Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012

Πήγαινε κάτω 
+4
stamatopoulos
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
professor
subbinews
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 11:00 pm

Επεσε και η δευτερη μασκουλα. Ο μονος παικτης που εφυγε απο τον ατλα για ολυμπια ηταν ο πλυτας. Και επειδη εσυ δεν θελεις να τον επικαλεσθεις για να μην εκτεθεις τον επικαλουμαι εγω. Εισαι παραμυθατζης και αν θελει ο συμπαικτης σου πλυτας ας βγει να με διαψευσει. Σε ειπαν ηδη μια φορα ψευτη καταμουτρα
Παράθεση :

ΜΟΝΟ για ένα πράγμα θα αναφερθώ που το έχεις πει πολλές φορές και επειδή δεν είναι η αλήθεια είναι άδικο να δημιουργείς ψεύτικες εντυπώσεις...

Δεν τα γράφω αυτά για να γίνω δικηγόρος του Κεχρή -δεν χρειάζεται άλλωστε- αλλά γιατί πολύ απλά πρώτον είναι η αλήθεια και δεύτερον γιατί θίχτηκε και η ομάδα μας αλλά και εγώ προσωπικά.


τωρα θα σε βγαλουν και δευτερη φορα.
Να τα εκατοστησεις.

υ.γ με το που ειπες οτι η ολυμπια δεν ειναι ανταγωνιστικη ομαδα αυτη εφτασε τελικο. Ομολογω οτι εισαι εμπειρος αντικειμενικος και βλεπεις μακρια...

Χαιρομαι ομως που εχεις καποιον μεσα στην ολυμπια που μοιραζεται τις ιδιες αποψεις με εσενα και με κατηγορησε που δεν βγηκα να δωσω συγχαρητηρια. Προφανως θα συμφωνει μαζι σου οτι η ολυμπια δεν ειναι ανταγωνιστικη ομαδα. Το κομπλεξ ποτε δεν ηταν καλος συμβουλος στο να μην πεφτει σε αντιφασεις ο καθε μεμψιμοιρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 6:56 am

""Επεσε και η δευτερη μασκουλα. Ο μονος παικτης που εφυγε απο τον ατλα για ολυμπια ηταν ο πλυτας. Και επειδη εσυ δεν θελεις να τον επικαλεσθεις για να μην εκτεθεις τον επικαλουμαι εγω. Εισαι παραμυθατζης και αν θελει ο συμπαικτης σου πλυτας ας βγει να με διαψευσει. Σε ειπαν ηδη μια φορα ψευτη καταμουτρα""
Παράθεση:


ΜΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΝΑ ΕΠΙΚΑΛΕΙΣΑΙ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΤΑΞΕΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ....ΕΤΑΞΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ...
ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ "ΑΓΟΡΑΣΕΣ" ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ...ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ Ο "ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΣ" ΗΡΘΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ,ΔΙΟΤΙ ΤΟΥ ΔΙΝΑΝΕ ΤΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ...ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΣΑ.ΤΑ ΞΕΧΑΣΕς?
ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑς ΨΕΥΤΗ ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ...ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ? ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 7:02 am

Παράθεση:

""ΜΟΝΟ για ένα πράγμα θα αναφερθώ που το έχεις πει πολλές φορές και επειδή δεν είναι η αλήθεια είναι άδικο να δημιουργείς ψεύτικες εντυπώσεις...

Δεν τα γράφω αυτά για να γίνω δικηγόρος του Κεχρή -δεν χρειάζεται άλλωστε- αλλά γιατί πολύ απλά πρώτον είναι η αλήθεια και δεύτερον γιατί θίχτηκε και η ομάδα μας αλλά και εγώ προσωπικά. "


Ο ΣΤΑΜΥ ΕΓΡΑΨΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΟΣΤ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ....ΜΗΠΩς ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕς?
ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΙς ..ΚΛΩΤΣΙΕΣ...ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΝΝΟΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ....ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΛΥΝΕΙς ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΝΕΔΕΣ,ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΙΩΓΜΕΝΟΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΙΧΤΙΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...
ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΡΑΒΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΜΕ ΤΑ ΚΥΑΛΙΑ!!!!!!




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 7:14 am

""Χαιρομαι ομως που εχεις καποιον μεσα στην ολυμπια που μοιραζεται τις ιδιες αποψεις με εσενα και με κατηγορησε που δεν βγηκα να δωσω συγχαρητηρια. Προφανως θα συμφωνει μαζι σου οτι η ολυμπια δεν ειναι ανταγωνιστικη ομαδα. Το κομπλεξ ποτε δεν ηταν καλος συμβουλος στο να μην πεφτει σε αντιφασεις ο καθε μεμψιμοιρος."""


ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΕΜΨΙΜΟΙΡΟΣ,Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗς,ΚΑΙ Ο ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑς....ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΗ ΣΕΒΟΜΑΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩς ΟΛΕΣ.....ΕΣΥ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΕΣ ΟΜΑΔΑ,,ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ..ΚΑΙ ΘΙΧΤΗΚΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΘΕΙ Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ....?
ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΜΑς? ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝΣ Η ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ,ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ?
ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ?
ΙΣΑ ΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΡΕς ΤΟ ΠΟΥΛΟ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ...

ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ, Η ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ,

ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΜΨΙΜΟΙΡΟς ΚΑΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΖΕΙΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕς ΟΜΑΔΕΣ,ΣΕ ΟΜΑΔΕς ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙς ,ΤΕΤΡΑΔΕς ΚΑΙ ΣΑΤΕΛΑΙΤ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΧΘΕΙς ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ,ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΓΥΡΝΑΣ,ΤΟ ΠΑΙΖΕΙς ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΘΕΣΕΙς ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΕ ΔΙΝΕΙΣ...

ΑΝΤΕ ΠΕς ΜΑς ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΤΡΑ,,ΜΠΑς ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΙς ΚΑΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΘΟΥΝΕ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 12:09 pm

την ωρα που σου απαντω απο την μια σκεφτομαι τι μαλακια κανω απο την αλλη δεν κρατιεμαι να δω τι αλλο θα γραψεις.
Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.
Λεω να ξαναγυρισω στην παλια πετυχημενη συνταγη

ΝΑΙ μητσαρα

Υ.Γ παντως μια απο τις συμβουλες σου θα την ακολουθησω. Θα μαθεις εν καιρω, ποια ειναι.
Υ.Γ.2 ρε κοιτα καημο ολοι να δωσω συχαρικια. Απο την μια μου τα σερνουν απο την αλλη θελουν την επιβραβευση απο μενα. Ρε τι αμαρτιες πληρωνω. Α ρε γιατρε δωρεαν διατριβη στον χωρο μας κανεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 12:25 pm

""Υ.Γ παντως μια απο τις συμβουλες σου θα την ακολουθησω. Θα μαθεις εν καιρω, ποια ειναι.""


ΝΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ......ΠΟΥΤΑΝΙΕΣ ΣΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΩΣΤΑΚΗ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrinos




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 4:21 pm

Κάπου πρέπει να υπάρχει και ένα τέλος.
Αν η ΟΛΥΜΠΙΑ είναι ομάδα πρωταθλητισμού ή ανταγωνιστική,
αν διώχνει παίχτες ή φεύγουν από μόνοι τους,
αν παρακαλάει παίχτες να μείνουν στην ομάδα
ή την παρακαλάνε παίχτες να έρθουν,
αν έχουν κάνει πρόοδο οι παίχτες της ή όχι,
αν έχουμε κάνει επιτυχίες ή αποτυχίες
αν είμαστε ικανοποιημένοι με τις αποδόσεις μας,
είναι θέμα της ομάδας μας και των παιχτών που την απαρτίζουν.
Δεν ζητήσαμε την γνώμη κανενός για την ομάδα μας και για τους παίχτες μας.
Δεν ζητήσαμε από κανένα να μας δώσει συγχαρητήρια.
Δεν ζητήσαμε από κανένα να μας κρίνει.
Αυτό που κάνουμε είναι το χόμπι μας και όπως όλοι οι χομπίστες,
έτσι και όλοι στην ομάδα μας το πληρώνουμε.
Δεν μας πληρώνει κανένας για να παίζουμε, για να μας κρίνει.
Το μόνο που ζητάμε είναι να μην ασχολείστε με την ομάδα μας και τους παίχτες της.
Όπως και εμείς δεν ασχοληθήκαμε με καμία ομάδα, είτε κάνει πρωταθλητισμό,
είτε είναι ανταγωνιστική, είτε δεν είναι ανταγωνιστική.
Και δεν ασχοληθήκαμε με παίχτες άλλης ομάδας,
αν κάνουν για την ομάδα τους ή πρέπει να αλλάξουν ομάδα.

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
Πατρινός Σπύρος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
OLYMPIA CS


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 17, 2012 9:01 pm

stamatopoulos έγραψε:
""Υ.Γ παντως μια απο τις συμβουλες σου θα την ακολουθησω. Θα μαθεις εν καιρω, ποια ειναι.""


ΝΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ......ΠΟΥΤΑΝΙΕΣ ΣΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΩΣΤΑΚΗ....

Ολα τα ξερεις ατιμουλη. Αλλα δεν τα λες μην πεσεις εξω και γινεις ρομπα ξεκουμπωτη.

Παράθεση :

Δεν ζητήσαμε από κανένα να μας δώσει συγχαρητήρια.

μπορει να μην εχω προσβαση οπως ανησυχησε μια ψυχη -δεν ειδε οτι δεν υπαρχει πλεον ονομα στα ποστ μου- αλλα ολα τα μαθαινω. Σιγουρα δεν ζητηθηκαν συγχαρητηρια απο κανεναν; αφου ζητηθηκε να μου μεταφερθει.

Τελικα ηταν απουσια ο ΚΚ απο την ολυμπια οπως ειχαν και οι φαλκονς 'η αφου εφυγε πανε καλυτερα αφου γλυτωσαν απο τον μαγειρα της πενταρας;
Εφυγε μονος του 'η τον εδιωξαν κλωτσηδον;
Πειτε μου τι απο αυτα αληθευει να ξερω και εγω...
Οχι οτι εχει πλεον σημασια γιατι ο χρονος τρεχει μπροστα οχι πισω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 10:14 am

""Το μόνο που ζητάμε είναι να μην ασχολείστε με την ομάδα μας και τους παίχτες της.
Όπως και εμείς δεν ασχοληθήκαμε με καμία ομάδα, είτε κάνει πρωταθλητισμό,
είτε είναι ανταγωνιστική, είτε δεν είναι ανταγωνιστική.
Και δεν ασχοληθήκαμε με παίχτες άλλης ομάδας,
αν κάνουν για την ομάδα τους ή πρέπει να αλλάξουν ομάδα.""'


ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς ΣΟΥ...ΑΛΛΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ....
ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΤΙΜΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ..ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΛΟΥ....ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ....

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΑ ΙΣΑ..ΕΙΤΕ ΑΡΕΣΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ...

ΚΑΙ ΣΕΙς ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕς ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΕΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΕΣ....
ΔΕΝ ΣΑς ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΕ ΠΟΤΕ...ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 10:17 am

""Ολα τα ξερεις ατιμουλη. Αλλα δεν τα λες μην πεσεις εξω και γινεις ρομπα ξεκουμπωτη."'

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΟΥ....ΠΕΣ ΤΑ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 12:28 pm

stamatopoulos έγραψε:
""Ολα τα ξερεις ατιμουλη. Αλλα δεν τα λες μην πεσεις εξω και γινεις ρομπα ξεκουμπωτη."'

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΟΥ....ΠΕΣ ΤΑ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ...


Παλι κο κο κο. Τι παιδι εισαι ομως του λογου σου; Πες μας να σε δουμε και προ Χριστον Προφητη. Οχι ολο μετα Χριστον και να λες τα ηξερα εγω.
Αφου σου βγαινουν τα ονειρα. Ομαδα που δεν μπορει να κανει πρωταθλητισμο η ολυμπια ειπες και καπακι πριν στεγνωσει το σαλιο σου, τσουπ τελικο στο μεητζορ.
Αλλα ετσι ειναι. Αμα εχεις κομπλεξ τα βγαζεις. Δυο μεχρι τωρα στην εχουν πει απο Ολυμπια μερια εδω και αλλος ενας πριβε.

Εγω λοιπον που ειμαι της ενημερωσης και δεν μασαω τα λογια μου να σε ρωτησω κατι;
Αληθευει οτι μια ανανεωση συμβολαιου που ανακοινωθηκε στο φεησμπουκ οτι εγινε ειναι μουφα για να τσιμπησει και να μεινει μια ψυχη; Εχει παρει τιποτα το αυτακι σου; Ε; ΜΠΕσαλιδικΗ απαντηση θελω.
Μαθαινω επισης οτι με την νεα κυβερνηση θα συμπτυχθουν στα νοσοκομεια οι γιατροι. Βλεπω νεα καρδιακα επεισοδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 4:00 pm

""Αφου σου βγαινουν τα ονειρα. Ομαδα που δεν μπορει να κανει πρωταθλητισμο η ολυμπια ειπες και καπακι πριν στεγνωσει το σαλιο σου, τσουπ τελικο στο μεητζορ.
Αλλα ετσι ειναι. Αμα εχεις κομπλεξ τα βγαζεις. Δυο μεχρι τωρα στην εχουν πει απο Ολυμπια μερια εδω και αλλος ενας πριβε."""


ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΚΕΧΡΑΚΟ ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΣ,ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣ....ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ? ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ?
ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ ? ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕς ΤΑ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ?

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΠΡΙΒΕ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ..ΠΡΙΒΕ..

ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,Ο ΕΝΑΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ..ΚΛΩΤΣΙΕΣ...
ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ..ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΕΞΑΛΟΥ...
ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ...

ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ) ΣΤΑ ΛΕΝΕ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΑ ΟΥΜΠΑΛΑ....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 4:09 pm

""Εγω λοιπον που ειμαι της ενημερωσης και δεν μασαω τα λογια μου να σε ρωτησω κατι;
Αληθευει οτι μια ανανεωση συμβολαιου που ανακοινωθηκε στο φεησμπουκ οτι εγινε ειναι μουφα για να τσιμπησει και να μεινει μια ψυχη; Εχει παρει τιποτα το αυτακι σου; Ε; ΜΠΕσαλιδικΗ απαντηση θελω.""


ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ,ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΩ ΕΚΕΙ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ,ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΩΝ ΜΠΛΕΙΝΤ, Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΝΤΑΚΑ ,ΚΑΙ Η ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΗ ΤΟΥ ΜΠΙΖΑ...ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ,ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΚΛΑΜΠ..ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ...

ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ?



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 9:47 pm

stamatopoulos έγραψε:


ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΚΕΧΡΑΚΟ ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΣ,ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣ....ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ?


Nα πεις στο χριστινακι να σου παρει ενα αριθμητηριο να μετρας. Τα τελευταια χρονια δεν θυμαμαι διοργανωση χωρις ολυμπια στο βαθρο και φετος επαιξε και τελικο κυπελλου.
Μην αφηνεις το κομπλεξ σου να σε εκθετει.
Και εγω εφυγα και ειμαι απογοητευμενος απο καποιους και καποια πραγματα αλλα δεν θα χασω την αντικειμενικη μου προσεγγιση των πραγματων.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 Δημοσίευση απάντησης   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 10:01 pm

""Nα πεις στο χριστινακι να σου παρει ενα αριθμητηριο να μετρας. Τα τελευταια χρονια δεν θυμαμαι διοργανωση χωρις ολυμπια στο βαθρο και φετος επαιξε και τελικο κυπελλου.
Μην αφηνεις το κομπλεξ σου να σε εκθετει.
Και εγω εφυγα και ειμαι απογοητευμενος απο καποιους και καποια πραγματα αλλα δεν θα χασω την αντικειμενικη μου προσεγγιση των πραγματων."


ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ,ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ..ΑΛΛΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ...
ΕΓΩ ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΑΩ ,ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΟΜΑΔΑΣ...

ΕΣΥ ΑΝ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ..ΠΑΡΕ ΠΑΣΤΙΛΙΕΣ...

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΝΑ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΜΕ ΤΑ ΒΑΘΡΑ,ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ ΘΑ ΣΤΗΝ ΚΟΨΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΚΟΨΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ...

ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΙΤΛΟΥΣ ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ ,ΑΠΟ ΠΙΣΩ, ΔΙΟΤΙ ΟΠΩς ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ....

ΕΓΩ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΑΣΩ..ΟΧΙ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΠΤΕΣ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ....



ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΝΓΚ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΠΙΚΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩς ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ....


ΚΑΙ ΕΚΡΕΜΕΙ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣ ΠΟΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ,ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΦΕΥΓΑΤΟΣ ΨΗΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 5:34 am

Αναθεμα και αν βγαζω ακρη.
Αλλα σου λεω αλλα απαντας.
Θα μπορουσα να επικαλεστω ασυνεννοησια αλλα αυτο που εγραψες
"ΕΓΩ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΑΣΩ..ΟΧΙ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΠΤΕΣ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ...."
προδιδει κομπλεξ ζηλια κακια και φθονο.

Τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 7:18 am

ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΜΟΥ ΦΙΛΕ...ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ...ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥς ΕΚΤΙΜΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...

ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ,ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ...ΕΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΜΑς ΤΟ ΠΕΙΣ...ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιουλ 20, 2012 1:02 am

θα ηθελα να ευχηθω καλη επιτυχια στις εθνικες μας ομαδες.
Κριμα που ουτε στο σαιτ ουτε στο φεησμπουκ της ομοσπονδιας υπαρχει καμια αναφορα για την δεκαμελη αποστολη και την συμμετοχη τους στο παγκοσμιο κυπελλο την κορυφαια διοργανωση.
Γκρινιαζω θα μου πειτε αλλα αφου κανεις αλλος δεν ασχολειται ας το κανω εγω. Εκτος αν σας αρεσει ολη αυτη η μη προβολη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιουλ 20, 2012 5:58 am

stamatopoulos Πεμ Jul 19, 2012 7:18 am

--------------------------------------------------------------------------------

ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΜΟΥ ΦΙΛΕ...ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ...ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥς ΕΚΤΙΜΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...


ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΕΧΡΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ::::::::::: Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιουλ 20, 2012 2:18 pm

Ενα δακρυ κυλησε στο μαγουλο μου.
Δεν ειναι απο το γελιο διαβαζοντας τον ατρομητο.
Δεν ειναι απο τα κρεμμυδια που καθαρισα για την χωριατικη (διαιτα γαρ η κοιλια βρισκει και με ενοχλει...)
Αλλα απο τον χαιρετισμο της αυτου μεγαλειοτητας που θυμηθηκε αφου φαινεται με διαβασε οτι φευγουν οι εθνικες ομαδες. Και επικαλειται την κριση και τον Διονυσιο Σολωμο και σκεφτηκα λες στο eurogroup να μην μας βαλει αλλο κωλοδαχτυλο η τροικα αμα περασουν γυρο οι ομαδες μας;
Και αμα παρουν κουπα θα μας χαρισουν και τα χρεη; Γιατι με χαρα και υπερηφανεια που επικαλειται η αυτου μεγαλειοτης δεν πληρωνεις το σουπερ μαρκετ...
Ενα "καλο ταξιδι καλη διασκεδαση και καλη επιτυχια" θα ηταν αρκετο.
Αλλα απευθυνεσαι σε μαλακες μαλακιες θα τους λες (και εγω αναμεσα να μην λετε).

Υ.Γ. μονο στο φεησμπουκ θα δειτε τον χαιρετισμο. Στο σαιτ δεν εχει φαινεται τους κωδικους... Ουτε καν μια απλη αναφορα των ονοματων των δεκα ταξιδευτων δεν εκανε.
Αλλα και εγω ειμαι αυστηρος μαζι του. Ο ανθρωπος τωρα τελευταια ολο τραγουδαει με πολυ πονο το

https://www.youtube.com/watch?v=GFnbnwDW5NY

οι στιχοι ειναι ελαφρως αλλαγμενοι

Στα φορουμ συζητούν
ως το πρωί ρουφιανοι
μα σκοτεινιάζει ο καιρός
και στον Πειραια νυχτώνει

αλλος για ναπολι τραβηξε πηγε
και αλλος για ηλιουπολη
και αλλος στης αλεξανδρας τα στενα
να γυρισει παρακαλαει

Σε πανηγυρι και γιορτη
απ' το πασαλιμανι
σ' αγόρασα βαζελινη
και μαυρη πλερεζα

Καταγγελω οσους οδηγουν στα ειδη προς εξαφανιση τους λεοντες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Ιουλ 20, 2012 2:25 pm

Να βαλω και αυτο που με αρεσει;
https://www.youtube.com/watch?v=APePvwkbhHo&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 04.07.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 01.02.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 10.02.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 23.02.2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: