Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Πήγαινε κάτω 
+2
drastis
The Rock
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΤετ Ιουν 16, 2010 11:48 pm

Παρολο το γνωστο προσωπικο προβλημα που αντιμετωπιζα θελησα να ξεκινησω να ασχολουμαι με τις κλησεις για τη στελεχωση της εθνικης ομαδας οπεν αμεσως μετα τη ληξη του πρωταθληματος ως οφειλα. Οταν ελαβα το λαντερ με εκπληξη παρατηρησα οτι ο χρηστος [αγγελινας ] δε μου ειχε πιστωσει τους ποντους που μου αναλογουσαν απο το πρωταθλημα, με αποτελεσμα να χανω την πρωτη θεση της καταταξης για την οποια προσπαθησα ολη τη χρονια. Το στορυ εχει ως εξης. Την ωρα εναρξης του πρωταθληματος ημουν εκει ειχα πληρωσει κ ειχα μπει κανονικα στην κληρωση. Μετα κ λογω του σοβαρου συμβαντος που ετυχε στον αδερφο μου εγω κ ο προεδρος [30φυλλου] φυγαμε αμεσως. Ο χρηστος χωρις να μας ρωτησει μας εβγαλε απο την κληρωση κ εβαλε αντικαταστατες για να μην εχει τρυπες η διοργανωση.Κ ρωταω αν τελικα ο μικρος δεν ειχε τιποτα κ γυριζαμε μετα απο μιση ωρα τι θα μας ελεγε? Οτι δεν παιζετε γιατι εβαλα αλλους?!! Χεστηκα αν θα υπηρχε τρυπα στο προγραμμα. Ημουν μεσα στους 16 του ρανκινγκ που προκριθηκαν για την τελικη φαση , ημουν εκει , ειχα πληρωσει κ χωρις να ρωτηθω βγηκα απο την κληρωση. Τελως παντων μεχρι εκει οκ για να εξυπηρετηθει η διοργανωση αφου ετσι εκρινε ο χρηστος ως διοργανωτης. Περιμενα ομως οτι θα επαιρνα τους ποντους που μου αναλογουσαν και δικαιωμουν. Κατι τετοιο δεν το εκανε. Κ απο δω κ περα δεν ειναι οκ. Την εξυπηρετηση της διοργανωσης τη δεχομαι, την αλλοιωση της βαθμολογιας κ την κλοπη των ποντων μου δεν τη δεχομαι. Εκτος των αλλων βιαστηκε να ανακοινωσει το λαντερ χωρις να συζητησουμε το θεμα το οποιο μου παρουσιαστηκε ως τετελεσμενο. Οταν μιλησαμε μου ειπε οτι ακομα και λαθος κ αν εκανε τωρα δε μπορει να ανακαλεσει κ οτι θα μεταφερει το θεμα στον κουτρουμανο προς επιλυση. Του ειπα οτι δεχομαι οτι δεν εγινε ηθελημενα αλλα οτι ειναι να γινει κ οποια κ να ειναι η αποφαση να παρθει γρηγορα εστι ωστε να προχωρησει η διαδικασια των κλησεων οσο τα εισητηρια ειναι ακομα σε ανθρωπινα επιπεδα. Απο τοτε εχει περασει σχεδον ενας μηνας κ ουτε φωνη ουτε ακροαση για το θεμα. Οταν μιλησα με τον κουτρουμανο μου ειπε οτι το θεμα δεν ειναι δικο του κ οτι ο χρηστος πρεπει να το λυσει [ κ συμφωνω με τη σταση του]. Ομως δε συμφωνω με το γεγονος οτι αδιαφορησε κ δεν ασχοληθηκε να πιεσει το χρηστο να λυσει το θεμα προς οποιαδηποτε κατευθυνση, με αποτελεσμα να εχει χαθει πολυτιμος χρονος. Η δικη μου υπομονη στο θεμα εξαντληθηκε. Δεν ειμαι κανενα παιδακι να με δουλευουν ουτε εχω τοσο αναγκη να παω σωνει κ ντε στην εθνικη Επισης δεν παρακαλεσα για κατι. Ζητησα μια αποφαση που κανενας δεν επαιρνε για λογους αγνωστους. Ισως ηταν θεμα εγωισμου, ισως πολιτικο, αλλα το πιο πιθανο ειναι λογω ελλειψης αντερων. Αυτο κ μια σειρα αλλων περιστατικων με εχει κανει να ξεξερωσω απιστευτα. Κ εξηγω. Μολις αναρτηθηκε το λαντερ ο πραντσουδης εκανε κινησεις να κλεισει εισητηριο. Μολις εμαθε για την εκκρεμοτητα που υπαρχει αρχισε να μου στελνει μηνυματα οτι παω να του φαω τη θεση [ακουσον ακουσον] οτι δεν δικαιουμαι ποντους ,οτι επεσα στην υποληψη του [χεστηκα ας μη με κανει γαμπρο του] κ διαφορα τετοια ομορφα. Κ ενω εχουν αρχισει να μου σπανε τα νευρα ερχεται κ το ακροπολις ως κερασακι στην τουρτα. Στεναχωρηθηκα πολυ με την κατασταση μεταξυ λεβενταρου κ τσομπι στο ομαδικο. Απογοητευτηκα που ελληνας με εσφαξε στον τελικο του ατομικου, ηθελημενα η αθελα, μαλλον αθελα αλλα αυτο δεν ειναι δικαιολογια, χαριζοντας την πρωτια στον μαλτεζο. Οσα χρονια παιζω εξω κ με διαιτητευει συμπατριωτης του αντιπαλου παντα μου κλεινει το σπιτι. Δε ζητησα κατι τετοιο αλλα το 50-50. Δυστυχως εδω του χαρισαμε το τουρνουα. Κ πραγματικα πικραθηκα πολυ που μολις δεχθηκα το ανυπαρκτο γκολ στη ληξη αρκετοι χαμογελουσαν κ αλλοι πανηγυριζαν κιολας. Ευτυχως ηταν η μειοψηφια. Απο ορισμενους το περιμενα απο αλλους οχι. Ολα αυτα μου εδειξαν ασεβεια προς το προσωπο μου μη αναγνωριση της αξιας κ του ρολου μου, κ οδηγησαν στο να χασω την ορεξη κ το κινητρο να ασχοληθω κ να δωσω κ τα ωραια μου λεφτακια [ειναι γνωστο οτι δεν ειμαι κανενα πλουσιοπαιδο k τα εξοδα αυτα ειναι απο το υστερημα κ οχι απο το πλεονασμα] [κ να μην τα δωσω να παω με την ομαδα μου που λατρευω], για να ταξιδεψω με την εθνικη βλεποντας οτι υπαρχουν τετοιες νοοτροπιες. Κοινως ξενερωσα. Κ δε κανω τον τζαμπα μαγκα, γιατι εχω ηδη κλεισει εισητηριο κ η αποφαση να μην παω θα μου κοστισει 150 ευρω. Καλως η κακως ομως η αξιοπρεπεια κ η διαθεση δεν κοστολογουνται. Οι οποιες κριτικες με αφηνουν αδιαφορο κ δε θα δωσω συνεχεια σε οποιον τοποθετηθει θετικα η αρνητικα.προς εμενα. Εδω κ περσι που ταξιδεψα με την χειροτερη αγωνιστικα εθνικη ολων των εποχων αρκετοι με χλευαζαν οτι ειμαι δηθεν πατριωτης, οτι το κανω για προσωπικους λογους κλπ. Εγω ημουν εκει ομως στις πιο δυσκολες συνθηκες. Για να δω φετος που τα πραγματα θα ειναι ευκολοτερα κ με καλυτερες προυποθεσεις. Θα ξανασχοληθω με την εθνικη μολις ξαναβρω κεφι κ διαθεση κ μολις δω οτι κ αλλοι ενδιαφερονται για την προοδο της ανεξαρτητα απο κλαμπικα κ πολιτικα συμφεροντα η προσωπικες επιδιωξεις. Τα τελευταια χρονια πραγματικα παρακαλαω τους δυνατους παικτες να ερθουν στην εθνικη για να ειμαστε πιο ανταγωνιστικοι. Κουραστηκα. Οι προτασεις μου για οποιον αναλαβει να κανει τις κλησεις για φετος ειναι [δεδομενου οτι ο 30φυλλου δεν ενδιαφερεται να συμμετασχει] οι ρικος κ κεχρης κ αν αυτοι αρνηθουν οι τσομπανιδης γ κ φραγκακης.. Οι 3 αλλοι εχουν ηδη προκριθει αυτοματα βασει της προκηρυξης κ ειναι οι μπεης , χατζαρας κ πραντσουδης . Ολα αυτα που με χαλασαν δεν προκειται να επηρεασουν τις προσωπικες μου σχεσεις με ορισμενους απο τους πρωταγωνιστες. Αν κ μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι δεν κρατω κακια σε κανεναν. Πρεπει ολοι να ξεχωριζουμε το σουμπουτεο κ τον μικροκοσμο του απο την αληθινη ζωη. Στο σημειο αυτο θελω να επισημανω οτι κ στο πολιτικο πεδιο του παιχνιδιου τα πραγματα δεν πανε καλα. Δεν ξερω αν αυτα που μας χωριζουν ειναι περισσοτερα η αυτα που μας ενωνουν. Θεωρω οτι ηρθε η ωρα για τη μεγαλη ενωση κ για νερο στο κρασι ολων μας , αλλιως ο φοβος για πολλαπλη διασπαση ,μαρασμο κ απομονωση ειναι μεγαλος. Τελος τωρα που δεν εχει νοημα για τις κλησεις στην εθνικη [ ναι ευρυ δεν κινδυνευει η θεση σου] , περιμενω ετσι για το γαμωτο να διορθωθει το λαντερ κ να παρω εγω κ ο 30φυλλου τους ποντους που μας αναλογουν . Απο σημερα ξεκινανε για μενα οι σουμπουτεικες μου διακοπες με τους φιλους μου κ την ομαδα μου για τη οποια ειμαι απιστευτα υπερηφανος που ειμαι μελος της.
Κλεινωντας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχια στην εθνικη κ σε οποια παιδια ταξιδεψουν το σεπτεμβρη στη γερμανια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΚυρ Ιουν 20, 2010 8:33 pm

The Rock έγραψε:
μπλα μπλα μπλα...

Κλάψα, μιζέρια, κακομοιριά...

Όταν πας στο Μικρούτσικο να τα πεις, θα κλάψει όλη η Ελλάδα. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Όσο για τη δήθεν ενωτική παραίνεση, ας τα θυμόσουν αυτά όταν ήταν η ώρα. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.

ΥΓ. Νομίζω μου περισσέψαν κάτι ποντάκια στο λάντερ, εγώ δεν τα χρειάζομαι, αμά θέλεις να στα δώσω να μην κλαις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pipi




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΚυρ Ιουν 27, 2010 9:59 am

Θα ξεκινήσω από μια παραδοχή που την ξέρουν οι πάντες - ο Γιώργος είναι σαν αδερφός μου και δε με απασχολεί αν οι κρίσεις μου για τα ζητήματα που θίγει κριθούν έτσι ή αλλιώς - είναι ώρα να μιλήσουμε ωμά και ξάστερα
Ως προς τις παραινέσεις περί καταφυγής σε τηλεοπτικές εκπομπές παραπέμπω στις παρατηρήσεις νέου συμπαίκτη και ουδέν έχω να προσθέσω
Είναι κρίμα που μια εμβληματική φυσιογνωμία για την Εθνική και τα ενγένει σουμπουτεικά εν Ελλάδι πράγματα ωθείται με τρόπο που προβληματίζει -αν μη τι άλλο- στην αποχώρησή του από αυτήν - δε μπορώ εύκολα να σκεφτώ την Εθνική χωρίς τον Rock, και αμφιβάλλω αν κανείς άλλος μπορεί - σε κάθε περίπτωση αν εμμείνει στην απόφασή του, θα την αφήσει σίγουρα φτωχότερη
Δε θέλω να πάρω δημόσια θέση για κάποια άλλα θέματα (είναι γνωστό ότι προτιμώ να τα συζητώ δια ζώσης με τους ενδιαφερόμενους) - απλά θα πω ότι πέρα από το παιχνιδιστικό - αγωνιστικό σκέλος του αθλήματός μας υπάρχει και το ανθρώπινο, και σ' αυτό το τελευταίο είμαι υποχρεωμένος να σφυρίξω κάμποσα φάουλ από δω κι από κει μετά το Ακρόπολις - να πω και τούτο και να κλείσω: Όταν κάποιοι κάνουν 400+ χιλιόμετρα για να δώσουν παρουσία ενώ έχουν καλή κατάσταση στα 10 λεπτά απ' το σπίτι τους, δείχνουν ότι σέβονται, οπότε αξίζουν ομοίως σεβασμού, και το κλείνω εδώ
Θα τελειώσω μ' ένα κουίζ: Όταν υπάρχουν κενά σε 3 ομίλους, 2 των 3 (ένας πολύ καλός κι ένας λιγότερο καλός οι αντίπαλοι) κι ένας των 4 (ένας παιχταράς, ένας έμπειρος καλός, κι ένας λιγότερο) ποιον πετάς στο δύσκολο; Α. Αυτόν που δεν έχει αξιώσεις να κάνει κάποια πορεία και δεν τον ξέρεις και πολύ, Β. Αυτόν που έβαλε πλάτη όταν είχες ανάγκη, είχες μαζί του μια οικειότητα κι έχεις πιει και δυο ποτήρια, και του στέλνεις και καουμπόι ρέφερη στο κρίσιμο ματς για να είσαι σίγουρος, Γ. Τον αμέσως ανωτέρω, και του κάνεις και το παπί ότι δήθεν συνέβη τυχαία(όπως θα λέγαμε: ολίγον έγκυος αξιότιμε κ. Πρόεδρε), λες κι ο άλλος κατέβηκε από την Αριζόνα - Η σωστή απάντηση είναι η Δ. Αυτόν που λόγω συνειδητής έλλειψης κινήτρου στο ατομικό κατασκοτίστηκε για τα ανωτέρω γιατί έχει σοβαρότερα πράγματα ν' ασχοληθεί - queen -
Υγιαίνετε elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΚυρ Ιουν 27, 2010 7:18 pm

pipi έγραψε:
έτσι ή αλλιώς - είναι ώρα να μιλήσουμε ωμά και ξάστερα
Φίλε Πάρι αν αυτά που λες για το Ακόπολις είναι "ωμά και ξάστερα", τότε οι υπόλοιποι χρειαζόμαστε μεταφραστή... Υπονοούμενα και υπαινιγμοί μόνο, ούτε γεγονότα, ούτε ονόματα, τι να καταλάβουμε ρε φίλε; Η Πυθία πιο καθαρά τα έλεγε!

Για τα υπόλοιπα, όταν σε είχα συναντήσει στο Fantasy, άλλα μου έλεγες, πόσο με εκτιμάς και πόσο δίκιο είχα με τον Πρόεδρο, και που ετοιμάζεστε να τον "φάτε" αλλά δεν μπορείς να μου πεις λεπτομέρειες και άλλα τέτοια. Και τώρα μου γίνεσαι ένα με τον κάθε "νεοσύλλεκτο" και συμφωνείς με το φτηνό χιούμορ του.

Ελπίζω την άλλη φορά που θα συναντηθούμε να έχεις τα ... να μου πεις αυτά που γράφεις εδώ, αντί να πουλήσεις δήθεν εκτίμηση και κουραφέξαλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pipi




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΔευ Ιουν 28, 2010 1:06 pm

Αγαπητέ Δράστη
Περιμένεις κι εσύ από νομικάριο καθαρές κουβέντες...
Όσον αφορά τα "υπόλοιπα", καναδυό μόνο παρατηρήσεις
Δεν "τρώω" προέδρους (από τα λίγα που μου ξεφεύγουνε) - αντίθετα όταν έρχομαι Αθήνα, τρώω με τον πρόεδρο της ομάδας μου και τους λοιπούς φίλους και συμπαίκτες, και πίστεψέ με αναστενάζουνε τα πιάτα...
Ο κάθε "νεοσύλλεκτος" έχει όνομα και υπόσταση, είναι πλέον συμπαίκτης μου, ποτέ δε διέκρινα τους ανθρώπους ανάλογα με τη σειρά εισδοχής τους σε κάποια συσσωμάτωση, και στο κάτω - κάτω μπορεί κι εγώ να στερούμαι ορθής αίσθησης του χιούμορ - νόμιμο είναι
Την άλλη φορά που θα συναντηθούμε μάλλον δε θα σε ευχαριστήσω - δεν πουλάω, συνήθως χαρίζω και δεν κουβαλάω μαζί μου αποσιωπητικά_


Φίλε Πάρι αν αυτά που λες για το Ακόπολις είναι "ωμά και ξάστερα", τότε οι υπόλοιποι χρειαζόμαστε μεταφραστή... Υπονοούμενα και υπαινιγμοί μόνο, ούτε γεγονότα, ούτε ονόματα, τι να καταλάβουμε ρε φίλε; Η Πυθία πιο καθαρά τα έλεγε!

Για τα υπόλοιπα, όταν σε είχα συναντήσει στο Fantasy, άλλα μου έλεγες, πόσο με εκτιμάς και πόσο δίκιο είχα με τον Πρόεδρο, και που ετοιμάζεστε να τον "φάτε" αλλά δεν μπορείς να μου πεις λεπτομέρειες και άλλα τέτοια. Και τώρα μου γίνεσαι ένα με τον κάθε "νεοσύλλεκτο" και συμφωνείς με το φτηνό χιούμορ του.

Ελπίζω την άλλη φορά που θα συναντηθούμε να έχεις τα ... να μου πεις αυτά που γράφεις εδώ, αντί να πουλήσεις δήθεν εκτίμηση και κουραφέξαλα.[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΣαβ Ιουλ 17, 2010 12:09 am

Open
Individuals
1 Triantafyllou Kosta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 Hatzaras Spiros
3. Prantsoudies Evripidies

Substitutes
1 Beis Niko
2 Rikos Christos

Team
1 Hatzaras Spiros
2 Prantsoudies Evripidies
3 Beis Niko
4 Rikos Christos
5 Plytas Eugene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Veterans
Individuals
1 Aggelinas Chris
2 Aggelinas George
3. Tsakiris Angelos
4. Papakonstantinou Lazaros

Substitutes
1 Kapsabelis Marcos

Team
1 Aggelinas Chris
2 Aggelinas George
3 Tsakiris Angelos
4 Papakonstantinou Lazaros
5 Kapsabelis Marcos




Κύριοι,

αυτή είναι η σύνθεση της Εθνικής Ελλάδος όπως την προετοίμασαν και εστάλει στην FISTF οι εκλέκτορες των κατηγοριών Βετεράνων και Παιδων αντίστοιχα, οι κοι Μ. Καψαμπέλης, Θ. Βλασσόπουλος και ο υπηρεσιακός εκλέκτορας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! της κατηγορίας ΟΠΕΝ κος Λάζαρος Παπακωνσταντίνου.
Επίσης σας ανακοινώνουμε ότι προπονητές σε όλες τις κατηγορίες ορίζονται οι εκλέκτορες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εκτός της ΟΠΕΝ που θα ανακοινωθεί μετα τις 26/7/2010.
...............................................................................................................................................................................................................................







Αυτη ειναι η επισημη ανακοινωση των εθνικων οπεν κ βετερανων. Δωστε προσοχη στα σημεια με τα θαυμαστικα που εχω βαλει κ κρινετε. Λεπομερειες κ σχολια απο δευτερα. Προς το παρον το μονο που εχω να πω ειναι οτι θλιβομαι με αυτα τα χαλια.






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΔευ Ιουλ 19, 2010 4:39 pm

Mην μας ζαλιζεις τον ερωτα με μικροτητες. Ποιος ασχολειται με εθνικες και πρασινα αλογα. Δεν ειδες ποιους ειχες περσι διπλα σου;

ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΙΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟ ΠΛΑΝΟ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ "ΕΝΤΟΣ" Η ΑΥΤΟΥ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ: ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ; Ε;

Υ.Γ 1 η αιθουσα της ΟΛΥΜΠΙΑ διατιθεται και για προεκλογικες καμπανιες. Ο Γιατρος περασε και τα ειπε ενα χερακι. Τωρα οτι αλλα ελεγε προ αλλαγης ομοσπονδιακου και αλλα μετα αλλαγης δεν μας ενοχλουν. Εμεις για να βλεπουμε κωλοτουμπες πληρωνουμε και επισκεψη αμα χρειαστει.

Υ.Γ 2 κατω τα χερια απο τους παικτες του Γιατρου. Μονο αυτος εχει δικαιωμα να επενδυει γιατι ειναι επενδυτης. Ενω οι υπολοιποι που ειμαστε κατωτερου επιπεδου μορφωσης...

Υ.Γ 3 ΚΟΥΙΖ: ποιος στο πρωταθλημα ηταν ετοιμος να βαλει τα κλαματα γιατι ολοι τον εκμεταλλευονται αλλα παραπονιεται που δεν τον εκμεταλλευομαστε ως χωρα που ειναι αντιπροεδρος στην fistf; Μαλλον μας "εκμεταλλευεται" κανονικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΔευ Ιουλ 19, 2010 7:07 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ Η ΒΙΖΙΤΑ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΑ ΕΙΠΑΜΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΔευ Ιουλ 19, 2010 11:37 pm

Μετα τη γνωστη παραιτηση μου [λανθασμενη οπως αποδειχτηκε βλεποντας τα χαλια αυτα] ο ακης ειδε φως κ μπηκε κ αυτοδιοριστηκε εκλεκτορας στη θεση του εκλεκτορα με την ανοχη η τη στηριξη του προεδρου. Η πρωτη του κινηση μετα το παραληρημα του σε αλλο φορουμ , ειναι να κανει δηλωσεις οτι δε με εχουν αναγκη , θα μου δειξουν κλπ.. Για να εξαγορασει συνειδησεις κ για να καταφερει να μαζεψει αξιομαχη ομαδα εταξε οτι θα πληρωσει τα εισητηρια. Καλεσε λοιπον αυτους που οφειλε βασει χαντνμπουκ κ οι επιλογες του για τις αλλες 2 θεσεις ηταν [δικαιως ] ο Ρικος κ ο αθλητης Πλυτας. Εδω λειτουργησε χωρις καμμια συνεπεια κ χωρις κανενα μαζεμα απο τον προεδρο η νοοτροπια του νεοπλουτου τυρεμπορου που παει στα μπουζουκια κ λεει. Πλερωνω κ το δικο μου το κοριτσι θα τραγουδησει πρωτο ονομα! χωρις να εχω τιποτα με το παιδι μπορω ευκολα να σκεφτω αρκετους καλυτερους με αγωνιστικα κριτηρια. Οπως οι Φραγκακης, κεχρης, τσομπανιδης δ, μαυρομητρος κ τσομπανιδης γ. Αφησα τελευταιο τον τριανταφυλλου που δεν τον καλεσε ποτε, [ αν ειναι δυνατον] αν κ ειχε θεση στο ατομικο απο το παγκοσμιο ρανκινκ. Γι αυτο κ αυτος θα παει μονο για ατομικο. Τραγελαφικο. Θα γελανε οι ξενοι μολις τα δουν αυτα. Σκετη σηψη! Εκτος απο αυτους υπαρχουν κ αλλοι ισαξιοι του πλυτα που ομως δεν τυγχανουν φιλοι του ακη. Αλλα ειπαμε πλερωνω κ εγω κανω την παραγγελια. Ολοι κατω! Ολα αυτα ειναι εργα ακη που εχει την ευθυνη , αλλα σιγουρα φταιει κ ο προεδρος που τον ορισε? κ τον αφησε , [οπως κ πολλες αλλες φορες] να αλωνιζει.
Παμε στους βετερανους. Δεν ξερω τι προβλημα εχει ο κουτρουλ με τους αγγελινες , παντως η εθνικη σιγουρα δεν ειναι το πεδιο που θα πρεπει να λυσει τις διαφορες του μαζι τους. Κ παμε κ στον εκλεκτορα τους. Μολις ο γκλαμουρης ξηλωθηκε, ανεπισημα αρνιοταν να γινει αυτος προπονητης, απο την αλλη ομως επισημα εκανε την παπια κ δεχοταν το διορισμο του. Οι δυο θεσεις ηταν κλεισμενες πρακτικα απο το παγκοσμιο ρανκινκ [οι 2 αγγελινες] κ οι αλλες 2 απο το χαντμπουκ [ακης κ αγγελος]. Οποτε στην 5η θεση καλεσε τον εαυτο του! Αν ειχε κερδισει τη θεση του τοτε οκ. Τωρα ομως? Απο τη μια του αναγνωριζω οτι θα ταξιδεψει πιθανον μονο για ομαδικο , απο την αλλη ομως αναρωτιεμαι. Ειναι οντως καλυτερος διαχρονικα απο τους κεχρη κ μαυρομητρο κ φετος απο τους κουραμπα κ δημοπουλο? Μμμμ!
Κλεινοντας θελω να επανατονισω οτι το κομματι των εκαστοτε εθνικων πρεπει να μενει ανεπηρεαστο απο τις κλαμπομαχιες , τα παντως τυπου προσωπικα κ τις λοιπες βλακειες. Γινεται ? Φετος αποδειχτηκε πως οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΤρι Ιουλ 20, 2010 2:14 pm

Ρε παιδια εκλιπαρω και μαλιστα σε σοβαρο υφος που στην ευχη βρισκετε αυτες τις ανακοινωσεις τα λαντερ και καθε λογης πληροφοριες.
ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΣΑΙΤ ΜΠΛΟΓΚ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ.
Αν ειναι να ενημερωνεστε πριβε πειτε το να μην ψαχνω σαν λαλακας να τα βρω.

Υ.Γ σε ποιο φορουμ υπαρχει το παραληρημα; τετοια ντοκουμεντα δεν βρισκονται καθημερινα. Αν το εχει κανεις το αλλαζω με ενα του ιδιου για ναζι και γερολαδαδες στα αγγλικα παρακαλω! ΣΥ ΛΛΕ ΚΤΙ ΚΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΤρι Ιουλ 20, 2010 2:17 pm

ΕΜΕΤΙΚΟΣ έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ Η ΒΙΖΙΤΑ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΑ ΕΙΠΑΜΕ?

Εσενα πρωτα θα σε εξοφλησουμε για κατι ανειλλημενες εκκρεμμοτητες και μετα αν εξακολουθεις να θελεις συζηταμε και για την βιζιτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΠεμ Ιουλ 22, 2010 4:00 pm

ΓΙΑ ΣΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΠεμ Ιουλ 22, 2010 4:23 pm

Οταν καποιος παει σε κλαμπ και βγαζει γλωσσα βασιζομενος στις πλατες των συμπαικτων, οφειλει να σκεφτει οτι οι πλατες αυτες δεν ειχαν ονειρο ζωης να τον νταντευουν για να το παιζει μαγκας απο την πρωτη στιγμη.
Για ρωτα τον (νεο) προπονητη των βετερανων οταν εφυγε νυχτα χωρις φεγγαρι μετα απο ενα γρηγορο περασμα πως τον αποχαιρετησαν οι τοτε συμπαικτες.
Στο αρμα δεν ανεβαινεις για να χαιρετησεις τα πληθη. Πρωτα το σερνεις και μετα αν αξιζεις παιρνεις και εσυ την θεση σου στο πανθεον.
Σεμνα και ταπεινα λοιπον γιατι οπως λεει και η διαφημιση αν στην ζουγκλα δεν εισαι αρκετα γρηγορος τοτε εισαι τροφη...
Και απο χοντρους η πιατσα, αλλο τιποτα σου λεω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Παρ Ιουλ 23, 2010 2:29 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΠεμ Ιουλ 22, 2010 5:27 pm

ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΦΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ) ΣΤΗΝ ΑΡΕΝΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΟΦΗ ΕΧΕΙΣ ΜΠΟΛΙΚΗ ΠΑΝΩ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΠαρ Ιουλ 23, 2010 2:20 pm

Eπιτηδες ειμαι καλοταισμενος για να χορτασουν πριν φτασουν στα ζωτικα οργανα. Και μετα θα παρουν εσενα για οδοντογλυφιδα!!!!

Ρε κοιτα διαλογο που ανοιξαμε καλοκαιριατικα με νεοκοπους.

Παντως τα λιονταρια θα τα κανω κατοικιδια. Περιμενω μια δικαστικη αποφασουλα για να ανοιξω τσιρκο και θα τα κανω εγω να κανουν σοου. Και εχω και τον πορτιερη σταντ μπαι.

Τα μπορντοροδομελιτζανοπιπεροκοκκινα ολυμπιακια πως θα τα κρατησω που διαβαζουνε κατι για πεμπτοεκτους και θελουν και αυτα να βαλουν 7 χαμπουργκερ στην "σχαρα" του πολντο;

Αντε να κανουμε λιγο χιουμορ τωρα που ειναι εκτος εποχης το σουμπουτεο γιατι το πολυ μεχρι τον σεπτεμβρη θα κοπει το γελιο σε πολλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΔευ Σεπ 13, 2010 2:14 pm

The Rock έγραψε:
Μετα τη γνωστη παραιτηση μου [λανθασμενη οπως αποδειχτηκε βλεποντας τα χαλια αυτα] ο ακης ειδε φως κ μπηκε κ αυτοδιοριστηκε εκλεκτορας στη θεση του εκλεκτορα με την ανοχη η τη στηριξη του προεδρου. Η πρωτη του κινηση μετα το παραληρημα του σε αλλο φορουμ , ειναι να κανει δηλωσεις οτι δε με εχουν αναγκη , θα μου δειξουν κλπ.. Για να εξαγορασει συνειδησεις κ για να καταφερει να μαζεψει αξιομαχη ομαδα εταξε οτι θα πληρωσει τα εισητηρια. Καλεσε λοιπον αυτους που οφειλε βασει χαντνμπουκ κ οι επιλογες του για τις αλλες 2 θεσεις ηταν [δικαιως ] ο Ρικος κ ο αθλητης Πλυτας. Εδω λειτουργησε χωρις καμμια συνεπεια κ χωρις κανενα μαζεμα απο τον προεδρο η νοοτροπια του νεοπλουτου τυρεμπορου που παει στα μπουζουκια κ λεει. Πλερωνω κ το δικο μου το κοριτσι θα τραγουδησει πρωτο ονομα! χωρις να εχω τιποτα με το παιδι μπορω ευκολα να σκεφτω αρκετους καλυτερους με αγωνιστικα κριτηρια. Οπως οι Φραγκακης, κεχρης, τσομπανιδης δ, μαυρομητρος κ τσομπανιδης γ. Αφησα τελευταιο τον τριανταφυλλου που δεν τον καλεσε ποτε, [ αν ειναι δυνατον] αν κ ειχε θεση στο ατομικο απο το παγκοσμιο ρανκινκ. Γι αυτο κ αυτος θα παει μονο για ατομικο. Τραγελαφικο. Θα γελανε οι ξενοι μολις τα δουν αυτα. Σκετη σηψη! Εκτος απο αυτους υπαρχουν κ αλλοι ισαξιοι του πλυτα που ομως δεν τυγχανουν φιλοι του ακη. Αλλα ειπαμε πλερωνω κ εγω κανω την παραγγελια. Ολοι κατω! Ολα αυτα ειναι εργα ακη που εχει την ευθυνη , αλλα σιγουρα φταιει κ ο προεδρος που τον ορισε? κ τον αφησε , [οπως κ πολλες αλλες φορες] να αλωνιζει.
Παμε στους βετερανους. Δεν ξερω τι προβλημα εχει ο κουτρουλ με τους αγγελινες , παντως η εθνικη σιγουρα δεν ειναι το πεδιο που θα πρεπει να λυσει τις διαφορες του μαζι τους. Κ παμε κ στον εκλεκτορα τους. Μολις ο γκλαμουρης ξηλωθηκε, ανεπισημα αρνιοταν να γινει αυτος προπονητης, απο την αλλη ομως επισημα εκανε την παπια κ δεχοταν το διορισμο του. Οι δυο θεσεις ηταν κλεισμενες πρακτικα απο το παγκοσμιο ρανκινκ [οι 2 αγγελινες] κ οι αλλες 2 απο το χαντμπουκ [ακης κ αγγελος]. Οποτε στην 5η θεση καλεσε τον εαυτο του! Αν ειχε κερδισει τη θεση του τοτε οκ. Τωρα ομως? Απο τη μια του αναγνωριζω οτι θα ταξιδεψει πιθανον μονο για ομαδικο , απο την αλλη ομως αναρωτιεμαι. Ειναι οντως καλυτερος διαχρονικα απο τους κεχρη κ μαυρομητρο κ φετος απο τους κουραμπα κ δημοπουλο? Μμμμ!
Κλεινοντας θελω να επανατονισω οτι το κομματι των εκαστοτε εθνικων πρεπει να μενει ανεπηρεαστο απο τις κλαμπομαχιες , τα παντως τυπου προσωπικα κ τις λοιπες βλακειες. Γινεται ? Φετος αποδειχτηκε πως οχι.

Ο τυρέμπορος σε κάλεσε και σένα ή πήγες μόνος σου στην εθνική. Και μη μου πεις ότι πήγες για τη φανέλα γιατί δε θα σε πιστέψω.
Δε σε κρίνω δικαιωμά σου να κάνεις ότι θέλεις αλλά η γνώμη και η άποψη για τα πρόσωπα χτίζονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΔευ Σεπ 13, 2010 9:43 pm

''''Ο τυρέμπορος σε κάλεσε και σένα ή πήγες μόνος σου στην εθνική'''

Μια εβδομαδα πριν το παγκοσμιο μου επαναπροταθηκε να παω στην εθνικη ως εξτρα 6ος παικτης. Ρωτησα τον ακη αν ειναι σιγουρος γιατι τωρα που θελετε να ερθω, αν ερθω η συμμετοχη των 2 παικτων του εξ ορισμου θα μειωθει δραματικα. Μου απαντησε οτι δεν υπαρχουν δικοι μου κ δικοι σου στην εθνικη, να ερθω να βοηθησω κ να κρινω οπως νομιζω για το ποιος θα παιξει. Σε τετοιες συμπεριφορες ξενες προς τα μικροκλαμπικα συμφεροντα [οπως ειχα δηλωσει] [κ απο οποιον κ αν προερχονται], που εχουν στοχο το κοινο κ εθνικο συμφερον δηλωνω παρων.

''''Και μη μου πεις ότι πήγες για τη φανέλα γιατί δε θα σε πιστέψω.''''

Θα δυσκολευτω ειναι η αληθεια τωρα να κοινηθω το βραδυ. Οι συμμετοχες, η παρουσια μου κ τα λεφτα που εχω ξοδεψει τοσα χρονια [ κ χωρις να παιζω παντα ατομικο , κ χωρις να εχω παντα τους φιλους μου μαζι] ειναι η απαντηση.
Κ τελος το παγκοσμιο εγινε 10 μερες πριν. Εσυ τωρα το θυμηθηκες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΤρι Σεπ 14, 2010 5:48 am

Κοίτα έχουμε διαφορετικές απόψεις για το συγκεκριμένο. Πρώτα από όλα για μένα η εθνική θα είχε αξία όταν υπάρχει εσωτερική νηνεμία. Όταν όλο το χρόνο βολοδέρνει το ελληνικό σουμπούτεο τι να σου κάνει η εθνική? Και το κύπελλο να πάρει η αξία είναι πολύ μικρότερη από τον μην πάρεις κύπελλο και να έχεις πετύχει να ανεβάσεις το ελληνικό σουμπούτεο, κάποια στιγμή στην άνοδο του θα πάρεις και το κύπελλο. Όταν υπάρχει ανταγωνισμός για όλους.
Αυτό που δε κατάλαβα τελικά (δε θέλω απάντηση), άλλαξε κάτι ο τυρέμπορος? γιατί στο ποστ το προηγούμενο το μόνο που άλλαξε ήταν ότι σου έκαναν πρόταση.
Από ότι είδα εδώ έδωσες μια ευθεία απάντηση ενώ σε άλλα θέματα λες ότι δε ξέρεις. Αυτός είναι ο χρονικός προσδιορισμός
Δεν έχω προσωπικά μαζί σου και μη το πάρεις έτσι, απλώς θέλω ορισμένα πράγματα να ξεκαθαρίσουν.
Η ιστορία έχει δείξει ότι το ελληνικό σουμπούτεο με αυτές τις τακτικές (όπου βολεύει τον καθένα) δε πήγε μπροστά. Το θέμα είναι ένα. θέλουμε να ανέβει το ελληνικό σουμπούτεο και μαζί με αυτό και εμείς που θα παίζουμε ή θέλουμε να ανέβουμε εμείς και να παίζουμε σε κάτι που θα το αποκαλούμε σουμπούτεο? Εγώ αυτό θέλω Γιώργο ξεκάθαρες απαντήσεις, με πράξεις.
Εγώ είχα ενδοιασμούς και είπα ότι για να κάνει ο τυρέμπορος αίθουσα θα θέλει ανταλλάγματα. Είχα απόλυτο δίκιο και βλέπω ότι έπονται και άλλα.
Και τέλος το να ασχολείσαι συνέχεια με τους ίδιους μαλ... τότε καταντάει βαρετό σεξ (όπως είπε και ο αρχαίος).
Εγώ προσωπικά θα αλλάξω στάση (βαρέθηκα το πισωκολλητό). Είμαι σίγουρος ότι θα βρεθούν άλλα κολ..κια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ EmptyΤρι Σεπ 14, 2010 5:49 am

Και για μη ξεχάσω, δε ξέρω για σένα εγώ κοιμήθηκα πολύ ωραία Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: