΕς ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΣ ΠΕΛΑΤΑΚΟ..
ΤΟ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟ ΜΠΑΡΙ..ΣΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΤΕΣΣΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕς ΟΥΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΚΑΚΑΒΙΑ ,ΑΠΟ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΜΕΤΑ...Ο ΑΛΗΤΗΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 11:49 pm

ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕς ΓΙΑ ΕΛΚΟς ΚΑΙ ΒΑΡΥΣΤΟΜΑΧΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙς ΝΑ ΜΑς ΘΥΜΗΣΕΙς ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ "ΚΟΥΒΕΡ"..ΞΕΡΕΙς ΜΩΡΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΕΘΝΙΚΗ ΤΗς ΟΠΕΝ....ΤΕΛΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΧΡΕΩΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΒΕΡ? ΠΟΙΟς ΤΙς ΕΦΑΓΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙς ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΒΑΡΥΣΤΟΜΑΧΙΑΣΕ? ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ....ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΑ Η ΜΕΓΑΛΑ? ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΙΧΙΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 06, 2013 8:54 am

ρε παπαρα εχασες και αλλη φορα αεροπλανο;
εγω παντως ελεγα την φορα στο μιλτον κεηνς που κατεβηκες με τον ατλα γλυφαδας.
τοτε που ευρωπαιε μου που δεν εχεις ξαναμπει σε αεροδρομιο και δεν εκανες καν τσεκ ιν.

ρε μπαγασα επρεπε να ειχες δουλεια και να σου ελεγα για καθε ψεμα αποδεδειγμενο που γραφεις να σου επαιρνα και ενα ευρω. ποσο ηρθα με τον μπαρι; ποσες κουπες εχω παρει την τελευταια πενταετια; ποσοι ατλαντες με εχουν κερδισει; ποσα ταξιδια πηγα μετα βερολινου; ποσες κουπες εχεις παρει;

ρε εφτασες να γινεις βετερανος για να περασεις ομιλο σε σατελαιτ κιολας και μας το παιζεις θρυλος του σουμπουτεο;
που ειχες θεση ρεζερβε με το ονομα σου στον παγκο. Ακου στο EPL βασικος. Που σε κλειδωσαν στα αποδυτηρια και η πορτα ηταν απο χρηματοκιβωτιο τραπεζης με χρονοκαθυστερηση.

Το ωραιο ειναι που λες ο ιδιοκτητης του Ατλα. Τσουρεκια μας τα κανατε για την παρεουλα σας και τωρα που οι πρωην σας θαβουν οπου σταθουν για οικονομικη ασυνεπεια μας λες ο ιδιοκτητης.

Ανεπισημα λες τα τουρνουα αλλα τα επισημα δεν γινονται. Αναβληθηκε το κυπελο και το ενα το σατελαιτ μετακομισε τελευταια στιγμη το αλλο σατελαιτ δεν υπαρχει αιθουσα που ο κοσμος πληρωσε εικοσαρικα για αυτην δεν υπαρχει καμια ανακοινωση για το πρωταθλημα ομαδικου για το πρωταθλημα ατομικου δεν υπαρχει καν προκηρυξη για το ακροπολις.

Οταν λοιπον δεν βλεπεις αυτο που βλεπουν ολοι το αυτονοητο οταν συνεχιζεις να υποστηριζεις τους αποτυχημενους τους ανηθικους θες μετα να ιδρωσει το αυτακι μου απο τα ψεματα σου; Γραφε οτι θες γουσταρω απιστευτα.

Με κατηγορεις οτι εγω διαλυσα το μαγαζακι του δικου σου. Μακαρι να επαιρνα ολη την δοξα αλλα εγω δεν εκανα τιποτα. Ολοι οι αλλοι απηυδησαν μαζι τους. Δεν κανω κουμαντο ουτε στους φαλκονς ουτε στους ρολιγκανς ουτε στην γλυφαδα ουτε στην ολυμπια ουτε στους πομπλαδορες ουτε στην πατρα ουτε στους μυρμιδονες ουτε στους μπλεηντς ουτε στους σκαρλετ. Ολοι αυτοι εφυγαν και δεν κοιταξαν καν πισω.

Το πιο ωραιο το ειπε περσι ο Κουτης. Αν ειχε βαλει καποιος αλλος τοσα λεφτα για το σουμπι θα του ειχαν κανει αδριαντα. Φαντασου λοιπον ποσο κακο εκαναν που μεχρι και οι δικοι τους φευγουν απο τις ομαδες τους και τους θαβουν. ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ.

ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΓΙΓΑΝΤΑ ΜΟΥ. ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΜΟΥ. ΘΡΥΛΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΜΠΙ.
Συρε να γυαλιζεις τα κυπελα σου τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 06, 2013 11:26 pm

ε παπαρα εχασες και αλλη φορα αεροπλανο;
εγω παντως ελεγα την φορα στο μιλτον κεηνς που κατεβηκες με τον ατλα γλυφαδας.
τοτε που ευρωπαιε μου που δεν εχεις ξαναμπει σε αεροδρομιο και δεν εκανες καν τσεκ ιν.

ΣΤΟ ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΗΝΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ,ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΑ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑς..ΕΙΧΑ ΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΕΠΑΙΖΑ ΣΤΟ EPL..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ..ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΑΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΤΟ 2003 ΠΟΥ ΕΠΑΝΗΛΘΑ,ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2007 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΗΝΣ ,.. ΨΑΞΕ ΝΑ ΒΡΕΙς ΠΟΣΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ...ΑΚΟΜΗ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΗΣΟΥΝΑ ,ΟΤΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΑ ΜΟΝΟς ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ..ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ? ΣΤΟ ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΗΝΣ ΑΠΛΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΠΑΙΖΑ ΓΙΑ ΤΟ EPL...ΤΩΡΑ Ο ΛΟΓΟς ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΣΕΚ ΙΝ ,ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ..ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ,ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ,ΒΓΗΚΑ ΣΤΟ ΛΟΥΤΟΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΑΤΓΟΥΙΚ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΣΩΣΤΗ ΠΤΗΣΗ,ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝΕ ΟΜΩς ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΝΕ...ΑΚΡΙΒΩς ΟΠΩς ΕΚΑΝΕς ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΥς ΠΑΤΡΙΝΟΥς...ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΦΕΡΤΟΥς ΜΕ ΟΤΟΣΤΟΠ!!!


ρε μπαγασα επρεπε να ειχες δουλεια και να σου ελεγα για καθε ψεμα αποδεδειγμενο που γραφεις να σου επαιρνα και ενα ευρω. ποσο ηρθα με τον μπαρι; ποσες κουπες εχω παρει την τελευταια πενταετια; ποσοι ατλαντες με εχουν κερδισει; ποσα ταξιδια πηγα μετα βερολινου; ποσες κουπες εχεις παρει;


ΠΟΣΟ ΗΡΘΕς ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΡΙ? 4 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΜΟΛΙς ΕΙΧΕς ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕς ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ..ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΞΩ ΕΙΧΕ ΧΙΟΝΙΑ? ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕς ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΚΑΙ ΤΙς ΜΑΛΑΚΙΕς ΤΟΥ? ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΞΑΝΑΒΓΗΚΕς ΕΞΩ?..
ΠΟΣΕς ΚΟΥΠΕΣ ΕΣΕΙς ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ? ΓΙΑ ΠΕς ΤΕς ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΙ ΞΕΧΝΑΩ ΕΥΚΟΛΑ....ΧΕΧΕΧΕΧΕΕΧΕΧΕΧΕΕΧ
ΠΟΣΟΙ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ? ΧΕΧΕΧΕΧΕΕΧΕΧΕΕΧΕΧΕΧΕ..ΤΟ ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΥΤΑ....ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,ΓΙΑΤΙ ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΥΤΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕς 5 ΧΡΟΝΙΑ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΛΩς ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 4-0 ΚΑΙ 15 ΓΚΟΛ ΣΤΗ ΤΣΟΥΒΑΛΑ...ΨΕΜΜΑΤΑ?
ΠΟΣΕς ΚΟΥΠΕς ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ? ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙς ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΕς ΑΠΟ ΣΕΝΑ..ΣΤΙς ΕΓΡΑΨΑ ΠΡΟΧΤΕς..ΕΣΥ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΙ ΠΗΡΕς ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΝΑΩ ΕΥΚΟΛΑ...ΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧ

ρε εφτασες να γινεις βετερανος για να περασεις ομιλο σε σατελαιτ κιολας και μας το παιζεις θρυλος του σουμπουτεο;
που ειχες θεση ρεζερβε με το ονομα σου στον παγκο. Ακου στο EPL βασικος. Που σε κλειδωσαν στα αποδυτηρια και η πορτα ηταν απο χρηματοκιβωτιο τραπεζης με χρονοκαθυστερηση.

ΛΑΘΟΣ..ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ ΟΜΙΛΟ...ΤΟ ΠΗΡΑ!!! ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΗΓΑ ΤΕΛΙΚΟ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΟΠΕΝ..ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΝΟΜΙΖΩ 2 ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΣΕ ΓΡΛΑΣΩ...ΘΑ ΣΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ...ΕΣΥ ΤΙ ΠΗΡΕς ΔΕ ΜΑς ΕΙΠΕς? ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΛΑΖΑΡΟς Η ΕΣΥ?ΧΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ 2 ΝΙΚΗΤΕς ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 06, 2013 11:37 pm

που ειχες θεση ρεζερβε με το ονομα σου στον παγκο. Ακου στο EPL βασικος. Που σε κλειδωσαν στα αποδυτηρια και η πορτα ηταν απο χρηματοκιβωτιο τραπεζης με χρονοκαθυστερηση.

ΑΦΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ? ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΑς ΕΙΠΕς ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕΣ..ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΛΙς ΕΦΥΓΕς ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΠΗΓΕς ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ,ΤΟΥς ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕς,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕς ΟΥΤΕ ΣΕΦΤΕ,ΧΩΡΙΑ ΤΟ 4-0 ΚΑΙ 15 ΓΚΟΛ ΣΥΝΟΛΟ..ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΑ ΜΗ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ....ΠΗΓΕς ΣΤΟΥς ΦΑΛΚΟΝΣ...1 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΒΑΖΕς ΑΥΤΟΓΚΟΛ...2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΨΑΝΕ ΟΛΟΙ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕς ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΠΑΙΞΑ ΕΓΩ ΕΣΤΩ 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ EPL? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΝΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑς? ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ


Το ωραιο ειναι που λες ο ιδιοκτητης του Ατλα. Τσουρεκια μας τα κανατε για την παρεουλα σας και τωρα που οι πρωην σας θαβουν οπου σταθουν για οικονομικη ασυνεπεια μας λες ο ιδιοκτητης.


ΡΕ ΦΙΛΕ Η ΟΜΑΔΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ...ΑΥΤΟς ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ,ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΤΗΝ ΕΦΤΑΣΕ ΨΗΛΑ..ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΜΑς ΣΥΜΦΕΡΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟς,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΑς ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟς? ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΟΠΟΙΟς ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΙΕΡΑ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΙΟς ΜΑς ΘΑΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟς ΔΕ ΜΑς ΘΑΒΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΕ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ..ΚΑΛΩς ΚΑΚΩΣ ΛΟΓΩ ΑΤΥΧΙΑς ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΑ,ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ...ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥς 2 ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΝΕΙς ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ,ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ..ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ,ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙς ΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΑς..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΛΟΓΟ? ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΟΥ ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟς ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ 1 ΜΙΣΘΟ ΤΟ ΜΗΝΑ,ΚΑΤΣΕ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ? ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥς..ΕΔΩ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥς ΑΜΠΑΛΟΙ ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ Ο ΓΚΙΜΑΡΑΕς ΚΑΙ Ο ΓΚΑΟΥΤΣΙ? ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΟΥΛΩΣΑΝ ΚΑΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙς ΑΠΩΘΥΜΕΝΟ....ΧΕΧΕΕΧΕΧΕΧΕΧΕΕΧΕΧΕΧΕ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ...ΚΑΙ ΣΥ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΞΕΝΟΥς ΘΑ ΕΦΕΡΝΕΣ,ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ,,ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ,,ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕς ΑΛΛΑ ΠΗΡΕς ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.ΕΜΕΙΝΕς ΜΕ ΤΟ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ!!! ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΑ ΑΝ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑς ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΙΚΑΝΟς ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΨΗΛΑ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ? Ας ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙς ΟΜΑΔΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙς ΚΑΙ ΛΙΓΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 06, 2013 11:45 pm

Με κατηγορεις οτι εγω διαλυσα το μαγαζακι του δικου σου. Μακαρι να επαιρνα ολη την δοξα αλλα εγω δεν εκανα τιποτα. Ολοι οι αλλοι απηυδησαν μαζι τους. Δεν κανω κουμαντο ουτε στους φαλκονς ουτε στους ρολιγκανς ουτε στην γλυφαδα ουτε στην ολυμπια ουτε στους πομπλαδορες ουτε στην πατρα ουτε στους μυρμιδονες ουτε στους μπλεηντς ουτε στους σκαρλετ. Ολοι αυτοι εφυγαν και δεν κοιταξαν καν πισω.


ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕς ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ? ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟς ΦΙΛΕ? ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΝΩΠΙΩΣ ΜΑΡΤΥΡΩΝ ΟΤΙ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΥΠΟΘΕΣΗ Ο ΚΕΧΡΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ,ΜΕ ΣΟΥΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΟΛΕΚΤΙΒΕΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ,,ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙς ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ,ΜΠΛΕΚΕΙς ΑΛΛΟΥΣ ΣΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΧΩΡΙς ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ,ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ,ΚΑΙ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕΣ,.ΜΑΣ..ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΒΑΡΩΝΟΥ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ....ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΦΤΑΙς ΓΙΑ ΚΑΤΙ Η ΟΤΙ ΕΚΑΝΕς ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ,ΜΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ,ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥς,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΧΟΛΙΟΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΤΟΥς ΞΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ,ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ,ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΝΕΛΕς ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ..ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ ΕΓΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 06, 2013 11:50 pm

Δεν κανω κουμαντο ουτε στους φαλκονς ουτε στους ρολιγκανς ουτε στην γλυφαδα ουτε στην ολυμπια ουτε στους πομπλαδορες ουτε στην πατρα ουτε στους μυρμιδονες ουτε στους μπλεηντς ουτε στους σκαρλετ. Ολοι αυτοι εφυγαν και δεν κοιταξαν καν πισω.

ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΠΟΙΟς ΑΠΗΥΔΗΣΕ,ΚΑΙ ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ...ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ...Ο ΚΑΘΕΝΑς ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΞΕΦΡΑΣΕ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ,ΑΛΛΑ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗ ΚΑΒΛΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟς ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ...ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ...ΟΠΟΤΕ..ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ,ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΒΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΧΑΒΑΛΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ,ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΣΑΡΙΟ...ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΚΡΙΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΤΑ ΡΕΣΤΑ..ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ,ΑΛΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΑΝ ΟΠΩς ΓΟΥΣΤΑΡΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩς ΤΟΥς ΣΥΜΦΕΡΕ..ΠΡΟΣΕΧΕ!!!! ΔΕΝ ΤΟΥς ΚΡΙΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΤΙς ΨΕΥΤΟΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕς ΤΟΥς..ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΕΣΕΝΑ ΟΜΩς ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙς ΣΑΝ ΥΠΑΙΤΙΟ ΤΗς ΔΙΑΣΠΑΣΗς,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ,ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΣΟΥΝ..ΜΗ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Συναντηση-Ενημερωση miso-miso

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: