Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?

Πήγαινε κάτω 
+5
argentinos
professor
atromitos
stamatopoulos
adis
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 7:53 pm

βρε κωστακη τουλουμπακη..εγινες και πονηρος? σε ετσουξε ο κωλος σου με αυτα που σου γραφω ,και ψαχνεις για κοροιδα? σιγα μη σου κανω και συμφωνια ρε,να μη γραφω για να πεις ονοματα...
εδω δε φοβηθηκες να γραψεις οτι στο χωρο διακηνειται ΠΡΕΖΑ και φοβασαι να πεις ονοματα,θες και συμφωνιες?
εγω συμφωνιες με την αφεντια σου ουτε εκανα,ουτε και θα κανω ποτε..οπως δεν εκανα και με κανενα...
εαν θες να πεις ονοματα και να διαμαρτυρηθεις καλως....ισως σε σεβαστουν καποιοι περισσοτερο....
εαν δεν θες να πεις ονοματα παλι καλως....

προσωπικα εμενα ουτε με νοιαζει η γνωμη σου,διοτι...

πρωτον τσαμπα μαγκας δεν ειμαι...

δευτερον στα παπαρια μου ποιοι πληρωσαν και ποιοι οχι..εμενα με νοιαζει να παιζουν ολοι.τραβα βρες τους υπευθυνους ,η αυτους που χρωστανε και ζητα τους τα ρεστα...

τριτον αργα η γρυγορα ολοι πληρωνουν,και ολοι θα πληρωσουν...

τεταρτον αν θες συμφωνιες,με λιστες,τραβα βρες τον ΑΡΤΕΜΗ ΜΑΤΣΑ,να σου δωσει λιστες,να κανετε συμφωνιες,και να βγαλετε κοσμο στη σεντρα...

οι τακτικες του τριτου ραιχ,τα παπαγαλακια,οι ρουφιανοι και οι εντολοδοχοι,δεν ειναι της συνομοταξιας μου ,για να κανω συμφωνιες μαζι σου..

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 8:03 pm

Αντε πάλι ξεκίνησε το θέαμα ο γαύρος. Καλορίζικο το 1ο του γκολ στο Champions League.
Αμα η ομάδα ξέρει να προσφέρει θέαμα είναι απόλαυση.
Και στο Highbury 4-άρα στου θρήνου την κ.......άρα. pale pale pale pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 8:39 pm

Καλή αρχή στον γαύρο. Μπραβο ο Λούτσο!!!! Τους τον έριξε το λούτσο... elephant elephant elephant elephant elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 8:47 pm

δυστηχως ο θρυλος μας δεν επαιξε καλα..αλλα δεν πειραζει...παω τωρα να δω απευθειας τον ΠΡΕΣΒΗ ΜΑΣ.το επομενο ματς ειναι και αυτο απευθειας οποτε ,θα δω και γω την ευρωπαναθα ,οπως μας εβλεπαν αυτοι μεχρι τωρα...αληθεια ποσο ηρθε το σκορ? μη με τρωει η αγωνια για το αποτελεσμα.....

α ρε θρυλαρα ποσο σε αγαπανε..ολοι εσενα βλεπουν...

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης...

αντε και φετος παλι θα κλαινε τα βαζελια οπως κλαιει ο κεχρης για τις συνδρομες..χαχαχαχαχααχ ...

εαν θελετε να βηξετε να μας το πειτε να σας βγαλουμε τη π......α απο το κ....ο ε?
για να βηξετε και να κλασετε ανετα!!!!! αχχαχαχχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 11:51 pm

τι εγινε ρε παιδια? καθησα να δω το βαζελο και ειδα το ΑΠΟΕΛ...
μαλλον θα τον εχει αυριο ε? μμμμμμμμ
αυριο θα στηθω απο νωρις μη κανω λαθος παλι.... Basketball Basketball


'εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ.'..συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 8:07 am

Τι εγινε ρε φιλε PANATHA με τον "καλυτεροι του Αμπραμοβιτς"?
Τελος και αυτος? Δηλαδη οσα ελεγε ακριβως πριν 2 μερες τα ξεχασε αμεσως?
Α ρε τι λαμογια και παραμυθαδες υπαρχουν στον χωρο που παιζουν με τον λαο!!!
Αστερι ο τυπος!
Λες και δεν το ξεραμε!!!
ο «Mr MIG» κάνει λόγο για επικοινωνιακό πόλεμο από συγκεκριμένα Μέσα, ενώ υπογραμμίζει: «Όσο κι αν αγαπώ τον Παναθηναϊκό, αυτή η κατάσταση δεν αντέχεται πια»...

Με ελαφρα ....

Σου εχω παντως μια προταση!!!

Κανε κοπυ την βαθμολογια του πρωταθληματος τωρα που εισαι πρωτος και ο Ολυμπιακος με μηδεν βαθμους να πεφτει κατηγορια!!!

Γιατι οπως ειδες εχθες και λογικα συμπερανες (επειδη θεωρω πως δεν εχεις παρωπίδες) θα εχει τρελο παρτυ φετος στο ελλαντα.

Αντε και απο εμενα σας ευχομαι να βρειτε μια λυση! Δυσκολο μεν, αλλα δεν εχει αξια να το παιρνουμε απο τον ΠΑΟΚ και τον ΑΡΗ
(το αρθρο 44 των 100εκ δεν το υπολογιζω δυστυχως)

Υ.Γ. Εμαθα πως σου επεσε το ποτο στον "καναπε" ή κανω λαθος?

Υ.Γ.2 καιρος ειναι να ξεθαψετε τα κειμενα (σαν του ΚΚΕ που εχει παντα τα ιδια εδω και δεκαετιες) για παραγκες, διαιτητες, ευννοια, σπρωξιμο κτλ....
προβλεπω μεγαλη περαση και φετος!

Φιλικα! (πλακιτσα να κανουμε!)
(το κειμενο το εγραψα σε ενα αλλο φιλο που οπως ηταν λογικο μετα την ηττα μας την ειπε, αλλα ταιριαζει και σε σενα ...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 7:46 pm

ρε παιδια καθησα και σημερα στο καναπε να δω το βαζελο και παλι δε παιζει...

τι εγινε ρε γαμωτο μας κοροιδευουν? μηπως ειναι στο συνδρομητικο?

ειμαι πολυ ατυχος τελικα...μαλλον θα παιζει αυριο!!!!

'εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 6:33 am

Ρε συ στο παιανία tv τους δείχνει.χαχαχαχα
Και να μην βγάζουν γλώσσα οι πανάθες, γιατί ο χωρίς επίσημο ματς θρύλος όσο μπόρεσε έπαιξε καλή μπαλίτσα και κατα την γνώμη μου, το κοράκι τον ψιλοπήδηξε.
Για να δούμε και τους άλλους εκπροσώπους μας σήμερα και κυρίως την Ελλαδάρα στο μπασκετάκι και τα ξαναλέμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 8:31 am

δε λες παλι καλα που ο κορακας δε φοραγε μαυρη εμφανιση?
ποιος ακουγε το κεχρη μετα..θα ελεγε οτι εστειλαν διαιτητη στο καραισκακη ...απο τον ατλα χαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα!!!!!

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 8:57 am

stamatopoulos έγραψε:

εδω δε φοβηθηκες να γραψεις οτι στο χωρο διακηνειται ΠΡΕΖΑ και φοβασαι να πεις ονοματα,θες και συμφωνιες?

professor έγραψε:
Aμα ιδρυθει ΟΚΑΝΑ για τους σουμπουτειστες θα πρεπει να παω πρωτος.

Αλλα ρε αρχαιε δεν παιζουν με την εξαρτηση του καθε κολλημενου.

Τουλαχιστον εγω δεν κλεβω για να παρω την δοση μου ουτε πουλαω δοση για να εχω εξαρτημενο κοσμο. Δεν κανω κακο σε αλλους παρα μονο σε μενα για να με στριμωχνεις ετσι ασχημα.

Με καταλαβαινεις νομιζω.

σταματοπουλε δεν ειναι κακο να μην καταλαβαινεις τι γραφει ο αλλος.

αλλα να γραφω οτι ειμαι αρρωστακι για το σουμπουτεο και οτι δεν κλεβω στο ματς για να γευτω την χαρα του παιγνιδιου και οτι εγω χανω τα ματς αν παιζω φαιρ που γραφω σε εναν φιλο και να το μεταφραζεις οτι εγω ειπα οτι διακινειται πρεζα στο χωρο μας ειναι καμποσα ετη φωτος μακρια.

Εχεις λαλησει κυριολεκτικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 9:00 am

εμαθα κιολας οτι προταθηκε τιμωρια μου στο συμβουλιο γιατι γραφω στα φορουμ.

Γουσταρω απιστευτα.

Τωρα που ειναι της μοδας η απελευθερωση των επαγγελματων τι θα λεγατε να να ανοιξουμε κανενα καινουριο μαγαζακι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 4:21 pm

πολυ σωστα..εγω δεν καταλαβαινω τι λες...
το οτι δεν κλεβεις για να παρεις τη δοση σου,ειναι λογικο..μαλλον καποιος αλλος σε εκλεβε γιαυτο το λογο,για να παρει τη δικια του...

ουτε πουλας δοση για να εχεις εξαρτημενο κοσμο..και αυτο λογικο...ενω καποιοι αλλοι πουλανε για να εχουν...

μεχρι χτες ,δεν ειχες πει ποτε κατι τετοιο.ετσι εγραφες..σημερα προσπαθεις να του αλλαξεις την εννοια,αφου αποδειχτηκε οτι ηταν γραμμενο...

στα υπονοουμενα και στις κατηγοριες εισαι πρωτος,,και μετα ΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ...

μηπως θυμασαι τον αντιπαλο που επαιζες,η να στον θυμισω και αυτον εγω?

αλλα τι ψαχνω να βρω? εδω υποστηριζες οτι λεγαμε μπροστα σε μαρτυρες,οτι ονειρευομασταν τα μεγαλεια που μας ειχες και παιζαμε,,υποστηριζες οτι ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ παιχτες ,ενω αλλοι δινανε τα διπλα και τα τριπλα,...υποστηριζες οτι δεν εχεις θιξει κανενα,ουτε εχεις βρισει κανενα,τη στιγμη που δεν εχεις αφησει ανθρωπο χωρις "ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ",και να εχεις και το θρασσος να ζητας να στα ποσταρουμε για αποδειξη...

εβγαλε κανεις ποτε ακρη με σενα για να βγαλω και γω?

εγω παντως διαφωνω με την αποψη ,του να τιμωρηθεις επειδη γραφεις εδω μεσα..
πρωτον γιατι ειναι αδικο ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΙΓΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ...
δευτερον με ποιανου τις μαλακιες θα γελαμε μετα..χαχαχααχααχαχαχ

οσο για μαγαζι που θες να ανοιξουμε,εχεις να προτεινεις κατι? καμια καλη ιδεα?

εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ..συγγραφεας κεχρης...ααααα!!! και της απελευθερωσης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 4:34 pm

κεχρη τα εμαθες?....τωρα στα γυμναστηρια ,εκτος απο οργανα ,βαρη ,ποδηλατα,και πιλατες,το προγραμμα θα εχει και ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ..σφιγγει λεει το κορμι..
τι λες να γραφτω?εχει ετησια συνδρομη ομως GOLDEN MEMBER,οπως στο σουμπουτεο....

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 4:51 pm

οχι

(απο οτι φαινεται τα καταλαβαινεις αναποδα οποτε ειπα να στο κανω πιο ευκολο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 4:58 pm

stamatopoulos έγραψε:


δευτερον με ποιανου τις μαλακιες θα γελαμε μετα..χαχαχααχααχαχαχ


δεν χρειαζεται να απαντησω...
με αυτουνου που γελαμε τοσο καιρο τωρα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 4:59 pm

τι λες?ανοιγουμε ενα φουρνο?θα φτιαχνουμε τις καλυτερες ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ....

και οταν εχουμε χρονο θα κανουμε προπονηση, μεσα σε ΤΑΨΙ...να μη φευγει και η μπαλα ....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» ανεκδοτακι κανεις;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: