Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 παει πιο κατω;

Πήγαινε κάτω 
+5
atromitos
Orient Express
The Rock
stamatopoulos
professor
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 5:38 pm

εγω παντως σε περιμενω τη νεα χρονια,μαζι με τους συμπαιχτες σου(για βετερανους μιλαω παντα) να γινει πιο δυνατη και ανταγωνιστικη η κατηγορια..μη μπλεκει παλι σε περιπετειες ο εκλεκτορας..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 5:42 pm

Tι μαρκα ειναι τα χαρτομανδηλα γιατι εμενα το κλαψιμο (και το κλασιμο) ειναι γοερο και δακρυβρεχτο;

Αγορινα μου στην οπεν οσοι παιζουν δικαιολογουνται να θελουν να κανουν επιτυχιες και κατα συνεπεια ειναι πιο ευκολο να αποδεχθεις ανφαιρ συμπεριφορες.

Στην βετερανων -που δεν φτιαχθηκε για να παρουν καμια κουπα οσοι δεν πηραν ποτε τους στην οπεν- υποτιθεται οτι πρεπει να παιζουν οι ανθρωποι που εχουν βαλει το χομπυ πανω απο τις φιλοδοξιες.

Δυστυχως ομως οσοι τοσα χρονια στην οπεν επαιρναν μονο κουπες του καφε βρηκαν πεδιο ελευθερο να το παιξουν παιχτουρες. Εγω που εχω κατι κουπιτσες -οχι ομως του καφε- ουτε μια χρονια δεν αντεξα να παιζω με δαυτους και μου εχει μεινει μονο το ομαδικο για να διασκεδαζω.

Δεν σε κατηγορω που με κοροιδευεις που διαμαρτυρομαι στα φορουμ. Παντως νιωθω καλυτερα απο το να με λοιδωρουν οτι εβριζα εν χορω ενα δεκατετραχρονοχρονο παιδακι σε ομαδικο πρωταθλημα β κατηγοριας με την δικαιολογια οτι κλεβει επειδη δεν μπορουσα να το κερδισω.

Υ.Γ αμα σπερνεις ανεμους θεριζεις θυελλες λενε στο χωριο μου


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Παρ Ιουλ 22, 2011 6:05 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 5:50 pm

λεφτα υπαρχουν λες
αλλα στην γραμματεια ενα χρονο οπως μου σφυριξαν παιδακια με μαυρα και χρυσα δεν ζυγωσαν για να πληρωσουν συμμετοχη.
και στο παλερμο γιατι δεν πηγανε τελικα; οχι για τα λεφτα οπως ειπε ο κουτρουμανος; ο οποιος ειπε οτι τρια χρονια οι εθνικες πανε με λεφτα δικα του και του παπακωνσταντινου!!!

στο χωριο μου παλι λενε "με ξενο κωλο γινομαι και εγω πουστης".

Ακου λεφτα υπαρχουν. Ποτε βγαλατε λεφτα απο την τσεπη σας και πληρωσατε τελευταια φορα ταξιδι; Ε;
δεν εχεις ακουσει τα αστεια που κυκλοφορουν οτι πανε στο εξωτερικο παιδακια (μαυροφορεμενα) και λενε του μπαμπα τους να τους παρει νερο και σαντουιτς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DJA374

DJA374


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 10:02 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 10:21 pm

σωστο φιλε μου..οπως ακριβως το ειπες.εσυ που εχεις τις μεγαλες και τις πολλες κουπες,μη μας καταδεχεσαι.μπας και γλυτωσουμε και τη κλαψα..παιξε στην οπεν και στο ομαδικο που παιζουν οι παιχταραδες με στοχους..οσο για το παιδακι που ειπες,αφου εισαι και προεδρος,και προπονητης,να μαθεις στα παιδακια να μην κλεβουν,ουτε να εκμεταλευονται τη ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ του διαιτητη,οχι τιποτε αλλο, αλλα μην καταντησουν σα και μας τους προβληματικους βετερανους..αληθεια εσυ απο που ξεφυτρωσες σε κεινο το παιχνιδι σα διαιτητης β κατηγοριας?επαιζες β κατηγορια? θυμασαι ποιον εδιωξες απο διαιτητη για να κατσεις εσυ ΟΙΚΙΩΘΕΛΩΣ????? μεγαλη μου τιμη να με σφυραει ο...ΚΟΥΠΑΣ....Η ΜΗΠΩς θυμασαι σε ολα τα λαθη που εκανες που ελεγες..."δεν το ειδα δημητρακη""???..ευγενικοτατος ο εντολοδοχος ΚΟΥΠΑΣ σε αδιαφορο παιχνιδι β κατηγοριας..οσο για τα μαυροφορεμενα που λες με το μπαμπα τους εγω εχω παει 20 ταξιδια εξωτερικο μονος μου..ρωμη και μαλτα πηγα με εξοδα της ομαδας και δωξα το θεω παντα πληρωνω το φαι μου..μπορουσα να παω και σε αλλα ,αλλα δεν ηθελα να παρω τη θεση καποιου αλλου παιχτη,ικανοτερου,που θα μπορουσε να βοηθησει την ομαδα να ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...και προς τιμην του προεδρου μας που πληρωνει για να ειναι η ομαδα δυνατη και οχι να ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ σαν αποτυχημενη...ΑΛΕΕΕ ΠΡΟΕΔΡΑΡΑΑ...ΔΕ μου λες τωρα μεταξυ μας..στη φωτο φαινομαι πισω απο τη μεγαλη κουπα?μου ειπαν να κατσω εκει για να με χωραει γιατι ειμαι χοντρος γιατι τους διπλανους μου θα τους σκεπαζε bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 10:31 pm

παρεπιπτωντος φιλε ΚΟΥΠΑ εαν σου βρισκεται κανενα συνθετο,η κανενα εκθετηριο παρισευουμενο,στειλε το σε παρακαλω.θα στο πληρωσω!!!!!! δεν εχω που να τα βαλω φετος και ειναι εξω και σκονιζονται..χιχιχιχιχιχιχ...ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.. εφετος θα παιξω τριτη ομαδα στον ατλα..που να χωρεσω με αυτους που ηρθανε!!!! να ερθεις και στο περιφερειακο να παιξουμε να μου κανεις και το διαιτητη... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy θα χεστουμε στο γελιο παλι φετος

ΥΓ. παντα πληρωνω τη συμμετοχη μου..και απο τους πρωτους...δε κλαιγομουνα οτι στη ΣΤΡΟΥΓΚΑ της ηλιουπολης επαιζα με 3 ευρω φτηνοτερα η τσαμπα...οπως υσχυριζονταν μερικοι ΚΛΑΨΕΣ. αλλα επρεπε ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΛΕΦΤΑ.να τα κουβαλαγες να τα εστηνες ,να τα ξεσκονιζεις,και να τα σεταρεις για να μη γερνουν..τοτε θα σου αρεσε καλυτερα...ισως βεβαια αρκετοι να μην αξιζουν και για τιποτε παραπανω...φιλικα δημητρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 11:02 pm

οσο για την ερωτηση σου φιλε ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΟ, ΚΟΥΠΑ,γιατι δεν πηγανε στο παλερμο,μπορεις να ρωτησεις τον καθενα ξεχωριστα να σου πει.εγω οπως σου ειπα ,ημουν μεσα...επειδη δε σε καλεσανε,σου φταινε οι φανελες,σου φταινει οι βετερανοι,σου φταινε τα παιδακια,απαξιωνεις τους παντες..στη τελικη ο δικος μας προεδραρας πληρωνει τα παιδια του για να παιζουν..εσυ τι κανεις? τους το κοβεις και μετα κλαις? οτι δηθεν δε σε αφησανε να παιξεις,και σε αδικησανε,και ειναι παλιοπαιδα,και στο τελος δε σε καλεσαν κιολας? σα πολλα δε τα θες ρε φιλαρακι? εγω στο ειπα απο την αρχη.φανηκε ο τροπος σου, και η εμπαθεια σου,και αν λειτουργουσες αλλιως ισως και να σε στηριζα. εαν ζηλευεις παντως θα πω στο προεδρο να σου πληρωσει και σενα κανενα ταξιδακι .ξερεις εκει δε κερδιζεις με τα ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ..ΟΥΤΕ ΜΕ ΞΕΝΟ ΚΩΛΟ...εαν βεβαια σε ποναει ο δικος σου θα πω τοΥ ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ να σου φερθει με την αναλογη φροντιδα.εαν ερθεις βεβαια να παιξεις..εγω ειδες τι καλο παιδι ειμαι σε καλεσα να ερθεις να ειμαστε και ανταγωνιστικοι. εσυ δεν θες Razz Razz ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!! ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ,ΠΡΟΦΕΣΟΡΟΙ,ΠΡΟΠΟΝΗΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ..παμε παιδια γερα φετος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 22, 2011 11:55 pm

και να σε ρωτησω και κατι τελευταιο φιλε ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΟ ΚΟΥΠΑ.αν επιτρεπεται. ειπες οτι στους βετερανους απαξιεις να συμμετασχεις διοτι ,δημουργουνται επεισοδια,δεν τελειωνουν τα παιχνιδια,και βρησκουν χωρο καποιοι αχρηστοι που δεν εχουν δει ποτε ουτε κουπα απο καφε..ετσι δεν ειπες? μεσα σε αυτους τουσ προβληματικους και αχρηστους,συμπεριλαμβανεις και τον κουραμπα και το μαυρομητρο και τον παπαδοπουλο?γιατι σε οσα τουρνουα συμμετειχαν οι ανθρωποι,δεν εδωσαν το παραμικρο δικαιωμα σε κανενα.και ιδιεταιρα ο παπαδοπουλος που με εντυπωσιασε με την αγωνιστικη ανοδο του..αν εξαιρεσουμε λοιπον εμενα και 2-3 ακομη μαλακες προβληματικους,ποιοα ειναι τα υπολοιπα παλιοπαιδα ,και αχρηστοι οπως αναφερες που δεν εχουν ουτε κουπα του καφε? και δευτερο ερωτημα.παραξενευομαι πως και κανενας δεν βγηκε να ρωτησει ,να διαμαρτυρηθει,η να κλαψουρισει,για τη παρτη του.ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!!! που δεν ηρθες ουτε περαστικος εφετος..μηπως μιλας δια στοματος αλλων? η μηπως τελικα ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ του ελληνικου SUBBUTEO? ΜΑΓΚΙΑ ΚΛΑΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΦΙΛΙΣΤΡΙΝΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ.οπως λενε στο δικο μου το χωριο!!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΚΑΙ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ.παντα φιλικα δημητρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 5:31 am

Όσον αφορά το σκηνικό με το παιδάκι είσαι 10 χλμ οφσάιντ. Ότι και να έγινε δεν φέρονται έτσι. Δεν σε τιμάει το σκηνικό και καλό θα ήταν να μην το ξανααναφέρεις, γιατί όπως λες και μόνος σου ήταν παιδάκι. Δηλαδή ένας πατέρας έφερε το παιδί του να παίξει και το μόνο που κέρδισε ήταν ένα παιδί να κλαίει για ένα χόμπι που σκοπό έχει την ψυχαγωγία ενώ εσύ το έκανες να πάει σπίτι κλαμένο. Εδώ είσαι πολύ λάθος μεγάλε.
Δηλαδή αν ήταν κανας πατέρας πιο οξύθυμος τι θα γινόταν; Μακελειό; Και ότι δίκιο και να είχες το έχασες όπως φέρθηκες.
(στα πλαίσια του φιλικού μας διαλόγου απλά το αναφέρω ότι αν ήταν το δικό μου παιδί στη θέση του πιτσιρικά ανεξαρτήτως ποιος θα ήταν ο υπαίτιος θα είχε γίνει της π......ας.)

Στο θέμα του όλα πληρωμένα απο τον μπαμπά που λέτε με τον κεχρή, εμένα δεν με νοιάζει αν κάποιος έχει την οικονομική άνεση και θέλει να κάνει το κέφι του, δικαίωμά του. Μπορεί και ταξίδια να πληρώνει και ξένους να φέρνει. ότι γουστάρει. ΑΛΛΑ οφείλει στα υπόλοιπα να σεβαστεί τους κανόνες του παιχνιδιού. πχ τα περιβόητα πέρυσι 40άρια, μόνο κάτι λίγοι τα έδωσαν, οι δικοί μας αμφιβάλω και αυτοί που δεν γουστάρουμε τους απαγορέυουμε την συμμετοχή. Ωραίο κόλπο. Το κάνουμε αυτό σε 2-3 τουρνουά, παίρνουμε τα ποντάκια και ελάτε πιάστε μας μετά. Γιατί ξέρω απο πρώτο χέρι τουρνουά που οι ολύμπιοι δεν έπαιξαν όταν άλλη ομάδα μη ανταγωνιστική κατέβηκε και δεν ειχε πληρώσει κανείς.
Επίσης μην κατηγορείς τον κεχρή για συμμετοχή όταν όλοι θυμόμαστε ακόμα το κυνηγητό που έφαγε την άλλη φορά. Έτσι του δίνετε το δικαίωμα να γκρινιάζει.

Τέλος στο θέμα του παλέρμο δεν έχει καμία σχέση ότι ο δικός σου πρόεδρος πληρώνει. Δεν κάνανε ζητιανιά οι άνθρωποι. Να πληρώσουν απο την τσέπη τους ήθελαν και να συμμετέχουν. Ή η εθνική έγινε κλειστό κλαμπ και δεν το ξέραμε;
Η απάντηση του κουτή με κάλυψε αλλά όχι πλήρως.
Δηλαδή πες μου ειλικρινά, αν μπορούσες να πας και ας ήταν και με τον κεχρή που είστε αντίπαλα στρατόπεδα δεν θα πήγαινες;

ΥΓ ευτυχώς που άρχισες και εσύ να γράφεις και ξαναζωντάνεψε λίγο το φόρουμ γιατί αυτή η μουγκαμάρα είχε αρχίσει να γίνεται εκνευριστική. Τα ξαναλέμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 9:00 am

στο παιδακι εγω φιλε δεν ειπα τιποτε..του ειπα ,να μαθει να μη κλεβει μονο,και μου απαντησε οτι "με γαμησε"..εγω με τον κεχρη τα ειχα που εδιωξε το διαιτητη,για να κανει τη δουλεια του.και οσους ηταν απεξω,και βλεπαν με τοση προσυλωση,και συμβουλευαν το μικρο να κανει αυτα που κανει..περιεργο παθος απο ορισμενους για παιχνιδι των β ομαδων αδιαφορο και τελειωμενο..γιαυτο τα μαζεψα και εφυγα...καποιοι αλλοι ομως οταν παιζουν και ακουσουν τιποτε απ εξω , κανουν παρατηρησεις με τη δικαιολογια οτι,χανουν την αυτοσυγκεντρωση τους,και θελουν απολυτη υσυχια.γιαυτο ειπα και γω θα πηγαινω σε οποιο τραπεζι γουσταρω,και θα λεω απεξω τις μαλακιες μου.και οταν θα ειμαι διαιτητης,ΟΙΚΙΩΘΕΛΩς,θα λεω και γω,δεν το ειδα κωστακη,γιωργακη,μιχαλακη.ουτε πιστευω οτι εισαι εσυ πιο αυστηρος απο τον πατερα του συγκεκριμενου παιδιου.αρα κατι εγινε..στο θεμα της εθνικης τωρα..αν τον πειραξε τον κουπα μια ,εμενα με πειραξε 10 που δεν επαιξα διοτι ημουν με το εισητηριο στο χερι...κερδισμενο με την αξια μου και πληρωμενο απο μενα...εγω δεν κατηγορησα κανενα,,αυτος κατηγοραει ,χλευαζει και απαξιωνει.αυτος αναφερθηκε σε ονοματα ,σε μπαμπαδες,σε αποτυχημενους βετερανους που δεν εχουν ουτε κουπα απο καφε..γιαυτο περιμενω να απαντησει αν εννοει και τους συμπαικτες του..του ειπα απο την αρχη οτι ειναι καλυτερο να μιλησει με τους υπευθυνους..εαν καποιος δεν του εδωσε ικανοποιητικη απαντηση,η δεν τον καλυψε πληρως,οπως και σενα,δεν του φταιει ο ατλας και οι φανελες και οι μαλτεζοι,και ποσοι πανε ταξιδια τσαμπα,η αν εγω τσακωθηκα μια φορα με ενα παιδακι..και αλλες 10 τσακωθηκα με το μαρκο και τον περικλη..αυτοι τι ειναι ?μαλακες?τοσο ευκολοθιχτος και ευαισθητος ειναι ο κεχρης?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 9:11 am

σε ολα τα τουρνουα γινονται τσακωμοι..οι βετερανοι τον πειραξαν? αλλα τον κεχρη η θα τον αδικουνε, η θα τον κυνηγανε,η θα ζητανε 40αρια στην ομαδα του..μανια καταδιωξης εχει..μονο ο κεχρης και η ομαδα του τα βλεπουν ολα υποπτα και ακριβα,και οι αλλοι ειναι υπουλοι και παιζουν τσαμπα...(εσυ ειπες οτι τους αδειασαν καποιοι αλλοι για να ξεφυγουν στη βαθμολογια,δεν εχω τιποτε με τους συμπαικτες του)..τελος κανενας δε ζητιανεψε για να παιξει..υπαρχουν υπευθηνοι και εκλεγμενοι να παρει ο οποιοσδηποτε,να διαμαρτηρηθει,και να διεκδικησει τα δικαιωματα του. οχι κλαψουριζοντας σε δημοσια φορουμ,και απαξιωνοντας κατηγοριες...ποτε του να μην πατησει εαν δεν μας καταδεχεται.ετσι και αλλιως τα τελευταια χρονια περαστικος ειναι ,και μαγκας στα φορουμ...οσο για το αν θα επαιζα μαζι του στην εθνικη,εγω παιζω με ολους!!! ακομη και τον τελευταιο που δειχνει οτι βοηθαει σε μια προσπαθεια,και σεβεται τη κατηγορια μου,με τα ελατωματα και τα προτερηματα της...οχι με ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ,ΚΛΑΨΕΣ,ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΥΣ...ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και θα ειναι και ΤΣΑΜΠΑ του χρονου η εθνικη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gagatsis




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2011

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 10:26 am


Είναι άσχημο να λέγονται διάφορα ειδικά από άσχετα άτομα ατρόμητε χαϊδαριώτη υποχείριο και υποβολέα.
Η εθνική στο Rain μικροί μαζί με συνοδούς καθώς και όλοι οι βετεράνοι ταξίδεψαν με δικά τους έξοδα και χωρίς χορηγία ούτε μια μπίρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 10:41 am

Για να τελειωνουμε με το θεμα των χορηγειων. Το 2008 δεν πηγε εθνικη. Το 2009 δοθηκαν καποια λεφτα για ορισμενα παιδακια κ μονο. Το 2010 δοθηκαν λεφτα για τα εισητηρια της οπεν κ μονο. Τωρα αν ιδιωτικα σαν φιλοι καποιοι διευκολυναν, δανεισαν η χαρισαν σε καποιους , αυτο δε χρηζει αναφορας κ συζητησης. Επισημως δοθηκαν αυτα που εγραψα , τα οποια ηταν προιοντα ιδιωτικης χορηγειας του λεωνιδα το 2009 και του ακη το 2010.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrinos




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 10:51 am

Θα προτιμουσα φιλε stamatopoyle χαρακτηρισμοι του στιλ ο Κεχρης και η ομαδα του να εκλειψουν.Η Ολυμπια αποτελειτε απο 20+ ενεργα μελοι και αποφασιζει δημοκρατικα για τα θεματα που την απασχολουν,θεωρουμε οτι ειμαστε απο τις περισσοτερο θιγμενες ομαδες τα τελευταια χρονια στην γνωστη ιστορια με τα δικαστηρια αλλα προτεραιοτητα μας ειναι το παιχνιδι και αυτο το αποδειξαμε περιτρανα φετος με την συμμετοχη 2 και 3 ομαδων μας στα περισσοτερα τουρνουα,με το να συμφωνησουμε σε ενα ενωτικο ΔΣ για την νεα χρονια στελνοντας εκπροσωπο μας και βοηθωντας ακομα και στο ξεμονταρισμα των τραπεζιων οταν μας ζητηθηκε.
Η Ολυμπια λειτουργει διαφορετικα κυριοι γι'αυτο σεβαστητε την και μην λαμβανετε τις αποψεις ενος μελους της και ως αποψη της ομαδας γενικοτερα.

Σπυρος Πατρινος
Προεδρος OLYMPIA CS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 12:52 pm

ΧΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΚΑΝΑΜΕΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 2:13 pm

ειπα φιλε πατρινε ..ο κεχρης και η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ. επειδη γραφτηκε οτι η ομαδα σαμποταριστηκε απο καποιους αλλους κατα τη διαρκεια της σαιζον.και αν ειδες πιο καλα εβαλα και ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ στην οποια ΓΡΑΦΩ οτι δεν εχω τιποτα με τους ανθρωπους.εαν εσυ δεν μπορεις να διαβασεις η να ξεχωρισεις τι γραφω,δεν φταιω εγω..δεν απαξιωσα ουτε,κατηγορησα καμια ομαδα του κεχρη...απλα σημειωσα και ειπα τη γνωμη μου σχετικα με το τροπο που σας φερθηκαν,κατα τη γνωμη σας...το πως λειτουργει η ολυμπια δε με νοιαζει..και αν λειτουργει με αλλο τροπο,και δεν εχει καμια σχεση με τον εν λογω ΠΡΟΦΕΣΟΡΟ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑ να το δειξει τη νεα χρονια.οχι οπως περυσι!!! και αν δεν σας κανει, η δε μιλαει δια στοματος σας,ουτε κλαψουριζει για το συμφερον σας,ξαποστειλτε τον να υσυχασουμε..οχι να νοιαζεται τοσο πολυ ΑΥΤΟς αν κληθηκε ο σερδεν η ο μερδεν στην εθνικη...μεγαλος πατριωτης μας προεκυψε.ξεχασε τι ελεγε οταν η χωρα πηρε το GRANDPRIX..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ .και να με συμπαθας αν κατι εγραψα λαθος και σε προσβαλα..φιλικα δημητρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 2:22 pm

θα προτιμουσα παιδια να κατεβασουμε λιγο τους τονους στο συγκεκριμενο θεμα,πιστευω οτι καλυτερα ειναι να ανταλλασουμε γνωμες,να διαφωνουμε,με σκοπο να καλυτερεψει το τοπιο στο μελλον, να κανουμε και λιγο πλακα...απαξιωσεις ,υβρεις,χαρακτηρισμους,χολες,ρουφιανιλικια,υπαρχουν αλλοι ,εξπαιρ στο συγκεκριμενο ειδος ...δεν αξιζει να τσακωνομαστε!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΦΕΤΟς ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!! ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 3:55 pm

Είδες Μήτσο που τους κάναμε να γράψουν και να ζωντανέψει το φόρουμ; Όντως οι τόνοι να πέσουν λίγο, δεν βλάπτει.
gagatsis δεν είμαι ούτε υποχείριο ούτε υποβολέας κανενός και να προσέχεις σε παρακαλώ τους χαρακτηρισμούς σου. Εγώ ούτε έχω βρίσει ούτε έχω προσβάλει κανέναν εδώ μέσα. Το να σχολιάζουμε την επικαιρότητα και να κάνουμε λίγο πικάντικη κριτική στα πλαίσια του καλαμπουριού όπως έγραψε και ο μήτσος πιο πάνω, δεν νομίζω να θεωρείται υβριστικό και προσβλητικό για κανέναν. Για αυτό περιμένω να ανακαλέσεις τους χαρακτηρισμούς σου ή αλλιώς να μου υποδείξεις απο ποιες τοποθετήσεις μου πηγάζουν.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 5:37 pm

οντως φιλε..καλυτερα να ζωντανεψει και να κανουμε και πλακιτσα,παρα να τσακωνομαστε για μαλακιες..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!! ειπε ο παπανδρεου bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 6:24 pm

ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ? ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΩ 10 ΓΚΟΛ ΟΤΑΝ ΠΑΙΞΟΥΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 6:44 pm

εγω τον ψηφισα φιλε.εκανα τη μαλακια!!! με ξεγελασε..αλλα δεν ειχα εκεινη τη μερα μαζι,τον σουμπουτεικο ΜΠΑΜΠΑ μου να με συμβουλεψει!!!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ υπαρχουν!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 7:33 pm

ΕΝΑ ΣΥΝΘΗΜΑ ΔΟΝΕΙ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ..................
Γ..Α ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΕΜΕΤΙΚΟΣ στις Κυρ Ιουλ 24, 2011 10:47 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 23, 2011 10:28 pm

Σωστός ο μήτσος.
Γι αυτό λέω και εγώ ότι λεφτά δεν υπάρχουν.

Πάντως ο gagatsis δεν απάντησε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 24, 2011 1:41 pm

ας απαντησει πρωτα ο ασσος ΚΟΥΠΑΣ!!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 24, 2011 2:34 pm

Εγώ επιμένω. Θέλω την απάντηση του gagatsis γιατί όπως ούτε έβρισα ούτε πρόσβαλα κανέναν έτσι απαιτώ απο τους άλλους το ίδιο και όχι να με προσβάλουν. Και αν με επιχειρήματα μου αποδείξει το αντίθετο έχω τα αρ.....ια να ζητήσω δημόσια συγνώμη.
Περιμένω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παει πιο κατω;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 3o Torneo Heliketano (για παίκτες από το #200 και κάτω στο ranking της FISTF-Open)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: