Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 εθνικο πρωταθλημα

Πήγαινε κάτω 
+3
adis
κανενας
professor
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 09, 2010 3:08 pm

PANATHINAIKOS έγραψε:
Έμαθα ότι η Ολύμπια δεν κατέβηκε και λυπήθηκα πολύ. Τι καμώματα είναι αυτά. Είναι βέβαιο ότι μόνο κακό κάνουν τέτοιου είδους αποχές.
Αν μου τεκμηριώσεις τι θα ήταν καλό τότε θα δεχθώ μια τέτοια άποψη

PANATHINAIKOS έγραψε:
Εύχομαι να υπάρχει αυτοσυγκράτηση στα μπινελίκια την άλλη εβδομάδα και να πάνε όλα καλά. ΘΑ δούμε...
Προσωρινά θα σου απαντήσω στο παραπάνω ότι εγώ δε θέλω να κάνω ευχές, θέλω να συμβαίνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 09, 2010 4:01 pm

Το καλό (και δυστυχώς με τα σημερινά δεδομένα ουτοπικό) είναι να παίζουν όλοι όσοι περισσότεροι θέλουν και μπορούν. Μικροί και βέβαια μεγάλοι να δίνουν το σωστό παράδειγμα στους μικρότερους. Βέβαια θα μου πει κάποιος ότι μπορεί (εγώ λεω σίγουρα) είναι θέμα ηγεσίας. Θα είχαν γίνει τέτοια ντροπιαστικά, αν υπήρχαν Σαλαμούρης, Χορταριάς ή ασχολούνταν πραγματικά ο Τσακίρης? Εγώ νομιζω όχι. Τι λες proffessor?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 09, 2010 10:50 pm

PANATHINAIKOS έγραψε:
Θα είχαν γίνει τέτοια ντροπιαστικά, αν υπήρχαν Σαλαμούρης, Χορταριάς ή ασχολούνταν πραγματικά ο Τσακίρης? Εγώ νομιζω όχι. Τι λες proffessor?

Καλλιτερα μακαριτες ανθρωπους να μη τους πιανουμε στο στομα μας. Για τον Τσακιρη οποιον ρωτησεις θα πει οτι ηταν μεγαλος παιχταρας αλλα και απο τους πιο ανφερ και προκλιτικους που περασαν ποτε. Απο που κατεβηκες; Αποτελεσματα σημερινα θα μαθουμε του αγιου π... οπως συνηθως μαλλον, ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 10, 2010 1:36 pm

myrmidonas(ή ΑΧΙΛΛΕΑΣ) έγραψε:
Ατομικό Πρωτάθλημα 2009-2010
09.05.10
Σήμερα στο Περιστέρι θα διεξαχθεί το ατομικό πρωτάθλημα Ελλάδος για την σαιζόν 2009-2010. Επειδή ξέρουμε εκ των προτέρων τις άρρωστες σκέψεις όσων ασχολούνται με το ελληνικό σουμπούτεο θα θέλαμε να σας ανακοινώσουμε ότι ο μόνος παίκτης που θα μπορέσει να δώσει το παρόν αντιπροσωπεύοντας τα χρώματα της ομάδας είναι ο Πανος Αλιάδης. Όλοι οι άλλοι δεν θα μπορέσουν να πάρουν μέρος ο καθένας για τους προσωπικούς του λόγους. Ευχόμαστε να γίνει μια όμορφη διοργάνωση δίχως ακρότητες και με τον συμπαίκτη μας να πάει όσο καλύτερα γίνεται.

www.myrmidonestsc.gr

Αλιαδη θα συμφωνησω μαζι σου για τις αρρωστες σκεψεις. Φαντασου οτι εβγαλες ανακοινωση για να πεις οτι δεν κατεβηκατε για προσωπικους σας λογους. Ποιοι ειναι οι εχοντες αρρωστες σκεψεις που φοβηθηκες μην παρεξηγησουν την απουσια σας οτι δεν ειναι για προσωπικους λογους...;
Υ.Γ τις ανακοινωσεις αυτες τις βγαζουν τουλαχιστον την παραμονη και οχι μετα τους αγωνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 10, 2010 1:47 pm

PANATHINAIKOS έγραψε:
Το καλό (και δυστυχώς με τα σημερινά δεδομένα ουτοπικό) είναι να παίζουν όλοι όσοι περισσότεροι θέλουν και μπορούν. Μικροί και βέβαια μεγάλοι να δίνουν το σωστό παράδειγμα στους μικρότερους. Βέβαια θα μου πει κάποιος ότι μπορεί (εγώ λεω σίγουρα) είναι θέμα ηγεσίας. Θα είχαν γίνει τέτοια ντροπιαστικά, αν υπήρχαν Σαλαμούρης, Χορταριάς ή ασχολούνταν πραγματικά ο Τσακίρης? Εγώ νομιζω όχι. Τι λες proffessor?

Δεν ειναι απαραιτητο το δειγμα γραφης να το δινουν οι παλιοι καλοι παικτες. Ισως αν ολοι, παλιοι και νεοι πρωτοκλασσατοι και μη, αποδοκιμαζαν με οποιοδηποτε τροπο δυσαρεστα και ντροπιαστικα περιστατικα τοτε να ηταν μονοδρομος οι χειρισμοι της εκαστοτε διοργανωτριας αρχης.

Αλλα εδω αντι να ελεγξουμε την εξουσια, παμε μαζι της για να εχουμε και εμεις προσβαση στα κεντρα αποφασεων και ασυλια. Τετοια προτυπα καλλιεργει ο χωρος.

Αλλα εδω εγινε πραξικοπημα για να μην τιμωρηθουν καποιοι και οι περισσοτεροι σφυριζαν αδιαφοροι σαν να μην συνεβαινε τιποτα. Νοθεια και δεν εδωσαν καμια σημασια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 10, 2010 3:11 pm

Αληθεια ποιος ηξερε οτι συμφωνα με την οδηγια της ΦΙΣΤΦ δεν πρεπει να γινονται εθνικα τουρνουα παρα μονο το τριτο σαββατοκυριακο του μηνα. Και εμεις καναμε το πρωταθλημα στο δευτερο!

Αλλα εδω ανακοινωθηκε η αλλαγη ημερομηνιας του πρωταθληματος 6 μερες πριν γινει. Σε ενα μπλογκ που για να βρεις σωστη, εγκυρη και εγκαιρη ενημερωση ειναι σαν να πας να παιξεις στοιχημα β νορβηγιας ζητωντας ημιχρονα-τελικα!

Παροτι η ομαδα μου εκανε αποχη και καποιοι αλλοι ειχαν προσωπικους λογους οι συμμετοχες παλι λιγες ηταν. Δεν θα επεκταθω στο σημειο αυτο αλλα υπαρχει επισημη ερμηνεια;

Γιατι πριν 2 χρονια ο ΠΣΕΑΕΠ εκανε πρωταθλημα με 64 ατομα και δεν συμμετειχαν οι ΠΟΕΠΙΚΟΙ αλλα περιπου 20 ατομα. Τωρα μετα απο δυο χρονια που με τις δηλωσεις-εξαγγελιες της "διοικησης" περιμεναμε διπλασιασμο των συμμετοχων γιατι ειχαμε μονο τις μισες;

Θα αναλαβει κανεις την ευθυνη; Σας θυμιζω οτι ετσι εγινε και με τον ΠΟΕΠ και οταν ειχε καταστατικο και μετα που λειτουργουσε στον αερα. Και οι ιδιοι ανελαβαν δυο φορες την σωτηρια και το διελυσαν το μαγαζι. Μηπως θα τριτωσει το κακο;

Δεν θα ηταν σωστο να ασχοληθω με τις επι μερους λεπτομερειες του πρωταθληματος οπως σωστα επισημανε ενας συμπαικτης μας μιας και το παραμερισαμε, αλλα να κανονιζεις διεξαγωγη σε δυο σαββατοκυριακα με υψηλο κοστος σε μεγαλη αιθουσα με πολλα τραπεζια ειναι προφανες οτι περιμενεις κοσμοσυρροη. Ειδαλλως γιατι ταλαιπωρεις με διπλες παραστασεις επαρχιωτες και οικογενειαρχες που ειναι χομπιστες;

Μηπως θα επρεπε να ζητησουμε την βοηθεια αυτων που αγαπανε το παιγνιδι πιο πολυ απο το συμφερον τους που ειτε ειναι προσωπικη προβολη ειτε ειναι αγωνιστικη διακριση;

Μηπως η λυση δεν βρισκεται μεσα απο χρηματοδοτες αλλα απο ρεαλιστες οραματιστες; Και οχι απο ενα συμβουλιο που εχει εναν μπροστα πεντε για μοστρα και κανα δυο απο πισω για να κουνανε τα νηματα.

Ελπιζω παναθηναικε μου να σε καλυψα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 11, 2010 2:52 pm

Κυριοι δεν ξερω αν πρεπει να χαρω ή να λυπηθω. Να χαρω για την δικαιωση μιας πολυ καλης διοργανωσης πρωταθληματος που γινεται στην λεσχη μας ή να λυπηθω που ελαβα το ακολουθο μειλ απο καποιον που συμμετειχε στο πρωταθλημα για την καταντια του εθνικου πρωταθληματος;

"Καλησπέρα παιδιά

Τουλάχιστον αυτό είναι πρωτάθλημα της προκοπής. Όχι σαν αυτό που πήγα τη Κυριακή που αυτοαποκαλείται "Πρωτάθλημα Ελλάδος ΠΣΕΑΕΠ". Ευτυχώς που δεν ήρθατε."


Δεν προτειθομαι να κοινοποιησω τον αποστολεα χωρις την συμφωνη γνωμη του αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα κανει καποιους να χασουν τον υπνο τους αν μαθευτει το ποιος το εστειλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 11, 2010 9:02 pm

Οπως παντα αποτελεσματα απο πρωταθλημα δεν ειδαμε. Καλα ρε π...τη μου μασονοι εισαστε; Τι τα κρυβετε τα αποτελεσματα; Δηλαδη οταν λεει το patfap news για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήσατε Κουτρουμάνος Λεωνίδας 6944648241 αυτο εννοει να παρουμε να ρωτησουμε; Εγω πηρα παντως και εμαθα οτι ο προεδρος των δυο ηπειρων και των πεντε θαλασσων τα αρπαξε απο ενα παικτη που ειχε να κατεβει δυο χρονια απο αυτους τους πουθεναδες που ελεγε και ο αειμνηστος τσεκουρατος στο παλιο φορουμ... Οριστε που λετε κακιες για τον προεδρο οτι δεν κανει τιποτα, αυτος και νεκρους ανασταινει. Το αλλο που εμαθα ειναι οτι υπηρχαν αδεια γηπεδα για προπονηση. Τωρα ητανε πολλα τα γηπεδα, ητανε λιγος ο κοσμος αυτο δεν μου το ξεκαθαρισανε. Παντως οι περισσοτεροι που πηγαν προκριθηκαν μου ειπανε, μεχρι κι ο προεδρος περασε τοσο χαμηλο το επιπεδο. Αλλα ετσι ειναι αφου καθαρισε ο τοπος απο τα κεχροειδη φτασαμε να παιζουν πρωταθλημα τριαντα ατομα σαν το 2001 θυμασαι ροκακι; Το ξεσκισατε παλι το αθλημα αλλα τουλαχιστο πετυχατε το στοχο να διωξετε τον προφεσορα σκασιλα του μεγαλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 12, 2010 1:20 pm

η υπογραφη ειναι ολα τα λεφτα...

λεφτα υπαρχουν...

και η ερωτηση αναμενομενη:
που;
και για ποσο ακομη;

Οπως ελεγε και ο Χαρυ Κλυν στον τραμπακουλα: "λεφτα εχομε".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 13, 2010 1:31 pm

Οι ομιλοι του πρωταθληματος και τα αποτελεματα που τοσο πολυ θελατε κυριε "κανενας" ειναι διαθεσιμα στο
http://subbuteolive.blogspot.com

Οποτε μπορειτε να δειτε τους μελλοντικους σας αντιπαλους και πως προκριθηκαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 17, 2010 4:22 pm

Αμ δε που ήταν έτσι οι όμιλοι. Άλλαξαν ΟΛΑ την τελευταία στιγμή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 17, 2010 5:54 pm

Συγχαρητήρια στο Σπύρο για την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Φέτος είναι σε πολλή καλή πορεία, μπράβο Σπύρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 17, 2010 9:54 pm

Το δηθεν πληρες χαντμπουκ δεν προεβλεπε την απουσια καποιων επικεφαλης. Αν και διαπιστωθηκε αυτο μετα την ολοκληρωση της πρωτης φασης δεν εγινε καποια ανακοινωση μεσα σε μια εμβομαδα που ειχαν χρονο.
Ηθικα κρινω σωστη την αποφαση να γινει ο ορισμος των ομιλων βαση καταταξης λαντερ και οχι με την λογικη των αντικαταστασεων αλλα θα μπορουσαν να το ειχαν προ-κοινοποιησει. Γιατι δεν ξερω τι θα γινοταν αν τα σταυρωματα στα νοκ αουτ δεν αρεσαν σε ολους...
Ο Χατζαρας αρπαξε την ευκαιρια απο τα μαλια αλλα σε ενα πρωταθλημα που πηρε μερος μονο ενας που ειχε ηδη στεφθει πρωταθλητης στο παρελθον (Μπεης).

Δυστυχως για την αυτου μεγαλειοτητα οι συγκυριες ηρθαν και εδεσαν. Οταν σου λειπουν οι Ρικος Τσομπανιδης Δ Μαυρομητρος Κεχρης Κορολογος Δραζινακης απο τα ονοματα που συνδεουν την διαχρονικη ιστορια του σουμπουτεο γιατι ειναι αηδιασμενοι και αλλοι εικοσι τριαντα νοματαιοι απο την νεα φουρνια γιατι ειτε δεν γουσταραν αυτο το χαλι ειτε γιατι αυτοι οι παλιοι δεν τους παρεσυραν για να κατεβουν τοτε εχεις ΑΠΟΤΥΧΕΙ. Και η απροβλεπτη απουσια των Κουτη Τριανταφυλλου δεν ειναι αλλοθι για την παταγωδη αποτυχια.

Και να δεν το καταλαβαινεις απο μονος σου τοτε φροντιζουν να σου το δειχνουν και οι συμπαικτες σου οταν πηδανε μαζικα απο το καραβι. Γιατι με τα λεφτα δεν αγοραζεις εκτιμηση ουτε την αγαπη καποιων για το παιγνιδι.

Το μονο που κανεις ειναι να θεωρεις οτι ολοι και ολα στο σουμπουτεο ειναι πορνεια και αγοραζονται με το καταλληλο αντιτιμο. Ποσο λαθος εκανες.

Το μελλον προβλεπεται ζοφερο σε Ελλαδα και Ευρωπη σε τσοχες και αιθουσες δικαστηριων. Ξερεις να χανεις ή θα τα κανεις ολα μανταρα οπως στο ματς σου με τον Πορτιερη με διαιτητη τον Πολντο; (εμαθα δωσατε σοου)

Οταν δινεις σε καποιον λεφτα δεν τον κακομαθαινεις απλως. Αλλα μειωνεις μεχρι προσβολης τον αλλο που δεν του δινεις. Και εχεις κατοπιν διαφορετικες απαιτησεις απο τον καθενα. Απο τους μεν ζητας ανταποδοτικοτητα της επενδυσης σου και απο τους αλλους να αγαπησουν την φανελα που εσυ ο ιδιος την εκανες οικονομικο αλισβερισι. Και τωρα δεν ξερεις ποιος θα κλεισει τελευταιος την πορτα της εξοδου.

Ισως τωρα να καταλαβεις οτι εγω δεν διελυσα 1521 κλαμπ οπως με κατηγορουσες στο παρελθον αλλα ενωσα ονειρα ελπιδα και αγαπη για το παιχνιδι απο διασπαρτους πυρηνες και φτιαξαμε αυτο το οικοδομημα που λεγεται Ολυμπια. Λαθη ολοι μας κανουμε οπως και εγω με καποιες μεταγραφικες κινησεις αλλα δεν τα καμουφλαρησα με μπολικο χρημα για να μην δεχθω κριτικη.

Και το καλυτερο: αν κοψω αυριο το σουμπουτεο (μην χαιρεσε ροκακι) η Ολυμπια θα συνεχισει να υφισταται αναμφισβητητα. Ενω αν εσυ αποσυρθεις το μονο που θα μεινει απο το κλαμπ σου ειναι μια φθαρμενη αναμνηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 18, 2010 12:05 am

Ρε προφεσορ ποσα ξοδεψες για να τα μαθεις ολα αυτα απο το τηλεφωνο; Σορρυ εμενα μου τελειωσαν οι μοναδες και δεν ξαναπηρα τον Προεδρο μηπως μπορει κανεις να μου πει τα αποτελεσματα; Μαλλον βαριεται το συμβουλιο να ασχολειται με χαζα πραγματα οπως η ανακοινωση των αποτελεσματων του πανελληνιου affraid πρωταθληματος. Που πας ρε Καραμητρο θες και communication director στη fistf. Εδω δε μπορεις να ανακοινωσεις αποτελεσματα σε ενα πρωταθλημα με τριαντα ατομα ξερω καλο excel αμα θελεις να σε μαθω. Τουλαχιστον κομπιουτερ νομιζαμε οτι ηξερες καλυτερα απο σουμπουτεο.
Κολοκυθια με τη ριγανη τοσα λεφτα ξοδευεις σαν rendeer να πληρωνεις τους παιχταραδες σου, δε πληρωνεις και καμια γραμματεα να σου γραφει τα αποτελεσματα;

Και του χρονου σπιτια μας geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 18, 2010 1:16 pm

Δεν ξοδευω γιατι υπαρχουν τα ανλιμιτεντ.

Εδω κοτζαμ "παστελ τουρς" πληρωνει χωρις φραγμους και προσφερει εβδομαδιαια περιηγηση στην Ιταλια με ολα τα εξοδα πληρωμενα. Bella Roma.

Αντε ολα εγω θα τα λεω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εθνικο πρωταθλημα   εθνικο πρωταθλημα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μάης 19, 2010 6:45 pm

Για πες μας κι άλλα για την Bella Roma tours???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εθνικο πρωταθλημα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Εθνικό Τουρνουά "Δ. Χορταριάς"
» ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ
» ομαδικο πρωταθλημα
» Ομαδικό Πρωτάθλημα
» 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: