Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πήγαινε κάτω 
+2
stamatopoulos
professor
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Δεκ 18, 2012 11:32 pm

οχι φιλαρακι.
και ο βαζελος χαλια ηταν και εσυ χαλια ησουν.
και εσυ νικησες με αυτογκολ και τον σπαθα να σε παιζει 90-10
εδω εβγαλε κιτρινη για κατεβασμενη καλτσα και ο αμπντουν επαιζε βολευ. Και πρωτο φαουλ το πανιωνακι το πηρε στο 25'.
οταν ομως απαντησεις εσυ ο ιδιος στις ερωτησεις που εκανες στο φεησμπουκ τοτε θα βρεις και τις απαντησεις και στο φορουμ.....

Ο ΣΠΑΘΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ,ΚΑΙ ΜΕ ΣΒΗΣΤΕς ΜΗΧΑΝΕΣ....ΜΗΠΩς ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΠΑΘΑς ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ 3 Ο ΒΑΖΕΛΟς? ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΙΧΕ ΟΜΑΔΑΡΑ,ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΓΑΝΕ,ΚΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ Ο ΚΑΝΑΛΑΡΧΗς ΤΟΥ? ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΠΑΘΑς ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ? Η ΜΗΠΩς ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟς ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?


ο σπαθας ειναι γιος αυτου νου που μιλαγε στην κασετα με τον μητροπουλο "το αιγαλεω και ο ολυμπιακος να κερδιζουν και οι αλλοι να πανε να γαμηθουν"
ο μπαμπας μαλιστα παλαιοτερα ηταν θυμα ξεκαθαρισης λογαριασμων. Τον ειχαν πυροβολησει στα ποδια μεσα στην μερσεντες του...


ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ..ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ ΤΙς ΠΡΟΑΛΕΣ....ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΑς ΤΟΥ....ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΚΑ..ΤΟ ΣΠΑΝΕΑ..ΤΟ ΧΑΡΛΑΒΑΝΗ...ΤΟ ΤΕΒΕΚΕΛΗ..ΤΟΝ ΜΠΡΙΑΚΟ...ΤΟ ΒΑΣΑΡΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕς ΤΟΥς? ΜΗΠΩς ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΥΡΟ ΘΥΜΑΣΑΙ? Η ΜΗΠΩς ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟΠΟΥΛΟ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ..ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Δεκ 18, 2012 11:55 pm

οταν ομως απαντησεις εσυ ο ιδιος στις ερωτησεις που εκανες στο φεησμπουκ τοτε θα βρεις και τις απαντησεις και στο φορουμ

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΙς ΑΠΑΝΑΤς ΕΣΥ ΤΙς ΕΡΩΤΗΣΕΙς ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ? ΕΓΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕς ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.....ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΑ ΔΩ....ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ,ΠΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΙΞΩ,ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ,ΠΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝΕ,ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΩΘΟΥΝΕ Η ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝΕ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕς ΠΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ Η ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ....ΑΝ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΚΡΟΥΠ ΤΩΝ 4 Η ΤΩΝ 5 Η ΣΟΥΙΣ ....ΑΝ ΘΑ ΔΩΘΟΥΝ ΣΕ ΚΛΑΜΠ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ....ΟΛΑΑΑΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΛΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΔΥΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΧΗΡΕς ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΦΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝΕ ΤΩΡΑ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΠΩς ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΑΝ ΟΝΤΩς ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΡΟΕΓΡΑΨΑ,,Η...ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΑΚΡΟΒΟΥΤΙ.....
ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΦΙΛΕ ΠΡΟΦΕΣΟΡΟ? ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ, ΟΤΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΤΗΡΕΙΤΑΙ,ΟΤΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ Η ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ..
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΑΜΠΑΡΧΕς ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΜΙΑ ΛΥΣΗ...
ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΦΑ ΣΧΟΛΕΙΑ,ΤΙΣ ΜΥΣΤΙΚΕς ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΣ,ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ,ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΣΤΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ...ΜΗΠΩς ΛΕΩ ΨΕΜΜΑΤΑ?
ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΝΩ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΜΑς ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ..ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ "ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗς ΠΟΥΤΣΑΣ"ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ Ο ΕΝΑς ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ ,ΚΩΛΟΧΑΡΤΑ,ΚΑΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΠΣΕΑΕΠ.....ΓΙΑ ΤΗ ΤΑΜΠΑΚΙΕΡΑ ΚΑΝΕΙΣ.....ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΜΠΑΚΙΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΠΟΥ ΕΧΥΝΑΝ ΠΟΤΑΜΙΑ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΟΙ ΚΛΑΜΠΑΡΧΕς ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ,ΚΑΝΕΙΣ....ΟΛΑ ΠΑΛΙ ΔΙΕΥΘΕΤΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΝΟΗΘΗΚΑΝ....ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ!!!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΩ ΡΩΤΑΓΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΠΩς ΕΓΡΑΨΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΕΥΘΥΝΕΣ,ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΥΡΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑς ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΑΥΤΟς Ο ..ΑΝΤΙΠΑΘΕΣΤΑΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ....
ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΑ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟς..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΤΑ ΛΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ!!!!
ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Η ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΕΣ(ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΟΜΑΔΕς)....

ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΗ ΣΧΗΜΑΤΙΣΑ ΚΑΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ..ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ...ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ..ΛΥΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΞΕΡΕΙς ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ?

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗς ΜΟΙΡΑς ΜΑς,ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ...ΑΙΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 12:01 am

ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ...ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΡΙΚΙΕς ΚΟΥΒΕΝΤΕς ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ...ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ,ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ,ΚΑΙ ΜΟΛΙς ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ"ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΒΑΛΑ" ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΣΤΑ ΣΟΥΤ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ..ΑΥΤΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 7:47 am

Μητσάρα άκου και μια άλλη γνώμη για τα πράγματα.
Πρώτον, με το μπάχαλο που γίνεται στην αγορά, ο κόσμος δεν θα μπει στο τρυπάκι να φάει 300-400€ σε μια σεζόν για ένα χόμπι. Γιατί αν υπολογίσεις licence και αρχ....ια μύδια κάνε λογαριασμό να δεις τα έξοδα.
Επίσης αυτό το βιολί με το κάθε τρεις και λίγο τουρνουά, πέραν της παντόφλας στο σπίτι καταντάει και κουραστικό.
Και έτσι ερχόμαστε στο ζουμί. Καλή η αίθουσα και όλα καλά, ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ αποδείχθηκε ότι αυτοί που όντως γουστάρουν να παίζουν συνέχεια κ να βάζουν κ το χέρι βαθιά στην τσέπη είστε 20-30 άτομα σε σχέση με τους 100 και βάλε πριν 4 χρόνια όπως γράφτηκε και στο facebook.
Επίσης βρες μου ένα λόγο σαν μικρομεσαίος παίχτης γιατί να σηκωθώ Κυριακάτικα, να έρθω να δώσω 10-12€ να περιμένω σα μακάκας να αρχίσουμε να παίξω 2-3 ματς να φτάσει 3 το μεσημέρι να τελέιώσω και να έχω και κάποιους <<αθλητές>> και όχι χομπίστες να με βρίζουν και να με προσβάλλουν επειδή έδωσα ένα πλάγιο ανάποδα ή δεν ξέρω και εγω τι.

Η απόφαση είναι αποκλειστικά δική σας και εννοώ εσάς τους 20-30 που ακόμα ακολουθείτε αυτό το μοντέλο λειτουργίας. Αν θέλετε και άλλους στην παρέα θα πρέπει να το αλλάξετε. Οι αριθμοί συμμετοχών αυτά έχουν δείξει. Διαλέχτε και πάρτε.

Αλλιώς μην βγαίνεις και γκρινιάζεις ότι συνέχεια οι ίδιοι 15 πάτε και παίζετε. Δεν φταίνε οι υπόλοιποι 100 επειδή δεν έχουν την ίδια αρρώστια για ένα χόμπι.

Κ κλείνοντας να ξέρεις ότι κανείς απο αυτούς τους 100 δεν θα βγει να ζητησει καρέκλες και δόξα γιατί απλά θέλει να παίζει το χόμπι του σε ένα ωραίο περιβάλλον ήσυχα, οικονομικά και χωρίς προσβολές.

ΥΓ 1 εγώ στα είχα γράψει απο πρόπερσυ, εσύ τα είδες έστω φέτος το καλοκαίρι ΑΛΛΑ αυτοί που πρέπει να τα δουν μάλλον είναι ακόμα στον κόσμο τους ή ΔΕΝ θέλουν να τα δουν. Πάντως η πικρή αλήθεια κατα τη γνώμη μου είναι ότι ναι μεν έγινε μια φιλότιμη προσπάθεια για χώρο και γήπεδα αλλά με όλες τις άλλες συνθήκες που δημιουργήθηκαν ο κόσμος ξενέρωσε και πήγε άκλαφτη.
Υγ 2 Πάντως όποιος αγαπάει το χόμπι του βρίσκει λύσεις πέραν αυτής της αρρωστημένης κατάστασης που έχει δημιουργηθεί. Όπως είχα πει παλιότερα έχει και αλλού πορτοκαλιές.............
Υγ 3 Εδώ ακούστηκαν πράγματα για κλειδωμένες αίθουσες στο ευρωπαικό και για ίδια 4αδα τραπεζιών και άλλες τσατσιές και βγήκε συμπατριώτης μας να τα υπερασπιστεί στο διεθνές φόρουμ και έγινε ρόμπα. Είπαμε τις μαλακίες να τις λέμε μεταξύ μας όχι παραέξω και γινόμαστε ρόμπα
υγ 4 Σχετικά με το license και κάποιες ερωτήσεις που είδα στο facebbok και επειδή ο Αργυρόπουλος δεν το ρώτησε ευθέως, η απάντηση ήταν πχ ότι ο πρόεδρος απο κάποιο πρώην κλαμπ έχει πληρώσει για τους πρώην παίκτες μιας ανύπαρκτης ομάδας και γι αυτό έχουν license; Μάλλον δουλευόμαστε μεταξύ μας.

Κατάλαβες Μήτσο γιατί ο κόσμος ξενερώνει και μείνατε 15;

Τα παραπάνω δεν είναι προιον κακοπροαίρετης κριτικής αλλά για να σκεφτούν αυτοί που πρέπει και να πάρουν ελπίζω τις σωστές αποφάσεις...

Καλές γιορτές σε όλους σας και στις οικογένειές σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 7:48 am

Κατ'αρχην να σου δωσω συγχαρητηρια για το 100% ευστοχο σχολιο σου στο φεησμπουκ για το τι ρολο πραγματικα βαραω στο ελληνικο σουμποτεο και τι ολοι που κρυβονται πισω μου κατα καιρους.
Οφειλω λοιπον να σου δωσω τις απαντησεις που ζητας.
Λοιπον οτι και να λεμε ειναι ματαια. Ολοι οσοι αναμιχθηκαν ενεργα με τα δοικητικα ειναι ειτε λαμογια ειτε απατεωνες ειτε καιροσκοποι ειτε οδηγουμενοι απο ιδιοτελη κινητρα.
Ολοι μα ολοι πλην ενος. Του Κουραμπα. Και τονιζω δεν εξαιρω κανεναν αλλον. Ουτε καν τον λιολιο που εχει το ελαφρυντικο της αποχης και της αποστασης.
Ειμαστε στον πατο απο αγωνιστικης οργανωτικης οικονομικης πειθαρχικης αναπτυξιακης προσεγγισης. Το λενε το γραφουν το παραδεχονται ολοι.
Και μην ρωτησεις γιατι ο κοσμος δεν αντιδραει μπροστα σε ολους τους προαναφερομενους υπαιτιους. Γιατι ολοι μα ολοι ειναι ειτε κοταρες ειτε ζαμανφουτιστες ειτε ευνοουμενοι.
Την καλημερα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 8:26 am

Και κατι για να φρεσκαρω μνημες.
Πριν 7 χρονια ενας χοντρος κοντος ψευδος καραφλος και προπαντων μαλακας νοικιασε μια αιθουσα χωρητικοτητας 16 γηπεδων σε κεντρικο περασμα εβαλε μια ταμπελα 9 μετρα ομοσπονδια σουμπουτεο εφτιαξε καντινα με 29αρα τηλεοραση κλιματιστικα μοκετα και πηρε το κλειδι και το εδωσε στο δ.σ και τους ειπε. Παρτε την αιθουσα και θελω να μου καλυπτετε το μισο νοικι. Το αλλο μισο θα το βαζω εγω και απο τα εσοδα της καντινας.Και δεν ζητησε ουτε καρεκλα ουτε το ταμειο.
Θυμαστε τι του απαντησαν; οχι δεν την θελουμε γιατι δεν ξερουμε τα κινητρα σου.
Ε τωρα ηρθε η ωρα του χοντρου μαλακα να ανταπαντησει. Τα κινητρα του καθενος φανηκαν στην διαρκεια του χρονου.
Αυτο που σας αξιζε αυτο εχετε. Και εγω εχω και κατι παραπανω. Απαγορευση να παιζω και να βλεπω. Γιατι αυτο μου αξιζε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 11:49 am

φιλε ατρομητε εγω πρωτος απο προπερσυ δεν ελεγα να δινουμε ολοι μια συμμετοχη10-15ε το μηνα να βγαινει η αιθουσα και ας εχει και καθε βδομαδα τουρνουα?ετσι και αλλιως ατυπα ειναι πλεον.πανε και οι κατηγοριες παει και το λαντερ ,και εθνικη παει αυτος που πληρωνει..το θυμασαι? κανενας δεν ειπε τιποτε,και τα 15 ε το μηνα να παιζεις σε ολα τα τουρνουα τσαμπα ηταν πολλα..την ιδια στιγμη που τα σκαγανε διπλασια και τριπλασια αλλου,σε εσωτερικα πρωταθληματα και πληρωνανε και τα κυπελλα και τις σομπες,και το νερο απο τη χεστρα..λεω ψεμματα?
φετος δεν εγραψα απο το καλοκαιρι οτι θα αναγκαστουμε λογω οικονομικου να επιλεξουμε μια κατηγορια,διοτι 8ε το σαββατο συν 10ε την κυριακη συν το ομαδικο συν οτι φας και οτι πιεις θελεις ενα σαρανταρι το σαββατοκυριακο για να παιξεις σουμπουτεο..και αν υποθεσουμε οτι εχει σχεδον 20 αγωνιστικες το χρονο θα φτασει το παιχνιδι να κοστισει 600-700 ευρω μια χρονια....για μενα ειναι μια κιθαρα gibson φιλε..τα εγραφα η δεν τα εγραφα?
με ρωταγε ο κεχρης αν θα πληρωσω να παιξω ευρωπαικο γιατι οι αλλες ομαδες θα σκαγανε το διακοσαρι..θυμασαι τι του απαντησα? στα αρχιδια μου το ευρωπαικο...απο τη μια κλαιγανε ,και απο την αλλη πληρωνανε και γλυφανε κωλους για να παιξουν..τα θυμασαι?λεω ψεμματα?

κανενας δε γουσταρει φιλε ,ουτε εχει και τη δυνατοτητα να βαζει το χερι στη τσεπη βαθεια....το βαζουν οι τυπικοι και οι καβλωμενοι μεχρι ενα σημειο ομως...
πριν απο καιρο εγραψα να μαζευτουν και να τα βρουν μεταξυ τους....και καθε ποτε θα παιζουμε,και ποσα τουρνουα θα εχει το χρονο,και να πεσει το κομιστρο των τουρνουα,και να μην υπαρχουν τσαμπατζηδες,και αν θα παιζουμε γκρουπ η σουις,και αν θα πρεπει να διοικουν ατομα ανιδιοτελη ,ΜΕ ΕΥΘΥΝΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ,,,η κλαμπαρχες και μελη με σκοπο το συμφερον της ομαδας τους...
εγινε τιποτε απο ολα αυτα? μαζευτηκαν πουθενα? μονο κλαψα στα κρυφα σχολεια,και για την ταμπακιερα τιποτε....
οποτε εμεις που παιζουμε ακομη ουτε ηρωες ειμαστε αλλα ουτε και μαλακες φιλε..αυτοι που νοιαζονται και βλεπουν τα προβληματα,βγαινουν και τα λενε στα ισα...εγω τα ειπα πολες φορες ,και για τις συμμετοχες,και για το οικονομικο,και για ολα και εγινα κακος με την ομαδα και τους συμπαικτες μου...αλλα δεν πηγα να τα πω στα κρυφα σχολεια και στα πηγαδακια..
πληρωνω γιατι ειμαι αξιοπρεπης,γουσταρω να παιζω γκρουπ των 4 η των 5 για να παιζω πολλα παιχνιδια,αφου αφιερωνω μια μερα στο παιχνιδι και αυτο ειναι ολο...
αν νομιζουν καποιοι οτι θα πηγαινω εγω να παιξω και θα ακουω μαλακιες, η θα βλεπω διαφορετικα πραγματα καθε βδομαδα,και παντα θα φταιει καποιος ,ειναι γελασμενοι..
εαν δεν αναλαβουν ανθρωποι με σοβαροτητα και με ΕΥΘΥΝΕΣ,για να εχουν και το βαρος της γνωμης τους,αλλα να πληρωνουν και το αντιτοιμο, ετσι θα ειμαστε μια ζωη...και ολα τα αλλα θα ειναι δικαιολογιες απλα για να κατηγοραμε καποιον ,η γιατι ζηλευουμε που δεν εχουμε εμεις τη κουταλα..τοσο απλα!!!!
καλες γιορτες και τα λεμε απο το νεο χρονο,αν μαθουμε ποτε παιζουμε,που παιζουμε και πως παιζουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 12:55 pm

Και μην ρωτησεις γιατι ο κοσμος δεν αντιδραει μπροστα σε ολους τους προαναφερομενους υπαιτιους. Γιατι ολοι μα ολοι ειναι ειτε κοταρες ειτε ζαμανφουτιστες ειτε ευνοουμενοι.
Την καλημερα μου"

ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΚΟΤΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΖΑΜΑΝΦΟΥΤΙΣΤΑΣ...ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕς ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΥΣΒΑΣΤΑΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ.ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΜΗΝΙΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ,ΚΑΙ Ας ΕΧΕΙ ΟΣΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΑΤΥΠΑ ΕΙΝΑΙ .ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΒΛΑ ΜΑς.ΟΥΤΕ ΛΑΝΤΕΡ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕς ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ..ΠΟΙΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟς ΣΑ ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΕ ΤΟ 15ΑΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΕ ..ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΚΡΟΥΠ,ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΟΥΙΣ..ΠΟΣΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ Η ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΝ? ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗς ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ(ΤΩΝ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΝΝΟΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)...Ο ΚΑΘΕΝΑς ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΣΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΙΑ ΣΑΒΒΑΤΑ Η ΚΥΡΙΑΚΕς ΘΑ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ..ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΒΛΩΣΕΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...
ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΕΙΠΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ,ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΛΑ ΜΑς ΒΡΩΜΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑς ΞΙΝΗΖΟΥΝΕ,ΜΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΠΣΕΑΕΠ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ,ΚΑΙ ΧΑΡΤΙΑ....ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ? ΣΤΑ ΚΛΑΜΠ ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΥΝΔΡΟΜΕς? ΣΤΑ ΚΛΑΜΠ ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΡΗΣΗ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ....ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΟΓΟΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ,ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΙΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΑ ..ΙΣΑ.. ΟΧΙ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΣΧΟΛΕΙΑ..
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΕΧΩ ΜΟΝΟ,ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΜΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ...
ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ 15 ΑΤΟΜΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ? ΜΗ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑς ΕΤΣΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 1:23 pm

Είδες ότι συμφωνούμε λοιπόν;
Κατα την γνώμη μου πρέπει ο καθένας να πληρώνει για οσο παίζει. Δεν βρίσκω σωστό να πληρώνω πχ εγώ 15€ με μια φορά το μήνα και πχ εσύ τα ίδια με 5 φορές τον μήνα.
Η υπαρξη μιας κεντρικής αίθουσας με ωραίο χώρο και ωραία γήπεδα είναι κάτι παρα πολύ καλό αλλά κάτι τα παρατράγουδα και κάτι το μεγάλο κόστος λόγω της οικονομικής συγκυρίας καταδικάζουν δυστηχώς το εγχείρημα σε αποτυχία.

Για πες μου όμως και την γνώμη σου για τα υπόλοιπα που έγραψα. Μήπως αυτά είναι η αιτία που αποτραβήχτηκε η πλειοψηφία του κόσμου;
Όπως έγραψα και πριν, όταν ο άλλος θα ξεκινήσει να αφιερώσει μια μέρα για το χόμπι του και καταλήξει να σιχτιρίζει την ώρα και την στιγμή που πήγε να παίξει, ε τότε πως να μην μειωθούν οι συμμετοχές;

Η ιστορία αποδυκνύει ότι όταν είχαμε ενα τουρνουά το μήνα και διοργάνωναν και οι ομάδες ο κόσμος ήταν πιο κοντά και είχαμε περισσότερες συμμετοχές.
Με το που δημιουργήθηκε ο κεντρικός χώρος και αυξήθηκαν υπερβολικά τα τουρνουά για να βγαίνουν τα έξοδα΄(πράγμα λογικό γιατί δεν γίνεται να βάζει το χέρι στην τσέπη μόνο ένας) όλοι σιγά σιγά ξέκοψαν.

Μήπως τελικά πρέπει να γίνει ονομαστικά και απο τους 100-150 που υπήρχαν προ τετραετίας μια ψηφοφορία για το τι θέλουν πραγματικά;
Θέλουν μια ωραία αίθουσα με ωραία τραπέζια ΑΛΛΑ με πολλά τουρνουά και βαθειά το χέρι στην τσέπη;
Ή μήπως θέλουν λίγα τουρνουά και καλά απο διαφορετικό οργανωτή κάθε φορά σε διάφορετικούς χώρους;
Έχω την εντύπωση ότι οι παρούσες συμμετοχές μας δείχνουν ότι ο κόσμος μάλλον θέλει το δεύτερο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 5:55 pm

Κυριοι νομιζω οτι το ψαχνετε σε λαθος κατευθυνση.
Ο κοσμος θελει ενα δυο το πολυ τουρνουα τον μηνα.
Θελει να πληρωνει οσο παιζει. Οχι χαρατσια.
Θελει να ξερει σταθερο ωραριο εγκαιρα τις ημερομηνιες να κανονιζει το προγραμμα του.
Θελει να παιζει αρκετα ματς 4-5 αλλα να φευγει ανθρωπινη ωρα
Θελει πολιτισμενο περιβαλλον χωρις καφριλικια και αλητειες να μπορει να φερει τα παιδια του τον κολλητο του την γκομενα χωρις να το σκεφτεται
Θελει τουρνουα με ενδιαφερον με ανταγωνισμο να εχει κινητρο να κατεβει.
Λετε να μην μαζευτουν τουλαχιστον πενηντα δεκαρικα; εγω πιστευω τα διπλα ευκολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 7:55 pm

Είδες ότι συμφωνούμε λοιπόν;
Κατα την γνώμη μου πρέπει ο καθένας να πληρώνει για οσο παίζει. Δεν βρίσκω σωστό να πληρώνω πχ εγώ 15€ με μια φορά το μήνα και πχ εσύ τα ίδια με 5 φορές τον μήνα.
Η υπαρξη μιας κεντρικής αίθουσας με ωραίο χώρο και ωραία γήπεδα είναι κάτι παρα πολύ καλό αλλά κάτι τα παρατράγουδα και κάτι το μεγάλο κόστος λόγω της οικονομικής συγκυρίας καταδικάζουν δυστηχώς το εγχείρημα σε αποτυχία.


ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ 10Ε? ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ 5 Ε? Η ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ? ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΦΙΛΕ..ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΘΕΛΕΙς ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΤΟΙΜΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΔΙΝΕΙς?

Ή μήπως θέλουν λίγα τουρνουά και καλά απο διαφορετικό οργανωτή κάθε φορά σε διάφορετικούς χώρους;


ΟΤΑΝ ΛΕς ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙς? ΕΧΕΙς ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΤΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΙΤΖΟΡ?ΧΩΡΙΑ ΤΑ ΟΜΑΔΙΚΑ..ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ; ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΓΟΣΤΕΨΟΥΝ...ΠΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΕς ΕΣΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ? ΕΧΕΙς ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥς ΧΩΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥς ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 8:06 pm

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΚΕΧΡΗς ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ ΑΠΟΛΥΤΑ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΚΛΑΜΠΑΡΧΕς ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ.ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙς ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ....ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ 40-50 ΑΤΟΜΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ 2-3 ΦΟΡΕς ΤΟ ΜΗΝΑ..ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ Ας ΤΟ ΜΕΙΩΣΟΥΝ....ΕΑΝ ΤΟ ΚΟΜΙΣΤΡΟ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ Ας ΤΟ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΤΙς ΕΥΘΥΝΕς ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΕΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamy_olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 8:18 pm

Ερώτηση και εκ μέρους Σεσέ και εκ μέρους μου:

Ο Κουτής τι από όλα όσα περιγράφεις είναι????

Υ.Γ.1 Οι προσβολές και οι απαξιώσεις δεν οδηγούν πουθενά... αυτό να δούμε πότε θα το κατάλαβεις....

Υ.Γ.2 Κάπου άκουσα ότι και εσύ φέρθηκες σαν κότα... αλλά έτσι στα "λόγια" επαναστάτες, όταν "καίει η μπάλα" όμως, κο-κο-κο-κο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 8:43 pm

stamy_olympia έγραψε:
Ερώτηση και εκ μέρους Σεσέ και εκ μέρους μου:

ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΥ;

Ο Κουτής τι από όλα όσα περιγράφεις είναι????

Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗΝ ΓΑΤΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΤΑ ΠΣΕΑΕΠ. ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ. ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!

Υ.Γ.1 Οι προσβολές και οι απαξιώσεις δεν οδηγούν πουθενά... αυτό να δούμε πότε θα το κατάλαβεις....

ΟΤΑΝ ΘΑ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΚΑΠΟΥ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΕΔΩ. ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΚΛΕΦΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΕΣΑΤΕ ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ;

Υ.Γ.2 Κάπου άκουσα ότι και εσύ φέρθηκες σαν κότα... αλλά έτσι στα "λόγια" επαναστάτες, όταν "καίει η μπάλα" όμως, κο-κο-κο-κο

ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΟΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ. ΚΟΤΑ ΕΓΩ; ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ; ΚΑΙΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ; ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΑ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Τετ Δεκ 19, 2012 8:54 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 8:52 pm

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΑΜΗΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΟΥΡΕ ΤΑ ΕΞ'ΑΜΑΞΗΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΦΑΛΚΟΝΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΝΕΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ;

ΠΗΡΕΣ ΜΕΓΑΛΗ Ή ΜΙΚΡΗ ΦΟΡΑ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 9:24 pm

και αμα ανοιγεις διαλογο μαζι μου τοσα χρονια που με ξερεις να μην ξεχνας οτι ψεματα δεν λεω για κανεναν ουτε ομως χαριζομαι σε οποιον λεει ανακριβειες για μενα.
Μπορει να μην μου βγαινει σε καλο αλλα η αξιοπρεπεια μου ειναι πιο σημαντικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 9:59 pm

σταματοπουλεεεεεεεεεε
και με την παναχαικη θελετε αβαντα απο τα κορακια;
ελεος
και με την παναχαικη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 10:42 pm

stamy_olympia έγραψε:


Υ.Γ.1 Οι προσβολές και οι απαξιώσεις δεν οδηγούν πουθενά... αυτό να δούμε πότε θα το κατάλαβεις....


αυτα δεν μας εκαναν σαν ολυμπια οι διοσκουροι; προσβολες και απαξιωσεις.
μια χαρα δεν οδηγησαν αφενος στην ληθη και αφετερου στην συνεργασια μαζι τους.
η αληθεια ειναι οτι πολλα αδυνατω να τα καταλαβω. πρεπει να κοψω τα αμυγδαλα για να αρχισω να ξεχναω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamy_olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 12:40 am

ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΚΛΕΦΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΕΣΑΤΕ ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ;


CC:

Το έχουμε ξαναπεί ότι φαντασιώνεσαι ιστορίες και τις πιστεύεις

και ΨΕΥΤΗΣ είσαι και ΚΛΕΦΤΗΣ ξανά αποδείχτηκε ότι είσαι

και βλέπω ότι έγινες και ΚΟΤΑΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ολοι οσοι αναμιχθηκαν ενεργα με τα δοικητικα ειναι ειτε λαμογια ειτε απατεωνες ειτε καιροσκοποι ειτε οδηγουμενοι απο ιδιοτελη κινητρα.
Ολοι μα ολοι πλην ενος. Του Κουραμπα. Και τονιζω δεν εξαιρω κανεναν αλλον. Ουτε καν τον λιολιο που εχει το ελαφρυντικο της αποχης και της αποστασης.



Ο Κουτής τι από όλα όσα περιγράφεις είναι????



Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗΝ ΓΑΤΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΤΑ ΠΣΕΑΕΠ. ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ. ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!


Άσχετο και ΚΟ ΚΟ ΚΟ !!!

Μήπως φοβάσαι μην ξανά ΒΡΕΞΕΙ !! Ξέρεις εσύ


-------------------------------------------------------------

Στάμυ η γραμματέας του Σεσέ (χαλάμε χατήρι...??? )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 6:58 am

stamy_olympia έγραψε:
ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΚΛΕΦΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΕΣΑΤΕ ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ;


CC:

Το έχουμε ξαναπεί ότι φαντασιώνεσαι ιστορίες και τις πιστεύεις
και ΨΕΥΤΗΣ είσαι και ΚΛΕΦΤΗΣ ξανά αποδείχτηκε ότι είσαι
και βλέπω ότι έγινες και ΚΟΤΑΡΑ

ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΝΘΗΚΑΝ Ο Μ Ο Φ Ω Ν Α ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΛΕΦΤΗΣ. ΒΓΑΛΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΗΣ


Άσχετο και ΚΟ ΚΟ ΚΟ !!!
Μήπως φοβάσαι μην ξανά ΒΡΕΞΕΙ !! Ξέρεις εσύ

Ο ΒΡΕΓΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΩΣΤΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ. ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΝΟΙΚΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ.


-------------------------------------------------------------

Στάμυ η γραμματέας του Σεσέ (χαλάμε χατήρι...??? )

ΣΥ ΕΙΠΑΣ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 8:01 am

Προς ιδιαιτερα
Στο γιουροπα μου εκανες παραπονο οτι δεν ηταν ευγενικο που δεν απαντησα στην καλημερα σου.
Και σου ειπα οτι εγω τις ευχες μου με ειλικρινεια τις δινω μονο οταν τις νιωθω και εσυ το απεμπολησες αυτο απεναντι μου.
Ευχαριστω που συνεχιζεις να απενεχοποιεις τους ενδοιασμους που ειχα μηπως σφαλλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 10:06 am

Λοιπόν Μητσάρα, εγώ προσωπικά προτιμώ ένα τουρνουά κάθε τρεις βδομάδες ή ένα το μήνα. Πιστεύω ότι μια τιμή 6-8 ευρώ αν υπολογίσεις ότι κάποιος θα παίξει 4-5 παιχνίδια ώστε να του βγει 1.5€ το ματς είναι ότι πρέπει για τις σημερινές εποχές.

Αν με αυτές τις συνθήκες δεν βγαίνουμε για αίθουσα ας πηγαίνουμε παλι στην Ηλιούπολη ή δεξιά και αριστερά. Και θυμήσου ότι όταν τα τουρνουά τα διοργάνωναν οι ομάδες, αυτά γινόντουσαν σε πολιτιστικές αίθουσες, σε διάφορες περιοχές αλλά το βασικό είναι ότι κανείς δεν έμπαινε μέσα οικονομικά, Τα βγάζανε τα έξοδα.

Τώρα στα υπόλοιπα περι κλίματος χρόνου πλάνου κλπ με ψιλοκαλύψατε και εσύ και ο Κεχρής.

Κλείνοντας ξαναγράφω ότι τα παραπάνω είναι προσωπικές εκτιμήσεις στο τι μπορεί να φταίει και να καταλήξαμε στις 15 συμμετοχές. Μπορεί και και να κάνω λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 10:13 am

και προτείνω απο δω η απο το facebook οι αποφάσεις που θα παρθούν απο το νέο σχήμα, να μπουν προς δημόσιο διάλογο απο τους παίκτες.
Επίσης θα μπορούσε λόγω των εορταστικών ημερών να σταλεί πχ ένα ευχετήριο-ενημερωτικό mail σε όλους όσους έχουν δώσει το mail τους στην ομοσπονδία σαν μια προσπάθεια επαναπροσέγγισης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 10:29 am

Το καλυτερο ατρομητε δεν το ειπες
Οτι αυτοι που μας οδηγησαν στα τουρνουα μεταξυ συγγενων και φιλων θελουν να συνεχισουν το εργο τους.
Και οτι πλεον ολοι τους καταμαρτυρουν ολα αυτα που λεω εγω 5 χρονια τωρα η απαντηση ειναι οτι εγω τους υποκινω.
Προχθες ολο για μενα ελεγαν και ολα γινοντται για χατηρι μου τους κατηγορουσαν.
Αμα πουν και τον ροκ κεχροειδες οι διοσκουροι οντως η προφητεια των μαγια θα βγει αληθινη.

Υ.Γ τημ μανατζερ μην ανεβασεις τιποτα πριν ολοκληρωσω την ομαδα του πρωην παικτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 8:34 pm

ατρομητε,καταρχας οταν οπως λες γκρινιαζω για τις 15 συμμετοχες,δε γκρινιαζω για παιχτες που παιζουν μια φορα το μηνα,η μαζευονται στα εσωτερικα πρωταθληματα και τα "τσουγκρανε"..μιλαω για 40-50 ατομα που τα τελευταια χρονια συμμετεχουν ανηλειπως,ανταγωνιστικα,και ανεβαζοντας το επιπεδο του χωρου....δε θελω φιλε να προσβαλω κανενα και μακαρι να επαιζαν ολοι..αλλα τα τελευταια χρονια υπαρχουν 40-50 παιχτες που παιζουν συνεχεια,διεκδικουν κατι σε ολα τα τουρνουα,και εχει γινει πιο ανταγωνιστικο το παιχνιδι..γιαυτους διαμαρτυρομαι που ξαφνικα δεν συμμετεχουν παρακινουμενοι απο "αγνωστες δυναμεις"...
τη γνωμη μου για την αιθουσα την εχω ξαναπει...εαν θελουμε διαρκεια και επιπεδο πρεπει να υπαρχει,αιθουσα μονιμη και να γινονται οσο το δυνατο περισσοτερα τουρνουα.. μπορει οχι οπως λες καθε βδομαδα αλλα τουλαχιστον 2 το μηνα πιστευω ειναι απαραιτητα....

για το αλλο που αναφερεις οτι καποτε παιζαμε σε διαφορες αιθουσες οταν διοργανωναν τα τουρνουα τα κλαμπ και σε αυτο εχω ξανααπαντησει...τοτε κουβαλαγαμε σα τους μαλακες,στηναμε και ξεστηναμε...εσενα εαν σο αρεσε το γυφταριο εμενα δε μου αρεσε καθολου.κατα δευτερον τοτε γινοντουσαν ελαχιστα τουρνουα,με αποτελεσμα το 90 τοις εκατο του κοσμου να πηγαινει,να παιζει 2 παιχνιδια να τρωει τις φαπες του και να χαιρεταει διοτι οι νικητης ηταν γνωστοι..τα τελευταια 2 χρονια με την αιθουσα οι πολλοι επισημοι αγωνες,και η ανταγωνιστηκοτητα ανεβασανε πολλους παιχτες...σε καθε τουρνουα υπαρχουν τουλαχιστον 20 παιχτες που διεκδικουν στα ισα ενα τροπαιο..την εποχη που αναφερεις ηταν μονο για να συμπληρωνουν τα γκρουπ,και να κανουν προπονηση οι 4-5 κορυφαιοι....το επιπεδο ολων αυτων που ανεβηκαν και διεκδικουν το ανεβασε η ανταγωνιστικοτητα,και τα πολλα επισημα τουρνουα...κανενας δεν ανεβηκε επιπεδο απο τα εσωτερικα πρωταθληματα...και παλι χωρις να θελω να προσβαλω κανενα φιλε..γουσταρω να παιζουν ολοι,αλλα θελω και ανταγωνιστικοτητα και επιπεδο..
τελος αν θυμασαι πιο παλια ταξιδια εβγαινε ο καθενας μονος του,γιατι μεχρι τη κακαβια οι περισσοτεροι ειχαν 15 γκολ στο τσεπακι...τωρα η καθε ομαδα κανει τουλαχιστον 3 ταξιδια το χρονο στο εξωτερικο με ροστερ 5-7 παιχτες...μετρησε τα λιγο ολα αυτα και θα δεις οτι δεν ειναι τοσο απλο το θεμα...
εμενα σκοπος μου ειναι να παιζουν ολοι...αλλα τα τελευταια χρονια 40-50 παιχτες εδειξαν οτι θελουν να ανεβουν επιπεδο και το καταφεραν.σε αυτους απευθυνομαι φιλε....

τωρα λοιπον που θα μαζευτουνε οι ομαδες για συμβουλιο ας αναλαβουν απο μια ευθυνη,γιατι το να κατηγορω τον αλλο και να παιζω στα στρωμενα ειναι πολυ ευκολο...ας διευθετησουν και το αγωνιστικο,και το πειθαρχικο,και τη συχνοτητα των τουρνουα,και εδω ειμαστε και τα ξαναλεμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: