Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Πήγαινε κάτω 
+2
κανενας
The Rock
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΤετ Μαρ 16, 2011 10:07 pm

Αφουγκραζομενοι τη θεληση της πλειοψηφιας οσων κλαμπαρχων απαντησαν στα ερωτηματα αναφορικα με τη διεξαγωγη του πρωταθληματος και κατοπιν συννενοησης με τους ιδιοκτητες της αιθουσας στο μοσχατο, το πρωταθλημα ελλαδος θα διεξαχθει σε ενα σαββατοκυριακο στις 16-17 απριλιου. Λεπτομερειες θα υπαρξουν εν ευθετω χρονω στο σαιτ του πσεαεπ. Γλυφαδα, φαλκονς και ολυμπια ηταν υπερ της αλλαγης της ημερομηνιας. Ατλας κ λαιονς δεν ειχαν αντιρρηση. Οι σκαρλετ απαντησαν οτι ειμαι αναρμοδιος. Οι υπολοιποι δεν απαντησαν. Ευχαριστω ολους οσοι απαντησαν.
Αντιστοιχα μεταφερεται στις 26-27 μαρτιου το εθνικο τουρνουα που διεξαγεται στη μνημη του αδικοχαμενου φιλου μας Δημητρη Σαλαμουρη.
Κωνσταντινος Τριανταφυλλου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΤετ Απρ 06, 2011 9:24 am

Το κατωθι μηνυμα εσταλει στους αρχηγους των ομαδων.
Κυριοι αρχηγοι των ομαδων
Α:Επειδη υπηρξε παραπληροφορηση σχετικα με το επερχομενο τουρνουα σατελαιτ σας διευκρινιζω τα κατωθι:Κατοπιν προσωπικης επικοινωνιας μετα του sport director της fistf stefano de francesco σας ενημερωνω οτι το τουρνουα σατελαιτ στις 9-10 απριλιου ειναι επισημα αναγνωρισμενο απο την Fistf. Οποιες απο τις ομαδες επιθυμουν να υποδειξουν καποιο μελος τους ετσι ωστε να συμμετασχει στην οργανωτικη επιτροπη του τουρνουα ας απαντησουν μεχρι την πεμπτη.
Β: Για τον καλυτερο προγραμματισμο του πρωταθληματος στις 16-17 Απριλιου καλειστε οσοι ενδιαφερεστε να συμμετασχετε (εσεις η καποιο-α μελη της ομαδας σας) στο πρωταθλημα να απαντησετε στα κατωθι: 1) Επιθυμειτε το πρωταθλημα να διεξαχθει με το υπαρχον λαντερ η οχι? 2) Αν οχι ποιο απο τα παρακατω συστηματα επιθυμειτε να εφαρμοστει α) το περσινο λαντερ β) το παγκοσμιο λαντερ γ) τυφλη κληρωση. Ευλογα θα ακολουθηθει η διαδικασια που θα επιλεξει η πλειοψηφια των ομαδων. Επισης οσοι θελετε να υποδειξετε καποιο μελος σας που επιθυμει να βοηθησει συμμετεχοντας και στελεχωνωντας την οργανωτικη επιτροπη του πρωταθληματος (γραμματεια κλπ) καντε το μεχρι την δευτερα ετσι ωστε να υπαρχει χρονος για αρτιοτερο προγραμματισμο. Οσοι επιθυμουν ας κοινοποιησουν τις απαντησεις τους στους υπολοιπους κλαμπαρχες για να υπαρχει σφαιρικη εικονα της θελησης και των αποψεων των ομαδων.
Γ: Αναφορικα με τις διοικητικες εξελιξεις ειμαστε σε αναμονη της επισημης τοποθετησης της Fistf, για το ποιο θα πρεπει να ειναι το επομενο διοικητικο βημα ετσι ωστε η χωρα μας να αναγνωριζεται απο την Fistf. Μολις υπαρξει επισημο ανακοινωθεν θα υπαρξει ενημερωση προς ολους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΤετ Απρ 06, 2011 5:47 pm

Το εσταλη γραφεται με ΗΤΑ. Μπορεις να το γραψεις και "σταλθηκε" αν δεν ξερεις την αρχαιζουσα.

Οταν προσφωνεις καποιον με τον τιτλο του (αρχηγε) δεν χρησιμοποιεις και το "κυριε". Δε λεμε ποτε "κυριε γιατρε", "κυριε στρατηγε", "κυριοι αρχηγοι".

Το στελεχωνοντας επισης, με ΩΜΕΓΑ-ΟΜΙΚΡΟΝ.

Επι της ουσιας των γραφομενων, το σχολιο μου ειναι τριχες κατσαρες.

Εις περιπτωσην προσωπικης επικοινωνιας μετα του sport director της fistf, παρακαλω μεταφερατε εκ μερους μου τα δεοντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΤετ Απρ 06, 2011 6:52 pm

Ροκ θα μας πεις που θα γινει το σατελαιτ και το πρωταθλημα γιατι μου ηρθε ενα μυνημα απο τον ιδιοκτητη της αιθουσας στα "γαλλικα" ειδικα για σενα.

Ποιος αποφασισε με ποια αρμοδιοτητα και ρωτωντας ποιους αν θα γινει που θα γινει και απο ποιον θα γινουν σατελαιτ και πρωταθλημα.

Εμενα παντως δεν μου ειπε κανενας οτι η ο σπορτ νταιρεκτορ της φιστφ μπορει και εχει δικαιωμα να μας πει τι και πως θα κανουμε στην ελλαδα.

Σου θυμιζω οτι ο πσεαεπ εκπροσωπει την ελλαδα εδω και 3 χρονια και αυτην την στιγμη εχει προεδρο να τον εκπροσωπει.

Και επειδη καποιοι πηγαν να κανουν ανακοπη χωρις να τον ενημερωσουν, τα ελληνικα δικαστηρια επεβαλαν να ενημερωθει και αυτος ως νομιμος προεδρος. ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΕΠΕΒΑΛΛΑΝ. Το ξαναγραφω για να το εμπεδωσεις και να δεις ποιος δεν λεει ψεματα.

υ.γ Στο σαιτ του τεως γραφει οτι ο τεως ειναι υπευθυνος για το σατελαιτ και το πρωταθλημα. Αφου κλεινεις συνεργασια μαζι τους δεν φροντιζεις να λετε τα ιδια. Γιατι αμα μας ρωτας αλλα αυτος που θα φιλοξενησει την διοργανωση σε εχει γραμμενο τι βγαινεις και κανεις ανακοινωσεις;

Μονο σε φεις του φεις συναντηση με ολα τα κλαμπ μπορεις να βρεις ακρη. Αν θες. Ειδες εγω τι εκανα και στο ομαδικο. Ειχα πλανο καλεσα κοσμο το μοιραστηκα (δεν το επεβαλλα) το αποδεχτηκαν (πρωτος απο ολους ο αντιζηλος μου) και το ετρεξα. Ετσι παιρνονται οι αποφασεις. Και ετσι γινονται καθολικα αποδεκτές. Γιατι ετσι σεβεσαι τους υπολοιπους συμβαλλομενους.

Τα αποφασιζω και διαταζω επειδη εχουμε λεφτα δικηγορους και κολλητους στην Ιταλια δεν ειναι της μοδας.
ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ. Ισως λιγοτερα λεφτα για πεταμα ισως οχι τοσο φανατικους κολλητους αλλα μπορει δικηγορο με μεγαλυτερα μπαλακια... (οχι σουμπουτεο).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΠαρ Απρ 08, 2011 12:00 am

Μεχρι στιγμης εχουν απαντησει επτα ομαδες. Η πλειοψηφια επιθυμει να γινει η διοργανωση του πρωταθληματος με την υπαρχουσα καταταξη. Μετα λυπης μου παρατηρησα οτι για βοηθεια στο σατελαιτ καμμια ομαδα δεν προτεινε καποιο μελος της. Αυτο δειχνει αδιαφορια, η οποια ειναι δεκτη μεν , αλλα δε θα πρεπει να συνοδευεται μετα απο παραπονα του τυπου ''αργησε η διοργανωση'' κλπ. Οποιος θελει μπορει να βοηθησει ετσι ωστε οι διοργανωσεις να ειναι καλυτερες. Αλλιως θα πρεπει να σιωπα. Αναφορικα με τη δικαιοδοσια παραπεμπω στο ''the FISTF would supervise all the international tournaments until the end of the season '' και σε λοιπες ανακοινωσεις. Επειδη ειναι διεθνες τουρνουα η Fistf εχει ορισει τον κουτρουλ απο πριν competition manager. Αυτο ως απαντηση για το ποιος αποφασισε κλπ. Η fistf.
Τωρα σχετικα με το πρωταθλημα σκοπος ειναι να γινει σε κλιμα συναινεσης ετσι ωστε να αποτελεσει κ κριτηριο προκρισης αθλητων για το ερχομενο παγκοσμιο κυπελλο. Διοτι αν γινουν 2-3 διαφορετικα πρωταθληματα τοτε θα κληθει παλι η fistf να αποφασιζει απο ποιο πρωταθλημα θα δηλωθουν αθλητες κ.ο.κ. Επομενως το κλιμα συναινεσης κ συνεργασιας ειναι απαραιτητο μεχρι να διελευκανθει το πολιτικο τοπιο. Ηδη σημερα στο διεθνες φορουμ υπαρχει μια προταση της fistf προς τους κουτρουμανο κ κεχρη ως αρχηγους των παραταξεων τους. Περιμενω για το πρωταθλημα να υπαρξει ανταποκριση στο καλεσμα για βοηθεια απο οποιονδηποτε ενδιαφερομενο. Σχετικα με τον ακη που μου απαντησε προσβλητικα, εχω να πω οτι μεχρι να εκλεγει απο τον σουμπουτεικο λαο οταν γινουν εκλογες, ειτε του αρεσει ειτε οχι, δε θα αποφασιζει αυτος αλλα η πλειοψηφια των ομαδων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΤετ Απρ 13, 2011 9:26 pm

Σχετικα με το θεμα της εθελοντικης βοηθειας για τη διοργανωση του πρωταθληματος σε συναινετικο κλιμα, η συντριπτικη πλειοψηφια των παικτων φαινεται οτι ''ποιει την νησσαν''. Οποτε η εκ των υστερων μουρμουρα παραπεμπει σε παικτες του πληκτρολογιου και οχι σε παικτες σουμπουτεο. [Στο σημειο αυτο καλο ειναι πρωην παικτες που χρησιμοποιουν γελοια ψευδωνυμα να το βουλωσουν]. Οι μονοι που προσφερθηκαν να βοηθησουν κ ως εκ τουτου θα αποτελεσουν την οργανωτικη επιτροπη του πρωταθληματος ειναι οι εξης:
Κουτρουμανος Λεωνιδας (υπευθυνος διοργανωσης)
Καψαμπελης Μαρκος
Δημακεας Γιωργος
Παπακωνσταντινου Λαζαρος
Σιουτης Γιαννης
Δημοπουλος Περικλης
Βλασσοπουλος Θανασης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΠεμ Απρ 14, 2011 6:19 am

Μια βασική απορία. Ποιές είναι οι ώρες προσέλευσης το Σάββατο και την Κυριακή το πρωί; Γιατί στο σάιτ του πσεαεπ δεν αναφέρει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΠεμ Απρ 14, 2011 8:27 am

Τα προκριματικα οπεν ξεκινουν στη 1.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΠεμ Απρ 14, 2011 5:07 pm

The Rock έγραψε:
Σχετικα με το θεμα της εθελοντικης βοηθειας για τη διοργανωση του πρωταθληματος σε συναινετικο κλιμα, η συντριπτικη πλειοψηφια των παικτων φαινεται οτι ''ποιει την νησσαν''.

ΓΙΩΡΓΟ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΣ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΧΑΜΑΛΗΔΕΣ. ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΠΕΤΑΞΕΣ ΜΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΥΦΟΣ 1000 ΚΟΜΙΣΣΑΡΙΩΝ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΜΑΛΗ.
ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ, ΑΠΑΙΤΟΥΣΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΝΑ ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΤΡΕΧΑΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ. ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΛΑΘΟΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΥΣΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΩΣ ΕΥΘΥΝΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.



Οποτε η εκ των υστερων μουρμουρα παραπεμπει σε παικτες του πληκτρολογιου και οχι σε παικτες σουμπουτεο. [Στο σημειο αυτο καλο ειναι πρωην παικτες που χρησιμοποιουν γελοια ψευδωνυμα να το βουλωσουν].

ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΦΣΑΙΝΤ. ΤΟ ΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΕΛΟΙΑ ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ (προδοτις, ζουζουνινης κλπ) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΣΑΝ ΕΝΗΛΙΚΑΣ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΚΟΜΙΣΣΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΛΑΒΕΣ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΣΟΥ. ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΩΤΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ.

Οι μονοι που προσφερθηκαν να βοηθησουν κ ως εκ τουτου θα αποτελεσουν την οργανωτικη επιτροπη του πρωταθληματος ειναι οι εξης:
Κουτρουμανος Λεωνιδας (υπευθυνος διοργανωσης)
Καψαμπελης Μαρκος
Δημακεας Γιωργος
Παπακωνσταντινου Λαζαρος
Σιουτης Γιαννης
Δημοπουλος Περικλης
Βλασσοπουλος Θανασης

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ (ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ) ΠΟΙΟΥΝ ΤΗΝ ΝΗΣΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΜΟΛΙΣ 48 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (που ουτε προκηρυξη σοβαρη δεν ειχε).

ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ; ΔΙΗΜΕΡΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ...
ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ; ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΩΝ 3 'Η 4ων.
ΜΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΓΙΑ 160 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΟΥΝ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΓΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ.
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙΣ, ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΕΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΟΥΞ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ.
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΩΣ ΚΟΜΙΣΣΑΡΙΟΣ ΤΗΣ ΦΙΣΤΦ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΠΤΕΙΑ ΤΗΣ, ΕΚΑΝΕΣ ΡΑΠΟΡΤΟ; 'Η ΠΟΙΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΝΗΣΣΑΝ;

ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΚΛΗΡΑ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΩΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΙΖΩ.

υ.γ Και αν καποιοι εγιναν πρωην παικτες ολοι ξερουμε ποιες ειναι οι αιτιες. Η αλητεια η μαλακια και η αδιαφορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΠαρ Απρ 15, 2011 7:10 am

Γράφεις ρε συ professor για το ΚΑΛΟ του subbuteo παραπάνω.....

Ένα θα σου πώ και μην το πάρεις προσωπικά και αρχίσεις......
Εαν θες να αποδείξεις σε όλους αυτό που μας λες τόσο καιρό έλα το σαββάτο πάρε και όσους άλλους μπορείς (ή επηρεάζεις) και έλα να παίξεις.

Αυτή είναι απάντηση σε όλα & σε όλους....

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΚΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΑ....

Ευχαριστώ & καλή σας μέρα.

Υ.Γ >>ΠΡΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ:
Πέρσυ στα προκριματικά δεν είχε δηλώσει κανένας συμμετοχή αντιθέτως συμμετοχή πρέπει να δηλώσουν όσοι θα είναι παρών την κυριακή στην τελική φάση.
Αυτό για αποφυγή παρεξηγήσεων αύριο.....
Επίσης ποιά ώρα έναρξης θα ισχύσει τελικά στις 13.00 ή στις 14.00 παρακαλώ να ενημερώσετε τον κόσμο και από εδώ μέσα.....Πολλοί έχουν μπερδευτεί είχα 2-3 τηλέφωνα και ο κόσμος δεν ξέρει τι ισχύει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΠαρ Απρ 15, 2011 3:03 pm

adis έγραψε:

Εαν θες να αποδείξεις σε όλους αυτό που μας λες τόσο καιρό έλα το σαββάτο πάρε και όσους άλλους μπορείς (ή επηρεάζεις) και έλα να παίξεις.

Παναγιωτη δεν εχω να αποδειξω τιποτα με την παρουσια μου σαν παικτης.
Οι συμπαικτες μου καθως ξερω θα κατεβουν και μαλιστα ενας απο τους νεους ειπε οτι δεν θελει να κατεβει και προτιμαει να ερθει στην λεσχη μας.
Γιατι λεει θα φαει ολη την ημερα του για να παιξει 2-3 το πολυ ματς. Εχει ξανακατεβει και απο σειρα σε σειρα προλαβαινε να παιξει φιλικο!
Οταν ειπα οτι σταματαω να παιζω το εκανα γιατι 2 καρπουζια δεν χωρανε σε μια μασχαλη. Παικτης και διοικηση μαζι ειναι δυσκολο να τα κανεις και τα δυο καλα. Το ομαδικο ευτυχως με γεμιζει αρκετα ωστε να μην εχω στερηση. Αν και αυτο φετος μου το εχουν στερησει...
Τωρα τι θες να αποδειξω με την παρουσια μου; οτι ειμαι καλος παικτης; οτι αγαπαω το σουμπι; οτι ξερω να οργανωνω; Οποιος τα αμφισβητει μεχρι τωρα ας μην αλλαξει γνωμη.
Δεν αλλαζω γνωμη οσο καλοπροαιρετο και αν ειναι το δολωμα σου. Ο γιος μου παιζει μπαλα 5 και τεταρτο και η κορη μου εχει παρτυ. Δεν λεω μερικων ειναι καλη η παρεα σας αλλα μπρος στα παιδια μου δεν πιανετε μια.
Θα ερθω να σας δω παντως αλλα ποσο θα κατσω δεν εξαρταται απο μενα. Καταλαβαινεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 8:14 pm

Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι η πλατεια συνταγματος προκειται να μετονομασθει πλατεια στησιματος και ενα αγαλμα εμου του ιδιου θα την κοσμει στο εγγυς μελλον.
Δημιουργος του θα ειναι 'η ο Ικτινος 'η ο Καλλικρατης γνωστοι απο αλλα εργα ελαττωνος σημασιας στην Αθηνα.

Θα τοποθετηθει διπλα στον "αγνωστο στρατιωτη" ως φορος τιμης στους αγωνες μου κατα του συστηματος των ομιλων και καθε χρονο τετοια εποχη θα κατατιθεται στεφανι υπερ των αποκλεισμενων θυματων υποπτου αποτελεσματος.

Επειδη λογω της λιγο παραπανω μεγεθους κοιλιακης μου χωρας θα χρειαστει κομματακι μαρμαρο επιπλεον παρακαλεισθε οσοι προαιρεισθε να κανετε μια ευγενικη χορηγια γιατι εμενα τα λεφτα μου ολα πηγαν στην ευελπιδων...(οχι στην στρατιωτικη σχολη).

Τελος σηκωθειτε ορθιοι και κρατηστε ενα λεπτο σιγης υπερ του τελευταιου θυματος του αθανατου ελληνικου FAIR-PLAY, παναγιωτη αλιαδη. Μην το αφησετε για αργοτερα. Γιατι αυριο αναμενεται να κρατησετε πολλα λεπτα σιγης.

Του κυριου δεηθωμεν
Προσχωμεν...

και επειδη μαυρισε η ψυχη μου με αυτα που εμαθα σαν την νυχτα που εφυγε ο κοσμος απο το μοσχατο σας αφιερωνω αυτο:
https://www.youtube.com/watch?v=_K4Caa9MpUc&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 9:46 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 16/4/2011
32o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ



ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ................. scratch scratch scratch ΗΛΙΘΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΣΤΑ 35 ΜΟΥ .........ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΕΒΑΛΑΝ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ !!!!!


ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ........



Έχει επεξεργασθεί από τον/την adis στις Τρι Απρ 19, 2011 8:54 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 10:24 pm

το ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 94 αν δεν με απαταει η μνημη μου σε ενα καραβι για βενετια ηταν 4 ψυχες.
Το ταξιδι μακρυ (23 ωρες) και οι κουβεντες ατελειωτες.
Τοτε ενα παλληκαρι 50 κιλα πιο ελαφρυ απο οτι τωρα με μαλλι πλουσιο ελεγε οτι πρεπει να καταργηθουν οι ομιλοι γιατι τα στησιματα ειναι το πρωτο πραγμα που σκεφτομαστε ως λαος. Στο ιδιο ταξιδι -μαρτυς μου ο θεος- ειπα οτι το ομαδικο που τοτε ξεκιναγε ως θεσμος θα χωρισει το παιγνιδι σε κλικες πιο δυνατες και πιο δεσμευμενες απο τα κοινα συμφεροντα.
Αν και εδω και καμποσα χρονια αποφασισα να πονταρω στο κομματι που λεγεται ομαδικο γιατι μονο αυτο θα μπορουσε να δωσει πνοη ζωης στο παιγνιδι, αν και εχω και εγω εμπλακει σε σικε αποτελεσματα, θα ηθελα δυστυχως να παραδεχθω οτι ο 26χρονος τοτε αιθεροβαμων σουμπουτειστας ειχε αδικο.
Αλλα οχι.
Δεν ειχε αδικο. Και πολεμηθηκε τοσο πολυ τοσο σκληρα τοσο αδυσωπητα στο μελλον που μεχρι και δογμα στα χειλη των αντιπαλων του εγινε οτι το στημενο ειναι ενα κομματι του παιγνιδιου!!!
ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΣΚΑΤΑ, ΣΑΣ ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ ΣΟΥΙΣ, ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΚΑΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΧΥΔΑΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ.
Καποιοι αλλοι κρυβονται πισω απο την παραδοση και ενω συνεχιζει να τραυματιζεται η αξιοπιστια του παιγνιδιου δεν αλλαζουν γνωμη.

Ολα αυτα δεν τα λεω γιατι θελω να το παιξω μαγκας. Αλλα αν δεν παραδεχθουμε ολοι τα λαθη μας δημοσιως οποιαδηποτε νεα αρχη θα ειναι καταδικασμενη.

Θα τα πουμε αυριο-σημερα απο κοντα (αν με αφησουν να κατσω).

υ.γ δεν κατηγορω αυτους που στηνουν για να βοηθησουν τον εαυτο τους την ομαδα τους τον συμπαικτη τους εστω και αυτους που θελουν να εκδικηθουν εναν εχθρο τους.
Κατηγορω ολους αυτους που επαιρναν τοσα χρονια αποφασεις και δεν σκεφτηκαν πρωτα το παιγνιδι οταν επελεγαν συστηματα αγωνιστικα που ηταν διαβλητα σε ανηθικες συμπεριφορες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 5:28 am

professor έγραψε:

Θα τα πουμε αυριο-σημερα απο κοντα (αν με αφησουν να κατσω).

Ρε Κεχρή γιατί να μη σε αφήσουν, εμένα μου είπαν ότι θα σε κεράσουν και Hot-dog alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 8:28 am

Koyrampiedako μην παιζεις με τον πονο μου.

ΤΡΙΑΝΤΑ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ (34) ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΡΕΑΣ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ.
ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥΒΛΗΣΩ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 8:26 pm

TAΔΕ ΕΦΗ ΚΟΥΤΗΣ

Οι μονοι που προσφερθηκαν να βοηθησουν κ ως εκ τουτου θα αποτελεσουν την οργανωτικη επιτροπη του πρωταθληματος ειναι οι εξης:
Κουτρουμανος Λεωνιδας (υπευθυνος διοργανωσης)
Καψαμπελης Μαρκος
Δημακεας Γιωργος
Παπακωνσταντινου Λαζαρος
Σιουτης Γιαννης
Δημοπουλος Περικλης
Βλασσοπουλος Θανασης


ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΓΙΩΡΓΟ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΘΗΚΕ ΘΕΜΑ, ΕΓΙΝΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΣ;
ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΟΨΗΦΙΣΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ...

ΣΕ ΠΑΙΖΩ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΝΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΑ. ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΣΤΥΛ ΓΑΡ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 11:31 pm

''''ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΓΙΩΡΓΟ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΘΗΚΕ ΘΕΜΑ, ΕΓΙΝΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΣ;
ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΟΨΗΦΙΣΕΣ. '''''''''

Ας ειχες προσφερθει να βοηθησεις οπως αλλοι, ας ησουν εκει κ θα ειχες τις απαντησεις που ζητας. Η κριτικη απο τον καναπε με το πληκτρολογιο ειναι ευκολη. Παρθηκε μια αποφαση για ενα θεμα κατα πλειοψηφια. Κανενας δε σου απαγορευσε να εισαι στην επιτροπη. Εσυ σνομπαρες. Ετσι κ εγω δεν οφειλω να σου δωσω λογαριασμο για το ποιος ψηφισε τι κ σε ποιο θεμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ EmptyΤρι Απρ 19, 2011 5:57 am

The Rock έγραψε:

Ας ειχες προσφερθει να βοηθησεις οπως αλλοι, ας ησουν εκει κ θα ειχες τις απαντησεις που ζητας. Η κριτικη απο τον καναπε με το πληκτρολογιο ειναι ευκολη. Παρθηκε μια αποφαση για ενα θεμα κατα πλειοψηφια. Κανενας δε σου απαγορευσε να εισαι στην επιτροπη. Εσυ σνομπαρες. Ετσι κ εγω δεν οφειλω να σου δωσω λογαριασμο για το ποιος ψηφισε τι κ σε ποιο θεμα.

Θα στον εδινα τον ποντο αλλα πριτς.
Σε εκανα ομως μανα μου ερωτηση μετα την ανοιχτη προσκληση βοηθειας και δεν με απαντηκες.
Και εχεις την εντυπωση οτι θα μπορουσα να κατσω γραμματεια με μερικους απο δαυτους; Ουτε πυτιριδα δεν θελω να εχω μαζι τους.
Τωρα ποιος και τι ψηφισε δεν με νοιαζει. Ασσος ηρθε η ψηφοφορια και αν ηταν 4-3 ή 7-0 χεστηκε η φοραδα στο αλωνι.

υ.γ η κριτικη ειναι ευκολη απο τον καναπε δεν λεω, αλλο ειναι το δυσκολο.
ΤΟ ΝΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.
Οχι να μου λες μετα απο τοσα ανοιχτα ποσταρισματα και μειλ οτι δεν ανελαβες εσυ υπευθυνος για την διοργανωση του πρωταθληματος! (ο ατρομητος μαλλον μου εχει δωσει εμενα ηδη τον ποντο).

ΘΑ ΤΟΛΜΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΒΡΕΤΑΝΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑΚΛΙΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ. ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΓΜΕΝΟ ΤΟ ΤΕΡΕΝ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ Η ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ?
» Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: