Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???

Πήγαινε κάτω 
+4
prodotis
κανενας
professor
roxamis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 9:43 am

Και μια απορια
Αδικα τους βριζουν; γιατι εσκεμμενα παραλειπεις να αναφερεις γιατι τους βριζου"


ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ? ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΣΕΛΙΔΕΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ...ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ.
ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕς ΕΣΚΕΜΕΝΑ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩς ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑς ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΞΗΓΗΜΕΝΑ,ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΓΩΜΑΡΑ...



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 10:07 am

Μητσο προσφατα μου τους εβριζες ολους.
Και ναι πρεπει επιτελους ολοι να μας πουν γιατι βριζουν ολους.
Και ξεκινα εσυ απο εμενα. Γιατι με βριζουν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 10:23 am

Εγραψες για αξιολογη προσπαθεια του κουτρουλ.
Μπορεις να μου αναφερεις τα αξιολογα σημεια γιατι μου διαφευγουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙ   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 12:40 pm

ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΚΑΚΑ...
ΕΓΩ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ..ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ...ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ,ΕΧΟΥΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ,ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΟΣΤΑ.
ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥς ΒΡΙΖΟΥΝ..ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΜΕΣΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ..ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ,ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ ,ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ...

ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ,ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥς ΒΡΙΖΟΥΝ,Η ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΝ ΤΟΤΕ ΣΤΙς ΕΚΛΟΓΕΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥς ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥς....ΤΙ ΛΕΣ? ΠΩς ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 1:16 pm

Τ Ε Λ Ε Ι Ο !

αν και για μενα σημαντικο ειναι και ποιος σε βριζει...

Και γιατι σε βριζει

και αν σε βριζει απλως ή περναει και τα ορια;

Και σε τι αποσκοπει αυτος που σε βριζει

μην τα βαζεις ολα στο ιδιο καλαθι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 15, 2012 7:48 am

Για τις 29 συμμετοχες του ΙΟ δεν εχεις να πεις κατι;
Και το νεο τουρνουα καπακι δευτερο ΣΚ κολλητα;
Αλλα 15ε για να παιξεις θες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 17, 2012 2:48 am

NEA ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ

ΠΟΥΘΕΝΑ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΤΑ 200Ε ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ

Ο ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΟΤΙ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 17, 2012 10:19 am

Kαλημέρα σε όλους σας ,
διαβάζοντας με μεγάλη προσοχή τα γραφώμενα του Σταματόπουλου αλλά και τις απαντήσεις του Κεχρή
σε αυτά θέλω να σχολιάσω και να τοποθετηθώ και εγώ με την σειρά μου...
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι ενώ το έχω πεί και στην αίθουσα μπροστά του ώρες - ώρες ο
Σταματόπουλος ξεφεύγει , στις απόψεις του όμως είναι πολύ σοβαρός και συμφωνώ σε πολλά μαζί του.
Πρώτα απ'όλα χρειάζετε κουβέντα και μάλιστα ΟΛΩΝ όπως λέει και ο Δημήτρης.

Στα 3,5 χρόνια που έχω επιστρέψει στο Subbuteo βλέπω πολλά (μιλάω αρκετά...λάθος μου!!!) αλλά
χαζός δεν είμαι...

Πήρα την απόφαση να κάνω την αυτοκριτική μου για να έχω δικαίωμα να κρίνω και τους άλλους...

"Το Subbuteo το ξανα βρήκα μετά από 14 χρόνια από το facebook πήγα στους Μυρμιδόνες (τέλεια παρέα)
με αγάπη στο παιχνίδι και λιγότερη διάθεση να το δουν σαν άθλημα(δεν το λέω αρνητικά "απλή αναφορά").
Όταν πήγε στους Falcons o φίλος μου Δροσόπουλος με έτρωγε μέσα μου να τον ακολουθήσω στους Falcons θεωρώντας
ότι ανεβαίνω επίπεδο(πιστεύω ότι το κατάφερα) επίσης εκεί απέκτησα άλλη αντίληψη και το παιδικό
παιχνίδι έγινε στο μυαλό μου ΑΘΛΗΜΑ!!! Προσόν για εμένα μόνο τον Falcons να σου μεταδίδουν αυτή την
ενέργεια-νοοτροπία.Στην συνέχεια με την απόφαση τους το club συρικνώθηκε και έτσι βρήκα στέγη στον
Μανώλο και στην Γλυφάδα που φυσικά και αυτή σαν ομάδα βλέπει το Subbuteo κάτι παραπάνω από ένα απλό
παιχνίδι...Σε αυτά τα 3,5 χρόνια έχω καταλάβει και το έχω δεί με τα μάτια μου να θέλουμε να εννούνται ότι
κάποιοι έχουν κόντρες με κάποιους ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΖΟΡΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ!!!!! Π.Χ>Μάλτα όλοι οι Έλληνες υποστηρίζουν στον ημιτελικό τον Μάρκο και ενώ οι μισοι από
αυτούς στην Ελλάδα τον βρίζουν...- Στο γιουρόπα ολόκληρη κόντρα και χαμός πριν ξεκινησεί και την 2η ημέρα
όλοι οι έλληνες μαζί υποστηρίζουν τους Λάιονς στον αγώνα με το Hennuyer του δικού μας Χρήστου...Αυτά
και άλλα πολλά για να δείτε ότι όλα όπως σωστά λέει ο Σταματόπουλος μπορούν να ισιώσουν!!!!!"

Η κριτική που θα κάνω ειλικρινά είναι καλοπροέραιτη αλλά είμαι σίγουρος ότι "κάποιοι" θα την δούνε στραβά...
Έναν - έναν λοιπόν από τους λεγόμενους ΠΑΛΙΟΥΣ>>>>>
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:Κατα 1ον που δεν το αμφισβητεί κανείς αγαπάει το subbuteo στην Ελλάδα όσο λίγοι.
Έχει βάλει χρήματα στο χώρο που μάλλον δεν θα πάρει πίσω ΠΟΤΕ....Κάνει προσπάθεια για το καλό του αθλήματος
αλλά λόγο του χαρακτήρα του "γεμίζει τη καρδάρα με το γάλα και ρίχνει μια κλωτσιά και τα γκρεμίζει ΟΛΑ"
ΚΟΥΤΗΣ:Το subbuteo είναι η ζωή του!!! Έχει αφιερώσει σε αυτό όλη του τη ζωή, έχει προσφέρει επιτυχίες στην χώρα
με το παραπάνω, αλλά δεν του αρέσει να μην περνάει το δικό του!!! Για εμένα μεγάλη ταύτηση με τον Άκη που τον
εκτιμάει πάρα πολύ....είναι και οι 2 πολύ εγωιστές.... ΕΑΝ ΡΙΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ
ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!!!!
ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ:Η μεγαλύτερη προσωπικότητα subbuteika στην Ελλάδα.Θέλει να κρατηθεί το άθλημα και να μην σβήσει
από τη χώρα όσο κανένας...Αναγκάζετε να υποχωρεί σε εγωισμούς κυρίως των παραπάνων Κυρίων πάντα για το
καλό του subbuteo..... Αλλά του καταλογίζω ευθύνη στο ότι μετά από τόσα χρόνια στο χώρο και με την "ΜΟΝΑΔΙΚΗ
ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ" πρέπει να χτυπά που & που το χέρι και να τραβάει αυτιά!!!!!!!
ΔΗΜΑΚΕΑΣ:Μεγάλη η προσφορά του στο χώρο μας.....Τα τελευταία όμως χρόνια μετά από τις αετοφωλιές και την Ηλιούπολη έχει λίγο αποτραβηχτεί.....Δεν μπορεί "ίσως" να αποδεχτεί κάποιες ιδέες του Άκη & του Κουτρουμάνου
αλλά με την στάση του να απέχει μόνο καλό δεν κάνει.....Εύχομαι να ξανά μπεί ενεργά στα διοικητικά και να βοηθησεί...
ΚΕΧΡΗΣ: Δεν θα μπορέσω να τον κατανοήσω μάλλον ποτέ.....αδικημένος ίσως σε πάρα πολλά θέματα ΑΛΛΑ και
εγωίσταρος σε άλλα....ΑΓΑΠΑΕΙ και αυτός το subbuteo ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ.... αλλά δεν θέλει να κάνει ούτε μισό βήμα πίσω
από τις ιδέες του για το καλό του...

Εμένα μου έγινε επίσημη πρόταση να μπώ σε ψηφοδέλτιο για τις νέες εκλογές του Π.Σ.Ε.Α.Ε.Π......δεν έχω αποφασίσει
ακόμα αν πρέπει να συμμετάσχω...ειλικρινά δεν ξέρω αν αξίζει...
Η βασική μου σκέψη είναι συμβούλιο από παλιούς με εμπειρία και από νέους με όρεξη για το subbuteo....

Θέλοντας να σας προλάβω το κείμενο αυτό το έγραψα με γνώμονα όταν το διαβάσετε (όλοι μπαίνετε στο forum...
και ας κάνετε όλοι τους "κινέζους") μήπως και με καθαρό μυαλό για ΜΙΑ ΦΟΡΑ....δείτε το πράγμα αλλιώς....
Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν όλους όσους κρίνω τους εκτιμώ και με το παραπάνω....
αλλά σχεδόν όλοι τους με έχουν απογοητεύσει...λέω σχεδόν γιατί για εμένα ο Χρήστος ΑΚΟΜΑ αποτελεί
εξέρεση στον κανόνα......

Σόρρυ αν σας κούρασα Σαββατιάτικα έτσι μου ήρθε έτσι έκανα και το ποστάρισμα στο φόρουμ....

Καλό Σ/Κ σε όλους στο εθνικό σήμερα & αύριο καλή επιτυχία σε όλους σας,
δεν θα σας δω....Πάνος Αλιάδης...
Τέλος κλείνοντας να ευχηθώ καλή επιτυχία στην ομάδα μου το άλλο Σ/Κ στο
Βερολίνο στο Ι.Ο ..........
















Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 18, 2012 2:46 am

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ.

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:Κατα 1ον που δεν το αμφισβητεί κανείς αγαπάει το subbuteo στην Ελλάδα όσο λίγοι.
Έχει βάλει χρήματα στο χώρο που μάλλον δεν θα πάρει πίσω ΠΟΤΕ....Κάνει προσπάθεια για το καλό του αθλήματος
αλλά λόγο του χαρακτήρα του "γεμίζει τη καρδάρα με το γάλα και ρίχνει μια κλωτσιά και τα γκρεμίζει ΟΛΑ"


ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ. ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ ΔΕΝ ΧΕΙΡΑΦΕΤΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ.
ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΚΑΤΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΟΥΜΠΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ'
ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ. ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΑΔΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ

ΚΟΥΤΗΣ:Το subbuteo είναι η ζωή του!!! Έχει αφιερώσει σε αυτό όλη του τη ζωή, έχει προσφέρει επιτυχίες στην χώρα
με το παραπάνω, αλλά δεν του αρέσει να μην περνάει το δικό του!!! Για εμένα μεγάλη ταύτηση με τον Άκη που τον
εκτιμάει πάρα πολύ....είναι και οι 2 πολύ εγωιστές.... ΕΑΝ ΡΙΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ
ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!!!!


ΕΓΩΙΣΤΗΣ ΝΑΙ. ΤΑΥΤΙΣΗ ΜΕ ΑΚΗ; ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΕ ΑΚΗ; ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΑΚΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΛΑΚΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΤΑΥΤΙΖΟΥΝ.

ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ:Η μεγαλύτερη προσωπικότητα subbuteika στην Ελλάδα.Θέλει να κρατηθεί το άθλημα και να μην σβήσει
από τη χώρα όσο κανένας...Αναγκάζετε να υποχωρεί σε εγωισμούς κυρίως των παραπάνων Κυρίων πάντα για το
καλό του subbuteo..... Αλλά του καταλογίζω ευθύνη στο ότι μετά από τόσα χρόνια στο χώρο και με την "ΜΟΝΑΔΙΚΗ
ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ" πρέπει να χτυπά που & που το χέρι και να τραβάει αυτιά!!!!!!!


ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΜΑΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΧΟΝΤΕΣ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ.

ΔΗΜΑΚΕΑΣ:Μεγάλη η προσφορά του στο χώρο μας.....Τα τελευταία όμως χρόνια μετά από τις αετοφωλιές και την Ηλιούπολη έχει λίγο αποτραβηχτεί.....Δεν μπορεί "ίσως" να αποδεχτεί κάποιες ιδέες του Άκη & του Κουτρουμάνου
αλλά με την στάση του να απέχει μόνο καλό δεν κάνει.....Εύχομαι να ξανά μπεί ενεργά στα διοικητικά και να βοηθησεί...


ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΑΦΕΤΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΚΕΧΡΗΣ: Δεν θα μπορέσω να τον κατανοήσω μάλλον ποτέ.....αδικημένος ίσως σε πάρα πολλά θέματα ΑΛΛΑ και
εγωίσταρος σε άλλα....ΑΓΑΠΑΕΙ και αυτός το subbuteo ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ.... αλλά δεν θέλει να κάνει ούτε μισό βήμα πίσω
από τις ιδέες του για το καλό του...

ΕΓΩΙΣΤΗΣ; ΜΑΛΛΟΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΗ ΣΥΜΒΙΒΑΣΙΜΟΣ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ;
ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ. ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΣΩ; ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΡΕΚΛΑ; ΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ


ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΟΝ ΚΟΥΤΡΟΥΛ. ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΚΟΥΣΕ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 18, 2012 2:56 am

Εμένα μου έγινε επίσημη πρόταση να μπώ σε ψηφοδέλτιο για τις νέες εκλογές του Π.Σ.Ε.Α.Ε.Π......δεν έχω αποφασίσει
ακόμα αν πρέπει να συμμετάσχω...ειλικρινά δεν ξέρω αν αξίζει...
Η βασική μου σκέψη είναι συμβούλιο από παλιούς με εμπειρία και από νέους με όρεξη για το subbuteo....


ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ.
ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥΣ ΕΞΥΠΝΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ. ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΗΘΟΣ. ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΕΝΩ ΤΟ ΖΗΤΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 18, 2012 5:05 pm



Η κριτική που θα κάνω ειλικρινά είναι καλοπροέραιτη αλλά είμαι σίγουρος ότι "κάποιοι" θα την δούνε στραβά...
Έναν - έναν λοιπόν από τους λεγόμενους ΠΑΛΙΟΥΣ>>>>>


Μάλλον αυτό έκανες πως δεν το είδες , αλλά δεν σε βόλευε να το δείς....γιατί λοιπόν να αναφερθώ στον Κουτρουμάνο...
εγώ μίλησα για τους "ΠΑΛΙΟΥΣ".

Τον Rock να τον ρωτήσεις αν εκτιμά και σέβεται τον Άκη....σίγουρα διαφωνούν σε πολλά αλλά αυτό δεν ανερεί τα
προηγούμενα που γράφω...

Φυσικά το "καποιοι" θα την δουν στραβά......Κρίμα που πηγαίνει σε σένα....Είναι από αυτά που σου λέω ότι τελικά
σε κάποια πράγματα ίσως να μην σε καταλάβω ΠΟΤΕ...

Μέσα σε όλα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η ΑΕΚΑΡΑ μας παίζει μπάλα.... 0-4!!!!!!!!! και για να δούμε τι μας περιμένει στη
συνέχεια. Για ΄Β πάντως δεν μας κόβω...

Καλή εβδομάδα σε όλους σας...














[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 18, 2012 7:37 pm

adis έγραψε:


Η κριτική που θα κάνω ειλικρινά είναι καλοπροέραιτη αλλά είμαι σίγουρος ότι "κάποιοι" θα την δούνε στραβά...
Έναν - έναν λοιπόν από τους λεγόμενους ΠΑΛΙΟΥΣ>>>>>


Εγω δεν την ειδα καλοπροαιρετη αλλα μαλλον ελαφρως γλυπτικη. Το μονο που απολαυσα ειναι οτι κατα λαθος ειπες την αληθεια. Ολοι λες αγαπανε το παιχνιδι αλλα ο μονος που δεν κοιταει το καλο του δηλαδη την παρτη του ειμαι εγω. Ευχαριστω ειλικρινα.

Μάλλον αυτό έκανες πως δεν το είδες , αλλά δεν σε βόλευε να το δείς....γιατί λοιπόν να αναφερθώ στον Κουτρουμάνο...
εγώ μίλησα για τους "ΠΑΛΙΟΥΣ".

Γραφεις οτι εισαι 3.5 χρονια παρων. Ο κουτρουλ 5. Αραγε παλιος για σενα. Αν εννοεις παλιους απο οταν επαιζες πριν το κοψεις καλο θα ηταν με 14 χρονια αποχης να μην ξανοιγεσαι σε κριτικες. Δεν ειδα τιποτα στραβο εκτος οτι καποιος που σε 3,5 χρονια αλλαξε 4 ομαδες επιχειρει να τα βαλει ολα και ολους στο ιδιο καζανι


Τον Rock να τον ρωτήσεις αν εκτιμά και σέβεται τον Άκη....σίγουρα διαφωνούν σε πολλά αλλά αυτό δεν ανερεί τα
προηγούμενα που γράφω...

Εσυ να τον ρωτησεις αφου εγραψες δημοσιως την γνωμη του. Εγω απλως ρωτησα. Εκτιμα; Την περασμενη εβδομαδα που περασε καπου εγραψε ο κουτης την γνωμη του. Και δεν μου φανηκε γνωμη εκτιμησης οταν ελεγε μακρια ο συγκεκριμενος απο καθε ποστο.


Φυσικά το "καποιοι" θα την δουν στραβά......Κρίμα που πηγαίνει σε σένα....Είναι από αυτά που σου λέω ότι τελικά
σε κάποια πράγματα ίσως να μην σε καταλάβω ΠΟΤΕ...

Δεν ξερω αν πηγαινε σε μενα. Πιθανως. Και το γλυφοκωλαριοι και αλλοι το εγραψαν μετα απο μενα αλλα παλι στους ιδιους απευθυνοταν. Κριμα που δεν με καταλαβαινεις. Ειναι τοσο απλα τα λεγομενα μου. Εκτος αν δεν θες να καταλαβεις οποτε πασο.

Μέσα σε όλα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η ΑΕΚΑΡΑ μας παίζει μπάλα.... 0-4!!!!!!!!! και για να δούμε τι μας περιμένει στη
συνέχεια. Για ΄Β πάντως δεν μας κόβω...

ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη. μικρο καλαθι ακομα να κρατας.

Καλή εβδομάδα σε όλους σας...

Μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις αν θα πολιτευθεις τελικα

[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 18, 2012 8:27 pm

Α να και κατι που μου θυμισαν και το ξεχασα να στο γραψω.
Οι συγκεκριμενοι που ανεφερες παραπανω ενα φεγγαρι ηταν μαζι διοικηση.
Δεν εκατσε το γλυκο.
Ακομα και τα καλυτερα υλικα θελουν την χημεια τους.
Αλλα αλλο καλος παικτης αλλο καλος παραγοντας αλλο χωνω λεφτα αλλο καλος συνεργατης και αλλο εχω οραμα πλανο φιλοσοφια.
Γιατι το αυριο δυστυχως ποτε δεν το εβλεπε κανεις. 'Η σχεδον κανεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 11:16 am

[quote="professor"][quote="adis"]

Η κριτική που θα κάνω ειλικρινά είναι καλοπροέραιτη αλλά είμαι σίγουρος ότι "κάποιοι" θα την δούνε στραβά...
Έναν - έναν λοιπόν από τους λεγόμενους ΠΑΛΙΟΥΣ>>>>>


Εγω δεν την ειδα καλοπροαιρετη αλλα μαλλον ελαφρως γλυπτικη. Το μονο που απολαυσα ειναι οτι κατα λαθος ειπες την αληθεια. Ολοι λες αγαπανε το παιχνιδι αλλα ο μονος που δεν κοιταει το καλο του δηλαδη την παρτη του ειμαι εγω. Ευχαριστω ειλικρινα.

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ >>>>ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΑΛΛΟΝ!!!!! ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ...(ΤΟΥ SUBBUTEO)

Μάλλον αυτό έκανες πως δεν το είδες , αλλά δεν σε βόλευε να το δείς....γιατί λοιπόν να αναφερθώ στον Κουτρουμάνο...
εγώ μίλησα για τους "ΠΑΛΙΟΥΣ".


Γραφεις οτι εισαι 3.5 χρονια παρων. Ο κουτρουλ 5. Αραγε παλιος για σενα. Αν εννοεις παλιους απο οταν επαιζες πριν το κοψεις καλο θα ηταν με 14 χρονια αποχης να μην ξανοιγεσαι σε κριτικες. Δεν ειδα τιποτα στραβο εκτος οτι καποιος που σε 3,5 χρονια αλλαξε 4 ομαδες επιχειρει να τα βαλει ολα και ολους στο ιδιο καζανι


ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΙΑ>ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ-FALCONS-GLYFADA.....1+1+1=3
ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ REFRESH ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 11:27 am

Έγραψα και σχολίασα όσα πιστεύω μπορούν αν "ΟΛΟΙ ΜΑΣ" το δούμε λίγο πιο ομαδικά και με πνεύμα συνεργασίας
και όχι αντιλογίας....

Εσένα (professor) σε έχω διαγράψει από άνθρωπο που θα μπορούσες να συνεργαστείς......Θα έχεις τους λόγους
σου δεν το κρίνω δίκαιο ή άδικο στα έχω πεί πολλές φορές σε κάποια έχεις δίκιο σε άλλα "δεν στρίβεις" και
εσύ με τίποτα....[b]

Σε ότι αφορά εάν εκτιμά την προσφορά στα τόσα χρόνια του Άκη η όχι o ROCK πίστεψε με ΤΡΕΛΛΟ δεν με βγάζεις...
Εάν τώρα δεν στα λένε αυτά οι παλιοί μου συμπαίκτες και ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ για να μην σου χαλάσουν το παραμυθάκι σου,
απλά ρώτα τους.....

Τώρα αν επιτρέπετε να κρίνω επειδή γύρισα στο χώρο πίσω μετά από 14 χρόνια.....ΣΟΡΡΥ PROFESSOR έπρεπε
να σε ρωτήσω...? Εσύ είσαι ο δίκαιος και ο βοηθώς των νέων....? Αλλά δεν κάνει να κρίνω εγώ είμαι νέος.....?

ΡΕ ΠΩΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ........... Τ Ε Λ Ι Κ Α !!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 19, 2012 10:32 pm

''''αλλά δεν του αρέσει να μην περνάει το δικό του!!! '''''

Ρε Πανο απο τοτε που γυρισες κουμαντο εκανε ο παπακωσταντινου με τους αντιλαλους κ τα φερεφωνα. Που ακριβως περασε το δικο μου? Πουθενα. Να μην κοιτας αν μια ιδεα ειναι δικη μου η του ακη η οποιουδηποτε αλλου. Να κοιτας την ιδεα αυτη καθεαυτη.

'''''Για εμένα μεγάλη ταύτηση με τον Άκη που τον
εκτιμάει πάρα πολύ...'''''

Στον ακη αναγνωριζω καποια καλα στοιχεια του χαρακτηρα του. Αυτο ειναι γεγονος. Επισης σεβομαι την ιστορια του στο χωρο καθως και την προσφορα του. Ομως ταυτηση δεν υπαρχει. Διοτι τις εποχες που ημουν σε αυτους που ειχαν το ''πανω χερι'' μπορει να εκανα λαθη , αλλα δεν ειχα συμπεριφορα τσιφλικα, ουτε τιμωρουσα , ουτε δεν αφηνα τους αντιπαλους μου να παιξουν. Τους ηθελα δυνατους κ να λυνουμε τις διαφορες μας στις τσοχες. Η βασικη μου διαφορα με τον ακη ειναι οτι εγω εχω ορια. Ο ακης οχι. Στην παρουσα κατασταση αν θελει να βοηθησει θα πρεπει να κανει στην ακρη να αναλαβουν αλλοι. Να τους επινοικιαζει τα γηπεδα του για να κανει σταδιακα αποσβεση κ να μην εχει κανενα ποστο. Γιατι οτι καλο κ να κανει (που κανει) λογω του χαρακτηρα του τα κανει σκατα. Εγω μπορω να κανω στην ακρη. Ο ακης μπορει? Μακαρι να το κανει. Επισης ηρθε η ωρα να δραστηριοποιηθουν αρκετοι ''νεοι'' με ορεξη κ ιδεες οπως αλιαδης, σεσες, οπουλος, δερβης, παπαδοπουλος, κλπ. Κ οι δεινοσαυροι να παραμερισουν.


''''Αναγκάζετε να υποχωρεί σε εγωισμούς κυρίως των παραπάνων Κυρίων πάντα για το
καλό του subbuteo.....'''''


Αυτο θα ηθελα να μου το αναλυσεις. Γιατι επιμενω οτι τα τρια-τεσσερα χρονια που εχεις επιστρεψει ειναι η εποχη που αλωνιζει ο ακης. Και μια-δυο ερωτησεις. Στα δικα σου ματια ειμαι απλα ενας κακομαθημενος εγωιστης? Δεν αγαπαω το παιχνιδι? Δεν εχω προσφερει τιποτα? Πως γινεται να εχουν την ιδια ευθυνη για μια κακη κατασταση ενας που κανει κουμαντο κ ενας που δεν κανει?


Κλεινοντας η προταση μου ειναι σαφης. Εξω οι δεινοσαυροι με τα προσωπικα τους , τα καλα τους κ τα κακα τους. Κ μεσα εσεις πανο. Για να σας δω... Εκτος αν μπορεις να εγγυηθεις οτι σε οποιοδηποτε σχημα που θα ειναι ο ακης δε θα αλωνιζει κ θα αλλιευσεις μονο τα καλα του στοιχεια.. Επειδη ομως αυτο ειναι σχεδον αδυνατο επαναλαμβανω. Για να σας δω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 20, 2012 8:39 am


ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ >>>>ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΑΛΛΟΝ!!!!! ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ...(ΤΟΥ SUBBUTEO)

Αντε να μαθεις γραμματικη τοτε αφου γουσταρεις να κανεις κωλοτουμπα στα γραφομενα σου

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΙΑ>ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ-FALCONS-GLYFADA.....1+1+1=3
ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ REFRESH ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ...

Το τεταρτο που πηγες και σε σεντραραν πριν καλα καλα ξεκινησεις το ξεχασες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 20, 2012 8:51 am

adis έγραψε:
Έγραψα και σχολίασα όσα πιστεύω μπορούν αν "ΟΛΟΙ ΜΑΣ" το δούμε λίγο πιο ομαδικά και με πνεύμα συνεργασίας
και όχι αντιλογίας....

Εσένα (professor) σε έχω διαγράψει από άνθρωπο που θα μπορούσες να συνεργαστείς.....

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΟΜΑΔΙΚΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ. ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΡΕΚΛΑ. ΩΡΑΙΟ ΣΟΥΜΠΙ ΘΕΛΩ. ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΑΠΕΤΥΧΑΝ;

.Θα έχεις τους λόγους
σου δεν το κρίνω δίκαιο ή άδικο στα έχω πεί πολλές φορές σε κάποια έχεις δίκιο σε άλλα "δεν στρίβεις" και
εσύ με τίποτα....

ΑΝ ΣΤΡΙΨΙΜΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΛΥΦΕΙΣ Ε ΤΟΤΕ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΣΤΡΙΒΩ

Σε ότι αφορά εάν εκτιμά την προσφορά στα τόσα χρόνια του Άκη η όχι o ROCK πίστεψε με ΤΡΕΛΛΟ δεν με βγάζεις...
Εάν τώρα δεν στα λένε αυτά οι παλιοί μου συμπαίκτες και ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ για να μην σου χαλάσουν το παραμυθάκι σου,
απλά ρώτα τους.....

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΚΟΥΤΗΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ.

Τώρα αν επιτρέπετε να κρίνω επειδή γύρισα στο χώρο πίσω μετά από 14 χρόνια.....ΣΟΡΡΥ PROFESSOR έπρεπε
να σε ρωτήσω...? Εσύ είσαι ο δίκαιος και ο βοηθώς των νέων....? Αλλά δεν κάνει να κρίνω εγώ είμαι νέος.....?
ΡΕ ΠΩΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ........... Τ Ε Λ Ι Κ Α !!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ. ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΑ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΕΣ. ΣΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΤΗΣ. 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΓΝΩΡΙΣΕΣ. ΚΑΙ ΠΡΙΝ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ Ο ΤΣΑΚΙΡΗΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΝΕΡΟ ΚΥΛΗΣΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ; ΝΙΑΓΑΡΑΣ ΣΟΥ ΛΕΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 20, 2012 9:17 am

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝΣ ΕΚΑΝΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΡΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ.

1.ΘΥΜΙΣΟΥ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΣΙΟΥΤΗ ΤΡΑΠΕΖΙ 21.

2. ΘΥΜΙΣΟΥ ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΟΥΤΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΣΙΝΗ ΣΥΝΕΓΑΣΙΑ ΩΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ

3. ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΠΑΣΧΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΤΥΧΑΙΑ 30Φ. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΤΥΧΑ ΣΤΟΝ ΑΠΩΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΜΟΥ. ΚΑΙ
ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΑΦΗΣΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΚΑΤΑ.

Οταν λοιπον βλεπεις οτι οι ανθρωποι αλλαζουν πραγματικα και κανουν και προταση εμενα τον χρονιο αντιπαλο τους οφειλα να αναθεωρησω τις αποψεις μου. Εσυ ειδες καποια αλλαγη στασης που σε επεισε οτι ο ενας και ο αλλος καταλαβαν τα λαθη τους ή οτι αλλαξαν φιλοσοφια; οχι βεβαιως. Τοτε γιατι επικαλεισαι ομαδικη συνεργασια;

Εμενα ο χρονος μου ειναι περιορισμενος πλεον και δεν θελω να καθομαι να τσακωνομαι σε συμβουλια για να πεισω καποιους οτι κανουν λαθος. Εχω ενα πλανο και πιστευω οτι μονο αυτο μπορει να μας σωσει. Αλλα εχω χρονο μονο για να το εφαρμοσω και οχι να το παζαρευω. Οι αχαιοι που πας συχνα και ρωτα τους εχουν λαβει καποια ιδεες για αγωνιστικη και οργανωτικη βελτιωση. Αν μου επετρεπαν να τους κοουτσαρω και μπορουσα να κατεβαινω συχνοτερα τοτε θα εβλεπες.

Και στους φαλκονς παροτι δεν παιζω προσπαθω μεσα απο το μοντελο λειτουργιας τους να βοηθησω οσο μπορω. Αλλα τους βλεπω σε μια δυσκολη χρονικη συγκυρια με τον πολεμο που δεχονται να μην σκυβουν. Και αυτο ειναι κατι που παντα μου αρεσε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 28, 2012 9:57 pm

ROCK >>>
''''Αναγκάζετε να υποχωρεί σε εγωισμούς κυρίως των παραπάνων Κυρίων πάντα για το
καλό του subbuteo.....'''''
Αυτο θα ηθελα να μου το αναλυσεις. Γιατι επιμενω οτι τα τρια-τεσσερα χρονια που εχεις επιστρεψει ειναι η εποχη που αλωνιζει ο ακης. Και μια-δυο ερωτησεις. Στα δικα σου ματια ειμαι απλα ενας κακομαθημενος εγωιστης? Δεν αγαπαω το παιχνιδι? Δεν εχω προσφερει τιποτα? Πως γινεται να εχουν την ιδια ευθυνη για μια κακη κατασταση ενας που κανει κουμαντο κ ενας που δεν κανει?
ADIS>>>
ΚΟΥΤΗΣ:Το subbuteo είναι η ζωή του!!! Έχει αφιερώσει σε αυτό όλη του τη ζωή, έχει προσφέρει επιτυχίες στην χώρα με το παραπάνω.....

Βασικά sorry για την καθυστέρηση της απάντησης μου αλλά "ΒΕΡΟΛΙΝΟ" ήταν αυτό....
Στην ερώτηση σου για αγάπη προς το παιχνίδι στα έγραφα και τότε αλλά μάλλον δεν τα είδες καλά...πως γίνετε ρε Γιώργη να λέω "ότι έχεις αφιερώσει όλη τη ζωή σου και να σου περνάει από το μαλυό ότι πιστεύω πως δεν αγάπας το παιχνίδι....Φυσικά και το αγαπάς μάλλον λάθος το αγαπάς πάρα πάρα πάρα πολύ είναι η σωστή απάντηση....Και φυσικά επίσης έγραφα ότι έχεις προσφέρει πάρα πολλά!!!
Σε ότι αφορά περί ευθύνης και περί ενός που κάνει και περί αυτού που δεν κάνει κουμάντο......
Θα σου απαντήσω ντρόμπρα και ξέρεις πόσο σε εκτιμώ , στο λέω δεν θέλω να με περηξηγείς....Κουτή φταίς !!!!!!!!
Ξέρεις γιατί??? Όχι γιατί ένας κάνει κουμάντο και άλλος δεν κάνει.....αλλά γιατί δεν έκανες τα κουμάντα σου να είσαι πιο δυνατός διοικητικά και να συμμετέχεις ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παραπάνω δεν το εξηγώ "δημόσια" θα στα πώ τηλεφωνικά και θα τα πούμε και από κοντά....
Επίσης θέλω να καταλάβετε ότι "ναι" εγώ επέστρεψα και ξέρω μόνο αυτό το μοντέλο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ στην Ελλάδα και άρα ίσως σωστα λες και εσύ και ο professor.....ΑΛΛΑ... εσείς τι κάνατε για εμάς τους νέους να δούμε κάτι άλλο????
Ευχαριστώ...

Professor επειδή η χωλή που βγάζεις για την πάρτη μου ..... επειδή δεν συμφωνούμε σε κάποιες σκέψεις μας και μιλάς για πόρτες από 4ες ομάδες κ.τ.λ.π ......Ειλικρινά σου μιλάω με θλίβη η στάση σου...
Επίσης εάν σε έχει πειράξει τόσο πολύ που ένιωσα και είπα από καρδιάς "ενα ....αμημένο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" τι να πώ ρε Κωστή....ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΕΣΕ.....Δεν είναι όμως λόγος για να βγάζεις χολή εναντίον μου!!!!!!




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 28, 2012 10:17 pm

professor έγραψε:
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝΣ ΕΚΑΝΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΡΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ.

EIΣΑΙ ΑΔΙΚΟΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΟ....ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ!!! ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΑΥΤΑ.....ΡΩΤΑ ΤΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝΣ....ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ "ΕΜΕΝΑ" ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....

1.ΘΥΜΙΣΟΥ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΣΙΟΥΤΗ ΤΡΑΠΕΖΙ 21.

ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΟΧΙ!!!!! ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ...

2. ΘΥΜΙΣΟΥ ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΟΥΤΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΣΙΝΗ ΣΥΝΕΓΑΣΙΑ ΩΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ

3. ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΠΑΣΧΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΤΥΧΑΙΑ 30Φ. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΤΥΧΑ ΣΤΟΝ ΑΠΩΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΜΟΥ. ΚΑΙ
ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΑΦΗΣΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΚΑΤΑ.

ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.....ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΞΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!


Θα σου πώ κάτι και ειλικρινά εάν δεν θές να κάνουμε συζήτηση (θα με στεναχωρήσει,αλλά από την άλλη τι άλλο να πώ...)
Έχεις ένα χάρισμα Κώστα....σε ορισμένους ανθρώπους ο τρόπος που μιλάς και λειτουργείς τους πείθεις ως ηγέτης γιατί τα λές καλά!!! Όμως δεν δέχεσαι κανέναν αντίλογο...ΛΑΘΟΣ σου φιλαράκι...Κάτι το οποίο σε κάνει από συμπαθητικό σε κάποιους έως πολύ αντιπαθητικό σε άλλους, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ....αλλά τώρα τελευταία έχεις πάρει σασσί......Το νού σου!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 7:13 am

Χολη δεν εβγαλα.
Ψεματα δεν ειπα.
Και για το απο καρδιας -αμημενο ευχαριστω που ειπες και αλλοι που θεωρεις φιλους σου σε εκραξαν.

αν αυτοι που με συμπαθουν ειναι αυτοι που ακουν γλυκολογα απο μενα μην σωσω να εχω συμπαθειες.
η αληθεια δεν ειναι πηγαιο χαρισμα αλλα επικτητο. πες την αληθεια και θα δεις. η αληθεια δεν εχει αντιλογο.
το μονο που μου λενε ειναι οτι λεω την μιση αληθεια. αλλα κανεις δεν λεει την αλλη μιση να δουμε τι ξεχασα.

δεν ξερω αν εχω παρει σασι αλλα ξερω οτι το σουμπι θελει καλιμπρα. και δεν ημουν εγω στο τιμονι. δυο εβδομδες πριν την χουντα ημουν και την πρωτη χρονια του πσεαεπ μεχρι να αρχισουν οι καρεκλοκενταυριες. Αν εχεις κατι να πεις για αυτο το διαστημα πες το. Ειδαλλως παρατα με.

υ.γ ειμαι ηγετης; στα προβατα μονο οπως λενε. Μολις τα προβατα γινουν λυκοι αλλαζουν πλευρα. προφανως δεν ειμαι ηγετης απλα ενας υγιης σκεπτομενος ανθρωπος. Με λιγουλακι αξιοπρεπεια παραπανισια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 7:18 am

adis έγραψε:

Επίσης θέλω να καταλάβετε ότι "ναι" εγώ επέστρεψα και ξέρω μόνο αυτό το μοντέλο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ στην Ελλάδα και άρα ίσως σωστα λες και εσύ και ο professor.....ΑΛΛΑ... εσείς τι κάνατε για εμάς τους νέους να δούμε κάτι άλλο????
Ευχαριστώ...

αν και δεν απευθυνεται σε μενα η ερωτηση η απαντηση ειναι απλη. Καποιοι δεν ειπαμε ευχαριστω.
εσεις ομως τι κανατε για να δειτε κατι αλλο; τιποτα. μονο ευχαριστω.
Σε καλυψα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 7:20 am

οταν περσι σε απειλουσαν για μπραβους ποιον πηρες τηλ για καφε συμβουλες; ε;

οταν φετος αυτος εγινε θυμα τι εκανες;

καλα να παθει και να μεινει και αυτος μεσα, ελεγες

αμυγδαλακια που λεει και μια ψυχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 7:32 pm

professor έγραψε:


οταν φετος αυτος εγινε θυμα τι εκανες;

καλα να παθει και να μεινει και αυτος μεσα, ελεγες

αμυγδαλακια που λεει και μια ψυχη


Το καλά να πάθει και να μείνει & αυτός μέσα είναι μεγάλο ψέμα.....
Να πείς στο ρουφιάνο σου να στα λέει σωστά.....
Την 2η ημέρα του Ευρωπαικού γίνετε ο χαμός με τους Ιταλούς και αρχίζουν τα γαλλικά,
εκείνη τη στιγμή μεταξύ σοβαρού και αστείου γυρνάω και λέω..."Ρε σείς καλύτερα να είχαν
μείνει όλο το σ/κ μέσα να κυλήσουν όλα ομαλά χωρίς φασαρίες!!!!" Αυτό είπα.-

Σε ότι αφορά τον ερχομό σου στους Falcons ακόμα να ρωτήσεις τι έλεγα...?
Κάτι περιμένω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Εκλογες ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
» ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΙΣ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
» Welcome to new Subbuteo forum
» subbuteo.forumgreek.com
» Subbuteo Greek Teams

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: