Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 O ΠΡΟΦΗΤΗΣ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 22, 2011 7:21 am

στο χωριο μου οι μαγκες οταν αποτυγχανουν παραιτουνται.
βεβαιως μαγκες δεν υπαρχουν πια τους πατησε το τρενο.
αλλα παντα ελπιζεις οτι καποιοι φορανε παντελονια.

η εισαγωγη ειναι αφιερωμενη στο γκραν πρι που δεν εχει ξεκινησει ακομα γιατι βαζουν πατωματα !!!
και εχουν να βαλουν και γηπεδα...

ξερω ξερω
σε εμενα θα αποδοθει παλι η ευθυνη που τα γραφω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 23, 2011 7:02 pm

παλι καλα που ολοκληρωθηκε και χτες και σημερα επιτυχως το τουρνουα...χτες μεχρι να τελειωσουν οι βετερανοι οι μαστορες ειχαν τελειωσει το μισο πατωμα(απο τα τραπεζια και περα)...εβαλαν το αφρολεξ και τη μοκετα....σε μερικες ωρες εκαναν τη δουλεια μιας ολοκληρης εβδομαδας..αλλα αφου τα ξερεις εαν δεν εισαι απο πανω να τους κυνηγας δε γινεται δουλεια...συντομα παντως θα ειναι ετοιμη και ολοκληρωμενη,γιατι πιστευω σα χωρος ειναι ικανοποιητικος για να παιζουμε...
ευτυχως ηταν και ολα τα παιδια απο νωρις εκει ,να βοηθησουν να καθαριστει ο χωρος,και να στηθουν τα τραπεζια...
το μονο δυσαρεστο ο τραυματισμος του μαρκου απο κοψιμο!!!!
εμμ μαρκο μου,τη καστανια οταν τη γυρνανε την κρατανε σταθερα.τι νομιζες οτι εβαζες ορο στο τραπεζι ,η του εβγαζες ακτινογραφια?
στη τελικη αν δεν μπορουσες ας εβλεπες τον αδριανο.ειχε πεσει κατω,ειχε ανοιξει και το καπακι λες και ηταν καπω,και εκανε σερβις στο τριαξονικο...
αυτο ειναι η ξερεις η δεν ξερεις!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 05, 2011 9:42 am

Βλεπω αυτα που γινονται με τον Γιωργακη που παραμυθιαζει ξενους και Ελληνες που αλλα λεει στην Βουλη αλλα στο υπουργικο συμβουλιο αλλα στην κοινοβουλευτικη και αλλα στον λαο και αλλα στο τελος κανει και σπαω το κεφαλι μου να βρω τι μου θυμιζει ρε παιδι μου. Που θα μου παει θα την βρω την ομοιοτητα...

παρεπιπτωντος διαβασα την σελιδα του πσεαεπ και μου σηκωθηκε....η τριχα παλι.

μεταμεσονυχτια σηκωθηκε ανακοινωση αναβολης κατηγοριων που γινοντουσαν αυριο !!!

το καλυτερο ειναι οτι προχθες ανεβηκε προσκληση ενδιαφεροντος για συμμετοχη στις κατηγοριες που ομως λεει το κειμενο οτι η ληξη δηλωσεων ηταν τελη σεπτεμβρη εναμιση μηνα πριν.

και απο κατω υπαρχει καλενταρι που εκκρεμει ΑΚΟΜΑ ο ορισμος και η διεξαγωγη της πρωτης αγωνιστικης και τωρα αναβληθηκε και η δευτερη.

ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ.

Τελικα μπηκαν ατομα στο συμβουλιο για να κανουν δουλεια 'η μονο για μοστρα και για καρεκλιτσα ομοσπονδιακου και γραμματειας;
Γιατι εγω βλεπω τα ιδια τα περσινα.
Και ερωτω επιπλεον;
Οι μαλακες που δινουν τα 60ε για συνδρομες και εγγραφες τι ανταποδοτικα οφελη εισπραττουν; να κοιτανε τον καθρεπτη και να λενε "ποσο μαλακες ειμαστε;"

Περιμενω αυτο το μελος του συμβουλιου που μου ειπε οτι εγω στην επομενη μαλακια θα παραιτηθω. Μπηκα για να βοηθησω και οχι για να δινω αλλοθι. Ειναι αυτος που με πηρε να με καλεσει σε απολογια γιατι λεει αυτα που γραφω μας εκθετουν σε πιθανους σπονσορες. Αυτα που γραφω και οχι αυτα που κανουν!

Μεχρι και ο Καπονι ο προεδρος της φιστφ ο χθεσινος που δεν ηξερε καν την πραγματικη δυναμικη του σουμπουτεο ειχε την ευθιξια να παραιτηθει βλεποντας και ομολογωντας οτι δεν μπορει να βοηθησει. Εδω τριαντα χρονια κανενας δεν εχει παραιτηθει ποτε παρα μονο μια φορα ο φωτοπουλος για λογους ευθιξιας.

υ.γ σας ενημερωνω οτι μονο απο τις συμμετοχες ενος τουρνουα τον μηνα βγαινουν ολα τα εξοδα της νεας λεσχης και με το παραπανω. Αρα τα λεφτα των εγγραφων και συνδρομων πρεπει να περισσευουν αν και πιστευω οτι θα πηγαινουν για αποσβεση της παλιας αιθουσας των ατλα και λαιονς. 'Η δεν περισσευουν γιατι καποιοι δεν πληρωνουν. Ο ταμιας οφειλει να μας ενημερωσει καποια στιγμη τι παιζει.

υ.γ δεν κανω αντιπολιτευση απλως λεω μην τα περασουμε στο ντουκου τα κακως κειμενα και νομιζουν οτι δεν βλεπουμε τι γινεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 06, 2011 1:01 am

μετα την παραιτηση του καπονι ο ντεφραντσεσκο ανακοινωσε οτι τον φλεβαρη θα παραιτηθει και αυτος.
Ε ρε γλεντια τρικουβερτα που αναμενονται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 07, 2011 5:21 pm

""Βλεπω αυτα που γινονται με τον Γιωργακη που παραμυθιαζει ξενους και Ελληνες που αλλα λεει στην Βουλη αλλα στο υπουργικο συμβουλιο αλλα στην κοινοβουλευτικη και αλλα στον λαο και αλλα στο τελος κανει και σπαω το κεφαλι μου να βρω τι μου θυμιζει ρε παιδι μου. Που θα μου παει θα την βρω την ομοιοτητα...""


ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ...ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ..
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ,ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΤΩΧΕΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΔΡΑΧΜΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΤΙΣ ΤΣΟΧΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΤΟΥ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΤΟΤΕ...ΟΥΣΤ ΡΕΕ..


"υ.γ σας ενημερωνω οτι μονο απο τις συμμετοχες ενος τουρνουα τον μηνα βγαινουν ολα τα εξοδα της νεας λεσχης και με το παραπανω. Αρα τα λεφτα των εγγραφων και συνδρομων πρεπει να περισσευουν αν και πιστευω οτι θα πηγαινουν για αποσβεση της παλιας αιθουσας των ατλα και λαιονς. 'Η δεν περισσευουν γιατι καποιοι δεν πληρωνουν. Ο ταμιας οφειλει να μας ενημερωσει καποια στιγμη τι παιζει. ""



ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!! ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΜΙΑ ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ




"μετα την παραιτηση του καπονι ο ντεφραντσεσκο ανακοινωσε οτι τον φλεβαρη θα παραιτηθει και αυτος.
Ε ρε γλεντια τρικουβερτα που αναμενονται..."



ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΘΕΣΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ....ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΥΨΗΛΑ ΚΛΙΜΑΚΙΑ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 07, 2011 10:36 pm

Λεφτα υπαρχουν.
Αλλα οχι για τα ξενοδοχεια των μουσαφιραιων.
Γιατι θα ερθουν οι παραιτημενοι και μη, μελη της φιστφ για μητινγκ στην αθηνα.
Τα μελη του ελληνικου συμβουλιου το εμαθαν πολυ μετα απο οτι κανονισθηκε.
Ευτυχως ειναι ολοι γεροι και δυνατοι για να αποφασισουν για το μελλον του παιχνιδιου...

Σταματοπουλε εγω οταν λεω κατι το τηρω. Δεν αλλαζω γνωμη αν δεν υπαρχει λογος που να μου το επιβαλλει. Ειπα το καλοκαιρι δεν ασχολουμαι με τα διοικητικα οπως ειπα προ τριετιας δεν παιζω ατομικο και δεν εχω παιξει.
Και οπως ειπα προ Σλοβενιας οτι αυτο ειναι το τελευταιο σουμπουτεικο ταξιδι στο εξωτερικο που το σουμπουτεο και τα ταξιδια ειναι τα αγαπημενα μου πραγματα ποσο μαλλον οταν συνδυαζονται.
Τι λες παιρνω τετοιες αποφασεις και θα κατσω να ασχοληθω με τις καρεκλες και τους καρεκλοκενταυρους;
Ενα πρωταθληματακι με την Ολυμπια λιγουρευομαι μεχρι να δω αν ο γιος μου ασχοληθει με το σουμπουτεο (αν υπαρχει σε τρια χρονια οπως το κατεντησαν).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 08, 2011 7:02 pm

""Σταματοπουλε εγω οταν λεω κατι το τηρω. Δεν αλλαζω γνωμη αν δεν υπαρχει λογος που να μου το επιβαλλει. Ειπα το καλοκαιρι δεν ασχολουμαι με τα διοικητικα οπως ειπα προ τριετιας δεν παιζω ατομικο και δεν εχω παιξει.""


KAΛΑ ΜΗΝ ΟΡΚΙΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!! ΓΙΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ "ΛΟΓΟΙ " ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ...


"Και οπως ειπα προ Σλοβενιας οτι αυτο ειναι το τελευταιο σουμπουτεικο ταξιδι στο εξωτερικο που το σουμπουτεο και τα ταξιδια ειναι τα αγαπημενα μου πραγματα ποσο μαλλον οταν συνδυαζονται."


ΝΑΙ ..ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑς ΠΟΥΘΕΝΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ



"Ενα πρωταθληματακι με την Ολυμπια λιγουρευομαι μεχρι να δω αν ο γιος μου ασχοληθει με το σουμπουτεο (αν υπαρχει σε τρια χρονια οπως το κατεντησαν)."



ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΒΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ.....ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 08, 2011 9:58 pm

Aν ειχες την τυχη να παιξεις με αυτους τους συμπαικτες που ειχα στην Σλοβενια που μετα την ληξη του τελευταιου παιγνιδιου μας ηρθαν να με ασπαστουν ξεροντας ποσο σημαντικη ηταν για μενα η τελευταια ταξιδιωτικη-σουμπουτεικη αναμνηση συνοδευομενη με την επιτυχημενη πορεια μας τοτε θα καταλαβαινες οτι δεν θα υπαρχει ποτε λογος που να μου αλλαξει γνωμη ωστε να μην ειναι μια τοσο ωραια αναμνηση η τελευταια.

Οσο για το πρωταθλημα ή καποια αλλη αναλογη επιτυχια κατακτησης πρωτης θεσης με την Ολυμπια θα σου πω κατι. Η επιμονη μου ειναι παροιμιωδης. Και αν δεις στο παρελθον σχεδον οτι εχω ποθησει το εχω κατακτησει. Ισως επειδη δεν ειμαι ματαιοδοξος ολα μου αρκουσαν απο μια φορα. Μεταγραφες εμεις δεν χρειαζομαστε. Αλλοι θελουν μεταγραφες μπας και μας κερδισουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 09, 2011 5:44 am

Και παρεπιπτωντος αντι να ασχολεισαι με την παρτη μου μηπως εχεις κανα νεο για το παγκοσμιο;
οι ξενοι διαβαζω ειναι επιφυλακτικοι, στην φιστφ παραιτηθηκαν παλι οι μισοι, δεν ξερουμε τι μελλει γενεσθαι ουτε καν αν θα ερθουν στην αθηνα για το προγραμματισμενο συμβουλιο, και απο το ελληνικο συμβουλιο μαθαινω οτι δεν εχει ακομα ξεκινησει ο προγραμματισμος του Π.Κ.
και δεν μας παιρνει να βαζουμε πατωματα και γηπεδα το πρωι στην τελετη εναρξης. και δεν τα λεω αυτα με κακοβουλη διαθεση αλλα με το σκεπτικο οτι αν δεν γινει καλο παγκοσμιο κυπελλο δεν θα πουν οτι απετυχε ο ταδε και ο δεινα αλλα η Ελλαδα.

και εμεις παιρνουμε τωρα τηλεφωνα για συμμετοχες στην α εθνικη που επρεπε να ειχαν κλεισει προ διμηνου και μαλιστα θεωρουμε οτι υπηρχαν παικτες που περσι ανεβηκαν και υποβιβαστηκαν ενω καλα ξερουμε οτι οι μισοι παικτες δεν ολοκληρωσαν τα ματς τους και οσα ματς εγιναν, εγιναν χωρις διαιτητη.
Αραγε τα μελη του ελληνικου συμβουλιου ειναι διατεθειμενα να αναλαβουν την ευθυνη και να τρεξουν ωστε να γινει επιτυχως το παγκοσμιο κυπελο 'η ολοι μπηκαν μονο και μονο για να εχουν λογο στις αποφασεις; Μας εφταιγαν οι ξενοι μας εφταιγε η εγχωρια αντιπολιτευση τωρα δεν θα υπαρχει δικαιολογια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 09, 2011 5:39 pm

""Aν ειχες την τυχη να παιξεις με αυτους τους συμπαικτες που ειχα στην Σλοβενια που μετα την ληξη του τελευταιου παιγνιδιου μας ηρθαν να με ασπαστουν ξεροντας ποσο σημαντικη ηταν για μενα η τελευταια ταξιδιωτικη-σουμπουτεικη αναμνηση συνοδευομενη με την επιτυχημενη πορεια μας τοτε θα καταλαβαινες οτι δεν θα υπαρχει ποτε λογος που να μου αλλαξει γνωμη ωστε να μην ειναι μια τοσο ωραια αναμνηση η τελευταια.""


ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥς ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ....ΟΠΩς ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΚΡΙΒΩς ΣΤΗ ΜΕΣΗ ,ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ...
ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ...ΓΙΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ..ΟΠΩς ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙς ΚΑΙ ΕΣΥ..
ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΤΗ ΤΡΙΧΑ ΤΡΙΧΙΑ


""Μεταγραφες εμεις δεν χρειαζομαστε. Αλλοι θελουν μεταγραφες μπας και μας κερδισουν..."""


ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑΣΑΣ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ.
ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕς ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΚΡΑΤΑς ΠΑΝΤΑ..



"και δεν τα λεω αυτα με κακοβουλη διαθεση αλλα με το σκεπτικο οτι αν δεν γινει καλο παγκοσμιο κυπελλο δεν θα πουν οτι απετυχε ο ταδε και ο δεινα αλλα η Ελλαδα."



ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝΕ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΕΞΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ..
ΕΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΟΛΙΑΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ..
ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΕΙΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΝ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΩ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΔΩ,ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...

ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΑΓΓΛΟΙ ΓΑΛΛΟΙ ΒΕΛΓΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΟΥΝ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΣ....
ΛΙΓΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΔΑΥΤΟΥΣ,ΟΠΩς ΛΙΓΟ ΝΟΙΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΕΡΙΣΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΣΤΑ ΑΠΟΓΑΜΙΔΙΑ,ΜΕ 700Ε ΕΞΟΔΑ..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 09, 2011 5:48 pm

""και εμεις παιρνουμε τωρα τηλεφωνα για συμμετοχες στην α εθνικη που επρεπε να ειχαν κλεισει προ διμηνου και μαλιστα θεωρουμε οτι υπηρχαν παικτες που περσι ανεβηκαν και υποβιβαστηκαν ενω καλα ξερουμε οτι οι μισοι παικτες δεν ολοκληρωσαν τα ματς τους και οσα ματς εγιναν, εγιναν χωρις διαιτητη.""


ΤΑ ΞΑΝΑΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΑ...ΟΠΟΙΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Α ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΝΕΤΑ...ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕΣ ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΤΕΤΕΛΕΣΜΕΝΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ...ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ!!!! ΒΑΛΕ WHATS UP ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΧΧ!!!!

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΙΘΟΥΣΑ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ...
ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΔΙΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΦΥΡΑς ΣΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΕΞΑΛΟΥ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ...
ΕΤΣΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΑΙΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕς ΓΡΥΓΟΡΑ...
ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙς ΤΟ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ,ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟς ΗΘΕΛΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Η ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ,ΤΟΝ ΕΙΧΕ...
ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙς ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΟ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 12, 2011 5:47 am

Μετα τα παραπανω ποστ οι απαντησεις σου αποδεικνυουν οτι εισαι καποιος που παιζει σουμπουτεο οχι για να διασκεδασει απο το παιγνιδι αλλα για να χαρει την νικη.
Στην χωρα που γεννηθηκε η φιλοξενια να λες στα παπαρια μου αν περασουν καλα οι ξενοι και στην χωρα που το ευ αγωνιζεσθαι ηταν το σημα κατατεθεν του αθλητικου ιδεωδες να λες οτι καποιοι ξενοι που θα ερθουν να τους μεινει αξεχαστο με σαφη εκδικητικη διαθεση ειναι πολυ ποταπη προσεγγιση για μενα.

Επειδη αρνεισαι να δεις περα απο την μυτη σου με αφορμη για την απαντηση σου περι εθνικων κατηγοριων θα σου πω μερικα πραγματακια.
Οι περσινες κατηγοριες εγιναν με αναβολες καθυστερησεις απουσιες χωρις προγραμμα χωρις διαιτητες χωρις καν να κοινοποιηθουν μεχρι τωρα αποτελεσματα βαθμολογιες.
ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ.
Και φετος λοιπον επαναλαμβανονται ακριβως τα ιδια συμπτωματα. Αναβολες καθυστερησεις και δεν υπαρχει 24 ωρες προ της εναρξης τους ουτε προγραμμα ουτε συμμετεχοντες ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
η προκηρυξη μιλαει για 16 παικτες ανα κατηγορια και μαθαινω οτι θα εχουν τελικα 20 και βαλε παικτες μερικες κατηγοριες.
Και μιλαμε για ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ που βγαζει παικτη στην εθνικη ομαδα. Αν λοιπον κανεις ενα ζαπινγκ σε αλλα τοπικ στο φορουμ και δεις την οργανωση των ανεπισημων τουρνουα των πομπλαδορες που εχουν βγαλει ονοματα καταταξεις ωρολογιο προγραμμα μεχρι και καταταξη λαντερ δεν μπορει να μην μελαγχολησεις που ενα ΝΕΟΣΥΣΤΑΤΟ κλαμπ εχει δεκα (μαλλον εκατο) φορες πιο καλη οργανωση και σεβασμο στους συμμετεχοντες απο την ομοσπονδια.
Αλλα αμα ο αλλος εχει φαει περσι την χλαπατσα και βλεπει και φετος παλι τα ιδια και χειροτερα και ομως τελικα παει να παιξει συγνωμη αυτος δεν ειναι εραστης του παιγνιδιου αλλα σαβουρογαμης.
Και καλα να παθουν ολοι τους που θα πανε να παιξουν. Και μην διανοηθει κανενας να πει οτι "τι μαλακια ηταν αυτη που εχασα την κυριακη μου". Γιατι περσι ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ μου μιλησαν για τις κατηγοριες αυτο το πραγμα μου ειπαν.
Σορρυ αλλα δεν νομιζω οτι αυτες τις διοργανωσεις ονειρευοντουσαν οσοι δινουν τον χρονο τους και το χρημα τους για να ηγουνται της ελληνικης ομοσπονδιας. Δυστυχως ως συνηθως αυτα που γραφω πανε στον βροντο.

Και κλεινω με μια ρητορικη ερωτηση στον Λαζαρο Παπακωνσταντινου.
Εχεις δωσει τοσα για να φτιαξεις μια ομαδα και παρολα αυτα (λαθος κατ'εμε) αφησες το προπονητηλικι σε δυο μισθοφορους κρινοντας τους πιο αξιους απο σενα να κοουτσαρουν.
Πως συνδραμει να θες και να εισαι προπονητης της εθνικης βετερανων; Για την ομαδα σου δεν κρινεις οτι εισαι αξιος αλλα για την εθνικη εισαι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 12, 2011 6:04 am

Σταματοπουλε ξεχασα κατι να σε ρωτησω.
Εγραψες ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΑΓΓΛΟΙ ΓΑΛΛΟΙ ΒΕΛΓΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΟΥΝ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΣ.... αλλα προ ολιγων εβδομαδων μου εγραφες οτι οι ξενοι σας ειναι παρεα σας και πονανε την ομαδα και δεν ειναι μισθοφοροι. Ειναι επειδη οι Μαλτεζοι και οι Πορτογαλοι ειναι φιλελληνες; Και παλι ομως εχετε και 2 εγγλεζους στην ομαδα σας. Αυτοι τελικα ειναι 'η δεν ειναι φιλοι μας.
Ο Αγγελινας λογου χαρη που παιζει χρονια σε Βελγικο κλαμπ δεν εχει Βελγους φιλους τους συμπαικτες του;
Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.
ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΣΦΑΞΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΗ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ.

το πιασες το υπονοουμενο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 12, 2011 6:12 pm

"Μετα τα παραπανω ποστ οι απαντησεις σου αποδεικνυουν οτι εισαι καποιος που παιζει σουμπουτεο οχι για να διασκεδασει απο το παιγνιδι αλλα για να χαρει την νικη."


ΝΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ..ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑΝ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΜΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΟΚΟΡΕΥΕΣΑΙ ΣΑ ΤΟ ΦΟΥΣΤΑΛΟΥΜΠΗ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ!!!! ΙΔΕΟΛΟΓΕ Very Happy Very Happy


""Στην χωρα που γεννηθηκε η φιλοξενια να λες στα παπαρια μου αν περασουν καλα οι ξενοι και στην χωρα που το ευ αγωνιζεσθαι ηταν το σημα κατατεθεν του αθλητικου ιδεωδες να λες οτι καποιοι ξενοι που θα ερθουν να τους μεινει αξεχαστο με σαφη εκδικητικη διαθεση ειναι πολυ ποταπη προσεγγιση για μενα."""

ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ!!! ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΙΚΑΝΟ ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΤΟΛΟΔΟΧΟ ΞΕΝΟ,ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ...
ΕΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ ,ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΟΥΝ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ...THANKS FOR COMMING....Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ!!!!!


"Οι περσινες κατηγοριες εγιναν με αναβολες καθυστερησεις απουσιες χωρις προγραμμα χωρις διαιτητες χωρις καν να κοινοποιηθουν μεχρι τωρα αποτελεσματα βαθμολογιες""


ΣΤΟ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΑ...ΟΙ ΑΓΩΝΕς ΕΓΙΝΑΝ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕς ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΕΓΩ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΧΕΔΟΝ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΗΓΑ.ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ 1 ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΥΡΑΩ 2...
ΟΠΟΙΟς ΗΘΕΛΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΣΥΜΠΑΚΤΗ ΣΟΥ..
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΜΕΝΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΣΙΟΥΤΗ..ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ!!!!



""η προκηρυξη μιλαει για 16 παικτες ανα κατηγορια και μαθαινω οτι θα εχουν τελικα 20 και βαλε παικτες μερικες κατηγοριες.
Και μιλαμε για ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ που βγαζει παικτη στην εθνικη ομαδα. Αν λοιπον κανεις ενα ζαπινγκ σε αλλα τοπικ στο φορουμ και δεις την οργανωση των ανεπισημων τουρνουα των πομπλαδορες που εχουν βγαλει ονοματα καταταξεις ωρολογιο προγραμμα μεχρι και καταταξη λαντερ δεν μπορει να μην μελαγχολησεις που ενα ΝΕΟΣΥΣΤΑΤΟ κλαμπ εχει δεκα (μαλλον εκατο) φορες πιο καλη οργανωση και σεβασμο στους συμμετεχοντες απο την ομοσπονδια."""


ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕς ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕς...
ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΟΣΜΟς ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΕΙς,Ας ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΕ ΜΟΥ!!!!

ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΙς ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙς ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΚΛΑΜΠ..ΣΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΟΜΩς..ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙς ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΗ,ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΑΤΟΜΩΝ,ΚΑΙ ΑΓΩΝΕς ΦΙΛΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΕς ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΕΙς..
ΚΑΙ ΣΕ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΑ ΚΑΠΟΤΕ..ΑΝ ΔΗΛΩΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΣΟΥΝ,ΚΑΙ ΣΕ ΜΗΔΕΝΙΖΑΝΕ,ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ? ΘΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕς ΚΑΙ ΤΟΤΕ?


""Και καλα να παθουν ολοι τους που θα πανε να παιξουν. Και μην διανοηθει κανενας να πει οτι "τι μαλακια ηταν αυτη που εχασα την κυριακη μου". Γιατι περσι ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ μου μιλησαν για τις κατηγοριες αυτο το πραγμα μου ειπαν.
Σορρυ αλλα δεν νομιζω οτι αυτες τις διοργανωσεις ονειρευοντουσαν οσοι δινουν τον χρονο τους και το χρημα τους για να ηγουνται της ελληνικης ομοσπονδιας. Δυστυχως ως συνηθως αυτα που γραφω πανε στον βροντο.""'

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ.ΠΑΝΤΩς ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΡΝΙΟΝΤΑΙ ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΥΣ ΣΟΥ




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 12, 2011 6:33 pm

""Σταματοπουλε ξεχασα κατι να σε ρωτησω.
Εγραψες ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΑΓΓΛΟΙ ΓΑΛΛΟΙ ΒΕΛΓΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΟΥΝ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΣ.... αλλα προ ολιγων εβδομαδων μου εγραφες οτι οι ξενοι σας ειναι παρεα σας και πονανε την ομαδα και δεν ειναι μισθοφοροι. Ειναι επειδη οι Μαλτεζοι και οι Πορτογαλοι ειναι φιλελληνες; Και παλι ομως εχετε και 2 εγγλεζους στην ομαδα σας. Αυτοι τελικα ειναι 'η δεν ειναι φιλοι μας.""


ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΞΑΙΡΕΣΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΤΕΖΟΥΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΛΟΥς...ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΛΤΕΖΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΚΑΙ ΣΕ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ,ΚΑΙ ΣΕ ΒΕΛΓΙΚΑ,ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΑ...
Ο ΚΑΘΕ ΞΕΝΟς ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟς,ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ...
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥ.ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ.
ΤΟ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΝΑ ΠΑΙΧΤΗ(ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ Η ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ) ΑΓΓΛΟ ΓΑΛΛΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΚΙΝΕΖΟ,,ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ Η ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΦΑΡΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥ..ΟΥΤΕ ΘΑ ΝΟΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΟΥΝ,ΟΠΩΣ ΔΕ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΘΑ ΝΟΙΑΣΤΕΙς ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥς ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ,ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑς,ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕς ΕΙΤΕ ΟΧΙ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΕΑ,Η ΤΟΥς ΞΕΧΩΡΙΖΕΙς ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥς...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΝΤΑΛΚΑ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ Η ΚΑΘΕ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΡΕ ΟΥΣΤΤΤ


""Ο Αγγελινας λογου χαρη που παιζει χρονια σε Βελγικο κλαμπ δεν εχει Βελγους φιλους τους συμπαικτες του;""

ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΥΣ Ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΟΙΑΣΤΕΙ....ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΒΕΛΓΙΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΘΙΧΤΟΥΝ.... Very Happy Very Happy Very Happy


"""ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΣΦΑΞΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΗ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ.""""


ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΕΣ ΔΙΚΑΙΑ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ....
ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΥΧΕΤΗΡΙΑ ΚΑΡΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!
ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΜΩς ,ΘΑ ΤΗΝ ΤΑΧΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΣΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΗς ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗς...ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 12, 2011 11:01 pm

θα σου απανταγα το γνωστο ναι μια και δεν καταλαβαινεις Χριστο αλλα προτιμω να κοπιαρω τις αντιφασεις σου.

ΣΤΟ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΑ...ΟΙ ΑΓΩΝΕς ΕΓΙΝΑΝ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕς ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΕΓΩ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΧΕΔΟΝ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΗΓΑ.ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ 1 ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΥΡΑΩ 2...
ΟΠΟΙΟς ΗΘΕΛΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΣΥΜΠΑΚΤΗ ΣΟΥ..

ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΙς ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙς ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΚΛΑΜΠ..ΣΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΟΜΩς..ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙς ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΗ,ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΑΤΟΜΩΝ,ΚΑΙ ΑΓΩΝΕς ΦΙΛΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΕς ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΕΙς..

δηλαδη στις επισημες διοργανωσεις μπορει να επιλεγει ο καθενας αν θελει να διαιτητευει και να παιζει τα ματς του οποτε γουσταρει και στις ανεπισημες φιλικες διοργανωσεις ας κρατανε τα προσχηματα με προγραμματα σειρες αγωνων και διαιτησιες !!!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗ;
Ο ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑΛΙΝ ΛΕΝΙΝ ΚΑΙ ΤΡΟΤΣΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥς ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 13, 2011 4:32 pm

για να στο εξηγησω αλλιως,διοτι απο οτι καταλαβαινω εχεις προβλημα στη συννενοηση..τι κερδιζεις σε μια διοργανωση που δεν ειναι και τοσο σημαντικη,να μπαινεις διατητης και να θελεις διαιτητες? τιποτε!!!!
μονο καθυστερηση,και λιγοτερο διασκεδαση...
σημερα εγω εκανα μια διατησια,και εκατσα δυο σειρες,και επαιξα ενα αγωνα..τι κερδισα προφεσορρο?
μετα που επαιξα 4 παιχνιδια ,επιλεκτικα,χωρις διατησια,περισσοτερο το φχαρηστηθηκα.
τεσσερα παιχνιδια σερι και πηγα σπιτι μου..οσα δεν επιαξα τα τρια τεταρτα της ημερας...

σου ειπε κανενας οτι ο σταλιν ο τροτσκι και ο λενιν,ειχαν καμια διαφορα απο τους χρυσαυγητες? κομμουνια με δεξιες τσεπες ηταν και αυτοι..αντε μπολσεβικο...αχαχαααχααααχαχαχααχαχααχαχαχχ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 13, 2011 10:31 pm

τι κερδιζεις σε μια διοργανωση που δεν ειναι και τοσο σημαντικη,

επισημη διοργανωση με θεση στην εθνικη ομαδα που τοσο επιμονα απαιτησε ο σπορτ νταιρεκτορ δεν ειναι σημαντικη;
καμια φορα παιδευομαι να γραψω κατι ωστε να γινω αντιληπτος και ερχεσαι εσυ και μου λυνεις τα χερια με μια σου φραση μονο.

παρεπιπτωντος το σκεφτομουν σημερα και ηθελα να σε ρωτησω. οπως περιμενεις και τους ξενους να τους τακτοποιησεις μηπως εχεις υιοθετησει αντιστοιχη τακτικη και εν ελλαδι στο παρελθον;
κατι σκηνικα απο το παρελθον μου ερχονται στο μυαλο και μου μπηκαν ιδεες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 14, 2011 6:05 pm

""Και καλα να παθουν ολοι τους που θα πανε να παιξουν. Και μην διανοηθει κανενας να πει οτι "τι μαλακια ηταν αυτη που εχασα την κυριακη μου". Γιατι περσι ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ μου μιλησαν για τις κατηγοριες αυτο το πραγμα μου ειπαν.""



ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΙς ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ..ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΟΧΙ...
ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ Η ΘΕΩΡΙΑ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΠΑΛΙ!!!!


""επισημη διοργανωση με θεση στην εθνικη ομαδα που τοσο επιμονα απαιτησε ο σπορτ νταιρεκτορ δεν ειναι σημαντικη;
καμια φορα παιδευομαι να γραψω κατι ωστε να γινω αντιληπτος και ερχεσαι εσυ και μου λυνεις τα χερια με μια σου φραση μονο.""


ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΦΙΛΕ...ΟΠΟΙΟς ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ,ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ,ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ...ΕΠΑΙΞΕ...
ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ Η ΠΙΠΙΛΑ!!!!


"""παρεπιπτωντος το σκεφτομουν σημερα και ηθελα να σε ρωτησω. οπως περιμενεις και τους ξενους να τους τακτοποιησεις μηπως εχεις υιοθετησει αντιστοιχη τακτικη και εν ελλαδι στο παρελθον;
κατι σκηνικα απο το παρελθον μου ερχονται στο μυαλο και μου μπηκαν ιδεες..."""



ΓΙΑ ΤΟΥς ΞΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕς ΤΟΥΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ...ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗς ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗς,ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΑΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ...
ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΕΠΕΙΔΗ ΦΗΜΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ,,,ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ,,Η ΕΑΝ ΑΚΟΥΣ,,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΙΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΥΘΕΩΣ..
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΤΗΣ ΚΟΥΝΕΛΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑΣ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 14, 2011 9:20 pm

σταματοπουλε στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο.
και η ελληνικη γλωσσα ειναι κομματακι δυσκολη αλλα αν διαβαζουμε προσεκτικα τι γραφει ο αλλος ειναι κομματακι πιο ευκολο να καταλαβαινουμε τι λεει.

""Και καλα να παθουν ολοι τους που θα πανε να παιξουν. Και μην διανοηθει κανενας να πει οτι "τι μαλακια ηταν αυτη που εχασα την κυριακη μου". Γιατι περσι ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ μου μιλησαν για τις κατηγοριες αυτο το πραγμα μου ειπαν.""

Α παρεπιπτωντος κατι ελεγε η προκηρυκη για 16 παικτες για καθε κατηγορια και οχι για 22 δηλαδη 35% επιπλεον συμμετοχες.
Αληθεια ποιοι ηταν η αγωνιστικη επιτροπη που εκρινε ποιοι θα παιξουν στην καθε κατηγορια και με ποια κριτηρια;
Οτι η προκηρυξη ελεγε 1ε το παιγνιδι αλλα ολοι (μαλλον οχι ολοι ολοι) εδωσαν φως με την εισοδο τους 5ε ασχετως ποσα παιγνιδια επαιξαν ηταν στην λογικη "εισοδος δωρεαν εξοδος 5ε";
Παντως ο κοσμος γουσταρει να παιζει και παροτι οπως λες δεν ενδιαφερεται μονο για την μια θεση της εθνικης κατεβαινει να παιξει φιλικα με διαιτητη με 1ε κοστος. Και καλα κανει και καλα βοηθαει οικονομικα να επιβιωσει η αιθουσα αυτη οπως πηγαινει και στο χαιδαρι και ερχεται και στο ορφανοτροφειο. Αλλα να μου λες οτι η καυλα του κοσμου να παιξει σουμπουτεο σημαινει οτι οι κατηγοριες ειναι μια καλα οργανωμενη διοργανωση ε τοτε εισαι εκτος πραγματικοτητας.

Τις καλες σου τις διαιτησιες τις ειδα και παλαιοτερα και προσφατα. Λεω σε εναν τελικο που εγινε ενα φαουλ που κοντεψε να σπασει το παικτακι και δεν το ειδες !!!

Ε οχι και κουνελα εγω.
Που εχω τα αντερα και γραφω τα στραβα μπας και δεν ξαναγινουν. Εκτος αν πιστευεις οτι οι κατηγοριες δεν θα ηταν και φετος οπως περσι αν δεν ειχα κτυπησει καμπανακια. Αλλα εσυ εχεις αναλαβει την υπερασπιση και παραποιηση της πραγματικοτητας λες και με αυτον τον τροπο βοηθας το παιγνιδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 14, 2011 10:27 pm

""Που εχω τα αντερα και γραφω τα στραβα μπας και δεν ξαναγινουν. Εκτος αν πιστευεις οτι οι κατηγοριες δεν θα ηταν και φετος οπως περσι αν δεν ειχα κτυπησει καμπανακια. ""


ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕς ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΤΑ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙΑ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΗΣ..ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ...

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΕ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΑ ΑΡΧ.. (βάλτε και καμιά τελεία) ΤΟΥ,ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΕ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΙΣΕ....
ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ 70 ΑΤΟΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 100 ΑΓΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...



""Αληθεια ποιοι ηταν η αγωνιστικη επιτροπη που εκρινε ποιοι θα παιξουν στην καθε κατηγορια και με ποια κριτηρια;""'


Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ,ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ,ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΚΟΒΟΥΛΕΣ ΠΡΟΤΡΟΠΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΧΗ.....


""Τις καλες σου τις διαιτησιες τις ειδα και παλαιοτερα και προσφατα. Λεω σε εναν τελικο που εγινε ενα φαουλ που κοντεψε να σπασει το παικτακι και δεν το ειδες !!!""'



ΟΥΤΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ...

ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΛΟΥς ΤΕΛΙΚΟΥΣ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΠΟΥ ΣΠΑΣΑΝΕ ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ...

ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ?
Η ΜΗΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΣΟΥΦΡΑ ΤΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΠΟΥΣΤΙΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ?

ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΛΑΨΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 15, 2011 11:27 pm

Ωπα ρε Βοτρω.
Και πολλες διαιτησιες σε τελικους και αλανθαστος.
Μονο αμα χρειαστει για κανενα καλοπαιδο ξενο "ματιαζεσαι";

υ.γ εγραψα οτι οσοι πανε απο αυτους που περσι χαρακτηρισαν φιασκο τις κατηγοριες δεν ειναι εραστες του σουμπουτεο αλλα σαβουρογαμηδες. Που διαβασες οδηγια αποχης στα γραφομενα μου;

αν γραφω αλλα και καταλαβαινετε αλλα γιατι ετσι σας βολευει δεν εχω προβλημα κανενα. αλλα πειτε μου να σβηνω μετα τα ποστ μου ωστε να μην υπαρχουν αποδειξεις που σας εκθετουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 16, 2011 9:34 pm

""Ωπα ρε Βοτρω.
Και πολλες διαιτησιες σε τελικους και αλανθαστος.
Μονο αμα χρειαστει για κανενα καλοπαιδο ξενο "ματιαζεσαι";""



ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΕΧΡΟΥΛΗ ΜΟΥ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...
ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙς ΕΔΩ,ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΕ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ..ΟΤΑΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙς ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΕΞΩ, ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙς ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ..ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ....
ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΘΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ,ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΣΤΑ ΙΣΑ,,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΦΙΣΤΦ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΙΤΟΥΝΤΑΙ...
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ....ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧ!!!!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΤΥΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ...ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΕΧΡΟΥΛΗ ΜΟΥ...ΗΤΑΝ Η ΚΑΚΙΑ ΩΡΑ...
ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΜΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 17, 2011 1:57 pm

stamatopoulos έγραψε:

.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...

τα στοιχεια ειναι χρησιμα στους απιστους Θωμαδες.
Οι εχοντες κατειλημμενο απο φαια ουσια το πανω κεφαλι αρκουνται στις ενδειξεις.
Και οπως λενε και τα κατωθι ρητα:
χωριο που φαινεται κολαουζο δεν θελει και
συμπτωση επαναλαμβανομενη παυει να ειναι συμπτωση.

και τα δεοντα στην μαμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 17, 2011 10:12 pm

""τα στοιχεια ειναι χρησιμα στους απιστους Θωμαδες.
Οι εχοντες κατειλημμενο απο φαια ουσια το πανω κεφαλι αρκουνται στις ενδειξεις.
Και οπως λενε και τα κατωθι ρητα:
χωριο που φαινεται κολαουζο δεν θελει και
συμπτωση επαναλαμβανομενη παυει να ειναι συμπτωση.

και τα δεοντα στην μαμα...""



TA ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ,ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ,ΚΑΙ ΤΗΣ ΨΕΥΤΟΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑΣ...

ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ,ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ....ΑΧΑΧΑΑΧΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!


ΕΔΩ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ,ΤΟ ΠΑΙΧΤΑΚΙ ΠΟΥ "ΕΣΠΑΣΕ" ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ...ΟΥΣΤΤΤ ΡΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
O ΠΡΟΦΗΤΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: