Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012

Πήγαινε κάτω 
+4
stamatopoulos
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
professor
subbinews
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:51 am

stamatopoulos έγραψε:
""Οσο για μενα να ξερεις οτι δεν καθομαι οπου δεν με θελουν. Δεν θα παιζω μπουνιες ουτε θα βριζομαι στα τουρνουα με συμπαικτες αν αυτο σου λεει κατι..."""

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ

ειναι βλεπω κολλητικο συμπτωμα να εισαι ανορθογραφος... Ησυχασε τωρα με την ησυχια σου.

stamatopoulos έγραψε:
ΕΙΧΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ, ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ,ΙΣΤΟΡΙΚΟΤΕΡΟ,ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΚΛΑΜΠ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΕΣ...

τι λες τωρα ρε παιδακι μου. Καλυτερο και απο την Πιζα!!! Και γιατι δεν ακολουθησες την συμβουλη που εδωσες στους αλλους;

stamatopoulos έγραψε:
επισης θα ηθελα να συμβουλεψω..οσο μου επιτρεπεται με την εμπειρια που εχω....καποιους παιχτες,οι οποιοι εδειξαν φετος οτι εχουν ανεβει ενα σκαλοπατι..πιστευω οτι θα ηταν σωστο να κανουν κινηση φετος και να πανε σε μια ομαδα πρωταθλητισμου...θα παρουν παιχνιδια σημαντικα στα χερια τους,και εκει θα φανει ποιος εχει τσαγανο για μεγαλη ομαδα,και αν μπορει να κανει το κατι παραπανω
Δεν εχεις τσαγανο φαινεται...

Ουτε καν την αλλη συμβουλη που μου εδωσες για τα ταξιδια λοιδορωντας την ρομαντικη προσεγγιση δεν σκεφτηκες ;

stamatopoulos έγραψε:

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΣΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟς ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΑΣ ΣΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΦΑΝΕΛΑ ΒΑΣΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΑΞΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ....
Οι "ορισμενοι" εισαι και εσυ αφου προτιμησες τον ατλα. Μπραβο σου που σε κοροιδευεις δημοσιως.

Εχεις καταντησει σαν τον Γεωργιου τον φαφουτη τον αθλητικο σχολιαστη. Αυτα που λες για να κανεις εντυπωση τα αναιρεις την επομενη μερα για να ξανακανεις εντυπωση. Και παψε να μας λες για το μεταλλο που ειναι φτιαγμενη η ομαδα σου. Απο χαρτι ειναι φτιαγμενη με υδατογραφημα. Με πιανεις, ετσι;

υ.γ η καβλα να παιζεις αλλαγη στον ατλα μπορει να σε φτιαχνει. Αλλα εγω ουτε αλλαγη δεν σε εβλεπα στην Α. Βασικος στην Β ησουνα. Ρε κοιτα κατι αδικιες για παικτες που ειναι στοχος ΠΟΛΥ μεγαλων ευρωπαικων ομαδων. Θυμασαι που σου ειπα καποτε να μην συχναζεις στα σουπερ μαρκετ γιατι θα σηκωθουν τα γιαουρτια και θα σε παρουν στο κατωπι; Μην ξεχνας την συμβουλη μου.

Συμπερασμα: επειδη ο ενας που λες δεν προκειται να ειναι στοχος καμιας απο των δυο ομαδων πρωταθλητισμου που αναφερεις αρα ολο το νταραβερι ειναι για τον ετερο. Και επειδη αποκλειεται να θελεις να παει στους ανταγωνιστες σας ειναι προφανες οτι μας επρηξες το ενα και μοναδικο για να πεις εν κατακλειδι "Παππα ελα στον Ατλα".
ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 10:02 am

'''''''''''πισης θα ηθελα να συμβουλεψω..οσο μου επιτρεπεται με την εμπειρια που εχω....καποιους παιχτες,οι οποιοι εδειξαν φετος οτι εχουν ανεβει ενα σκαλοπατι..πιστευω οτι θα ηταν σωστο να κανουν κινηση φετος και να πανε σε μια ομαδα πρωταθλητισμου...θα παρουν παιχνιδια σημαντικα στα χερια τους,και εκει θα φανει ποιος εχει τσαγανο για μεγαλη ομαδα,και αν μπορει να κανει το κατι παραπανω'''''''''

Θα συμφωνησω απολυτα με τον Μητσο. Ομως αυτο ισχυει σε περιπτωσεις που οι ανερχομενοι παικτες δεν ειναι ιδιαιτερα δεμενοι με τις ομαδες τους. Πχ ο κορμος των φαλκονς θα μπορουσε να ειχε παεισε πολλες κ γνωστες ομαδες στο εξωτερικο με παροχες κλπ. Αλλα ομως εμενα η ομαδα αυτη ειναι το σπιτι μου κ δεν υπαρχει κατι που να μπορει να με δελεασει για να την αφησω. Ομως μου αρεσουν οι παικτες με φιλοδοξιες κ αντερα. Κ η μετακινηση σε μια μεγαλη ομαδα δινει ωθηση σε καποιον ανερχομενο να γινει ακομα καλυτερος. Οσο για τους παικτες που ο μητσος αναφερει συμφωνω για τον παππα. Ειναι ανταγωνιστικος πλεον παικτης σε υψηλο επιπεδο. Το μονο που του λειπει ειναι η εμπειρια. Οσο για το δημοπουλο κ αυτος εχει σημειωσει σημαντικη προοδο. Ενω 2-3 χρονια πριν ηταν παικτης του 3 τωρα ειναι παικτης του 6. Αλλα πρωτοκλασσατος δεν ειναι. Γιατι πολλες φορες στα μεγαλα ματς τα ντορτια κ οι πενταρες πανε κ ερχονται. Μεγαλος παικτης γινεσαι οταν κερδιζεις μεγαλους παικτες κ οχι τον κοκο κ τον λελε. Καλως η κακως αυτη ειναι η πραγματικοτητα.




'''''''υ.γ η καβλα να παιζεις αλλαγη στον ατλα μπορει να σε φτιαχνει. Αλλα εγω ουτε αλλαγη δεν σε εβλεπα στην Α. Βασικος στην Β ησουνα. '''''''''


Σ αυτο διαφωνω με τον κ.κ. Γιατι δεν ειναι απαραιτητο να ειναι καποιος βασικος για να γουσταρει την ομαδα κ να αποτελει κομματι της. Π.χ ο Σιουτης δεν ειναι βασικος στους φαλκονς. Ομως ειναι οι πνευμονες της της ομαδας κ γουσταρει....



''''''''''Και παψε να μας λες για το μεταλλο που ειναι φτιαγμενη η ομαδα σου. Απο χαρτι ειναι φτιαγμενη με υδατογραφημα. Με πιανεις, ετσι; ''''''''''''''''

Αυτο ομως οφειλω να ομολογησω οτι ηταν πετυχημενο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:07 am

"""ειναι βλεπω κολλητικο συμπτωμα να εισαι ανορθογραφος... Ησυχασε τωρα με την ησυχια σου."""

ΥΣΗΧΟΣ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ....ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ,ΜΠΑς ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ,ΚΥΝΗΓΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΟΝΕΙΡΟ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΟΡΟΥΜ ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ ΟΙ ΜΠΕΡΤΕΛΙΔΕς ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΛΙΔΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ...


""τι λες τωρα ρε παιδακι μου. Καλυτερο και απο την Πιζα!!! Και γιατι δεν ακολουθησες την συμβουλη που εδωσες στους αλλους;"""


ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΒΛΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ,,,ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ "ΠΑΡΟΛΙΓΟ" ΠΑΓΚΟΣΜΙΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ..
ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΜΥΑΛΕ,ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΣΕ ΚΛΑΜΠ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ,ΟΧΙ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ..
ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ.....ΕΝΩ ΕΣΕΝΑ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΣΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ...ΠΡΟΦΕΣΟΡΟ ΤΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:14 am

""Οι "ορισμενοι" εισαι και εσυ αφου προτιμησες τον ατλα. Μπραβο σου που σε κοροιδευεις δημοσιως. ""


ΒΡΕ ΠΡΟΦΕΣΟΡΟ ΤΗΣ ..ΑΠΟΞΩ.... ΕΧΩ ΕΓΩ ΘΕΣΗ ΒΑΣΙΚΟΥ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ? ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΩ ,Η ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ...
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ..
ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ? ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΨΑΧΝΕΙς ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙς ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΠΑς ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙς ΠΟΤΕ ΤΗ ΦΙΛΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:17 am

"""υ.γ η καβλα να παιζεις αλλαγη στον ατλα μπορει να σε φτιαχνει. Αλλα εγω ουτε αλλαγη δεν σε εβλεπα στην Α. Βασικος στην Β ησουνα. Ρε κοιτα κατι αδικιες για παικτες που ειναι στοχος ΠΟΛΥ μεγαλων ευρωπαικων ομαδων. Θυμασαι που σου ειπα καποτε να μην συχναζεις στα σουπερ μαρκετ γιατι θα σηκωθουν τα γιαουρτια και θα σε παρουν στο κατωπι; Μην ξεχνας την συμβουλη μου."""

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ, Η ΕΣΤΩ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΒΑΣΙΚΟ....ΚΟΙΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΥΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΙΑς ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΜΟΝΙΜΟς ΑΠΩΝ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΤΣΟΥΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:23 am

""Ρε κοιτα κατι αδικιες για παικτες που ειναι στοχος ΠΟΛΥ μεγαλων ευρωπαικων ομαδων. Θυμασαι που σου ειπα καποτε να μην συχναζεις στα σουπερ μαρκετ γιατι θα σηκωθουν τα γιαουρτια και θα σε παρουν στο κατωπι; Μην ξεχνας την συμβουλη μου."""


ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΧΟΣ ΚΑΜΙΑς ΟΜΑΔΑς..ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΧΟς ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΟΥΤ...ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΑΥΤΟ....Ο ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΠΟΔΙΩΓΜΕΝΟΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ.... ΝΑ ΒΑΛΕΙς ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙς ΤΟΝ ...ΑΠΟΚΛΗΡΟ...ΤΟΥ ΤΣΙΤΣΑΝΗ...

ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ..ΕΞΙΣΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ...ΜΕ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ...
ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΙΖΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ...ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΤΣΕς? ΠΗΓΕς ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙς ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ? ΜΗΠΩς ΨΑΧΝΟΥΝ ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΓΙΑ ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ?

ΑΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ..ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕ ΒΡΙΣΚΕΙς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΣΟΥΤΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΖΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΙΛΟΓΕς ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΒΛΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ..ΟΥΣΤ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:33 am

""Συμπερασμα: επειδη ο ενας που λες δεν προκειται να ειναι στοχος καμιας απο των δυο ομαδων πρωταθλητισμου που αναφερεις αρα ολο το νταραβερι ειναι για τον ετερο. Και επειδη αποκλειεται να θελεις να παει στους ανταγωνιστες σας ειναι προφανες οτι μας επρηξες το ενα και μοναδικο για να πεις εν κατακλειδι "Παππα ελα στον Ατλα".
ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑ.""


ΒΡΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗ ΤΩΝ ΦΟΡΟΥΜ...ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ...ΡΩΤΑ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ...
Ο ΠΑΠΠΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ....
ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ...
Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟς Ο ΑΤΛΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΛΟΣ,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ...ΞΥΠΝΑ ΛΙΓΟ...
Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ,ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΠΑΙΧΤΙΚΗς ΑΞΙΑς,ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗς ΣΥΜΠΑΘΕΙΑς,,ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ .." ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ" ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ "ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ"
ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ,ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΝΕ ΤΟΣΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕς ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙς ΕΤΣΙ....


ΜΙΛΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ 2 ΟΜΑΔΕς ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ...ΟΜΑΔΕς ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙς ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΘΕΙς,ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗς,,ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΕΚΕΙ

ΓΙΑ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΠΑ ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΟΟΟ..ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ....

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...ΑΙΝΤΕΕΕΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 11:41 am

""Οσο για το δημοπουλο κ αυτος εχει σημειωσει σημαντικη προοδο. Ενω 2-3 χρονια πριν ηταν παικτης του 3 τωρα ειναι παικτης του 6. Αλλα πρωτοκλασσατος δεν ειναι. Γιατι πολλες φορες στα μεγαλα ματς τα ντορτια κ οι πενταρες πανε κ ερχονται. Μεγαλος παικτης γινεσαι οταν κερδιζεις μεγαλους παικτες κ οχι τον κοκο κ τον λελε. Καλως η κακως αυτη ειναι η πραγματικοτητα.""



ΕΔΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΕΠΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΙΑΧΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΙΩΡΓΟ....ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ....Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕ ΣΑΣ Η ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΙΤΛΟΥ,,ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΕΛΕΙΟ...
ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΔΗΜΝΟΠΟΥΛΟς ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ,,,ΜΕ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ,ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΤΗ ΝΙΚΗ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ...ΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΕΓΙΝΕ....

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Η ΟΜΑΔΑ ΓΙΩΡΓΟ,ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ...ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΕΙς ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΞΕΡΕΙς ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΣΟΥ ,ΣΤΗΝΕΣΑΙ ΟΠΩς ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙς ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΤΗΝΕΣΑΙ ΣΑΝ ΤΕΣΣΑΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙς ΣΑΝ ΑΣΣΟς...ΣΥΜΦΩΝΕΙς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 4:11 pm

Να διευκρινησω κατι που παρεξηγηθηκε.
Δεν εχω προβλημα καποιος να ειναι μελος της β ομαδας ουτε καν της γ.
Βεβαιως και ειναι και για μενα πολυ σημαντικο δεδομενο το δεσιμο με μια ομαδα ασχετως της αξιας ενος αγωνιζομενου και μαλιστα το απεδειξα κυνηγωντας την συσταση και β και γ και δ ομαδας αλλα δεν μπορει καποιος να λεει στους αλλους πηγαιντε σε καλυτερη ομαδα αλλα ο ιδιος να επικαλειται ψυχικο δεσιμο. Οι αλλοι δηλαδη ειναι ολοι μισθοφοροι;

Παντως ομολογω οτι κακως μπηκα σε μια κουβεντα που ο συζητητης μου δεν θελει να αλλαξει αποψεις. Αποδειξη οτι ουτε καν την λαθος ορθογραφια της λεξης δεν διορθωσε επιμενοντας να την γραφει λαθος λες και ειναι μαγκια. Αν δεν διορθωνεις τα προφανη και αδιαμφισβητητα λαθη προφανως δεν θα το κανεις ουτε για τα αλλα.

Και θα ομολογησω ενα ακομη λαθος μου και θα ζητησω συγνωμη απο τον Μητσο που προσπαθησα να του αλλαξω τα πιστευω του. Μεγαλο παιδι ειναι, βετερανος πια δεν μπορει ο καθενας επειδη χειριζεται κομματακι καλυτερα τα ελληνικα να του αναιρει τον τροπο που αντιλαμβανεται τα πραγματα. Αυτο ειναι κατι υποκειμενικο.

Μπορει να μην ειμαι καλος προπονητης για του λογου του, μπορει να ειμαι παικτης της πενταρας, μπορει να ειμαι και καθυστερημενος ακομα και πανυβλακας κομπλεξικος αλλα Μητσαρα δεν θα νιωσω καλυτερα προσβαλλοντας σε με τετοιους χαρακτηρισμους. Απλως θα σου ξαναζητησω συγνωμη που σε εξοργισα ωστε να συμπεριφερθεις ετσι απλα δεν μπορω να ακολουθησω αυτο το στυλ συνομιλιας.

Μητσαρα και παλι συγνωμη με ειλικρινεια και με καμια δοση ειρωνειας. Η Πιζα δεν ξερω αν φτιαχνει καλες πιτσες αλλα εχει δυο αν δεν απατωμαι πρωταθληματα ευρωπης και ειναι ομαδα παρεα που φτιαχτηκε χωρις χρηματικες μεταγραφες. Αυτο στα ματια μου εχει μεγαλη αξια και το ζηλευω. Αμαρτια εξομολογουμενη δεν ειναι αμαρτια λενε.

Το μονο που με παρηγορει ειναι οτι η πλειονοτητα (ετσι θελω να πιστευω) δεν ασπαζεται τις συγκεκριμενες αποψεις για το προσωπο μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 8:47 am

''''Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ''''''''

Συμφωνω.

''''ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕ ΣΑΣ ''''''

Σε μας δε θα επαιζε. Διοτι απο την αρχη υιοθετησε ενα ακρως προκλητικο {αγωνιστικα} στυλακι απεναντι στους παικτες μας , το οποιο κ βεβαια δε μπορουσε να το υποστηριξει με τα αποτελεσματα του. Κατα καιρους εχει πει πολλες φορες θα σας κανω, θα σας διαλυσω , μπες μωρη κοταρα να παιξουμε κλπ. χωρις βεβαια να εχει κερδισει ΠΟΤΕ κανεναν. Δηλαδη αν μας ειχε κερδισει απο μερικες φορες τον καθενα τι θα ελεγε? Κ γενικοτερα δειχνει αγωνιστικη ασεβεια για την ομαδα μας κ τους παικτες που την απαρτιζουν. Επισης δε θα επαιζε γιατι ειναι αγωνιστικα αρκετα χειροτερος απο τους 4 βασικους μας (ροκ , προεδρο, λεβενταρο κ χατζαρα).

''''''',ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΕΛΕΙΟ..''''''

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια


''''',ΜΕ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ '''''''''

Αυτο μαλλον ειναι μομφη για τον Μαρκο..



'''''ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Η ΟΜΑΔΑ ΓΙΩΡΓΟ,ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ...ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΕΙς ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΞΕΡΕΙς ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΣΟΥ ,ΣΤΗΝΕΣΑΙ ΟΠΩς ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙς ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΤΗΝΕΣΑΙ ΣΑΝ ΤΕΣΣΑΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙς ΣΑΝ ΑΣΣΟς...ΣΥΜΦΩΝΕΙς?''''''''''''''


Συμφωνω απολυτα. Το ξερεις. Τα εχουμε πει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 10:56 am

""Παντως ομολογω οτι κακως μπηκα σε μια κουβεντα που ο συζητητης μου δεν θελει να αλλαξει αποψεις. Αποδειξη οτι ουτε καν την λαθος ορθογραφια της λεξης δεν διορθωσε επιμενοντας να την γραφει λαθος λες και ειναι μαγκια. Αν δεν διορθωνεις τα προφανη και αδιαμφισβητητα λαθη προφανως δεν θα το κανεις ουτε για τα αλλα."""



ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ....ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕς ΕΣΥ?
ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ,ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ..ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΘΑ ΞΕΧΕΙΜΩΝΙΑΣΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΜΕ..ΑΙΝΤΕ



""ομαδας αλλα δεν μπορει καποιος να λεει στους αλλους πηγαιντε σε καλυτερη ομαδα αλλα ο ιδιος να επικαλειται ψυχικο δεσιμο. Οι αλλοι δηλαδη ειναι ολοι μισθοφορ""'

ΣΤΟ ΕΙΠΑ ..ΔΙΑΝΟΟΥΜΕΝΕ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ...ΕΣΥ ΣΥΓΚΡΙΝΕΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΥΧΙΚΑ ΔΕΣΙΜΑΤΑ,ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟς ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΥΧΙΚΑ ΔΕΣΙΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ Η ΟΧΙ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ,ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟ,,ΟΥΤΕ ΥΠΕΔΕΙΞΑ ΤΕΤΟΙΟ ΔΡΟΜΟ...
ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ....
ΕΣΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑ...ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΩ ΠΟΤΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΣΤΗ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 10:58 am

""Μητσαρα δεν θα νιωσω καλυτερα προσβαλλοντας σε με τετοιους χαρακτηρισμους. Απλως θα σου ξαναζητησω συγνωμη που σε εξοργισα ωστε να συμπεριφερθεις ετσι απλα δεν μπορω να ακολουθησω αυτο το στυλ συνομιλιας."""

ΔΕ ΜΕ ΕΞΟΡΓΙΣΕς ΦΙΛΕ..ΕΞΑΛΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..ΑΥΤΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟς ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ..ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑς ΜΕ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΣΥΓΚΡΙΣΕΙς ΝΑ ΒΓΑΛΕΙς ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΓΑ ΞΥΓΓΙ....ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ ΣΤΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΡΛΑΠΙΠΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 11:03 am

""Μπορει να μην ειμαι καλος προπονητης για του λογου του, μπορει να ειμαι παικτης της πενταρας, μπορει να ειμαι και καθυστερημενος ακομα και πανυβλακας κομπλεξικος αλλα Μητσαρα δεν θα νιωσω καλυτερα προσβαλλοντας σε με τετοιους χαρακτηρισμους. Απλως θα σου ξαναζητησω συγνωμη που σε εξοργισα ωστε να συμπεριφερθεις ετσι απλα δεν μπορω να ακολουθησω αυτο το στυλ συνομιλιας.


ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΝΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΤΗς ΠΕΝΤΑΡΑΣ..ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΟΜΑΔΑς ΤΟΥς ΑΣΣΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥς ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝΕ ΤΑ ΝΤΟΡΤΙΑ....
ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ....ΥΠΕΡΟΠΤΗΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΜΥΑΛΟ,ΚΑΙ ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ....
ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...

ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΦΙΛΕ..ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΛΕΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 11:11 am

""Μητσαρα και παλι συγνωμη με ειλικρινεια και με καμια δοση ειρωνειας. Η Πιζα δεν ξερω αν φτιαχνει καλες πιτσες αλλα εχει δυο αν δεν απατωμαι πρωταθληματα ευρωπης και ειναι ομαδα παρεα που φτιαχτηκε χωρις χρηματικες μεταγραφες. Αυτο στα ματια μου εχει μεγαλη αξια και το ζηλευω. Αμαρτια εξομολογουμενη δεν ειναι αμαρτια λενε."""

ΔΕ ΞΕΡΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ Η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ,Η ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΟΛΟΜΠΑΡΙΛΙΚΙΑ..ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΤΛΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΑΛΚΟΝΣ ΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΑΝ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΟΜΗ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΠΑΙΧΤΕς ΔΙΚΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΗ ΔΕΚΑΔΑ ΑΝΕΤΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΛΑΝΤΕΡ...ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΥΤΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΥς ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ...ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΕΑ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ..ΜΑΚΑΡΙ...ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ,ΘΑ ΚΑΒΛΩΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΞΩ?
ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΣΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΖΑΙΟς ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΧΤΗΣ? ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΟς ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 11:12 am

""Το μονο που με παρηγορει ειναι οτι η πλειονοτητα (ετσι θελω να πιστευω) δεν ασπαζεται τις συγκεκριμενες αποψεις για το προσωπο μου.""

ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΟΡΚΙΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ......ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΞΑΝ !!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 11:24 am

"""Σε μας δε θα επαιζε. Διοτι απο την αρχη υιοθετησε ενα ακρως προκλητικο {αγωνιστικα} στυλακι απεναντι στους παικτες μας , το οποιο κ βεβαια δε μπορουσε να το υποστηριξει με τα αποτελεσματα του. Κατα καιρους εχει πει πολλες φορες θα σας κανω, θα σας διαλυσω , μπες μωρη κοταρα να παιξουμε κλπ. χωρις βεβαια να εχει κερδισει ΠΟΤΕ κανεναν. Δηλαδη αν μας ειχε κερδισει απο μερικες φορες τον καθενα τι θα ελεγε? Κ γενικοτερα δειχνει αγωνιστικη ασεβεια για την ομαδα μας κ τους παικτες που την απαρτιζουν. Επισης δε θα επαιζε γιατι ειναι αγωνιστικα αρκετα χειροτερος απο τους 4 βασικους μας (ροκ , προεδρο, λεβενταρο κ χατζαρα)."""


ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΩΣΩ ,ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΕΣΥ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΑΝ ΕΝΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ...Η ΑΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΚΟΥ....

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ,ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΙΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΕ ΣΑΣ Ο ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ,Η ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ,ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ..ΑΛΛΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ,ΑΛΛΟΙ ΣΤΟΧΟΙ...

ΑΥΤΟ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΣ..ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΜΑΔΑς ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑς ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ....ΑΝΤΕ ΜΠΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ....
ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ , ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ...




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 1:21 pm

stamatopoulos έγραψε:
""Το μονο που με παρηγορει ειναι οτι η πλειονοτητα (ετσι θελω να πιστευω) δεν ασπαζεται τις συγκεκριμενες αποψεις για το προσωπο μου.""

ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΟΡΚΙΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ......ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΞΑΝ !!!!!!!!!

Για πηγαινε ρωτα λοιπον ολες τις ομαδες ποιες και ποσες μου εκαναν προταση.
Και αν ειμαι κακος προπονητης 'η οχι ας το πουν τα αποτελεσματα. Και προπονητης δεν ειναι μονο αυτος που στηνει αλλα και αυτος που δημιουργει. Σαν ολους τους προπονητες της εξεδρας κρινεις εκ του ασφαλους. Αληθεια αναρωτηθηκες πως εγινε με ροτεησον 7 ατομων να παμε τοσο ψηλα στο ευρωπαικο; Ολοι προδικαζαν αποτυχια σε σχεση με τον συντελεστη δυσκολιας. Το ξερεις οτι πλην ενος οι υπολοιποι επαιξαν ολοι σχεδον το ιδιο και μαλιστα εγω λιγοτερο.

Η Ολυμπια δεν ηταν οταν φτιαχθηκε ομαδα ανταγωνιστικη αλλα στην πορεια εγινε και παραεγινε. Αν εσυ δεν την θεωρουσες ειναι δικαιωμα σου αλλα τα αποτελεσματα της και η στελεχωση της ηταν περσι για πρωταθλητισμο. Τελικο κυπελου και 4αδα στο Γιουροπα λιγκ και κατακτησεις σατελαιτ.
Το μονο που με χαροποιει με τις δηλωσεις σου οτι με δικαιωνεις. Οτι ειχες κομπλεξ εσυ και οι φιλοι σου με την ολυμπια και οπως βλεπω και μαθαινω εξακολουθεις ακομα και αν δεν ειμαι μελος της πραγμα που αποδεικνυει οτι δεν ημουν εγω η αιτια.

Βγαλε οση χολη εχεις αλλα το μονο που εχεις καταφερει ειναι να δειχνεις οτι δεν σεβεσαι την προσπαθεια των αλλων. Σου ζητησα συγνωμη για να μην θεωρεις οτι σε κουρδιζω αλλα εσυ τελικα δεν ξερεις να βαζεις ανω τελεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 1:37 pm

Και ζηταω να μην με πειτε υπερφιαλο που αναφερομαι με περηφανεια που χτυπησε τοσες φορες το τηλεφωνο μου για προταση μεταγραφης.
Απλα τα συναισθηματα μου δεχθηκαν ενα σκωτσεζικο ντουζ απο την αρχικη απογοητευση και την κατοπινη αναγνωριση.
Ηταν απο τα καλυτερα γιατρικα που εχω βιωσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 1:44 pm

stamatopoulos έγραψε:

ΕΣΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑ...ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΩ ΠΟΤΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΣΤΗ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ?

και σε προκαλω ποταπε ψευτη να αποδειξεις αυτο που λες. Αλλιως εισαι μεγαλη παραμυθατζου κοταρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 2:01 pm

stamatopoulos έγραψε:

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΝΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΤΗς ΠΕΝΤΑΡΑΣ..ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΟΜΑΔΑς ΤΟΥς ΑΣΣΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥς ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝΕ ΤΑ ΝΤΟΡΤΙΑ....

αληθεια γιατι εναν τετοιο κοουτς σαν εσενα δεν σε αφηνουν να στησεις; Κατι θα ξερει παραπανω συμπαικτης σου που σε λεει αλεφαντο...

ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ....ΥΠΕΡΟΠΤΗΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΜΥΑΛΟ,ΚΑΙ ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ....

αντε ρε προχθεσινε να παιξεις κανα δυο τελικους παγκοσμιου κυπελλου οπεν και αλλους τοσους και βαλε ημιτελικους που εχει παιξει αυτος που λες υπεροπτη που μιλας λες και εισαι ο φλορες και ο βερχαγεν.

ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...

ναι σου την επεσαν και αλλοι για τις μαλακιες που γραφεις

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:35 pm

""Το μονο που με χαροποιει με τις δηλωσεις σου οτι με δικαιωνεις. Οτι ειχες κομπλεξ εσυ και οι φιλοι σου με την ολυμπια και οπως βλεπω και μαθαινω εξακολουθεις ακομα και αν δεν ειμαι μελος της πραγμα που αποδεικνυει οτι δεν ημουν εγω η αιτια.""


ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ,ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΔΙΩΓΜΕΝΟ....ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ...ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ...ΕΣΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΟΛΟΥς ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΕΝΩ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΞΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΩΤΣΙΕς ΜΑΛΙΣΤΑ....
ΤΟ ΑΝ ΔΩΣΩ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ Η ΕΑΝ ΠΩ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ? Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ....ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ..ΜΕ ΜΕΝΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕς ΤΩΡΑ?

"""Για πηγαινε ρωτα λοιπον ολες τις ομαδες ποιες και ποσες μου εκαναν προταση.
Και αν ειμαι κακος προπονητης 'η οχι ας το πουν τα αποτελεσματα. Και προπονητης δεν ειναι μονο αυτος που στηνει αλλα και αυτος που δημιουργει. Σαν ολους τους προπονητες της εξεδρας κρινεις εκ του ασφαλους. Αληθεια αναρωτηθηκες πως εγινε με ροτεησον 7 ατομων να παμε τοσο ψηλα στο ευρωπαικο; Ολοι προδικαζαν αποτυχια σε σχεση με τον συντελεστη δυσκολιας. Το ξερεις οτι πλην ενος οι υπολοιποι επαιξαν ολοι σχεδον το ιδιο και μαλιστα εγω λιγοτερο."""

ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΕΓΩ ΠΟΣΟΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ? Η ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕς ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕς? ΛΕς ΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ? ΞΕΧΑΣΕς ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:39 pm

""Η Ολυμπια δεν ηταν οταν φτιαχθηκε ομαδα ανταγωνιστικη αλλα στην πορεια εγινε και παραεγινε. Αν εσυ δεν την θεωρουσες ειναι δικαιωμα σου αλλα τα αποτελεσματα της και η στελεχωση της ηταν περσι για πρωταθλητισμο. Τελικο κυπελου και 4αδα στο Γιουροπα λιγκ και κατακτησεις σατελαιτ.
Το μονο που με χαροποιει με τις δηλωσεις σου οτι με δικαιωνεις. Οτι ειχες κομπλεξ εσυ και οι φιλοι σου με την ολυμπια και οπως βλεπω και μαθαινω εξακολουθεις ακομα και αν δεν ειμαι μελος της πραγμα που αποδεικνυει οτι δεν ημουν εγω η αιτια.""'


ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕς ΤΩΡΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ Η ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ? Η ΜΗΠΩς ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ?
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΗ ΚΟΥΠΑ ΤΗΝ ΕΙΔΕς?
ΜΟΥ ΛΕς ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΔΕς ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΚΑΙ ΣΑΤΕΛΑΙΤ? ΑΧΑΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧ......ΕΧΕΙς ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΙΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:41 pm

""αληθεια γιατι εναν τετοιο κοουτς σαν εσενα δεν σε αφηνουν να στησεις; Κατι θα ξερει παραπανω συμπαικτης σου που σε λεει αλεφαντο...


ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ,ΣΕ ΣΕΝΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ


""αντε ρε προχθεσινε να παιξεις κανα δυο τελικους παγκοσμιου κυπελλου οπεν και αλλους τοσους και βαλε ημιτελικους που εχει παιξει αυτος που λες υπεροπτη που μιλας λες και εισαι ο φλορες και ο βερχαγεν."'

ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΕΣΥ ΛΕς ΤΑ ΠΟΛΛΑ..ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΛΕΩ ΚΑΙ ...ΠΑΡΟΛΙΓΟ....ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΣΟΥ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:44 pm

"""Και ζηταω να μην με πειτε υπερφιαλο που αναφερομαι με περηφανεια που χτυπησε τοσες φορες το τηλεφωνο μου για προταση μεταγραφης.
Απλα τα συναισθηματα μου δεχθηκαν ενα σκωτσεζικο ντουζ απο την αρχικη απογοητευση και την κατοπινη αναγνωριση.
Ηταν απο τα καλυτερα γιατρικα που εχω βιωσει.""'



ΑΛΛΙΜΟΝΟ..ΠΟΙΟς ΘΑ ΠΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ !!!!!!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΛΜΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟΣΑ...ΠΑΡΟΛΙΓΟ.... ΠΩς ΚΑΙ ΕΦΥΓΕς ΜΕ ΤΙς ΚΛΩΤΣΙΕΣ....
ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙς ΟΜΑΔΕς ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΟΠΩς ΤΙς ΕΝΝΟΕΙς ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙς......ΜΗΠΩς ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΛΕΦΑΝΤΟς? ΧΑΧΑΑΧΑΑΑΑΧΑΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:47 pm

""Βγαλε οση χολη εχεις αλλα το μονο που εχεις καταφερει ειναι να δειχνεις οτι δεν σεβεσαι την προσπαθεια των αλλων. Σου ζητησα συγνωμη για να μην θεωρεις οτι σε κουρδιζω αλλα εσυ τελικα δεν ξερεις να βαζεις ανω τελεια.""


ΤΗ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.....ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ..ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ,ΤΟΥς ΠΑΡΟΛΙΓΟ ,ΚΑΙ ΤΟΥς ΥΠΕΡΟΠΤΕς ΤΩΝ 2-3 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ.ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΟΥΣ....ΚΟΥΡΔΙΖΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ,ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΑΛΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 04.07.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 10.02.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 23.02.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.04.2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: