Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!

Πήγαινε κάτω 
+9
drastis
PANATHINAIKOS
professor
The Rock
κανενας
zouzounini
kostas
sabaroukd
lawyer
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 8:54 pm

The Rock έγραψε:
Μεχρι στιγμης παντως αμεσα η εμμεσα εχουν τοποθετηθει υπερ της κινησης διαδικασιας εκλογων με ολους η γλυφαδα, οι φαλκονς, οι ρολλιγκανς και οι λαιονς. Και κατα η ολυμπια και οι σκαρλετ. Οι υπολοιποι δεν εχουν τοποθετηθει ακομα.

τι εννοεις εμμεσα 'η αμεσα γιωργο;
ξερουν ολοι ολες τις παραμετρους;
οτι δεν θα υπαρχει καταστατικο και οτι ολα θα ειναι στον αερα μεχρι να ξαναδει ονειρο ο οποιοσδηποτε στην φιστφ;
τους εχεις ενημερωσει οτι μπορει να γινει μεσω νομικου πλαισιου εντος πσεαεπ;

υ.γ. επειδη για το πρωταθλημα εξελαβες την προσωπικη μου τοποθετηση ως απαντηση της ολυμπια -στην προκειμενη περιπτωση ηταν η ιδια- ελπιζω να εισαι πιο τυπικος τωρα στην ληψη απαντησεων απο τα κλαμπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 9:12 pm

Α να ενημερωσεις τα μελη οτι οπως προεκυψε διαβαζοντας το καταστατικο της φιστφ οτι αμα αποβληθει ο πσεαεπ ουτε τουρνουα θα γινονται ουτε θα αναγνωρισθει αλλη ομοσπονδια στην θεση του.
Γιατι μονο το κονγκρες μπορει να το κανει αυτο και αν γινει κονγκρες πολλοι θα βρεθουν σε αβολη θεση. Ο τεως που θα γινει τεως εις διπλουν ο ιταλος ο ισπανοιταλος και ο ελληνοαργεντινος.
Μα να σκαβει λακο και να πεφτει ο ιδιος μεσα;
Πως το ελεγε η Βεμπο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 9:59 pm

The Rock έγραψε:
Μεχρι στιγμης παντως αμεσα η εμμεσα εχουν τοποθετηθει υπερ της κινησης διαδικασιας εκλογων με ολους η γλυφαδα, οι φαλκονς, οι ρολλιγκανς και οι λαιονς. Και κατα η ολυμπια και οι σκαρλετ. Οι υπολοιποι δεν εχουν τοποθετηθει ακομα.

Πάλι ανακρίβειες γράφεις.

Οι Scarlet Battalion δεν έχουν εκφράσει άποψη. Η δική μου άποψη είναι να γίνουν εκλογές ΜΕ ΟΛΟΥΣ τους παίκτες, αλλά ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΣΕΑΕΠ. Του Παναγιωτόπουλου καταλαβαίνω ότι είναι περίπου η ίδια, ο ίδιος μπορεί να επιβεβαιώσει, οι υπόλοιποι δεν έχουν εκφέρει γνώμη.

zouzounini έγραψε:
Γιαυτό σας λέω ας αναλάβει ο μέγας πρόεδρος τα των δημοσίων σχέσεων με το εξωτερικό

Τι λες ρε φίλε; Εγώ δε δέχομαι να εκπροσωπεί την Ελλάδα ένας άνθρωπος που παρέμεινε επί τρία χρόνια "πρόεδρος" σε ένα Σύλλογο χωρίς στην πραγματικότητα να έχει κανένα αξίωμα, όπως αποδείχθηκε στο δικαστήριο (και σε δεύτερο βαθμό = τελεσιδικία), ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ και η μόνη του συμβολή μέχρι στιγμής στο χώρο είναι να μάθουμε όσοι δεν ξέραμε όλες τις διαδικασίες σχετικά με τις υποβολές και εκδικάσεις αγωγών, αποστολές εξωδίκων, και ερμηνείες των διάφορων νόμων και καταστατικών (κατά το δοκούν βέβαια).

Και κάτι άλλο: Τα λεφτά όπως έρχονται φεύγουν, δεν είναι κανείς από εμάς ο Bill Gates. Σκεφτείτε λοιπόν και το ενδεχόμενο να κλείσει μία μέρα η κάνουλα και τι θα σας μείνει τότε να καμαρώνετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 11:18 pm

Και εγω επισης να πω στον Κουτη πως ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως η ΟΛΥΜΠΙΑ ειναι υπερ των δημοκρατικων διεργασιων.
Επειδη ουτε εγω ομως ειμαι εκπροσωπος, ειναι σιγουρο πως η ΟΛΥΜΠΙΑ σαν ομαδα θα βγαλει συντομα ανακοινωση.
(απλως η επομενη συναντηση ειναι Τεταρτη)

Θα σε παρακαλουσα Γιωργο να προσεχεις λιγο το πως τα γραφεις, γιατι ετσι οπως το εγραψες
το τελευταιο μηνυμα μπορει πολυ ευκολα να παρερμηνευτει. Εγω συνεχιζω να θεωρω πως εχετε καλες
προθεσεις.

ΕΙΔΙΚΑ η ΟΛΥΜΠΙΑ ηταν η ομαδα που παντα ζητουσε ΤΙΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ,
ακομη και οταν οι αλλοι σφυριζαν αδιαφορα, οταν αυτες ειχαν καταπατηθει.
Η ΟΛΥΜΠΙΑ ποτέ δεν ειχε αλλαξει σταση.

Δεν θελουμε πολεμο, θελουμε δικαιη λυση, αλλα οι χαμενοι να εχουν την αξιοπρεπεια να αποδεχθουν
το αποτελεσμα, οποιοι και αν ειναι.

Τελος δεν μπορω να μην αναφερω πως μου αφηνει μια πικρη γευση το γεγονος (οπως διαβασα) πως οι
Λαιονς, δηλαδη και ο Λεωνιδας ειναι υπερ των εκλογων με ολους!
Αν ειχαν παρει την ιδια αποφαση 3 χρονια πριν, οταν μας απαγορευσαν να ψηφισουμε για ενα λογο που προσωπικα
ακομη δεν εχω καταλαβει (με SMS 1 μερα πριν!) δεν θα ειχαμε φτασει εδω.
Και εγω να δεχθω πως σε κατι δεν ειμασταν σωστοι. Δεν επρεπε πρωτα να μας το λεγατε?
Και να βρισκαμε ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ και ΔΙΚΑΙΗ λυση για να ψηφισουμε ολοι?
Γιατι αυτη η καθυστερηση 3 ετων?
Η ΟΛΥΜΠΙΑ ξαναλεω δεν εχει αλλαξει σταση ολα αυτα το χρονια, και σιγουρα δεν θα αλλαξει τωρα, γιατι αποτελειται
απο ανθρωπους χαμηλων τονων (εκτος του ενος γνωστου Very Happy) που θελω να νομιζω πως και με την μεχρι τωρα πορεια τους
στον χωρο εχουν δειξει το επιπεδο τους.

Τελος να πω, πως δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα να γραφτουμε ολοι στον ΠΣΕΑΕΠ?
Ετσι οπως παμε θα μας τα παρουν ολα και θα κλαινε και οι μεν και οι δε.
Ειδικα τωρα που οπως φαινεται (και ειχα πει) αντι να λυσει ενα προβλημα η ΦΙΣΤΦ τελικα παει να ανοιξει
ασκους του Αιωλου. (http://www.subbuteonews.com/forums/general-discussion/junta-in-greece/30/)

Κουραστηκαμε! (θα το γραφω συνεχεια)
Καθηστε να τα βρειτε σαν ωριμοι ανθρωποι για το καλο της πλειοψηφιας!
Δηλαδη ΟΛΩΝ αυτων που ερχονται να παιξουν για να περασουν καλα και δεν τους νοιαζει ποιος
ειναι επανω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 28, 2011 8:42 am

'''''''''που ερχονται να παιξουν για να περασουν καλα και δεν τους νοιαζει ποιος
ειναι επανω. '''''''''''''''''

Ουτε εμενα με νοιαζει ποιος θα ειναι πανω, (οπως εχω πει πολλες φορες ουτε εγω ουτε ο προεδρος θα ειμαστε υποψηφιοι πουθενα κ για τιποτα.)
Ομως να ειμαστε αναγνωρισμενοι απο τη φιστφ με νοιαζει κ με καιει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 28, 2011 8:45 am

'''''''''''''. Η δική μου άποψη είναι να γίνουν εκλογές ΜΕ ΟΛΟΥΣ τους παίκτες, αλλά ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΣΕΑΕΠ.'''''''''''''''''''

Αυτη ηταν κ η δικη μας αρχικη προταση. Η οποια δε μας χαλαγε γι αυτο κ ηταν η αρχικη. Μονο που {οτι βασει της φιστφ} για να γινοταν αυτο μεχρι τελος της χρονιας, θα επρεπε να τα βρει ο κεχρης κ ο κουτρουμανος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prodotis




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 28, 2011 4:31 pm

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΑΚΟΥΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ........ Exclamation Exclamation Exclamation

Ο ΚΕΧΡΗΣ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΤΟΥ....

Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΣΒΕΣΗ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ.......

ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ(ΚΟΥΤΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΔΡΙΑ......ΜΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ.

ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΟΛΟΙ .....ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ......

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΤΟΥΣ.......


Sleep Sleep Sleep Sleep
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 29, 2011 12:47 pm

oταν γραφουμε με δυο διαφορετικα ονοματα προσεχουμε να μην προδιδουμε οτι γραφουμε απο το ιδιο μηχανημα...

Παντως ελπιζω να γραψεις και ποια ειναι τα απωθημενα μου. Για να ξερω και εγω.

Ο τεως αν ηθελε να κανει αποσβεση την αιθουσα του ετερου του ημισυ θα κλειδωνοντουσαν μαζι σε ενα δωματιο καθε σαββατοκυριακο που θα ειχε τουρνουα.
Το χρημα πολλοι το εμισησαν την δοξα ουδεις.

Τωρα τι θελουν οι αλλοι παλιοι μπορει και να το ξερεις καλυτερα απο του λογου μας...

υ.γ Κοιτα Ροκ το ειπα 100 φορες και το εγραψα αλλες 100. Βλακας να ησουνα θα καταλαβαινες. Δεν μπορω αφενος και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να εκπροσωπω κανεναν απο τους 27 ποσο μαλλον σε παρατυπες διαδικασιες.
Οτι προσπαθεις να μου επιρριψεις ευθυνες με ενοχλει. Πιο πολυ μαλιστα ακομα και απο την ανακοινωση σου ως κομισσαριος.
Μου θυμισες τον παπαδοπουλο τον συνταγματαρχη. Με δικαιολογια οτι οι δυο πλευρες δεν τα βρισκουν παρεμβαινει ο στρατος και αποκαθιστα την ταξη για το καλο του τοπου με αντιδημοκρατικες διαδικασιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 29, 2011 11:00 pm

'''''''''''''ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΤΟΥΣ.......''''''''''''

Αν εχω κανει κατι τοσο κακο ευχαριστως να πληρωσω. Βεβαια ειναι δυσκολο γιατι αυτη την εποχη δεν εχω ουτε δραχμη στην τσεπη.

'''''''''ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ(ΚΟΥΤΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΔΡΙΑ......ΜΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ.'''''''''''''''

Παραπεμπω στην ανωτερω απαντηση. Αφου δεν εχω ουτε δραχμη στην τσεπη , τοτε πως θα πληρωσω τους υπαλληλους?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 29, 2011 11:30 pm

'''''''''''''''''Κοιτα Ροκ το ειπα 100 φορες και το εγραψα αλλες 100. Δεν μπορω αφενος και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να εκπροσωπω κανεναν απο τους 27 ποσο μαλλον σε παρατυπες διαδικασιες.''''''''''''''''''''

Εμενα δε με ενδιαφερουν οι 27. Με ενδιαφερουν ολοι. Κ αυτο περα για το οτι ειναι δικαιο να ψηφισουν ολοι, το σημαντικοτερο ειναι οτι μονο ετσι θα συνεχισει η φιστφ να μας αφηνει να συμμετεχουμε στις διοργανωσεις της. Κ αν εσενα σε απασχολει η δικαιωση των 27, το σεβομαι αλλα κ μενα με απασχολει να παιζω στο εξωτερικο. Επισης υπαρχει διαφορα στο ατυπο που προταθηκε κ στο παρατυπο.

'''''''''βλακας να ησουνα θα καταλαβαινες. ''''''''''''

Εσυ παντως που εισαι εξυπνος, δε λες να καταλαβεις οτι αν δεν ψηφισουν ολοι θα μας το κοψουν.

'''''''''''''Με δικαιολογια οτι οι δυο πλευρες δεν τα βρισκουν '''''''''''''

Δεν ειναι δικαιολογια. Ειναι η πραγματικοτητα. Μηπως τα βρηκατε κ δεν το ξερω?

'''''''''παρεμβαινει ο στρατος ''''''''''''''

Μονο που εδω παρεμβαινει η φιστφ. Κ λεει: η ψηφιζουν ολοι με καποιο τροπο η παπαλα. Εσυ μπορει να θες να το κοψεις , αλλα εγω δε θελω παπαλα.

'''''''''αποκαθιστα την ταξη για το καλο του τοπου με αντιδημοκρατικες διαδικασιες.''''''''

Κατι που θα ψηφισουν ολοι δεν ειναι αντιδημοκρατικο. Το οτιδηποτε δε σου αρεσει δεν παει να πει οτι ειναι αντιδημοκρατικο. Η δημοκρατια των ορισμενων , με τους μισους να ειναι ανενεργοι, εσενα μπορει να σε καλυπτει και να προσπαθουσες να το διορθωσεις μελλοντικα. Τη φιστφ οχι. Ηθελε τωρα. Κ καλως η κακως ειχε προτιμηση στο ολους. Με το να βριζεις τον εκαστοτε κομμισαριο ,επειδη η φιστφ σου χαλαει τη μαγια να γινεις προεδρος για ενα τουλαχιστον χρονο, δεν αλλαζει κατι. Αν αυριο βγει ο 30φ κ μπει αλλος νομιζεις οτι η φιστφ θα αλλαξει πορεια? Εγω οχι. Τελος περιμενω με μεγαλη περιεργεια την επισημη τοποθετηση της ομαδας σου. Ξερω οτι σημερα εχετε συναντηση. Πριν να βριζεις κοιταξε πρωτα αν συμφωνουν ολοι απο την ομαδα σου με αυτα που λες κ γραφεις. Γιατι αν φαμε καμμια τιμωρια ( κ τερμα το εξωτερικο, τερμα τα γκραν πρι, τα μειτζορ κλπ) εσενα μπορει να μη σε νοιαζει. Τους δικους σου τους ρωτησες? Κ κατι ακομα. Εσυ ενδιαφερεσαι να γινεις προεδρος. Εγω οχι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 30, 2011 2:28 pm

Γιωργη μην γραφεις αργα το βραδυ γιατι δεν καταλαβαινεις τι γραφω.

Σου ειπα οτι δεν μπορω να κανω εγω συμφωνια για τους 27. Δεν μιλησα για δικαιωση και πρασινα αλογα. Ουτ ειπα οτι εισαι βλακας και εγω εξυπνος. Ειπα οτι δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν θες να καταλαβεις την θεση μου. Και κανεις δεν μιλησε απο δαυτους να μας το κοψουν το δικαιωμα να παιζουμε στο εξωτερικο ουτε καν στο εσωτερικο.

Παμε παρακατω. Δεν υπαρχει λογος να τα βρει κανενας με κανεναν. Αυτο που ζητησες (ανοικτες εκλογες) και αυτο που συμφωνησε ο αλλος εγω βρηκα τροπο να γινει νομιμα και τυπικα. Αν δεν γινει βγες και κραξε με πηγαινε στον ντε φραντσεσκο και κατηγγειλε με. Αλλα πριν το κανεις αυτο δεν ρωτας δημοσιως τον τεως και τον διοσκουρο αφου αυτο θελουν -ανοιχτες εκλογες- και σε εμπιστευονται γιατι σκουζουν και απειλουν οτι θα μας ξαναεμπλεξουν σε δικαστηρια.

Παμε παρακατω. Εγω δεν εβρισα. Ουτε θελω να κανω εναν χρονο νταβατζιλικι τον προεδρο για αυτο και βρηκα την φορμουλα για αμεσες δευτερες εκλογες.
Οπως ειδες εγω πρωτος ειπα οτι η δικη μου αποψη δεν ειναι ντε φακτο οτι δεσμευει την ομαδα μου. Αντιθετως οπως γνωριζω και διαβαζω οι δικοι σου συμπαικτες διαφωνουν με την τακτικη σου να καθιστας ισοτιμο συνομιλητη τον τεως.

Και τελος παντων τι σε νοιαζει ποια ειναι η γνωμη μας για τα καθεκαστα. Μας ρωτησε κανεις αν θελουμε; ΟΧΙ. Περιμενει καποιος καποια απαντηση απο μας; ΟΧΙ. Τοτε γιατι να δημοσιοποιησουμε την θεση μας οταν ξερω πολυ καλα οτι τουλαχιστον τα μισα κλαμπ ουτε εχουν ενημερωθει για το τι γινεται.

Και ο ιταλος που γραφει στο διεθνες φορουμ δεν ειπε ποτε οτι τον ενδιαφερει η γνωμη μας. Ουτε εστειλε καποια επιστολη σε ομοσπονδια και κλαμπ που να ρωταει 'η να λεει γιατι εξουσιοδοτησε χωρις λογο εσενα ή εστω να λεει τους λογους.

Και εσυ μια απο τα ιδια. Αγνοησες τους παντες εστειλε ο δροσο ενα ερωτημα σε 24ωρες αποφασισες αλλαγες ημερομηνιας τοπο και τροπο διεξαγωγης του πρωταθληματος. Και μας παραπεμπεις σε ενα σαιτ που δεν εχει πλεον κυρος μετα την δικαστικη αποφαση που την εχεις διαβασει με τα ματακια σου.

Και αν με νοιαζει να παιζω μην το λες σε μενα. ΠΑΙΖΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ εδω και χρονια σαν συνταγη γιατρου. Οχι παραμονες τουρνουα μονο. Απλως δεν ειμαι σαβουρ....ης να αποδεχομαι εν λευκω τις εκαστοτε συνθηκες διεξαγωγης. Με δεκα ευρω το μηνα εχουμε αιθουσα και παιζουμε. Απο οτι βλεεπις δεν χρειαζεται να εχεις υπαλληλους και λεφτα για να παιζεις.

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 30, 2011 2:52 pm

Και να μην ξεχασω.
Λες συνεχεια οτι μεσα στο παιγνιδι επιτρεπεται να γινει καμια μανουριτσα αλλα εξω απο αυτο υπαρχουν ορια.
Απλως εχε υποψη σου οτι ενταξει μπορει τα δικα σου ορια για μανουρα μεσα στο γηπεδο να ειναι πιο χαμηλα απο του ΠΟΡΤΙΕΡΗ μπορει εξω απο τα γηπεδα να θεωρεις οτι ενα στησιματακι ενα πραξικοπηματακι δεν ειναι εκτος οριων και σιγουρα δεν ειναι του ιδιου βεληνεκους με τις απατες αλλων αλλα οτι υπαρχουν ανθρωποι που τα ορια ανοχης τους ειναι ακομη πιο χαμηλα το εχεις σκεφτει;
Προ εξαμηνου μας λεγατε "συμβιβστειτε". Τωρα παλι τα ιδια.
Ε οχι. Αμα εισαι μαγκας αντε να πεις του τεως οτι αν δεν αποδεχτει οτι τελος οι μαλαγανιες θα μεινει στην απεξω απο ολους μας και ασε τα κολπα σε μενα.

ΞΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑΡΑΤΑ ΔΗΜΟΣΙΩΣ.
ΕΣΕΙΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ.
ΕΓΩ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΑΤΥΠΕΣ ΚΑΙ ΑΕΡΙΤΖΙΔΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΕΝ ΜΕΤΕΧΩ ΟΠΟΤΕ ΑΣΕ ΤΟΝ ΤΕΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΥΝ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΕΤΑ.

ΑΠΛΩΣ ΣΚΕΨΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΕΩΣ ΘΕΛΕΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΤΥΠΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΥΠΙΚΕΣ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 30, 2011 2:57 pm

The Rock έγραψε:
'''''''''''''. Η δική μου άποψη είναι να γίνουν εκλογές ΜΕ ΟΛΟΥΣ τους παίκτες, αλλά ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΣΕΑΕΠ.'''''''''''''''''''

Αυτη ηταν κ η δικη μας αρχικη προταση. Η οποια δε μας χαλαγε γι αυτο κ ηταν η αρχικη.

ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΥΟΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 30, 2011 11:53 pm

''''''''Και κανεις δεν μιλησε απο δαυτους να μας το κοψουν το δικαιωμα να παιζουμε στο εξωτερικο''''''''

Νομιζεις.

''''''''''''Αντιθετως οπως γνωριζω και διαβαζω οι δικοι σου συμπαικτες διαφωνουν με την τακτικη σου ''''''''''''''

Που ακριβως διαβαζεις για να διαβασω κ εγω? Καλο ειναι να μιλαμε με στοιχεια κ οχι να λεμε αρλουμπες για λογους εντυπωσεων. Επισης εμεις οταν αποφασιζουμε κατι το τηρουμε ολοι ανεξαιρετως κ δεν πραττει ο καθενας κατα το δοκουν. Αυτο σημαινει ομαδα.

'''''''''''Αμα εισαι μαγκας αντε να πεις του τεως οτι αν δεν αποδεχτει οτι τελος οι μαλαγανιες θα μεινει στην απεξω απο ολους μας και ασε τα κολπα σε μενα.''''''''''''

Καλως η κακως η φιστφ αναγνωρισε ως δυο αντιμαχομενες παραταξεις την παραταξη τπυ κεχρη κ την παραταξη του κουτρουμανου. η οδηγια που εδωσε ηταν σαφης. Για να προχωρησει η διαδικασια μεσω πσεαεπ επρεπε να τα βρουν οι δυο πλευρες κ να γινουν εκλογες με ολους. Αν οχι τοτε να δημιουργηθει νεα κατασταση κ να ψηφισουν ολοι. Εγω κ ο καθενας δε μπορουσε να κανει τιποτα επ αυτου. Για να το κανω πιο λιανα. Για να δεχοταν η φιστφ λυση εντος πσεαεπ που ψηφιζουν ολοι επρεπε να τα βρουν κεχρης και κουτρουμανος. Οχι κουτης κ κεχρης . Ουτε κουτης κ κουτρουμανος. Μονο κεχρης κ κουτρουμανος. Αν αλλαξουν φιρμανι τοτε δεν εχω αντιρρηση να γινουν αλλες διαδικασιες , αρκει να αναγνωριζομαστε κ να παιζουμε στο εξωτερικο.

'''''''''''Αυτο που ζητησες (ανοικτες εκλογες) και αυτο που συμφωνησε ο αλλος εγω βρηκα τροπο να γινει νομιμα και τυπικα.''''''''''''''''''

Εγω δεν ξερω αν ισχυει αυτο νομικα κ δεν εχει σημασια τι πιστευω εγω. Ο κουτρουμανος λεει οτι δεν ειναι τυπικη η προταση σου. Κ οπως εξηγησα παραπανω επρεπε βασει φιστφ να τα βρειτε εσεις που αναγνωριστηκατε ως αντιπαλα κομματα κ οχι εγω η ο οποιοσδηποτε αλλος. Αν συμφωνησετε σε αυτο κ στον τροπο εγω δεν εχω κανενα προβλημα. Καλως η κακως ,αναλογα σε ποια πλευρα ανηκει ο καθενας, η φιστφ σας εβαλε ισοτιμους συνομιλητες στο παιχνιδι. Οχι εγω η κανενας αλλος. Παντως μεχρι τωρα η φιστφ δεν εχει βγαλει ακομα επισημη ανακοινωση για τη συνεχεια. Περιμενω κ εγω οπως κ εσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 5:58 am

Πολυ καλα το ειπες Γιωργο να μιλαμε με αποδειξεις.

Δειξε μου σε παρακαλω εστω ενα αποδεικτικο στοιχειο που η φιστφ λεει οτι δεν θα μπορουμε να παιζουμε στο εξωτερικο.

Οι δικοι μου οι συμπαικτες δεν διαφωνουν στο αν εχω δικιο ή οχι αλλα βαρεθηκαν και κουραστηκαν οπως ολοι μας με τις απειλες του τεως οτι θα μας τρεχει αλλα τρια χρονια στα δικαστηρια. Οπως και εσυ ο ιδιος. Να παιζουν θελουν οπως ολοι μας σουμπουτεο και οχι να κανουν ασκησεις εξουσιας επι χαρτου. Εχεις δει καπου την Ολυμπια να ειναι ανακολουθη σαν ομαδα; Ολοι μαζι σεβομαστε τις αποφασεις μας ΠΑΝΤΑ, χωρις να κινδυνευει οποιος διαφωνει να γινει παρελθον...

Αληθεια δεν ξερεις οτι καποιοι κρυφοι συντακτες στο φορουμ ειναι φαλκονερες;

Τωρα αν η ΦΙΣΤΦ αναγνωρισε δυο αντιμαχομενες παραταξεις και θεωρει οτι εχω ελεγχω την μια εν λευκω να τους πει λοιπον ο πληροφοριοδοτης τους οτι Κεχροειδη δεν υπηρχαν ουτε στην ολυμπια ουτε στον πσεαεπ. Αλλου υπαρχουν οικονομικα εξαρτομενοι.

Και τελος να δεν ξερεις τι ισχυει νομικως να πας να ρωτησεις αμα θελεις να κανεις τον κομμισαριο. Αλλα αφου σε αυτο ζοριζεσαι αντε πηγαινε ρωτα τον τεως γιατι δεν θελει ανοικτες εκλογες εντος πσεαεπ αλλα τις θελει ατυπες; Οι ιδιοι δεν θα ψηφισουν; Δηλαδη τι τυπικο δεν εχει να κανουμε εκλογες επανω σε νομικο πλαισιο απο το να τις κανουμε ατυπες; Οσους γνωριζω την αποδεχονται την διαδικασια και δεν θα την προσβαλλουν για να καθυστερησει. Ο τεως;

Και θυμιζω:
The Rock έγραψε:
'''''''''''''. Η δική μου άποψη είναι να γίνουν εκλογές ΜΕ ΟΛΟΥΣ τους παίκτες, αλλά ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΣΕΑΕΠ.'''''''''''''''''''


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 10:25 am

Βαρεθηκα να γραφω τα ιδια. Οποιος καταλαβε καταλαβε. Ετσι κ αλλιως ολοι περιμενουμε την αποφαση του συμβουλιου της φιστφ. Ο δικος μας ρολος εχει τελειωσει προς το παρον στο συγκεκριμενο κομματι.

['''''''''''''. Η δική μου άποψη είναι να γίνουν εκλογές ΜΕ ΟΛΟΥΣ τους παίκτες, αλλά ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΣΕΑΕΠ.'''''''''''''''''''

Αυτη ηταν κ η δικη μας αρχικη προταση. Η οποια δε μας χαλαγε γι αυτο κ ηταν η αρχικη. ]


Αν θες να κανεις αναπαραγωγη κομματιων κοιτα να το κανεις σωστα. Η πρωτη ατακα ειναι δικη σου κ οχι δικη μου. Η δευτερη ειναι δικη μου ως απαντηση.
Τελος παντων κουραστηκα απο το οτι πρεπει να λεμε τα ιδια πραγματα 100 φορες. Το αν καποιοι κανουν τους κομμισαριους ειναι διοτι αλλοι εφεραν την κατασταση εδω κ οχι οι ιδιοι. Επισης διοτι τους ενδιαφερει να υπαρχει η ελλαδα στο εξωτερικο. Κ συγνωμη αλλα δεν τους ενδιαφερει αν θα βγεις προεδρος εσυ ο κουτρουλ η ο φουφουτος. Δε σου ξαναπανταω για το θεμα. Ειναι ματαιο. Πλεον οταν υπαρξει επισημη ενημερωση απο τη φιστφ θα ενημερωθειτε αμεσα ολοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 1:43 pm

Νομιζω Γιωργη οτι υπερεκτιμας τι αρμοδιοτητες της φιστφ. Εγω περιμενω να δω μονο αν θελουν πραγματικα να βοηθησουν την κατασταση ή τους φιλους τους.

The Rock έγραψε:
Το αν καποιοι κανουν τους κομμισαριους ειναι διοτι αλλοι εφεραν την κατασταση εδω κ οχι οι ιδιοι.

τωρα να ρωτησω ποιοι εφεραν την κατασταση εδω ή να μην σε ρωτησω και νιωσεις αβολα;
Εισαι ομως ειλικρινης αν και παραλειπεις να πεις ολη την αληθεια. Στο αναγνωριζω. Δεν σε νοιαζει ποιος θα ειναι προεδρος αλλα ποιος θα κινει τα νηματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!   ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 2:28 pm

A και μια φιλικη συμβ ουλη.
Μην χαλιεσαι και μην νευριαζεις.
Μπουρδελο ηταν τα πραγματα μπουρδελο θα μεινουν.
Η φιστφ και η καθε φιστφ δεν μπορει να μας κανει να λειτουργησουμε πιο ωριμα.
Οτι αποφαση και να παρει εσυ θα εισαι ο γνωστος Κουτης εγω ο επιμονος Κεχρης και οι αλλοι 2 οι καθολικης αποδοχης λαλακες.
Εσυ θα πολεμας να εχεις το πανω χερι εγω θα ονειρευομαι ενα αλλο σουμπουτεο και οι αλλοι δυο θρονους και κυπελα μεχρι εκει πανω.
Ενα συνεχες κυνηγι ματαιοδοξιας με θεατες αλλους 100 που θελουν να παιζουν και δελεαζονται ειτε που τους πληρωνουν για να παιζουν ειτε να μοιραζονται τις επιτυχιες των αλλων ως συμπαικτες ειτε να ονειροβατουν οτι θα φτασουν στην κορυφη παιζοντας χωρις κανενας να τους βαλει τρικλοποδια.
Η αλικη στην χωρα των θαυματων ειχε πιο ρεαλιστικο σεναριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: