Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 νεα προκηρυξη εκλογων

Πήγαινε κάτω 
+7
zouzounini
PANATHINAIKOS
arxaios
oldsubbuteo
The Rock
adis
professor
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
oldsubbuteo

oldsubbuteo


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2011

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 17, 2011 11:01 pm

to epomeno post(zhtw siggnwmh), den afora tous anagnwstes tou forum,para mono ton kwsta.den thelw na anoi3w kamia antiparathesh mazi sou,epeidh se ektimw ws anthrwpo kai ws trelo subbuteisth.alla me rwthses kati dhmosia kai prepei na apokatastathei h alitheia.perusi sta kaminia se io apogoreutike arxika stous paixtes ths olympia na summetasxoun me to prosxhma oti den eixan plhrwsei ta ofeilwmena tous ston pseaep.tote petaxthke o malakas pou pliktrologei auth th stigmh kai eipe enopion olwn ''na mh pai3w kai egw tote, den exw plhrwsei oute sindromh oute eggrafh ston pseaep''.an de to thimasai auto rwta tous patrinous(na sas zhsei h korh kai h anhpsia)pou htan ekei.sth sinexeia to thema elh3e kai osoi den 3enerwsan paremhnan kai epai3an.ki oso gia to pou hmoun egw,einai aplo.spiti mou.otan ahdiazw me mia katastash kathomai spiti mou.esu summetexeis stis diadikasies kai stis diorganwseis mazi me ekeinous tous opoious den antexeis oute thn anasa tous.egw ton akh,ton lewnida, to kouth ,ton triantafullou,esena ka olous tous trelous subbutediarhdes tous ektimw to idio.mou prokalei emeto to na sas vlepw na tsakwnestai dhmosia les kai o exwn dikio tha tha apeleutherwsei to sklavomeno kratos tou subbuteo.otan 3ekinhsate me ton akh to lewnida kai ta alla paidia th prospatheia tou pseaep hmoun ekei.opws hmoun kai stis tournoua pou diorganwne parallhla kai o poep.otan emeines sthn ap'e3w me tis paranomes opws les ekloges(ektos apo esena to lene kai oi apofaseis twn dikasthriwn)epaiza ston pseaep alla epaiza kai sta tournoua pou kanate sthn ale3andras.kanonisa thn adeia mou kai tis diakopes mou me thn kopelia gia na dw ta pitsirikia kai tous ''gerous'' pou pai3ane sto pagkosmio sthn ollandia to '09 kai na panugirisw to kathe goal pou vazane oi ellhnes.otan ftiaxthke h aithousa sto tauro hmoun ekei(gia ena tournoua),alla molis katalava oti den prokeitai na paizoume pote oloi mazi xwris sovara provlima,ekatsa spiti mou kai stis eswwrikes diorganwseis tou club mou.twra les oti oi apopseis sou sigklinoun me ekeines tou kouth,ara einai sth mesh o lewnidas me ton akh.e olo auto mou moiazei faulos kuklos kai distixws gia mene emplekontai atoma pou gnwrisa kai agaphsa mesa apo to subbuteo.na mou filiseis ola ta paidia kai idika ton kouraba.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 10:28 am

Ξέρει κανένας πόσα και ποια ψηφοδέλτια θα είναι για τις εκλογές που θα γίνουν την Κυριακή για τον ΠΣΕΑΕΠ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 12:46 pm

και συμπληρώνω....και ποιοί έχουν δικαιωμα εκλέγειν και εκλέγεσθαι????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 2:23 pm

Θαναση απο το σπιτι σου που καθεσαι και κρινεις δεν λυνονται τα προβληματα. Αλλα ξερεις μονο να επιρριπτεις ευθυνες στους αλλους. Οπως οταν ξενερωσες που δεν παιξαμε αλλα τελικα επαιξες οπως γραφεις.

Τωρα σε παρακαλω αν με εκτιμας το ιδιο με τους κλεφτες και τους απατεωνες σε παρακαλω να μην ξανασχοληθεις μαζι μου. Οποιος με θεωρει κλεφτη και απατεωνα 'η ειναι τοσο χαζος και θεωρει οτι οι κλεφτες και οι απατεωνες ειναι καλα παιδια δεν θελω να συναναστρεφομαι μαζι του.

Αλλα επειδη δεν σε εχω για χαζο αλλα μου το παιζεις διπλωματης -να τα εχουμε με ολους καλα- ουτε παλι με ενδιαφερει η αποψη σου. Προτιμω να ειμαι σκληρος μαζι σου παρα κολακας. Και αμα σε χαλασε η τοποθετηση μου η δικη σου παντως δεν μου εκοψε την ορεξη.

Και το κοβω εδω Θαναση γιατι λιγο ακομα και θα ελεγα οτι καλυτερα που δεν εγραφες τοσο καιρο με αυτα που εγραψες τωρα. Ακου λεει εχει την ιδια εκτιμηση στους τρελαμενους σουμπουτεαδες! Τι πινεις ρε θαναση και δεν μας δινεις τζουριτσα να κανουμε και εμεις κατασταση. Δεν ξερεις ποσο με απογοητευσες.

Ζουζουνινι ενα ψηφοδελτιο κατεβηκε και το ξερεις πριν απο μενα. Οπως και ξερεις οτι και εκατο να κατεβαιναν τα 99 θα εβγαιναν παρανομα παρατυπα εκπροθεσμα. Μονο ενα ψηφοδελτιο επρεπε να υπαρχει για να κερδισει ο ΤΕΩΣ. Το δικο του. Αυτη ειναι και η απαντηση μου στο ερωτημα του Παναθηναικου. Δικαιωμα του εκλεγεσθαι εχουν οι υποψηφιοι του ψηφοδελτιου του ΤΕΩΣ και του εκλεγειν αφου υπαρχει ενα μονο ψηφοδελτιο μας ειναι αδιαφορο. Οταν υπηρχαν δυο ψηφοδελτια οι 13 στους 27 δεν ειχαν δικαιωμα ψηφου...

Υ.γ εχετε καταλαβει γιατι γινονται οι εκλογες; Για τον ιδιο λογο που γινονται οι γαμοι. Γιατι το πηδημα εντος γαμου παραγει αναγνωρισμενα παιδια και οχι νοθα ετσι και το πηδημα μετα τις εκλογες ειναι για το καλο του παιχνιδιου και οχι καταχρηση εξουσιας.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 7:02 pm

Μπεεεεεεεεεεε μπεεεεεεεεεεεε μπεεεεεεεεεεεεε

Αφού κατεβαίνει ένα ψηφοδέλτιο (που ειλικρινά δε το γνώριζα) γιατί να πάει να ψηφήσει ο κόσμος?

Ή μήπως χρειάζεται να υπάρχουν από ένα αριθμό και πάνω έγκυρα για να θεωρηθούν νόμιμες οι εκλογές??

Τελικά με τον giorgos τι έγινε!!! Δεν τον άκουσαν οι της FITSF. Α ρε professor, μια φορά συμφώνησε μαζί σου σε όλα και τα έφαγε τα μουτρα του ε!!!!!! χα χα χα χα χα χα

Καλά ξεμπερδέματα με τα δικαστήρια. Άντε και στον Άρειο Πάγο ουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 7:53 pm

Ενα ψηφοδέλτιο ισον ΚΑΝΕΝΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 8:12 pm

'''''''''''''''''''Τελικά με τον giorgos τι έγινε!!! Δεν τον άκουσαν οι της FITSF'''''''''''''''''

Μη βιαζεσαι.
Ο κουτρουλ κανει εκλογες για τον πσεαεπ διοτι θεωρει οτι με τα χαρτια που εχει στα χερια του και μεχρι να τελεσιδικισουν τα δικαστηρια, οτι αυτος εχει το δικαιωμα να προκηρυξει εκλογες ως προεδρος. Ο κεχρης πιστευει το ιδιο για τον εαυτο του. Η ΦΙΣΤΦ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Εγω τελευταια επικοινωνια που ειχα μαζι τους ηταν μεσω του report που αναρτηθηκε. Πιθανολογω παντως [οπως ειχα πει κ στους δυο την παρασκευη το βραδυ] οτι παμε βουρ για suspend. Θα δουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 11:44 pm

The Rock έγραψε:

Ο κεχρης πιστευει το ιδιο για τον εαυτο του.

O Kεχρης -και επιτρεψτε μου να ξερω καλυτερα απο τον καθενα- δεν πιστευει πλεον πουθενα. Προσπαθησε να κανει νομιμες και δικαιες εκλογες μα κανεις κατα βαθος δεν το ηθελε.

Απετυχε γιατι οραματιστηκε ενα ανεξαρτητο απο νταβαδες σουμπουτεο, τοσο μαλακας ειναι.

Και τελος εφτασε να μιλαει για τον εαυτο του σε τριτο προσωπο μην θελοντας να αποδεχθει οτι το καλο εχει λιγοτερους και πιο αδυναμους φιλους απο το κακο.

Δεν ξερω αν η εκλογικη νοθεια που οραματιζεται ο ενας με δικονομικη υποστηριξη και η αποβολη της ελλαδας απο την σουμπουτεικη κοινοτητα που προβλεπει ο ετερος αποτελουν λυση για το μελλον. Εγω σαν γραφικος αιθεροβαμων ονειρευτηκα συννομες εκλογες χωρις να μας αποβαλλουν σαν τους λεχριτες.

Αλλα ειναι προφανες οτι ολοι οι αλλοι ξερουν καλυτερα απο μενα για αυτο εχουμε φτασει εδω που φτασαμε. Η μονη απορια που εχω ειναι αν παει ακομη πιο κατω η καταντια μας.

Στο μονο που μπορουμε να ελπιζουμε ειναι να εισακουσουν τον Κουτη οι Ιταλοι. Ειδαλλως μαγκες καντε χωριστρα. Ξερετε που. Για το μονο που ειμαι περηφανος ειναι οτι ειμαι ακομα συνεπης στην υποσχεση μου οτι δεν θα βαλω σε προτεραιοτητα τα διοικητικα απο την ομαδα μου. Μακαρι να το καταλαβαιναν και οι αλλοι που μου λενε γιατι δεν εβαλα υποψηφιοτητα. Μονο σε συλλογικη πλεον προσπαθεια θα βοηθησω και με την προυποθεση οτι οι διοσκουροι δεν θα ειναι μερος αυτης.

Την καληνυχτα μου

υ.γ ενα ψηφοδελτιο ισον απογοητευμενος κοσμος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 12:50 pm

Καληνύχτα και καλή τύχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 5:31 pm

εμαθα απο αξιοπιστη πηγη οτι οι ιταλοι δεν θα παρουν θεση μεχρι να ολοκληρωσει ο Κουτρουλ τις εκλογες του. Τους εχει ταξει οτι θα εχει μεγαλη συμμετοχη.

Να ξερετε οτι μονο η παρουσια σας σε αυτην την παρανομη παρωδια με το εναν υποψηφιο συνδυασμο ακομα και αν ψηφισετε λευκο 'η ακυρο θα ειναι αποδοχη των πραξεων Κουτρουλ.

Μην κοροιδευομαστε. Οσοι παρευρεθουν θα ειναι κουτρουλικοι. Κανεις δεν υποχρεωνει κανεναν να παει για να αρχισουν τα παραμυθια για δικαιολογιες. Για τον Κουτρουλ αυτο ειναι μια σφυγμομετρηση ποιοι ειναι πιστοι σε αυτον.

Οσοι παραπανω παραστουν τοσο θα επικαλειται οτι ειναι ευρειας αποδοχης. Οι μισθοφοροι θα πανε. Και θα πανε και αυτοι που ονειρευονται μισθοφοριες. Ποσοι ειναι αυτοι στο φιναλε, ειμαι περιεργος να μαθω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 6:43 pm

Αν δεν πάρουν θέση πριν από τις εκλογές είναι σαν να αναγνωρίζουν τη διαδικασία. Αν αναγνωρίσουν τη διαδικασία τότε σημαινει έστω και μετά τις εκλογές, ότι δεν ισχύουν τα περί τοποτηρητή 3-άδας εκλογών κλπ.
Μήπως συμβαίνει κάτι άλλο και δεν μας το λέτε???
Τα ''ιδρυτικά μέλη'' πού είναι??? Ούτε φωνή ούτε και ποστάρισμα....Αυτή ήταν η αντίδραση τους μόνο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 9:47 pm

PANATHINAIKOS έγραψε:
Αν δεν πάρουν θέση πριν από τις εκλογές είναι σαν να αναγνωρίζουν τη διαδικασία. Αν αναγνωρίσουν τη διαδικασία τότε σημαινει έστω και μετά τις εκλογές, ότι δεν ισχύουν τα περί τοποτηρητή 3-άδας εκλογών κλπ.
Μήπως συμβαίνει κάτι άλλο και δεν μας το λέτε???
Τα ''ιδρυτικά μέλη'' πού είναι??? Ούτε φωνή ούτε και ποστάρισμα....Αυτή ήταν η αντίδραση τους μόνο???

Τι αντιδραση περιμενεις ρε φιλε παναθηναικε;; Ποσο πιο καθαρα πρεπει να στο πουνε;;; Τα λαμογια στη ΦΙΣΤΦ εχουν κανει κομμα με τους εγχωριους "δημοκρατες". Θα αναγνωρισουν τις εκλογες του Εκπτωτου την επομενη κιολας μερα ΟΣΟΙ ΚΙ ΑΝ ΨΗΦΙΣΟΥΝ (πολλοι ή λιγοι). Αν κατεβουν πολλοι θα πουνε "να ειδατε, ειναι πολλοι οι υποστηρικτες του κολλητου". Αν δεν κατεβουν πολλοι η δικαιολογια θα ειναι "αφου δεν ενδιαφερεστε για εκλογες, τι ψαχνετε να βρειτε, φατε τον κολλητο στη μαπα και αντε γεια".

Ο προφεσορας ηταν για μια ακομη φορα Κυριος (δεν εψαξε να κανει πουστιτσες και κωλοτουμπες, αρνουμενος να ασχοληθει), ο "διαμεσολαβητης" εκανε οτι μπορουσε να διαλυσει τον ΠΣΕΑΕΠ (και παραλιγο να το πετυχαινε) αλλα και οι δυο ηταν τελικα "λιγοι" μπροστα στις συμφωνιες που εγιναν κατω απο το τραπεζι πριν τις εκλογες της Μαδριτης. Ο Εκπτωτος θα συνεχισει να διαφεντευει τους ραγιαδες, αφου κι αυτοι αυτο γουσταρον τελικα και οι ΔΙΚΤΑΤΟΡΕΣ της ΦΙΣΤΦ θα περιμενουν να δουν αυτα που τους εχει υποσχεθει.

Με λιγα λογια ολοι τον πουλο θα παρουνε, ο καθενας με τον τροπο του. Εγω δε θα πω καληνυχτες και τετοια χαζα, θα ευχηθω ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ και ΝΑ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ οσοι τον αρπαξετε (με την καλη εννοια), Ελληνες και ξένοι. Αυτο το τελευταιο θα παρακαλουσα να το μεταφερετε στους αρχοντες της ΦΙΣΤΦ, οποιος μπορει, ξερετε τα αγγλικα μου δεν ειναι και τοσο καλα και φοβαμαι μηπως παρεξηγηθω στη μεταφραση και νομισουν οτι τους προσβαλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 10:48 pm

'''''''Αν δεν πάρουν θέση πριν από τις εκλογές είναι σαν να αναγνωρίζουν τη διαδικασία.'''''

Υπαρχει περιπτωση να ειναι ετσι , υπαρχει ομως περιπτωση να μην ασχολουνται καθολου με την εν λογω διαδικασια διοτι εχουν κατι αλλο υποψιν τους. Θα μαθουμε.
Μη βιαζεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 22, 2011 7:16 am

Kυριοι τετοια ωρα λαμβανει χωρα η δευτερη εκλογικη διαδικασια που εχει ενα παγκοσμιο ρεκορ υποθετω.

Ο υποψηφιος συνδυασμος που εχει αποδειχθει και καταδικασθει με δικαστικες αποφασεις εις διπλουν για εκλογικη απατη θα ειναι παλι αποκλειστικος υποψηφιος και θα λαβει παλι το 100% των ψηφων.

Αλλα τι να περιμενει κανεις οταν η προκηρυξη των εκλογων γινεται ανημερα της επετειου της χουντας απο γνωστο ακροδεξιο βασιλικοφρωνα;

ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΦΤΑΙΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ. ΟΛΟΙ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.

Καλη ψηφο στους ξεφτυλισμενους που θα πανε.
Και ας ειναι καποιοι απο αυτους γνωστοι μου. Δυστυχως εχω γνωστους που κανουν χοντρες μαλακιες. Και καποιοι ειναι και καλα παιδια ειλικρινα το λεω. Αλλα αυτο δεν αποτελει τεκμηριο αθωωτητος στην κατηγορια "καλος μαλακας".
Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 22, 2011 11:42 am

Κοίτα να δεις δικαίωμα μας είναι να ψηφίσουμε και δικαίωμα μας είναι να μην ψηφίσουμε.
Δεν είναι σωστό να με κατακρίνεις που πήγα και ψήφισα.
Όλοι είναι ελεύθεροι να επιλέξουν την συμπεριφορά τους και φυσικά να κριθούν από αυτή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 4:56 am

αυτο ακριβως εκανα
δεν εμποδισα κανεναν να παει
ησουν ελευθερος να πας και κριθηκες για αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 7:05 am

professor έγραψε:

Καλη ψηφο στους ξεφτυλισμενους που θα πανε.
Και ας ειναι καποιοι απο αυτους γνωστοι μου. Δυστυχως εχω γνωστους που κανουν χοντρες μαλακιες. Και καποιοι ειναι και καλα παιδια ειλικρινα το λεω. Αλλα αυτο δεν αποτελει τεκμηριο αθωωτητος στην κατηγορια "καλος μαλακας".
Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου...
Κωστα συγνωμμη, αλλα το σχολιο σου ειναι απαραδεκτο. Δεν μπορεις να κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια. Δεν μπορεις να θελεις σωνει και καλα ολοι να εχουν τις ιδιες αρχες
(σωστες ή λαθος δεν θα το κρινω εδω) και προτεραιοτητες με εσενα.
Δυστυχως με αυτα τα σχολια (κατ΄εμε) χανεις το δικιο σου στα ματια των "απ'εξω".
Ο καθενας κρινεται απο ο,τι κανει, ΑΛΛΑ και απο ο,τι λεει.
Στην τελικη για τα "διοικητικα" ακομη η ΦΙΣΤΦ δεν εχει απο οσο ξερω βγαλει αποφαση οριστικη.

Προσωπικα ντρεπομαι για αυτη την καταντια. Ντρεπομαι που για ενα αθλημα-παιχνιδι-χομπυ (πειτε το οπως θελετε) στο οποιο δεν ειμαστε ουτε 100, δεν μπορουμε να βρουμε
μια ειρηνικη λυση για το ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ. Και ας κανουν καποιοι περισσοτερες υποχωρησεις στην τελικη.
Προσωπικα θεωρω ανουσιο ακομη και το να υπαρχει διοικηση. Ειμαστε τοσο λιγοι. Ας εχουν συναντηση οι εκπροσωποι των ομαδων μια φορα τον μηνα πχ και ας κανονιζουν τα θεματα
του μηνα. Εχει φανει πως στην χωρα των 10 εκ. ελληνων και 10εκ+1 προεδρων ειμαστε ανικανοι συνυπαρχουμε αρμονικα, ακομη και για αστεια πραγματα οπως το σουμπουτεο.
Εδω οι αλλοι σκοτωνονται ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ για ψυλλου πηδημα και εμεις "σκοτωνομαστε" για ενα πραγμα που ειναι το ξεσκασμα και η διασκεδαση μας.

professor έγραψε:

Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου...
Σε αυτο συμφωνουμε!

professor έγραψε:

Για το μονο που ειμαι περηφανος ειναι οτι ειμαι ακομα συνεπης στην υποσχεση μου οτι δεν θα βαλω σε προτεραιοτητα τα διοικητικα απο την ομαδα μου.
Very Happy Very Happy Very Happy Αντε να το δουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 7:55 am

Κωστα συγνωμμη, αλλα το σχολιο σου ειναι απαραδεκτο. Δεν μπορεις να κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια.

Βεβαιως και μπορω Γιωργο μου.
Γιατι εσυ ξερεις ποσο ετρεξα και ασχοληθηκα τρια χρονια με κατι που σε κανεναν δεν αρεσε αλλα ολοι τους με κατεκριναν και με σχολιαζαν και ποσο κακο εκανα στον ιδιο μου τον εαυτο με αυτον τον αγωνα.

Τωρα που ειπα πλεον δεν ασχολουμαι και καποιοι κουτοπονηροι πηγαν να ψηφισουν του χρονου αν και εφοσον συνεχισει το "εργο" του η αυτου μεγαλειοτης θελω να τους δω ολους αυτους που θα τους ζηταει κατοσταρες και διακοσαρες ειδαλλως δεν θα παιζουν.

Εδω μου σφυριξαν οτι παρευρεθησαν εχθες καμια εικοσιπενταρια ατομα αλλα λεει ψηφισαν πανω απο πενηντα. Γενναν και τα κοκκορια τους ....
Και ο αλλος ο γιγαντας πηγε και τους ειπε οτι δεν αναγνωριζει λεει την διαδικασια αλλα εδωσε ενυπογραφα το παρων! Νηστικος θα εμεινε απο την στεναχωρια του ο προεδρος των προεδρων...Του εκανε την μουρη κρεας...
Αφου δεν κοβουν ουτε με βαλε και ολο τις ευθυνες στους αλλους τις ριχνουν και περιμενουν να καθαρισει η φιστφ ο ταδε και ο δεινα και αυτοι το μονο που ξερουν να λενε οτι φταινε ολοι εκτος απο τους ιδιους.

Προσωπικα αυτη την χθεσινη παρωδια εγω δεν την μετραω καθολου.
Οι αλλοι ομως που ζηταμε να καθαρισουν για παρτη μας θα το κανουν;
Τι να το κανω που θα δικαιωθω εκ των υστερων; Εγω τα ελεγα αλλα δεν με ακουγαν.

Εγω ημουν λαλακας. Για να δω και τους γατους.

υ.γ για γνωστο προεδρο που το παιζει ουδετερος αλλα ειναι σκυλακι κατευθυνομενο που ομως επειδη φοβαται τις κακοτοπιες βαζει μπροστα ανυποψιαστους φιλους του δεν θα τον πεις ξεφτυλισμενο; Το λιγοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 8:02 am

Υπενθυμιζω οτι απο οταν αρχισε αυτη η ιστορια με τα δικαστηρια και τις εκλογες εγω λεω συνεχεια τα ιδια και δεν παρεκλινω ουτε ποντο.
Συμβουλιο με εναν εκπροσωπο απο καθε κλαμπ.
Αυτο ειπα σε ολους απο την πρωτη αποφαση δικαστηριου μεχρι και την προηγουμενη εβδομαδα. Και οποιος με εχει ακουσει να λεω κατι αλλο να βγει να με διαψευσει.

και ας μην συμφερει πανω απο ολα την ολυμπια την ομαδα μου που εχει με διαφορα τα περισσοτερα ενεργα ενηλικα μελη !!!

Α ΠΟ ΔΕ ΔΕΙ ΓΜΕ ΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 2:25 pm

και επειδη πολλοι με πηραν για τα χρονια πολλα και παρελειψα να τους ευχαριστησω να το κανω τωρα.

αλλα και αυτους που με πηραν σημερα να μου παραπονεθουν που τους ειπα ξεφτυλισμενους θα κοινοποιησω την απαντηση μου δημοσιως για οσους δεν με πηραν να μου ζητησουν τον λογο αλλα ενοχληθηκαν.

Λοιπον κυριοι δεν νομιζω να υπαρχει εστω και ενας ελληνας παικτης που να μην ξερει ποσο στοχος εγιναν τα παιδια της Ολυμπιας. Δεν νομιζω οτι υπαρχει εστω και ενας ελληνας παικτης που να μην ξερει οτι εγιναν σωρεια παρανομιων -ηθικων αγωνιστικων και νομικων- τα τρια τελευταια χρονια.

Οποτε οποιος ξεφτυλισμενος (συμπαθατε με αλλα δεν βρισκω ποιο καταλληλη λεξη) δικαιολογει τον εαυτο του με το επιχειρημα οτι εμενα δεν μου εχουν κανει τιποτα σε βαρος μου αντιθετως μου εχουν κανει και καποιες εξυπηρετησουλες και απεναντιας τους εχω και μια υποχρεωσουλα να σκεφτει οτι στην φυλακη και στα μαυρα καταστιχα της συνειδησης του κοσμου δεν μπαινουν μονο οσυ μας κανουν κακο αλλα οσοι κανουν κακο στην κοινωνια.

Ο Δουρης που βιασε και σκοτωσε το παιδι του ο Ρωχαμης που εκλεψε και τι αλλο εγω δεν ξερω τι εκανε δεν τα εκαναν σε βαρος μας αλλα παρολα αυτα αποδοκιμαστηκαν απο το συνολο της κοινωνιας. Οι πολιτικοι που εφαγαν τα λεφτα απο τα ταμεια απο τα χρηματιστηρια δεν τα πηραν απο την τσεπη μας αλλα απο το κρατος μας. Και τα τραπεζια τα 16 μπλε δεν τα πηραν απο το σπιτι μας αλλα ηταν δικα μας.

Αν υπαρχει εστω και ενας που δεν ξερει τι εγινε τα τελευταια τρια χρονια και πηγε να ψηφισει και θιχτηκε που τον ειπα ξεφτυλισμενο ας ρωτησει να μαθει και μετα ας μου ζητησει τον λογο.

Αφιερωμενο το κειμενο σε οσους εχουν παιδια και τα εφερναν να παιζουν ( ; ) και ασθενη μνημη.

υ.γ1 και μην με παιρνετε να μου πειτε γιατι δεν εβαλα υποψηφιοτητα. Να πηγαινατε εσεις να βαλετε. Εγω μπηκα τρια χρονια μπροστα και εισεπραξα πολλες κριτικες που με εξομειωναν με την απεναντη πλευρα και με εβγαζαν συνενοχο του αδιεξοδου. Γιατι ολοι αυτοι οι τιμητες των ισων αποστασεων απο τις δυο πλευρες (κατ'εμε κοταρες) δεν εβαλαν υποψηφιοτητα οι ιδιοι που τοσο καλα ξερουν εκεινοι τι ειναι το σωστο;

υ.γ2 ποιος το περιμενε να περιμενουμε ολοι να καθαρισει ο κουτης. Εγω που ημουν σε μονιμη κοντρα μαζι του σαν παικτης τον στηριξα ποιο πολυ σαν κομισσαριο απο τις 59 ξεφτυλισμενες κοταρες που ετρεξαν να ψηφισουν και απο οσο με στηριξαν εμενα τρια χρονια. Δεν πειραζει ισως τωρα απεδειξα οτι δεν ημουν καρεκλοκενταυρος αλλα λατρης του παιχνιδιου με αγαθες προθεσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 24, 2011 5:50 am

Kαι καποια στιγμη να με παρουν και ενα τηλεφωνακι αυτοι που περσι μου ελεγαν οτι κακως το κυνηγησα το θεμα δικαστικως γιατι οταν θα ξαναγινονταν εκλογες θα μπορουσαμε ολοι μαζι να συνεννοηθουμε να συνεργαστουμε και να μην αφησουμε την αυτου μεγαλειοτητα να κανει οπως θελει τις εκλογες και να ελεγξει το αποτελεσμα τους.

ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΑΓΝΟΗΣΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ (νομους ΦΙΣΤΦ και εμας τους ιδιους) και εκανε οτι ηθελε οποτε ηθελε και οπως ηθελε. Σιγα μην ιδρωνε το αυτακι του περι λαικης ετυμηγοριας και πρασινα αλογα.

Και οπως και ο Γιωργακης ( ο πρωθυπουργος ντε) λεφτα υπαρχουν ! (και οπως θα συμπληρωνα και εγω) και μισθοφοροι υπαρχουν !!! Τωρα λοιπον για βρειτε στο κουιζ μου

α ποιοι θα πανε εθνικες;
β ποιοι θα τις επιλεξουν;
γ ποιοι θα καθορισουν την νεα χρονια;
δ ποιοι θα παιξουν την νεα χρονια;
ε με τι μουτρα θα μας αντικρυσουν στο μεητζορ οι ξεφτυλισμενοι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 24, 2011 8:51 am

'''''''''''''''''''α ποιοι θα πανε εθνικες;
β ποιοι θα τις επιλεξουν;
γ ποιοι θα καθορισουν την νεα χρονια;
δ ποιοι θα παιξουν την νεα χρονια;''''''''''''''''''''''''



A] Αυτοι που δικαιουνται κ θελουν.
Β] Αυτοι που ειχαν οριστει απο την αρχη εκτος κ αν μας προλαβουν οι εξελιξεις απο πλευρας φιστφ (πιθανο suspend κλπ).
Γ] Αυτο θα εξαρτηθει απο το meeting της φιστφ στο τουρνουα της μπολονια το προσεχες σαββατοκυριακο. Εκει θα συζητηθει το ελληνικο θεμα κ θα παρθουν αποφασεις.
Δ] Οποιοι θελουν ,οπως παντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 31, 2011 11:37 pm

Γιωργο στο φορουμ της φιστφ λεει για εκλογες στο μεητζορ.
αλλα λεει οτι ολοι πρεπει να πληρωσουμε αναδρομικα χρωστουμενα
στο σαιτ του πσεαεπ μας καλουσαν δωρεαν να ψηφισουμε
και οταν εκανες την ενημερωση στο τουρνουα ολοι μου ειπαν οτι δεσμευτηκε ο τεως οτι δεν θα πληρωσουμε για να ψηφισουμε
περσι που βρηκα κατι αρχεια απο το κλαμπ μας εξι ανθρωποι οφειλαν 1440ε και το συνολικο χρεος ολων των κλαμπ ηταν κοντα πεντε χιλιαρικα.
να σε ρωτησω κατι χωρις παρεξηγηση;
μηπως νιωθεις να μας κοροιδευουν ψιλο γαζι δυο μηνες οι ιταλοι και ο τεως;
δεν νομιζω να εχεις καποιο παραμονο απο την σταση μου μεχρι τωρα αλλα σε ενημερωνω οτι εγω την γλαστρα σαν ελεκξιον κομιτι δεν την παιζω αλλο.
και ηδη τα εχωσα στον αλ καπονε
τωρα αν εσυ εχεις υπομονη να ψαξεις να βρεις ακρη σε στημενο εργο θεατης σου ευχομαι ολοψυχα καλη τυχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 31, 2011 11:59 pm

Παρτε και την ετυμηγορια της φιστφ οι μη εχοντες ποσβαση στο φορουμ της

Concerning the Greek impasse, FISTF BoD took the following decision:



- FISTF asks to the BoD elected on the meeting of May 22nd in Athen to resign and hold new elections on next June 11th at the Athen's Major.

- The elections will be held on Saturday, from 11am to 6pm.

- All the Greek players, classified in the PATFAP Ranking of last 3 years, will be allowed to vote, if they correctly have paid the fees for inscription at the association.

- All the players will have time to complete the payment of their fees up until June 8th.

- The young players (less than 18 years old) shall be represented only by their parents (no proxies will be accepted).

- One representative of FISTF will be present at the Electoral Committee.

- The result of those elections will be final and binding for FISTF. If one of the parties will recourse against the election's final result, PATFAP will be immediately suspended and the winning party will be allowed to create a new Federation recognised by FISTF.

- If, depending on the decision of Greek managers, the elections will not be held according to the above procedure, PATFAP will be suspended from FISTF from September 1st.



Furthermore, the BoD decided to expressly declare that the players that will participate to the activities (i.e. tournaments, active membership, etc.) of other Federations that:

- have the same goals of FISTF, are in conflict with FISTF or try to divide the Table Soccer movement.

will be disqualified for three years to all FISTF international competitions.


The FISTF President

Piero Capponi

Αφιερωμενη στους 59 που απεκαλεσα ξεφτυλισμενους και ενιωθα αβολα. Και τωρα νιωθω αβολα που δεν τους ειπα μαλακομπουκωμενους.
Και εν γνωση μου που μερικοι αναμεσα τους ειναι φιλοι. Αλλα τι να κανω που ειναι ακατοικητοι διανοητικως. Αγαπα τους φιλους σου λεει με τα ελαττωματα τους.

υ.γ την πηρες την απαντηση που τοσο αδημονουσες εσυ που δεν παιρνεις το μερος καμιας πλευρας. Καλοφαγωτη τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεα προκηρυξη εκλογων   νεα προκηρυξη εκλογων - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 01, 2011 2:00 pm

professor έγραψε:

υ.γ την πηρες την απαντηση που τοσο αδημονουσες εσυ που δεν παιρνεις το μερος καμιας πλευρας. Καλοφαγωτη τωρα.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΙΟΝ ΕΝΝΟΩ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
νεα προκηρυξη εκλογων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ
» ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΕΚΛΟΓΩΝ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: