Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011

Πήγαινε κάτω 
+8
The Rock
PANATHINAIKOS
sabaroukd
zouzounini
atromitos
professor
adis
prodotis
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 3:42 pm

Ειναι ηλιου φαεινοτερο οτι ο προδοτης ειναι ο πορτιερης.

Ο ανθρωπος που οσοι δεν γνωριζετε αφενος ενοχλησε αρχικα την γυναικα του Καδινοπουλου στο σπιτι με δυο μικρα παιδια αρρωστα και στην συνεχεια πηρε και απειλησε τον ιδιο μεχρι και για θεματα εργασιας.

Τωρα τι συμφεροντα εχει ο Καδινοπουλος με το ομαδικο που παιζει στην β των ρολιγκανς δεν καταλαβαινω ωστε να κανει κλιμα (εγω δεν χρειαζομαι ορθογραφο). Και επειδη τον ξερω τον Βασιλη καλα αλλα και τον προδοτη εξισου καλα εγω δεν εχω αμφιβολια ποιος απο τους δυο ψευδεται. ΕΣΕΙΣ;

Τωρα αν εγω και αλλα δυο μελη της διοικουσας επιλεξαμε να πιουμε καφε με τον δικηγορο μας και οντας τρεις να εχουμε μια ταυτιση αποψεων σε ενα θεμα δεν νομιζω να καναμε τιποτα παραπανω απο οτι εκαναν καποιοι αλλοι στο παρελθον και αφου εκεινοι το θεωρουσαν τοτε και μεχρι τωρα ενα απλο τυπικο προβληματακι γιατι τωρα διερυγνυουν τα ιματια τους δεν καταλαβαινω. Αφου ακομα γραφετε οτι αδικηθηκατε και απο τους 2 δικαστες γιατι τωρα θεωρειτε οτι η ιδια ακριβως κινηση μας ειναι λαθος;

Τωρα λοιπον το πιο ωραιο ειναι οτι ο προδοτης δυσαρεστηθηκε που δυο τρεις ανθρωποι αποφασισαν να δουν μπροστα και οχι πισω. Τωρα αν εγινα εγω Κουτοειδες 'η ο Αλιαδης Κεχροειδες το αφηνω και αυτο στην κριση των αναγνωστων.

Βεβαιως ειναι ηλιου φαεινοτερο ποιος θελει να καλλιεργησει κλημα και ποιος κλιμα. Εγω δεν κολωνω. Τι θα κανεις προδοτη (σου παει καλυτερα απο το πορτιερης) θα με δειρεις; θα με σκοτωσεις; Για το σουμπουτεο; Θα ερθεις κατω απο το σπιτι μου 'η θα στειλεις μπραβους οπως τοτε που μου εστελνες μηνυματα με τον μισθοφορο σου.
Εχω περιεργεια μεχρι που θα φτασεις. Εγω να δερνω δεν ξερω -ουτε στα παιδια μου δεν εχω σηκωσει χερι- αλλα πισω δεν κανω. Το δικιο μου και τα δικαιωματα μου βουνο.

Ειμαι ενας απο 5 συνεργατες που ειπαμε οτι θα το παμε εως τελος να κανουμε αυτο που οι υπολοιποι δεν μπορουν ή δεν θελουν. Να παιζουμε σουμπουτεο χωρις να εχουμε νταβαδες. Δεν ειχα καμια προθεση να δωσω συνεχεια αλλα προδοτη μου δεν εχεις μαθει να χανεις και για αυτο ουτε την νικη σου δεν μπορεις να χαρεις. Τρια χρονια εκανες κουμαντο (μαριονετα το ειχες τον αλλον μεχρι και τις κληρωσεις ακυρωνε, τοσο πολυ τον ξεφτυλιζες στα ματια των αλλων) και δεν εκανες τιποτα παρα αγορασες 50 γηπεδα και νοικιασες μια λεσχη. Τρια χρονια θα μπορουσατε να κανετε εργο και να μην βρισκουμε εναν συμμαχο τωρα αλλα τους στρεψατε ολους στο πλαι μας. Εσεις και οχι εγω.

Το ιδιο λαθος εκανες την προηγουμενη φορα που διελυσες το κλαμπ για να εχεις εξουσια και μετα δεν σε ψηφισες ουτε εσυ ο ιδιος . Η μονη μου απορια παραμενει -φιλολογικου ενδιαφεροντος- οτι αφου οι φαλκονς η ολυμπια οι ρολιγκανς το χαιδαρι οι μυρμιδονες η πατρα ο βολος οι σκαρλετ ακομα και η γλυφαδα ολοι σας κατακρινουν (ειδες ειμαι διακριτικος στους χαρακτηρισμους μου) πειτε μου πιανου το καλο στο σουμπουτεο πρεσβευετε;

Και αν μια ψυχη δεν επαιζε σε διπλο ταμπλω για να κανει και τα κονε του στην ευρωπη θα ειχατε τελειωσει μια ωρα αρχιτερα. Ακου δημιουργουμε κλιμα εμεις που ειμαστε οι διπλοι σε ψηφους. Μπορεις να απειλεις σιγουρα καποιοι θα μασησουν. Μπορεις να δωροδοκεις. Σιγουρα παλι καποιοι θα μασησουν. Αλλα την αναγνωριση του κοσμου και την αγαπη την κερδιζεις αναλογα με τι του προσφερεις.

Και τις εκλογες μπορει να κερδισεις αν κανεις τους αγαπημενους σου τραμπουκισμους. Αν εστω και ενας απο τους συνοδοιπορους μου πει -ΦΤΑΝΕΙ, δεν αντεχω αλλο - γιατι ξεπερασε τα ορια του, εκει θα σταματησει και μενα η διαδρομη μου. Δεν προκειται να εκμαιευσω τιποτα παραπανω απο φιλους. Μονος μου βαρεθηκα να πολεμαω και αν καποιοι αλλοι προτιμουν να γινουν πιονια στις ορεξεις σου για να παιζουν σε καινουρια τραπεζια εγω θα πω εχασα. Και τι εγινε; ο πρωτος θα ειμαι ή ο τελευταιος; τουλαχιστον θα εχω χασει αγωνιζομενος και οχι εχοντας τη κοπανησει απο την πισω πορτα σαν κλεφτης μετα απο 24 ωρες.

Μαλακα μπορει να με πουν πισω απο την πλατη μου -αν και με λενε και καταφατσα- ΑΛΗΤΗ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 4:53 pm

Συγνωμη παρελειψα να σας πω οτι παρελαβα ενα ακομη εξωδικο απο αυτην την εταιρεια που αραια και που μου στελνει κωλοχαρτο.
Για διεξαγωγη διοργανωσεων δεν ελεγε τιποτα στην ημερησια διαταξη. Οποτε δεν βλεπω να γινεται ομαδικο.
Ουτε βεβαιως κανενα αλλο τουρνουα μεχρι τις εκλογες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 7:01 pm

Ε όχι και να ξεπέσουμε τόσο χαμηλά για ένα παιχνίδι. Ντροπή ρε παιδιά. Απειλές, εκβιασμοί, να ενοχλούνται οικογένειες και να απειλούνται άτομα για την δουλειά τους ειδικά σε τέτοιες δύσκολες εποχές καταντάει ξεφτίλα. Ντροπή. Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.
Και για να μην υπάρχουν διαφωνίες, επειδή αυτά που γράφονται είναι πολύ σοβαρά ας βγει ο άμεσα θιγόμενος να τα επιβεβαιώσει να πάρει όλον τον υγιή κόσμο στο πλάι του. Ντροπή είπαμε οι καιροί είναι δύσκολοι, μην αναλώνεστε σε φαγωμάρες για μια παλιοκαρέκλα και καμια παλιοκούπα. Για να σοβαρευτούμε λιγάκι. Ο νόμος έκρινε και πρέπει να εφαρμοστεί. Δεν ζούμε στην Ουγκάντα. Είμαστε μπανανία σε ένα κάρο άλλα πράγματα μην είμαστε και στο subbuteo. Σκεφτείτε μόνο πχ το ενδεχόμενο μιας χρεωκοπίας και αναλογιστείτε τι μας περιμένει,γι αυτό μην το ξεφτυλίζετε το πράγμα.
Κλείνοντας, επειδή θεωρώ ότι η οικογένεια είναι ότι πιο ιερό για έναν άνθρωπο εγώ απο την μεριά μου αν όντως έχουν συμβεί αυτά, τα καταδικάζω χωρίς δεύτερη κουβέντα και το μόνο που έχω να πω (και ας γελάσουν ορισμένοι) είναι ότι υπάρχει και Θεος και βλέπει. Καληνύχτα σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 7:36 pm

Λοιπον το καλυτερο για το τελος.
Το κωλοχαρτο εεε συγνωμη το εξωδικο εχει πολυ γελιο. Εχει ημερομηνια συνταξης την 15 φλεβαρη.
Αλλα μεσα αναφερει πληροφοριες και επιχειρηματα που τα ελαβαν στις 16 φλεβαρη!!!!
Ρομπα ξεκουμπωτη το γραφειο που ειναι υπευθυνο για την συνταξη και επιδοση του εξωδικου.
Α και ο Μαυραγανης δεν ειναι παραληπτης του εξωδικου. Τωρα πανε να τον γλυψουνε ή τον τρεμουν που ειναι και κουμπαρος του Μακη δεν ξερω αλλα πολυ μου αρεσε.

Τρεχατε ολοι ζουδια τωρα στην φωλια του κουκου να παιξετε. Μοκετες ωραιες εχει γηπεδα ιλουστρασιον μην ξεχασετε ομως να φιλησετε και το χερι του Δον Ακη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 8:09 pm

Ε όχι να παρακαλάμε για να παίξουμε. Εγώ πρώτος γκρίνιαζα εδώ μέσα ότι δεν θα γίνουμε ζητιάνοι για να παίξουμε σουμπούτεο. Φοράμε παντελόνια και έχουμε αξιοπρέπεια. Τώρα αν κάποιοι ζήλεψαν την φούστα του σισέ αυτό ειναι αλλουνού παπά Ευαγγέλιο. Προφέσορ θα μας πεις γιατί σας έστειλε εξώδικο και τι λέει; Πάντως έχω την εντύπωση ότι μαζέψαμε νέους δικηγόρους σαν αυτόν στην Πάτρα ντε που σε όποιον του πάει κόντρα στέλνει και ένα εξώδικο. Έλα τώρα που δεν καταλάβατε για ποιον λέω. Τον λέει και ο Λαζόπουλος συνέχεια. Μόνο που και αυτός όταν το παρακάνει κάποιο χέρι βρίσκεται και βαράει καμιά ξανάστροφη. Γι αυτό προσοχή. Μην καταντήσουμε σαν αυτά που κοροιδεύουμε. Αυτά πάω να δω την Παοκάρα. Α τουτ ντα λερ. Προφέσορ είπαμε ενημέρωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 9:59 pm

prodotis έγραψε:


ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΙΑΔΗΣ & Ο ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ Ο ΚΟΥΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΑΡΑΦΙ ΤΟΥΣ ΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΕΧΡΗ(ΚΕΧΡΟΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΑΝ....)ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ.....
ΡΕ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ SUBBUTEO......

ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ .................

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΑ ΤΣΙΦΛΙΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ
ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΙΘΟΥΣΑ .............ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ........ΓΙΑ ΤΟΛΜΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ!!!!!


καταφατση προσβολη με "τολμα αγορινα μου" "απατεωνες" "δεν ξεχναμε τα τσιφλικια σας" και εχει πεσει σιγη ασυρματου. Μωρε μπραβο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 1:40 am

''''καταφατση προσβολη με "τολμα αγορινα μου" "απατεωνες" "δεν ξεχναμε τα τσιφλικια σας" και εχει πεσει σιγη ασυρματου. Μωρε μπραβο.''''''''''

Παγια τακτικη μου ειναι να μην απανταω σε κανεναν ανωνυμο χεστη. Αν θελει ας γραψει ποιος ειναι κ εδω ειμαστε για απαντησεις. Το ιδιο ισχυει πλεον κ για τα μελη της ομαδας. Κανενας δε θα απανταει σε ανωνυμους οτι κ αν γραφουν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 5:12 am

Ε οχι και ανωνυμος χεστης ο πορτιερης γιωργο.

Ομως σαν σκεπτικο ειναι σωστο και το σεβομαι. Αν μπορεις και κρατιεσαι να μην απαντας σε ανωνυμους.

Εγω παντως απανταω στα επιχειρηματα των ανωνυμων. Δεν εχω τιποτα που να ντρεπομαι για να κωλωσω να απαντησω.

υ.γ. στην ενοτητα περσινα ξινα σταφυλια απαντας δυο φορες σε ανωνυμο χρηστη λεγοντας του να μην κρυβεται πισω απο γελοια ψευδωνυμα. Μαλλον κατι αλλο συμβαινει τελικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 5:38 am

Αληθεια ρε Γιωργη εσενα πως σου φαινεται η υποψηφιοτητα του τεως για την ΦΙΣΤΦ;

Σου ειναι αδιαφορο να εκλεγει, τον θεωρεις επικινδυνο για το μελλον του παιγνιδιου ή θεωρεις οτι ειναι επιτυχημενος και πρεπει να επανεκλεγει με την ιδια ομαδα συνεργατων πανω κατω που τρεχει την φιστφ τωρα και δεν εχουν ουτε λαντερ ουτε χαντμπουκ ουτε καλενταρι ουτε ιερο ουτε οσιο;

Σε ρωταω γιατι εχω διαβασει καποια πολυ καλα σου ποστ στο διεθνες φορουμ επανω σε αυτο το θεμα αλλα πολλα παιδια δεν το διαβαζουν και δεν ξερουν τις αποψεις μας.

Εμενα προσωπικα οπως καταλαβαινεις δεν μου αρεσει να μπαινω σε κλικες και να ακολουθω τυφλα. Εγω ας πουμε προτεινα τον αγγελινα εκανα μαλιστα και αγωνα για αυτον εστω και αν με ειπαν οι ξενοι κωλοτουμπα γιατι τα ειχα στο παρελθον μαζι του αλλα εφοσον μου παραδεχτηκε οτι εχει κανει λαθη εσκεμμενα στο παρελθον δεν ειχα λογο να μην αβανταρω για την ελλαδα μια υποψηφιοτητα με βασιμες πιθανοτητες εκλογης.

Κριμα αλλα τελικα αρνηθηκε την υποψηφιοτητα και θεωρησα σωστο οτι αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να εχουμε ελληνα εκπροσωπο παση θυσια.
Θα ηθελες να μου πεις λοιπον αν θεωρεις οτι η υποψηφιοτητα του τεως πρεσβευει την ελλαδα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 7:14 am

Καλά ρε τι γίνεται; Τι έπαιξε με τον Αγγελίνα; Κρίμα που τον επαινούσα κιόλας, γιατί ελιναι απο τα άτομα που θα πρόσφερε πολλά. Η δουλειά μυρίζει ότι κάτι έχει παιχτεί. Που θα πάει όλα μαθαίνονται. Ελπίζω μόνο να μην έχει να κάνει πάλι με απειλές και νταηλίκια αλλά να είναι προσωπική επιλογή του ανθρώπου. Ο γιατρός τι λέει για όλα αυτά; Που έχει χαθεί;
Όσον αφορά τις απαντήσεις στους ανώνυμους, Γιώργη να ξέρεις ότι αν δεν τα έπαιρνε κρανίο ο Αλιάδης δεν πιστεύω να μαθαίναμε ποτέ ποιος είναι ο προδότης. Τώρα όχι μόνο το ξέρουμε αλλά ξέρουμε και ποιος έριξε τις απειλές και με ποιον έχουμε να κάνουμε. Αλλά απο τη στιγμή πού είναι απόφαση της ομάδας σας είναι σεβαστή. Και για να είμαι και δίκαιος προχθές που σας επαινούσα σαν ομάδα, να πω ότι φέτος ο ατλας δικαίως σας πήρε τα πρωτεία. Μόνο φέτος όμως, οχι όπως πέρυσι που το πάλεβε με ταρζανιές.
Πάντως με κείνα και με τα άλλα έχω αρχίσει να ξενερώνω άσχημα με την όλη υπόθεση και όλο το σαματά και με κόβω να το παρατάω στο τέλος το σπορ. Κανα φιλικό με φίλους και άντε γεια. Και ευτυχώς υπάρχουν πολλοί σαν κι εμένα. Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να δεχόμαστε απειλές και νταηλίκια για ένα παιχνίδι. Αρκετά.
Α και όποιος ντε και καλά θέλει καρέκλα οπωσδήποτε, ας κάνει μια ομοσπονδία δική του να κάνει ότι γουστάρει να τελειώνουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 9:42 am

Και για να προλάβω τον Κεχρή. Η σωστή λέξη είναι πάλευε και όχι όπως το έγραψα λόγω βιασύνης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 10:46 am

''''''''υ.γ. στην ενοτητα περσινα ξινα σταφυλια απαντας δυο φορες σε ανωνυμο χρηστη λεγοντας του να μην κρυβεται πισω απο γελοια ψευδωνυμα.'''''''''''''''

Απαντησα σε ανωνυμο χρηστη γιατι ηξερα ποιος ειναι. Κ ξερεις κ απο που ηξερα ποιος ηταν ο χρηστης αυτος. Τωρα δεν εχω αποδειξη για την ταυτοτητα αυτου. Οποτε ασε κατα μερους τις πεπονοφλουδες.

'''''''''''''Μαλλον κατι αλλο συμβαινει τελικα.''''''''''''

Καποια στιγμη επιτελους πρεπει να σταματησεις να βλεπεις φαντασματα κ παντου συνωμωσιες. Ειναι η δευτερη φορα που μου πετας τετοιες μπηχτες κ αρχιζει αυτο να μου δινει στα νευρα.

''''''''''''''Θα ηθελες να μου πεις λοιπον αν θεωρεις οτι η υποψηφιοτητα του τεως πρεσβευει την ελλαδα;'''''''''''

Καταρχην ειναι δικαιωμα του καθενος να βαλει υποψηφιοτητα. Το αν πρεσβευει την ελλαδα δεν ξερω. Ποια ελλαδα? Αν ρωτησεις τον δημοπουλο (πχ) θα σου πει την πρεσβευει. Αν ρωτησεις τον κουραμπα (πχ) θα σου πει το αντιθετο. Αντιστοιχα δεν ξερω αν εγω , εσυ , ο δραζινακης , ο 30φυλλου κ αλλοι, ημασταν υποψηφιοι αν θα πρεσβευαμε την ελλαδα. Καλως η κακως ειμαστε μια σουμπουτεικη χωρα με απιστευτες κοντρες, εριδες κ μπολικη μαλακια στο κεφαλι μας. Οπως σου ειπα κατ ιδιαν σε κατι που με ρωτησες ''το εχει η φαρα μας''. Τελος οι αποψεις μου εχουν αναπτυχθει επισταμενως στο διεθνες φορουμ. Οποιος ενδιαφερεται μπορει να ανατρεξει εκει. Αγγλικα ολοι ξερουν.

Ατρομητε θα ηθελα να σου απαντησω σε καποια θεματα (για καλο), αλλα αγνοω την ταυτοτητα σου. Αν επιθυμεις τον διαλογο μαζι μου πρεπει να ξερω ποιος εισαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 11:33 am

Και εγώ θα ήθελα να τα πούμε αλλά όχι απο εδώ μέσα. Δεν δίνω την ταυτότητά μου γιατί κάποιοι το έχουν βρει παιχνίδι με τις αγωγές. Και επειδή είμαστε και οικογενειάρχες δεν θέλω να έχω τραβήγματα για ένα παιχνίδι, γιατί μετά ξέρω και εγώ να αντιδράσω υπογείος. Γι αυτό θα προσπαθήσω να τα πούμε απο κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 5:35 pm

Γιωργο μην νευριαζεις. Δεν πεταω πεπονοφλουδες. Δεν μπορεις απο την μια να μου λες οτι ονειρευομαι συνομωσιες και δυο σειρες πιο κατω να μου λες οτι ειμαστε χωρα με απιστευτες κοντρες εριδες μαλακια και τα εχει η φαρα μας.

Οντως ομολογω οτι ειμαι διστακτικος με προσωπα και πραγματα. Νομιζω οτι το παρελθον με εχει διδαξει να μην βαζω το χερι στο ευαγγελιο παρα μονο για παρτη μου. Αλλα ολοι κρυβουν και κρυβονται. Μονο εγω μιλαω ανοιχτα γιατι δεν εχω αναγκη να κρυψω ουτε να αιφνιδιασω.

Καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται. Ακομα και ο Μαυραγανης μου εβαλε δικαιως εν μερει χερι γιατι δεν δημοσιοποιησα την δευτεριατικη συναντηση των 3 της διοικουσας. Τωρα ο αλλος μας κραζει επειδη προσπαθουμε να βρουμε σημειο αναφορας μεταξυ μας.

Τελος δεν ξερω ποιον θεωρει ο καθενας οτι εχει το προφιλ να εκπροσωπει την ελλαδα αλλα αν θεωρει εστω και ενας οτι ο μεσος ελληνας εκφραζεται απο ανηθικους παρανομους κομπλεξικους δικομανεις τοτε η κριση των αξιων πληττεται σοβαρα στην ΕΛΛΑΔΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 10:03 pm

'''''''''''''''ο μεσος ελληνας ''''''''''''''''

Αυτο ακριβως ειναι το θεμα. Οτι δεν υπαρχει μεσος ελληνας. Καθε ενας αποτελει μοναδικο φρουτο με ιδιαιτεροτητες, εμμονες, εμπαθειες, φιλιες, εχθρες κλπ. Γι αυτο κ εμεις σαν σουμπουτεοφαρα εχουμε αρκετα προβληματα κ στους περισσοτερους απο μας αναλογει μεριδιο ευθυνης (χωρις να βγαζω τον εαυτο μου απ εξω , γιατι κ εγω εχω κανει αρκετα λαθη στο παρελθον).
Ομως απο την αλλη πολλες φορες δημιουργουνται προβληματα απο διαφορετικες αποψεις , οι οποιες ομως δεν εχουν κακο σκοπο. Για πχ σου λεω για τις εκλογες της φιστφ. Εσυ θες ενα συμβουλιο απο βορειους , γερμανους βελγους κλπ να επικρατησει. Ο 30φυλλου θελει συμβουλιο με νοτιους. Εγω θελω ενα μικτο συμβουλιο κ.ο.κ. Κανενας απο τους 3 ομως δε θελει το κακο της φιστφ. Ειναι απλα θεμα θεωρησης.
Αναφορικα με τα τρεχοντα η επιτροπη που θα μαζευτει να μιλησει θα πρεπει να προασπισει τα δικαιωματα των παικτων να συνεχιζουν να παιζουν μεχρι να γινουν οι εκλογες. Θεωρω οτι οποιος σταθει εμποδιο στους παικτες να κανουν το χομπι τους για λογους ματαιοδοξιας , πολιτικα θα σκαψει το λακκο του κ θα απομονωθει σε βαθος χρονου. Για να δουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 19, 2011 2:29 am

Τα αγγλικα σου θελουν φρεσκαρισμα. Απο προπερσι δεν υπαρχει δικο μου μηνυμα πουθενα οτι θελω συμβουλιο με βορειους. Φαινεται μπερδεψες τις θεσεις μου με του Αγγελινα. Πριν βγει ο κατανια λεω βγαλτε συμβουλιο με εναν βορειο εναν νοτιο εναν ανατολιτη εναν δυτικο εναν κεντρωο απο μικρες χωρες απο μεγαλες χωρες αγγλοφωνους γαλλοφωνους γερμανοφωνους αλλα με εμπειρια στο παιχνιδι και ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

Βγηκα και εγραψα και ονοματα. Τωρα οτι τους νοτιους Κατανια Κουτρουλη Ντε Φραντσεσκο ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΚΕΦΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΛΗ η οικουμενη. Αλλα και τους βορειους Κοπενολε Εντερ που δεν στριβουν ουτε αυτους τους γουσταρω.
Οτι εκτιμω τον Τζερσι τον Μπουσιν και τον Τιλγκνερ μαλλον ειμαι ενας απο τους χιλιαδες στον σουμπουτεικο μικροκοσμο. Τι να κανω εκτιμω την γερμανικη οργανωση και νομιζω οτι ο μονος που πραγματικα ηθελε να λυσει το ελληνικο προβλημα ηταν ο τζερση.

Ολοι οι αλλοι δεν μπορουν να χωρισουν δυο γαιδουριων αχυρα ή διαλεγουν γαιδουρι που θα μεινει νηστικο. Αποψεις ειναι αυτες και ο καθενας εχει την δικια του. Αλλα Ιταλο ισπανο πορτογαλο εχω να δωστην ελλαδα για τουρνουα απο το 97. Το ευρωπαικο του 2007 δεν ειναι τουρνουα. Μονο μαλτεζοι ερχονται και ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΑ με τα εξοδα πληρωμενα.

Τελος κοψε την πλακα. Ποια επιτροπη θα προασπισει τα συμφεροντα των παικτων; Εδω οι τυποι καιγονται να πανε στην μαδριτη να ψηφισουν και να ψηφιστουν την ημερα του ομαδικου! ο αλλος ουτε καν εβαλε στην ημερησια διαταξη το θεμα διοργανωσεις. Στα τετοια του ολα.

Εγω που δεν ημουν τιποτα σας καλεσα να μιλησουμε να σας πω το μακρυ το κοντο μου πηρα τηλεφωνο ολα τα κλαμπ τα ενημερωσα και αυτοι μονο να ειστε παροντες στην κληρωση που θα επαναλαμβανοταν μεχρι να ηταν οπως του αρεσει του αλλου. Εβαλε και εβγαλε ομαδες απο την β κατηγορια. Δεν πηρε ολα τα κλαμπ να τους πει για το ομαδικο. Που να παρει ομως τηλεφωνο; Το ειχε ο αλλος πιασμενο και επαιρνε στα σπιτια του κοσμου να μιλησει στις γυναικες τους.

Ασε με και δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδια. Θα παω να γινω νυχτοφυλακας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Φεβ 19, 2011 2:42 am

α να μην το ξεχασω.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ!
Δες ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ολων των ελληνικων κλαμπ και βγαλε εσενα εμενα τον 30φ τον γιατρο τον αγγελινα τον τεως τον προδοτη τον πολντο και κανα δυο μαλακες ακομα που μου διαφευγουν τωρα.
Και δες οτι ολοι αυτοι θελουν να παιζουν σαν ανθρωποι και να ευχαριστιουνται σαν μικρα παιδια. Ε αυτοι ειναι ο μεσος ελληνας .
Τωρα ποιανου το προφιλ απο τους δεκα πρωτους μαλακες που εγραψα ταιριαζει περισσοτερο στον μεσο ελληνα παικτη περιμενω να μου το πεις εσυ.

Και για να σε βγαλω Γιωργη απο την δυσκολη θεση ενα θα σου θυμισω. Οτι ολοι αυτοι οι 10 εχουν κανει κουμαντο 2 και 3 χρονια στο σουμπουτεακι και ακομα ειμαστε εδω που ειμαστε. ΟΧΙ ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ. Μονο ο υποφαινομενος δεν εμεινε ουτε 15 μερες γιατι ηθελε να ξεκινησει απο την αρχη να βαλει τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι. Και τωρα που ειμαστε ξυπολητοι ειναι καλυτερα;

Οτι ολοι οσοι απετυχαν τα ειχαν μαζι μου αυτο με γεμιζει ελπιδα.

υ.γ παλι μαλακια ειπα.ξεχασα οτι εκανα και δυο χρονιες σε διασπασμενη ομοσπονδια. Την πρωτη φορα ο Δημακεας ειχε μεινει αναυδος και το ελεγε μεχρι προχθες στους δικους μου για το εργο μου τοτε. Για την δευτερη φορα που οι περισσοτεροι την γνωρισαν προσφατα μονο οτι εξω ειχε δυο μετρα χιονι και ολοι ερχοντουσαν να παιξουν γιατι ειχαν περασει στα προηγουμενα τουρνουα καλα μιλαει απο μονο του. Τοτε ο ασπονδος φιλος σου ο παπαμιχαηλ με ειχε στηριξει να οργανωσω εν λευκω τα παντα για μια χρονια και τον ευχαριστω για την βοηθεια του και την μονη φορα που δεν περασε το δικο μου στο πρωταθλημα διελυθη το μαγαζι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 3:53 pm

Κυριοι ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακοινωσω οτι η ομαδα του Βολου και η ομαδα της Πατρας επιβεβαιωσαν συμμετοχη.

Ετσι η ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (οπως θα αποκαλειται στο εξης) θα εχει 11 ομαδες (υπαρχει και προβλεψη για 12η στο προγραμμα αν θελησει καποια αλλη) και η ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ θα εχει τις 6 καλυτερες ομαδες του τοπου.

Μιλησα off the record με καποιους ανθρωπους απο διαφορες ομαδες που εκτιμω την γνωμη τους και την εμπειρια τους και με δεδομενο οτι στα διεθνη τουρνουα με περιπου ιδιο αριθμο παιγνιδιων ανα ομαδα (5) το κοστος συμμετοχης ειναι 20ε max κατεληξα στο εξης συμπερασμα.

Οτι τα 60ε συμμετοχη ανα ομαδα ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ και τα 40ε ανα ομαδα της ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ειναι δικαιο αντιτιμο. Η ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ εχει αυξημενο κοστος κατα 50% λογω αφενος μεγαλυτερου πρεστιζ και αφετερου γιατι θεωρω δικαιο και ως μινιμουμ σημαδι αναγνωρισης των 3 επαρχιακων συλλογων που θα φανε ωρες στο δρομους στην θαλασσα και στον αερα με σεβαστο κοστος μετακινησης να μην πληρωνουν συμμετοχη. Νομιζω οτι η χαρα που δινουν σε ολους μας τα παιδια αυτα με την παρουσια τους μας επιβαλλει ως οικοδεσποτες τους να τους κερασουμε την συμμετοχη.

Και το συνολο των χρηματων που προκυπτουν ειναι παλι 680ε (17 χ 20 χ 2 = (6 χ 60) + (8 χ 40)= 680ε. Θα διατεθουν τα 180 για κυπελλα και αναμνηστικα στους συμμετεχοντες και 250 Χ 2 = 500 στην λεσχη που θα φιλοξενησει τους αγωνες. Τοσο πληροφορηθηκα οτι ηταν το κοστος (250) για σαββατοκυριακο αλλα αφου μπορουμε λογω συμμετοχων να εισπραξουμε περισσοτερα μπορουμε να δωσουμε και περισσοτερα εστω και αν χρειαστουμε την λεσχη μονο κυριακη.

Νομιζω οτι κανεις σας δεν θα εχει προβλημα.
Παντως θα χαρω να ακουσω και αλλες γνωμες πριν αποφασισθει τελεσιδικως απο ολα ΜΑΖΙ τα ενδιαφερομενα μερη.
Σας ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 4:01 pm

Ευχομαι να δουν ολες οι δευτερες ομαδες με σεβασμο τον θεσμο της ΠΡΩΤΗΣ "Α" ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Μαθαινω οτι θα κατεβουν με δυνατες συνθεσεις καποιες ομαδες για το τροπαιο μιας και σε αυτην την κατηγορια οι παικτες ειναι διψασμενοι για διακρισεις.

Του χρονου πιστευω οτι θα ευδοκιμησει και η κατασταση που ξεκινησε στην θεσσαλονικη και θα εχουμε και αλλες β ομαδες.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 7:33 pm

Ωραια η Θεσσαλονίκη δε λεω, αλλά περί τινος ακριβώς πρόκειται???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 9:53 pm

Υπάρχουν παιδιά που παίζουν σε ομάδες της Αθήνας αλλά είναι από την επαρχία. Με αυτούς τι θα κάνουμε, οι οποίοι έρχονται και μόνοι τους από το τόπο τους, ενώ τα επαρχιακά club διαργανώνουν όλοι μαζί εκδρομή και το κόστος ανά άτομο είναι μικρότερο σε σχέση με τους άλλους???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 10:57 pm

zouzounini έγραψε:
Υπάρχουν παιδιά που παίζουν σε ομάδες της Αθήνας αλλά είναι από την επαρχία. Με αυτούς τι θα κάνουμε, οι οποίοι έρχονται και μόνοι τους από το τόπο τους, ενώ τα επαρχιακά club διαργανώνουν όλοι μαζί εκδρομή και το κόστος ανά άτομο είναι μικρότερο σε σχέση με τους άλλους???????

Και με τους ξενους που ερχονται απο εξωτερικο;;;; Αυτους δεν πρεπει να τους πληρωσουμε ξενοδοχεια, εισιτηρια, φαγητο;;; Και αυτοι που ερχονται απο Ανατολικη Αττικη και πληρωνουν Αττικη Οδο;; Οι αλλοι που ερχονται απο παραλιακη και φθειρουν το αμαξι τους στον κωλοδρομο;;

Κανενα δε σκεφτεσαι ρε Προφεσσορ, μονο τον εαυτο σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 10:45 am

PANATHINAIKOS έγραψε:
Ωραια η Θεσσαλονίκη δε λεω, αλλά περί τινος ακριβώς πρόκειται???

Nεα ομαδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 10:51 am

Η εδρα της ομαδας μετραει για προνομιακη οικονομικη μεταχειριση επαρχιακων ομαδων.

και νομιζω οτι το ιδιο θα γινει και στο ατομικο αν περναει απο το χερι μου.
Οι επαρχιωτες παικτες επαρχιακων ομαδων θα παιζουν φρη.
Αν εισαι μελος Αθηναικης ομαδας αφου θα ερθεις για ομαδικο για την ομαδα σου το ατομικο συνεπαγεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011   ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 3:42 pm

Επειδη παντα πιστευα στην δυναμη του λαικου τραγουδιου σας βαζω την μουσικη και μετα το ρεφρεν οπως θα απογειωνοταν το κομματι.

https://www.youtube.com/watch?v=Ev2s32KGPqA&feature=related

To εξωδικο μου επεσε απο τα χερια
οχι δεν γινεται δεν ειναι δυνατον
εσυ που μ'εστελνες ενα την ημερα
τωρα τα στελνεις πακετο δύο δυό.

μπρος σε ολα τα παιδια ακομα μια φορα θες να με τρομαξεις
αλλα στο τελος για πολλοστη φορα τα αρ ....μου θα κλασεις (δις)

Αφιερωμενο ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.... ΔΙΚΟ ΣΑΣ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2010-2011
» SubbiNews.gr - Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2010-2011
» Ομαδικό Πρωτάθλημα
» ομαδικο πρωταθλημα
» ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: