Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?

Πήγαινε κάτω 
+5
argentinos
professor
atromitos
stamatopoulos
adis
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 9:43 am

Ρε συ μήτσο, δεν είπα ότι δεν συμφέρει τιμολογιακά. Απλά θεωρώ ότι κάποιος με οικογένεια και ίσως και άνεργος, δεν νομίζω ότι θα παρεβρεθεί σε όλα τα τουρνουά άρα η κάρτα δεν τον ενδιαφέρει. Και μην ξεχνάς και το 40άρι για μπροστάντζα, σε εποχή που αρχίζουν σχολεία και φροντιστήρια.Κ μην ξεχνάς ότι και πέρυσι κάποιοι που πήγαν και πλήρωσαν και καλά έκαναν, όταν είδαν μετά αλλαγή πολιτικής μπας και μαζευτούν και οι υπόλοιποι αδιάφοροι, θεωρούσαν τον εαυτό τους κορόιδο και με το δίκιο τους.

Αλλά η πρόταση μου που δεν απάντησες ήταν αλλού. Ξαναλέω τόσα κτίρια παρατημένα υπάρχουν, δεν μπορεί επίσημα ο πσεαεπ να πάρει σβάρνα φορείς και δήμους, δεν μπορεί κάτι θα βρεθεί και έτσι δεν θα χρειάζονται ούτε χρυσοί χορηγοί ούτε τίποτα. Και τελικώς οφελημένοι θα είμαστε εμείς οι παίκτες απο τα χαμήλότερα αντίτιμα. Γιατί ναι μεν το να πας μια στο τόσο δεν τρέχει τίποτα, η τιμή συμμετοχής είναι καλή, αλλά αν παίζεις κ βετεράνους κ ομαδικό, συν καφέ νερό βενζίνη σάντουιτς, ζήτω που ξεφύγαμε.

Τέλος πάντων άλλοι αποφασίζουν, παρουσιάζουν ένα προιόν και όποιος θέλει συμμετέχει όποιος δεν θέλει απέχει. Απλά και ωραία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 9:47 am

εγω παντως φιλε κεχρη,μιας και σε επιασε παλι ο πονος,θα προτεινω στο συμβουλιο να σου δωσει ενα τουρνουα.και δυο εαν θες...αφου θα ειμαι μελος ομως δεν θα πληρωσω συμμετοχη ετσι? δεν πιστευω να εχεις αντιρρηση σε αυτο?
εξαλου εσυ ενδιαφερεσαι μονο για την αγωνιστικοτητα των παιχτων..ουδεμια σχεση εχεις με τα ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ...ετσι δεν ειναι?

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑς'...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 9:59 am

στην απαντησα φιλε ατρομητε την ερωτηση...υπαρχουν αιθουσες και χωροι..ποιος ομως θα στη δωσει τσαμπα? θα ζητησει καποιο αντιτημο..τοσα χρονια ο δημακεας εξηπηρετουσε ο ανθρωπος το χωρο.ετρεχε με τις γνωριμιες του,να μπορουμε να εχουμε ενα χωρο να παιζουμε..με ολες τις δυσκολιες και τα αρνητικα...
παντα υπηρχε ομως ενα αντιτιμο..ειναι πολυ δυσκολο να σου δωσει ενας δημος η ενας γνωστος μια αιθουσα,να στησεις τραπεζια,και να την καβατζαρεις προς οφελος σου..εαν καποιος εχει τετοια γνωριμια,η τετοια προταση εγω μαζι του...
γιατι φωναζω για την περισυνη αιθουσα? γιατι με 20ε το μηνα θα ειμασταν ολοι μαγκες και αξιοπρεπεις...
νομιζω οτι απαντησα ξεκαθαρα...
αλλα πες μου αν θες τη γνωμη σου,πως θα προτεινες εσυ να παιζαμε,η τι θα προτεινες να πληρωναμε...εγω ουτε ξερω ποια κατηγορια παιζεις ουτε σε ποσα τουρνουα θα παιξεις φετος....
για μενα ,για τα δεδομενα των τελευταιων χρονων,οταν θα γινουν 12 τουρνουα απο οτι λενε ατομικα και βετερανους συμφερει το 75αρι..
το ομαδικο ειναι 25ε που ειναι δια τεσσερα η πεντε η εξι αναλογως τους παιχτες της ομαδας...
εσυ τι θα προτεινες για λεφτα?

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ'...συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 10:51 am

καταρχάς η κάρτα συμφέρει άλλά εγώ σχολίασα ότι οι εποχές είναι δύσκολες και δύσκολα κάποιος θα τα δώσει τέτοια περίοδο. Και αυτό που είναι αντικίνητρο για τους πιο πολλούς είναι το 40άρι. Γιατί ο κλασικός ο Έλληνας θα σου πει ότι φίλε ήρθα να παίξω, πάρε τα λεφτά σου. Δεν αναγνωρίζει συνδρομή εγγραφή κτλ. Γι αυτό και δεν συμφωνούσα που έλεγες για 20 ευρώ το μήνα για όλους για όλα τα τουρνουά.
Οι υπόλοιπες τιμές κατα την γνώμη μου είναι εντάξει.

Ξέρεις τι θα μπορούσε να είναι καλό κίνητρο; Δυο κατηγορίες η μία τούμπανο με τους καλούς παίκτες με συνδρομές πόντους στο λάντερ κτλ και μια για τους μικρομεσαίους με χαμηλότερη τιμή χωρίς 40άρια κυρίως όμως με περισότερους αγώνες είτε με μεγάλους ομίλους είτε με σουίς.

Και τέλος ίσως πρέπει οι αποφασίζοντες να έχουν στην άκρη του μυαλού τους ότι το να πηγαίνεις σε ένα μέρος συνέχεια καταντάει και ρουτίνα. Πόσο μάλλον αν δεν είσαι και κανας παικταράς, για σκέψου την ψυχολογία του πάω δίνω 10€ παίζω 2 ματς κάνω μια διαιτησία τρώω όλο το πρωί της κυριακής και αν γίνει και μανούρα, απο κει που έλεγα πάω να παίξω να ηρεμήσω καταλήγω σπίτι με τα νεύρα σπασμένα. Οπότε όσο και να αγαπάει κάποιος το παιχνίδι αμα καταντάει έτσι το πράγμα, να πως προκύπτουν τουρνουά με μόνο 40 άτομα.
Ενώ πρόπερσυ, με το μια εδώ και μια εκεί έσπαγε κάπως η ρουτίνα. Σκεφτόταν ο άλλος ότι πχ διοργανώνουν οι φάλκονς ή το χαιδάρι και πρέπει να τους τιμήσω με την παρουσία μου και πήγαινε.


Επειδή σκέψεις και απόψεις και υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε ως αύριο, ίσως είναι καλύτερα να γίνει μια γενική μάζωξη όλων και να ψηφίσουμε όλοι για όλα και να ξεμπερδούμε απο γκρίνιες κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 3:06 pm

professor έγραψε:
;
Αυτο που καταλαβα ειναι οτι με την γκολντ καρντ ειναι οτι αφου παιζεις τζαμπα ολα τα τουρνουα ατομικου αυτο συνεπαγεται οτι δεν υπαρχει προθεση να ανατεθουν τουρνουα σε αλλα κλαμπ ουτε σε αλλους χωρους.
οτι δεν θα δωθουν τουρνουα σε αλλους δεν σημαινει οτι θελω εγω.
αλλα τοσο κομπλεξ εχει αυτος που γραφει ως σταματοπουλος που τα βλεπει ολα μονοπαντα.
Και στο παρελθον δινοντουσαν τουρνουα αλλα εγω δεν ζητησα καν να διοργανωσω.
Ετσι για να διαψευδω με επιχειρηματα και οχι με παπαρολογιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 5:05 pm

εγω φιλε ατρομητε,οταν ελεγα για εικοσαρικο,ενοουσα και το εγραψα,να ειμαστε ολοι μελη,να δινουμε ενα εικοσαρικο το μηνα,να μαζευεται κοντα το χιλιοδιακοσαρι,οποτε θα εβγαινε το νοικι της αιθουσας,και τα εξοδα,και αν λειπανε και μερικα φραγκα θα τα συμπληρωνανε ο λαζαρος,και ο κουτρουμανος.γυφτοι δεν ειναι,τοσα χωσανε....και θα παιζαμε ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΣΑΜΠΑ...αυτο εγραψα 10 φορες.οταν η αιθουσα ειναι βιωσιμη γιατι να πληρωνουμε συμμετοχη? αλλα αυτο το καταλαβανε λιγοι...
αντε να διναμε που και που κανενα μικρο αντιτημο,για την εθνικη η για καποιοες αναβαθμισεις.που ουτε αυτο θα χρειαζοταν γιατι ηταν ειδη αγορασμενα 25 τακιμια για τους παιχτες( φανελες φορμες σορτσ τσαντες)...

τωρα απο τη στιγμη που πηραμε το πουλο,και αλλος γλυφει για να παιξουμε,θα δωσουμε και κανενα φραγκο...και παλι οπως γουσταρει ο καθενας...
θες ανα τουρνουα? θες να γινεις μελος και να εχεις εκπτωση? οτι γουσταρεις...
μακαρι να βρισκοταν μια λυση,να μην εχει ουτε συνδρομη,ουτε συμμετοχη οικονομικη στα τουρνουα,και να παιζαμε και τσαμπα...
εξαλου δεν ειπε κανεις οτι δεν θα δοθουν τουρνουα σε αλλους...ευχαριστως να παω να τημησω τον οποιοδηποτε,αλλα αφου θα ειμαι μελος δεν θα πληρωσω...οποιος θελει τουρνουα για να τον τημησουν ευχαριστως,να δηλωσει συμμετοχη,και θα παω πρωτος...ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΟΜΩς,ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑΜΕΙΟ ΕΤΣΙ? γιατι οποιος θελει τουρνουα για να κανει τζιρο στην ομαδα του,μην κατηγοραει μετα τον ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑ γιατι εχει μαγαζι?
δεν ξερω αν με επιασες....παρεπιπτωντος θελω και γω τουρνουα φετος να με τιμησουν.τι λες?

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ ...ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ...συγγραφεας κεχρης"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 5:23 pm

φιλε κεχρη,κατα πρωτον κανενας δεν ειπε αν θα δοθουν η οχι τουρνουα....

κατα δευτερον οποιος θελει μπορει να ζητησει να του δωσουν,και να παμε να τον τιμησουμε..τα μελη δεν θα πληρωσουν ομως ετσι? αυτο δεν ειναι το σωστο?
αν ειναι να κανω τουρνουα ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑΜΕΙΟ ξερω και γω να κανω ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΤΙΜΗΣΟΥΝ...καταλαβες φιλε?
και οποιος κανει τουρνουα και ΤΑΜΕΙΑ δεν εχει δικαιωμα να φωναζει μετα για..ΜΠΡΑΒΟΥΣ,ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ,ΠΟΡΤΙΕΡΗΔΕς,ΤΣΕΚΑΔΟΡΟΥς,ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕς, και τα συναφη.....με επιασες ετσι???

κατα τριτον η ευαισθησια σου με εχει αφησει αναυδο.υπαρχει κατι που ποτε να μη σου φταιει?

τελος σταματα τις υποθεσεις και τα ψεμματα,κανεις δε γραφει με το ονομα μου,και κανεις δεν ξερει τον κωδικο..οποιος γουσταρει να πει τη γνωμη του,τη λεει επωνυμα η ανωνυμα με το δικο του NICKNAME..

δε μου λες,μικρος οταν επαιζες,δεν ειχες καρτα μελους? δεν ειχες πληρωσει ετησια συνδρομη γιαυτη?σε καθε τουρνουα 1-2 το χρονο δεν πληρωνες συμμετοχη? η σου εδωσε ο ζαλωνης να διοργανωσεις κανενα τουρνουα και δεν το μαθαμε?
ετσι και τωρα θα γινεις μελος,θα πληρωσεις συνδρομη,θα εχεις εκπτωση,και με 75ε θα παιξεις 15 τουρνουα..βετερανους -ατομικο..
εαν δεν θες πληρωνεις τη συνδρομη,και ερχεσαι σε οποιο τουρνουα γουσταρεις

εαν εχεις καμια αλλη ιδεα ευχαριστως να την ακουσουμε..αλλιως παρεμεινε η προσωποποιηση της ΥΠΟΨΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ...

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ,και παντα νοιαζομουν για τα τουρνουα ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ'" ....συγγραφεας κεχρης..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 07, 2011 5:26 pm

γνωμη μου παντα ε? για να μην εχουμε παρεξηγησεις...και οποιος εχεις ιδεες για το πως θα παιξουμε,ανετα,οργανωμενα,και τσαμπα εγω μαζι του!!!!!

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 12:20 am

γιαυτο που ειπες φιλε ατρομητε,οτι μπορουνε να χωριστουνε οι κατηγοριες ,σε καλους παιχτες που θελουν ποντους και λαντερ,και σε κατηγορια μικρομεσαιων,συμφωνω και γω....εαν ομως μαζεψεις τους μικρομεσαιους,που δεν θελουν,ουτε λαντερ,ουτε σοβαρους αγωνες,ουτε ανταγωνισμο,σφυρα μου να ερθω και γω....

βεβαια υπαρχει και αλλη λυση..εαν θες μια κατηγορια "τουμπανο" οπως ειπες,και μια με μικρομεσαιους,μπορεις να απευθυνθεις στον κεχρη...ειναι ειδικος στα ΤΟΥΜΠΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙς ΚΑΡΑΜΟΥΖΕΣ χαχαχαχαχαχχαχαχααχ....
αυτος θα στα χωρισει ολα τελεια.....
εδω περισυ εγραψε οτι μου εδωσε Χ ο πουλιδης για να περασω στημενο ομιλο..χαχαχαχαχαχχαχαχαχ


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟς...συγγραφεας κεχρης....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 12:37 am

Ας πω λοιπον και εγω την γνωμη μου Very Happy Very Happy
Πρώτον για το ομαδικο τα ξαναειπα, πιστευω πως θα ηταν καλυτερο να εχει τουλαχιστον 8 ομαδες η Α κατηγορια (και για μενα 10 ειναι
ο καλυτερος αριθμος, αν υπηρχαν ομαδες που θα το ηθελαν)
Δεν εχω καταλαβει τι παιζει και για να πω την αληθεια στεναχωρηθηκα με αυτα που διαβασα απο τον Αλιαδη, γιατι πραγματικα πιστευα
πως φετος παμε να κανουμε ολοι μια καουνουργια αρχη. Δεν ξερω ποιος και τι απλως πιστευω στην καλη θεληση και στο οτι
πρεπει να προσπαθησουμε να ευχαριστησουμε τους πολλους.

Για το "τιμολογιο" Very Happy
και εγω θεωρω πως η γκολντεν καρτα ειναι καλη για του βετερανους και αυτους που ειναι "μπετο" που λεει και ο Κουτης.
Ισως ομως δεν συμφερει αλλους τοσο πολυ.

Επισης (και το ειχα ξαναγραψει παλια) πιστευω πως το να ζητας 20+20 + 10 (το τουρνουα) απο ενα νεο που λογικα προσπαθουμε
να φερουμε στον χωρο, θα εχει ακριβως το αντιθετο αποτελεσμα.
Ενας που θα ερθει να παιξει και μπορει να παιξει 2 ή 3 παιχνιδια στον ομιλο (αν εχει 4 ομαδες) φαει πολλα γκολ και μετα τελος, δεν νομιζω πως
θα ενδιαφερθει και πολυ.
Απο την αλλη ο χωρος χρειαζεται ΝΕΟΥΣ (δεν το λεω ηλικιακα) ωστε να μπορουν να βγαινουν πιο ευκολα τα εξοδα και να μοιράζονται.

Το ιδιο ισχυει και για την αυξηση στο ομαδικο. Ειδικα για το κυπελλο που μπορει να παιξεις μονο 1 ματς!
Οπως λεει και ο ατρομητος, η περιοδος ειναι δυσκολη για ολους.
Φοβαμαι πως ισως εχουμε μειωση παικτων φετος.

Επισης τα παιδια απο την επαρχια λογικα δεν θα ερθουν σε πολλα τουρνουα οποτε παλι το 40αρι λογικα θα τους φαινεται βαρυ.

Μια προταση που θα εκανα, θα ηταν το 40αρι να ισχυε για αυτους που θα παιξουν σε ενα αριθμο πχ τουλαχιστον 6 τουρνουα.
Ετσι δεν θα διωξεις παικτες που θα ερθουν 2-3 φορες μονο τον χρονο, και ουσιαστικα θεωρω πως ειναι κερδοφορο (απο το να μην τους εχεις καθολου)
Αν ερθουν σε λιγοτερα τουρνουα, ζητα πχ 13 αντι για 10 ευρω. Και αν ερθουν σε πανω απο 6, τοτε βαλτους να πληρωσουν ολη τη συνδρομη.

Επισης η γκολντεν θα επρεπε να ηταν λιγο φθηνοτερο σε αυτους που δεν ειναι βετερανοι.
Υπαρχουν και παικτες που ειναι κατω απο το 100 οποτε χανουν τα 3 σατελαιτ, αρα ηδη αν δεν ειναι βετερανοι, τους παει μια ή αλλη σχεδον.
Και κανεις δεν θα δωσει τοσα λεφτα μπροστα γιατ δεν θα ξερει αν θα μπορεσει σιγουρα να παει σε ολα τα τουρνουα.
Προσωπικα την γκολντεν την θεωρω καλη ιδεα (σαν το διαρκειας πχ) αλλα θα επρεπε να ειναι πχ 60 για τους μη βετερανους.

Ετσι θα σιγουρεψεις ολα τα "μπετα" τους σιγουρους που θα ερθουν σχεδον σε ολα, και δεν θα διωξεις αυτους που θελουν αν ερθουν σε λιγοτερα και δεν θα
παιξουν πολλα ματς.
Πχ στην Ολυμπια θα μπορουσαμε να κατεβασουμε 4 ισως και 5 ομαδες, αλλα ισως αρκετοι προτιμησουν να μη κατεβουν αν το ομαδικο
ειναι 25 και μπορει να παιξουν μονο 2 ματς σε ενα διεθνες τουρνουα.
Και το προβλημα γινεται μεγαλυτερο γιατι διαβασα πως θα πρεπει οσοι θελουν να παιξουν ομαδικο να εχουν πληρωσει το 40αρι.
Δηλαδη το πιο πιθανο σεναριο θα ειναι, να χαθουν αρκετοι παικτες που θα πληρωναν τουλαχιστον καποια τουρνουα και θα ερχονταν σε καποια ομαδικα.

Ισως θα πρεπει το συμβουλιο να σκεφτει κατι λιγο διαφορετικο για να βοηθησει να ερθουν νεοι παικτες. Γιατι αυτο θα τους ωφελήσει ολους.
Αλλιως πολυ φοβαμαι πως οι νεοι θα προτιμησουν να μεινουν να παιζουν στις ομαδες τους και μονο.

Αποψη μου και μονο.

Υ.Γ.
Προσωπικα θα ηθελα εδω στο φορουμ να υπαρχει και καποιος του συμβουλιου που θα απανταει και θα εξηγει τις αποφασεις.
Αν θεωρησουμε πως αυτο ειναι το βασικο φορουμ. Και τον Λεωνιδα και τον Ακη. Ειναι αναγκαια η επικοινωνια.
Μαλιστα η δικια μου αποψη ειναι οσοι γραφουν στο/α φορουμ να ειναι επώνυμα. Τουλαχιστον οταν θελουν να κανουν κρισεις!

Περαστικα και στον Δ. Κουτη! Πανω απο ολα υγεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 7:00 am

Το κερδος το φερνει η καταναλωση.
Την καταναλωση την φερνει η σχεση ποιοτητας κοστους.
Λυπαμαι αλλα τα νταβατζιλικια -εβαλα τα λεφτα μου και θελω να κανω αποσβεση- ή εβαλα τα λεφτα μου και δεν θα μου πειτε οι αλλοι τι να κανω παραγουν αναποδα αποτελεσματα.

Υποχρεωτικη εγγραφη και συνδρομη 20 + 20 ε διωχνει κοσμο. Ο παπ τα εγραψε επειδη ηδη συμπαικτες μας αποθαρρυνθηκαν στο ακουσμα του ποσου.
Αν ομως ελεγες σαν ομοσπονδια 5ε + 5ε σε καθε παικτη που δηλωνει καθε κλαμπ στο ροστερ του ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ τοτε θα επαιρνες με το ενα τεταρτο του αρχικου κοστους τουλαχιστον τα διπλασια.
Πεντε επιτοπου τον σεπτεμβρη και 5 τον δεκεμβρη. Θα στα μαζευαν τα κλαμπ και θα ησουν αρχοντας.
Αλλα θελει νιονιο. Και να μπαινεις στο πετσι του αλλου. Οχι να λες ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
Τα γκολντεν καρντ δειχνουν στους απεξω οτι θελεις να παρεις τα λεφτα μπροστα. ΓΙΑΤΙ; ή φοβασαι το φιασκο ή δεν εχεις αιμα. Και τα δυο σε εκθετουν σαν διοργανωτη.
Δεν μπορεις να παιρνεις 25ε συμμετοχη ομαδικου. Δεν μπορει να μην προβλεπεις οτι οι β ομαδες θελουν χαμηλοτερο κοστολογιο. Αν μια ομαδα δεν κατεβει εχασες αμεσως τα 5ε που εβαλες καπελο στις ομαδες για να συμμετεχουν. Και αντι να παρεις περισσοτερα θα παρεις λιγοτερα.

Υ.Γ δεν τα γραφω για να ανοιξω τα ματια σε καποιους. Απλα γιατι βλεπω οτι παλι δεν θα εχουν κοσμο τα τουρνουα και θα ριχνουν ευθυνες στον ενα και στον αλλο.

Υ.Γ.2 εδω ανοιξαν οι ασκοι του αιολου για το αν θα παιξει η γλυφαδα α κατηγορια. Λες και θα αλλαζε τιποτα αν γινοταν αυτο. Ομως πριν καλα ξεκινησει η σεζον βγηκαν μαχαιρια για μια μαλακια και μιση. Και μετα λετε οτι εγω δεν ειμαι διπλωματης...

Αν θες να το παιζεις Μαρινακης παιρνεις τον Βαλβερδε προπονητη και δεν κανεις ο ιδιος τον κοουτς. Για να μην πανε στραφι τα λεφτουδακια σου. Και δεν ισχυει μονο στις ομαδες αλλα και στις επιχειρησεις. Αυτο κανουν οι μανατζερ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 7:25 am

Μητσάρα, δεν μπορώ παρα να πω οτι ο georgy με κάλυψε απόλυτα. Καλώς ή κακώς συμφωνώ σε όλα.
Η δική μου πρόταση όπως ξανάγραψα είναι να γίνει μια ανοικτή μάζωξη, να τεθούν όλα επι τάπητος (όλα όμως και αγωνιστικό και θέμα μελών, συνδρομών, κόστος αίθουσας κλπ) και να αναλυθεί το κάθετι χωριστά και να ψηφίσουν όλοι ώστε να καταλήξουμε κάπου. Απο κει και πέρα θα έχει αποφασίσει η πλειοψηφία όποιος δεν γουστάρει πάει σπίτι του.
Να ενημερωθούμε και επίσημα τι μπάτζετ χρειάζεται η χρονιά για να βγει. Αν τώρα κάποιος θέλει να κάνει χορηγία καλοδεχούμενη και αυτή.

Και για το 20άρι που λέγαμε που βγαίνουν περίπου 1200, εγώ μπορώ να σου προτείνω να το εφαρμόσουν ανοικτά, δηλαδή όποιος θέλει δίνει 20 και είναι οκ για όλο τον μήνα, οι υπόλοιποι μόνο όταν παίζουν πληρώνουν.

Τέλος ρε συ μήτσο θέλω τη γνώμη σου σε κάτι.
Δεν αποδοκιμάζω γενικά το 40άρι σαν τακτική μέλος και συνδρομή, αλλά σε τέτοιους καιρούς είναι σοβαρό αντικίνητρο. Και έχουμε και το περσινό ιστορικό με την μεγάλη αποχή. Και μην μου πεις ότι δεν ήταν το 40άρι ο λόγος.
Άσε που βγήκαν και φήμες που έλεγαν ότι κάποιοι έπαιξαν χωρίς να πληρώσουν ενω κάποιοι άλλοι όχι και το πράγμα ξέφυγε τελείως. Εγώ δεν κρίνω αν έγινε ή δεν έγινε κάτι τέτοιο αλλά άμα ξεκινήσει η χρονιά πάλι έτσι κλάφτα χαράλαμπε.

Τέλως πάντων εμείς είμαστε για να παίζουμε και να διασκεδάζουμε, άντε να καλαμπουρίζουμε και στο φόρουμ. Τα υπόλοιπα είναι δουλειά άλλων.

Και επειδή πλέον τα πάντα στην κοινωνία μας έχουν γίνει σαν το εμπόριο, εγώ έχω να πω ότι κύριοι αποφασίστε ότι θέλετε και όπως εσείς κρίνετε. Εμείς σαν πελάτες κρίνουμε το προσφερόμενο προιόν και αν μας καλύπει συμμετέχουμε, αν όχι αδιαφορούμε. Αυτό θεωρώ ότι είναι το καλύτερο και ούτε γκρίνιες ούτε τίποτα.

ΥΓ Απλά το νου σας γιατί έχουμε οδηγό την περυσινή χρονιά.
Και μην ξεχνάτε, οι καιροί είναι δύσκολοι και τα χειρότερα δεν ήρθαν ακόμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 9:08 am

καταρχας,να πω στο φιλο μου τον κεχρη,οτι το "λεφτα υπαρχουν" το λεω εγω..δεν το λεει κανενας του διοικητικου συμβουλιου.εγω ουτε του διοικητικου ειμαι,ουτε οικονομικη πολιτικη εφαρμοζω..
αυτοι που θελει να μπουν στο πετσι του κοσμου,η οτι δεν εχουν νιονιο,δεν εχουν καμια σχεση με αυτον που γραφει ..λεφτα υπαρχουν...
δεν του το σφυριξανε αυτο τα πουλακια του? μονο για τα στημενα του σφηρανε?και παντα επιλεκτικα?
και επειδη παλι ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ οτι θα εχει αποχες στα τουρνουα,και θα ριχνει ευθυνες ο ενας στον αλλο,,να του θυμισω οτι ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΧΕς ΠΕΡΙΣΥ,ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΛΟΓΟς...

ΑΤΡΟΜΗΤΕ δεν εχω λογο να διαφωνησω μαζι σου..ο καθενας μπορει να λεει τη γνωμη του..αλλο το συμφερον(οικονομικο) για καποιον που παει σε ολα τα τουρνουα,αλλο για τους βετερανους,αλλο για τους μεγαλους παιχτες ,αλλο για τους μικρομεσαιους,αλλο γιαυτους που δεν παιζουν σατελαιτ..
σεβαστες ολες οι γνωμες,και συμφωνω οτι μπορειτε να μαζευτειτε,και να πειτε τη γνωμη σας στους υπευθυνους,η να τη μεταβιβασει ο εκπροσωπος της ομαδας....

γιατο που ρωτησες τη γνωμη μου.για μενα πρεπει να υπαρχει συνδρομη μελους,και εγραφη...για να εχεις δικαιωματα,υποχρεωσεις,και να ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΕΛΑΙΔΑΣ ανετα,και μεσα στα φορουμ και εξω απο αυτο...

για την τιμη της καρτας μελους,η το ποσο της συμμετοχης ομαδικου και ατομικου,το συζηταμε,και αν θελετε το συζητατε και με τους υπευθυνους...
για μενα παντως η συνδρομη,και η εγραφη ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ....

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟς ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ..
ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ,,ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς,ΑΠΛΑ ΜΕ ΘΕΩΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ... ΑΚΟΥΣΑ,ΕΜΑΘΑ,ΒΓΗΚΑΝ ΦΗΜΕΣ,ΜΟΥ ΣΦΥΡΙΞΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥΛΑΚΙΑ.....

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ..ΣΑΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗς ΚΡΙΝΕΙς..ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙς Η ΑΚΟΛΟΥΘΕΙς ΤΟΝ ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ,ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗ,ΚΑΙ ΘΙΑΣΑΡΧΗ

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...ΧΩΡΙς ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΦΥΡΙΞΟΥΝΕ...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 9:28 am

κεχρη..περισυ εσυ ησουν υπευθυνος για το ομαδικο.αφου λοιπον ετρεξες το τουρνουα φανταστικα,οπως εγραψαν καποιοι,ας ησουν πιο προσεκτικος αφου ηξερες τι θα γινει,οταν υπηρχαν ομαδες που επαιζαν στην κοψη του ξυραφιου..
ας ησουν και πιο ξεκαθαρος τι θα γινει με τα μπαραζ,και ποσες ομαδες θα ανεβουν η θα κατεβουν...
εγραψες πουθενα κατι? καλυφθηκες νομικα και ηθικα?
μονο για πεντοευρα ξερεις να γραφεις ,και να κανεις τον αισθηματια,με το ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΙΑ ΔΑΚΡΥΑ...καλη η ψευτοευαισθησια σου,και το ψευτοενδιαφερον σου,για τη γλυφαδα αλλα εμενα δεν με πειθεις....

"εγω που ημουν παντα λατρης της ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ"...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 12:05 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ..ΣΑΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗς ΚΡΙΝΕΙς..ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙς Η ΑΚΟΛΟΥΘΕΙς ΤΟΝ ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ,ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗ,ΚΑΙ ΘΙΑΣΑΡΧΗ

Εγώ δεν είπα τίποτα περι προφέσσορα. Και σίγουρα ο καθηγητής δεν είναι η μόνη λύση.
Έχει και αλλού πορτοκαλιές. Σπίτι με φίλους, άλλες λέσχες ή και σπίτια έστω κ με 2 γήπεδα. Ανάλογα τι ζητάει και με τι βολεύεται ο καθένας. ΄Ξέρεις πόσος κόσμος υπάρχει που ασχολείται αλλά δεν γουστάρει επισημότητες κλπ; Ή έστω δεν έχουν την ίδια μούρλια με την δική μας για να τρέχουν συνέχεια.

Για τις εγγραφές και συνδρομές δεν διαφωνώ και τόσο αλλά το είπα ότι 20+20=40 τις σημερινές εποχές είναι για πολλούς απαγορευτικό. Μακάρι να διαψευστώ αλλά δεν το κόβω.

Ο χρόνος θα δείξει.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 12:39 pm

ολες οι γνωμες φιλε ειναι σεβαστες.ανεξαρτητως συμπαθειων η οχι...
μακαρι οι υπευθυνοι να βρουν λυσεις, που να ειναι ολοι ικανοποιημενοι, αναλογα με το κεφι και τα λεφτα που διαθετει ο καθε παιχτης...

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης,και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 12:44 pm

και μια ερωτηση...εγραψες.."ο καθηγητης δεν ειναι η μονη λυση"...
σε ποιον καθηγητη αναφερεσαι αν επιτρεπεται?

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ'...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 4:48 pm

ας ησουν και πιο ξεκαθαρος τι θα γινει με τα μπαραζ,και ποσες ομαδες θα ανεβουν η θα κατεβουν...

κοιτα μην ξανοιγεσαι γιατι θα εκτεθεις ΠΑΛΙ.

ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΜΠΑΡΑΖ. Εχω μιλησει με πολλους και το θυμουνται. Και εχω κρατησει τα μειλ μου.

Εγω δεν ειχα καμια υποχρεωση να ανεβασω κατι. Δηλαδη φετος εχει υποχρεωση ο Αγγελινας να σηκωνει ανακοινωσεις;

ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΧΕς ΠΕΡΙΣΥ,ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΛΟΓΟς...

περσι λεβεντη μου που απο μνημη σκιζεις δεν υπηρχαν αποχες. ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΙ υπηρχαν για τα λεφτα. Εμας δεν μας αφηναν να παιξουμε ενω πηγαιναμε γιατι ηθελαν νταβατζιλικι λεφτα. Και προπερσι που απηχαμε στο πρωταθλημα το καναμε γιατι δεν προστατευτηκε παικτης της ομαδας μας.

Αποψη μου επειδη πιθανως δεν καταλαβαινεις οτι με αυτα που γραφεις εκτιθεσαι μην ξανοιγεσαι. Ενταξει θες να παρεις το μερος των φιλων σου και το σεβομαι αλλα μαλλον απο τα σχολια που εισπραττω δεν το καταφερνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 5:41 pm

επειδη λοιπον εγω το θεμα της αιθουσας το ειχα προβλεψει απο δεκαετιας και το ειχα προσπαθησει υπο αντιξοες συνθηκες εξ αρχης νιωθω δικαιωμενος που τωρα η υπαρξη αιθουσας ειναι μονοδρομος και για τα κλαμπ και την ομοσπονδια.

Πριν εναμιση χρονο η λεσχη της Ολυμπιας ζουσε με τις συνδρομες των πρωτεργατων της. Ομως αναγκαζομασταν να βαζουμε τα διπλα λεφτα για να ειμαστε αυταρκεις οικονομικα. Ειχαμε ομως εφησυχασει οτι βγαινει το ενοικι με τα δικα μας και δεν ενδιαφερομασταν να αλλαξουμε το καθεστως.

Μια μερα λοιπον πηρα την αποφαση και ειπα θα δινουμε τα μισα και θα αρχιζουμε να κυνηγαμε τα εσοδα. Παροτι υπηρχε εντονη δυσπιστια για το αποτελεσμα μαζι με καποιες αλλες κινησεις απο τον πρωτο σχεδον μηνα μεχρι σημερα τα οικονομικα μας ηταν και ειναι υγιη.

Δεν μπορεις λοιπον να οργανωνεις λεσχες με ανθρωπους που παντα ηταν εναντιον αυτης της ιδεας με ανθρωπους που φοβοντουσαν να ρισκαρουν με ανθρωπους που ουδεποτε ειχαν καν σκεφτει την βιωσιμοτητα ενος τετοιου εγχειρηματος.

Σε πολλα συμφωνω με τον ατρομητο αλλα τωρα η προσεγγιση του δεν μου αρεσε. Δεν λεμε ποσο κανει αυτη η αιθουσα ποσοι ειμαστε και κανουμε την διαιρεση για να βρουμε τι θα ζητησουμε για συνδρομη.Λεμε ποσοι ειμαστε ποσα μπορουμε να παρουμε απο τον καθενα και το γινομενο ειναι ο προυπολογισμος μας.

Δεν μπορει η ολυμπια χωρις πολλα πολλα απο χορηγιες και με μονη δυναμη τους 25-30 παικτες της να συντηρει μια λεσχη και να μην μπορει μια ομοσπονδια που αρμεγει απο μια δεξαμενη 100 και πλεον παικτων να μην μπορει να επιβιωνει χωρις οικονομικες ενεσεις. Κατι γινεται λαθος. Αλλα για να διορθωσεις ενα λαθος πρεπει πρωτα να το δεις και κατοπιν να το παραδεχθεις...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? Δημοσίευση απάντησης   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 8:50 pm

εγω να εκτεθω φιλε κεχρη,ειναι λιγο δυσκολο..μαλλον εσυ εκτιθεσαι και μετα το γυρνας στην αγαπημενη σου αμυντικη..την ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ...

εσυ παριστανες και παριστανεις,τον προεδρο,τον αιθουσαρχη,τον θιασαρχη.εγω ειμαι απλος παιχτης,και οτι λεω το τεκμηριωνω..δεν το ριχνω στη παλαβη...μας κλεψανε,μας σφαξανε,μας διωξανε,μας αποκλεισανε,δεν μας προστατεψανε....ειπαμε βαλε την αδικια του καζατζιδη και ασε τα κροκοδειλια δακρυα....
οσο για τα σχολια που εισπρατεις,θα ειναι ΠΑΛΙ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΦΥΡΙΞΑΝΕ..
ΕΣΥ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙς ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ..
οπως οτι νοσταλγουσαμε τα μεγαλεια που μας ειχες ,και παιζαμε..καλα που ειχα και μαρτυρες...,, και οτι στηνουμε παιχνιδια,..
βεβαιως και περνω το μερος των φιλων μου,οπως παιρνουν και οι δικοι σου το δικο σου μερος...
οσο για το αν εκτιθομαι εγω η εσυ την απαντηση θα την παρεις του χρονου παλι,στις αλλες εκλογες...η φετινη δεν σου εφτασε,δεν τη χορτασες..ισως του χρονου βαλεις μυαλο..αν και δεν το βλεπω...
τοτε θα δεις παλι ποιος εκτιθεται,ποιος γραφει και ξεγραφει,και ποιος λεει ψεμματα....

εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...συγγραφεας κεχρης"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 8:57 pm

ουτε υποχρεωσα κανενα να πει τη γνωμη του,η να δεχτει τη δικια μου...
ο καθενας πιστευει οτι γουσταρει....
αλλα οι γνωμες που εισπρατεις θα ειναι σαν και αυτες που εισεπρατες πριν τις εκλογες...μετα τις εκλογες ομως ...ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ... γινανε ΞΕΦΤΕΛΙΣΜΕΝΕΣ ΚΟΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΟΜΠΟΥΚΟΜΕΝΟΙ.....τα ξεχασες? θα στα θυμησω εγω ολα φετος!!!!!

'οπου και ναναι θα σημανουν οι καμπανες"...το ξερεις το ανταρτικο?

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"..συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 9:00 pm

μηπως τα λεφτα της συμμετοχης και η γκολντεν καρτ ειναι για να φτιαξουν το ΧΡΥΣΟ ΘΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΜΑΣ?

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 9:14 pm

κεχρης.."σε πολλα συμφωνω με τον ατρομητο αλλα τωρα η προσεγγιση του δεν μου αρεσει"...λεμε ποσοι ειμαστε,ποσα μπορουμε να παρουμε απο τον καθενα,και αυτος ειναι ο προυπολογισμος μας"

εμ βεβαια,πως να συμφωνησεις..τωρα δε σε συμφερει... λεμε ποσοι ειμαστε ΘΕΩΡΙΤΙΚΑ ,ποσα μπορουμε να παρουμε απο τον καθενα ΘΕΩΡΙΤΙΚΑ,ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟς ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥς....
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΦΟΡΑΕΙ ΝΙΚΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ..ΠΑΝΤΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ..ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙς ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΟΜΑΔΕς ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΤΡΙΠΛΑ.......ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ...

'εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ ...ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΑ ΘΕΩΡΙΑΣ....συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 9:30 pm

υπηρχε σταματοπουλος υποψηφιος στις εκλογες;
γιατι κορδωνεσαι;
υπηρχε κεχρης υποψηφιος στις εκλογες;
γιατι να τις θυμαμαι;
εγω κατηγορησα αυτους που συμμετειχαν στις εκλογες παρωδια και το παρον με δικαιωνει.
Καταλαβαινω οταν κανω κριτικη να ενοχλουνται καποιοι.
Μα να ενοχλουνται ακομα και οταν δεν κανω; Οταν δινω καλοπροαιρετα συμβουλες;

Και με αποκαλεις εμενα κομπλεξικο; σε χρυσο θρονο;

Οποιος θελει να το παιζει μαγκας ας κατεβαινε σε δικαιες εκλογες. Οχι σε ματιασμενες. Τωρα δυστυχως αλλα στην ματαιοδοξια μου δεν ανηκει το σεναριο υποψηφιος για τιποτα.

υ.γ αν δεν καταλαβαινεις τι γραφω για οικονομικο προυπολογισμο συμπαθα'με αλλα δεν μπορω να σε βοηθησω. Στην ορθογραφια να σου πω το λαθος. Αλλα να σου λεω οτι πρεπει να ζητηθουν συνδρομες που να μπορουν ολοι να ανταπεξελθουν και να καταλαβαινεις οτι πρεπει να παρουμε περισσοτερα απο αυτους που τα εχουν, ε δεν μπορω σηκωνω τα χερια ψηλα.

Καλα σου εγραφα ΝΑΙ, τι ηθελα να κανω διαλογο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?   ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 08, 2011 9:57 pm

εγω δεν βγηκα πριν τις εκλογες ,να τραγουδαω κλεφτικα ενα χρονο,να βριζω το κοσμο,να απαξιωνω τους παντες ,και μετα να κανω τον ιδεολογο..
βεβαιως και ειναι δεκτη η καλοπροεραιτη κριτικη...αλλα το " οι ξεφτελισμενες κοτες,και οι μαλακομπουκομενοι,που πηγαν να ψηφισουν τους μπραβους,τους πορτιερηδες,τους νονους,τους μαγαζατορες,τους βιτρινες...συμπαθαμε φιλαρακι αλλα δεν το κοβω και τοσο καλοπροαιρετη κριτικη,η συμβουλη προς ναυτιλομενους....

εγω θελω παντως να σου φτιαξουμε ενα θρονο..εγραψα και ποστ αλλη φορα γιαυτο.και να εισαι και παραδειγμα προς μιμηση..ερκει να μη μας ζητησουν συνδρομη για να σε βλεπουμε...

αν οι εκλογες ηταν ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΕΣ..μπορουσες να φορας ενα ματακι,ενα φυλαχτο,ενα κομποσκοινι,η να ερχοσουν απο τη λεσχη να σε ξεματιασουμε....

τη γνωμη μου για τις συμμετοχες στην ειπα..αλλοι συμφωνουν αλλοι διαφωνουν..
ο καθενας το βλεπει απο τη πλευρα του..εγω συμφωνω απολυτα με το οτι..καποιοι παρουσιαζουν ενα προιον και οποιος δεν θελει εχει και αλου πορτοκαλιες.οτι ακριβως ειπε ο ατρομητος...με θεωριες και με κλανιες δε βαφουν αυγα....
βρες μας αιθουσα,φτιαξε και ικανοποιητικο τιμολογιο και μετα ,τραγουδα στα φορουμ...επικρησεις και θεωριες και συμβουλες με τα λεφτα των αλλων ξερω να κανω και γω....

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΦΟΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ανεκδοτακι κανεις;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: