Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 paparia mentoles

Πήγαινε κάτω 
+3
The Rock
prodotis
professor
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 10, 2012 8:02 pm

επισυναπτω αποσπασμα αλληλογραφιας που αφορα το προσωπο μου.
το υπολοιπο ζητηστε το απο τους συντακτες και τους παραληπτες

α. Δεν εμπιστευόμαστε τον αθλητή Κεχρή ο οποίος μας είπε ούτε λίγο ούτε πολύ ότι δεν εχει κανει δικαστήρια εναντίον του ΠΣΕΑΕΠ (απίστευτο το ακούσαμε και αυτό) και ότι παρόλο που έχει βάλει την υπογραφή του για την παραλαβή ή την μη παραλαβή των τραεζιών και των ποδιών αυτών, ήθελε να κυνηγησουμε νομικά τον κο Κωσταντάκο (που το είδε αυτό;σε όνειρο;

τα δικογραφα επανω γραφουν εναγοντα και εναγομενο.
4 δικαστηρια εγιναν

το πρωτο ασφαλιστικα μετρα κατα κωνσταντακου απο διοσκουρους για την κυριοτητα των μπλε τραπεζιων του ποεπ
ημουν μαρτυρας υπερασπισης και χασαμε. αν διαβασετε στα πρακτικα τι ψεματα ειπωθηκαν απο την αλλη πλευρα θα σας σηκωθει η τριχα
τα γηπεδα παραδοθησαν και υπεγραψα οχι ως νομικα υπολογος αλλα απλα ως απλος εκτελεστης της παραδοσης για λογαριασμο του δικηγορου του κωνσταντακου

στο δευτερο και στο τριτο 15 μελη πσεαεπ κατα διοσκουρων για νομιμοτητα εγκυροτητα καταστατικων εκλογων. Χασανε οι διοσκουροι πανηγυρικα αμφοτερα και πρωτοδικα και στην εφεση. Μαρτυρας κατηγοριας παλι εγω - οχι εναγων- και το δικαστηριο με εμπιστευθηκε σε αντιθεση με αλλους με υποταση...

τεταρτο δικαστηριο προσωρινη διαταγη ο ενας διοσκουρος εναντιον του αλλου και η γυναικα του ενος εναντιον του συζυγου της! Το δικαστηριο απαιτησε την παρασταση μου ως προεδρος βαση εκλογης απο την διοικουσα επιτροπη. Αναστολη εκτελεσης εκλογων.

Δεν υπαρχει βιβλιο εσοδων εξοδων γιατι δεν υπαρχει αφμ γιατι ο ομιλος δεν λειτουργει νομιμα μετα την ακυρωση των εκλογων και ολων των προηγουμενων αποφασεων βαση της ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΗΣ αποφασης του ΕΦΕΤΕΙΟΥ.
ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΟΦΕΙΛΗ 150Ε ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ.
Τα τρια σετ ποδια που μου ζητηθηκαν ηταν στην αιθουσα της ολυμπια. Το ενα οπως μου ειπε ο εκπροσωπος της ομαδας το εδωσαν ΗΔΗ στους διοσκουρους που μας λενε οτι αγορασαν ποδια σε αντικατασταση των τριων αλλα ποδια δεν ειχαν... Τα αλλα δυο ειναι στην διαθεση τους.
Πως λοιπον τα τσιρακια χωρις βιβλια συνδρομων χωρις καμια νομιμη δικαιολογια αποφασιζουν οτι καποιος δεν θα παιξει; Πως αποδεικνυεται οτι τα ποδια κανουν 80 ή 50 η 10 ευρω; υπαρχει καποιο νομιμο τιμολογιο περασμενο σε τιποτα νομιμα βιβλια;

Αν λοιπον αποφασιζετε χωρις στοιχεια σε βαρος καποιου ειστε ή τσιρακια ή βλακες. Διαλεξτε χαρακτηρισμο.

Πιστεύοντας ότι μόνο με ομόνοια και αλληλοεκτίμηση μπορούμε να πάμε μπροστά και όχι γράφοντας κατινιές και αυτό δεν αφορά τον Γιώργο και τον ΑΚη αλλά κάποιους άλλους που ξημεροβραδιάζονται στο facebook .

αυτα εγραψε ενα τσιρακι σε αλλη επιστολη. Ποιοι ειναι οι αλλοι; αυτο δεν ειναι κατινια; που την ειδατε στις πραξεις σας την ομονοια και την αλληλοεκτιμηση; οταν παρουσια 10 ατομων σε εσωτερικη διοργανωση λεγατε οτι τους εχω ολους γραμμενους στα τετοια μου

6) Εγώ προσωπικά ως ................................ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ το κλαμπ σας ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟ!
Ομως δεν ειπα ποτε οτι ειστε αναξιοπιστοι ως ΑΤΟΜΑ!


η δηλωση αυτη ανηκει στον γραμματεα ταμια εκλεκτορα βετερανων προεδρο πειθαρχικου κλπ κλπ. για την ομαδα των φαλκονς. Μου αρεσει που η διοικηση σεβεται και εκπροσωπει ισοτιμα ολες τις ομαδες... Τωρα πως γινεται μια δεκαμελη ομαδα να ειναι αναξιοπιστη ενω οι παικτες της οχι ειναι ενα θεμα προς διερευνηση.

Να τους χαιρεστε


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prodotis




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤρι Οκτ 16, 2012 8:39 pm

professor έγραψε:
επισυναπτω αποσπασμα αλληλογραφιας που αφορα το προσωπο μου.
το υπολοιπο ζητηστε το απο τους συντακτες και τους παραληπτες

α. Δεν εμπιστευόμαστε τον αθλητή Κεχρή ο οποίος μας είπε ούτε λίγο ούτε πολύ ότι δεν εχει κανει δικαστήρια εναντίον του ΠΣΕΑΕΠ (απίστευτο το ακούσαμε και αυτό) και ότι παρόλο που έχει βάλει την υπογραφή του για την παραλαβή ή την μη παραλαβή των τραεζιών και των ποδιών αυτών, ήθελε να κυνηγησουμε νομικά τον κο Κωσταντάκο (που το είδε αυτό;σε όνειρο;

τα δικογραφα επανω γραφουν εναγοντα και εναγομενο.
4 δικαστηρια εγιναν

το πρωτο ασφαλιστικα μετρα κατα κωνσταντακου απο διοσκουρους για την κυριοτητα των μπλε τραπεζιων του ποεπ
ημουν μαρτυρας υπερασπισης και χασαμε. αν διαβασετε στα πρακτικα τι ψεματα ειπωθηκαν απο την αλλη πλευρα θα σας σηκωθει η τριχα
τα γηπεδα παραδοθησαν και υπεγραψα οχι ως νομικα υπολογος αλλα απλα ως απλος εκτελεστης της παραδοσης για λογαριασμο του δικηγορου του κωνσταντακου

στο δευτερο και στο τριτο 15 μελη πσεαεπ κατα διοσκουρων για νομιμοτητα εγκυροτητα καταστατικων εκλογων. Χασανε οι διοσκουροι πανηγυρικα αμφοτερα και πρωτοδικα και στην εφεση. Μαρτυρας κατηγοριας παλι εγω - οχι εναγων- και το δικαστηριο με εμπιστευθηκε σε αντιθεση με αλλους με υποταση...

τεταρτο δικαστηριο προσωρινη διαταγη ο ενας διοσκουρος εναντιον του αλλου και η γυναικα του ενος εναντιον του συζυγου της! Το δικαστηριο απαιτησε την παρασταση μου ως προεδρος βαση εκλογης απο την διοικουσα επιτροπη. Αναστολη εκτελεσης εκλογων.

Δεν υπαρχει βιβλιο εσοδων εξοδων γιατι δεν υπαρχει αφμ γιατι ο ομιλος δεν λειτουργει νομιμα μετα την ακυρωση των εκλογων και ολων των προηγουμενων αποφασεων βαση της ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΗΣ αποφασης του ΕΦΕΤΕΙΟΥ.
ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΟΦΕΙΛΗ 150Ε ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ.
Τα τρια σετ ποδια που μου ζητηθηκαν ηταν στην αιθουσα της ολυμπια. Το ενα οπως μου ειπε ο εκπροσωπος της ομαδας το εδωσαν ΗΔΗ στους διοσκουρους που μας λενε οτι αγορασαν ποδια σε αντικατασταση των τριων αλλα ποδια δεν ειχαν... Τα αλλα δυο ειναι στην διαθεση τους.
Πως λοιπον τα τσιρακια χωρις βιβλια συνδρομων χωρις καμια νομιμη δικαιολογια αποφασιζουν οτι καποιος δεν θα παιξει; Πως αποδεικνυεται οτι τα ποδια κανουν 80 ή 50 η 10 ευρω; υπαρχει καποιο νομιμο τιμολογιο περασμενο σε τιποτα νομιμα βιβλια;

Αν λοιπον αποφασιζετε χωρις στοιχεια σε βαρος καποιου ειστε ή τσιρακια ή βλακες. Διαλεξτε χαρακτηρισμο.

Πιστεύοντας ότι μόνο με ομόνοια και αλληλοεκτίμηση μπορούμε να πάμε μπροστά και όχι γράφοντας κατινιές και αυτό δεν αφορά τον Γιώργο και τον ΑΚη αλλά κάποιους άλλους που ξημεροβραδιάζονται στο facebook .

αυτα εγραψε ενα τσιρακι σε αλλη επιστολη. Ποιοι ειναι οι αλλοι; αυτο δεν ειναι κατινια; που την ειδατε στις πραξεις σας την ομονοια και την αλληλοεκτιμηση; οταν παρουσια 10 ατομων σε εσωτερικη διοργανωση λεγατε οτι τους εχω ολους γραμμενους στα τετοια μου

6) Εγώ προσωπικά ως ................................ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ το κλαμπ σας ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟ!
Ομως δεν ειπα ποτε οτι ειστε αναξιοπιστοι ως ΑΤΟΜΑ!


η δηλωση αυτη ανηκει στον γραμματεα ταμια εκλεκτορα βετερανων προεδρο πειθαρχικου κλπ κλπ. για την ομαδα των φαλκονς. Μου αρεσει που η διοικηση σεβεται και εκπροσωπει ισοτιμα ολες τις ομαδες... Τωρα πως γινεται μια δεκαμελη ομαδα να ειναι αναξιοπιστη ενω οι παικτες της οχι ειναι ενα θεμα προς διερευνηση.

Να τους χαιρεστε




ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΔΙΟΙΚΟΥΝΤΕΣ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....
ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟΝ ΚΚ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ , ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΘΑ ΣΑΣ
ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟ??? ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ???

ΡΕ ΡΕΖΙΛΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ....ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΥΠΙΚΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΚ???????

ΡΕ ΟΥΣΤ.......................................... Ρ Ε Ζ Ι Λ Ι Α !!!!!!!!







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 17, 2012 8:43 am

Εμενα στο ολο θεμα η ενσταση μου ηταν οτι για εξωαγωνιστικα θεματα (δικαστηρια κλπ) δεν επιτρεπουν σε καποιον να παιξει. Ειναι παγια αρχη μου οτι τα εξωαγωνιστικα θεματα δεν πρεπει να μπλεκουνε με τα αμιγως αγωνιστικα. Εκτος κ αν ειναι αγωνιστικα τα κρητιρια. Γιατι μου περναει απο το μυαλο οτι αυτος που δινει χαρτζιλικια στους παικτες του για παιζουν στην ομαδα του , πιθανον να φοβαται καμμια κηδεια στο τς λ με τον κκ στη συνθεση μας. Μετα κ απο ολα τα τελευταια γεγονοτα κ την ολη σταση τους ειναι η πρωτη φορα που θελω "ελληνικη" ομαδα να καταποντιστει σε ευρωπαικη διοργανωση. Κ σιγουρα δεν ειμαι ο μονος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΠαρ Οκτ 19, 2012 11:36 am

"' Γιατι μου περναει απο το μυαλο οτι αυτος που δινει χαρτζιλικια στους παικτες του για παιζουν στην ομαδα του , πιθανον να φοβαται καμμια κηδεια στο τς λ με τον κκ στη συνθεση μας.""


ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΗΝ ΠΙΚΡΙΑ ΣΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕς ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΩς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΠαρ Οκτ 19, 2012 3:12 pm

οχι μητσο δεν ειναι ολοι ιδιοι αλλα γιατι δεν περναει απο κανενος το χερι; ε;

πες τι μου ελεγες στο τηλεφωνο το καλοκαιρι. πες τι μου ελεγες για τους διοσκουρους.
εσυ εχεις τετοια να τα πεις και δημοσιως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΠαρ Οκτ 19, 2012 5:26 pm

""οχι μητσο δεν ειναι ολοι ιδιοι αλλα γιατι δεν περναει απο κανενος το χερι; ε;

ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΓΝΩΜΗ, η , Η ΘΕΛΗΣΗ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ,ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΦΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ,ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ?


'πες τι μου ελεγες στο τηλεφωνο το καλοκαιρι. πες τι μου ελεγες για τους διοσκουρους.
εσυ εχεις τετοια να τα πεις και δημοσιως"

ΜΑ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΟΑΛΛΕΣ,ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΠΟΣΣΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ....
ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΑΙΞΑ....
ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΛΕΟΝ...Ο ΚΑΘΕΝΑς ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΙΚΑ, Η ΚΟΛΕΚΤΙΒΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ...
ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙς ΔΕ ΜΕ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΩΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΩ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕς ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙς ΜΟΥ...
ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΜΕ ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΑ,ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,ΞΕΡΕΤΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΞΑΛΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΠαρ Οκτ 19, 2012 8:54 pm

Μητσο εχεις δικιο οτι οπως το παρουσιασα ειναι γενικοτητα. Ξερεις οτι δεν αναφερομαι σε σενα. Τα εχουμε συζητησει εξαλλου. Αν δεις και παλια ποστ στο φεισμπουκ το γραφω κιολας. Εσυ ησουν παντα κυριος στις οικονομικες σου υποχρεωσεις αν κ ανεργος. Ειναι γνωστο κ αξιεπαινο. Θα μπορουσες κ εσυ να διαλεξεις τον δρομο του φερεφωνου κ του τζαμπα οπως αλλοι. Δεν το εκανες ομως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 8:48 am

Προδοτη οπως δεν γουσταρω αυτους που μου τα χωνουν ανωνυμα ετσι και δεν γουσταρω αυτους που με αβανταρουν ανωνυμα.
Κουραδομαγκες αμφοτεροι ειστε
Ειμαι βεβαιος οτι φεης του φεης θα τους γλυφεις κιολας.
Σε κοβω να εισαι αναμεσα σε αυτους που εβριζαν τους ξενους που μας πηραν το παγκοσμιο ενω τωρα ανησυχεις για το αν θα καταφερουμε να κανουμε το ευρωπαικο.
Αυτο το σουμπουτεο θελετε αυτο σας αξιζει αυτο εχετε. Με τους απατεωνες τα λαμογια τους γλυφτες τα τσιρακια πρωτη μουρη. Γιατι κανεις σας δεν νοιαζεται για το παιγνιδι παρα μονο για την παρτη σας.
Ανωνυμες κοταρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 5:50 pm

Δεν γνωρίζω αν θα ασχοληθώ με τα διοικητικά ξανά και φυσικά δεν ξέρω να θα είμαι υποψηφιος για αξίωμα απο την FISTF γιατί είναι θέμα του καινούργιου προεδρίου που θα προκύψει απο τις επόμενες εκλογές (πιθανη ημερομηνια αρχές Δεκεμβρίου).

Εγω παραιτηθηκα απο την παρουσα κατασταση. Δεν εχω προβλημα να βοηθησω σε ενα αλλο σχημα

Κραταω το παραπανω αποσπασμα απο την παραιτηση κουτρουλ.
Σας φαινεται για λογια ανθρωπου που φευγει;
https://www.youtube.com/watch?v=bS1NnHEg1T8
Ποιος θα ψηφισει στις εκλογες της φιστφ για την ελλαδα;
Μονο για την αργεντινη ξερουμε;

Και αφου θα γινουν εκλογες θα γινει και οικονομικος απολογισμος οπως λεει το καταστατικο; για να κλεισω ραντεβου με τον γαστρολογο μου μην παθω κανα ελκος με το γελιο που εχει να πεσει.

Παντως για να σοβαρευτουμε ο πρωην ειπε την καλυτερη ατακα για το ευρωπαικο
Η φιλοξενία μας ήταν πραγματικά άριστη
αμ δεν το ειδαμε. Σαββατο πρωι μασαζ κυριακη πρωι ολοι απεξω εκτος των μαυροφορων. Τετοια φιλοξενια αξεχαστη θα μεινει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 6:13 pm

α και κατι αλλο.
οταν καποιος παραιτειται δεν κανονιζει να αναβαλλει διεθνη τουρνουα.
Γιαννη παμε για αναβολή μεχρι την Παρασκευη θα σας ενημερωσουμε

Τα διεθνη τουρνουα εχουν κομπετισιον μανατζερ και δεν εχουν καμια σχεση με την διοικηση της ομοσπονδιας
Kαι αν διαβαζω καλα τις επισημες ανακοινωσεις κομπετισιον μανατζερ ειναι ο χρηστος αγγελινας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 6:21 pm

το καλυτερο το ειπε ο πληρωνω με ρουβλια

με το που βλεπει παραιτηση του πρωην αμεσως να ρωτησει για την αιθουσα.
και μετα απο αντιπαραθεση που τα χωνει στον πρωην το πιανει επιτελους το υπονοουμενο και μετα αναρωτιεται.

Για να δω τωρα ποιοι νοιαζονται για το Ελληνικο επιτραπεζιο ποδοσφαιρο.....

βαλε κολυριο να δεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 8:01 pm

Τωρα και καλα παραιτηθηκε ο Εκπτωτος; Απο τι; Απο προεδρος που δεν ειχε εκλεγει ποτε; Αντε παρακαλεστε τον λιγο και θα σας κατσει στο σβερκο για 4-5 χρονια ακομα. Νομιζει οτι παει για προεδρος στη ΦΙΣΤΦ τωρα και καβαντζωσε, οποτε σου λεει με τους μαλακες θα ασχολουμαι, δεν παω να αναλαβω να αποτελειωσω και τη ΦΙΣΤΦ;

Και ποιες εκλογες και μαλακιες θα γινουν, εχει ορεξη κανεις να τρεχει στα δικαστηρια παλι με τον δικομανη; Αλλον ομιλο εχει στο μυαλο του να φτιαξει μαλλον, ποιος ξερει τι εχει κανει με τον ΠΣΕΑΕΠ και σου λεει δεν παει να γ... και ο ΠΣΕΑΕΠ, ας τραβανε τον επομενο.

Ενα ειναι σιγουρο. Ραγιαδες υπαρχουν πολλοι και θα τρεχουν παλι απο πισω, να παρακαλανε ενω τρωνε τη ροχαλα στα μουτρα. Και μετα σου λενε φταινε οι πολιτικοι που καταντησε ετσι η Ελλαδα. Λαθος, δε φταινε τα λαμογια, ο κοσμος φταιει γιατι τετοιους θελει να εχει για αρχηγους.

Αντε καληνυχτα... Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 8:47 pm

Παραθέτω δύο αποσπάσματα από καταχωρήσεις που διάβασα. Το πρώτο είναι απόσπασμα από τη δήλωση παραίτησης του Κουτρουμάνου. Το δεύτερο από post στο διεθνές forum όπου μεταφέρονται σχόλια των ξένων από το Ιταλικό forum. Βγάλτε μόνοι σας συμπέρασμα για το αν πρόκειται να ξαναδούμε ξένους παίκτες στην Ελλάδα (εκτός από τους μισθοφόρους) μετά την "άριστη φιλοξενία".

το τεράστιο γεγονός του Champions League & του Europa League έχει πλέον τελειώσει. Η διοργάνωση κρίνεται επιτυχημένη. Υπάρχουν παίκτες απο το εξωτερικό (και έχουν πάρει μέρος σε ΟΛΑ τα Ευρωπαϊκά) που το κατατάσουν στα δυο καλύτερα Ευρωπαίκά Πρωταθλήματα. Αυτό και μόνον έχει την αξία του. Σίγουρα έγιναν και λάθη, σίγουρα δεν διεκδικούμε το αλάθητο. Ότι και αν έγινε όμως, έγινε για να κάνουμε την καλυτέρα δυνατή διοργάνωση. Αποδείξαμε εμπράκτως ότι ΝΑΙ η ΕΛΛΑΣ ΜΠΟΡΕΙ και ΠΡΕΠΕΙ να αναλαμβάνει τέτοιες διοργανώσεις... Η φιλοξενία μας ήταν πραγματικά άριστη και η διοργανωση ήταν αρκετά καλή.

The reports suggested also that it was incredibly badly organised for a CL/EL and that on Saturday morning the greek teams were in the hall practicing while others were locked outside, and on Sunday morning only Atlas (Papako's team) was inside practicing while others were locked outside, and that Atlas changed the programme so that they could play all the time at the same tables, and that they also changed and tried to change referees (their friends Lions' for the final if I'm not mistaken) to favour them.

As a consequence some italians have voiced an opinion that there is little idea travelling abroad when things are done like that, and Carlos Flores has written that he will never again play a tournament in Greece.

All of the above is taken from the italian forum.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosniki




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΤετ Οκτ 31, 2012 9:35 pm

ΠΑΙΔΙΑ σοβαρευτείτε όλοι!!

Το τουρνουά τηρουμένων των αναλογιών και των συνθηκών ήταν ΣΟΎΠΕΡ!!!!!! 
Όποιος ήρθε και έπαιξε είμαι σίγουρος πως το κατευχαριστήθηκε. 
Από την μικρή μου εμπειρία, έχω διαπιστώσει πως όλοι διαμαρτυρόμαστε για τους διαιτητές!!! Παντού βλέπουμε φαντάσματα (γιατί μάλλον δεν είμαστε αρκετά δυνατοί να κάνουμε πρώτα την αυτοκριτική μας για κάποια ήττα, αλλά τα ρίχνουμε στους διαιτητές!!!!), ακόμα και οι ποιό μεγάλοι παίκτες, όπως ο φλόρες. Φαντάζομαι τι θα γινόταν αν τελικά διαιτητεύαμε τελικά εμείς τον ημιτελικό!!!!!!
Παραδεχτείτε όλοι λοιπόν πως το τουρνουά ήταν πάρα πολύ καλό και αφήστε τα άλλα για την αστυνομία και την δικαιοσύνη!!!!
ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΎΨΟΣ ΤΗΣ "ΗΛΙΚΙΑ" ΣΑΣ ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ ΌΛΟΙ!!!!!!
Κώστα σε προλαμβάνω και σου γράφω ότι δεν τα γράφω για σένα αυτά, οπότε δεν είναι απαραίτητο να μου απαντήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΠεμ Νοε 01, 2012 8:15 am

Νικολα μου προφανως μονο σε μενα δεν θα επρεπε να αναφερεσαι. Αλλα κρινω απαραιτητο να απαντησω. Και καλο θα ηταν να κατονομαζες σε ποιους αναφερεσαι.


nikosniki έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ σοβαρευτείτε όλοι!!

ΟΛΟΙ ΟΛΟΙ;

Το τουρνουά τηρουμένων των αναλογιών και των συνθηκών ήταν ΣΟΎΠΕΡ!!!!!!
Όποιος ήρθε και έπαιξε είμαι σίγουρος πως το κατευχαριστήθηκε. 

ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΒΙΩΣΑΝ;

Από την μικρή μου εμπειρία, έχω διαπιστώσει πως όλοι διαμαρτυρόμαστε για τους διαιτητές!!! Παντού βλέπουμε φαντάσματα (γιατί μάλλον δεν είμαστε αρκετά δυνατοί να κάνουμε πρώτα την αυτοκριτική μας για κάποια ήττα, αλλά τα ρίχνουμε στους διαιτητές!!!!), ακόμα και οι ποιό μεγάλοι παίκτες, όπως ο φλόρες. Φαντάζομαι τι θα γινόταν αν τελικά διαιτητεύαμε τελικά εμείς τον ημιτελικό!!!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ

Παραδεχτείτε όλοι λοιπόν πως το τουρνουά ήταν πάρα πολύ καλό και αφήστε τα άλλα για την αστυνομία και την δικαιοσύνη!!!!
ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΎΨΟΣ ΤΗΣ "ΗΛΙΚΙΑ" ΣΑΣ ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ ΌΛΟΙ!!!!!!

ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟΣΑΦΗΝΙΣΗ ΝΙΚΟ.

Κώστα σε προλαμβάνω και σου γράφω ότι δεν τα γράφω για σένα αυτά, οπότε δεν είναι απαραίτητο να μου απαντήσεις.

ΠΑΝΤΩΣ ΝΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΟΝ ΜΑΚΑΡΙΟΤΑΤΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΤΗΝ ΧΟΥΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΣΠΟΥΔΑΖΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΚυρ Δεκ 09, 2012 10:56 am

δωδεκα ελληνες παικτες απο δυο απο τα πιο ενεργα κλαμπ ταξιδεψαν στο μιλανο.
Παρολα αυτα προκηρυχθηκε η διεξαγωγη εθνικου τουρνουα.
Λαθος ολκης.
Που δεν εχει γινει οταν ταξιδευει ο ατλας.
Αλλα οταν τα τουρνουα γινονται για εισπρακτικους λογους και οχι για το παιγνιδι καταλαβαινεις οτι υπαρχει κριση αξιων.
Και οταν σχεδον ολοι συναντιουνται κρυφα για να γλυτωσουν απο καποιον αυτος ο καποιος οταν το μαθαινει δεν πρεπει να εξοργιζεται αλλα να φευγει μονος του.
Αυτο βεβαιως προυποθετει στοιχειωδη αντιληψη και σεβασμο. Που αν υπηρχε εξ αρχης δεν θα φταναμε εδω παλι.
Οταν η εξουσια χρησιμοποιειται για εξυπηρετηση ιδιων συμφεροντων με βια αδικια χρηματικο εκβιασμο καπηλευομενος το μερακι γγια το χομπυ του κοσμακη τοτε καποια στιγμη θα επαληθευθει η παροιμια που λεει «σπερνεις ανεμους θεριζεις θυελες»

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

paparia mentoles Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: paparia mentoles   paparia mentoles EmptyΔευ Δεκ 10, 2012 5:56 am

Και η καταλληλη επικαιρη μουσικη υποκρουση


https://www.youtube.com/watch?v=W82RyGDT6ww&feature=youtube_gdata_player
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
paparia mentoles
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: