Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012

Πήγαινε κάτω 
+4
stamatopoulos
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
professor
subbinews
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:50 pm

"και σε προκαλω ποταπε ψευτη να αποδειξεις αυτο που λες. Αλλιως εισαι μεγαλη παραμυθατζου κοταρα.""

ΞΕΡΕΙΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕς ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝΑ ΟΤΙ "ΑΓΟΡΑΖΕΣ" ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:52 pm

ναι σου την επεσαν και αλλοι για τις μαλακιες που γραφεις


ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΝΕΙς ΦΙΛΕ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ,ΝΑ ΤΗ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΓΡΑΦΕΙ..ΚΑΙ ΟΛΩΝ Η ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ..

ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΚΟΜΗ!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 3:56 pm

ΠΑΝΤΩΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΙΑς ΑΞΙΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΛΜΑΡΕ,ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΚΑΙ ΤΟΣΑ... ΠΑΡΟΛΙΓΟ..,,ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ,,ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΚΡΙΤΗ ΚΑΝΕΙΣ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ,ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ...ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙς ΠΩς ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamy_olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 9:26 pm

Μήτσο, με άλλα συμφωνώ, με άλλα διαφωνώ από όσα λες....

ΜΟΝΟ για ένα πράγμα θα αναφερθώ που το έχεις πει πολλές φορές και επειδή δεν είναι η αλήθεια είναι άδικο να δημιουργείς ψεύτικες εντυπώσεις...

Ο Κεχρής δεν εκδιώχθη από ΚΑΝΕΝΑΝ μέσα από την Ολύμπια. Έφυγε μόνος του επειδή έτσι ένιωσε και για λόγους που αφορούν αυτόν και την ομάδα και κανέναν άλλον. Ούτε κλωτσιές έφαγε, ούτε τίποτε.

Επίσης, επειδή με τον Κεχρή ήμασταν πολλά χρόνια συμπαίκτες δε θυμάμαι ποτέ να είχε φύγει διωγμένος.... Στον Άτλα χειροδικία ναι είχε γίνει (ήσουν και εσύ εκεί παρών και με αυτά δεν κάνουν πλάκα....) αλλά ο Κεχρής αποχώρησε μόνος του, δεν τον έδιωξε κανείς, όπως ετοιμαζόταν και άλλος να αποχωρίσει τότε..

Κάποτε το 1999 ο Κεχρής είχε φύγει από τον Άτλα και πήγε στη Γλυφάδα όπου πάλι μόνος του είχε φύγει. Και από τη Γλυφάδα ξαναέφυγε να πάει στον Άτλα (χρονιά δε θυμάμαι, μάλλον το 2001 ή 2002 κάπου εκεί) όχι διωγμένος από τη Γλυφάδα αλλά επειδή στον Άτλα τα ξαναβρήκε με κάποιους που για προσωπικούς λόγους (και όχι σουμπουτεακούς) είχαν θέμα.

Δεν τα γράφω αυτά για να γίνω δικηγόρος του Κεχρή -δεν χρειάζεται άλλωστε- αλλά γιατί πολύ απλά πρώτον είναι η αλήθεια και δεύτερον γιατί θίχτηκε και η ομάδα μας αλλά και εγώ προσωπικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 Δημοσίευση απάντησης   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 9:46 pm

"'Δεν τα γράφω αυτά για να γίνω δικηγόρος του Κεχρή -δεν χρειάζεται άλλωστε- αλλά γιατί πολύ απλά πρώτον είναι η αλήθεια και δεύτερον γιατί θίχτηκε και η ομάδα μας αλλά και εγώ προσωπικά. "''

ΑΠΟ ΤΙ ΘΙΧΤΗΚΕ ΡΕ ΣΤΑΜΥ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ? ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΝΝΟΙΑ ...ΕΦΥΓΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕς?

Ο ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ,,ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ,,ΚΑΙ ΑΠΟΔΙΩΓΜΕΝΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΧΡΗΣ...ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ?

ΑΝΑΚΤΕΨΑ ΕΓΩ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ,ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΤΛΟΥΣ,ΓΙΑ ΤΡΟΠΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ? ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΤΡΩΓΕΤΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΕΠΙΔΙΚΝΥΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ...

ΑΝΤΙ ΝΑ ΘΙΧΤΕΙς ΜΕ ΑΥΤΟΝ ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕς ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ..ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ... ΤΑ ΕΒΑΛΕς ΜΕ ΜΕΝΑ?

ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 13, 2012 9:49 pm

ΚΑΙ ΣΥ ΠΟΥ ΘΙΧΤΗΚΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ? ΣΤΟ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ ..ΦΕΥΓΕΙ ΜΟΝΟς ΤΟΥ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΝΕΔΕΣ? ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΑΙ...
ΜΗΠΩς ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:53 am

stamatopoulos έγραψε:
"και σε προκαλω ποταπε ψευτη να αποδειξεις αυτο που λες. Αλλιως εισαι μεγαλη παραμυθατζου κοταρα.""

ΞΕΡΕΙΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕς ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝΑ ΟΤΙ "ΑΓΟΡΑΖΕΣ" ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ.....

κο κο κο κο κο κο
Πες μωρη κοταρα παραμυθατζου.
Να δουν ολοι τι παπαροπαραμυθια γραφεις.
Που να δεις στο τελος τα παραμυθια που λετε μεταξυ σας τα εχετε πιστεψει κιολας.
Σε προκαλω να αποδειξεις αυτα που λες αλλα εσυ μονο να λες υπονοουμενα ξερεις.
Πες ρε να γελασει ο κοσμος που μεσα στην κριση ψαχνει κατι τετοια να σκασει το χειλακι του.

Μονο μαγκια τσαμπουκα φωνη και οταν μας προκαλουν να αποδειξουμε τα λογια μας καταπινουμε την γλωσσα μας.

κο κο κο κο κο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 9:06 am

stamatopoulos έγραψε:
ΞΕΧΑΣΕς ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΕ?

αυτο με εκανε να γελασω τοσο που κοντεψα να παθος ελκος.
Περαστικος εγω; Πως προλαβα να παω για κατουρημα και δεν τα εκανα επανω μου ενας θεος το ξερει.
Ο περαστικος ηταν ενας απο τους ιδρυτες της ομαδας που παιζεις πολλα χρονια πριν μαθεις οτι υπαρχει αγωνιστικο σουμπουτεο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 9:14 am

Και επειδη μου αρεσει να λεω και ευχαριστα πραγματα θελω να δωσω πολλα μπραβο στην Πατρα που κατεβασε 2 ομαδες στο τουρνουα.
Εκει κατω μοχθουν για το χομπυ τους. Σε δυο εβδομαδες κανουν το δικο τους τουρνουα.
Εχω απορια ποσοι και ΠΟΙΟΙ θα τους τιμησουν με την παρουσια τους.
Αμα ειναι για ρωμες παρισια βερολινα βρυξελλες με 500αρικα προυπολογισμο ξερουμε να τρεχουμε. Τωρα που αυθημερον το κοστος ειναι μετα βιας ενα πενηνταρικακι ποσοι νοματαιοι θα κανουν αυτο που κανουν καθε μηνα οι επαρχιωτες φιλοι μας και ανεβοκατεβαινουν Αθηνα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 9:28 am

Μεσημεριασε και ακομα οι επισημες σελιδες του πσεαεπ στο φεησμπουκ και το σαιτ δεν εχουν την παραμικρη ενημερωση για το μεητζορ.
Αυτο ηταν τελικα το πλανο του προμοσιον στην ελλαδα για το σουμπουτεο που μας ελεγαν χρονια τωρα;
Γιατι η αναπτυξη με νεο αιμα; 4 συμμετοχες στους παιδες κατω των 15. Για κατω 19 και κατω 12 δεν ειδα να γινει τουρνουα.
Το μονο που εμαθα οτι απασχολουσε τους ιθυνοντες ειναι να απειλουν κλαμπ που θα ηθελαν να ενταξουν παλιους καλους παικτες στην συνθεση τους. Καλα τα λεω πολντο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 11:17 am

""κο κο κο κο κο κο
Πες μωρη κοταρα παραμυθατζου.
Να δουν ολοι τι παπαροπαραμυθια γραφεις.
Που να δεις στο τελος τα παραμυθια που λετε μεταξυ σας τα εχετε πιστεψει κιολας.
Σε προκαλω να αποδειξεις αυτα που λες αλλα εσυ μονο να λες υπονοουμενα ξερεις.
Πες ρε να γελασει ο κοσμος που μεσα στην κριση ψαχνει κατι τετοια να σκασει το χειλακι του.

Μονο μαγκια τσαμπουκα φωνη και οταν μας προκαλουν να αποδειξουμε τα λογια μας καταπινουμε την γλωσσα μας."""

ΜΑ ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΤΑΖΕΣ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙς ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ.....
Ο ΚΟΣΜΟς ΔΕΝ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ..ΕΞΑΛΟΥ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ...
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΣΕΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΔΕ ΣΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕΤΑ....ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 11:20 am

""αυτο με εκανε να γελασω τοσο που κοντεψα να παθος ελκος.
Περαστικος εγω; Πως προλαβα να παω για κατουρημα και δεν τα εκανα επανω μου ενας θεος το ξερει.
Ο περαστικος ηταν ενας απο τους ιδρυτες της ομαδας που παιζεις πολλα χρονια πριν μαθεις οτι υπαρχει αγωνιστικο σουμπουτεο.


ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ....ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ...

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΧΤΕΣ ΗΣΟΥΝΑ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.....ΕΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕΣ? ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ?

ΕΙΧΕΣ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΡΣΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΕς ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 11:23 am

""Και επειδη μου αρεσει να λεω και ευχαριστα πραγματα θελω να δωσω πολλα μπραβο στην Πατρα που κατεβασε 2 ομαδες στο τουρνουα.
Εκει κατω μοχθουν για το χομπυ τους. Σε δυο εβδομαδες κανουν το δικο τους τουρνουα.
Εχω απορια ποσοι και ΠΟΙΟΙ θα τους τιμησουν με την παρουσια τους.
Αμα ειναι για ρωμες παρισια βερολινα βρυξελλες με 500αρικα προυπολογισμο ξερουμε να τρεχουμε. Τωρα που αυθημερον το κοστος ειναι μετα βιας ενα πενηνταρικακι ποσοι νοματαιοι θα κανουν αυτο που κανουν καθε μηνα οι επαρχιωτες φιλοι μας και ανεβοκατεβαινουν Αθηνα""'


ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΕΝΑ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΑ ΕΞΟΔΑ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΗς ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ....ΕΣΥ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΜΩς....
ΕΛΠΙΖΩ ΦΕΤΟς ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΠΟΝΟς ΓΙΑ ΤΟΥς ΑΛΛΟΥς...
ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙς ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΑΠΟ....ΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 11:32 am

""Και επειδη μου αρεσει να λεω και ευχαριστα πραγματα θελω να δωσω πολλα μπραβο στην Πατρα που κατεβασε 2 ομαδες στο τουρνουα.
Εκει κατω μοχθουν για το χομπυ τους. Σε δυο εβδομαδες κανουν το δικο τους τουρνουα.
Εχω απορια ποσοι και ΠΟΙΟΙ θα τους τιμησουν με την παρουσια τους.
Αμα ειναι για ρωμες παρισια βερολινα βρυξελλες με 500αρικα προυπολογισμο ξερουμε να τρεχουμε. Τωρα που αυθημερον το κοστος ειναι μετα βιας ενα πενηνταρικακι ποσοι νοματαιοι θα κανουν αυτο που κανουν καθε μηνα οι επαρχιωτες φιλοι μας και ανεβοκατεβαινουν Αθηνα""


ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕς ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ,ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΚΑΤΙ....ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΛΙΚΙΑ,,ΣΑΤΕΛΑΙΤ,,ΤΕΤΡΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥς ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΡΟΛΙΓΟ...

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Η ΠΡΩΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ...ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ...
ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...?
ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΔΕς ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ..ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΕΙΔΕΣ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ...
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΧΡΗς ΕΚΕΙ ..Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΟΥΤΕ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....

Ε ΡΕ ΒΟΥΡΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΕΣ....ΟΠΩς ΒΓΗΚΑΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ,ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙς ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ...
ΕΧΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΑΤΛΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 5:12 pm

ko ko ko ko

η πρωτη μασκουλα επεσε παραμυθατζη. Δεν ανακατευεις τους αλλους αλλα ολο για τους αλλους που μου εκαναν εκεινο και το αλλο γραφεις. Εγραψες παραμυθι και τωρα δεν θες να το παραδεχθεις.

Οσο για την ιστορια πρεπει να σου πω οτι ο καθενας μπορει να γραφει οτι θελει. Οσα ψεματα γουσταρει στο σαιτ του. Αυτο ομως δεν ειναι ιστορια ειναι προσωπικη αποψη.

Η ιστορια ειναι στην ψυχη του καθενος. Εδω ολοκληρο επισημο διδακτικο βιβλιο εγραψε οτι στριμωχτηκαν στην Σμυρνη το 1922 αλλα ολος ο ελληνικος λαος μιλαει για την καταστροφη της σμυρνης και το θυμαται ως βαρβαρη γενοκτονια.

Και για την σφαγη των Αρμενιων περασε κοντα ενας αιωνας για να αναγνωρισθει παγκοσμιως αλλα ολοι ηξεραν οτι εγινε.
Ρε χατζημανεστρα μηπως ξερεις αλλη ιστορια και για το ολοκαυτωμα; Εγινε τελικα 'η ειναι το εβραικο λομπυ που αναπαραγει ιστοριες για αγριους;

Συγχαρητηρια δεν εδινα στους συμπαικτες μου ουτε οταν κερδιζαν κατι σατελαιτ. Τωρα που κερδισαν τους μισους φαλκονς χωρις τριανταφυλλου φραγκακη μπιζα νομιζω οτι δεν ειναι κατι που θα πρεπει να δημιουργησει ψευδαισθησεις. Και τελικους εχουν παιξει πολλους. Και αυτος ηταν ευκαιρια να κερδιθει με εσενα βασικο.

Αν με θεωρεις ανθρωπο που χαιρομαι 'η λυπαμαι απο τις αποτυχιες 'η τις αποτυχιες των αλλων μαλλον κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια.

Και στο φιναλε μια λες οτι με εδιωξαν κλωτσηδον και μια λες οτι ειμαι κομπλεξικος που δεν τους δινω δημοσια συχαρικια. ΡΕ μπας και θες να κανονισω να σε παρει μεταγραφη ο γιατρος να σε κουραρει τζαμπα;

Παντως παλι δεν σε αφησαν να στησεις την ομαδα. Τετοιο αετοματη του παγκου με τοσες εμπειριες και παραστασεις να μην του δινουν την μπαγκετα να μας αποστομωσει. Φαντασου να ειχες κανει και ποτε τον προπονητη και να ειχες κανει και σεφτε τι θα μας εγραφες τωρα.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 5:27 pm

Αληθεια εσυ που εγινες ξαφνικα φαν της ολυμπια πως σου φανηκε που παροτι δεν συμμετεχουν τρεις απο την πρωτη ομαδα που εφτασε στο βαθρο ευρωπαικου κυπελλου παραμενει ανταγωνιστικη;

Ξερεις πολλες ομαδες που το μπορουν αυτο;
Αλλη μια προσωπικη μου ηττα αυτο ε;

Χατζημανεστρας ονομα και πραγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:08 pm

""Συγχαρητηρια δεν εδινα στους συμπαικτες μου ουτε οταν κερδιζαν κατι σατελαιτ. Τωρα που κερδισαν τους μισους φαλκονς χωρις τριανταφυλλου φραγκακη μπιζα νομιζω οτι δεν ειναι κατι που θα πρεπει να δημιουργησει ψευδαισθησεις. Και τελικους εχουν παιξει πολλους. Και αυτος ηταν ευκαιρια να κερδιθει με εσενα βασικο."'



ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΒΡΕ ΚΕΧΡΟΥΛΗ....ΞΕΧΑΣΕς ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ..ΓΙΑ ΤΙς ΤΕΤΡΑΔΕΣ...ΤΑ ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑΝ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ? ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ...ΣΤΡΑΒΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΤΕς ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΜΑΡΕ ΣΟΥ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕς?

Η ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕς ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΗΤΑΝ ΜΙΣΟΙ,ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕΣ ΗΤΑΝ Η ΑΦΡΟΚΡΕΜΑ...


ΞΕΧΑΣΕς ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ?

ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΤΩΡΑ....ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΥΚΟΥΜΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:11 pm

""η πρωτη μασκουλα επεσε παραμυθατζη. Δεν ανακατευεις τους αλλους αλλα ολο για τους αλλους που μου εκαναν εκεινο και το αλλο γραφεις. Εγραψες παραμυθι και τωρα δεν θες να το παραδεχθεις. "'


ΜΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ...ΕΣΥ ΕΤΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΖΕΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ...ΟΤΑΝ ΤΟΥς ΑΓΟΡΑΖΕς ΕΣΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΙ...ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ....

ΑΝΑΤΡΕΞΕ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥς ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥς ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΕΝΩ ΑΛΛΟΙ ΔΙΝΑΝΕ ΤΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙς ΑΝ ΛΕΩ ΨΕΜΜΑΤΑ....ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΒΕΒΑΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:17 pm

""Αληθεια εσυ που εγινες ξαφνικα φαν της ολυμπια πως σου φανηκε που παροτι δεν συμμετεχουν τρεις απο την πρωτη ομαδα που εφτασε στο βαθρο ευρωπαικου κυπελλου παραμενει ανταγωνιστικη;

Ξερεις πολλες ομαδες που το μπορουν αυτο;
Αλλη μια προσωπικη μου ηττα αυτο ε;

Χατζημανεστρας ονομα και πραγμα."""

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΠΕΗ...ΠΟΛΥ ΚΟΛΑΚΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ....ΠΩς ΕΛΕΓΕ Ο ΨΑΛΤΗς ..ΠΟΛΥ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ...

ΞΑΦΝΙΚΑ Η ΠΡΩΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΓΙΝΕ ...ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ....? ΟΠΩς ΓΡΑΦΕΙς?

ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΘΙΓΟΣΟΥΝΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ Ο ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟς....ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΛΜΑΡΕ..

ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΚΑΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ....
ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΛΕΦΑΝΤΟς? ΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:19 pm

""Συγχαρητηρια δεν εδινα στους συμπαικτες μου ουτε οταν κερδιζαν κατι σατελαιτ. Τωρα που κερδισαν τους μισους φαλκονς χωρις τριανταφυλλου φραγκακη μπιζα νομιζω οτι δεν ειναι κατι που θα πρεπει να δημιουργησει ψευδαισθησεις. Και τελικους εχουν παιξει πολλους. Και αυτος ηταν ευκαιρια να κερδιθει με εσενα βασικο."""


ΒΡΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ ΤΩΡΑ....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙς ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΣΜΟΣ.....

ΑΛΛΑ ΕΝΟΙΑ ΣΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:25 pm

""Και στο φιναλε μια λες οτι με εδιωξαν κλωτσηδον και μια λες οτι ειμαι κομπλεξικος που δεν τους δινω δημοσια συχαρικια. ΡΕ μπας και θες να κανονισω να σε παρει μεταγραφη ο γιατρος να σε κουραρει τζαμπα;""'

ΤΟ ΚΛΩΤΣΗΣΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ..ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΜΟΚΩΣΤΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...ΠΑΝΤΑ ΛΥΝΕΙς ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΝΕΔΕΣ....ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΙΜΑ ΤΙΣ...ΛΥΝΕΙΣ...

ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ....ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΑΜΥ....ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙς ...ΟΤΙ ....ΣΕ ΣΥΜΕΦΕΡΕΙ ...ΟΤΑΝ ...ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΛΩΤΟΥΜΠΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΤΗς ΜΑΣΟΝΙΑΣ....

ΛΕς ΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΣΟΥ,,ΤΟ ΠΑΛΜΑΡΕ ΣΟΥ, Η ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΣΥΓΧΑΡΕΙς? ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ,ΚΑΙ ΜΙΑς ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕς ΓΙΑ ΜΑΣΚΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ...

ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ,ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ,ΚΑΙ ΟΙ ΡΟΜΠΕΣ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:27 pm

""ΡΕ μπας και θες να κανονισω να σε παρει μεταγραφη ο γιατρος να σε κουραρει τζαμπα;""'


ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ....ΚΟΙΤΑ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙς ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΛΑΜΠ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΕΣ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΩ,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΒΡΕΙς ΚΑΙ ΣΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:29 pm

""Και αυτος ηταν ευκαιρια να κερδιθει με εσενα βασικο."'

ΗΜΟΥΝΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΦΙΛΕ..ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΩ..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.201   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:32 pm

""Παντως παλι δεν σε αφησαν να στησεις την ομαδα. Τετοιο αετοματη του παγκου με τοσες εμπειριες και παραστασεις να μην του δινουν την μπαγκετα να μας αποστομωσει. Φαντασου να ειχες κανει και ποτε τον προπονητη και να ειχες κανει και σεφτε τι θα μας εγραφες τωρα.""


ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΣΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΟΜΑΔΑ...ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΙΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ? ΕΞΑΛΟΥ ΗΤΑΝ ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΠΑΛΙ..ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ...

ΕΣΥ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΛΙΚΙΑ,ΟΚΤΑΔΕς ,ΤΕΤΡΑΔΕς,ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ,ΤΕΛΙΚΟΥΣ,ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ,,,ΚΑΙ ΛΙΓΟ...ΠΑΡΟΛΙΓΟ!!!!!

ΑΚΟΥΣΕς ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012 - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 8:34 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑς ΕΙΠΕς? ΕΙΧΕς ΚΟΥΡΣΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑΥΤΟ ΠΕΡΑΣΕς ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕς ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 04.07.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 23.02.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.04.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 20.06.2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: