Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Τιτλοι τελους

Πήγαινε κάτω 
+5
zouzounini
atromitos
PANATHINAIKOS
professor
κανενας
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 22, 2011 9:24 pm

Μα γι αυτό γράφουμε στο forum. Για να πούμε τη γνώμη μας ελευθερα. Και σε αυτό τον τομέα το forum την κάνει εξαιρετικά τη δουλειά του. Μπορούμε να πούμε αυτά που πιστεύουμε κάθε φορά κόσμια και με ελευθερία λόγου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 22, 2011 9:58 pm

Και κάτι ακόμα για τους παλαιότερους.

Δίκιο έχει ο professor ότι πρέπει να ασχολούμαστε με τα κοινά, αλλά να μη ξεχνάει πως αυτοί που ασχολούνται με τα κοινά μας έχουν φέρει εδώ που είμαστε και όχι αυτοί που δεν ασχολούνταν.

Και κάτι ακόμα για το ότι θα πρέπει πλέον να διαλέξουμε πλευρά που γράφει κάπου ο professor. Παρακαλώ να με αφήσει αν θέλω να μη διαλέξω καμία πλευρά, γιατί και οι δύο μου βρωμάνε. Δηλαδή μόνο αυτοί υπάρχουν και τα πρόβατα θα πρέπει να επιλέξουν μια από τις δύο πλευρές??????? Οι εποχές έχουν αλλάξει, το έχω ξαναγράψει αυτό και μάλλον θα χρειαστεί να το ξαναγράψω πολλές φορές, γιατί τα παλιά μυαλά όχι μόνο φρεσκάδα δεν έχουν, αλλά είναι τόσο εμποτισμένα με τις δικές τους πεπαλαιωμένες γλοιώδεις συμφεροντολογικές και ότι άλλο ιδέες, που καλά θα κάνουν να κάτσουν στην άκρη και να αφήσουν νέο αίμα να μπει στο χώρο ( το διοικητικό εννοώ), να το βοηθήσουν όσο μπορούν και να μην βάζουν τρικλοποδιές, όπως έχουν μάθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 23, 2011 9:43 am

Οχι τα στησιματα και τα μαγειρεματα δεν ξεκινησαν φετος ουτε πριν απο 3 χρονια ουτε πριν απο 10.
Αλλα ποτε μεχρι τωρα κανενας που ηταν απο πανω δεν κρατηθηκε να μην βαλει το χερι στο βαζο με το μελι που κραταγε.
Εμενα κανεις δεν με κατηγορει οτι παιζω βρωμικα. Μπορει να νευριαζω μπορει να εχω δει αλλιως την φαση μπορει να ειμαι μουλαρι στην επιμονη αλλα εσκεμμενα δεν εχω αδικησει ποτε αντιπαλο ουτε σαν παικτης ουτε σαν διαιτητης.
Αυτο εχω να προβαλλω πρωτο απο ολα και την αδολη αγαπη μου για το παιγνιδι. Και αυτο που κανω και μεσα στο κλαμπ μου και χαλιουνται οι συμπαικτες μου πολλες φορες ειναι οτι δεν χαριζομαι ουτε στους κολλητους μου.
Ζουζουνινι αμα και οι δυο πλευρες σου βρωμανε εχεις προβλημα. Της στραβης ψ--ης ολα τις φταινε λεει ο λαος. Τωρα οποιος θελει την αποφαση και το καταστατικο περναει απο την λεσχη μας και του την δινουμε. Κρυφα δεν ειναι αλλα οχι και φορα παρτιδα στα φορουμ που γραφεις ανωνυμα.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΒΑΖΕΛΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΝ Ή ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΨΗΦΙΣΑΝ. ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΜΑΣ ΑΠΕΞΩ.

υ.γ ξερετε γιατι απετυχε ο τεως;

α) γιατι για να γινει προεδρος πουλησε συνεργατες
β) γιατι να βρει καινουριους συνεργατες εδωσε γη και υδωρ
γ) και μετα πουλησε τους νεους συνεργατες για να κανει αυτο που ηθελε εξαρχης
δ) κατα συνεπεια δεν τον εμπιστευεται ουτε ο καθρεπτης οταν συνομιλει μαζι του
ε) νομιζει οτι η γνωση του αντικειμενου αγοραζεται
στ) νομιζει οτι ολοι και ολα πουλιουνται
ζ) αγνοησε οτι υπαρχουν ΠΑΝΤΑ συνεπειες των πραξεων μας
η) η εκδικητικοτητα κατα των επικριτων του τον ξεμπροστιασε σε ολους για τα κινητρα του
θ) εβαλε πολλα καρπουζια στην ιδια μασχαλη (εαυτος του, λαιονς, πσεαεπ, φιστφ)
και
ι) εγινε θυμα της ματαιοδοξιας του -να κερδιζει ο ιδιος σαν παικτης με καθε τροπο, να κερδιζει η ομαδα του με καθε τροπο, να διοικει σε ελλαδα και ευρωπη με καθε τροπο)

Οταν θα πει οποιος ειναι φιλος μου να κανει ενα βημα μπροστα και ολοι αντι να κανουν μπροστα απλωνουν το χερι και ανοιγουν την χουφτα σημαινει οτι απετυχε παταγωδως. Και αν τον πειραζει που το λεω εμενα στην θεση του θα με πειραζε που ισχυει.

Υ.Γ δεν ξερω αν θα τα καταφερω να το παω μεχρι τελους το παραμυθι αλλα αν τελικα τα καταφερω για ενα πραμα βαζω στοιχημα. Οτι σχεδον ολοι θα με πειτε μαλακα (καποιοι με λενε ηδη) αλλα ΟΛΟΙ δικαιο μαλακα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 23, 2011 10:03 am

Α και για να μην με ρωτησετε ποιες ειναι οι προτεραιοτητες μου σας τις λεω:
1) να τρεμεις εστω και να σκεφτεις να στησεις
2) να μην κολωνουν οι διαιτητες
3) και οι αληταμπουρες που τα κανουν μανταρα τα σαββατοκυριακα να πηγαινουν για σκι στην Αραχωβα και στον Παρνασσο με την οικογενεια τους...
4) τα κλαμπ να μην εχουν ημερομηνια ληξης
5) να ευχαριστιουνται ολοι το ιδιο ειτε την βρισκουν την μπαλα ειτε τους βρισκει αυτη...
6) η επαρχια να μην λεει οτι ελλαδα ειναι μονο αθηνα
7) να ταξιδευουν οι εθνικες και να καθονται μια ωρα οι αντιπαλοι προπονητες να βρουν τα ζευγαρωματα
Cool να μην χρειαζεται να γραφουμε στα φορουμ μαλακιες οπως τωρα καλη ωρα για αυτονοητα πραγματα
9) να μην λενε οι γυναικες μας με τι μαλακια παιγνιδι ασχολουμαστε γεροι ανθρωποι
10) και το πιο δυσκολο που μαλλον δεν θα το καταφερουμε ποτε (καθε σπιτι μαζι με το πλεη στεησον να εχει και ενα τραπεζακι με αστροπιτς)

παλι ονειρευομαι ξυπνιος παναθεμα με.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 23, 2011 7:50 pm

Κυρ Jan 23, 2011 12:03 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Α και για να μην με ρωτησετε ποιες ειναι οι προτεραιοτητες μου σας τις λεω:
1) να τρεμεις εστω και να σκεφτεις να στησεις
2) να μην κολωνουν οι διαιτητες
3) και οι αληταμπουρες που τα κανουν μανταρα τα σαββατοκυριακα να πηγαινουν για σκι στην Αραχωβα και στον Παρνασσο με την οικογενεια τους...
4) τα κλαμπ να μην εχουν ημερομηνια ληξης
5) να ευχαριστιουνται ολοι το ιδιο ειτε την βρισκουν την μπαλα ειτε τους βρισκει αυτη...
6) η επαρχια να μην λεει οτι ελλαδα ειναι μονο αθηνα
7) να ταξιδευουν οι εθνικες και να καθονται μια ωρα οι αντιπαλοι προπονητες να βρουν τα ζευγαρωματα
να μην χρειαζεται να γραφουμε στα φορουμ μαλακιες οπως τωρα καλη ωρα για αυτονοητα πραγματα
9) να μην λενε οι γυναικες μας με τι μαλακια παιγνιδι ασχολουμαστε γεροι ανθρωποι
10) και το πιο δυσκολο που μαλλον δεν θα το καταφερουμε ποτε (καθε σπιτι μαζι με το πλεη στεησον να εχει και ενα τραπεζακι με αστροπιτς)


Συμφωνώ και στα 10. 10 στα 10 είσαι σωστός.
Δυστυχώς για μένα μέχρι τώρα μόνο το 10ο πιάνω. Στα άλλα 9 είμαι μεταξεταστέος.
Σου εύχομαι να πετύχεις σε όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 23, 2011 10:08 pm

PANATHINAIKOS έγραψε:

Σου εύχομαι να πετύχεις σε όλα.

Λαθος. Να ευχεσαι να πετυχουμε σε ολα. Γιατι ιδεες εχω, διαθεση εχω, αλλα μονος μου μια τρυπα στο νερο θα κανω και εγω. Θελει ομαδικη δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 8:07 am

Κατ'αρχην να ζητησω συγνωμη που χρησιμοποιω το φορουμ για προσωπικο θεμα, αλλα επειδη η σιγη μου
ισως εχει παρερμηνευθει ως αδυναμια, ενω προτιμουσα να μην οξυνω καταστασεις, θα πρεπει να ξεκαθαρισω καποια πραγματα.

drastis έγραψε:

Και καλά να τα ακούμε αυτά από κάποιον που μέχρι και όνομα θα άλλαζε για να παίζει σουμπούτεο στα σαραντατόσα του, αλλά να το ακούμε και από πατριώτες περήφανους αξιοπρεπείς ανθρώπους, αυτό είναι πολύ στενάχωρο.

Ο Δραζινακης πιστευει πως πηγα στην Φινλανδικη ομοσπονδια για με αφησουν να παιζω. Αν κανει τον χαζο δικαιωμα του. Αν παρερμηνευει δικαιωμα του. Οπως και δικαιωμα του, να εχει οποια γνωμη θελει για εμενα. Επειδη ομως αυτη ειναι η δευτερη φορα που με προσβαλλει δημοσια μετα το ξενο φορουμ στο οποιο δεν εδωσα συνεχεια, οπως και επειδη εχει χρησιμοποιησει ξανα δημοσια προσβλητικους χαρακτηρισμους για τους συμπαικτες μου (κωλοτουμπες) θα του πω τα εξης.

Επειδη Δραζινακη, "το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου" και επειδη "η ανοχη εχει και τα ορια της" εχεις τις εξης 2 επιλογες.

1) Να δηλωσεις πως παρερμηνευσες, δεν καταλαβες λογω πχ συναισθηματικης φορτισης ή οτιδηποτε και να ζητησεις εδω δημοσια συγνωμη για τις προσβολες. Εγω θα την αποδεχθω
και θα συνεχισουμε με τις ελαχιστες τυπικες σχεσεις που μπορουμε να εχουμε. Ειναι φυσικα εκ των ων ουκ ανευ πως δεν θα με ξαναπροσβαλλεις δημοσια.

2) Να μην κανεις τιποτε. Σε αυτη την περιπτωση θα σου προτεινα να μη συναντηθουμε τις Τεταρτες και τα Σαββατα που πηγαινω στην αιθουσα της Ολυμπια για παιχνιδια. Μπορεις να πας εκει
τις αλλες μερες αν θες! (εδω κανω χιουμορ Very Happy γιατι ειμαστε ανοιχτα μονο Τεταρτη-Σαββατο). Αυτο μην το παρεις σαν απειλη, απλα σαν συμβουλη, γιατι οπως ειπα και η ανοχη εχει και τα ορια της,
και εγω δυστυχως τα εχω φτασει. Για το καλο και των δυο μας.

Οπως βλεπεις δεν θελω να σου ξεκοψω την αιθουσα, οπως εκανε ενας συμπαικτης μου σε αλλο που του ζητησε και συγνωμη, και το κραταει ακομη. Μια δημοσια συγνωμη ειναι αρκετη.
Το μπαλακι λοιπον ειναι στα χερια σου. Εγω δεν θα απαντησω δημοσια επι του θεματος οποια και αν ειναι η τοποθετηση σου, τα υπολοιπα κατ'ιδιαν (αν χρειαστει).
Εχεις χρονο να το σκεφτεις και να παρεις την αποφαση σου. Εγω παντως την Τεταρτη θα ειμαι στην αιθουσα, καλο θα ηταν να εχεις απαντησει μεχρι τοτε, αν σκεφτεσαι να μας επισκεφθεις.

Την καλημερα μου σε ολους και για αλλη μια φορα συγνωμη.

Υ.Γ. Μπορεις να μου απαντησεις με οποιο username θες απο αυτα που χρησιμοποιεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 7:10 pm

georgy έγραψε:

Οπως βλεπεις δεν θελω να σου ξεκοψω την αιθουσα, οπως εκανε ενας συμπαικτης μου σε αλλο που του ζητησε και συγνωμη, και το κραταει ακομη.
professor έγραψε:
.
Εμενα μου ζητησε προ διετιας συγνωμη για την σφαγη με τον τεως και του την εδωσα. Αλλα οτι αδικησε την ομαδα μου και εκλεψε τον συμπαικτη μου δεν τον συγχωρω.

παρακαλω επειδη ειναι προφανες οτι εγω ειμαι ο συμπαικτης σου Γιωργο σε παρακαλω να διαβαζεις καλα τα ελληνικα που γραφω για να μην προκυπτουν λαθος συμπερασματα. Αν και δεν σου κρυβω οτι αιφνιδιαστηκα που χρησιμοποιησες λεγομενα μου για να επιχειρηματολογησεις γιατι αυτο εσυ το θεωρεις κατινιά.

Τελος η λεσχη της Ολυμπια ειναι τοπος διασκεδασης και οχι επιλυσης προσωπικων διαφορων. Και μονο οι ανθρωποι που με τις πραξεις τους ζημιωσαν την ομαδα ειναι ανεπιθυμητοι. Ποσο μαλλον οταν ερχονται να ψαρεψουν για να μαθουν ποιοι θα ειναι και ποιοι δεν θα ειναι υποψηφιοι και να διαρρεουν ανακριβειες για τα παρελθοντα τουρνουα.

Ακομα και αυτοι που αποδεδειγμενα ζημιωσαν την ομαδα οπως ο πλυτας αντιμετωπισθηκαν μεσα στα πλαισια της αξιοπρεπειας που πρεσβευουν ολα τα μελη της Ολυμπια. Οι καλλιεργημενοι ανθρωποι Γιωργο μου δεν εχουν ορια στην ανοχη και στον τροπο που επιλυουν τις διαφορες τους παρα μονο τον διαλογο.

Νομιζω οτι δεν πρεπει να δωθει συνεχεια στην ατυχη αυτη τοποθετηση και ειμαι σιγουρος οτι θα εχετε την ευκαιρεια στο μελλον να αντλλαξετε αποψεις στην λεσχη.

Τα λεμε αυριο απο κοντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 7:58 pm

Έτσι professor πολιτισμένα πράγματα. Νηφάλια και πολιτισμένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 8:36 pm

georgy έγραψε:
Κατ'αρχην να ζητησω συγνωμη που χρησιμοποιω το φορουμ για προσωπικο θεμα, αλλα επειδη η σιγη μου
ισως εχει παρερμηνευθει ως αδυναμια, ενω προτιμουσα να μην οξυνω καταστασεις, θα πρεπει να ξεκαθαρισω καποια πραγματα.

drastis έγραψε:

Και καλά να τα ακούμε αυτά από κάποιον που μέχρι και όνομα θα άλλαζε για να παίζει σουμπούτεο στα σαραντατόσα του, αλλά να το ακούμε και από πατριώτες περήφανους αξιοπρεπείς ανθρώπους, αυτό είναι πολύ στενάχωρο.

Ο Δραζινακης πιστευει πως πηγα στην Φινλανδικη ομοσπονδια για με αφησουν να παιζω. Αν κανει τον χαζο δικαιωμα του. Αν παρερμηνευει δικαιωμα του. Οπως και δικαιωμα του, να εχει οποια γνωμη θελει για εμενα. Επειδη ομως αυτη ειναι η δευτερη φορα που με προσβαλλει δημοσια μετα το ξενο φορουμ στο οποιο δεν εδωσα συνεχεια, οπως και επειδη εχει χρησιμοποιησει ξανα δημοσια προσβλητικους χαρακτηρισμους για τους συμπαικτες μου (κωλοτουμπες) θα του πω τα εξης.

Επειδη Δραζινακη, "το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου" και επειδη "η ανοχη εχει και τα ορια της" εχεις τις εξης 2 επιλογες.

1) Να δηλωσεις πως παρερμηνευσες, δεν καταλαβες λογω πχ συναισθηματικης φορτισης ή οτιδηποτε και να ζητησεις εδω δημοσια συγνωμη για τις προσβολες. Εγω θα την αποδεχθω
και θα συνεχισουμε με τις ελαχιστες τυπικες σχεσεις που μπορουμε να εχουμε. Ειναι φυσικα εκ των ων ουκ ανευ πως δεν θα με ξαναπροσβαλλεις δημοσια.

2) Να μην κανεις τιποτε. Σε αυτη την περιπτωση θα σου προτεινα να μη συναντηθουμε τις Τεταρτες και τα Σαββατα που πηγαινω στην αιθουσα της Ολυμπια για παιχνιδια. Μπορεις να πας εκει
τις αλλες μερες αν θες! (εδω κανω χιουμορ Very Happy γιατι ειμαστε ανοιχτα μονο Τεταρτη-Σαββατο). Αυτο μην το παρεις σαν απειλη, απλα σαν συμβουλη, γιατι οπως ειπα και η ανοχη εχει και τα ορια της,
και εγω δυστυχως τα εχω φτασει. Για το καλο και των δυο μας.

Οπως βλεπεις δεν θελω να σου ξεκοψω την αιθουσα, οπως εκανε ενας συμπαικτης μου σε αλλο που του ζητησε και συγνωμη, και το κραταει ακομη. Μια δημοσια συγνωμη ειναι αρκετη.
Το μπαλακι λοιπον ειναι στα χερια σου. Εγω δεν θα απαντησω δημοσια επι του θεματος οποια και αν ειναι η τοποθετηση σου, τα υπολοιπα κατ'ιδιαν (αν χρειαστει).
Εχεις χρονο να το σκεφτεις και να παρεις την αποφαση σου. Εγω παντως την Τεταρτη θα ειμαι στην αιθουσα, καλο θα ηταν να εχεις απαντησει μεχρι τοτε, αν σκεφτεσαι να μας επισκεφθεις.

Την καλημερα μου σε ολους και για αλλη μια φορα συγνωμη.

Υ.Γ. Μπορεις να μου απαντησεις με οποιο username θες απο αυτα που χρησιμοποιεις.

Λοιπόν διάβασε προσεκτικά:

1. Η αίθουσα δεν είναι δική σου και θα έρθω όποτε θέλω.
2. Αν δε μπορείς να με βλέπεις, καλύτερα να μην έρθεις εσύ.
3. Συμβουλές να δίνεις στα παιδιά σου.

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω αύριο (λόγω δουλειάς), αλλά κάποια στιγμή που θα συναντηθούμε φρόντισε να είσαι καλό παιδί και να μην παραφερθείς.

Καλό βράδυ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrinos




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 9:59 pm

Κυριοι σαν εκπροσωπος της Ολυμπια αλλα κυριως σαν υπευθυνος της αιθουσς της ομαδας δηλωνω οτι στην αιθουσα μας πρωτεραιοτητα εχει η αγαπη για το παιχνιδι,δεν ειναι κανενως τσιφλικη να λυνει εκει τις προσωπικες του διαφορες,εκει μαζευομαστε για διασκεδαση και εκτωνοση(παικτικη παντα)απο τα διαφορα αλλα προβληματα τις καθημερινοτητα μας.Οτι διαφορες υπαρχουν μεταξυ των παρεβρισκοντων παρακαλω να λυνωνται σε αλλους χωρους ή με αλλους τροπους(τηλεφωνικα,email κ.α.).
Ολοι οι παιχτες της Ολυμπια λοιπων καλουν στην αιθουσα της οποιων θελει να παιξει μαζι μας,να διασκεδαση και πανω απ'ολα να νιωσει την χαρα που προσφερει αυτο το υπεροχο παιχνιδι,περα απ'τις οποιοσδηποτε διαφορες υπαρχουν,ειτε προσωπικες,ειτε κλαμπικες και δεν ξερω εγω τι αλλες.Αν καποιος εχει προβλημα με καποιον απλα ας μην του μιλαει οσο θα ειναι στην αιθουσα και παρακαλειται οποιος ερχεται με σκοπο των τσακομο καλυτερα να μην πατησει το ποδαρι του.

Καλο σας βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 10:48 pm

Κωστα μου δεν καταλαβαινω γιατι αποφασισες να παρεμβεις, αλλα αφου το εκανες θα αναγκαστω να σου απαντησω, αν και δεν ηθελα να κανω δημοσιο διαλογο μαζι σου, γιατι ειμαστε συμπαικτες.

παρακαλω επειδη ειναι προφανες οτι εγω ειμαι ο συμπαικτης σου Γιωργο σε παρακαλω να διαβαζεις καλα τα ελληνικα που γραφω για να μην προκυπτουν λαθος συμπερασματα. Αν και δεν σου κρυβω οτι αιφνιδιαστηκα που χρησιμοποιησες λεγομενα μου για να επιχειρηματολογησεις γιατι αυτο εσυ το θεωρεις κατινιά.

Τον ορισμο της κατινιας θα τον βρεις σε λεξικο. Φαινεται πως ισως δεν τον γνωριζεις. Θα σου θυμισω πως πριν το δικο μου κειμενο, ειχες γραψει εσυ για το δικο σου θεμα, δεν εβγαλα προσωπικες συζητησεις στην φορα. Αν θες να μας πεισεις πως εχεις προβλημα με τον Καψαμπελη επειδη φερθηκε λαθος στην ομαδα μας και οχι σε εσενα, και για αυτο εχεις προβλημα, δικαιωμα σου. Αν και καλο θα ηταν στην επιχειρηματολογια σου να μη βαζεις και αλλους μεσα, οπως κανεις συνηθως. Το προβλημα σου ειναι για το σουμπουτεο, ενα παιχνιδι!, και πως σου-μας φερθηκε, οπως λες. Κρατας τετοια σταση, το ξαναλεω για ενα παιχνιδι. Δεν σε προσεβαλε δημοσια αν δεν κανω λαθος. Σου ζητησε και συγνωμη οπως λες. Για ενα παιχνιδι!!!


Τελος η λεσχη της Ολυμπια ειναι τοπος διασκεδασης και οχι επιλυσης προσωπικων διαφορων. Και μονο οι ανθρωποι που με τις πραξεις τους ζημιωσαν την ομαδα ειναι ανεπιθυμητοι.


Αρα αν καποιος σε θιξει, σε προσβαλλει κατ'εξακολουθηση δημοσια εσυ δεν θα εχεις προβλημα να ερχεται, παρα μονο αν εχει ζημιωσει την ομαδα!
Θα με συγχωρεσεις που διαφωνουμε, αλλα για μενα ειναι ακριβως το αντιθετο! Και πιστεψε με αυτο ισχυει και για την πλειοψηφια.
Εσυ το κρατας μανιατικο για το σουμπουτεακι, για ενα παιχνιδι ξαναλεω! Θελω να πιστευω πως μπορεις να καταλαβεις ποσο ΧΑΩΔΗΣ ειναι η διαφορα!

Οι καλλιεργημενοι ανθρωποι Γιωργο μου δεν εχουν ορια στην ανοχη και στον τροπο που επιλυουν τις διαφορες τους παρα μονο τον διαλογο.

Αυτο λογικα το λες για να το ακουσεις-διαβασεις εσυ?? Συμφωνουμε. Εσυ με την δικια σου τοποθετηση στο δικο σου θεμα παντως,
θα μου επιτρεψεις να σου πω, πως δεν το δειχνεις.

Νομιζω οτι δεν πρεπει να δωθει συνεχεια στην ατυχη αυτη τοποθετηση και ειμαι σιγουρος οτι θα εχετε την ευκαιρεια στο μελλον να αντλλαξετε αποψεις στην λεσχη.

Ειναι ευχαριστο που συμφωνεις πως ηταν λαθος η "τοποθετηση".
Πρεπει ομως να σου θυμισω πως δεν μιλαμε για το "δις εξαμαρτειν" αλλα για "τρις". Και στο ξενο, και εδω οταν ειπα πως φευγω απο την ομαδα, και τωρα. Και εγω προσπαθησα να μη δωσω συνεχεια στις προηγουμενες περιπτωσεις, αλλα οπως ειπα υπαρχουν και ορια.
Εγω Κωστα μου την λυση την εδωσα. Μια δημοσια συγνωμη. Οπως βλεπεις προσπαθησα και προσπαθω να κανω τον "καλλιεργημενο" και να κρατησω επιπεδο.
Θα σου θυμισω επισης (μιας και εσυ οπως ειπες εχεις προβλημα με αυτους που εχουν ζημιωσει την ομαδα) πως σε αυτο το φορουμ
χαρακτηρισε την Ολυμπια κωλοτουμπες. Μαλλον αυτο εσενα δεν σε ενοχλησε, ισως εσενα σε ενοχλει μονο ενα αναποδο σφυριγμα. Εμενα απο την αλλη παρα πολυ, γιατι σου ξαναθυμιζω εγινε δημοσια. Ας πιστευει και ας λεει οτι θελει επι προσωπικου.

Οπως ειδα ο φιλος σου επελεξε την κουρτινα 2 Very Happy. Αρα δεν θεωρει πως εχει κανει λαθος. Δικαιωμα του. Ο καθενας ειναι
υπευθυνος για τις πραξεις και τις επιλογες του. Και εγω, και εσυ, και αυτος.

Δεν θα συνεχισω την συζητηση οπως ειχα πει δημοσια, απλως επρεπε να απαντησω-ξεκαθαρισω καποια πραγματα σε εσενα Κωστα.
Τα λεμε αυριο. Σημερα μαλλον Very Happy

Καληνυχτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 11:46 pm

''The person who started this post is unable to have an unbiased view on things. Therefore, it is quite difficult for others to extract a concrete and consistent opinion out of what he writes.''

Δραζινακη θα σε παρακαλεσω για ακομα μια φορα να μην ξανασχοληθηθεις μαζι μου κ να μην ξανασχολιασεις τιποτα απο αυτα που γραφω απο τη στιγμη που δε σε αναφερουν πουθενα κ δε σε θιγουν. Εχω βαρεθει τον πολεμο. Μην το συνεχιζεις , για να σταματησουμε καποια στιγμη. Εχω σταματησει απο καιρο να ασχολουμαι μαζι σου. Κανε το ιδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 26, 2011 12:24 am

Γιωργο δεν παρενεβηκα εγω στην κουβεντα σου. Εσυ χρησιμοποιησες τα γραφομενα μου χωρις καν να τα διαβασεις επισταμενα και εβγαλες λαθος συμπερασμα.

ο επαγγελματιας κλεφτης λοιπον εκλεψε για πολλοστη φορα εναν συμπαικτη μου στο ομαδικο και επικαλεσθηκε σαν δικαιολογια για το οτι τον εκλεψε γιατι στο ομαδικο πληρωνεται και πρεπει να τιμησει τα χρημα του εργοδοτη του. Και εχει δωσει και τον Ιπποκρατειο ορκο...ΑΡΑΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ. Κατα συνεπεια και η πρωτη συγνωμη δεν ηταν ειλικρινης.

Δεν επιθυμω και δεν θυμαμαι να ζητησε συγνωμη ουτε για αυτην την συμπεριφορα του ουτε οταν την προηγουμενη χρονια στον ιδιο συμπαικτη μου φωναξε "παρτα" οταν εβαλε γκολ. Και μου εχουν πει και αλλα πολλα που δεν ειναι της παρουσης. Αλλα οπως ειδες δεν τον εβρισα δεν τον κτυπησα απλως του ειπα να μην ξαναπατησει. ΑΝ ΕΣΕΝΑ 'Η ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣΕΙ ΥΠΟΨΗΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. Εμενα μου ειπαν οτι ειχε γινει κολιτσιδα για να ερθει.

Αν λοιπον Γιωργο μου καποιος με κατηγορει κατα εξακολουθηση ως κωλοτουμπα ενω δεν ειμαι δεν προκειται να πεισω τον εαυτο μου οτι απειλωντας τον θα τον κανω να αλλαξει γνωμη. Εσυ πως κατεληξες σε αυτο το συμπερασμα δεν το καταλαβαινω; και μαλιστα για το σουμπουτεο οπως μειωτικα αναφερεις. 'Η αυτο το επιχειρημα ισχυει μονο για εμενα;

Αν θελειςνα γινεις τιμητης του συγκεκριμενου ανθρωπου δεν εχω κανενα προβλημα. Σεβασου ομως οτι εμενα ο Δραζινακης ειναι φιλος μου απο το λυκειο -25 χρονια και βαλε- και υπερπολυτιμος αρωγος στον αγωνα κατα της αδικιας και της νοθειας ενω ο επαγγελματιας κλεφτης ηταν τσιρακι των ανθρωπων που ταυτιστηκαν με απατη για να εχουν το πανω χερι σε ενα παιγνιδι οπως υποτιμητικα το προσεγγιζεις λεγοντας το σουμπουτεακι.

Και Κατι τελευταιο Γιωργη που εχει ΣΗΜΑΣΙΑ. Εγω δεν του ζητησα να μου ζητησει συγνωμη. Εσυ απαιτεις και απειλεις για να παρεις την συγνωμη. Εμενα μου ζητησε την πρωτη φορα που εκεινος με πηρε και παροτι ξανα υπεπεσε σε σφαλματα ουτε του ζητησα την συγνωμη του ουτε μου ξαναζητησε συγνωμη. Εκτος αν θεωρεις οτι καποιος που λεει καπου καποτε συγνωμη παιρνει αφεση αμαρτιων εφ ορου ζωης.

Και να μου επιτρεψεις να μην εχω πεισθει για το δικαιο του αιτηματος σου οποτε δεν μπορω και να του ζητησω του Γιωργου σαν φιλος για χαρη μου να σε ικανοποιησει ωστε να λαβει τελος το περιστατικο. Ξερεις οτι εχω το θαρρος της γνωμης μου και οτι δεν θα μεροληπτουσα σε βαρος κανενος απο τους δυο απλως θεωρω οτι δεν υπαρχει κατι μεμπτο και ανακριβες που να επισυρει συγνωμη οπως πεισματικα την απαιτεις.

Αφου λοιπον αμφοτεροι ξακαθαρισαμε τις θεσεις μας νομιζω οτι δεν εχουμε τιποτα αλλο να προσθεσουμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Τετ Ιαν 26, 2011 12:45 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 26, 2011 12:41 am

The Rock έγραψε:
'. Εχω βαρεθει τον πολεμο. Μην το συνεχιζεις , για να σταματησουμε καποια στιγμη.

Εδω θα δωσω δικιο στον Ροκ. Αν και ομολογουμενως οι πληγες του παρελθοντος δεν κλεινουν ευκολα και αφηνουν σημαδια ορατα νομιζω οτι καιρος ειναι να ασχοληθουμε με πιο επικαιρα προβληματα.
Καταλαβαινω και σεβομαι μια αμοιβαια αντιπαθεια οσο αστειο και αν ακουγεται αλλα στο συγκεκριμενο θεμα οι αποψεις σας οπως το διαβασα στο διεθνες φορουμ μαλλον διευκρινιστικες παρα αντιπαραθεσης ηταν.
Το δυσαρεστο ειναι οτι οι ξενοι καπηλευονται τα εσωτερικα μας προβληματα για να μας κρατησουν στο περιθωριο σε αντιδιαστολη το ευχαριστο ειναι οτι ολοι οι ελληνες που το παρακολουθουμε το θεμα δειχνουμε μια ταυτιση ιδεων και δεν βγαινει προς τα εξω οτι δεν θελουμε ολοι οι ελληνες το καλο μας.
Ισως τα προσφατα περιστατικατο να μην επιτρεπεται σε ελληνες παικτες και ελληνικες ομαδες να παιζουν σε διεθνη τουρνουα απο την ιδια την ελληνικη ομοσπονδια να εκαναν αλγεινη εντυπωση η ουσια ειναι οτι ειναι πλεον θεμα χρονου να γυρισει η σελιδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 26, 2011 10:47 am

Σας καμαρώνω όλους............. Μπράβο και πάλι μπράβο

Ε ρε αγάπες που έχετε πλεον όλοι σας. Ζήτω και πάλι ζήτω.

Όλα αυτά βέβαια για το καλό του Ελληνικού σουμπούτεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό και αυτό πάλι.

Ρε τι σου κάνει η εξουσία. Και σας το είχα πει πριν λίγο καιρό -προσέξτε μη γίνετε όλοι κωλοτούμπες- αλλά εσείς δε με ακούτε. Δεν πειράζει έχει ο καιρός γυρίσματα, που θα πάει θα ξαναγίνουν εκλογές και θα σας καταψηφίσουμε χα χα χα χα

Δε μου λέτε και εμένα να ξέρω. Ποιός είναι διοίκηση τώρα που βγήκε η περιβόητη απόφαση του δικαστηρίου??

Και με το μεγάλο πρόεδρο των προέδρων τι θα γίνει?? Θα τον βάλουν φυλακή χα χα χα χα

Ή μήπως ξαναβάλει υποψήφιος και βγει πάλι. Σε αυτό το κόσμο τίποτα πλεον δεν θα μου κάνει εντύπωση.

Όταν το Εθνικό μας άθλημα είναι η κωλοτούμπα τίποτα δεν είναι σίγουρο, το έχει δείξει η ιστορία άλλωστε και του Ελληνικού Σουμπούτεο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 26, 2011 9:03 pm

The Rock έγραψε:
''The person who started this post is unable to have an unbiased view on things. Therefore, it is quite difficult for others to extract a concrete and consistent opinion out of what he writes.''

Δραζινακη θα σε παρακαλεσω για ακομα μια φορα να μην ξανασχοληθηθεις μαζι μου κ να μην ξανασχολιασεις τιποτα απο αυτα που γραφω απο τη στιγμη που δε σε αναφερουν πουθενα κ δε σε θιγουν. Εχω βαρεθει τον πολεμο. Μην το συνεχιζεις , για να σταματησουμε καποια στιγμη. Εχω σταματησει απο καιρο να ασχολουμαι μαζι σου. Κανε το ιδιο.

Δε νομίζω ότι προσβάλεις κάποιον με το να λες ότι δεν έχει αντικειμενική άποψη για πράγματα. Εξάλλου όταν κάποιος γράφει σε ένα φόρουμ πρέπει να περιμένει και να δέχεται τα σχόλια των άλλων.

Όμως, επειδή είναι αλήθεια ότι το σχόλιο είχε μία δόση κακίας, παραδέχομαι ότι δεν έπρεπε να γίνει και ζητώ συγνώμη.

Δεν πρόκειται και εγώ να ασχοληθώ μαζί σου από εδώ και στο εξής, ελπίζω να το κλείσαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 27, 2011 2:30 am

Θελω επι την ευκαιρεια να ευχαριστησω δημοσιως τον δραζινακη για την κινηση του να ζητησει συγνωμη στον Ροκ απαντωντας ετσι στην κινηση του να πεσουν οι τονοι.

Να κραξω δημοσιως το ζουζουνινη που ακομα δεν εχει βρει μεσα στο βρακι του αυτα που χρειαζονται για να κανει κριτικη επωνυμως.

Και να πω οτι μετα απο τον σημερινο διαλογο στην λεσχη που ειχα με τον Γιωργο οφειλω και εγω να πω οτι εσφαλα στο κατωθι σχολιο μου.
professor έγραψε:
θεωρω οτι δεν υπαρχει κατι μεμπτο και ανακριβες που να επισυρει συγνωμη οπως πεισματικα την απαιτεις.
Γιατι στα 43 που εφτασα οφειλω να παραδεχομαι τα λαθη μου εφοσον υπερασπιζομαι τις σκεψεις μου δημοσιως. Μπορει να μην καταλαβα εξ αρχης οτι το σχολιο αυτο απευθυνοταν στον Γιωργη αλλα ας προσεχα.
drastis έγραψε:

Και καλά να τα ακούμε αυτά από κάποιον που μέχρι και όνομα θα άλλαζε για να παίζει σουμπούτεο στα σαραντατόσα του,
Ηταν μια ατυχη και υπερβολικη τοποθετηση που δικαιολογει εν μερει την αγανακτηση του Γιωργη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 28, 2011 10:03 am

professor έγραψε:

Και να πω οτι μετα απο τον σημερινο διαλογο στην λεσχη που ειχα με τον Γιωργο οφειλω και εγω να πω οτι εσφαλα στο κατωθι σχολιο μου.

Μετα απο αυτα που διαβασα απο Κουτη, Δραζινακη και Κεχρη (ειδικα αφου ο Κεχρης
ειπε δημοσια πως εχει κανει λαθος!!! Very Happy Very Happy καλα θα πεσει φωτια να μας καψει!) το
φιλοσοφησα και ειπα να βαλω και εγω νερο στο κρασι μου, αν και εξακολουθω να πιστευω πως ειμαι ο θιγμενος. Αλλα κατανοω πως το μηνυμα μου ηταν αρκετα επιθετικο και ισως δεν έδινε αλλη επιλογη.

Λοιπον ζηταω απο τον Δραζινακη να παραδεχθει εδω πως με αυτα που εχει γραψει κατα
καιρους με προσβαλλεί και να μην ξανασχοληθει μαζι μου οπως θα κανω φυσικα και εγω,
ουτε και να κανει επικριτικα σχολια για την ομαδα, ειδικα οταν δεν εχει γνωση ολων
των παραμετρων. Το προβλημα ειναι οι δημοσιες τοποθετησεις. Κατ'ιδιαν ο καθενας μπορει να λεει και να πιστευει ο,τι θελει.

Αν γινει αυτο και εγω θα το κλεισω το θεμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 28, 2011 3:43 pm

To εκλεισα εγω για σενα. Αν θελετε πειτε τα απο κοντα.

Αν και εγω δεν καθομαι διαιτητης στο ματς σας στο εσωτερικο. Να κατσει ο Σπυρος που λεει οτι η λεσχη ειναι ανοιχτη για ολους τρομαρα του και αυτουνου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιτλοι τελους   Τιτλοι τελους - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 28, 2011 3:45 pm

georgy έγραψε:

(ειδικα αφου ο Κεχρης ειπε δημοσια πως εχει κανει λαθος!!! Very Happy Very Happy καλα θα πεσει φωτια να μας καψει!)

εγω στην θεση σου εναν πυροσβεστηρα καλου κακου θα τον ειχα στην τσαντα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τιτλοι τελους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: