Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 παει πιο κατω;

Πήγαινε κάτω 
+5
atromitos
Orient Express
The Rock
stamatopoulos
professor
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Orient Express




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2011

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 7:31 pm

professor έγραψε:
βαρεθηκα να απανταω σε ψεματα
με εμενα διοργανωτη δεν επαιξες ποτε σε στρουγκα αλλα σε ξενοδοχεια
δεν ειπα οταν εχασα απο τον τριανταφυλλου 4-2 οτι με αδικησε κανεις αλλα οταν εχασα απο τον αγγελινα με διαιτητη τον γκαουτσι.
.

Το ποσο αδικηθηκες κουκου φαινεται.
Απο 2-0 που εχανες , ισοφαρισες 2-2 στο 29κ40 !!
Και εχασες 3-2 sd μετα σωρεια χαμενων ευκαιριων.
Ολοι σε σφαζουνε. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 7:36 pm

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΠΡΙΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!! σφαχτε σφαχτε !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 8:14 pm

Βλεπω οτι αδυνατεις να κανεις πολιτισμενο διαλογο και να με συγχωρεσεις δεν προκειται να ξαναπαντησω σε αυτο το υφος.
Εγω συζητω για να ανταλλαξω αποψεις και οχι να τσακωνομαι δημοσιως με οποιους διαφωνω.

ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KEEP GOING STAMATO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A PE JIMMY WALKER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 1:56 pm

Orient Express έγραψε:

Το ποσο αδικηθηκες κουκου φαινεται.
Απο 2-0 που εχανες , ισοφαρισες 2-2 στο 29κ40 !!
Και εχασες 3-2 sd μετα σωρεια χαμενων ευκαιριων.
Ολοι σε σφαζουνε. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

να μιλανε ολοι να μιλανε και οι κωλοι;
που εχεις πει ολα τα ιταλικα "κατσο πουταν ωωωωω αααααα" και δεν θυμαμαι τι αλλο αμα δωσει κατι αναποδο απο οτι ειδες ο διαιτητης.
αν ειδες εκτροχισμενο μου οριενταλ εξπρες ακομα και ο σταματο που μου τα χωνει δεν αμφισβητησε οτι ειμαι φαιρ.
Εγω δεν κλεβω ουτε κανω το κουνελι οποτε με μενα κανεις δεν εχει παραπονο οτι αδικηθηκε. Και φυσιολογικα εμενα με πειραζει οταν με κλεβουν και δεν εχω προβλημα να το εκφρασω. Και μαλιστα πρωτα το ειπα στον ιδιο τον αδελφο σου που ηταν ο αντιπαλος μου.
Αλλα δεν μπορω να καταλαβω. Εχεις κατι να πεις 'η απλως πεταγεσαι σαν τον κωλο για να ασχοληθει καποιος μαζι σου;

Και επειδη κανεις δεν το εγραψε -σταματο εισαι αδικαιολογητος- ο παπακωνσταντινου εμαθα οτι απο μετεγχειρητικη μολυνση -αν ειναι ακριβης η ενημερωση μου- εφτασε στην εξωπορτα του Αγιου Πετρου.
Μαθαινω οτι ειναι εκτος κινδυνου πλεον και του ευχομαι περαστικα.

Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου. Εγω που τον βριζω ολημερις στεναχωρηθηκα οσο δεν φανταζομουν. Σιδερενιος ευχομαι και ας τον τρωω στην μαπα σουμπουτεικως για πολλα χρονια ακομα.

υ.γ αν πιστευεις ακη στην γλωσσοφαγια ευτυχως που δεν πηρες παικτη της Ολυμπια γιατι θα ημουν ο πρωτος που θα υποψιαζοσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Orient Express




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2011

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 3:30 pm

professor έγραψε:
Orient Express έγραψε:

Το ποσο αδικηθηκες κουκου φαινεται.
Απο 2-0 που εχανες , ισοφαρισες 2-2 στο 29κ40 !!
Και εχασες 3-2 sd μετα σωρεια χαμενων ευκαιριων.
Ολοι σε σφαζουνε. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

να μιλανε ολοι να μιλανε και οι κωλοι;
που εχεις πει ολα τα ιταλικα "κατσο πουταν ωωωωω αααααα" και δεν θυμαμαι τι αλλο αμα δωσει κατι αναποδο απο οτι ειδες ο διαιτητης.
αν ειδες εκτροχισμενο μου οριενταλ εξπρες ακομα και ο σταματο που μου τα χωνει δεν αμφισβητησε οτι ειμαι φαιρ.
Εγω δεν κλεβω ουτε κανω το κουνελι οποτε με μενα κανεις δεν εχει παραπονο οτι αδικηθηκε. Και φυσιολογικα εμενα με πειραζει οταν με κλεβουν και δεν εχω προβλημα να το εκφρασω. Και μαλιστα πρωτα το ειπα στον ιδιο τον αδελφο σου που ηταν ο αντιπαλος μου.
Αλλα δεν μπορω να καταλαβω. Εχεις κατι να πεις 'η απλως πεταγεσαι σαν τον κωλο για να ασχοληθει καποιος μαζι σου;



Οσο θα γραφεις παπαριες θα πεταγομαι.
Αυτα τα οταν με κλεβουν κ σαν τον κωλο να τα λες στην οικογενοια σου. Οκ??
Αντε Γεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 5:01 pm

ρε κωστα εγω ειπα οτι εκανε εγχειρηση μερικες μερες,πριν το παγκοσμιο.αυτο που λες για μετεγχειρητικο προβλημα δεν το ξερω.τρεις μερες τον παιρνω τηλεφωνο και δεν απανταει.λες να το ηξερα και να μην το ελεγα? τωρα το διαβασα και γω.μπραβο σου παντως για το ενδιαφερον σου αυτο σε τιμα!!!! αληθεια πως τα μαθαινεις τοσο γρυγορα ολα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 5:12 pm

μολις μιλησα με τη γυναικα του λαζαρου..ειχε το κινητο αυτη και δεν επιανε..οντως το προβλημα ηταν σοβαρο διοτι παρουσιασε επιπλοκη,απο την εγχειρηση μπηκε στην εντατικη και θα μεινει μεσα για μερες...περαστικα στο προεδραρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 5:28 pm

οσο γιαυτο που ειπες "αβυσος η ψυχη του ανθρωπου"δεν πιστευω οτι πρεπει να απορεις..μπορει να διαφωνουμε,να τσακωνομαστε,αλλα κανενας δεν ειναι αλητης και πουστης στη ψυχη ωστε να χαρει με το προβλημα ενος αλλου ,και ιδιετερα προβλημα υγειας..και αυτο το εχει πει και μια αλλη ψυχη εδω μεσα...και το αποδειξε..οταν μανουριασε και στο αεροδρομιο και στη μαλτα με το λαζαρο,και μαζι μου μετα απο αγωνα..οταν επαιζε ομως ο λαζαρος τελικο με την "ποντικομαμη", πρωτος επιασε θεση διπλα στο τραπεζι(οπως και η ομαδα του)για να τον υποστηριξει!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΥΝΑΒΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 7:56 pm

μολις γυρισα απο το νοσοκομειο παιδια..ο λαζαρος εχει διαφυγει τον κινδυνο,και αναρωνει..στο μετροπολιταν ειναι..ολη η οικογενεια του ατλα του ευχεται περαστικα..ΑΛΕ ΠΡΟΕΔΡΕΕΕΕΕ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 9:49 pm

'''''''''''οσο γιαυτο που ειπες "αβυσος η ψυχη του ανθρωπου"δεν πιστευω οτι πρεπει να απορεις..μπορει να διαφωνουμε,να τσακωνομαστε,αλλα κανενας δεν ειναι αλητης και πουστης στη ψυχη ωστε να χαρει με το προβλημα ενος αλλου ,και ιδιετερα προβλημα υγειας.'''''''''''''''''

Συμφωνω 1000% . Το ειδα κ με την περιπτωση του ατυχηματος του αδερφου μου περσι.

''''''''''και αυτο το εχει πει και μια αλλη ψυχη εδω μεσα...και το αποδειξε..οταν μανουριασε και στο αεροδρομιο και στη μαλτα με το λαζαρο,και μαζι μου μετα απο αγωνα..οταν επαιζε ομως ο λαζαρος τελικο με την "ποντικομαμη", πρωτος επιασε θεση διπλα στο τραπεζι(οπως και η ομαδα του)για να τον υποστηριξει!!! ''''''''''''''''''''''

Αυτο μαλλον σε μενα αναφερεται. Οτι προβληματα κ να εχουμε μεταξυ μας , δε μπορουμε να τα ισοπεδωνουμε ολα. Κατι παρομοιο ειχε συμβει κ το 2006 που πανηγυριζαμε αγκαλια με τον δραζινακη το γκολ του εναντια στον ντειμελ νομιζω. Καποιες στιγμες ειναι υπερανω απο τους κοινους τσακωμους μας.

''''''''''ο λαζαρος εχει διαφυγει τον κινδυνο,και αναρωνει..''''''''''''''''''''''

Του ευχομαι και μεσα απο δω την ταχυτερη δυνατη επανοδο. Αυτο που του ειπα κατ ιδιαν χτες στα 2 λεπτα που τον ειδα, ειναι να γυρισει συντομα κ δυνατος στα γηπεδα για να εχω καποιον ανταξιο αντιπαλο να τσακωνομαι , γιατι οι υπολοιποι δε φτουρανε κ τοσο. Χαχα! Περαστικα ρε!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

παει πιο κατω; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Ιουλ 30, 2011 4:08 pm

οντως σε σενα αναφεροταν αυτο "κουναβι' μου..το καταλαβες βλεπω...και μην ανησυχεις θα ειναι καλα ο λαζαρος φετος,και με ορεξη για καμια μανουρα..εξαλου το γνωριζεις εαν δεν εχετε "ενα θεματακι" μεταξυ σας δεν περναει η βδομαδα..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕς ΚΑΝΟΥΜΕ!!!! ΘΡΥΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παει πιο κατω;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» 3o Torneo Heliketano (για παίκτες από το #200 και κάτω στο ranking της FISTF-Open)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: