Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πήγαινε κάτω 
+2
stamatopoulos
professor
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 8:44 pm

και προτείνω απο δω η απο το facebook οι αποφάσεις που θα παρθούν απο το νέο σχήμα, να μπουν προς δημόσιο διάλογο απο τους παίκτες.
Επίσης θα μπορούσε λόγω των εορταστικών ημερών να σταλεί πχ ένα ευχετήριο-ενημερωτικό mail σε όλους όσους έχουν δώσει το mail τους στην ομοσπονδία σαν μια προσπάθεια επαναπροσέγγισης.''


ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΥΧΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ? ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΑΙΤ ΤΗς ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ? ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑς ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΑΙΤ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙς ΑΠΟΝΟΜΕΣ,ΚΑΙ ΣΥ ΘΕς ΚΑΙ ΕΥΧΗΤΗΡΙΑ?
ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΝΑ ΤΙΣ ΒΟΥΤΗΞΟΥΜΕ,,ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗς ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΗ ΜΟΥΤΣΟΥΝΑ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ...
ΜΠΕς ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΑ ΔΕΙς ΠΩς ΕΙΝΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamy_olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 10:21 pm

CC:

ΨΕΥΤΗΣ

ΚΛΕΦΤΗΣ

ΚΟΤΑ

ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ !!!!!!!

-----------------------------------------------------------

Εγώ (Στάμυ) άλλη μέρα σχόλια. Έχουμε και δουλειές....

Η ιδιαιτέρα.... (που κάποτε ήταν αλλουνού, ή έτσι νόμιζε τουλάχιστο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 21, 2012 5:38 am

professor έγραψε:


ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΝΘΗΚΑΝ Ο Μ Ο Φ Ω Ν Α ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΛΕΦΤΗΣ. ΒΓΑΛΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΗΣ


προκαλεσε με να βγαλω 10.
εσυ ουτε εναν δεν βγαζεις που σε προκαλω.

υ.γ ιδιαιτερα εγω βοηθεια στα αγγλικα σου ζηταγα που δεν ειμαι καλος.
αν τωρα ο αλλος δεν ξερει ουτε σε φορουμ να γραψει και του τα γραφεις τοτε ανακαλω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 21, 2012 10:57 pm

CC:

ΨΕΥΤΗΣ

ΚΛΕΦΤΗΣ

ΚΟΤΑ

ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ !!!!!!!

------
(η ιδιαιτέρα νο2)

ΥΓ το ΚΛΕΦΤΗΣ Χ2!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 22, 2012 12:05 pm

σταματοπουλεεεεεεεεεε
και με την παναχαικη θελετε αβαντα απο τα κορακια;
ελεος
και με την παναχαικη;


ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ Η ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΙΚΟ...ΑΔΙΚΗΘΗΚΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟς ΤΗΣ,ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙ ΤΙς ΜΑΛΑΚΙΕς ΤΟΥ...ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΕ ΣΑΣ ΠΩς ΧΟΡΟΠΗΔΑΓΕ ΣΤΟΥς ΠΑΓΚΟΥΣ ΣΑ ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΙ? ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟς ΕΙΝΑΙ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ..ΕΔΩ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΧΑΣΙΣΕΜΠΟΡΟΥΣ,ΝΟΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΙΣΗ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ....

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ 2,5 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΠΟΥ ΣΑς ΒΓΑΛΑΝΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ,ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΤΕ? ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΕΡΟ ΣΤΑ ΝΤΟΥΣ Η ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΔΡΟΦΟΡΑ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 22, 2012 3:55 pm

βγήκε και ο υπερασπιστής του Άκη στους ξένους ότι καλά έπραξε στο γιουροπα.
Δείξε μου τους φίλους σου να σου πω ποιος είσαι λέει η παροιμία.
Θα ισχυει και το ανάποδο. Δείξε μου τους εχθρούς σου να σου πω τι δεν είσαι.
Χριστουγεννιάτικα δεν χαλαω την ζαχαρένια μου για πάρτη σας.
Εύχομαι ο Άι Βασίλης να σας φέρει και άλλη κλεφτρα ψεύτρα κότα σαν και μένα να σας προπονεί να σας φτιάχνει ομάδες να σας φέρει σπόνσορες για ωραίες εμφανίσεις και τζάμπα ταξίδια.
Χρόνια σας πολλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 22, 2012 3:59 pm

αλήθεια θα μου πείτε γιατί είμαι κότα;

ή δεν θέλετε να σας κατάστήσω αβασιμη και αυτήν την κατηγορία όπως τις άλλες δυο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 22, 2012 4:01 pm

Μήτσο η ομάδα μου όταν με ρωτάνε απσνταω ότι είναι η Α εκ.
όχι η παε αεκ.
καταλαβαίνεις τι εννοώ νομιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 23, 2012 7:48 am

Μακη, η αιθοθυσα της Ομοσπονδιας θα μπορουσε να φιλοξενει:
- ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ - ΠΡΙΒΕ- ΚΛΑΜΠ,
- ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΗ εκδηλωση σκεφτεις...
ομως οταν ολοι θελουν ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ οι λεσχες τους, ΤΟΤΕ, ΒΕΒΑΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΛΕΣΧΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ...!
Αρα δεν φταινε τα πολλα ή αργοτερα τα λιγα τουρνουα!
ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ και η ορατοτητα μας που ειναι πολυ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μικρη!!! ΔΥΣΤΗΧΩΣ!


ο παραπανω ποστ το βρηκα στο φεησμπουκ του πσεαεπ και το αφιερωνω στο φιλο σταματοπουλο.
και σετ ρωταω δημητρη. για ποιες λεσχες μιλαει ο ποιητης;
της πατρας και της λαρισας; μπα αυτοι δεν θα εκαναν εσωτερικα πρωταθληματα ετσι και αλλιως στην αθηνα.
της γλυφαδας; ετσι και αλλιως ο μανωλο δεν ζηταει συνδρομη για ενοικιο ρευμα.
για το αχιλλειον των μυρμιδονων; αυτοι τωρα την ανοιξαν και ειναι τζαμπε ασε που ο δικος σου δεν τους δινει λαισενς
των φαλκονς; αφου παιζουν σε σπιτι.
των ρολιγκανς; αφου ειναι δωρεαν απο τον δημο.
των λαιονς και των ταιγκερς που ειναι κατω απο το σπιτι της αυτου μεγαλειοτητας; μπα.
προφανως μιλαει για την λεσχη της ολυμπια. που προυπηρχε του πσεαεπ. Δηλαδη μια αιθουσα φταιει;
Και γιατι να την κλεισουν; ξεχνιουνται που δυο χρονια δεν αφηνε την ολυμπια να παιζει; και τοτε γιατι της πουλησε τα ωραια του τραπεζια αμα την θεωρει ανταγωνιστη;
Αυτο προφανως εννοει οταν λεει οτι φταιει το μυαλο μας και η ορατοτητα μας. Αλλα δεν εχει ενα καθρεπτη αντι να τα γραφει να τα λεει εκει.
Και ερωτω. Γιατι τα κλαμπ του ατλα των λαιονς και των ταιγκερς με τα 50 μελη που εχουν δεν κανουν εκει τα εσωτερικα τους και να δινουν συνδρομη ωστε να επιβιωνει η λεσχη;
Μην μου πεις φιλε σταματο οτι σε κοροιδευω. Αλλοι μας κοροιδευουν που δεν μπορουν να πουλησουν νερο στην ερημο και θελουν να διαχειριστουν το σουμπι. Και δεν βλεπουν που μαζευονται δεκα και δεκαπεντε συμμετοχες και θελουν να επανεκλεγουν με το ετσι θελω.
Εσυ σταματο που εισαι φιλος του κανε του ενα χριστουγεννιατικο δωρο και πες του την αληθεια οπως την λες και σε μενα.
ΟΧΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.
ΟΧΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ.
ΟΧΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ
ΜΟΝΟ ΑΜΟΙΒΟΜΕΝΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ;



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 23, 2012 7:56 am

georgy έγραψε:


(η ιδιαιτέρα νο2)

ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΓΝΩΘΙ ΣΕ Σ'ΕΑΥΤΟΝ...

ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 23, 2012 10:16 am

(η ιδιαιτερα νο2 θα σου απαντησει συντομα κλεφτη-ψευτη)

CC:

Όπα ρε μεγάλε πολύ φόρα ξαναπήρες και παρουσιάζεις τα πράγματα
πάλι όπως σε βολεύουν αλλά αλλού αυτά πια σε αυτούς που δεν γνωρίζουν.
Μόνο εσύ πρόσφερες στην ΟΛΥΜΠΙΑ αλλά τι να λέμε τώρα
εδώ δεν αναγνώρισες ότι 2 χρόνια έπαιζες σε επίσημα τουρνουά
και στο ευρωπαϊκό στην Nova Gorica χάρη στην ΟΛΥΜΠΙΑ
και σε μένα που είμαι είτε λαμόγιο, είτε απατεώνας, είτε καιροσκόπος,
είτε οδηγούμαι από ιδιοτελή κίνητρα.
Και μην μου πεις ότι δεν σε ένοιαζε γιατί το είδαμε πέρσι στην Nova Gorica
πως έκανε από την συγκίνηση και πως γούσταρες να παίξεις φέτος στο ευρωπαϊκό που σε βγάλανε έξω σηκωτό.
Αλήθεια (άγνωστη λέξη για σένα) ζήτησες από τις 2 ομάδες σου να μην παίξουν και να βγουν και αυτές από την αίθουσα.
ΠΑΛΙΑ αυτά τα μεγαλεία εκεί που μπορούσες.
Και παρόλα αυτά ρίχνεις συνέχεια δηλητήριο !
Τρακάρει ο Σπύρος (ΚΚ: το κεφάλι του έπρεπε να σπάσει )
Πλημυρίζει η αίθουσα (ΚΚ: υπάρχει και Θεός )
Σου λέει όχι ο Στάμυ σκουπίδι τον κάνεις σε φόρουμ και φεησμπουκ.
Α μην ξεχνάμε ( ΚΚ: ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα )
ατάκα για την ομάδα με τους περισσότερους παίχτες. Χαχα !!
Αυτός είσαι όμως και ότι προσφέρεις το κάνεις για να πάρεις μετά
ή για να το διαδίδεις, γουστάρεις να το λες και να το γράφεις,
εγώ που έκανα αυτό, εγώ που έκανα το άλλο.
Λοιπόν για να το ξέρουν όλοι χάρη στην ΟΛΥΜΠΙΑ συνέχισες να υπάρχεις
σουμπουτεϊκά, χρησιμοποιώντας την ΟΛΥΜΠΙΑ έχεις βγάλει λεφτά
και χρησιμοποιώντας το σουμπούτεο, την ΟΛΥΜΠΙΑ και το ιντερνετ
έχεις και κάποιους φίλους που ήθελαν να ασχοληθούν με το παιχνίδι
και έπεφταν πάνω στο τηλέφωνο σου και στον καλό ! εδώ γελάμε ! Κεχρή.

Υ.γ. 1. Δεν με πείθεις ότι δεν καταλαβαίνεις γιατί σε λέω και ΚΟΤΑ
όποιος διαβάζει στο φόρουμ έχει καταλάβει. Ρώτα τόσους φίλους έχεις.
Υ.γ. 2. Το ΚΛΕΦΤΗΣ και το ΨΕΥΤΗΣ θέλεις να είναι αβάσιμα δεν είναι όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 23, 2012 10:26 pm

Σκεφτομουν απο το πρωι που το διαβασα τι να σου πρωτοαπαντησω.
Κατεληξα οτι σε καποιον που παραποιει συνειδητα τα γεγονοτα και τις πραξεις για να σπιλωσει εναν ανθρωπο οτι ειναι ματαιο να κανω διαλογο.
Για να μην με πεις και αχαριστο σε ευχαριστω που χαρη σε σενα επαιξα και στην νοβα γκοριτσα.
Χρονια σου πολλα.

υ.γ ειλικρινα δεν ξερω γιατι με λες κοτα αλλα αφου το λες εσυ ετσι θα ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 23, 2012 10:51 pm

Stamato Stamato
τελικα καταλαβα οτι αρκετοι στο χωρο ειναι τρις χειροτεροι απο τον κεχρη και τον χρησιμοποιουνε σα δεκανικι για να σκοτωνεστε, και να εχουν τη δικαιολογια οτι ,εισαστε οι κακοι και οι κλικαδοροι..τουλαχιστον ο κεχρης οτι λεει το λεει και το γραφει στα ισα,και δεχεται και την κριτικη και την ευθυνη των πραξεων του,και πληρωνει και το αναλογο αντιτοιμο

Χρονια πολλα Δημητρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 07, 2013 8:53 am

[quote="CC"]
που σε βγάλανε έξω σηκωτο
[quote]

μια σοφη παροιμία λεει
εκει που είσαι ήμουν και εδώ που είμαι θα έρθεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 07, 2013 10:02 pm

(η ιδιαιτερα νο 2 του Σεσε που θα παρει επιδομα!)

CC:
Λίγο το γράψιμο της Μάρθας*, λίγο οι ημέρες,
λίγο ότι αν δεν γράψεις τελευταίος δεν κλείνει κανένα θέμα στο φόρουμ.
Είπα να μην σου απαντήσω.
Μάλιστα έβαλα και στοίχημα ότι δεν θα συνεχίσεις
αλλά πάλι κέρδισε ο Παπ !
Άντε αφού αυτό είναι το παιχνίδι που σου αρέσει περισσότερο ας συνεχίσουμε.


Κατεληξα οτι σε καποιον που παραποιει συνειδητα τα γεγονοτα και τις πραξεις για να σπιλωσει εναν ανθρωπο οτι ειναι ματαιο να κανω διαλογο.

Μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου.
Ξύπνησα ένα πρωί και είπα τι θα κάνω σήμερα, δεν τον σπιλώνω;
και τα έβγαλα όλα από το μυαλό μου ! χαχα. Έχεις πλάκα

Για να μην με πεις και αχαριστο σε ευχαριστω που χαρη σε σενα επαιξα και στην νοβα γκοριτσα.

Για να μην τα παρουσιάζεις πάλι όπως γουστάρεις, έγραψα ακριβώς:

εδώ δεν αναγνώρισες ότι 2 χρόνια έπαιζες σε επίσημα τουρνουά
και στο ευρωπαϊκό στην Nova Gorica χάρη στην ΟΛΥΜΠΙΑ
και σε μένα που είμαι είτε λαμόγιο, είτε απατεώνας, είτε καιροσκόπος,
είτε οδηγούμαι από ιδιοτελή κίνητρα.
Και μην μου πεις ότι δεν σε ένοιαζε γιατί το είδαμε πέρσι στην Nova Gorica
πως έκανες από την συγκίνηση και πως γούσταρες να παίξεις φέτος στο ευρωπαϊκό που σε βγάλανε έξω σηκωτό.
Αλήθεια (άγνωστη λέξη για σένα) ζήτησες από τις 2 ομάδες σου να μην παίξουν και να βγουν και αυτές από την αίθουσα.
ΠΑΛΙΑ αυτά τα μεγαλεία εκεί που μπορούσες.

Την ΟΛΥΜΠΙΑ να ευχαριστήσεις για όλα αυτά.
Το μεγαλύτερο ευχαριστώ είναι να μην ξανά ασχοληθείς μαζί μας.


[quote="CC"]
που σε βγάλανε έξω σηκωτο
[quote]

μια σοφη παροιμία λεει
εκει που είσαι ήμουν και εδώ που είμαι θα έρθεις.

Το διαβάζω και το ξαναδιαβάζω, ρωτάω κοινούς γνωστούς
αν τράκαρες, αν χτύπησες στο κεφάλι, αν έπαθες ασχαϊμερ;
Μου φαίνεται ότι η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ σε πείραξε στο κεφάλι
και ξεχνάς ότι εκεί που λες ότι "θα έρθω", ήμασταν εξαιτίας σου.
Και να πεις ότι δεν στα έγραψα:

Αλήθεια (άγνωστη λέξη για σένα) ζήτησες από τις 2 ομάδες σου να μην παίξουν και να βγουν και αυτές από την αίθουσα.
ΠΑΛΙΑ αυτά τα μεγαλεία εκεί που μπορούσες.


----------------------------
Υποσημειωση Παπ
*Βουρτση Laughing

"εκει που είσαι -> Ολυμπια;;;;

ήμουν και εδώ που είμαι ??????

θα έρθεις

Ρε CC ξερει κατι ο κλεφτακος κωλοτουμπας και δεν μας το λες; bounce bounce

ΥΓ Επειδη αφησε σποντες ("βγήκε και ο υπερασπιστής του Άκη στους ξένους ότι καλά έπραξε στο γιουροπα"), αυτο που ξερει να κανει καλυτερα ο ψευτης/λασπολογος/ μεγιστος παραποιητης της αληθειας εδω μπορει να διαβασει οποιος θελει την αληθεια και να βγαλει τα συμπερασματα του. Χρονο θελει να διαβαζεις και να γελας.

http://tablefootball.friendhood.net/t485p45-10-teams-from-italy-at-the-cl-ec

Ακους Ατρομητε; Πριν γραψεις το σχολιο σου
Υγ 3 Εδώ ακούστηκαν πράγματα για κλειδωμένες αίθουσες στο ευρωπαικό και για ίδια 4αδα τραπεζιών και άλλες τσατσιές και βγήκε συμπατριώτης μας να τα υπερασπιστεί στο διεθνές φόρουμ και έγινε ρόμπα. Είπαμε τις μαλακίες να τις λέμε μεταξύ μας όχι παραέξω και γινόμαστε ρόμπα
το ειχες διαβασει ή στα "μετεφεραν";
Σου εδωσα και το λινκ φιλαρακι! Χρονο να εχεις να το διαβασεις ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ αν αντεχεις.
Αν εχεις την ελαχιστη αξιοπρεπεια μπες, διαβασε και πες εδω ΠΟΙΟΣ εγινε ΡΟΜΠΑ και ποιος γραφει τις μαλακιες.
Διαβασε και τι εγραψα εγω, και ποιον υπερασπιστηκα (τον Δανο διαιτητη που ειναι φιλος μου και ηταν ο διαιτητης στο ματς του Ατλα, και αυτο που εγραψα ηταν αυτα που μου ειχε μεταφερει για το συμβαν).
Αντε γιατι παραγινε το κακο με τον ψευτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 08, 2013 12:23 am

ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΣΒΗΣΑ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΒΗΝΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ. ΜΑ ΟΛΟΙ.
ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΟΙΟΥΝ.
ΟΜΩΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΞΕΡΟΥΝ.





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 08, 2013 9:19 am

Χρόνια πολλά και σε σένα Γιώργο και καλή χρονιά.

About the tables, I do not find this so bad. The home teams should have (let's say) an advantage to choose their tables.

Μπορείς να το μεταφράσεις;

Εγώ έτσι εξέλαβα το post σου και έτσι το σχολίασα. Γιατί πρέπει να ξέρεις ότι πρώτα το διάβασα και μετά έγραψα.
Ακόμα και λανθασμένη να είναι η άποψη μου, πιστεύω συμφωνείς ότι έχω το δικαίωμα να την εκφέρω

Μήπως λοιπό, πρέπει επιτέλους κάποιοι να σταματήσουν την καραμέλα ότι κάποιοι είμαστε κεχροειδή και ανάξιοι σκέψης και λόγου; Άντε γιατί καταντάει μεγάλη μα...ία να σε κατηγορούν έμμεσα ότι δεν μπορείς να σκεφτείς αλλά πράτεις ότι σου λέει κάποιος. (αυτό πάει και σε όλους όσους θεωρούσα φίλους και ξαφνικά με βάφτισαν ανάξιο σκέψης και πράξης).

Επειδή δηλαδή έχουμε αντίθετη άποψη σε κάποια θέματα και τυχαίνει η γνώμη κάποιον σε μερικά ζητήματα να συμπίπτει με του κεχρή, δεν σημαίνει ότι αυτόματα αυτοί οι κάποιοι θα γίνουν και φερέφωνα του κεχρή. Το να κρατάμε λίγο τα προσχήματα δεν βλάπτει. Εγώ δεν νομίζω να έχω προσβάλει την νοημοσύνη κανενός ΠΟΤΕ.

Εύχομαι ειλικρινά
καλή χρονιά σε όλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 08, 2013 9:18 pm

1 .Whether or not this would be correct (I think the rank nr 1 should have this advantage), this is not the case according to the handbook. And it's definitely not correct to change after it has once been decided in the draw, if this, as I understood, happened.
Was Atlas the home team (and them alone)? How come? I genuinely don't know, because I've understood that Koutroumanos is not Atlas player.

2. Honestly George, do you really think, if you think of it objectively and not subjectively, people want to travel to tournaments were it's always reported problems and even violence (you can probably blame Papako for this, not foreigners, I've seen him personally in a meeting lose his control almost totally because of a very small thing). Would you really travel to such tournaments or countries yourself? I don't know about the past, but what has happened in recent years is not the fault of the foreigners (FISTF maybe in small part, but not the players), and it makes Greece look like the poor, violent etc relative.

3. And if you think of what happened to your club Olympia a while ago, and that you applied for a membership of our finnish association in order to be able to play, then you really can't wonder why people have their doubts over the greek competitions. You reap what you sow. (not you personally, or the other good greek players)
I understand your frustration and it's a pity it has come to this for Greece, but blaming foreigners is not the correct way of dealing with it. You know yourself that at least 3 persons (+Koutrou) from the greek BoD resigned after the tournament. Maybe it's a coincidence, but it says a lot about the problems in Greece.

rendeer rendeer rendeer rendeer
Λοιπόν Γιώργο, Ναι όλα τα παραπάνω στα ελληνικά λέγονται ΚΡΆΞΙΜΟ. Ευγενικό, διπλωματικό, κομψό αλλά κράξιμο. Διεθνές, ΚΑΝΟΝΙΚΟ. Όχι όλα προσωπικά για σένα βέβαια, αν και σε παίρνει η μπόρα στα περισσότερα αλλά είναι κράξιμο για όλους όσους περιγράφει ο Ευρωπαίος και σε όσους προσπαθούν να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα ή/και τα ανέχονταν.
Αυτά λένε μεταξύ τους Γιώργο. Απλά αυτός επειδή του έδωσες την ευκαιρία τα γράφει κιόλας.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
cheers cheers cheers


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 08, 2013 9:25 pm

καλησπερα και χρονια πολλα και απο μενα παιδια,και καλους αγωνες στο σουμπουτεο ..αν και δεν το βλεπω....

εγω μια ερωτηση θελω να κανω..τωρα που ο ινδιανος ξαναγυρισε προπονητης στα παιδακια..διοτι οταν ηρθε ισοπαλια το ντερμπυ εγινε προπονηταρας,και ο βαζελος ομαδαρα...τωρα λοιπον ρωταω,μετα το καινουργιο "μελομακαρονο "στο σταδιο και την αλλαγη προπονητη,θα βγει ο βαζελος ουεφα? τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιαν 08, 2013 9:33 pm

και θα συμφωνησω απολυτα με το φιλο μου τον ατρομητο.οτι δεν ειναι κακο να εχεις αποψη,ανεξαρτητα αν συμπιπτει με την αποψη καποιου αλλου....
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΟΝΟ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΑ
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΝΑ "ΤΣΟΥΓΚΡΙΖΕΙΣ" ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ,Η ΝΑ "ΓΔΕΡΝΕΙΣ' ΤΣΟΧΕΣ

ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΥΓΗΣΕΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 8:05 am

σας ευχαριστω όλους που με βγάλατε από την άβολη θέση να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 09, 2013 2:48 pm

Μήτσο εσύ που ησουνα παροντάς πως σου φανηκε που οι συμμετοχές στο τουρνουά έφτασαν οολες μαζί τις 16;
Ένα παιχνίδι με 35 χρόνια Ζωής δεν Ελλάδι ποιοι ευθύνονται που έφτασε στον πάτο;
Θέλω να τους κατονομασεις και όχι με γενικά και αόριστα λογια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 12:40 am

ηταν ενα καταπληκτικο τουρνουα φιλε μου με 12 βετερανους και....4 στην οπεν απο τα οποια τα δυο ηταν παιδια...και απο τους 12 βετερανους οι δυο ηταν ο τσελεπιδης και ο δραζινακης που ερχονται σπανια,και μπραβο τους κιολας που ηρθαν...μαλιστα απο οτι εμαθα γιατι εφυγα,την ωρα που παιζοντουσαν οι ημιτελικοι στους βετερανους,ειχε οντως ενα ΓΚΑΛΑ οπως ειχες προβλεψει,στο οποιο προσφερθηκαν ολων των ειδων τα πουστριλικια
για πατο εγω δεν βλεπω ακομη..εχει περιθωριο για να τον πιασουμε..απο οτι εμαθα τα τουρνουα θα συνεχισουν να γινονται,μαλλον,στην αιθουσα της ολυμπια,εαν συμφωνησουν και αν τους βολευει τους ανθρωπους.αυτο δεν το ξερω θα το μαθουμε λιαν συντομως..εκει θα γινονται τα τουρνουα της οπεν και τα ομαδικα,και οι βετερανοι θα παιζουν,η στο περιστερι η στην αιθουσα των λαιονς στο πειραια..λιγοι ειμαστε εξαλου,μεσο ορο 10-14 ατομα συνηθως...οι συμετοχες θα φθηνηνουν ιατι οπως καταλαβαινεις και χωρις να θελω να θιξω κανενα,το επιπεδο πεφτει,οποτε πεφτει και το αντιτοιμο...λεω ψεμματα?
απο κει και περα θα δουμε ποσοι θα μαζευομαστε και ποσοι θα παιζουμε,και πως θα παιζουμε..αυτο δε μπορω να το προβλεψω φιλε..θα δειξει...

αυτο που σιγουρα ξερω ειναι οτι υπευθυνοι ειναι πολλοι..αν θυμασαι ειχα γραψει πριν απο τις γιορτες,να καθησουν σε ενα τραπεζι να τα βρουνε και να αναλαβει ο καθενας απο μια αρμοδιοτητα....αν θυμασαι ειχα γραψει οτι μιλησα με πολλους οι οποιοι ειχαν ενα σωρο παραπονα τα οποια επρεπε να συζητηθουν και να λυθουν...
τι εγινε απο ολα αυτα?ΤΙΠΟΤΕ...ο καθενας κοιταξε τη παρτη του,το συμφερον του,εγινε και ενα συμβουλιο πριν δυο βδομαδες,το οποιο χαρακτηρισα ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗς ΚΟΡΟΙΔΙΑΣ και τα πραγματα πηραν το γνωστο τους δρομο..
με τις γνωστες δικαιολογιες και τα γνωστα φαντασματα,ο καθενας κοιταξε τη παρτη του,το συμφερον του,και το κλαμπ του..

εγω ουτε αδικω ουτε κρινω κανενα..απλα αποδειχτηκε πως ολο το ενδιαφερον,η κλαψα,τα παραπονα,τα δακρυβρεχτα σεναρια, και λαζαρος που δαγκωνει και δεν αφηνει κανενα να μιλησει,ηταν ολα δικαιολογιες του κολου..στο ειχα πει εξαλου.σου ειχα πει τι θα γινει.επεσα εξω?
εαν τους ενδιεφερε θα τα βρισκανε.οταν σε ενοχλει καποιος πας στα ισα και του λες..ΦΙΛΕ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΛΑΜΠΑΡΧΗΣ,ΚΑΙ ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗΣ,ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ,ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ,ΚΑΙ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑΣ,ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ,ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙς ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΠΟΥ ΘΕΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΕς ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΤΡΙΓΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΣΑΤΣΟΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΙς ΤΟΝ ΚΕΧΡΗ....ΚΑΙ ΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑ ΟΣΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΣΧΟΛΙΑ...

ΤΟΥ ΛΕΣ ΙΣΑ ΟΤΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ,ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ...
ΟΧΙ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ,ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΠΑΙΖΩ ΟΥΤΕ ΕΡΧΟΜΑΙ,ΟΥΤΕ ΣΦΥΡΑΩ,ΟΥΤΕ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ,ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ....

τι απο ολα αυτα εγινε? τιποτε....εδω εμαθα οτι προτεινε ο βουλγαρης να δινει το καθε κλαμπ 50 ε το μηνα..(και αυτος στην ουσια θα τα εδινε ολα απο τη τσεπη του γιατι οι παιχτες του μενουν μακρυα)...10 κλαμπ απο 50 ε το μηνα και θα παιζουμε ολοι τσαμπα στην αιθουσα.. ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ!!!!!!

ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΡΕ ΚΕΧΡΗ?
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΟΖΙΑ ΚΑΘΕ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ.....ΠΩς ΘΑ ΚΟΝΟΜΗΣΟΥΜΕ,ΠΩς ΘΑ ΤΑ ΑΡΠΑΞΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΟΥ,ΠΩς ΘΑ ΑΡΠΑΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΤΣΑΜΠΑ...

ΨΕΜΜΑΤΑ ΛΕΩ ΡΕ ΚΕΧΡΗ?

Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ....ΕΧΩ ΓΑΙΔΑΡΟ? ΟΧΙ ..Ε ΤΟΤΕ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ Ο ΓΑΙΔΑΡΟς ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!!


ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΥΓΗΣΗ,ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΚΑΝΕΝΟς ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΕΤΣΙ? ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΡΑΦΩ...
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ...


ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.ΠΑΙΖΟΥΜΕ ,ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ,ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟς ΤΗς ΥΠΑΡΧΟΥΣΑς ΕΠΟΧΗς, ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΗΣ ΤΡΙΕΤΙΑΣ,ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..ΟΠΩς ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΤΟΤΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΒΡΙΖΑ ΤΙς ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΔΙΕΤΙΕς Η ΤΡΙΕΤΙΕΣ...

ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΜΙΑς ΑΛΛΗΣ ΕΠΟΧΗς ..ΟΠΩς ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΒΕΒΑΙΑ.. ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΑς..

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 7:15 am

Αφενος σε ευχαριστώ για την άμεση και μακροσκελεστατη απάντησή.
Αφετέρου αν και δεν μου έγραψες ξεκαθαρα τα ονόματα των υπαιτίων της καταστασης πλην ενός η παραπομπή σου σε παλαιότερο ποστ φωτογραφίζει υπαιτίους.
Αλήθεια αφού έγραψες το ποστ σου δεν σκεφτηκες ότι αυτά που λες τα λέει εδώ και χρονια μια ψυχή;
Γέλασα με την ψυχή μου στο μπίζνες πλαν του Βούλγαρη. Το 50 Χ 10 έκανε πολύ προσπάθεια να το σκεφτεί; ότι όλες οι ομάδες έχουν δωσει από 200 και όλοι οι παίκτες από 20 τα ξέχασε;
Δεν έχει καταλάβει ότι η αποχή του κόσμου και κατά συνέπεια η υστέρηση εσόδων είναι αποτέλεσμά της κακής οργάνωσής και διοίκησης;
Και αντί να σκέφτεται πως θα βάλει με το ζόρι το χέρι στην τσέπη των παικτων κάλο θα ηταν να ειχε σκεφτεί πως ο κόσμος θα είχε κίνητρο να συμμετέχει και να βάζει οικιοθελως το χέρι στην τσέπη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 7:17 am

Γεια σου ρε Μητσάρα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Μια συμβουλή μόνο έχω να σου δώσω.
Επειδή τώρα τελευταία βλέπω να συμφωνείς σε μπόλικα με τον Κεχρή πρόσεχε μην σε χαρακτηρίσουν και εσένα κάποιοι ως κεχροειδές Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Πέρα απο την πλάκα τώρα αν τα πάρουμε ένα ένα, θεωρώ ότι αυτά τα ΓΚΑΛΑ που ανέφερες είναι μια απο τις βασικές αιτίες που πολύς κόσμος χαλιέται.
Στο άλλο που λες ότι ο καθένας κοιτάει την πάρτη του, όπως ξέρεις ζούμε στην Ελλάδα μια χώρα που έφτασε σε αυτό το σημείο κυρίως επειδή ο κάθε μαλακοπίτουρας κοίταζε την πάρτη του. Οπότε εγω τουλάχιστον δεν περίμενα να δω κάτι άλλο στον δικό μας χώρο.

Για το οικονομικό τώρα που είναι και η καυτή πατάτα, έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είναι μια πρόφαση για πολλούς. Γιατί πολύ απλά, αν στον κάθε παίκτη απο τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο, έκανες κατηγορίες και του έδινες κίνητρα να παίζει μόνο με ισάξιους του στο 80% των παιχνιδιών του, εξασφαλίζοντας ταυτόχρονα ένα αξιοπρεπές κλίμα διώχνοντας στο φινάλε τους ταραξίες, ΤΟΤΕ Μήτσε θεωρώ ότι η πλειοψηφία δεν θα κοίταζε τα υπόλοιπα και οι συμμετοχές θα αυξάνονταν.
Γιατί μην ξεχνάς ότι λίγο πολύ όλοι βάζουν το χέρι στην τσέπη.
Αλλά μην ξεχνάς ότι όσο ο μικρομεσαίος κόσμος πλήρωνε μόνο τις συνδρομές του και το κλίμα ψιλοκρατιόταν σε καλό επίπεδο, αν εξαιρέσεις τα καψόνια που καναν στην ολύμπια, οι συμμετοχές ήταν μπόλικες. Όταν όμως κάποιοι φωστήρες άρχισαν να ζητάνε 40αρια και κερατιάτικα χωρίς ανταποδοτικό όφελος. λογικό ο κόσμος να ξενερώσει και να απομακρυνθεί. Και μην λέμε ότι είχαμε αίθουσα κλπ γιατί απο εκεί άρχισε κατα τη γνώμη μου η κατάρευση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: