Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 παει πιο κατω;

Πήγαινε κάτω 
+5
atromitos
Orient Express
The Rock
stamatopoulos
professor
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 2:41 pm

Γεια σου ρε Σταματοπουλε με τα ωραια σου.
Για αυτο δεν μπορω να σου κρατησω κακια.
Ο κεχρης εντολοδοχος!!!!
Ναι με επιασε ο Κουτης και μου ειπε οτι θα με κανει τσιρακι του και εβγαλα τον ΣΙΟΥΛΑ απο διαιτητη που τον ειχε πιασει η μεση του για να σε κερδισει το κουλοουσακι.
Να σε καλα απο την καρδια μου το λεω. Τριαντα χρονια πνευμα αντιλογιας με λενε ολοι βρεθηκες εσυ καλε μου ανθρωπε να με πεις τσιρακι εντολοδοχο.

Σε ευχαριστω ολοψυχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 2:49 pm

Σταματοπουλε να μην δεις να γραφουν και αλλοι με το δικο σου πασγουορντ

υ.γ αμα συμφωνουν μαζι μου οι συμπαικτες μου ειναι κεχροειδη.
αμα σας την μπαινουν απο την αλλη ομως δεν σας αρεσει και λετε επανασταση.
παντως δεν τα παιρνουν για να παιζουν και να γραφουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 3:49 pm

The Rock έγραψε:
Για να τελειωνουμε με το θεμα των χορηγειων. Το 2008 δεν πηγε εθνικη. Το 2009 δοθηκαν καποια λεφτα για ορισμενα παιδακια κ μονο. Το 2010 δοθηκαν λεφτα για τα εισητηρια της οπεν κ μονο. Τωρα αν ιδιωτικα σαν φιλοι καποιοι διευκολυναν, δανεισαν η χαρισαν σε καποιους , αυτο δε χρηζει αναφορας κ συζητησης. Επισημως δοθηκαν αυτα που εγραψα , τα οποια ηταν προιοντα ιδιωτικης χορηγειας του λεωνιδα το 2009 και του ακη το 2010.

Αυτα που εγραψε ο Κουτης εχουν καμια σχεση με αυτα που εγραψε ο Κουτρουμανος στο διεθνες φορουμ οτι τρια χρονια αυτος και ο ακης πληρωνουν τα τρια τελευταια χρονια για να κατεβαινουν οι ελληνες παικτες στα παγκοσμια κυπελλα;

Υ.γ. το 2008 κατεβηκαν ελληνες παικτες πληρωσαν απο την τσεπη τους αλλα δεν τους αφησαν να παιξουν εθνικη ομαδα.

Και δεν χρειαζεται να πουμε τιποτα αλλο. Ο νοων νοειτω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 4:01 pm

atromitos έγραψε:

Δηλαδή πες μου ειλικρινά, αν μπορούσες να πας και ας ήταν και με τον κεχρή που είστε αντίπαλα στρατόπεδα δεν θα πήγαινες;

Ατρομητε με τον Κουτη δεν ειμαστε σε αντιπαλα στρατοπεδα. Απλως εχουμε διαφορετικο τροπο σκεψης και προσεγγισης των καταστασεων.
Και περσι μου ειπε για εθνικη και φετος το ιδιο και πιστευω και του χρονου αν ειμαι στο ιδιο επιπεδο. Αλλα και αυτουνου δεν του περναει η μαγκια του με αυτους που εμπλεξε.

Εχει τον ιδιο καημο με μενα. Να βρεθει στο ψηλοτερο σκαλι του βαθρου με την γαλανολευκη. Αλλα τοσα χρονια δεν εχει καταλαβει οτι με τον τροπο αυτο δεν προκειται να γινει ποτε.
Ενω οι Μαλτεζοι εδειξαν απο περσι πως γινεται που εβαλαν τα προσωπικα στην ακρη. Ενω εμεις κοιταμε ποιοι ειναι αντικαθεστωτικοι και ποιοι κολλητοι μας.

ΨΕΜΑΤΑ ΛΕΩ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 4:09 pm

δημητρ ΑΚΗ εγραψες αυτο

αν εξαιρεσουμε λοιπον εμενα και 2-3 ακομη μαλακες προβληματικους,ποιοα ειναι τα υπολοιπα παλιοπαιδα ,και αχρηστοι οπως αναφερες που δεν εχουν ουτε κουπα του καφε?

αν ειδες ποτε καποιον απο τους συμπαικτες μου να κανει επεισοδια να αποχωρει γιατι αδικηθηκε ή γιατι δεν ξερει να χανει σε ολη την χρονια στα τουρνουα βετερανων να μου το πεις. Δεκαπεντε βετερανοι ολοι και ολοι επαιξαν αν ξερεις τους τεσερεις πεντε που δημιουργουσαν προβληματα θες και αλλους; δεν σου αρκει το ενα τριτο;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 5:57 pm

φιλε κωστακη ΠΡΟΦΕΣΟΡΑΚΗ!!! δεν σε αποκαλεσα τσιρακι..παραξενευτηκα με την προθυμια σου,για τη μεση του σιουλα..εισαι και φυσιοθεραπευτης ΜΑΓΟΣ?? για δες ομως κατι πραγματα.. ο παγκοσμιου βενηλεκους παιχτης ,προπονητης,και προφεσορος,και μεγας συλλεκτης απο κουπες ,δισκους,και φλυτζανια, να μη μπορει να κρατησει παιχνιδι αναμεσα σε ενα δεκατετραχρονο και ενα βετερανο του κολου(εμουα!!) .επρεπε να σε καλεσουν στο παγκοσμιο με προσκληση!!! για τους συμπαικτες σου,πρωτος ειπα οτι δεν δημιουργησαν ποτε προβλημα,σε οσα τουρνουα ηρθαν..τα ειπα πριν απο σενα δε χρειαζεται να τα επαναλαμβανεις για να δικαιολογηθεις..δικαιωμα σου να απαξιωνεις και να απεχεις..οσο για το αλλο που λες οτι θα γραφουν με το πασγουορντ μου,δεν καταλαβα τι εννοεις!!! εκτος αν ενοεις οτι γραφω και με αλλο ονομα...τελως παντως ο πατρινος μας καλυψε πληρως πιστευω με τη δηλωση του,και με την υπογραφη του στο τελος..τωρα που σε "αδειασαν" ασε τις θεωριες ,και κατεβα να παιξεις.το θεμα ειναι να παιζουμε,και ψιλομαλακιες θα γινονται.ξερω πολλες και γω να γραψω,για πολλους αλλα δεν μπηκα γιαυτο το σκοπο εδω!!!! τι λες ψηνεσαι για ΑΤΛΑ? να παιζουμε β ομαδα παρεα? ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ αλεεεεεεεε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 6:14 pm

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΤΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 7:12 pm

γιατι καλε? πλακα θα εχει..θα γλυτωσουμε και τη μουρμουρα!!!!! με τη μαυρη φανελα,αγγελουδι θα γινει..ασε που του παει κιολας,του κοβει και κιλα!!!! θα ειμαστε πολλοι χοντρουληδες στη β ομαδα ..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ κ ΜΑΥΡΕΣ ΦΑΝΕΛΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 8:15 pm

ρε δημητρ ΑΚΗ πριν εγραφες οτι θα παιζεις γ ομαδα.
πως σε ενα απογευμα βρεθηκες στην β;
τοσους παικταραδες ηρθαν στον ατλα εμενα τι με θελετε;

ενα θα σου πω και μην παρεξηγηθεις.
Και τα μοντελα που πηδιουνται για πολλα ευρω στο ιντερκοντινενταλ και οι αλβανιδες που πηδιουνται για 30ευρω στην βαθης ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι και οι δυο.
Η τιμη δεν καθοριζει το επαγγελμα.

υ.γ θα ηθελα να σας δω εσας στην θεση του κουλοσουσα που εβριζαν το παιδι του. Εδω κουνελακι ειπαμε τον Λαρισαιο τριαντα χρονων μαντραχαλο και γυρισατε τον κοσμο αναποδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 9:38 pm

γιατι να παρεξυγηθω φιλαρακι? και β ομαδα θα παιζω και γ ομαδα θα παιζω.οπου εχει αναγκες η ομαδα.δεν ειμαι κομπλεξικος..λογικο ειναι μετα την ελευση τετοιων παιχτων,οπως πολυ σωστα σημειωσες,να ειναι δυσκολα τα πραγματα.οχι μονο στη πρωτη αλλα και στη δευτερη ομαδα..για συμετοχη εννοω...με σενα βεβαια θα καναμε μια εξαιρεση,καθοτι προεδρος(πρωην),προπονητης,φυσιθεραπευτης,και προφεσορος,να παιξεις ενα ημιχρονακι στη πρωτη ομαδα.αφου η δευτερη δε σου κανει...οσο για το υπονουμενο με τις πουτανες,το επιασα,και οπωσδηποτε δεν παρεξυγιεμαι!!! καλυτερα πουτανες ,ακριβες,φτηνες,μεσαιες, στο ιδιο μπουρδελο..παρα πουστηδες και παλληκαρια στη συγγρου!!!! στην ΑΠΕΞΩ κανει κρυο το χειμωνα!!!! οσο για το παιδακι του κουλοσουσα,μιλησα με τον ανθρωπο,και μετα,και αλλες φορες.εχω τσακωθει με πολλους.βρες κανενα καινουργιο να αναφερεις!!! τουλαχιστον το ΠΑΙΧΤΙΚΟ ΠΟΙΟΝ μου ,και παιχτικα και διαιτητικα το ξερουν ολοι..ουτε κλεβω,ουτε πανηγυριζω οταν αποβαλουν αντιπαλλο μου με κοκκινη.....ΒΡΕΣ τιποτε καινουργιο λοιπον...μια και αναφερες για λαρισα,επειδη θα ειμαι στο χωριο,μαλλον θα παω στο τουρνουα..θα ερθεις να γελασουμε?? πλακιτσα μωρε ξερεις εσυ(και καταγραφη γεγονοτων για να εχεις να λες).αφου δεν παιζεις να λες τουλαχιστον.εγω προσωπικα το διασκεδαζω bounce bounce bounce ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ακριβες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 9:48 pm

και τον πραντσουδη δεν τσαντηστηκανε γιατι τον ειπες κουνελακι...γιατι κανονικα επρεπε να του ζητησεις αυτογραφο, ΝΟ 1 στο LADER.αλλα απεχεις,ισως σου διεφυγε...στη πρωτη προπονηση της ομαδας εισαι ευπροσδεκτος,για φωτογραφιες και αυτογραφα!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΑΥΤΟΓΡΑΦΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 12:33 am

''''''''''''''''' atromitos έγραψε:

Δηλαδή πες μου ειλικρινά, αν μπορούσες να πας και ας ήταν και με τον κεχρή που είστε αντίπαλα στρατόπεδα δεν θα πήγαινες;


Ατρομητε με τον Κουτη δεν ειμαστε σε αντιπαλα στρατοπεδα. Απλως εχουμε διαφορετικο τροπο σκεψης και προσεγγισης των καταστασεων. κλπ.... ''''''''''''''''''''''''''''




Νομιζω οτι η ερωτηση δεν απευθυνοταν σε μενα. Επισης θεωρω οτι στους ανωνυμους χρηστες δεν πρεπει να απανταμε. Αλλα μιας κ ο κεχρης με περιλαμβανει στην απαντηση του, η απαντηση μου ειναι οτι πρεπει να μην τιθεται θεμα στρατοπεδων αναφορικα με την εθνικη. Με τον κεχρη ηδη εχω παιξει συμπαικτης με επιτυχια στην εθνικη πανω απο μια φορα κ δε θα ειχα κανενα προβλημα να ξαναπαιξω αν αυτο βοηθησει τον κοινο σκοπο , που δεν ειναι αλλος απο αυτον που ονοματισε ο ιδιος ο κεχρης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 5:27 am

Δημητρ ΑΚΗ μου κανει εντυπωση ποσο χειροτερη γινεται η ορθογραφια σου σε μερικα ποστ.

Δεν ξερω ποιος πανηγυρισε αποβολη αντιπαλου τελευταια φορα αλλα πρεπει να ηταν ο ανορθογραφος εαυτος σου οταν απαιτησε την αποβολη του δρακουλα σε ενα παιχνιδι ομαδικου πριν μερικα χρονια. Και μας εβγαλες εξω και περηφανευοσουν οτι εσυ εδωσες την νικη στην ομαδα.

Τι θυμαμαι ο πουστης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 5:57 am

Rock έχεις δίκιο απευθυνόμουν στον μητσάρα.

gagatsis ακόμα περιμένω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:13 pm

με συγχωρεις φιλε για την ορθογραφια μου..δεν εχω την αναλογη εμπειρια οπως εσυ.μετα απο 10000 ποστ κλαψας και κακομοιριας ισως μαθω και γω να γραφω καλα!!! αλλα να σε διορθωσω σε κατι,διοτι φενεται οτι η απεργια των ταξι μαλλον σε πειραξε!!! εγω με το δρακουλα ουδεποτε τσακωθηκα..πεντε χρονια με μαθαινει κιθαρα,στο σπιτι μου και στο σπιτι του..λες να τσακωνομουν ποτε για το ποδοφαιρακι? και οσες φορες παιξαμε ουτε διαιτητης δε χρειαστηκε..μαλλον αλλον θα θυμασαι!!! και σιγα μην πανηγυριζα που σας βγαλαμε εξω.σπουδαιο κατορθωμα ..δεν πανηγυρισα αλλα κιαλλα, και θα πανηγυρισω που σας αποκλεισαμε,και να παιζω και με το δρακουλα μαλιστα!!!! μαλλον τα πολλα δικαστηρια,και η μεγαλη αποχη σου εχει φυρανει το μυαλο...αλλα ετσι συνεχιζε να με διασκεδαζεις..οτι θυμασαι να το λες!!! στο ειπα εξ αρχης θα χεστουμε στο γελιο φετος..ισως με το καιρο να σου φυγει η πικρα που δεν σε καλεσαν στην εθνικη(χωρις να παιζεις κιολας)..οτι θυμασαι να μας το λες.και ας ειναι και ψεμματα δεν πειραζει!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΨΕΥΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:20 pm

μολις ο δικος σου αρχισει να γραφει με το ονομα του τοτε θα συνεχισουμε την κουβεντα

λεφτα υπαρχουν αλλα στο παλερμο για τα λεφτα δεν πηγατε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:29 pm

εγω δεν ξερω κανενα "ΔΙΚΟ ΜΟΥ" φιλε. εγω γραφω επωνυμα και με φωτογραφια...αυτος πυ νομιζεις οτι ειναι δικος μου η σε ενοχλει που γραφει να του το πεις .οσο για το παλερμο στο ξαναπα..εισητηριο ειχα..αλλοι δεν πηγανε για τα λεφτα,και δικαιωμα τους...μπορεις να διαμαρτυρεσαι οσο θες .αλλα αφου σε πειραξε τοσο το παλερμο..ΡΑΦΤΕ ΤΟΥ ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗς ΕΘΝΙΚΗς ΕΠΑΝΩΩΩΩ..μπας και ξεκολησει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:35 pm

παω να φαω και να ακουσω την "ΑΔΙΚΙΑ" του καζατζιδη και μετα το ¨ΚΛΑΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΝΗΜΑ".θα επανελθω το απογευμα.οποτε γραψε καμια μαλακια,καμια ρουφιανια ,κανενα ψεμα.μη με αφηνεις να περιμενω τοσες ωρες χωρις να γραφεις!!! οχι να σε χασω τωρα επειδη σου φταινε αλλοι που γραφουν..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΝΙΕΣ ΑΚΟΥΜΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:43 pm

παντως σκεφτομαι του χρονου ,να βριζω και γω γυναικες και σπιτια(ξερεις εσυ) και να τρεχω στα δικαστηρια,και μετα να κανω ιθικα διδαγματα για διαπληκτισμους παιχτων..επισης θα βγω να διαμαρτυρηθω στι φιστφ που η χωρα πηρε παγκοσμιο (οπως εκανες εσυ με το grandprix) και μετα θα ζηταω να παιξω στην εθνικη..θα κλαψω λιγο κιολας για να γινω πιο πειστικος..τι λες φιλε κουπα θα πιασει? bounce bounce bounce παω να ακουσω τα "ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ "του μαργαριτη ...αχαχαχαχαχαχαχαααααχαααα .ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 3:00 pm

να πας καλα φαγωμενος στο δικαστηριο γιατι πολλοι λυποθυμανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 3:31 pm

η γιαγια μου οταν ημουν μικρος μου ειχε πει μια ιστορια για τον Χοτζα.
Με αφορμη οτι λεφτα υπαρχουν οπως λενε μερικοι θα ηθελα να την μοιραστω μαζι σας.

Μια μερα που ο Χοτζας εψαχνε να βρει φαγητο στα αποφαγια βρηκε μια ξεχασμενη σακκουλα με ενα ολακερο καρπουζι.
Το αρπαζει και παει στο σπιτι του.
-πω πω την εκανα ταρατσα σημερα αρχισε να μονολογει.
παει λοιπον σπιτι σφαζει το καρπουζι και αποφασιζει να φαει την καρδια του που ηταν γλυκια και χωρις κουκουτσια.
-γιατι να παιδευομαι και να μην το απολαυσω;
πραγματι σαβουριαζει την καρδια του και μετα την πεφτει για υπνο.
Ξυπναει την επομενη πεινασμενος. Λογω της τεμπελιας του βαριεται να παει να ψαξει για φαγητο και αποφασιζει να φαει το υπολοιπο καρπουζι
-ε και τι θα γινει να βγαλω και μερικα κουκουτσια;
αρχιζει λοιπον να τρωει και φτυνει τα κουκουτσια επανω στη σαρκα του καρπουζιου που ηταν ομως αγουρη για τα γουστα του.
Φουσκωμενος πεφτει για υπνο και ξυπναει την επομενη.
Παλι πειναγε παλι βαριοτανε να βγει στην γυρα για φαι.
Με την ακρη του ματιου μπανιζει το καρπουζι και αναρωτιεται.
-ελα μωρε και η σαρκα καλη ειναι. Και τα κουκουτσια που ειναι επανω απο μενα ειναι οποτε γιατι να σιχαθω;
Και τα χλαπακιαζει και αυτα μεχρι που τα ματια του βαραινουν. Να κοιμηθει θελει αλλα τον εχει πιασει κατουρημα. Οποτε αποφασιζει να κανει την αναγκη του μεσα στις φλουδες του καρπουζιου που ειναι σαν γιο-γιο.
-που να τρεχω τωρα για κατουρημα...
κοιμαται και ξυπναει την επομενη πεινασμενος οπως παντα και βαριεστημενος.
Κοιταει τις φλουδες του καρπουζιου και λεει.
-Ποσο ξινες να ειναι μωρε;
Ζυγωνει να τις παρει και βλεπει και θυμαται τα κατουρα
-και αυτα ποσο ξινα να ειναι μωρε; Στο κατω κατω δικα μου ειναι!

Αφιερωμενο στα λεφτα που υπαρχουν.
Γιατι καποτε τα παραμυθια δεν ηταν για να κοιμουνται μονο τα παιδια αλλα για να προβληματιζονται κιολας.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 5:21 pm

ΜΠΡΑΒΟ!!!!! ΕΥΓΕ!!! τωρα σε χαιρομαι..ετσι να μας λες ιστοριες,για τον χοτζα,το καραγκιοζη ,και το μπαρμπαμητουση..καλυτερα απο το να λες ιστοριες και παραμυθια για το σουμπουτεο..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΑΙΧΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!! ΑΛΕΕΕΕΕΕ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 7:25 pm

Εγω δημητρ ΑΚΗ γραφω παραμυθια και λεω οτι ειναι παραμυθια.
Δεν γραφω την ιστορια του Ατλα και γραφω παραμυθια.

λεφτα υπαρχουν.
οντως
κριμα που δεν μπορουν να αλλαξουν την ιστορια...

υ.γ σας παρακαλω διαβαζετε την υπογραφη μου πριν επιδεικνυετε το χρημα ως μεσο ανοδου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 9:03 pm

την ιστορια του ατλα την ξερεις καλυτερα απο μενα κωστακη!!!! τη φοραγες χρονια τη φανελα..ισως ξεχασες οταν τα εχωνες εσυ στη λαγουμιτζη,και ιδρωνες,ποσο ωραια ηταν οταν σου φερονταν ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΕΡΕΣΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ...βεβαιως και υπαρχουν λεφτα,αλλα θελει και υποστηριξη.οχι μαγκιες κλανιες και κολομπαριλικια!!!! γιαυτο σου λεω κατεβα να παιξεις και κοψε τις μαλακιες..κανεις δεν αμφισβητει την αξια σου,και την προσφορα σου στο χωρο,και ιδιεταιρα στους νεους..τουλαχιστον εγω επειδη δεν ημουν ποτε αχαριστος,και εχω μπολικα παπαρια ωστε να λεω στα ισα τη γνωμη μου ,το παραδεχομαι..καταντησες ομως γραφικος.και στο λεω και μπροστα σε αλλους.εσυ ο ιδιος το επικαλεστηκες σε ποστ σου οταν με ρωτησες αν θυμαμαι τι σου ειπα στη λεσχη φετος..και βεβαια θυμαμαι και παντα εχω μαρτυρες...πως τη βλεπεις τη δουλεια..αντι να ειμαστε ολοι ενωμενοι,να υπαρχουν στο χωρο οι καλοι ,οι κακοι,οι καραγκιοζηδες,και οι μαλακες??? για το αλλο ποστ που εγραψα(,σχετικα με το ΕΙΚΟΣΑΡΑΚΙ)στη διαφωνια μου με τον ατρομητο,δε σε ειδα να σχολιασεις τιποτε.οπως και για το μπιλιαρδο...αλλα εκει που πρεπει να τα χωσουμε δεν εχει ζουμι!!! τη κουνελα!! στο τσακωμο και στη κατηγορια εχει πιο πολυ φαση ε?? ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΑΠΟ ΤΙς ΤΣΕΠΕΣ Razz Razz για να εχουμε συνδεση να γραφουμε μαλακιες πιο πολλα πληρωνουμε...τις λες κωστακη προφεσσορακη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 9:21 pm

και το θεμα δεν ειναι να κατεβεις να παιξεις εσυ..οτι γουσταρεις κανεις..το θεμα ειναι να σταματησεις να επηρεαζεις αλλους..διοτι ειναι απαραδεκτο κατα τη γνωμη μου να υπαρχουν ανθρωποι,που απηχαν εξαιτιας σου,και μετα να διαμαρτυρονται οτι η ομαδα τους ,ΑΔΙΚΗΘΗΚΕ,ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ,ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΗΘΗΚΕ..αυτο ειναι θρασσος..να μου απαγορευουν να παιζω,να απεχω,και να ζηταω και τα ρεστα!!!! μηπως τελικα ειναι αλλος ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑς του ελληνικου σουμπουτεο? ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΟΥΛΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παει πιο κατω;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 3o Torneo Heliketano (για παίκτες από το #200 και κάτω στο ranking της FISTF-Open)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: