Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Περσινά ξινά σταφύλια

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΚυρ Σεπ 12, 2010 9:58 pm

''''''Τι περιμενατε δηλαδη; Να σας φερθουν σωστα οι γνωστοι εμπαθεις; Η μηπως περιμενατε συμπαρασταση; Απο ποιον; Απο τον Κουτη; Απο το Μανωλουλη; Απο το Στελιο;''''''

Δραζινακη δε χρειαζεται να χρησιμοποιεις γελοια κ τιποτενια ψευδωνυμα κ να κρυβεσαι σαν παιδακι για να μη φαει ξυλιες με το χαρακα ,για να πεις αυτα που θες. Μην ανησυχεις , οτι κ να μου γραψεις δεν προκειται να παω ποτε στα δικαστηρια. Για σουμπουτεο προκειται κ ως εκ τουτου μονο με σουμπουτεο λυνω τις οποιες διαφορες μου. Μεσα στο γηπεδο. Το αν ειμαι εμπαθης δεν μπορεις να το κρινεις εσυ αντικειμενικα γιατι καθε φορα που γραφεις παντα με εχεις πρωτο πλανο. Μπορει καποτε να υπηρξα. Κ να εχω κανει κ λαθη. Οπως κ εσυ. Οπως κ οι φιλοι σου. Οπως κ οι φιλοι μου. Το παρον δε σε δικαιωνει. Εκτος κ αν μιλαμε για μια απλη προσωπικη αντιπαθεια. Τη δεχομαι διοτι κανενας δε μπορει να ειναι αρεστος σε ολους. Στο κατω κατω δεν ειναι αναγκαιο οποιοι μοιραζονται ενα κοινο χομπι να ειναι κ κολλητοι. Σιγουρα ειναι αμοιβαιο παντως. Σε συμπαθω οσο μπορει καποιος να συμπαθησει μια ξινισμενη τσιροσαλατα στο τραπεζι του . Οκ. Προχωραμε. Στο εξης λοιπον γραφε οτι θελεις ,τουλαχιστον προς εμενα, ελευθερα κ με το ονοματακι σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drazinakis

drazinakis


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ηλικία : 57

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΚυρ Σεπ 12, 2010 11:24 pm

The Rock έγραψε:
Δραζινακη δε χρειαζεται να χρησιμοποιεις γελοια κ τιποτενια ψευδωνυμα κ να κρυβεσαι σαν παιδακι για να μη φαει ξυλιες με το χαρακα ,για να πεις αυτα που θες. Μην ανησυχεις , οτι κ να μου γραψεις δεν προκειται να παω ποτε στα δικαστηρια. Για σουμπουτεο προκειται κ ως εκ τουτου μονο με σουμπουτεο λυνω τις οποιες διαφορες μου. Μεσα στο γηπεδο. Το αν ειμαι εμπαθης δεν μπορεις να το κρινεις εσυ αντικειμενικα γιατι καθε φορα που γραφεις παντα με εχεις πρωτο πλανο. Μπορει καποτε να υπηρξα. Κ να εχω κανει κ λαθη. Οπως κ εσυ. Οπως κ οι φιλοι σου. Οπως κ οι φιλοι μου. Το παρον δε σε δικαιωνει. Εκτος κ αν μιλαμε για μια απλη προσωπικη αντιπαθεια. Τη δεχομαι διοτι κανενας δε μπορει να ειναι αρεστος σε ολους. Στο κατω κατω δεν ειναι αναγκαιο οποιοι μοιραζονται ενα κοινο χομπι να ειναι κ κολλητοι. Σιγουρα ειναι αμοιβαιο παντως. Σε συμπαθω οσο μπορει καποιος να συμπαθησει μια ξινισμενη τσιροσαλατα στο τραπεζι του . Οκ. Προχωραμε. Στο εξης λοιπον γραφε οτι θελεις ,τουλαχιστον προς εμενα, ελευθερα κ με το ονοματακι σου.

Κουτάκη ακόμη δεν μπορείς να χωνέψεις τα μπαλάκια που άρπαζες τα παλιά χρόνια στα ομαδικά εναντίον των Scarlet, έ; Ακόμη ξυπνάς τα βράδυα ιδρωμένος, φωνάζοντας "όχι πάλι από το Δραζινάκη, δε θέλω να με κερδίσει ξανά!".

Επειδή εγώ δεν είμαι κομπλεξικός, κοιμάμαι καλά τα βράδυα και δε βλέπω πίσω από κάθε post αυτούς που με κερδίζαν τα παλιά τα χρόνια. Δυστυχώς, είναι η αλήθεια, βλέπω και σένα και κάτι άλλες φάτσες κακιασμένες όταν, αραιά και που, κατεβαίνω να παίξω σε κανένα τουρνουά. Και να σου πω την αλήθεια χαλιέμαι όποτε σε συναντάω, δεν έρχομαι βέβαια πολύ κοντά σου γιατί γλυστράει πολύ, αλλά δε βαριέσαι, βλέπω και χειρότερους από σένα, ναι υπάρχουν και χειρότεροι.

Τώρα, τις ψευτομαγκιές και όσα άθλια γραφεις για μένα σχολιάζοντας το post ενός ανώνυμου, εγώ δε τα λαμβάνω ύπόψη. Από έναν άνθρωπο που δεν ξέρει να χάνει (και δεν το ξεπερνάει ΠΟΤΕ) τίποτα καλό δεν περιμένω, αλλά σιγά μη σε φοβηθούμε κιόλας ρε Κουτάκη, εσένα που τρέχεις πίσω από το "καθεστώς", μήπως σου πετάξουν κανένα κοκκαλάκι.

Και μη μου απαντήσεις σε παρακαλώ, ότι θα μιλήσεις στο γήπεδο και παραμύθια, όπως τους φοβερίζεις όλους ότι θα τους νικήσεις στο ποδοσφαιράκι όταν σε θυμώνουν, χέστηκα και αν μου ρίξεις πέντε γκολ, χέστηκα και αν είναι και δέκα. Εγώ παίζω για την πλάκα μου, άλλοι παίζουν για να βγάζουν στο παιχνίδι τους όλα τα κόμπλεξ μίας μίζερης και αποτυχημένης ζωής.

Get a life, που λένε και οι Αμερικάνοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bestteamsever.gr
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΔευ Σεπ 13, 2010 9:32 am

Επειδη εισαι μυθομανης παραθετω τα γεγονοτα. [πρωταθλημα ομαδικου 1996 3-2 κανονικος αγωνας 0-1 σαντεν ντεθ] [πρωταθλημα ομαδικου 1997 1-1 και διακοπηκε εις βαρος μου . ναι ειναι το ματς που γραπωσες απο το λαιμο το παιδακι απο το περιστερι για να μου ακυρωσει το γκολ που εβαλα με εν κινησει κορνερ ως οφσαιντ! ] [ ιντερνατιοναλ οπεν 2000 3-1] [ πρωταθλημα 1999 2-0] [κυπελλο 2007 5-0] . Δυστυχως επειδη δεν κατεβαινεις εχουμε παιξει μονο αυτα τα παιχνιδια.
Θλιβομαι που δεν εχω την ευκαιρια να συναντω πιο συχνα εντος γηπεδων την κιτρινομπαμπουνιασμενη μουτσουνα σου τη γεματη ζηλοφθονια. Το περιεργο ειναι οτι ενω πρακτικα εχεις κοψει το σπορ τα τελευταια χρονια εμφανιζεσαι συνεχως να παριστανεις τον επαναστατη της πλακας [ αφου δεν παιζεις τι εχεις να χασεις?] κ να ιδρυεις ομαδες φαντασματα. Εφτασες καποτε να επανεμφανιστεις μολις μυριστηκες ευκαιρια με τα κωλοχαρτα κ τα καταστατικα να μας αφανισεις. Εγλειφες κ τον κωλο του γερμανου δημοσιως για τον ιδιο λογο. Λουσου τα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΔευ Σεπ 13, 2010 8:23 pm

The Rock έγραψε:
Επειδη εισαι μυθομανης παραθετω τα γεγονοτα. [πρωταθλημα ομαδικου 1996 3-2 κανονικος αγωνας 0-1 σαντεν ντεθ] [πρωταθλημα ομαδικου 1997 1-1 και διακοπηκε εις βαρος μου . ναι ειναι το ματς που γραπωσες απο το λαιμο το παιδακι απο το περιστερι για να μου ακυρωσει το γκολ που εβαλα με εν κινησει κορνερ ως οφσαιντ! ] [ ιντερνατιοναλ οπεν 2000 3-1] [ πρωταθλημα 1999 2-0] [κυπελλο 2007 5-0] . Δυστυχως επειδη δεν κατεβαινεις εχουμε παιξει μονο αυτα τα παιχνιδια.
Θλιβομαι που δεν εχω την ευκαιρια να συναντω πιο συχνα εντος γηπεδων την κιτρινομπαμπουνιασμενη μουτσουνα σου τη γεματη ζηλοφθονια. Το περιεργο ειναι οτι ενω πρακτικα εχεις κοψει το σπορ τα τελευταια χρονια εμφανιζεσαι συνεχως να παριστανεις τον επαναστατη της πλακας [ αφου δεν παιζεις τι εχεις να χασεις?] κ να ιδρυεις ομαδες φαντασματα. Εφτασες καποτε να επανεμφανιστεις μολις μυριστηκες ευκαιρια με τα κωλοχαρτα κ τα καταστατικα να μας αφανισεις. Εγλειφες κ τον κωλο του γερμανου δημοσιως για τον ιδιο λογο. Λουσου τα.

Πω πω κριμα το παληκαρι, νεος ανθρωπος να εχει παθει Αλτσχαιμερ. Γιατι ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ:

Idea θα θυμοταν το κλαμα και το βρισιδι που εριχνε το 96 οταν αποκλειστηκε ο ιδιος και η ομαδα του στο σαντεν ντεθ του ημιτελικου του ομαδικου πρωταθληματος, απο το γκολ που εφαγε απο το Δραζινακη.
Idea θα θυμοταν και τα βρισιδια που εριξε και το τραπεζι που γυρισε αναποδα οταν ΕΧΑΣΕ με 1-0 (οχι και 1-1!!) το 97 παλι στο ομαδικο παλι απο το Δραζινακη, με αλλαγη στο ημιχρονο το Μαυρομητρο.
Idea Θα θυμοταν επισης οτι το παιδακι απο το Περιστερι λεγεται Μαρκουδακης και παιζει τωρα στο Χαιδαρι και οποιος θελει μπορει να τον ρωτησει αν τον ειχε καν ακουμπησει κανεις τοτε στο παιχνιδι. Γιατι εγω το ρωτησα το παληκαρι προσφατα και μου ειπε οτι δεν τον ειχε ακουμπησει ο Δραζινακης τοτε, γιατι να το κανει αλλωστε αφου κερδιζε!
Idea θα θυμοταν επισης οτι για εκδικηση που εχασε τοτε, εβαλε το πειθαρχικο να "τιμωρησει" τον αντιπαλο που τον ταπεινωσε.
Idea Και θα θυμοταν ακομη οτι προεδρος του πειθαρχικου ηταν ο πατερας του. ΝΑΙ!! Ο πατερας Κουτης τιμωρησε μετα το παιχνιδι το νικητη Δραζινακη με 3 ΧΡΟΝΙΑ αποκλεισμο !!!
Idea Θα θυμοταν ακομη το γλυψιμο που εκανε στον Προεδρο των Προεδρων, μετα τις "εκλογες" του 2008.
Idea Θα θυμοταν οτι ο Γερμανος λεγεται Gersie, ειναι Προεδρος της Γερμανικης Ομοσπονδιας (κανονικος προεδρος, οχι χουντας) και ειναι ενας αξιοπρεπεστατος ανθρωπος, μορφωμενος και οικογενειαρχης, οχι χαμενο κορμι σαν τον Κουτη
Idea θα θυμοταν ακομη οτι ο Δραζινακης πρακτικα δεν το εκοψε το σπορ τα τελευταια χρονια, του το κοψανε κατι χουντολατρες και κατι γλυφτρακια σαν τον Κουτη, οπως πανε τωρα να το κοψουν στον Κουραμπα, στο Σεσσε, στους Πατρινους και ολους τους ΦΙΛΟΥΣ του Κεχρη
Idea θα θυμοταν οτι ο ιδιος ηταν αυτος που βρηκε ευκαιρια με τα πραξικοπηματα να αφανισει οσους δε χωνευει, δηλαδη την Ελλαδα ολοκληρη.
Idea Τελος θα θυμοταν οτι εκτος απο ενα παιχνιδακι που λεγεται subbuteo, στη ζωη υπαρχουν και αλλα πραγματα, αλλα μαλλον μετα θα επρεπε να θυμηθει οτι εξω απο το παιχνιδακι ο ιδιος ειναι ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΙΠΟΤΑ.

Κριμα και παλι κριμα, τοσο νεο παιδι να μη θυμαται τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΔευ Σεπ 13, 2010 10:24 pm

Βλεπω εισαι σε συγχυση κ γραφεις παλι με γελοια ψευδονυμα ενω σου εξηγησα οτι δεν τρεχει τιποτα κ γραψε αφοβα οτι θες. Παρατηρω οτι τα 2 πρωτα αποτελεσματα τα εμηνευεις οπως γουσταρεις. Τα υπολοιπα αποτελεσματα τα ξεχασες. Επιτεθηκες στο παιδακι για να ακυρωσει το γκολ μου [οπως κ εγινε κετσι στα χαρτια εμεινε 0-1]. Ευτυχως που υπαρχουν αρκετοι αυτοπτες μαρτυρες του περιστατικου. Γιαλατζι μαγκας.
Την υποθεση σου κ δικη μου [γιατι κ εγω τιμωρηθηκα κ εχασα την εθνικη εκεινη τη χρονια] την εστειλε στο πειθαρχικο ο παπαμιχαηλ κ οχι εγω γιατι δεν ημουν μελος ουτε του ΔΣ ουτε του πειθαρχικου. Ο πατερας μου που του ειχε ζητηθει να ειναι στο πειθαρχικο ως σοβαρος ανθρωπος ,που ερχοταν κ μας εβλεπε καθε βδομαδα, δεν ψηφισε σε καμμια απο τις 2 περιπτωσεις γιατι ημουν κ εγω εμπλεκομενος. Μετα απο αυτα κ μετα κ απο αλλες ιστοριες 1 χρονο μετα που του ζαλιζαν τα ουμπαλα κ πηγαιναν μεχρι κ στη δουλεια του καποιοι, εκανε να ξαναρθει να δει σουμπουτεο περιπου 10 χρονια. Σε παρακαλω να μην τον ξαναπιασεις στο στομα σου απο δω κ περα. Για μενα γραφε οτι θες αλλα εδω η φαση παει να ξεφυγει πολυ. Το ποιος ειναι γλυφτρακι κ γερμανολακκες φανηκε τα τελευταια 2 χρονια. Το αν θελω να το κοψω στα παιδια που ειπες απλα ρωτα τους να σου πουν οι ιδιοι αν ειναι ετσι. Το ποιος εχει κ ποιος δεν εχει ζωη φαινεται. Γραφεις μερα νυχτα στα φορουμ ελλαδας κ ευρωπης κλαψουριζοντας κ γλυφοντας. Επισης το ποιος ειναι χαμενο κορμι φαινεται απο το αν εχει φιλους κ οχι αν εχει γνωστους που τους ενωνει ενας κοινος σκοπος. Σε μενα αν προκυψει κατι υπαρχουν καποιοι που κ στη φωτια θα πεσουν για παρτη μου. Για σενα? Μια σκατουλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤρι Σεπ 14, 2010 6:12 am

The Rock έγραψε:
Βλεπω εισαι σε συγχυση κ γραφεις παλι με γελοια ψευδονυμα ενω σου εξηγησα οτι δεν τρεχει τιποτα κ γραψε αφοβα οτι θες. Παρατηρω οτι τα 2 πρωτα αποτελεσματα τα εμηνευεις οπως γουσταρεις. Τα υπολοιπα αποτελεσματα τα ξεχασες. Επιτεθηκες στο παιδακι για να ακυρωσει το γκολ μου [οπως κ εγινε κετσι στα χαρτια εμεινε 0-1]. Ευτυχως που υπαρχουν αρκετοι αυτοπτες μαρτυρες του περιστατικου. Γιαλατζι μαγκας.
Την υποθεση σου κ δικη μου [γιατι κ εγω τιμωρηθηκα κ εχασα την εθνικη εκεινη τη χρονια] την εστειλε στο πειθαρχικο ο παπαμιχαηλ κ οχι εγω γιατι δεν ημουν μελος ουτε του ΔΣ ουτε του πειθαρχικου. Ο πατερας μου που του ειχε ζητηθει να ειναι στο πειθαρχικο ως σοβαρος ανθρωπος ,που ερχοταν κ μας εβλεπε καθε βδομαδα, δεν ψηφισε σε καμμια απο τις 2 περιπτωσεις γιατι ημουν κ εγω εμπλεκομενος. Μετα απο αυτα κ μετα κ απο αλλες ιστοριες 1 χρονο μετα που του ζαλιζαν τα ουμπαλα κ πηγαιναν μεχρι κ στη δουλεια του καποιοι, εκανε να ξαναρθει να δει σουμπουτεο περιπου 10 χρονια. Σε παρακαλω να μην τον ξαναπιασεις στο στομα σου απο δω κ περα. Για μενα γραφε οτι θες αλλα εδω η φαση παει να ξεφυγει πολυ. Το ποιος ειναι γλυφτρακι κ γερμανολακκες φανηκε τα τελευταια 2 χρονια. Το αν θελω να το κοψω στα παιδια που ειπες απλα ρωτα τους να σου πουν οι ιδιοι αν ειναι ετσι. Το ποιος εχει κ ποιος δεν εχει ζωη φαινεται. Γραφεις μερα νυχτα στα φορουμ ελλαδας κ ευρωπης κλαψουριζοντας κ γλυφοντας. Επισης το ποιος ειναι χαμενο κορμι φαινεται απο το αν εχει φιλους κ οχι αν εχει γνωστους που τους ενωνει ενας κοινος σκοπος. Σε μενα αν προκυψει κατι υπαρχουν καποιοι που κ στη φωτια θα πεσουν για παρτη μου. Για σενα? Μια σκατουλα.
Ετσι μπραβο Κουτη. Να εισαι ο εαυτος σου. Εμπαθης, βρωμοστομος και διαστρεβλωτης της πραγματικοτητας. Προχθες ειχες φερει 1-1, σημερα θυμηθηκες οτι εχασες 1-0. Το "παιδακι", ειπαμε οτι εχει ονομα Μαρκουδακης και εχει και στομα να πει αν τον ειχε πειραξει κανεις, τι νοημα εχει να συνεχιζεις τα ψεμματα, ποιον θα πεισεις;

The Rock έγραψε:
Κακκαβα για μενα το θεμα θεωρειται ληξαν. Απλα τρελλαθηκα που για δευτερη φορα μεσα σε 3 μηνες χανω τζαμπα κ βερεσε απο τον ιδιο μαλτεζο λογω διαιτητικων λαθων ελληνων. Πιθανον να οφειλω μια συγνωμη για τους χαρακτηρισμους, οπως κ εσυ μια αντιστοιχα για το υφος σου την ωρα του ματς.
Τι εγινε, τα εσπασες παλι προχθες που εχασες; Ευτυχως που τα τελευταια δεκα χρονια εχεις αλλαξει και τις ηττες σου τις παιρνεις ψυχραιμα Laughing Laughing Laughing

ΥΓ Το γλυψιμο παντως επιασε τοπο, στην εθνικη σε καλεσανε εστω και την τελευταια στιγμη, ή μηπως ηταν για ξεκαρφωμα;
ΥΓ2 Μην ξενυχτισεις παλι στο forum. Μπορεις να μπαινεις και το πρωι να γραφεις που δεν εισαι πιωμενος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤρι Σεπ 14, 2010 7:37 am

Ροκ για τον Μαρκουδακη εχεις αδικο. Περσι ηρθε στην αιθουσα μας το παλληκαρι αγνωστο μεταξυ αγνωστων να παιξει σε ενα τουρνουα μας με την ομαδα του Χαιδαριου.
Σε καποιο πηγαδακι μας ειπε οτι επαιζε παλια αλλα το εκοψε γιατι βρεθηκε στο κεντρο ενος περιστατικου και απογοητευτηκε γιατι τοτε ηταν μικρος.
Και λεγοντας μας το περιστατικο καταλαβα εγω ποιος ηταν. Τον ρωτησα παρουσια ολων των παρευρισκομενων αν του επιτεθηκε και τον απειλησε ο Δραζινα και μας ειπε οχι ποτε. Απλως οτι εσυ του εκανες ψυχολογικο πολεμο για να αλλαξει το αποτελεσμα.

Οσο για τον πατερα σου που τον σεβομαι και του μιλαγα συνεχως σαν γειτονες ακομα και οταν εμεις δεν μιλαγαμε δυστυχως ειχε εμπλακει με λαθος τροπο στο παιγνιδι. Δεν ξερω τι και ποτε ψηφισε για τιμωριες αλλα και εμενα με τον πορτιερη μας τιμωρησε κατα παραγγελια παραμονες πρωταθληματος. Σιγουρα και αυτος απο κατι μισοκουβεντες που εχουμε κανει σκορπια στο παρελθον δεν του αρεσε οτι συμμετειχε σε τιμωριες ανθρωπων που θα μπορουσαν να ειναι παιδια του και ηταν σε αντιπαραθεση με τα παιδια του.

Να μου επιτρεψεις Ροκ για τον Τζερσι να σου πω οτι εχεις αδικο 100% . Δηλαδη οποιοι χρησιμοποιουν προσωπικες γνωριμιες ειναι λακεδες; ο Χρηστος και ο Κωνσταντινος ειναι λακεδες των Κοπενολε Ντε Φραντσεσκο δηλαδη; Αδικεις πολλους με τετοιες τοποθετησεις. Παντως εγω προσωπικα σε δικαιολογω και το καταλαβαινω αν χανεις τον ελεγχο σου οταν χανεις και πιστευεις οτι αδικηθηκες. Δεν ξερω κανεναν στον κοσμο που δεν εκνευριζεται.

Θεωρω απαραδεκτο να τρωγεστε σε φορουμ για το ποιος κερδισε ποιον και οι απαραδεκτες προσωπικες επιθεσεις για πιωμενους με φιλους ή χωρις που πεφτουν σε φωτιες ή σε λεκανες τουαλετας.

υ.γ δεν ξερω ποιος εισαι προδοτη αλλα πολυ ευκολα κοβεις ενα παιγνιδι που το αποκαλεις αγαπημενο χομπυ επειδη καποιοι ειναι γελοια υποκειμενα. Και δεν ειμαστε ολοι γιατι τοτε θα πρεπει να εισαι και εσυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤρι Σεπ 14, 2010 4:34 pm

@ ROCK: Αναγνωρίζω ότι συμπεριφορά και των 2 εμπλεκόμενων (αλλά και του 3ου) ήταν όχι η καλύτερη μέσα στον αγώνα και μετά από αυτόν (στις συνομιλίες εννοώ) Κανείς δεν έδωσε το καλό παράδειγμα στα μικρά παιδιά που ήρθαν να παίξουν μαζί μας. Αλήθεια κάποια μικρά ήταν εκεί για πρώτη φορά και λυπάμαι πολύ για το κακό παράδειγμα που πήραν. Όλοι μπορούμε καλύτερα τις επόμενες φορές. Εδώ νομίζω πρέπει να σταματήσει αυτό το επεισόδιο. Τα λάθη στις διαιτησίες γίνονταν και δεν θα σταματήσουν στο 2010. Είναι μέρος του παιχνιδιού όταν γίνονται ακούσια και χωρίς δόλο ή εμπάθεια, ειδικά από ανθρώπους που προσέχουν τα πάντα στο χιλιοστό και με άγχος να μην αδικήσουν κανέναν από τους 2 παίκτες.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Επειδή όμως τα παιδιά του '95 έγιναν επιτέλους ΑΝΔΡΕΣ και συνεχίζουν να προσπαθούν ρομαντικά νομίζοντας ότι κάτι έχει αλλάξει και με σκοπό την αποκατάσταση της ιστορικής αλήθειας, διαβάστε και το επόμενο που φιλοξενείται στο postάρισμα αυτό.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Προς ενδιαφερόμενους που τσακώνονται για ενα γεγονός που συνέβει πριν από 14 χρόνια.

Το να χρησιμοποιείται το όνομα κάποιου σχεδόν 14 χρόνια μετά, για ένα λάθος του σε μια διαιτησία εν μέσω τον προσωπικών διαφορών είναι εντελώς απαράδεκτο. Οι ίντριγκες, οι προσωπικές κόντρες και η τόση διαπλοκή ήταν οι λόγοι που εγκατέλειψε το αγαπημένο του παιχνίδι τόσα χρόνια. Τώρα προς αποκατάσταση της αλήθειας:

Μετα από το ολέθριο διαιτητικό λάθος ο Δραζινάκης τον έπιασε γύρω από τον σβέρκο (τον σβέρκωσε δηλαδή ...με την καλή έννοια) και του μίλαγε αλλά δεν τον χτύπησε ποτέ. Πέρυσι στην αίθουσα της ολύμπια η κουβέντα έγινε σε μια γωνιά μεταξύ τους και όχι ενώπιον όλων όπως αναφέρει ο Κεχρής (ανακρίβεια Κώστα). Τώρα το τι τιμωρία επιβλήθηκε στον καθένα, σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να είναι χειρότερη της αποχής δεκατριών ετών λόγω μεγάλης απογοήτευσης και αηδίας για την όλη κατάσταση.
Θερμη παράκληση από τον ίδιο, στα πλαίσια της δικής σας αντιδικίας να μην ξαναγίνει δημόσια αναφορά στο όνομά του, καθώς θα τον οδηγήσετε πάλι στο να ξαναεγκαταλείψει το αγαπημένο του παιχνίδι(και θα μείνετε μόνοι σας).

ΥΓ : το συγκεκριμένο περιστατικό και ότι ακολούθησε εκείνο το απόγευμα (συμπλοκές μεταξύ μεγάλων ανθρώπων, τραπέζια να αναποδογυρίζουν κτλ) ήταν η αιτία και τα υπόλοιπα 10 παιδιά της ομάδας από το Περιστέρι να εγκαταλείψουν το παιχνίδι για πάντα.

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤρι Σεπ 14, 2010 10:50 pm

''''''''''''ο Δραζινάκης τον έπιασε γύρω από τον σβέρκο ''''''''''


Oπως ειπα κ παραπανω ευτυχως που υπηρχαν κ αυτοπτες μαρτυρες. Στο 14,30 του πρωτου ημιχρονου βαζω γκολ με εν κινησει κορνερ. Ο αλλος κανει σεντρα παιζει μερικα δευτερολεπτα κ το ημιχρονο ληγει. Στην αναπαυλα την πεφτει στον πιτσιρικα να μου ακυρωσει το γκολ ως οφσαιντ!! Ετσι κ εγινε χωρις να το ξερω κ ο μικρος εφυγε απο την αιθουσα. Την ωρα που ξεκιναει το 2ο ημιχρονο [ειχε μπει ηδη αλλαγη ο μαυρομητρος στη θεση του] με αλλο διαιτητη που μου ανακοινωνει οτι το σκορ ειναι 0-1 διοτι ετσι ειπε ο διαιτητης πριν φυγει [μετα απο τη λαβη] . Κ μετα εγινε τεξας. Επειδη τετοια περιστατικα ειναι παλαια ειναι θετικο οτι υπαρχουν εν ενεργεια αυτοπτες μαρτυρες για να υπενθυμιζεται το ποιον του καθενος φαρισαιου.


''''''Εδώ νομίζω πρέπει να σταματήσει αυτό το επεισόδιο''''''

Κακκαβα για μενα εχει ηδη σταματησει. Θεωρω οτι ηταν εκατερωθεν μια ατυχη στιγμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drazinakis

drazinakis


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ηλικία : 57

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤετ Σεπ 15, 2010 6:27 am

The Rock έγραψε:
Oπως ειπα κ παραπανω ευτυχως που υπηρχαν κ αυτοπτες μαρτυρες. Στο 14,30 του πρωτου ημιχρονου βαζω γκολ με εν κινησει κορνερ. Ο αλλος κανει σεντρα παιζει μερικα δευτερολεπτα κ το ημιχρονο ληγει. Στην αναπαυλα την πεφτει στον πιτσιρικα να μου ακυρωσει το γκολ ως οφσαιντ!! Ετσι κ εγινε χωρις να το ξερω κ ο μικρος εφυγε απο την αιθουσα. Την ωρα που ξεκιναει το 2ο ημιχρονο [ειχε μπει ηδη αλλαγη ο μαυρομητρος στη θεση του] με αλλο διαιτητη που μου ανακοινωνει οτι το σκορ ειναι 0-1 διοτι ετσι ειπε ο διαιτητης πριν φυγει [μετα απο τη λαβη] . Κ μετα εγινε τεξας. Επειδη τετοια περιστατικα ειναι παλαια ειναι θετικο οτι υπαρχουν εν ενεργεια αυτοπτες μαρτυρες για να υπενθυμιζεται το ποιον του καθενος φαρισαιου.

Αν και σιχαίνομαι να μπαίνω σε δημόσια αντιπαράθεση με ανθρώπους που αδυνατούν να παρακολουθήσουν την πραγματκότητα και διακατέχονται από διάφορα σύνδρομα, δεν μπορώ παρά να θυμίσω στον ανεκδιήγητο Κουτή, που μας φλόμωσε με ένα κάρο ψέματα, τι είχε συμβεί στα αλήθεια. Μην το διαβάσετε σαν απάντησή μου σε όσα γράφει ο έντιμος και δημοφιλής Rock, διαβάστε το σαν μία κωμικοτραγική ιστοριούλα:

Η αλήθεια λοιπόν είναι ότι ο αδίστακτος Κουτής σε όλη τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου πίεζε αφόρητα ψυχολογικά τον πιτσιρικά που διαιτήτευε τον αγώνα. Ζητούσε ότι του κατέβαινε (όπως κάνει συνήθως) και φώναζε σε κάθε φάση. Στο τέλος του ημιχρόνου και ενώ έχανε με 1-0, κέρδισε κόρνερ και απαιτούσε να το εκτελέσει πριν γίνουν αμυντικές κινήσεις. Τελικά, πριν γίνουν όλες οι αμυντικές, εκτέλεσε το κόρνερ. Ενώ εγώ διαμαρτυρόμουν, αυτός συνέχισε. Μετά από δύο ή τρεις κινήσεις (ποιο εν κινήσει από κορνερ ρε Κουτή; ) και ενώ το παιχνίδι είχε ήδη λήξει "κατόρθωσε" να σκοράρει ένα οφσάιντ γκολ. Με απειλητικό ύφος και φωνές ΑΠΑΙΤΗΣΕ από τον πιτσιρικά που διαιτήτευε να κατακυρώσει το γκολ, που ήταν άκυρο για τρεις λόγους (Εκπρόθεσμο, οφσάιντ και χωρίς να περιμένει αμυντικές στο κόρνερ)!!! Ο διαιτητής τρομαγμένος στην αρχή είπε γκολ. Τότε, τον έπιασα αγκαλιά (δεν σβερκώσαμε κανένα φίλε ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ, οφείλεις να επανορθώσεις), χωρίς φωνές, χωρίς βία, τον πήγα λίγο πιο πέρα και θυμάμαι του είπα επί λέξει: "Μη φοβάσαι που τον βλέπεις να φέρεται έτσι σαν αλήτης, δεν πρόκειται να τον αφήσω να σε πειράξει, πες την αλήθεια". Ο διαιτητής επέστρεψε και του είπε ότι το γκολ δεν μετράει γιατί είναι οφσάιντ και του έδειξε τον παίκτη που ήταν οφσάιντ. Τότε, ο Κουτής άρχισε να φωνάζει ότι το γκολ ήταν εν κινήσει από κόρνερ, οπότε δεν είναι οφσάιντ. Στην επιμονή του διαιτητή ότι το γκολ δε θα μετρήσει, ο Κουτής (ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΟ!!) είπε στον πιτσιρικά: "Εντάξει λοιπόν, δε μετράει το δεύτερο μου γκολ, το σκορ είναι 1-1!!!" Ο διαιτητής έμεινε εμβρόντητος από το θράσος του Κουτή, αλλά όταν συνήλθε είπε απορημένος στον Κουτή ότι δεν είχε βάλει άλλο γκολ, το σκορ είναι 1-0. Από εκεί και πέρα έγινε ένας χαμός, γυρίσαν τραπέζια άνάποδα, ακούστηκαν οι χυδαιότερες εκφράσεις, ο μικρός έφυγε ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ από τον Κουτή και εγώ αποφάσισα να μη συνεχίσω στο δεύτερο ημίχρονο διότι φοβήθηκα ότι κάποια στιγμή θα έχανα την ψυχραιμία μου. Έτσι, μπήκε αλλαγή ο Μαυρομήτρος, το παιχνίδι ΤΕΛΕΙΩΣΕ 1-0 και μετά επαναλήφθηκαν οι "ωραίες" σκηνές με πρωταγωνιστή πάλι τον Κουτή. Η κατάληξη μετά το παιχνίδι ήταν να υποστώ και διώξεις από το ΠΣ που είχε πρόεδρο τον πατέρα του Κουτή!!

Φτάνοντας λοιπόν στο τέλος αυτής της σπαρταριστής ιστορίας κάλλους και μεγαλείου ψυχής, αναρωτηθείτε μερικά πράγματα:

* Ποιος ευθύνεται όταν γίνονται τέτοιες φασαρίες; Αυτός που ξεκινά να συμπεριφέρεται σαν άνθρωπος του δρόμου, που δε σέβεται τους αντιπάλους του, που δεν ανέχεται να χάνει ή όλοι εμείς οι υπόλοιποι;
* Πώς συνέβη να διαιτητεύει το ντέρμπυ των πρωταθλητών τότε SBSC με τους Falcons και ειδικά το παιχνίδι αυτό ένας τόσο άπειρος διαιτητής; Μήπως επειδή οι μανούρες και ο επηρεασμός είναι μέσα στο παιχνίδι όπως διατείνεται ο Κουτής και καμιά φορά "τυχαίνει" να ορίζεται από τη Γραμματεία ο "κατάλληλος", αδύναμος στις πιέσεις διαιτητής;
* Τι έχει αλλάξει από τότε (14 χρόνια πριν) και ποιοι συνεχίζουν να πρωταγωνιστούν σε τέτοιου είδους θεάματα και ακροάματα; (βλ. όπεν την περασμένη Κυριακή)
* Πώς μπορούμε να προστατέψουμε το χόμπυ μας από αυτούς τους κακόβουλους ανθρώπους που μας χαλάνε τη διασκέδαση;
* Μήπως όλα αυτά είναι τελικά που διώχνουν τον κόσμο από το παιχνίδι μας;

Η απαντήσεις δεν είναι δύσκολες. Δυστυχώς όμως, ο ωχαδερφισμός, η αναξιοπρέπεια και η υστεροβουλία που δείχνουμε ως άνθρωποι (χαρακτηριστικά που παρεμπιπτόντως οδήγησαν τη χώρα μας στο οικονομικό χάλι που είναι τώρα), δε μας αφήνουν να πορευτούμε στο σωστό δρόμο.

Για τελευταία φορά λοιπόν, αν και έχει γίνει κουραστικό και για μένα και για όλους, καλώ όποιον ενδιαφέρεται να δημιουργήσει ένα διαφορετικό περιβάλλον να συμβάλλει με όποιον τρόπο νομίζει (επιστολές στη FISTF ή προσωρινό συμβούλιο όπως προτείνει ο Κουραμπάς, αποχή από τα τουρνουά, αλλαγή νοοτροπίας κλπ) για να τελειώσει αυτή η κατάσταση που ευνοεί μόνο αυτούς που έχουν κακές σκέψεις, σαν το φίλο μας τον Κουτή.

Ευχαριστώ και ελπίζω να μη σας κούρασα.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bestteamsever.gr
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤετ Σεπ 15, 2010 9:10 am

Πες μου ποτε κυκλοφορει το μυθιστορημα να σπευσω να το αγορασω γιατι θα εξαντληθει. Οι φαπες που εχεις φαει τοσα χρονια εντος των γηπεδων φαινεται σου δημιουργησαν καποιο μονιμο προβλημα. Το σιγουρο ειναι οτι χρειαζεσαι βοηθεια. Τελικα δε μας ειπες το ξερει η μαμα σου οτι παιζεις σουμπουτεο? Γιατι για καιρο δεν το ηξερε κ οτι κυπελλο κερδιζες το ειχες στο πορτ μπαγκαζ του αυτοκινητου. Αστειε. Α! κ ο πατερας μου δεν ηταν προεδρος στο ΠΣ.


'''' καλώ όποιον ενδιαφέρεται να δημιουργήσει ένα διαφορετικό περιβάλλον να συμβάλλει με όποιον τρόπο νομίζει''''

Εσυ ο εμετικος που ακριβως ταιριαζεις σε κατι τετοιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drazinakis

drazinakis


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ηλικία : 57

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤετ Σεπ 15, 2010 8:08 pm

The Rock έγραψε:
Πες μου ποτε κυκλοφορει το μυθιστορημα να σπευσω να το αγορασω γιατι θα εξαντληθει. Οι φαπες που εχεις φαει τοσα χρονια εντος των γηπεδων φαινεται σου δημιουργησαν καποιο μονιμο προβλημα. Το σιγουρο ειναι οτι χρειαζεσαι βοηθεια. Τελικα δε μας ειπες το ξερει η μαμα σου οτι παιζεις σουμπουτεο? Γιατι για καιρο δεν το ηξερε κ οτι κυπελλο κερδιζες το ειχες στο πορτ μπαγκαζ του αυτοκινητου. Αστειε. Α! κ ο πατερας μου δεν ηταν προεδρος στο ΠΣ.

'''' καλώ όποιον ενδιαφέρεται να δημιουργήσει ένα διαφορετικό περιβάλλον να συμβάλλει με όποιον τρόπο νομίζει''''

Εσυ ο εμετικος που ακριβως ταιριαζεις σε κατι τετοιο?

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, πάντα γλυκομίλητος και ευγενής.

Όλα μου τα κύπελλα (14 συνολικά, φαντάσου να μην έτρωγα και φάπες μέσα στα γήπεδα) τα έχω τοποθετήσει σε ένα ράφι στο σαλόνι μου, γιατί δε χωρούσαν πια στο πορτ μπαγκάζ. Τα έχω βάλει ψηλά για να τα βλέπει η μαμά μου αλλά να μη τα φτάνει, ευτυχώς δεν είναι πολύ ψηλή.

Νομίζω ότι η ωραία μας συζήτηση θα σταματήσει εδώ, έχεις στερέψει τόσο πολύ από επιχειρήματα που καταντάς εντελώς χυδαίος. Όχι τίποτε άλλο, αλλά μου την πέσανε πολλοί φίλοι σήμερα στην αίθουσα της Ολύμπια και μου έλεγαν "τι του απαντάς του μ..., στο επίπεδό του πέφτεις και εσύ". Σωστό κι αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bestteamsever.gr
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤετ Σεπ 15, 2010 8:47 pm

'''''''''''' "τι του απαντάς του μ..., '''''''''


Το θεμα ειναι οτι δεν μου απαντησες σε κατι. Αν ανατρεξεις 2-3 μερες πριν θα δεις οτι εσυ αναφερθηκες πρωτος υποτιμιτικα προς το προσωπο μου. Ηταν λογικο οτι θα απαντουσα. Σε εχω σιχαθει τοσο που δεν σκοπευα να ξαναφερω πουθενα το ονομα σου σε δημοσιο διαλογο. Ομως τα ηθελε ο κ...ς σου γιατι εσυ , ως συνηθως , το ξεκινησες. Μην παραπονιεσαι μετα οτι πονεσες. Τα πραγματα ειναι απλα. Οσο δεν αναφερεσαι σε μενα , θα πραττω το ιδιο. Oσο το κανεις , θα κανω το ιδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤετ Σεπ 15, 2010 9:34 pm

The Rock έγραψε:
'''''''''''' "τι του απαντάς του μ..., '''''''''


Το θεμα ειναι οτι δεν μου απαντησες σε κατι. Αν ανατρεξεις 2-3 μερες πριν θα δεις οτι εσυ αναφερθηκες πρωτος υποτιμιτικα προς το προσωπο μου. Ηταν λογικο οτι θα απαντουσα. Σε εχω σιχαθει τοσο που δεν σκοπευα να ξαναφερω πουθενα το ονομα σου σε δημοσιο διαλογο. Ομως τα ηθελε ο κ...ς σου γιατι εσυ , ως συνηθως , το ξεκινησες. Μην παραπονιεσαι μετα οτι πονεσες. Τα πραγματα ειναι απλα. Οσο δεν αναφερεσαι σε μενα , θα πραττω το ιδιο. Oσο το κανεις , θα κανω το ιδιο.

Αφου ο Δραζινακης βαρεθηκε να απανταει στις ψευτιες και τα χυδαια σχολια σου για αυτον και δε θελει να ριχνει το επιπεδο του θα αναλαβω εγω. Για να μη μεινεις με τη χαρα οτι μιλησες τελευταιος (πολυ σημαντικο αυτο για σενα, ε; )

Στο μυαλο σου λοιπον τους πηδας ολους και πονανε πολυ. Τι να κανεις; Αμα βοηθιεσαι ετσι να ξεπερνας την πραγματικοτητα της μιζερης υπαρξης σου, να μη σου χαλασουμε τη φαντασιωση. Δε μας ειπες ομως, ποιος σε κακομεταχειριζοταν οταν ησουν μικρος και κουβαλας τετοια απωθημενα;

ΥΓ Εμενα καραγκιοζακο γραψε μου οτι θελεις, ειμαι καλυτερος στο γραψιμο απο σενα και θα παιρνεις τις απαντησεις που πρεπει καθε φορα μεχρι να το βουλωσεις το βρωμοστομα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΤετ Σεπ 15, 2010 10:55 pm

Στο μονο πραγμα που εισαι καλυτερος ειναι η κλαψα , το γλυψιμο κ οι ψευτιες. Aφου γνωριζω οτι γραφεις κ με αυτο το γελοιο ψευδωνυμο κ μου εχουν αναλυθει κ οι λογοι που το κανεις δεν καταλαβαινω γιατι συνεχιζεις αυτην την παρωδια. Για να τελειωνουμε γλιτσερε γυμνοσαλιαγκα ισχυει οτι εγραψα παραπανω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΠεμ Σεπ 16, 2010 1:06 am

Θα σας παρακαλουσα αμφοτερους να λαβει τελος αυτη η συγγραφικη παρασταση προσβολων.
Και επειδη ο Κουτης δεν ειναι φιλος μου αλλα ενας γνωστος απο τον σουμπουτεικο μικροκοσμο μας που αλλοτε μας ενωνουν(εθνικη) και αλλοτε μας χωριζουν πολλα (σουις) αλλα εσυ Δοκτωρα εισαι φιλος απο παιδια και οικογενειακος πλεον, με το θαρρος της φιλιας θα ζητησω απο εσενα να σταματησεις πρωτος αυτο το παραληρημα αντεγκλησεων.
Κανενας δεν νοιαζεται πλεον για μια ιστορια 12ετιας και βαλε. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΟΜΑ ΘΕΜΑ.

Στο φιναλε βρειτε να μαλωσετε για κατι πιο προσφατο ωστε να μπορουν να σας παρακολουθησουν και οι νεοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Περσινά ξινά σταφύλια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περσινά ξινά σταφύλια   Περσινά ξινά σταφύλια EmptyΣαβ Σεπ 18, 2010 6:02 pm

professor έγραψε:
Θα σας παρακαλουσα αμφοτερους να λαβει τελος αυτη η συγγραφικη παρασταση προσβολων.
Και επειδη ο Κουτης δεν ειναι φιλος μου αλλα ενας γνωστος απο τον σουμπουτεικο μικροκοσμο μας που αλλοτε μας ενωνουν(εθνικη) και αλλοτε μας χωριζουν πολλα (σουις) αλλα εσυ Δοκτωρα εισαι φιλος απο παιδια και οικογενειακος πλεον, με το θαρρος της φιλιας θα ζητησω απο εσενα να σταματησεις πρωτος αυτο το παραληρημα αντεγκλησεων.
Κανενας δεν νοιαζεται πλεον για μια ιστορια 12ετιας και βαλε. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΟΜΑ ΘΕΜΑ.

Στο φιναλε βρειτε να μαλωσετε για κατι πιο προσφατο ωστε να μπορουν να σας παρακολουθησουν και οι νεοι.

Ο φιλος σου προφεσορα σταματησε να γραφει. Να σου κανω τη χαρη να σταματησω και εγω, να μη σας κουραζω αλλο. Εξαλλου δεν εχει πλακα με καποιον που δεν εχει καθολου πνευμα...

Να δουμε αν θα σταματησει και ο Κουτης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Περσινά ξινά σταφύλια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Ολα τα αλλα-
Μετάβαση σε: