Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ   ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 8:18 pm


kechris wrote:
ΟΚ Τhossa.

Yes Dromer. But my character is the same in forum and in real life. Straight.

"STRAIGHT!!!!!" ha ha ha!

Maybe not, I seem to remember the time you and your team mates cheated a club full of young guys in Mons. What was straight about that Kostas??? You ordered your team to do it!

I cant and wont respect anything you say after what you did all those years ago. Infact, i dont think anyone here does listen to anything you say Kostas.
mikeburns
International Open Winner




Posts: 49
Join date: 2010-04-29



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ   ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 9:08 pm

Πως χαιρομαι που ψαχνουν παντου να με σπιλωσουν με τα επιχειρηματα του χαζου.
Που επειδη καταλαβε λαθος το αποτελεσμα -νομισε οτι κερδισαμε και ειχαμε χασει- σε ενα ματς ομαδικου και μετα επαιξαν εκεινοι και αποκλειστηκαν εριξαν σε μας την ευθυνη προ δεκαετιας.
Το αστειο ειναι και να σας το κανω κοπυ πειστ οτι με εκβιασε σε προσωπικο μειλ να του στειλω λεφτα ο σκωτζεζος για να μην σπιλωνει το ονομα μου.

Like I say however, if you refund the amount of 1000 euros, 250 euros to each of the 4 guys who travelled over to that tournament then i will accept only that as a proper apology and then i will see that you are truly sorry for what happened. However, until you do that, everytime you tell people you are a good guy I will tell them that you are also a bad guy!

Καταλαβαινετε τι κοσμος υπαρχει; Τελικα ειναι οι σκωτζεζοι πολυ χρηματολαγνοι αλλα και τα εδω καλοπαιδα λουξ. Εγω δεν χρειαζεται να κατεβασω ποστ γιατι ολοι ξερουμε ποιος ειναι ποιος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ   ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ EmptyΠεμ Φεβ 17, 2011 9:27 pm

εχω αν θελετε να ανεβασετε και ενα γραμμα απο το σχολειο στο νηπιαγωγειο που στο διαλειμμα εριξα ενω επαιζα κυνηγητο το κουλουρι μιας συμμαθητριας μου και εμεινε νηστικη.
Στο γυμνασιο εκλεψα μια φορα στην μπουκαλα γιατι ηθελα να φιλησω καποια που μου αρεσε.
Νομιζω οτι μου αξιζει δημοσια διαπομπευση στο φορουμ και καθειρξη ισοβια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ   ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 11:01 pm

Μεγάλη λούγκρα ο Σκωτσέζος. Καλά δεν φοβήθηκε να γράψει τέτοιες μαλακίες???
Να τον έχουμε στα υπόψη τον farao farao farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: