Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 O ΠΡΟΦΗΤΗΣ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Νοε 18, 2011 10:08 pm

ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ,ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ....ΑΧΑΧΑΑΧΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!

στο παιγνιδι σου με τον μικρο Δημητρη αναφερεσαι; που τον κατηγορησες οτι εκλεβε και οτι εγω δεν εβλεπα τιποτα;

πως το λενε ρε γαμωτο αυτον το ξηρο καρπο που επικαλειται συνεχως ο Κουτης για την μνημη;

https://www.youtube.com/watch?v=jd9EaB7nXLE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Νοε 19, 2011 4:21 pm

Ποίος είναι αυτός??? Για πες μας και εμάς να τον ξέρουμε... confused confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Νοε 19, 2011 8:45 pm

0χι κεχρουλη...αναφερομαι στο παιχνιδι σου με το gautsi που εχασες γιατι ειχε...μεγαλη βεργα ο τερματοφυλακας,,για το παιχνιδι σου με τον ευριπιδη που σου εφταιγαν τα κουνελια και οι μπεκατσες,και για το παιχνιδι σου με το guimaraes που φταιγανε οι ..γιατροι και οι νοσοκομες...για να μην ξεχασω την ιστορικη τεσσαρα απο τον τριανταφυλου,που σε σφαζανε στο γονατο οι μαχαιροβγαλτες...χαχαχαχχαχαχχαχα!!!!
πλακα εχεις χατζημανεστρα μου..αν θελεις να θυμηθω κιαλλα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Νοε 19, 2011 8:47 pm

παρεπιπτοντως την τσιμπησε την ισοπαλια ο βαζελος .ειμασταν ατυχοι αλλα δεν πειραζει,τουλαχιστον εγινε καλο ματσακι και κανενας δεν κλειστηκε πισω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Νοε 20, 2011 12:18 am

stamatopoulos έγραψε:
0χι κεχρουλη...αναφερομαι στο παιχνιδι σου με το gautsi που εχασες γιατι ειχε...μεγαλη βεργα ο τερματοφυλακας,,για το παιχνιδι σου με τον ευριπιδη που σου εφταιγαν τα κουνελια και οι μπεκατσες,και για το παιχνιδι σου με το guimaraes που φταιγανε οι ..γιατροι και οι νοσοκομες...για να μην ξεχασω την ιστορικη τεσσαρα απο τον τριανταφυλου,που σε σφαζανε στο γονατο οι μαχαιροβγαλτες...χαχαχαχχαχαχχαχα!!!!
πλακα εχεις χατζημανεστρα μου..αν θελεις να θυμηθω κιαλλα!!!!!

ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ:

απο τον γκαουτσι δεν εχασα (σιγα μην εχανα) και στο τελος του εφυγε και κομματακι η μαγκια (και κατι αλλο και μυρισε λιγουλακι).
με τον γκιμαραες παλι δεν εχασα. Μολις ειδε οτι δεν μπορουσε να κανει φαση αρχισε να σπρωχνει χερια και ο γιατρος μου εκανε μια μινι επεμβαση (τι μινι λεω, ΜΑΞΙ ηταν)για να ισοφαρισει.
οσο για τον ευριπιδη το τραπεζι ηταν σουζα. Οχι ανηφορα απλως αλλα γκρεμος. και στο ημιχρονο βγηκε αρον αρον εχοντας ομολογησει οτι καπηλευτηκε τον απειρο διαιτητη για να κλεψει και την μανα του.
και μετα ντακας πλυτας ετρεχαν να μου πουν οτι στο ομαδικο δικαιολογειται να κλεβεις!!!

Με τον τριανατφυλλου που λες εληξε 4-2 προ τριετιας και βαλε και δεν θυμαμαι γκρινια για διαιτησια. Μαλιστα θυμαμαι οτι ο 30φ ηταν ιδιαιτερα φορτισμενος συναισθηματικα και στο τελος βουρκωσε γιατι υπηρχε πιθανοτητα να ηταν το τελευταιο ματς των φαλκονων.

αντε λοιπον θυμησου και αλλα. να δουμε ποσο ρομπα μπορεις να γινεις απο μονος σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Νοε 21, 2011 10:23 pm

κανα αποτελεσματακι θα δουμε πουθενα για το τουρνουα "σαλαμουρης" μεσα στο 2011 ή να το ζητησω να μου το φερει ο αι βασιλης την πρωτοχρονια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Νοε 22, 2011 8:18 am

""Με τον τριανατφυλλου που λες εληξε 4-2 προ τριετιας και βαλε και δεν θυμαμαι γκρινια για διαιτησια. Μαλιστα θυμαμαι οτι ο 30φ ηταν ιδιαιτερα φορτισμενος συναισθηματικα και στο τελος βουρκωσε γιατι υπηρχε πιθανοτητα να ηταν το τελευταιο ματς των φαλκονων.""


ΟΝΤΩΣ ΒΟΥΡΚΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΩΝ ΦΑΛΚΟΝΣ...ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ... ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!
ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕΣ ΤΗ ΤΕΣΣΑΡΑ ΕΤΡΕΧΕΣ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΣ ..ΜΕ ΣΦΑΞΑΝΕ ....
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ,ΞΕΡΕΙς ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΦΑΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟΥΣ? ΑΔΙΚΗΜΕΝΕ!!!!


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΑΚ,Η ΕΝΑ ΑΡΑΟΥΤ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ..ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΙΣΣΟΚΟΛΑΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΟΥΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Νοε 22, 2011 8:44 am

""κανα αποτελεσματακι θα δουμε πουθενα για το τουρνουα "σαλαμουρης" μεσα στο 2011 ή να το ζητησω να μου το φερει ο αι βασιλης την πρωτοχρονια;""


ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ? ΚΡΑΤΑΣ ΑΡΧΕΙΟ?
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ Η ΑΦΕΝΤΙΑ ΣΟΥ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ,ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΛΥΣΕΙΣ ΣΕ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ "ΜΕΤΕΩΡΟΙ",ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΣΤΗ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ..
ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΦΣΑΙΝΤ, ΤΑ ΕΣΚΕΜΕΝΑ ΦΑΟΥΛ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΩΝ ΑΜΥΝΤΙΚΩΝ (ΣΕ ΑΡΑΟΥΤ ,ΚΟΡΝΕΡ,ΦΑΟΥΛ) ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΗΔΙΑ...
ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΦΕΥΡΕΣΕΙΣ,ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ,ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ....Ο ΙΤΑΛΟΣ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟ,,,,Ο ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΛΛΟ,,,,ΠΕΡΙΣΥ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΠΕΚΙΝΟΥ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΕΤΣΙ,,,,Ο ΚΕΧΡΗΣ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΕΤΣΙ,,,,

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙΣ 40 ΑΤΟΜΑ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΣΟΥ,ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ,ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΩ....ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΟΥΝ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Νοε 22, 2011 9:59 pm

Ψηφισατε περσι κοτζαμ συμβουλιο.
Εχετε γυρισε την ευρωπη ολη περσι.
εχετε τους παικταραδες στην κορφη του παγκοσμιου λαντερ.
και ζητας απο εναν μονιμα σφαγιασθεντα παραπονιαρη οπως με αποκαλεις να ξεκαθαρισω τους κανονες;
ρε μπας και σου ειπε κανεις οτι εγω ειμαι στο συμβουλιο της φιστφ;

αλλα ενταξει ολα τα καταλαβαινω μια απορια εχω.
στο παλερμο δεν πηγες.
στην γκοριτσα δεν πηγες.
η κυρα σου γενναει οπερ ουτε για κατουρημα δεν προβλεπεται να πας στο αμεσο μελλον.
τι σε κοφτει πως σφυριζουν οι ιταλοι οι βελγοι και οι βουλγαροι;
αφου εχεις τον δικο σου να καθαριζει στην γραμματεια. οποιος σε παιξει κοντρα διαιτησια θα σε βαλει μετα να τον σφυριξεις να του ξηγησεις το ονειρο.

υ.γ ρε χατζημανεστρα αμα ηταν ξεκαθαροι οι κανονες πως θα κλεβαν τα λαμογια; αυτο το εχω καταλαβει εγω χρονια εσυ ακομα μυρουδια δεν εχεις παρει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Νοε 24, 2011 8:01 am

''Ψηφισατε περσι κοτζαμ συμβουλιο.
Εχετε γυρισε την ευρωπη ολη περσι.
εχετε τους παικταραδες στην κορφη του παγκοσμιου λαντερ.
και ζητας απο εναν μονιμα σφαγιασθεντα παραπονιαρη οπως με αποκαλεις να ξεκαθαρισω τους κανονες;
ρε μπας και σου ειπε κανεις οτι εγω ειμαι στο συμβουλιο της φιστφ;''


NA KΑΘΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ,ΝΑ ΣΗΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΦΣΑΙΝΤ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ...

ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΔΙΚΙΕΣ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΛΑΘΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΦΑΓΙΑΣΜΟΥΣ...ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΑΠΛΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΙ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΟΙΟΥΝΤΑΙ,ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ...ΞΥΠΝΑ!!!!



"""αλλα ενταξει ολα τα καταλαβαινω μια απορια εχω.
στο παλερμο δεν πηγες.
στην γκοριτσα δεν πηγες.
η κυρα σου γενναει οπερ ουτε για κατουρημα δεν προβλεπεται να πας στο αμεσο μελλον.
τι σε κοφτει πως σφυριζουν οι ιταλοι οι βελγοι και οι βουλγαροι;"""



ΣΤΟ ΠΑΛΕΡΜΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ..ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΟΣ ΗΜΟΥΝ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ?

ΣΤΗ ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΑΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΞΑΛΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΚΟΜΠΛΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ


ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΣΦΗΡΑΝΕ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΒΕΛΓΟΙ..ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ..ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ...Ο ΙΤΑΛΟΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ...Ο ΚΙΝΕΖΟΣ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΟ ....ΣΕ ΑΠΛΟΥΣ ΞΕΚΑΘΑΡΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ..


"αφου εχεις τον δικο σου να καθαριζει στην γραμματεια. οποιος σε παιξει κοντρα διαιτησια θα σε βαλει μετα να τον σφυριξεις να του ξηγησεις το ονειρο.""


ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΑΣΧΕΤΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ...ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΒΑΖΕΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗ "ΦΥΤΕΥΤΟ"...ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ..
ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΣΦΥΡΑΩ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ....
ΚΑΤΑ ΤΡΙΤΟΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΗΣΙΑ.ΟΤΑΝ ΣΦΥΡΑΩ ΠΑΙΖΩ ΣΤΑ ΙΣΑ,,ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ...ΕΧΩ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΑΡΧΙΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΙΖΑΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΤΟΥΣ...
ΚΑΤΑ ΤΕΤΑΡΤΟΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ..ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΝΟΥΝ.ΜΕ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΕΦΤΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ...


ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ,ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΦΑΓΙΑΣΜΟΥΣ...
ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ 3-4 ΚΛΕΦΤΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΑΩ,ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΕΑΝ ΣΦΥΡΑΓΕ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΑΣΗ...ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑΝΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟ!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ....
ΜΑΘΕ ΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΨΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ ΑΡΧΙΚΛΕΦΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΥΣ...



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Νοε 24, 2011 8:16 am

Ο ΘΡΥΛΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΙΣ ΓΑΛΛΙΔΕΣ,ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΝ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΩΧΕΛΙΚΑ...ΜΕΤΑ ΤΟ 80 ΤΡΕΧΑΝΕ !!!!
ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΣΠΕΝΣ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΑΕΚ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΚΕΙ?
ΤΟΥ ΚΕΧΡΗ ΗΤΑΝ? ΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Νοε 25, 2011 5:42 am

stamatopoulos έγραψε:


NA KΑΘΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ,ΝΑ ΣΗΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΦΣΑΙΝΤ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ...

μπα δεν ηξερα οτι ο χωρος ειναι πριβε. και οταν συμπαικτης μου φτανει ημιτελικο παω και τον βλεπω. Εχουμε καποιο ζορι επι αυτου; Τωρα για τους κανονες εσεις με ρωτησατε την γνωμη μου.

ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΔΙΚΙΕΣ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΛΑΘΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΦΑΓΙΑΣΜΟΥΣ...ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΑΠΛΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΙ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΟΙΟΥΝΤΑΙ,ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ...ΞΥΠΝΑ!!!!

Μπα εγω που διαβαζω ολο σχολια απο μερους σου ειρωνικα για σφαγες και διαιτησιες 'η κανω λαθος; Θεωρια μπορει να εχει ο καθενας για τους κανονες αλλα υπαρχει μια μαζα μεσα στο κεφαλι μας που αλλοι περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο την εχουν για να την χρησιμοποιουμε για να ερμηνευσουμε το γραμμα και το πνευμα των κανονων. Οπως βλεπεις ξυπνιος παραμενω πολλα χρονια τωρα. Εσυ προσεχε μην συνειδητοποιησεις οτι ονειρευοσουνα.



ΣΤΟ ΠΑΛΕΡΜΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ..ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΟΣ ΗΜΟΥΝ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ?

δεν ειχα δικαιωμα συμμετοχης και δεν κληθηκα ουδεποτε οπως και παρα πολλοι αλλοι. Μην ανοιγεις κουβεντα ΠΑΛΙ που σε αποστομωσα προ καιρου.

ΣΤΗ ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΑΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΞΑΛΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΚΟΜΠΛΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ

τελικα καιοι αλλοι βολτα εκαναν... πεθαινω για πλακουλα και τετοιες πασες σου δεν τις αφηνω ανεκμεταλλευτες.


ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΣΦΗΡΑΝΕ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΒΕΛΓΟΙ..ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ..ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ...Ο ΙΤΑΛΟΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ...Ο ΚΙΝΕΖΟΣ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΟ ....ΣΕ ΑΠΛΟΥΣ ΞΕΚΑΘΑΡΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ..

μετα απο 18 χρονια ταξιδιων με περιπου 30 ταξιδια σε παγκοσμια κυπελα ευρωπαικα σε ολην την ευρωπη να λες οτι ξερεις καλυτερα απο μενα αποδεικνυει ποσο μετριοφρων εισαι. Το να λεμε πως σφυριζουν οι ξενοι ειναι ακαδημαικο θεμα συζητησης. Εμενα το μονιμο επιχειρημα μου ειναι τι λενε οι κανονες. Το αν ειναι ξεκαθαροι οι οχι αυτο απτεται στις προθεσεις του καθενος. Αν χρησιμοποιεις τα κενα των κανονων προς οφελος σου 'η προς προστασια του ιδιου του παιχνιδιου.


ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΑΣΧΕΤΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ...ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΒΑΖΕΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗ "ΦΥΤΕΥΤΟ"...ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ..

αλλιως μας τα ελεγες...

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΣΦΥΡΑΩ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ....

αν ολοι δεν σφυραγαν αντιπαθητικους εισαι σιγουρος οτι θα ειχες διαιτητη; αλλοι γουσταρουν τους αντιπαθητικους για να τους "περιποιουνται".

ΚΑΤΑ ΤΡΙΤΟΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΗΣΙΑ.ΟΤΑΝ ΣΦΥΡΑΩ ΠΑΙΖΩ ΣΤΑ ΙΣΑ,,ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ...ΕΧΩ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΑΡΧΙΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΙΖΑΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΤΟΥΣ...

αλλιως μας τα ελεγες για τους ξενους που περιμενεις το καλοκαιρι

ΚΑΤΑ ΤΕΤΑΡΤΟΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ..ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΝΟΥΝ.ΜΕ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΕΦΤΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ...

οταν εβαλα χερι στο κουνελακι ομως με εκραξες. Δυο μετρα και δυο σταθμα μητσο;


ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ,ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΦΑΓΙΑΣΜΟΥΣ...

ειναι αλληλενδετα κομματια κανονισμοι και διαιτητες

ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ 3-4 ΚΛΕΦΤΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΑΩ,ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΕΑΝ ΣΦΥΡΑΓΕ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΑΣΗ...ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑΝΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟ!!!

μπα οι αντιπαθητικοι και οι κλεφταραδες ειναι λομπυ και εχουν πολλους συμμαχους να αλληλουποστηριζονται.

ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ....
ΜΑΘΕ ΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΨΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ ΑΡΧΙΚΛΕΦΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΥΣ...

ρε μπας και εισαι και εσυ στο λομπυ και δεν το εχεις παρει πρεφα...;;; το λεω γιατι τωρα τελευταια ακουω για πολλους καυγαδες με πολλα σχολια για το ποσο καθαρα παιζετε, μεταξυ συμπαικτων σου. Και αν θυμηθω παλαιοτερο ποστ σου για το ποσο καλη παρεα κανετε μπερδευομαι στα συμπερασματα που προκυπτουν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Νοε 26, 2011 9:08 pm

""μπα δεν ηξερα οτι ο χωρος ειναι πριβε. και οταν συμπαικτης μου φτανει ημιτελικο παω και τον βλεπω. Εχουμε καποιο ζορι επι αυτου; Τωρα για τους κανονες εσεις με ρωτησατε την γνωμη μου."

ΚΑΙ ΠΟΛΎ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ...ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟ ΝΟΗΜΑ



""Μπα εγω που διαβαζω ολο σχολια απο μερους σου ειρωνικα για σφαγες και διαιτησιες 'η κανω λαθος; Θεωρια μπορει να εχει ο καθενας για τους κανονες αλλα υπαρχει μια μαζα μεσα στο κεφαλι μας που αλλοι περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο την εχουν για να την χρησιμοποιουμε για να ερμηνευσουμε το γραμμα και το πνευμα των κανονων. Οπως βλεπεις ξυπνιος παραμενω πολλα χρονια τωρα. Εσυ προσεχε μην συνειδητοποιησεις οτι ονειρευοσουνα.""'

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΥΤΕ ΟΙ ΣΦΑΓΕΣ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ.ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΔΙΝΕΙ.ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΝ,ΚΑΙ Η ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ..


"δεν ειχα δικαιωμα συμμετοχης και δεν κληθηκα ουδεποτε οπως και παρα πολλοι αλλοι. Μην ανοιγεις κουβεντα ΠΑΛΙ που σε αποστομωσα προ καιρου."

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΟΣΤΩΜΟΣΕς ΠΟΤΕ...ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΛΗΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ..ΕΣΥ ΜΕ ΠΟΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΗΘΕΛΕς ΝΑ ΚΛΗΘΕΙΣ? ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΟΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ...ΣΤΟ ΞΑΝΑΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ


""τελικα καιοι αλλοι βολτα εκαναν... πεθαινω για πλακουλα και τετοιες πασες σου δεν τις αφηνω ανεκμεταλλευτες.""


ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΥ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Η ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΡΕΙΑ....




""μετα απο 18 χρονια ταξιδιων με περιπου 30 ταξιδια σε παγκοσμια κυπελα ευρωπαικα σε ολην την ευρωπη να λες οτι ξερεις καλυτερα απο μενα αποδεικνυει ποσο μετριοφρων εισαι. Το να λεμε πως σφυριζουν οι ξενοι ειναι ακαδημαικο θεμα συζητησης. Εμενα το μονιμο επιχειρημα μου ειναι τι λενε οι κανονες. Το αν ειναι ξεκαθαροι οι οχι αυτο απτεται στις προθεσεις του καθενος. Αν χρησιμοποιεις τα κενα των κανονων προς οφελος σου 'η προς προστασια του ιδιου του παιχνιδιου."""

ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΑ ΧΑΜΠΕΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΓΙΝΑΝΕ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΑς ΚΑΙ ΥΠΕΡ...



""αλλιως μας τα ελεγες..."""


ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ...ΦΥΤΕΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΣΦΥΡΑΝΕ...ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ..



""αν ολοι δεν σφυραγαν αντιπαθητικους εισαι σιγουρος οτι θα ειχες διαιτητη; αλλοι γουσταρουν τους αντιπαθητικους για να τους "περιποιουνται"."""


ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ "ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΥΣ" ΑΡΧΙΚΛΕΦΤΕΣ...ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ...ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ Η ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙς...Ο ΜΟΝΟς ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΑΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ...ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕ ΣΦΥΡΙΞΕΣ ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΕΡΙΣΥ,ΠΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΕΔΙΩΞΕΣ ΤΟ ΣΙΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ...

ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΝΑ ΔΕΙς ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕς ΣΟΥ ,ΚΑΙ ΗΡΘΕς ΣΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑς ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙς ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙς ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ..ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΞΑΝΑΣΦΥΡΙΞΕΣ...ΠΟΤΕ...
ΑΡΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΣΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ..


""οταν εβαλα χερι στο κουνελακι ομως με εκραξες. Δυο μετρα και δυο σταθμα μητσο;""

ΔΕ ΣΕ ΕΚΡΑΞΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ.ΣΕ ΕΚΡΑΞΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕς ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ..ΕΓΩ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΤΕ ΕΣΦΑΞΑ ΚΑΝΕΝΑ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΔΙΚΗΘΗΚΑ ΠΡΙΝ...ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..



""ρε μπας και εισαι και εσυ στο λομπυ και δεν το εχεις παρει πρεφα...;;; το λεω γιατι τωρα τελευταια ακουω για πολλους καυγαδες με πολλα σχολια για το ποσο καθαρα παιζετε, μεταξυ συμπαικτων σου. Και αν θυμηθω παλαιοτερο ποστ σου για το ποσο καλη παρεα κανετε μπερδευομαι στα συμπερασματα που προκυπτουν.""'


ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΕΧΡΗΣ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ.....ΜΕ ΣΦΑΞΑΝΕΕΕΕΕΕ..... ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΛΟΜΠΥ ΘΑ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩς ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ.ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΚΛΕΨΑ..
ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝΕ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΨΕΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ








Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Νοε 26, 2011 9:19 pm

"'Εμενα το μονιμο επιχειρημα μου ειναι τι λενε οι κανονες. Το αν ειναι ξεκαθαροι οι οχι αυτο απτεται στις προθεσεις του καθενος. Αν χρησιμοποιεις τα κενα των κανονων προς οφελος σου 'η προς προστασια του ιδιου του παιχνιδιου.""""'

ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΙΜΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ...ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΣΤΙΣ ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ....
ΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΕΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ....ΑΠΤΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΚΕΣ ΔΙΚΛΕΙΔΕΣ...ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙ ,ΚΑΙ ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΕΤΕΩΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η....ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΕΥΧΕΡΕΙΑ....
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΚΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΑΦΗΝΟΥΝ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ,ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΠΑΡΘΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ...

ΑΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΦΑΣΕΙΣ ΧΙΛΙΟΠΑΙΓΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ,ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΦΕΥΡΕΣΕΙΣ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Νοε 27, 2011 2:51 pm

stamatopoulos έγραψε:


ΚΑΙ ΠΟΛΎ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ...ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟ ΝΟΗΜΑ

στον ημιτελικο πηγα. Και παω για να τους παρακολουθησω-συμπαρασταθω σε ματς σημαντικα. Ειδαλλως θα επρεπε να πηγαινω απο το πρωι

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΟΣΤΩΜΟΣΕς ΠΟΤΕ...ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΛΗΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ..ΕΣΥ ΜΕ ΠΟΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΗΘΕΛΕς ΝΑ ΚΛΗΘΕΙΣ? ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΛΛΟΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ...ΣΤΟ ΞΑΝΑΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ

περαστικος δεν ειμαι και δεν ημουν ΕΙΔΙΚΑ στην εθνικη. Δυο φορες τελικο παγκοσμιου κυπελλου εχω παιξει με την γαλανολευκη και δεν ξερω ποσες ημιτελικο και με ειπες περαστικο;!
Δεν ζητησα να κληθω περσι αλλα ουτε οι αλλοι που αναφερεις κληθησαν. Αν και ανελλιπως συμμετεχω σε ολα τα τουρνουα ομαδικου χρονια τωρα (εκτος αν δεν με αφηνουν).

ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΥ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Η ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΡΕΙΑ....

Ευχαριστω εκ μερους της ομαδας. Αν και εγω δεν προκειται να ξαναταξιδεψω για σουμπουτεο εκτος ελλαδας. Αν και σαν πρωταθλητης πολυ θα ηθελα να παω...Λες;

ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΑ ΧΑΜΠΕΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΓΙΝΑΝΕ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΦΥΡΑς ΚΑΙ ΥΠΕΡ...

Οταν επικαλεισαι το φερ πλεη και εχεις γεννηθει στην χωρα του ευ αγωνιζεσθαι δεν σφυρας αλλιως φιλους και εχθρους ελληνες και ξενους.

Ο ΜΟΝΟς ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΑΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ...ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕ ΣΦΥΡΙΞΕΣ ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΕΡΙΣΥ,ΠΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΕΔΙΩΞΕΣ ΤΟ ΣΙΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ...
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΝΑ ΔΕΙς ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕς ΣΟΥ ,ΚΑΙ ΗΡΘΕς ΣΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑς ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙς ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙς ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ..ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΞΑΝΑΣΦΥΡΙΞΕΣ...ΠΟΤΕ...
ΑΡΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΣΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ..

κοψε την λαλακια σε αποχαυνωνει και νερουλιαζει ο εγκεφαλος σου. Ηρθα να κανω εντεταλμενη υπηρεσια σε ματς β κατηγοριας ομαδικου; που επειδη δεν σφυριζα λογω πληθωρας παικτων με την α ομαδα πηγα να ξεκουρασω τον σταυρο που επαιζε και σφυριζε συνεχεια και ηρθε με πονο στην μεση για χατηρι της ομαδας; και το εκανα μπουρδελο εγω; οχι εσυ που εβριζες εναν δωδεκαχρονο οτι ειναι κλεφτης;
Τα ακους ρε Κουτη; ποσα μου εταξες και δεν μου τα εδωκες; Οχι μωρε το εκανα για να περιποιηθει ο μακης τον γιο μου οταν παει φανταρος σε δεκα χρονια να μην κανει καλλιοπη και μαγειρια...

Αντε να γεννησει με το καλο το Χριστινακι γιατι απο την πολυ την λαλακια εχεις αρχισει να το χανεις.


ΔΕ ΣΕ ΕΚΡΑΞΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ.ΣΕ ΕΚΡΑΞΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕς ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ..ΕΓΩ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΤΕ ΕΣΦΑΞΑ ΚΑΝΕΝΑ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΔΙΚΗΘΗΚΑ ΠΡΙΝ...ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..

ρε παπαρα σε ειπα οτι δεν ειχα μια λογω απεργιας να ερθω λαρισα. και τωρα δεν θα παμε παλι μανιατικο ειναι;

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΕΧΡΗΣ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ.....ΜΕ ΣΦΑΞΑΝΕΕΕΕΕΕ..... ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΛΟΜΠΥ ΘΑ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩς ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ.ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΚΛΕΨΕ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΚΛΕΨΑ..
ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝΕ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΨΕΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ

οχι βεβαιως δεν εισαι κεχρης και δεν παιζεις τελικους. παντως πολλους ηλιθιους για σενα εχει το σουμπουτεο γιατι πολλοι μου ειπαν οτι γινατε μυλος. εκτος αν την λεξη διαφωνια την ξεχειλωνεις στην ερμηνεια...








Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Νοε 27, 2011 2:57 pm

stamatopoulos έγραψε:

ΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΕΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ......

εγω παντως οταν παιζω με τον κουμπαρο μου τον Κορολογο για κανονα δεν εχουμε διαφωνησει ποτε. Ακομα και στα κενα των κανονων οπως λες εχουμε το ηθικο κομματι να μας λυνει το προβλημα. Ειναι θεμα προσεγγισης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Νοε 29, 2011 3:10 pm

AMA EINAI ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ, ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ.
ΣΤΟΝ 5ο ΧΡΟΝΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΠΗΚΕ Ο ΠΣΕΑΕΠ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ Δ.Σ.
ΒΕΒΑΙΩΣ Ο ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ -ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΚΛΑΜΠΙΤΗΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΝΤΕΣ...(τα'λεγα το καλοκαιρι).
ΤΑΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΕΒΑΙΩΣ... (που πανε τα λεφτα μας δεν θα μαθουμε ποτε αν και ολοι ξερουμε)
ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΙΔΕΩΝ (και εθελοντων τζαμπα κοροιδ.. ουπς λαθος μου ξεφυγε)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΤΟΝ ΝΤΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΗ ΑΙΤΙΑ (χωρις καν δημοσια κληση σε απολογια).
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ (αλλα ουτε ποτε, που και γιατι με ειπαν)

ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΔΡΙΜΥΤΑΤΟΣ Ο ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ (τωρα που ολο τυχαιως τελεψαν οι οικονομικες του ταξιδιωτικες υποχρεωσεις). ΜΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΚΑΠΝΟΣ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΦΤΩ ΣΕ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...

υ.γ το 1ε γενικη εισοδος στην λεσχη ισχυει για ολους; ειναι γενικη γενικη εισοδος ή οπως στα τουρνουα, γενικη ειδικη με εξαιρεσεις; με καταλαβαινετε νομιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Νοε 29, 2011 7:39 pm

""περαστικος δεν ειμαι και δεν ημουν ΕΙΔΙΚΑ στην εθνικη. Δυο φορες τελικο παγκοσμιου κυπελλου εχω παιξει με την γαλανολευκη και δεν ξερω ποσες ημιτελικο και με ειπες περαστικο;!
Δεν ζητησα να κληθω περσι αλλα ουτε οι αλλοι που αναφερεις κληθησαν. Αν και ανελλιπως συμμετεχω σε ολα τα τουρνουα ομαδικου χρονια τωρα (εκτος αν δεν με αφηνουν).""

ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ...ΣΕ ΛΕΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΣΤΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΟΥ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙΣ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΤΟ....ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ..
ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!





""Οταν επικαλεισαι το φερ πλεη και εχεις γεννηθει στην χωρα του ευ αγωνιζεσθαι δεν σφυρας αλλιως φιλους και εχθρους ελληνες και ξενους.""


ΜΟΝΟ ΞΕΝΟΥΣ ΣΦΥΡΑΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΕΣ,ΟΥΤΕ ΦΙΛΟΥΣ ,ΟΥΤΕ ΕΧΘΡΟΥΣ...
ΟΠΩΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...
ΕΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΞΕΝΗ ΕΘΝΙΚΗ,ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΞΕΝΗ ΟΜΑΔΑ..ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ



""οχι βεβαιως δεν εισαι κεχρης και δεν παιζεις τελικους. παντως πολλους ηλιθιους για σενα εχει το σουμπουτεο γιατι πολλοι μου ειπαν οτι γινατε μυλος. εκτος αν την λεξη διαφωνια την ξεχειλωνεις στην ερμηνεια...""


ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΑΛΙΣΤΑ...ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑ ΠΟΥΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ...ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ!!!!!!


"εγω παντως οταν παιζω με τον κουμπαρο μου τον Κορολογο για κανονα δεν εχουμε διαφωνησει ποτε. Ακομα και στα κενα των κανονων οπως λες εχουμε το ηθικο κομματι να μας λυνει το προβλημα. Ειναι θεμα προσεγγισης."



ΚΑΙ ΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ..ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Η ΜΑΡΙΕΤΤΑ....ΟΥΣΤ ΡΕ!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Νοε 29, 2011 11:20 pm

Για την ηθικη σου περι φαιρ πλεη και διαιτησιας δεν λεω τιποτα παραπανω.
Για το ποιον αγωνιστικο και ηθικο του κουμπαρου μου τραβα ρωτα αλλα πλυνε το στομα σου πρωτα.

Για το ακολουθο σχολιο σου
ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙΣ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΤΟ....ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ..
ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!
γελαω ακομα. Εχω παιξει τοσες φορες στην εθνικη και σε παγκοσμια πρωταθληματα που σε χειμερια ναρκη να πεσεις δεν προλαβαινεις ουτε να τα ονειρευτεις.

Οσο για περαστικο που με λες την τελευταια πενταετια σου θυμιζω οτι οποτε με αφηναν επαιζα ανελλιπως ομαδικο.
Και ατομικο την τελευταια φορα που επαιξα ηταν στο Παρισι και το πηρα των βετερανων.
Στην Ελλαδα η τελευταια φορα ηταν σε ενα τουρνουα που με αδικησαν καταφωρα και εχασα και ακομα τοσα χρονια μετα ο διαιτητης ακομα μου ζηταει συγνωμη για την συμπεριφορα του. Απο τοτε σταματησα να παιζω ατομικο βετερανων.
Ατομικο οπεν επαιξα τελευταια φορα σε εναν τελικο πρωταθληματος που κερδιζα στο ημιχρονο και αποχωρησε ο αντιπαλος μου και μετα ηθελαν να τον ανακηρυξουν πρωταθλητη...
Αντε λοιπον να γραψεις τις παπαριες αλλου που δεν ξερουν.

υ.γ τον περαστικο τα δεκαχιλιαρα τα πεντοχιλιαρα και ολα τα εισητηρια του κοσμου δεν τον νικησαν. Για να μην ξεχνιομαστε. Μπορει να γερασαμε και να μην μας κανει κουκου σε καθε παιχνιδι αλλα οι μισθοφοροι λειτουργουν επανω μου σαν βιαγκρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 30, 2011 8:36 am

""Για την ηθικη σου περι φαιρ πλεη και διαιτησιας δεν λεω τιποτα παραπανω.
Για το ποιον αγωνιστικο και ηθικο του κουμπαρου μου τραβα ρωτα αλλα πλυνε το στομα σου πρωτα.""


ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕ? ΟΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ,ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ....ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΠΑΙΖΩ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΕΣ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?


""Εχω παιξει τοσες φορες στην εθνικη και σε παγκοσμια πρωταθληματα που σε χειμερια ναρκη να πεσεις δεν προλαβαινεις ουτε να τα ονειρευτεις."""

ΜΑ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΟ...ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΑΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ...



""Οσο για περαστικο που με λες την τελευταια πενταετια σου θυμιζω οτι οποτε με αφηναν επαιζα ανελλιπως ομαδικο. """


ΝΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ...ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙς...ΟΥΣΤ ΡΕ


""Και ατομικο την τελευταια φορα που επαιξα ηταν στο Παρισι και το πηρα των βετερανων.
Στην Ελλαδα η τελευταια φορα ηταν σε ενα τουρνουα που με αδικησαν καταφωρα και εχασα και ακομα τοσα χρονια μετα ο διαιτητης ακομα μου ζηταει συγνωμη για την συμπεριφορα του. Απο τοτε σταματησα να παιζω ατομικο βετερανων. ""'


ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕΣ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ..ΜΟΝΟ ΙΣΠΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΓΑΛΛΙΕΣ ΕΙΣΑΙ..Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ!!!!!
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ,ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ 5 ΧΡΟΝΙΑ..
ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΣ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΚΑΒΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ...
ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΤΣΟΥΚΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ,ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ!!!!!


""Ατομικο οπεν επαιξα τελευταια φορα σε εναν τελικο πρωταθληματος που κερδιζα στο ημιχρονο και αποχωρησε ο αντιπαλος μου και μετα ηθελαν να τον ανακηρυξουν πρωταθλητη...""


ΝΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΚΟΨΑΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΙΘΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ....ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΨΑΧΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΗΣΚΑΝΕ...ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΕΙΧΕΣ ΦΤΑΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΑΚΟΜΗ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ...ΟΥΣΤ ΡΕ!!!


""Αντε λοιπον να γραψεις τις παπαριες αλλου που δεν ξερουν.""


ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΕΙΣΑΙ,ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΜΠΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΕΔΩ....
ΜΗΔΕΝ ΠΟΝΤΟΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΛΑΝΤΕΡ,Ο ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΠΑΤΕΡΑΣ....
ΜΗΔΕΝ ΠΟΝΤΟΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΑΝΤΕΡ Ο ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ,ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΣΥΓΧΩΡΟΧΑΡΤΙΑ.....
ΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΝ ΞΕΡΟΥΝ ΛΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙ......



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 30, 2011 8:42 am

""υ.γ τον περαστικο τα δεκαχιλιαρα τα πεντοχιλιαρα και ολα τα εισητηρια του κοσμου δεν τον νικησαν. Για να μην ξεχνιομαστε. Μπορει να γερασαμε και να μην μας κανει κουκου σε καθε παιχνιδι αλλα οι μισθοφοροι λειτουργουν επανω μου σαν βιαγκρα!"""


ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ ΣΕΝΑ Η ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΣ
ΓΡΑΦΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΕΔΩ ,ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ,ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΩΡΑ...ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΘΥΣΤΟΧΑΣΤΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΟΥ ,ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΒΙΒΛΙΟ...
ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΙΤΛΟ....."ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ" ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 30, 2011 1:41 pm

Ρε μαλακα μητσο εισαι απιστευτος.
Ποιος κριστιαν αντερσεν και πρασινα αλογα.
Ο παραμυθας ντε.
Αλλα με οποιον δασκαλο καθισεις τετοια πραγματα θα μαθεις.
Το παρακατω κομματι σου να το βαλετε μαζι με την ιστορια του ατλα στο σαιτ σας:

ΝΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΚΟΨΑΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΙΘΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ....ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΨΑΧΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΗΣΚΑΝΕ...ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΕΙΧΕΣ ΦΤΑΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΑΚΟΜΗ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ...ΟΥΣΤ ΡΕ!!!

παντως εγω εφυγα τελευταιος απο το ξενοδοχειο και μαζεψα τα γηπεδα.
και για να καταλαβεις ποση σχεση εχεις με την ηθικη ουτε την ορθογραφια της δεν ξερεις.

παντως το πετυχες. μια αρκουδα ειχαν στην πορτα για να μην παιζω. Και οι ελληνες εχουν ματσουκι και οι ξενοι ειναι κουλακλες. Αλλα απο το 90 του τσακιρη δεν εχουμε ξαναπαρει πρωτη κουπα. Και με τον κουμπαρο σου εσυ παιζεις στο σαλονι εγω παιζω σε λεσχη σουμπουτεο. Και αν ο δικος σου ο κουμπαρος δεν ξερει τι ειναι σουμπουτεο ο δικος μου εχει παιξει τελικο παγκοσμιου κυπελου.

Αλλα καλα μου λενε. Εγω φταιω που σου απανταω και νομιζεις οτι κατι λες. Και θες να παιξεις και παγκοσμιο κυπελο αλλα μαζι σου δεν ηρθε κανενας να πατε Παλερμο. Να μην μπορω να κρατηθω να σε αποστομωνω στην μπουρδολογια σου.

Το καλυτερο ολων ειναι αυτο
ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ!!!!!
ποιος τα λεει. που περσι στο ευρωπαικο και στο ελληνικο πρωταθλημα βγηκε φωτο με την κουπα αλλα τσοχα δεν πατησε. Ενω εγω εκανα μεταγραφη προ 5ετιας σε μεγαλη ομαδα με μπαντζετ χιλιαδων ευρω και ειχα συμπαικτες τα μεγαλυτερα ονοματα του παγκοσμιου σουμπουτεο που ιδρωναν για να παιρνω κανα μεταλειακι.
Μην πας σε σουπερ μαρκετ για κανα δυο μερες. Με αυτα που λες θα σηκωθουν τα γιαουρτια απο μονα τους και θα σε κυνηγανε !!!
Θα παθω τιποτα με τοσο γελιο που ριχνω οποτε σε διαβαζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 12:13 am

""Το παρακατω κομματι σου να το βαλετε μαζι με την ιστορια του ατλα στο σαιτ σας:""


ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ,ΓΙΑ ΤΙΤΛΟΥΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑΝ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΑΠΟ....ΣΑΤΕΛΑΙΤ.....ΞΥΠΝΑ ΚΑΗΜΕΝΕ!!!!!!


"Αλλα απο το 90 του τσακιρη δεν εχουμε ξαναπαρει πρωτη κουπα. Και με τον κουμπαρο σου εσυ παιζεις στο σαλονι εγω παιζω σε λεσχη σουμπουτεο. Και αν ο δικος σου ο κουμπαρος δεν ξερει τι ειναι σουμπουτεο ο δικος μου εχει παιξει τελικο παγκοσμιου κυπελου. "


ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΖΕΣ ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΜΕ ΤΟ....ΠΑΡΟΛΙΓΟ...
ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΣΟΥ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΒΡΕ ΚΕΧΡΟΥΛΗ....ΟΥΤΕ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΤΗ ΔΑΧΤΥΛΟΣΦΑΙΡΗΣΗ!!!!!
ΕΣΥ ΣΥΓΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ,ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΣΟΥ,ΜΕ ΠΑΙΧΝΔΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ...
ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΡΟ,ΣΦΥΡΑΕΙ Η ΜΑΡΙΕΤΤΑ.....ΞΥΠΝΑ ΚΑΗΜΕΝΕΕΕΕ!!!!


""Αλλα καλα μου λενε. Εγω φταιω που σου απανταω και νομιζεις οτι κατι λες. Και θες να παιξεις και παγκοσμιο κυπελο αλλα μαζι σου δεν ηρθε κανενας να πατε Παλερμο. Να μην μπορω να κρατηθω να σε αποστομωνω στην μπουρδολογια σου."""


ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ....Ο ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΕΓΙΝΕΣ..ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ?
ΕΓΩ ΑΝ ΕΠΑΙΖΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΕΧΡΟΥΛΗ ΘΑ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΟΧΙ "ΒΙΔΩΤΟΣ" ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ....
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ,ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ,ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ...
ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ?ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ..ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΠΑΛΙ....ΞΥΠΝΑ ΚΑΗΜΕΝΕΕΕΕ!!!!


""ποιος τα λεει. που περσι στο ευρωπαικο και στο ελληνικο πρωταθλημα βγηκε φωτο με την κουπα αλλα τσοχα δεν πατησε. ""

ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΗ Β ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ....ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΠΑΤΗΣΑ ΤΣΟΧΑ Ε?
ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩΝΕΣ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΕΧΡΟΥΛΗ ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΕ...ΤΟ ΠΑΛΜΑΡΕ ΓΡΑΦΕΙ 1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, 1 ΚΥΠΕΛΛΟ, 1 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ,1 GRANPRIX ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ,1 ΣΑΤΕΛΑΙΤ....ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΣΧΕΤΟΣ!!!
ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ,Η ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ.....


"Ενω εγω εκανα μεταγραφη προ 5ετιας σε μεγαλη ομαδα με μπαντζετ χιλιαδων ευρω και ειχα συμπαικτες τα μεγαλυτερα ονοματα του παγκοσμιου σουμπουτεο που ιδρωναν για να παιρνω κανα μεταλειακι."


ΕΛΑ ΡΕ ΣΟΒΑΡΑ? ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΨΑΧΝΩ ΟΛΑ ΤΑ RANKING ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ...ΜΗΠΩΣ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣΚΩΤ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧ ΠΕΛΑΤΗ!!!!!

ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ..ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΙ ΞΕΝΟΙ,ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΟΝΟΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ......ΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΕΙΣΑΙ..ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΑΣ ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΑ ΜΙΑΣ ΣΟΒΑΡΗΣ ΟΜΑΔΑΣ....ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ...









Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 2:30 pm

δεν βαριεσαι ρε μητσο να γραφεις μαλακιες;
δεν κανεις καμια ποδοσφαιρικη αναλυση που εισαι ολα τα λεφτα οπως μας ελεγε συμπαικτης σου εχθες.
ευτυχως που με σεβονται οπως λες για την φανελλα της σοβαρης μου ομαδας

υ.γ τα μεταλεια των σατελαιτ τα κατακτουν οι ιδιοι οι συμπαικτες μου και εγω.
ποσα δευτερολεπτα συμμετοχη ειχες συνολικα στο πρωταθλημα; στο κυπελο; στο ευρωπαικο; στο γκραν πρι; μονο στο σατελαιτ μπορει να επαιξες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 2:45 pm

α επειδη δεν καταλαβες το χιουμορ μου σου διευκρινιζω οτι η ολυμπια ειναι η η ομαδα που εκανα μεταγραφη με το Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο μπαντζετ και ειχα συμπαικτες τους Πατρινο Σ και Δ (πως λεμε Σιμονε και Δανιελε μπερτελι) πηραν 17 ταξιδια εκαστος και δεκα χιλιαρικα η ΑΘΗΝΑ για να τους αφησει ελευθερους γιατι δεσμευονταν απο 100ετες συμβολαιο, ο Κουραμπας απο τους Φαληρο Κικερς με δωδεκα υπεραντλαντικα ταξιδια και καθε χρονο μια ραβδο χρυσου και ανανεωσαν τα συμβολαια τους που εληγαν εναντι μεζονετας στα βορεια προαστια γιωτ και δυο καγιεν εκαστος (μην εχουν προβλημα με τα μονα ζυγα) οι Σεσες Καστελλανος Παπαδοπουλος.
Μονο ο Σταμυ που βιαστηκε να με ακολουθησει πηρε μικρο συμβολαιο ( πηρε το 50% της αλυσιδας των εβερεστ ενω θα μπορουσε να παρει και της λα παστερια).

Δεν λεω καλη η πλακα να με αποκαλεις παρολιγον παγκοσμιο αλλα εσυ θα παρεξηγηθεις αμα σε πω παρολιγον παικτη;

αντε ποτε με το καλο το Χριστινακι; να ασχοληθεις λιγο με το μωρο να σταματησω να απαντω σε ιστοριες για αγριους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
O ΠΡΟΦΗΤΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: