Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πήγαινε κάτω 
+2
stamatopoulos
professor
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 7:20 am

Ρε Κώστα τι θα γίνει;
Πάμε να γράψουμε ένα ποστ και πέφτουμε επάνω σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 7:40 am

Τώρα θα χει άδικο ατρομητε να βγει ο φίλος σου ο Τζορτζυ να σε πει κεχροειδες;
Κατηγορίες κινητρα και συναφη ειναι σημάδια αναγνώρισης κεχροειδων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 7:43 am

Τα παράπονα σου στον σταματό που εγείρει θέματά που καίνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 9:36 am

Γέλασα με την ψυχή μου στο μπίζνες πλαν του Βούλγαρη. Το 50 Χ 10 έκανε πολύ προσπάθεια να το σκεφτεί; ότι όλες οι ομάδες έχουν δωσει από 200 και όλοι οι παίκτες από 20 τα ξέχασε;
Δεν έχει καταλάβει ότι η αποχή του κόσμου και κατά συνέπεια η υστέρηση εσόδων είναι αποτέλεσμά της κακής οργάνωσής και διοίκησης;
Και αντί να σκέφτεται πως θα βάλει με το ζόρι το χέρι στην τσέπη των παικτων κάλο θα ηταν να ειχε σκεφτεί πως ο κόσμος θα είχε κίνητρο να συμμετέχει και να βάζει οικιοθελως το χέρι στην τσέπη.''


ΕΔΩ ΤΟΝ ΑΔΙΚΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΛΓΑΡΗ..ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΟΣΕς ΦΟΡΕΣ,ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ 15 Ε ΤΟ ΜΗΝΑ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΤΗΣ,ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΣΑΜΠΑ...
ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΑΡΙΑ ΤΑ ΣΚΑΣΑΝΕ ,ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΛΥΦΑΝΕ ΚΟΛΟΥς ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ..ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ?
ΕΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΑΝΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ,ΚΑΙ ΜΟΣΤΡΑ,ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΔΙΝΑΝΕ..

ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ? Η ΜΗΠΩς ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ? ΑΣΤΟ ΑΠΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 9:49 am

Για το οικονομικό τώρα που είναι και η καυτή πατάτα, έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είναι μια πρόφαση για πολλούς. Γιατί πολύ απλά, αν στον κάθε παίκτη απο τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο, έκανες κατηγορίες και του έδινες κίνητρα να παίζει μόνο με ισάξιους του στο 80% των παιχνιδιών του, εξασφαλίζοντας ταυτόχρονα ένα αξιοπρεπές κλίμα διώχνοντας στο φινάλε τους ταραξίες, ΤΟΤΕ Μήτσε θεωρώ ότι η πλειοψηφία δεν θα κοίταζε τα υπόλοιπα και οι συμμετοχές θα αυξάνονταν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΓΙΑ ΤΟΥς ΜΙΚΡΟΠΕΣΑΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΟ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΦΙΛΕ...
ΑΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΗΓΑΝ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ,ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΝΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΑΝ..ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΥΠΙΚΟΙ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΛΗΡΩΝΑΝΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥς ΚΑΙ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ...ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ..ΚΑΙ ΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ?
ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΣΙΟΥΤΗΣ ..." ΕΡΧΟΜΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΘΟΜΑΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΦΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ,ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑΝΤΖΑ ΕΝΑ ΠΟΣΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΣΤΙς ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΧΟΣΟΥΝ Η ΟΧΙ" ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς...

ΓΙΑΥΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Ας ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 10:22 am

Γέλασα με την ψυχή μου στο μπίζνες πλαν του Βούλγαρη. Το 50 Χ 10 έκανε πολύ προσπάθεια να το σκεφτεί; ότι όλες οι ομάδες έχουν δωσει από 200 και όλοι οι παίκτες από 20 τα ξέχασε;
Δεν έχει καταλάβει ότι η αποχή του κόσμου και κατά συνέπεια η υστέρηση εσόδων είναι αποτέλεσμά της κακής οργάνωσής και διοίκησης;



ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ?ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΨΑ,ΔΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΑ ΚΑΝΕΝΑ...ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ (ΚΑΙ ΤΟΥς ΟΝΟΜΑΣΑ) ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ,ΚΑΙ ΒΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥς ,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΕΞΩ....
ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΗ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΟΥΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΧΡΟΝΙΑ,ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΛΟΓΩ ΤΗς ΔΥΣΚΟΛΗΣ ΕΠΟΧΗΣ...
ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΕ? ΟΧΙ
ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΚΑΝΑΝΕ ΟΛΟΙ ΕΝΟΨΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ..
ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΘΑ ΕΒΛΕΠΕς ΠΩς ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΣΠΑΓΑΜΕ ΡΕΚΟΡ ΑΠΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ...

ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ "ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ,ΛΑΝΤΕΡ ΔΕΝ ΕΧΕΙ,ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΕΙ ΟΠΟΙΟς ΠΛΗΡΩΣΕΙ,ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ? ΚΑΝΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΩ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΟΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ,ΣΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ!!!!

ΣΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΜΗ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ...

ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕς ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΕ...
ΟΛΟΙ ΚΙΝΗΘΗΚΑΝ ΥΠΟΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝ,ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥς ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟ,,ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥς ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ(Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ),,ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΝΕ ΤΗ ΜΟΣΤΡΑ,,ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑΛΑ,,ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΤΣΑΜΠΑ Η ΕΘΝΙΚΗ...

ΕΙΠΑΜΕ... ΑΠΟ ΚΛΑΨΑ,ΒΑΘΥΣΤΟΧΑΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ,ΚΑΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝ..ΟΥΥΥΥΥΥΥ!!! ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..

ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ? Η ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΣΑΜΠΑ? ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ

ΜΕ ΤΙς ΥΓΕΙΕς ΜΑς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 10:29 am

ΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑς ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..ΚΛΑΜΠΑΡΧΗΣ...

ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ? ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗς ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ..Ο ΔΗΜΑΡΧΟς ΕΙΝΑΙ ΞΑΔΕΛΦΟΣ , ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟ...ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ,ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙς ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ,ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ!!!! ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ!!!!

ΤΙ ΛΕΣ,ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 10:45 am

Κοψιδια και Παρνασσός; μεσα
Το πως θα παίξουμε που η κοιλιά θα ακουμπά στο τραπέζι αναρωτιέμαι άλλα τι ρόλο παιζει;
Κρασακι κόκκινο ή λευκο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 10:59 am

Και για να κόψουμε την Πλακα αυτά που είπες ότι όλα είναι δικαιολογίες γιατί απέτυχαν κατηγορίες οικονομικά κλπ θα σου απαντήσω πολύ άπλα με παράδειγμά.
Άμα ανοίξεις εστιατόριο αν μαγειρευεις εσυ ή ο μποτρινι την ίδια δουλειά θα έχει;
Πέρσι έβαζαν αποτελέσματά από άλλα τουρνουα στις κατηγορίες και φέτος έκαναν σουις με ομίλους και νοκ άουτ.
Νερό στην έρημο δεν μπορούν να πουλήσουν όχι να οργανώσουν αγωνιστική σεζον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 11:03 am

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΓΙΑ ΤΟΥς ΜΙΚΡΟΠΕΣΑΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΟ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΦΙΛΕ...
ΑΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΗΓΑΝ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ,ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΝΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΑΝ..ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΥΠΙΚΟΙ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΛΗΡΩΝΑΝΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥς ΚΑΙ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ...ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ..ΚΑΙ ΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ?
ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΣΙΟΥΤΗΣ ..." ΕΡΧΟΜΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΘΟΜΑΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΦΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ,ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑΝΤΖΑ ΕΝΑ ΠΟΣΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΣΤΙς ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΧΟΣΟΥΝ Η ΟΧΙ" ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς...

ΓΙΑΥΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Ας ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕΤΑ


Τότε ρε συ Μήτσο φταίνε τα πολλά τουρνουά και ο καθένας επιλέγει που τον συμφέρει να πάει. Δεν ξέρω και εγω τι άλλο να υποθέσω.
Μην ξεχνάς και τα παρατράγουδα που έχουν αρνητικό αντίκτυπο.

Μήτσο με πρόλαβες πριν πατήσω αποστολή. Σε αυτό το τελευταίο που έγραψες συμφωνώ 1000%. Μόνο μην καταλήξουμε αντί για τερματοφύλακα να βάλουμε κανα παϊδάκι να αποκρούει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 5:58 pm

Τότε ρε συ Μήτσο φταίνε τα πολλά τουρνουά και ο καθένας επιλέγει που τον συμφέρει να πάει. Δεν ξέρω και εγω τι άλλο να υποθέσω.
Μην ξεχνάς και τα παρατράγουδα που έχουν αρνητικό αντίκτυπο.

ΝΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΕ..ΑΥΤΑ ΦΤΑΙΝΕ,ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΤΑΙΞΑΝΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΛΥΦΟΚΟΛΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ...
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ,ΝΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..ΘΑ ΓΕΛΑΓΕ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΥ..ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ,ΘΑ ΣΤΗΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΗΠΕΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ..
ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΟΥΤΕ ΚΡΙΝΩ...ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΙΟΛΑς ΦΙΛΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΑ....ΤΑ ΜΙΣΑ ΦΕΤΟς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ,ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ ΕΙΧΑΝ 15 ΑΤΟΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ...ΓΚΑΛΑ....
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΥς ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΑ ΟΡΕΚΤΙΚΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗς ΧΡΙΣΤΙΝΑς ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙΘΡΩΝΙΟ..ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟ..ΤΣΑΜΠΑ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΤΣΑΜΠΑ ΠΡΟΑΥΛΕΙΟ..(ΕΚΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ),ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΨΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ? ΤΙ ΒΕΛΓΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕς...ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙς ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΩ..ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΣΦΥΡΑΝΕ,ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ 2 ΤΣΟΜΠΑΝΗΔΕς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ...ΚΑΙ Η ΠΑΠΑΔΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΙΒΑΝΗΣΤΗΡΙ ΝΑ ΞΟΡΚΙΖΕΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ!!!!!!
ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΩ ΜΕΙΤΖΟΡ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 7:38 am

ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ξερουμε που πέφτει. ΠΕΙΡΑΙΑ επίσης, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ομως που υπάρχει αίθουσα; Πληροφοριακά ρωτάω.

ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟ..ΤΣΑΜΠΑ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΤΣΑΜΠΑ ΠΡΟΑΥΛΕΙΟ..(ΕΚΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ),ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΨΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ? ΤΙ ΒΕΛΓΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕς...ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙς ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΩ..ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΣΦΥΡΑΝΕ,ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ 2 ΤΣΟΜΠΑΝΗΔΕς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ...ΚΑΙ Η ΠΑΠΑΔΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΙΒΑΝΗΣΤΗΡΙ ΝΑ ΞΟΡΚΙΖΕΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ!!!!!!
ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΩ ΜΕΙΤΖΟΡ!!!!!


Με την ευχή μου. Αυτά είναι σωστά τουρνουά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 7:45 am

ΝΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΕ..ΑΥΤΑ ΦΤΑΙΝΕ,ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΤΑΙΞΑΝΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΛΥΦΟΚΟΛΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ...
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ,ΝΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..ΘΑ ΓΕΛΑΓΕ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΥ..ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ,ΘΑ ΣΤΗΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΗΠΕΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ..


Μην ξεχνάς ότι ο όλος χειρισμός διοργάνωσης του Πανευρωπαικού ήταν κάπως. Εμένα μου θύμισε ψιλοεκβιασμό όταν σου λένε 200 για να παίξεις και διάφορα άλλα. Συν τοις άλλοις μπορεί όλοι να κάνανε τουμπεκί για να παίξουν και τώρα που έγινε η δουλειά τους σου λέει ότι τέλος δεν γουστάρουμε άλλο(και αν θες την γνώμη μου κάποιοι δεν έχουν και άδικο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 11:55 am

ΟΛΥΜΠΙΑ ξερουμε που πέφτει. ΠΕΙΡΑΙΑ επίσης, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ομως που υπάρχει αίθουσα; Πληροφοριακά ρωτάω.

ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ..ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ Ο ΠΙΤΣΑΡΗΣ..ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΓΑΖΙ..ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΕΙΧΑΜΕ 4 ΤΡΑΠΕΖΙΑ...ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ....8 ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ 4 ΘΑ ΣΦΥΡΑΝΕ ΣΥΝΟΛΟ 12...ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΕΧΕΙ ,ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΩΛΗΤΗ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΡΙΓΥΡΩ,ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΚΑΜΙΑ ..ΚΑΒΛΑΝΤΑ!!!! ΖΑΧΑΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 11:59 am

Μην ξεχνάς ότι ο όλος χειρισμός διοργάνωσης του Πανευρωπαικού ήταν κάπως. Εμένα μου θύμισε ψιλοεκβιασμό όταν σου λένε 200 για να παίξεις και διάφορα άλλα. Συν τοις άλλοις μπορεί όλοι να κάνανε τουμπεκί για να παίξουν και τώρα που έγινε η δουλειά τους σου λέει ότι τέλος δεν γουστάρουμε άλλο(και αν θες την γνώμη μου κάποιοι δεν έχουν και άδικο)

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΑΔΙΚΗΣΑ ΟΥΤΕ ΕΚΡΙΝΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΝΕΝΟΣ..ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥ...ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΑΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...
ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.....ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΙς ΤΙΠΟΤΕ? ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙς ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ? ΑΝΑΛΑΒΕ ΚΑΝΕΙς ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ? ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΞΩ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΑΙΘΟΥΣΑ,ΒΑΛΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟ,ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΝΗΜΟΣΥΝΑ ΣΤΗ....ΜΙΡΑΝΤΑ.....
ΟΟΟΛΟΟΙΙΙ ΕΜΕΙς ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΜΕ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑΜΕ ΟΤΑΝ ΨΟΦΗΣΕ...

ΕΧΕΙς ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΡΗΤΟ...ΤΟ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΨΟΦΗΣΕ?

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ,ΚΑΙ ΑΙΩΝΙΑ ΤΟΥ Η ΜΝΗΜΗ..ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 12:24 pm

Σχετικά με το Περιστέρι οκ κατάλαβα. Απλά το είχα ξεχάσει το μέρος. έχω την εντύπωση πως απο το μοσχάτο και μετα δεν ξαναπηγε κανείς.
Και όντως είναι και γαμώ τα μέρη εκει πέρα.
Μαζεύεστε εκεί απογεύματα δηλαδή;

Όσον αφορά με τις γνώμες, βεβαίως και ο καθένας έχει το δικαίμα να εκφράζει την δική του.

Θα γίνει Κύπελο τελικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 2:58 pm

δε μαζευομαστε συνεχεια...συνενοουμαστε με το λαζαρο και οποιο αλλο παιδι θελει και παμε,και οχι μονο της ομαδας μας....οποτε θελεις να συννενοηθουμε και οσοι θελουνε να παμε...ερχονται κιαλλα παιδια ,οχι μονο οι δικοι μας και ο πιτσαρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 3:01 pm

και γιατι να μη γινει κυπελλο? εκτος εαν αυριο στη ..ΜΙΡΑΝΤΑ..που θα εχει μνημοσυνο και θα μαζευτουν οι κλαιουσες να θρηνησουν τον πεθαμενο,αλλαξει κατι!!!!! αν και δε νομιζω γιατι ηδη βρεθηκε ομαδα να μας φιλοξενησει....εγω οπου μου πουνε παω να παιξω.δεν εχω κανενα προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 9:15 pm

Εγώ πάντως δεν έμαθα για κάποιο μνημόσυνο αλλά για συνάντηση. Τώρα αν γράψεις οτι με τα περί μνημοσύνου κάνεις πλάκα ΟΚ. Πάντως η πλάκα γίνεται 1 άντε 2 φορές. Η επανάληψη δείχνει άλλα κίνητρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 7:56 pm

Εγώ πάντως δεν έμαθα για κάποιο μνημόσυνο αλλά για συνάντηση. Τώρα αν γράψεις οτι με τα περί μνημοσύνου κάνεις πλάκα ΟΚ. Πάντως η πλάκα γίνεται 1 άντε 2 φορές. Η επανάληψη δείχνει άλλα κίνητρα...


ΡΕ ΦΙΛΕ ΒΑΖΕΛΕ,ΟΥΤΕ Η ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,,ΘΑ ΜΑς ΥΠΟΔΕΙΞΕΙς ΚΑΙ ΠΟΣΕς ΦΟΡΕς ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ...
ΔΕ ΜΟΥ ΛΕς ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙς ΤΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΑ "ΤΣΟΥΓΚΡΑΣ" ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΥΟΜΕΝΑ,ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙς ΕΣΥ? ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΗΡΘΕς ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΑ ΚΙΝΗΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ?

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΙς ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΙς ΚΟΡΟΙΔΙΕΣ,ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ 10 ΑΤΟΜΑ,ΕΣΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ? ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΔΕ ΒΓΗΚΕς ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΧΩΣΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΡΥΠΑ,Η ΔΕ ΣΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ....ΑΥΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 8:11 pm

Επειδή περίμενα αυτή ακριβώς την απάντηση, σου απαντώ απλά οτι μπορείς να κάνεις όση πλάκα θέλεις γι αυτό
ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ...
bounce cheers bounce cheers bounce cheers bounce cheers bounce albino albino albino albino
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 8:18 pm

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΗ ΠΛΑΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΥΤΟ..ΟΥΤΕ ΕΦΟΡΙΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ..ΟΥΤΕ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΑΡΕΣΟΥΝ Η ΟΧΙ....

ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΗΡΘΕς ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΣΥ ΠΛΑΚΑ Η ΝΑ ΠΕΙς ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ,,,,ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΑς ΑΠΟΔΕΙΞΕΣ ΤΙ ΚΙΝΗΤΡΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ Η ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΠΛΑΚΑ...

ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΣΕ ΠΙΕΖΩ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 9:18 pm

Φυσικά και δεν νοιώθω καθόλου πίεση.
ΗΡΘΑ - ΔΕΝ ΗΡΘΑ, ΗΡΘΑ - ΔΕΝ ΗΡΘΑ, ΗΡΘΑ - ΔΕΝ ΗΡΘΑ, ΗΡΘΑ - ΔΕΝ ΗΡΘΑ,
δεν έχει μεγάλη σημασία αφού ήταν εκεί ΟΛΟΙ οι φίλοι μου και μου τα είπαν με κάθε λεπτομέρεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 9:29 pm

βεβαιως και δεν εχει σημασια αν ηρθες η δεν ηρθες..ο προσκληση ηταν ανοιχτη για ολους,και οχι μονο για τους κλαμπαρχες,και οποιος μπορουσε ερχοταν..ελπιζω οι ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ να σε ενημερωσουν σωστα,για το κλιμα της συζητησης και για το τι συμφωνηθηκε οποτε μη σε ψαχνουμε στο κυπελλο!!!! μη τα τσουγκρας μονο γραφοντας,να παιζεις κιολας ε?

ακομη περιμενω να μου πεις τι κινητρα εξυπήρετει η πλακα,απο μενα που τουλαχιστον πηγα,και δεν μου τα στειλανε με κασσετα!!!!

αν δεν εχεις απαντηση δε πειραζει...ζωγραφισε μια!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: