Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Satellite - Το καλό να λέγεται

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
asxetos
atromitos
PANATHINAIKOS
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 16, 2010 4:13 pm

Θα συμφωνησω με τον Κουραμπα οτι ουδεποτε η Ολυμπια ειπε οτι δεν θα κατεβαινει.
Εγω και προς τιμην του και ο Κουραμπας επιλεξαμε να μην παιξουμε ατομικο που ειναι προσωπικο μας θεμα αλλα η ομαδα επελεξε να συμμετεχει και ολοι οι Ολυμπιοι οφειλουν να συμπλευσουν.
Δεν υπηρχε καν τυπικος λογος να μην συμμετεχουμε. Εμεις διαφωνουμε με αυτην την διοικηση και ακολουθησαμε την νομιμη οδο προ τριετιας και περιμενουμε εντος ολιγου την τελεσιδικη αποφαση.
Δεν μας ζητηθηκε να απεχουμε για καποιον συγκεκριμενο λογο αν και προσωπικα θεωρω δικαια και ηθικη την αποχη των φαλκονς. Οχι γιατι δεν τιμωρηθηκε δικαια ο Κουτης -ο ιδιος παραδεχεται την ενοχη του- αλλα γιατι υπηρχαν δυο μετρα και σταθμα με αλλον πορτιερη. Ουτε συμφωνω οτι κακως ειναι τωρα πειθαρχικο συμβουλιο οι δυο που θα επρεπε να ειναι βαρυποινητες γιατι αυτοι εχουν αυτο το ποστο εδω και δυο και βαλε χρονια. Τωρα το θυμηθηκαν να τους κρινουν ακαταλληλους;
Εγω προσωπικα δεν θεωρω οτι η Ολυμπια ειναι μπαλακι του πινγκ πονγκ και να την αφηνουν να παιζει οποτε του μπαινει καποιανου το αγγουρι στον κ--ο. Και θεωρω οτι πρεπει επιτελους ακομα και αν αλλα κλαμπ δεν εχουν δειξει την απαιτουμενη ευαισθησια σε αυτο το κομματι η Ολυμπια να ειναι πρωτοπορος ηθους και στασης.
Και τι εγινε που γιναμε πρωτοκλασατη ομαδα; Αυτο απο μονο του δεν λεει κατι. Πρεπει να το δειχνουμε και εξω απο τις τσοχες.
Και εδω θα απαντησω στον Παναθηναικο; Πιστευεις οτι ξαφνικα τους ηρθε η θεια φωτιση και καθισε το αγιο πνευμα στο κεφαλι τους οπως το περιστερι στου καρατζαφερη και εγιναν καλοι δικαιοι και καταλαβαν τα λαθη τους; Αμα αλλαξει παλι το κλιμα θα τους δεις οπως τους γνωρισες. Ο λυκος και αν εγερασεν και αλλαξε το μαλλι του, μηδε την γνωμη αλλαξε, μηδε την κεφαλή του.
Α και το χριστουγεννιατικο αναβληθηκε γιατι εγω δεν το ανελαβα να το φερω σε περας. Και ετσι και αλλιως δεν θα το καναμε για κοντρα στον Παστελ -σιγα μην ασχοληθουμε μαζι του- ποσο μαλλον που οπως εμαθα το δικο του ειναι μονο για παιδια.

Παμε παρακατω στα ωραια.
Αλι-αδη δεν εφυγα νευριασμενος αλλα βιαστικος. Απο την προηγουμενη παρασκευη δουλευω ολημερις με κατι μικρα διαλειμματα και το σαββατο ειχα να παω την φαμιλια στην πατυ στο πασαλιμανι. Για αυτο ηρθα και για αυτο επαιξα β ομαδα.
Αν τα ειχα με κατι ειναι με τα κωλοτραπεζα και τις κωλοτσοχες. Προφεσιοναλ του κωλου. Στριβουν σαν πισωκινητο στα λιμανακια και δεν γκελαρει η μπαλα ουτε απο καουτσουκ. Φαντασου οτι αλλαξαμε 4 μπαλλες με τον Μπογδανιδη μεσα σε ενα ημιχρονο! Το παστελακι το τρωω και δεν με χαλαει. Καλαματιανο να μην εχει μονο μεσα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 16, 2010 4:20 pm

zouzounini (Πεμ Dec 16, 2010 5:29 pm) έγραψε:

Οι κωλοτούμπες λοιπόν έγιναν από ένα club και μόνο, γιατί το άλλο από ότι κατάλαβα δεν συμμετείχε ούτε στο satellite που έγινε αυτό το ΣΚ.

Ρολιγκανακι το ζουζουνινι; Μπα. Αν ηταν Ρολιγκαν δεν θα ελεγε " ουτε" γιατι στα υπολοιπα εχουν κατεβει

zouzounini (Τρι Dec 14, 2010 11:27 pm) έγραψε:
Μπορεί επίσης κάποιος να μας πει τι έγινε με την ομάδα της olympia που κατέβηκε κανονικά στο τουρνουά??? Οι βαθμοί τελικά είναι το παν!!!!! Γιατί άλλα ελέγοντο παλαιότερα!!!!!! χα χα χα χα χα χα.

Θα συμφωνησω. Αλλα λεχθησαν ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ και οχι απο την Ολυμπια περι βαθμων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 16, 2010 6:14 pm

Για το εντός ολίγου με ποιον θα πρέπει να μιλήσουμε για να το μάθουμε. Μήπως ρε παιδιά να πάω σε καμιά φλυτζανού?????

Α το βρήκα!!!!!!!


Θα πάω στον Κούγια. χα χα χα χα χα χα

Που μπλέκετε με τα αθλητικά. χα χα χα

Το zouzounini και όχι ζουζουνινι που γράφετε δεν είναι τίποτα, όπως και ο κανένας.

Με όποιον θέλει συνομιλεί και με όποιον θέλει απλά κουτσομπολεύει. χι χι χι

Μπορεί να είναι όμως και ο πρόεδρος των προέδρων τώρα που το σκέφτομαι. χα χα χα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 16, 2010 6:28 pm

zouzounini έγραψε:

Που μπλέκετε με τα αθλητικά. χα χα χα

Ενας κανει παντα το ιδιο λαθος στην καταληξη μεταξυ παθητικης φωνης και πληθυντικου (αι αντι ε)
Ποιος;
Ο ΑσΧεΤΑΚΗΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 16, 2010 6:54 pm

professor έγραψε:
zouzounini έγραψε:

Που μπλέκετε με τα αθλητικά. χα χα χα

Ενας κανει παντα το ιδιο λαθος στην καταληξη μεταξυ παθητικης φωνης και πληθυντικου (αι αντι ε)
Ποιος;
Ο ΑσΧεΤΑΚΗΣ.

Ρε professor ένα λαθάκη[u][i] κάναμε και εμείς, μη μας λες και ασχετάκη[b]

professor έχει βγει circular 51 και δεν το έχω λάβει ακόμα???

Μήπως τα έχεις τατσι μήτσι με τον Πρόεδρο των Προέδρων και στα στέλνει πρώτο, για να τα διορθώσεις????? χα χα χα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 16, 2010 8:45 pm

zouzounini έγραψε:

Όσο για το τουρνουά της Ολύμπια να πείτε στον κύριο που από ότι καταλαβαίνω τη μια εκπροσωπεί την
Ολύμπια και την άλλη όχι, να προσέχει τι γράφει. Υπάρχουν και μικρά παιδιά που δεν πρέπει να τους τάζεις τίποτα χωρίς να είσαι σίγουρος ότι μπορείς να το φέρεις εις πέρας χα χα χα.

Παρεπιπτόντος για ενημερώστε το κόσμο ποιοι έχουν πληρώσει μέχρι τώρα τις συνδρομές τους και ποιοι όχι γιατί ωσμίζομια EGM (διαφορετική μεταχείριση στους αποστατούντες από τα μέχρι πρότινος καλά παιδιά)!!!!!!!!!

pig pig
Μάλλον δεν κατάλαβες το πνεύμα μου, ο εκπρόσωπος της Ολύμπια είναι ο Σπύρος Πατρινός, αλλά απάντησα σαν Δημήτρης όπως προείπα.
Σχετικά με τις συνδρομές εγώ δεν έχω πληρώσει - και ξέρω και άλλους βέβαια - ούτε συνδρομή ούτε εγγραφή. Βέβαια μπορεί αύριο να κατέβω να παίξω και να μου πουν ότι φίλε δώσε τα χρωστούμενα για τα χρόνια που παίζεις στο χώρο αυτό (γύρω στα έξι αν θυμάμαι καλά) συν τις εγγραφές, συν τα μπόνους.
Δεν ξέρω αν με πιάνεις αλλά μας κόβουν τους μισθούς, μας ακριβαίνουν και το σουμπούτεο αστα να πάνε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 16, 2010 9:06 pm

professor έγραψε:
zouzounini (Πεμ Dec 16, 2010 5:29 pm) έγραψε:

Οι κωλοτούμπες λοιπόν έγιναν από ένα club και μόνο, γιατί το άλλο από ότι κατάλαβα δεν συμμετείχε ούτε στο satellite που έγινε αυτό το ΣΚ.

Ρολιγκανακι το ζουζουνινι; Μπα. Αν ηταν Ρολιγκαν δεν θα ελεγε " ουτε" γιατι στα υπολοιπα εχουν κατεβει

zouzounini (Τρι Dec 14, 2010 11:27 pm) έγραψε:
Μπορεί επίσης κάποιος να μας πει τι έγινε με την ομάδα της olympia που κατέβηκε κανονικά στο τουρνουά??? Οι βαθμοί τελικά είναι το παν!!!!! Γιατί άλλα ελέγοντο παλαιότερα!!!!!! χα χα χα χα χα χα.

Θα συμφωνησω. Αλλα λεχθησαν ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ και οχι απο την Ολυμπια περι βαθμων.

Ρε Κεχρή αφού δε τα πετυχαίνεις! τι τα λες! Παίξε κανά λότο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 6:41 am

PANATHINAIKOS έγραψε:
Δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου. Όταν όμως υπάρχει δράση υπάρχει και αντίδραση. Όλα τα γεγονότα αξιολογούνται ανάλογα, και η δράση και οι αντιδράσεις. Οι εξελήξεις είναι ραγδαίες. Δεν υπάρχει μια και μόνο σταθερή κατάσταση. Σε αυτό είμαι βέβαιος ότι συμφωνούμε επίσης...

Τη ζητάει ο οργανισμός σου την ιντερνετ-κουβέντα μου φαίνεται. Συμφωνώ 100 % αλλά εγώ είμαι παλαιομοδίτης σε ορισμένα πράγματα. Όταν μια κατάσταση ξεκινάει λάθος δεν μπορεί να πάει καλά. Δεν έχω τίποτα με πρόσωπα (πάντα υπάρχουν και εξαιρέσεις) αλλά με καταστάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 6:48 am

Το βασικότερο αν το πιάσατε το είπε ο κουραμπάς πιο πάνω : Δεν ξέρω αν με πιάνεις αλλά μας κόβουν τους μισθούς, μας ακριβαίνουν και το σουμπούτεο αστα να πάνε Δεν γίνεται σε αυτήν την χώρα του 2010 και να θες 40€ έτσι για αέρα κοπανιστό. Απο την άλλη το δεκάρικο προχθές συν το άτυπο περιφερειακό που βγήκαν 3 κ πάνω ματς αξίζει κατά την γνώμη μου. Αλλιώς όπως τα έχουμε ξαναπεί και στο παρελθόν παίζεις με τους φίλους σου κ τα λεφτά αυτά παίρνεις καμιά ομάδα και κάνεις και τα γούστα σου. Οι καιροί έσφιξαν υπερβολικά. Έτυχε να γνωρισώ κανά 2-3 άτομα που έπαιζαν παλιά και έψαχναν να ξαναπαίξουν , έδειχναν ενθουσιασμένοι αλλά όταν πήγαν σε μια λέσχη και άκουσαν το κοστολόγιο που προέκυπτε (συν την συνδρομή) έφυγαν τρέχοντας. Βέβαια εμείς οι άρρωστοι όσο αντέχουμε τα δίνουμε. Ίδωμεν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 6:53 am

Και λησμόνησα να εκφράσω άποψη για "το καλό να λέγεται". Έχω ξεχάσει πόσες φορές έχω κατέβει να παίξω και έχω μετανιώσει που χάλασα την ώρα μου. Αν πετυχαίνουν ένα στα δέκα (και αυτά βέβαια με τα γνωστά λάθη) τότε να κάνουμε απολογισμό
Μερικοί ξεχνούν ότι ο καθένας για να κατέβει να παίξει αφήνει πίσω του κάτι, οικογένοια, παιδιά, δουλειά, γκόμενα κλπ. και έρχονται για να ξεσκάσουν και όχι για να "σκάσουν"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 6:58 am

Απλά σωστός ο Δημήτρης. Όπως τα λέει είναι. Κ τα λέει και καλύτερα απο τον προφέσορα....χαχαχαχα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asxetos




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 9:43 am

[quote="professor"]Δεν ειναι θεμα αγωνιστικης αξιας αλλα χαρακτηρα...[/quote]

sosto... mono pou oi psilokaloi eixan enan parapano logo na gkriniazoun giati to therousan meros tou paixnidiou... kai an den valeis ena stop se autous tha se antigrapsoun kai alloi... kai opoios katalave katalave...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asxetos




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 10:00 am

[quote="professor"]Ο ΑσΧεΤΑΚΗΣ.[/quote]

suntekne paixnidiari me to asxetakis, to ksanagrapsa kapou pos to onomataki tou asxetou arxizei apo ton proigoumeno aiona apo "pa......" kai den paizo se kapoio club an auto se voithaei... ante palikari mou, eukolo einai...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asxetos




Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 10:14 am

[quote="zouzounini"]Μήπως ρε παιδιά να πάω σε καμιά φλυτζανού?????[/quote]

suntekne zouzouninikakapelemaradona mallon eisai pio psagmenos... gia to ti exei ginei stin fistf pou mporo na diavaso?... gia to parizaki en elladi exo parei mia gefsi alla mprosta sto megalo mp...axalo pou exei ginei exo akoma mesanuxta...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 1:55 pm

sabaroukd έγραψε:

Μάλλον δεν κατάλαβες το πνεύμα μου, ο εκπρόσωπος της Ολύμπια είναι ο Σπύρος Πατρινός, αλλά απάντησα σαν Δημήτρης όπως προείπα.
Σχετικά με τις συνδρομές εγώ δεν έχω πληρώσει - και ξέρω και άλλους βέβαια - ούτε συνδρομή ούτε εγγραφή. Βέβαια μπορεί αύριο να κατέβω να παίξω και να μου πουν ότι φίλε δώσε τα χρωστούμενα για τα χρόνια που παίζεις στο χώρο αυτό (γύρω στα έξι αν θυμάμαι καλά) συν τις εγγραφές, συν τα μπόνους.
Δεν ξέρω αν με πιάνεις αλλά μας κόβουν τους μισθούς, μας ακριβαίνουν και το σουμπούτεο αστα να πάνε


Αν θυμάμαι καλά ο professor ανακοίνωσε πως μάλλον στις 19 του μήνα θα γίνει τουρνουά στο χώρο της Ολύμπια και μάλιστα ενέφερε κάτι και για τα τραπέζια αν θα είναι 8 ή 10, άρα ή τα έλεγε από μόνος του ή κάτι στράβωσε στην πορεία.

Σε σχέση με τις πληρωμές γνωρίζω παιδιά που έχουν πληρώσει και συνδρομή και εγγραφή, άρα μάλλον αυτοί είναι οι μαμάκες. Οι μεγάλοι επαναστάτες εκεί στους falcons θα κάνουν κάτι και για αυτό??? χα χα χα χα

Αν σου έκοψαν το μισθό sabaroukd πραγματικά λυπάμαι πολύ. Δυστυχώς έχουν χάσει πολλοί και τη δουλειά τους, οπότε για να ξεχαστείς λίγο από το δικό σου πρόβλημα, να σκέφτεσαι αυτούς!!!!! Ο καθένας βέβαια έχει τις υποχρεώσεις του και ακόμα και μείωση μισθού μπορεί να είναι δραματικό για κάποιους. Ελπίζω να μην ανήκεις σε αυτή τη κατηγορία. Όπως να έχει πάντως σε συμπονώ ειλικρινά.

Για το σουμπούτεο τουλάχιστον έχουμε επιλογή. Για τα άλλα όχι. Εννοώ πως τη γκόμενα πρέπει να τη βγάλεις έξω, τα παιδιά πρέπει να τα ταΐσεις, την ερωμένη πρέπει να την σπιτώσεις, την γυναίκα να την αποκαταστήσεις, με το σουμπούτεο όμως είναι αλλιώς.


Πολύ το σοβάρεψα ρε sabaroukd.

Για να ευθυμήσουμε και λίγο, δεν ξέρω αν είδες χτες Τριανταφυλλόπουλο αλλά αυτά που ακουγόντουσαν ήταν πράγματι απολαυστικά. Υπάλληλος της ΔΕΗ πήρε μηνιαίο μισθό μικτά 24.000€ άκουσον άκουσον. Και μάλιστα όχι για να φτιάξει καμία γραμμή, αλλά για να κάνει κάτι συνδικαλιστικές αηδίες. Μάλλον θα κλάψουμε στο τέλος με αυτά που γράφω. Δεν έχω κέφι σήμερα φένεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 4:20 pm

Μπα με εναν που τον φωναζανε ΝΑΖΙ τα εχω καλα και μαθαινω κατιτις.
Τωρα με ειπε οτι φτιαχνει ενα νεο τυπο σαπουνιου με αυθεντικα μεσογειακα "το πιασατε το υπονουμενο" υλικα.
Να του πω να με στειλει και δειγματακι για σενα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 6:42 pm

Πάλι το χόντρυνες professor. Φέρε το Θέμη να παίξει αύριο(με το μονομάχο μαζί...).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 9:30 pm

sabaroukd έγραψε:
professor έγραψε:


Ρολιγκανακι το ζουζουνινι; Μπα. Αν ηταν Ρολιγκαν δεν θα ελεγε " ουτε" γιατι στα υπολοιπα εχουν κατεβει



Θα συμφωνησω. Αλλα λεχθησαν ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ και οχι απο την Ολυμπια περι βαθμων.

Ρε Κεχρή αφού δε τα πετυχαίνεις! τι τα λες! Παίξε κανά λότο


ΕΠΕΙΔΗ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ....ΕΧΕΤΕ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤOΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑ .....(ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΦΕΤΟΣ....)ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!
ΘΑ ΣΑΣ ΛΥΣΩ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ZOUZOUNINI ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ (ΟΛΩΝ).....
ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO.......
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.......
ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ......ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΡΟΣ GLYFADA ΜΕΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 11:31 pm

τον καταλαβαμε ρε αδη και εμεις.
χωριο που φαινεται κολαουζο δεν θελει.
Μαιμου ΙΝΔΙΑΝΟΣ ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 11:40 pm

PANATHINAIKOS έγραψε:
Πάλι το χόντρυνες professor. Φέρε το Θέμη να παίξει αύριο(με το μονομάχο μαζί...).

Αναθεμα σε επιτηδες το κανεις; Να φερω τον μονομαχο μου τον Λεωνιδα λες και λες να φερω και τον Θεμη; Μανταρα τα εκανες.
Τον γιο μου Ντεμη τον λενε και ετσι οπως ειναι το παιγνιδι εγω το παιδι μου δεν το φερνω. Και χαρας στο κουραγιο σας εσας που το κανετε.
Αμα τα ζωα πανε στους σταυλους και μεινουν οι ανθρωποι πανω απο τα τραπεζια ευχαριστως να ερθει μπαμπας και γιος μαζι.
Ακομα δεν εχω βρει τι θα του πω αν ποτε δει δυο μπαμπαδες να μαλωνουν χειροτερα απο δυο παιδακια για το ποιος θα κανει τον αρχηγο και αν αυτο το μπακ ηταν μπακ.
Κουραγιο Φιλιππε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 11:44 pm

atromitos έγραψε:
Απλά σωστός ο Δημήτρης. Όπως τα λέει είναι. Κ τα λέει και καλύτερα απο τον προφέσορα....χαχαχαχα....

κατσε να διαβασει η γυναικα του το κομματι που λεει για γκομενα και θα σου πω εγω μετα αν θα τον αφησει να ξανακατεβει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Satellite - Το καλό να λέγεται   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Δεκ 17, 2010 11:53 pm

τελικα τον ζουζουνινη και το ασχετο τους δενει κατι που ουτε οι ιδιοι δεν το ξερουν.
ΜΑΡΤΥΣ ΜΟΥ Ο ΘΕΟΣ.
Δεν την μυριζω με τις προβλεψεις αλλα στο τελος εδεσε το γλυκο. Βουλωμενο γραμμα διαβαζω τρομαρα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μαϊμού Ινδιάνος ρε γαμώτο!!!!!!!!!!!   Satellite - Το καλό να λέγεται - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Δεκ 18, 2010 12:10 pm

Όλα τα δέχομαι ρε παιδιά, αλλά μαϊμού Ινδιάνος πάει πολύ. Λίγο σεβασμός.

Καλά ο ADMIN δε κάνει τίποτα για αυτό???? χα χα χα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Satellite - Το καλό να λέγεται
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» SATELLITE OF LARISSA 3-4\12\11
» SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
» SATELLITE ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10&11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012
» SubbiNews.gr - 1o International Satellite 2010-2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: