Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)

Πήγαινε κάτω 
+10
FALCONS
atromitos
argentinos
georgy
PANATHINAIKOS
Orient Express
oldsubbuteo
The Rock
professor
adis
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ?    ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 9:20 pm

ευχαριστως εμετικε να χρησιμοποιησεις οτι θελεις..
με μια χαρη ομως..εαν σου αρεσει μια προταση και την θελεις για υπογραφη,εαν θες να τη διορθωσεις ορθογραφικα,να το κανεις με προσοχη..
διοτι ο προφεσσορος.συγγραφεας διορθωσε το "νοιαστοιτε" απο μια φραση μου,την οποια χρησιμοποιει (και καλα κανει), μη τυχον και βγαλει κανενα ματι...
και το εγραψε "νοιαστητε"...μηπως πρεπει να κοιταξει καλυτερα?γιατι νομιζω ουτε ετσι γραφεται...



"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 9:28 pm

κεχρη μου,την εκφραση δεν την εγραψες εσυ..και να την εγραφες δεν τρεχει τιποτε....

σου αρεσε ομως,και αφου δεν πειραζει τον κουτη οπως εγραψες, αποφασισες να την υιοθετησεις...ψεματα λεω?,
και μαλιστα την εβαλες και σε ΚΟΚΚΙΝΟ φοντο για να φαινεται πιο καλα...παλι ψεμματα λεω?
κοιτα λιγα ποστ πιο πανω και θα δεις ακριβως τη εγραψες...
οταν θα μαθω πως κανουν copy paste τα λεγομενα καποιου,θα στα κορνιζαρω να μη κουραζομαι να τα επαλαμβανω κιολας..εντος των ημερων θα γνωριζω..


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης...

δε πιστευω να σε πειραζει που υπογραφω και γω με δικια σου προταση ε?
αφου το...ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ.... θα υπογραφω με τις ρητοριες σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ?    ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 9:41 pm

εαν σε ενοιαζε η δημοσια γνωμη του,φιλε κεχρη,να νοιαζοσουν,οταν τον χαρακτηριζες εμεσως πλην σαφως ,κλικαδορο και τσαμπα μαγκα,και οτι τους ποντους τους πηρε απο τα δωρεαν ταξιδια του μπαμπα μας...το ξεχασες? ουτε μηνας δεν περασε απο το σατελαιτ στη λαρισσα...
επισης θα νοιαζοσουν οταν εγραφες οτι "ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΣΕΣ" νομιζοντας οτι γραφεις σε χτεσινο πουλωντας ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΙΕΣ...

ΕΓΡΑΨΑ ΟΠΟΙΟς ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ..

ΘΑ ΣΤΗ ΧΑΡΙΖΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΝΑΦΕΡΑ ΠΟΤΕ ΟΝΟΜΑ.ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς.ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ "ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ" ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!!!

ΣΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟΣ ΠΙΟ ΜΑΓΚΑς ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΔΙΝΕ 2000Ε

ΣΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ Ο ΕΥΓΕΝΙΟς ΤΑ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ.

ΕΙΔΕς? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΦΤΑ ΟΠΩς ΙΣΧΥΡΙΖΟΣΟΥΝ...
ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ,ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ,ΚΑΙ Η ΦΙΛΟΔΟΞΙΑ,ΚΑΙ Η ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΜΙΑς ΟΜΑΔΑς,,ΟΠΩς ΕΠΙΜΕΝΩ ΕΓΩ...

ενδεχομενως εχουμε αλλη αποψη για τους μαγκες και τους ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ...


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...συγγραφεας κεχρης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 8:26 am

stamatopoulos έγραψε:

ΜΟΝΟ ΟΙ ΨΕΥΤΙΕΣ ΚΑΙ Η ΖΗΛΙΑ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ !!!

Eιδικα η ζηλια ειναι μεγαλος καημος μου.
Δεν βλεπεις οτι κανω το κανω απο ζηλια.
Ηθελα να φτιαξω μεγαλη ομαδα και απευθυνθηκα στην ελιτ του σουμπουτεο το 2007.
Σεσες Καστελλανος Πατρινοι Παπαδοπουλος Κουραμπας και Σταμυ. Ολοι η πρωτη οκταδα του παγκοσμιου λαντερ.
Ζηλεψα ολους που εφτιαξαν αιθουσα πριν απο μενα και εφτιαξα και εγω...
Και μετα απο τοσα χρονια η ομαδα μου ( το μου δεν σημαινει ιδιοκτησια) εντασει παικτες πρωτοκλασσατους στο λαντερ.
Οπως ο Κορδατος. Που πηγε στην Λαρισσα ενω δεν ειχε δικαιωμα συμμετοχης φορωντας την φανελλα μας και ζωντας την εμπειρια σαν να ηταν Ολυμπιος απο παλια. Αλλα αυτος πηγε και απο την καυλα του ολοι νομιζαν οτι οπλοφορουσε. Δεν νομιζαν οτι κουβαλαγε "τουβλο απο πετσετακια" στην τσεπη οπως αλλοι...

Και απο τοτε που εκλεισε η αιθουσα στο Μοσχατο απο την ζηλεια μου ολοι ερχονται στην Λ.Αλεξανδρας να μου ικανοποιησουν την ζηλεια μου και καθονται παιζουν μαζι μας και μετα τρωνε και μαζι μας. Γιατι ειμαι αγορακι και δεν κανει να ζηλευω.

Ολα απο ζηλεια τα κανω. Το καταλαβες και μπραβο σου. Ζηλεια που δεν εχω παρει κουπες. Που δεν εχω καταφερει τιποτα τοσα χρονια.

ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΕΓΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΖΗΛΙΑΡΗΣ.
ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΟΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΛΥΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ; ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

αν ηταν η ζηλεια ψωρα θα γεμιζε ολη η χωρα

Υ.Γ ειδες πως αν θελεις καταλαβαινεις ποτε ο αλλος κανει επιτηδες λαθος; Οπως λοιπον καταλαβες οτι επιτηδες εβαλα το νοιαστητε με κοκκινο η ενω το σωστο ειναι με ει ειμαι βεβαιος οτι καταλαβαινεις ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ποιος λεει αληθεια και ποιος οχι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 10:06 am

βλεπω οτι σε πολλα που γραφω,αποφευγεις να απαντησεις.καλα κανεις ομως δικαιωμα σου.....
οταν λες πραγματα ομως,και πολλες φορες επωνυμα,θα πρεπει να εισαι πιο προσεκτικος,και ιδιαιτερα οταν τα υπογραμιζεις...
ποιος ειπε οτι ζηλεψες την αιθουσα των αλλων και εφτιαξες και εσυ?
ποιος ειπε οτι εντασεις παιχτες στο δυναμικο της ομαδας σου που δεν γουσταρουν τη φανελα?
ποιος ειπε οτι οσοι παιζουν στην αιθουσα σου,ερχονται για να ικανοποιησουν τη ζηλια σου?
ποιος ειπε οτι δεν εχεις ιστορια η κουπες και ζηλευεις των αλλων?

και ομαδα εχεις ,και αιθουσα,και φιλους που θα ερθουν εκει να παιξουν,και κουπες εχεις και ιστορια..
ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΡΩΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΑΤΛΑ..
σε αυτους αναφερθηκα οτι εθιξες,και μονο αυτοι με νοιαζουν...ο τροπος που μιλησες στο παρελθον για ορισμενους,και ιδιαιτερα η επιμονη σου για τον επαγγελματισμο καποιων,εμενα με οδηγει σε αυτα τα συμπερασματα...τα εχω γραψει και παραπανω...
ο μπεης ο ντακκας ο πλητας ο πραντσουδης ο λαζαρος ειναι παιχτες που εχουν τσαμπα ποντους απο ταξιδια.γιαυτο δεν παιζουν στα σατελαιτ...
και οι 'επαγγελματιες" ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΤΟΥΒΛΟ" για τιποτε αλλο...
ΖΗΛΕΥΕΙς ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙς ΓΙΑ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΠΑΠΑΡΙΕΣ..αυτο ειπα
αν εγραφες αληθειες ,θα τις δεχομουν..η βαθμολογιες αυτων που αναφερα δειχνουν αν ειναι τσαμπα μαγκες...καθως και η συμπεριφορα των περισυνων επαγγελματιων,εδειξε οτι δεν ειναι ολα μονο λεφτα..θα δεις και τους φετινους..

το πλυτα τι να τον ρωτησεις?αν καποιος εδινε 2000ε για να παει στην ομαδα του?
και αυτος ηρθε εκει για τις παρεες του?
εσυ να τα βλεπεις αυτα, που για σενα ολα πουλιωνται,και ολοι κοιτανε μονο τα φραγκα..γιαυτο τον αναφερα τον ευγενιο.

εαν καποιος στο συμβουλιο ειπε ",οτι θα επαιρνε οτιδηποτε αλλο εκτος απο αυτα που λες εσυ," εγω δεν μπορω να το γνωριζω..εγω γραφω μονο για οτι γνωριζω..

επειδη λοιπον δεν ζηλευεις τιποτε απο οσα προαναφερα,και αφου εχεις ιστορια και προσωπικοτητα,κατεβα να παιξεις ,και μη γραφεις μαλακιες...

σεβασου τον εαυτο σου,αφου δεν σεβεσαι τους παιχτες αλλων ομαδων,και μη διαμαρτυρεσαι

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"..συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 12:09 pm

με μερικους παικτες εχω προβλημα. Και καποιοι ειναι του ατλα. Και το ξερουν οι ιδιοι απο μενα και οχι απο τριτους.

δεν αποφευγω να σου απαντησω αλλα μαλλον δεν καταλαβαινεις τις απαντησεις. 'Η ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.

επειδη δεν μπηκα για να σου απαντησω αλλα απλα να ενημερωσω οτι ο μικρος Κουτης ξαναγορασε οικοπεδο και παλι συναρμολογουμενος εγινε αλλα εκτος κινδυνου ευτυχως.

Παντως οταν θα γινει με το καλο καλα τον βλεπω να ξαναμπαινει νοσοκομειο. Αυτη την φορα δεν θα ειναι απο μηχανη αλλα απο τον αδερφο του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 12:30 pm

ευτυχως παντως που ο τζερτζελες που ανοιξε δεν εχει καμια σχεση με μενα.
να μην λενε κιολας οτι για ολα φταιει ο κεχρης
παρηγορια μου μονο ειναι οτι οσο κακος διπλωματης και αν ειμαι οπως μου καταλογιζουν μερικοι τελικα υπαρχουν πολλοι, πολυ χειροτεροι απο μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 7:01 pm

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΝΥΣΗ.ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ..ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ?ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙς..
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΝΤΩς ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ,ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 12:40 am

stamatopoulos έγραψε:

ΟΜΩς ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟς ΤΟΥ ΕΔΙΝΕ 2000Ε ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ..
2000 ΕΥΡΩ ΨΕΥΤΗ ΑΡΧΙΧΑΙΒΑΝΗ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ,ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΕΚΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΣΟΥ,ΟΣΟς ΚΑΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΣΟΥ..ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΧΡΩΣΤΑΣ..
ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ?
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΕ ΠΛΥΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΝΟ ΚΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ..
ΜΕ ΚΛΑΝΙΕς ΔΕ ΒΑΦΟΥΝ ΑΥΓΑ.. ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ ΤΩΝ ΦΟΡΟΥΜ.

professor έγραψε:
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΛΥΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ; ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

Kαι ηρθε ο Πλυτας. Οπως και πολλοι αλλοι απο αλλα κλαμπ να προπονηθουν.
ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΟΥΣ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ:

ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΛΕΦΤΑ 'Η ΣΟΥ ΕΤΑΞΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ Ο ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ;
ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ:
ΟΧΙ ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΕΡΡΙΨΑ ΠΡΟΤΑΣΗ 4.000Ε ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΑΝΙΕΣ ΜΟΥ ΒΑΦΟΥΝ ΑΥΓΑ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Υ.Γ οι εκφρασεις ψευτη και αχιχαιβανι νομιζω δικαιως οτι φαινεται σε ποιον αρμοζουν. Οπως και για τον λογο μου και για τον κωλο μου ειναι μεγαλοι κι αυτο ενοχλει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ?    ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 9:40 am

ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ....ΕΠΕΜΕΝΕΣ ΣΕ ΤΟΣΑ ΠΟΣΤ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΕΝΟΣ ΤΟΥς ΞΕΝΟΥς ΤΟΥ ΑΤΛΑ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ,ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ...ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ?
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ,ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ,ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΟΔΟΞΙΑ,ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ,ΜΕΤΡΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ..ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ?
ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ "ΑΓΟΡΑΣΕΣ" ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥ ΑΤΛΑ....

ΟΤΑΝ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟς ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΑΡΝΗΘΗΚΕ 4000 (ΑΝΤΙ ΓΙΑ 2000 ΟΠΩς ΕΙΠΕ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟς ) ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ,ΠΟΙΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΨΥΧΡΟς ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ "ΑΓΟΡΑΣΕΣ" ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΧΩΡΙς ΤΟ ΤΣΑΜΠΑ? ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥς ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΕΚΕΙ
Ο ΙΔΙΟς ΑΝΑΙΡΕΙς ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ "ΑΓΟΡΑΣΕΙς" ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥ ΑΤΛΑ.ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΓΡΑΨΑ...

ΤΟ ΑΝ ΕΤΑΞΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΣ,ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΜΗ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΕΖΙΛΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,Η ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ...


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 11:52 am

ειπα εγω οτι αγορασα παικτη;

σε παρακαλω κανε με ρεζιλι στο φορουμ οπως μονο εσυ ξερεις... δεν αντεχω τοση χαρα να μην την μοιραστω με αλλους.

ασε που δεν εχω πια το τηλεφωνο σου. σε μια κριση ευφυιας το εσβησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 1:03 pm

"Α στο παρελθον εγινε μια ισαξια προταση σε παικτη του Ατλα και ηρθε. Για να μην ξεχνας οτι ο προφεσορας δεν ξεχναει."

ακριβως τα λογια σου στη σελιδα 4 στο συγκεκριμενο θεμα...

ποια ειναι η ΙΣΑΞΙΑ προταση που εκανες και ηρθε? μηπως τα 2000 (4000 για σενα) που εδινε ο κουτρουμανος?
τα αρνηθηκε και ηρθε να παιξει εκει για τη καβλα του και τη παρεα του..20 φορες στο ειπα...οπως αλλες 20 φορες σου ειπα οτι δεν πληρωνονται τα παντα,οπως ελεγες,,οπως αλλες 20 φορες σου ειπα οταν αγοραζεις να αγοραζεις ΚΑΛΑ...

οσο γιαυτα που εταξες οσος ο κωλος σου τοσος και ο λογος




σου...το επαναλαμβανω..

αυτα που εγραψα για τριτο ανθρωπο ειναι ηδη πολλα,αν και ειχα επικοινωνια και ΑΔΕΙΑ να τα γραψω...

γιαυτα που εταξες επειδη ειναι προσωπικα δεδομενα ...6983224699..το τηλ μου..γραφτο και παρε με αφου το εσβησες να σου αποδειξω,πως ο λογος σου ειναι σα το κωλο σου...περιμενω ε....

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ..συγγραφεας κεχρης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Σεπ 18, 2011 1:20 pm

και αφου συμφωνα με τα λεγομενα σου,,,ουτε εταξες λεφτα,ουτε χρωστας λεφτα,,να μη γραφεις για ΙΣΑΞΙΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ...

Η ΜΟΝΗ ΙΣΑΞΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ειναι να παιζουμε σουις η γκρουπ των τεσσαρων...

και καταβαθος αν προσεξες δεν κατηγορησα τη προταση σου(παρε με τηλεφωνο να σου πω αν εκανες η δεν εκανες,και τι πραγματοποιησες) κατηγορησα το τροπο που αντιμετωπιζεις οσους δεχονται μια προταση,αποκαλωντας τους "επαγγελματιες",και ισοπεδωνοντας το σκεπτικο τους και τις φιλοδοξιες τους...

αλλα αυτα να τα βλεπουν οσοι σε κανουν παρεα και σε θεωρουν φιλο..οταν θα ανακαλυψουν πως.... οτι κανεις το κανεις για προσωπικη προβολη και μοστρα,και οτι ανα πασα στιγμη "αδειαζεις"η "δινεις" τον οποινδηποτε για να κανεις το "κομματι"σου...θα ειναι πολυ αργα....θα φταιει ο πορτιερης παλι..

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"..συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Μεταγραφές 2011
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Μεταγραφές
» ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ
» handbook 2011-12

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: