Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Πήγαινε κάτω 
+7
sabaroukd
georgy
patrinos
professor
κανενας
zouzounini
AnonymousSub
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AnonymousSub




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2012

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 9:37 am

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙΑ.
ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΝΥΜΙΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΗΚΟΙ ΤΥΠΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΑΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ.
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.
ΘΑ ΣΕΡΒΗΡΕΙ ΒΑΚΑΛΑΟ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ Η ΚΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ;
ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΣΤΑ ΧΙΛΙΑ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΝΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΕΤΣΑΠ ΤΟΥ ΠΕΡΙ;
ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΟΗΘΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ψ..ΜΑ Η ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝΕ ΑΙΜΑ ΤΗΝ ΚΕΤΣΑΠ.
ΘΑ ΠΑΡΩ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ.
ΓΡΑΜΑΤΕΙΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ; ΓΙΑ ΤΑΜΙΑ ΔΕΝ ΡΩΤΑΩ, ΞΕΡΩ.
ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:15 pm

Χαιρετίζω τον anonymous στην παρέα των αρρωστάκιδων όπως λέει!
Και εγώ ύστερα από πολύ καιρό θα ξαναγράψω δύο πραγματάκια που μου έκαναν τρομερή εντύπωση.
Πρώτον και κυριότερο το συμβάν με το μέγα χορηγό και τον Κάψα, όπου έγινε της κακομοίρας και δεν τιμωρήθηκε κανένας. Ρε πάτε καλά εκεί στη διοίκηση. Επιεικώς θα έπρεπε να φάνε και οι δύο τουλάχιστον από 4 μηνάκια. Αν κατάλαβα καλά δεν παραπέμθηκαν καν στο πειθαρχικό ( όχι ότι εκεί θα υπήρχε τιμωρία, αλλά για τα μάτια του κόσμου ρε παιδί μου, μπουνίες έπαιξαν και κυλιόντουσαν στο πάτωμα επί 5 λεπτά)!!!!!!! Έτσι δεν πρόκειται να υπάρξει καμία πρόοδος στο subbuteaki μας. Δυστυχώς αυτοί που διοικούν δεν έχουν αρχές. Γιατί χρειάζεται να έχεις αρχές για να τιμωρήσεις τον εαυτό σου!!!! Η άλλη λύση είναι να μην παίζουν αυτοί που διοικούν ώστε να μη βρίσκονται σε αυτή τη θέση. Κάπου άκουσα ότι μας χρειάζεται ο ΚΚ αλλά δε συμφωνώ και με αυτό. Θα προτιμούσα αυτοί που ασχολούνται με το παιχνίδι να μη φοβούνται κανέναν και να λέει τη γνώμη του ο καθένας έτσι όπως νομίζει εκείνος. Αλλά το κλίμα φόβου που διακατέχει τους περισσότερους που ασχολούνται, το έχει δημιουργήσει με το τρόπο του και ο ΚΚ. Γιατί όταν τρέχαν στα δικαστήρια για να λύσουν τις διαφορές τους, δημιουργούσαν και οι δύο πλευρές απίστευτη διχόνια και
έχθρα μεταξύ τους. Τώρα έμεινε μόνο η μια πλευρά και κάνει ότι θέλει!!!
Αν δεν ανοίξουν τα στοματάκια από όλους τους παίκτες ενάντια σε αυτό το σύστημα δεν πρόκειται να γίνει τίποτα.
Και μια παρατήρηση: Που είναι η άποψη των κλάμπ για τα γεγονότα αυτά. Μπήκα στο ολοκαίνουριο σάιτ των ολύμπιων θεών και δεν ειπδα τίποτα. Μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν ενάντια στην διοίκηση αυτή!!! Τώρ κάνουμε μόκο;;;;;;;; Έρε καλά σας έλεγα κωλοτούμπες δίκιο είχα τελικά!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 3:06 pm

Να ξεκινησω με τη διαπιστωση πως απο οτι φαινεται εχουμε απαντηση στο ερωτημα "Υπαρχει ζωη μετα τον Κεχρη;". Τουλαχιστον οσον αφορα το φορουμ η απαντηση ειναι καταφατικη.

Κατα τα αλλα, αν οντως εγιναν αυτα που διαβασαμε εδω, θα συμφωνησω οτι υπηρξε αδικαιολογητη επιεικεια απεναντι στον Καψαμπελη! Θα επρεπε να τιμωρηθει να εχει δια βιου διαιτητη στα παιχνιδια του τον Κεχρη. Και να τρωει και ξυλο υποχρεωτικα μετα απο καθε παιχνιδι. Χωρις δικαιωμα εφεσης και αηδιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 9:53 pm

Εγώ δε θέλω στη ζωή να κυβερνήσω
θέλω να μείνω οπαδός φανατικός
αυτών που πάντοτε την τρώνε από πίσω
και στο μηδέν ξαναγυρνάνε διαρκώς


Χαιρετίσματα λοιπόν στην εξουσία
εγώ κρατάω την ουσία κι ονειρεύομαι
παίρνω την κιθάρα μου και τραγουδάω
σας αγαπάω μα δεν παντρεύομαι

Εγώ δε θέλω να με κάνετε σατράπη
ούτε συνένοχο σε κόλπα ομαδικά
απ' το ραδιόφωνο σας στέλνω με αγάπη
τα τραγουδάκια μου και δυο γλυκά φιλιά

Εγώ δε θέλω τον αρμόδιο να παίξω
να αποφασίζω κεκλεισμένων των θυρών
είμαι απ' αυτούς που πάντα μένουνε απ' έξω
γιατί δεν έχω ούτε γραβάτα ούτε παπιγιόν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrinos




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 11:14 pm

Την ώρα που κάνουμε κωλοτούμπα τα βλέπεις, τα θαυμάζεις και ζηλεύεις επειδή δεν τα έχεις.
Αν είχες θα μπορούσες να μας κάνεις την κριτική σου επώνυμα
και θα μπορούσαμε και εμείς να μπούμε σε διαδικασία να αλλάξουμε απόψεις μαζί σου
πάνω σε αυτά που λες.
Αλλά δεν σε ενδιαφέρει να κάνουμε διάλογο
το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι να φορέσεις την μάσκα της ΚΟΤΑΣ
και να πεις την εξυπνάδα σου για να νιώσεις σημαντικός
κάτι που μάλλον θα σου λείπει από την ζωή σου ή από το subbuteo.
Όσο κρύβεσαι δεν θα μπούμε στην διαδικασία να σου απαντήσουμε
και να ξανασχοληθούμε μαζί σου.
Οπότε ή βγάλε τα πούπουλα για να κάνουμε διάλογο
ή συνέχιζε να το παίζεις μάγκας ανώνυμα.
ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 1:31 am

Είχαμε μια σχετική ησυχία στο φόρουμ, αλλά δεν κράτησε για πολύ geek

Η αληθεια ειναι πως δικαιολογω απολυτα το επιθετικο σχολιο του Σπυρου που μιλησε και σαν εκπροσωπος της ομαδας.

Μου εχεις ομως βρε ζουζουνινι δημιουργησει ορισμενα ερωτηματα με το περιεργο σχολιο σου.

Λες πχ
Αν δεν ανοίξουν τα στοματάκια από όλους τους παίκτες ενάντια σε αυτό το σύστημα δεν πρόκειται να γίνει τίποτα.
Μπορείς να συνειδητοποιησεις το οξύμωρο, του να δίνεις συμβουλες του τυπου "να επαναστατησουν" στο συστημα οι παικτες, ενω εσυ που τις δινεις
ΚΡΥΒΕΣΑΙ πισω απο ενα ψευδωνυμο και ενα πληκτρολογιο??? Τσαμπα μαγκας φιλε, οπως ειπε και ο Σπυρος.
Και λες και παρακατω Αλλά το κλίμα φόβου που διακατέχει τους περισσότερους που ασχολούνται,
μάλλον κρινεις εξ ιδιων τα αλλότρια! Γιατι φιλαρακι φοβασαι να γραψεις με ονοματεπωνυμο? Επειδη φοβασαι τι? Μη σου κοψουν το σουμπουτεακι??
Μη σε σφυριξουν ασχημα? Ε λοιπον εγω σου λεω πως αυτο δείχνει ποσο παρτακιας εισαι και ευθυνοφοβος.

Και ολα αυτα φιλαρακι δεν θα σου τα ελεγα, αλλά εσυ επιλεγεις ΞΑΝΑ χωρις ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ (κάτι που εμενα μου δημιουργει αρκετα ερωτηματικα)
και ΚΑΜΙΑ ΑΦΟΡΜΗ απο μερους μας!!! να την πεσεις στην ΟΛΥΜΠΙΑ:
Και μια παρατήρηση: Που είναι η άποψη των κλάμπ για τα γεγονότα αυτά. Μπήκα στο ολοκαίνουριο σάιτ των ολύμπιων θεών και δεν ειπδα τίποτα. Μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν ενάντια στην διοίκηση αυτή!!! Τώρ κάνουμε μόκο;;;;;;;; Έρε καλά σας έλεγα κωλοτούμπες δίκιο είχα τελικά!!!!!!

Ας τα παρουμε με την σειρα. Μπηκες στο νεο σαιτ και τι περιμενες να δεις δηλαδη? Σχολια και αφορισμους για το αν καποιοι παιζουν ξυλο? Ελεος!
Το σαιτ ειναι για να προβαλει την ομαδα μας και να ενημερωνει για τα αποτελεσματα μας οσους ενδιαφερονται. Αν ψαχνεις συγγραφεα αφορισμων καλυτερα να αρχισεις να ψαχνεις αλλου, σιγουρα πάντως οχι στο σαιτ μας!

Και παμε και στην λεξη που εχεις ξαναχρησιμοποιησει. Στο ειχα ξαναπει. Ξερεις τι σημαινει ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ??
Ποια ειναι η σταση της ΟΛΥΜΠΙΑΣ που εσυ ο "ανώνυμος αγωνιστης με το πληκρολογιο" χαρακτηριζεις σαν κωλοτουμπα? Η Ολυμπια δεν αλλαξε καμια σταση.
Η βασικη μας επιδιωξη ηταν και ειναι να παιζουμε και να εχουμε σωστη μεταχειριση. Ποια ειναι η κωλοτουμπα?

Εγω φιλαρακι αλλος καταλαβαίνω πως κανει κωλοτουμπες για να παιξει! Και μετα το παιζει μαγκας και κριτης πισω απο ενα ψευδωνυμο.
Εδω ταιριαζει γαντι η λεξη.

Προσωπικα δεν ημουν εκει και μου το μετεφεραν το περιστατικο. Απαραδεκτο και σιγουρα κανει κακο, ιδιαιτερα αν ηταν και μικρα παιδια εκει.

Η αποψη μου παντως για την χρονια που βαδιζει προς το τελος, ειναι πως σε γενικες γραμμες κυλησε σε πολυ ηρεμους τονους, εκτος 1-2 καυγαδων.
Σιγουρα θα μπορουσαν τα πραγματα να ειναι ακομη καλυτερα, αλλα εχουμε δει και πολυ χειροτερα. Εμεις σαν ομαδα τουλαχιστον κατ'εμε δεν ειχαμε προβληματα.
Η οργανωση ειναι πολυ καλη και τρεχει γρηγορα σε σχεση με περσι, και εγω τουλαχιστον εισπραττω ενα καλο κλιμα.
Τωρα αν καποιοι θελουν να βλεπουν φαντασματα παντου, δικαιωμα τους. Εμεις θελουμε να παιζουμε και αυτη ειναι η βασικη μας προτεραιοτητα. Ουτε η πολιτικη, ουτε οι κοντρες. Εχουμε ηδη αρκετα στο κεφαλι μας.

Φιλικα!

Υ.Γ 1
"Την ώρα που κάνουμε κωλοτούμπα τα βλέπεις, τα θαυμάζεις και ζηλεύεις επειδή δεν τα έχεις"
Εγραψες προεδρε! ΧΑΧΑΧΑΧΑ lol!

Υ.Γ.2
Το κίνημα των Anonymous τελικα ηρθε και στο σουμπουτεο, πολλοι ανωνυμοι εδω μεσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 7:52 am

georgy έγραψε:
Είχαμε μια σχετική ησυχία στο φόρουμ, αλλά δεν κράτησε για πολύ geek

Η αληθεια ειναι πως δικαιολογω απολυτα το επιθετικο σχολιο του Σπυρου που μιλησε και σαν εκπροσωπος της ομαδας.

Εγώ για την κριτική που κάνει ο καθένας, θα γράψω το παρακάτω γνωμικό: "
Αδιαφορώ γι' αυτά που γράφουν για μένα, αρκεί να μην είναι αλήθεια."
Πιστεύω ότι αυτό ενδιαφέρει πιο πολύ κι όχι η ανωνυμία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
argentinos




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2011

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 10:09 am

AnonymousSub έγραψε:
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙΑ.
ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΝΥΜΙΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΗΚΟΙ ΤΥΠΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΑΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ.
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.
ΘΑ ΣΕΡΒΗΡΕΙ ΒΑΚΑΛΑΟ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ Η ΚΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ;
ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΣΤΑ ΧΙΛΙΑ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΝΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΕΤΣΑΠ ΤΟΥ ΠΕΡΙ;
ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΟΗΘΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΟΛΟΧΥΜΑ Η ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝΕ ΑΙΜΑ ΤΗΝ ΚΕΤΣΑΠ.
ΘΑ ΠΑΡΩ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ.
ΓΡΑΜΑΤΕΙΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ; ΓΙΑ ΤΑΜΙΑ ΔΕΝ ΡΩΤΑΩ, ΞΕΡΩ.
ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.


ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ 50% ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ & ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ....
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ....
ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΓΕΓΟΝΟΣ
ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ 5-6 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ....
1) Ο ΑΚΗΣ ΦΕΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΚΟΙΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΑΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ...ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΚΩΛΟΣ.......(ΤΟ ΛΕΩ ΠΟΛΥ ΣΕΜΝΑ..)
2) ΟΙ ΓΡΑΦΙΚΟΙ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΠΟΤΕ....ΠΧ>>ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ .(ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΚΛΕΒΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ...χαχαχα)
3) Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΚΕΧΡΗ ..... ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΙΣΣΟΡΟΠΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ.....(ΚΟΤΕΣ ΔΗΛΑΔΗ...ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΝΤΑ Ο ΑΚΗΣ)
4)ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ.
5) ΟΙ "ΠΑΛΙΟΙ" ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ = ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΧΩΡΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ.....ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΝ ΠΛΕΟΝ ΠΑΛΙΩΝ..."ΝΕΩΝ" π.χ ΧΑΤΖΑΡΑΣ,ΜΠΕΗΣ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΤΗ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ.......ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ & ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ....χαχαχαχα!!!!
ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnonymousSub




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2012

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 12:21 pm

ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ
ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΚΟΙΛΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ. ΑΥΤΟΣ Ο ΠΕΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΥΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΦΤΑΕΙ. ΣΚΟΝΤΑΨΕ Ο ΧΟΡΗΓΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΔΑΡΑ ΤΗΝ ΠΛΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΕΝΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΓΙΑΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΨΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΑΧΤΥΛΙΕΣ. ΕΠΕΣΑΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΙΔΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ 5 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ georgy ΘΑ ΕΠΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΝΟΝΥΜΟΣ. ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΣΤΗΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΑΠΕΣ. ΕΣΕΝΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΦΑΠΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΠΟΤΕ.
ΤΟ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΝΟΝΥΜΑ 'Η ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ;
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΡΟΦΕΣΟΡΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΥΤΕ ΜΗΝΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ. ΠΟΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΧΑΚΙΑ. Ο ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ. ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΚΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 8:17 am

εγω ξερω οτι ξαναγυρισε ο κεχρουλης και γραφει και ποιηματακια..ειδατε μορφωση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 12:27 pm

Αν και θα προτιμούσα να κανω πλακιτσα, επεσαν τοσες σοβαρες δηλωσεις που δεν μπορω παρα να μιλησω στο ιδιο μηκος κυματος.

Πρωτα απο ολα περι ανωνυμιας. Απολυτως κατανοητη η επιθυμια καποιων να μιλανε χωρις ονομα, διοτι και αγωγες πεφτουν μετα και φαπες και στησιματα, οποτε μην ψαχνετε για μαλακες. Εγω εχω πει και ματαξαναπει οτι ακομη και αν ορισμενοι ορκιζονται οτι ξερουν ποιος ειμαι, δε θα τους κανω τη χαρη να το επιβεβαιωσω απο εδω μεσα. Αφου λετε οτι ξερετε ποιος ειμαι, μπορειτε να μου απαντατε σαν να ειμαι αυτος που λετε. Φαπες και στησιματα δεν τα φοβαμαι. Αλλα τη χαρη στους δικομανεις να με κυνηγανε στα δικαστηρια για το ποδοσφαιρακι, εγω δεν θα την κανω. Τελεια και παυλα.

Περι Ολυμπιας τωρα. Τα παιδια αυτα (εκτος απο εναν, το γνωστο παρτακια) παλεψαν για πολυ καιρο εναντια στο καθεστως. Κανεις δεν τους υποστηριξε. Το πληρωσαν. Ταλαιπωρηθηκαν. Καποια στιγμη ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΝ να το γυρισουν, ενας-δυο στην αρχη, μετα και καποιοι αλλοι, σιγα-σιγα ολοι. Μπορει ορισμενοι να μιλανε για κωλοτουμπα, αλλα ο καλυτερος ορος για να χαρακτηρισει τη σταση τους αυτη ειναι αλλος: "Συμβιβασμος". Συμβιβαστηκαν τα παληκαρια με μια κατασταση που τους ειχε στην απεξω οσο παλευαν μονοι τους. Κατα τη γνωμη μου δεν επρεπε να εχουν παρατησει τον αγωνα. Αλλα ετσι εκριναν, ετσι εκαναν. Δικαιωμα τους. Δικαιωμα και των υπολοιπων να κρινουν, αλλα οχι και ετσι. Τοσα χρονια που την πηδαγαν την Ολυμπια, εκαναν ολοι ασκησεις αφωνιας και τωρα τους λετε κωλοτουμπες! Να φωναζει ο Κεχρης που τον αναγκασαν να φυγει, αλλα να φωναζουν οι υπολοιποι; Αδικο.

Και δυο γραμμες για τα επεισοδια. Απαραδεκτα, και ελπιζω αυτοι που τα εκαναν να μετανιωσαν και να μην τα επαναλαβουν. Αν και οι οργανωμενες κοινωνιες δεν επαφιονται στου καθενος την καλη θεληση. Εχουν δομες που φροντιζουν να επιβαλλουν τους κανονες. Σε εμας βεβαια αυτο δεν ισχυει, ουτε κανονες υπαρχουν ουτε κοινωνικη αντιληψη. Ο καθενας να παιξει μονο ενδιαφερεται, οι περισσοτεροι μαλιστα μονο για να κερδισουν, ουτε καν για να παιξουν. Αλλα αυτα τα λεμε τοσα χρονια και τιποτα δεν εγινε. Τον Εκπτωτο εχετε ακομη για αρχηγο.

Και ενα πολιτικο σχολιο μερες που ειναι. Φωναζει ολη η Ελλαδα για τους πολιτικους και τα λαμογια και για επανασταση. Δυστυχως, αυτοι ειμαστε, αυτα ζηταμε, αυτα παιρνουμε. Ο κοσμος φταιει που τα υφισταται ολα αυτα, διοτι οπου οπου βρει ο καθενας χωνει και αυτος λιγο το δαχτυλακι στην κατσαρολα να γλυψει οτι μπορει και κανει οτι δε βλεπει και οτι δεν ακουει τι γινεται γυρω του. Κι ας εχει μεινει ανεργη η μιση Ελλαδα. Κι ας κλεβει ο ενας τον αλλον, το κρατος εμας και εμεις το κρατος. Εδω, ακομη και στο σουμπουτεακι ραγιαδες τοσα χρονια, ολοι κανουν μωκο αρκει να μη μπλεξουν, να μην γινουν "κακοι", να παρουν και λιγη ευνοια απο τους "δυνατους" αν γινεται. Τα ιδια σκατα. Τυχαιο, δε νομιζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnonymousSub




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2012

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 2:58 pm

ΠΟΛΥ ΚΙΡΙΛΕ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΡΕ ΚΑΝΕΝΑ. ΑΠΟ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ. ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ. ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΟΥΜΑΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ; ΠΕΣ ΤΟ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟ ΠΕΣ ΤΟ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΠΕΘΑΝΑΝ. ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕ. ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ.

ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΗΣΗ ΣΤΑΜΑΤΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ. ΜΑΡΑΖΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΝ ΑΝΑΖΗΤΑ. ΟΥΤΕ Η ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΟΥ ΧΟΡΗΓΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΨΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΦΛΟΓΑ ΠΑΘΟΥΣ. ΡΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΙΝΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΧΟΣ.
ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΑΝΟΝΥΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΟΝΥΜΟ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΑΙ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΛΑΘΟΣ; ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ. ΜΕ ΓΝΩΜΙΚΟ. ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΝΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΑ. Ο ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΕΓΙΝΕ ΤΡΑΓΟΥΔΟΠΙΟΣ. Ο ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΜΙΚΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο argentinos ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ 50% ΑΛΛΑ ΔΕ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΟΥΣ. ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΟΥΣ ΑΛΛΑ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΙΝΗΣ. ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΛΕΙ ΚΟΤΕΣ; ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΟΤΑ. ΟΕΟΟ
ΑΥΤΗ Η ΜΠΙΧΤΗ ΟΤΙ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΛ ΠΑΡΑΣΕΡΝΕΙ ΤΟΝ ΧΟΡΗΓΟ ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΗ ΕΙΝΑΙ. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΠΕΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ; ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ. ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΙ; ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΝΕΕΣ ΦΑΠΕΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΔΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΛΕΙΑ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 5:19 am

AnonymousSub έγραψε:
Ο ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΕΓΙΝΕ ΤΡΑΓΟΥΔΟΠΙΟΣ. Ο ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΜΙΚΑ.

Μάλλον με τα δρώμενα μας "βγαίνει" το καλλιτεχνικό μας ρε φίλε, μήπως σε χαλάει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 6:50 am

Ωραιο το χιουμορ σου ρε AnonymousSub, αλλα καλο θα ηταν να βαλεις λιγη ταξη στο μυαλο σου πριν αρχισεις να βαρας τα πληκτρα, διοτι να σου το πω απλα, δεν ξερεις τι λες.

Δεν τελειωνουν τα φρουτα φαινεται σε αυτο το πανερι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 7:25 pm

""ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΗΣΗ ΣΤΑΜΑΤΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ. ΜΑΡΑΖΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΝ ΑΝΑΖΗΤΑ. ΟΥΤΕ Η ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΟΥ ΧΟΡΗΓΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΨΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΦΛΟΓΑ ΠΑΘΟΥΣ. ΡΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ.""

αφου το ξερεις φιλε μου οτι ο προφεσσορος ειναι η αδυναμια μου..οσο για τα τουρνουα,δεν τον αναζητω διοτι απο οτι βλεπω η ολυμπια παιζει πιο ηρεμα χωρις αυτον,πιο οργανωμενα,και διεκδικει και περισσοτερα πραγματα..νομιζω ειναι αδικη η επιθεση εναντιον των παιχτων της,και της συμπεριφορας τους....
ο κεχρης ειναι αναμφισβητιτο οτι μπορει να προσφερει στο χωρο και στον εαυτο του,αλλα με αλλη τακτικη και αλλο σκεπτικο...
οσο για την απονομη του μαρκου,δικαια κερδισε το τουρνουα,ασχετα αν δεν επρεπε να παιζει!!!!!!
αυτο που με παραξενευει ομως ειναι το εξης....τοσα χρονια καποιοι ειναι οι φωνακλαδες και οι γραφικοι,και ξαφνικα μολις πεσανε οι "φαπες" οπως γραφετε,ολοι γινανε δικαστες,ολοι ζητανε τιμωριες,και ο μαρκος εγινε κλεφτης και συλεκτης τροπαιων....
μηπως αρκετοι απο το χωρο ειναι ψιλοκουνιστοι?
μηπως αρκετοι απο το χωρο περιμενουν να δικασουν και να χαρουν με τα παπαρια των αλλων?
μηπως αρκετοι απο το χωρο τη δικαιοσυνη τη θυμουνται μονο οταν σφυρανε,η οταν ριχνουν αλλοι τις φαπες?
μηπως αρκετοι τη δκαιοσυνη τη θυμουνται στα φορουμ,ανωνυμα,γιατι στα τουρνουα κλανουν μαντολες,μην αδικηθουν?

οσο συνεχιζεται το παρασκηνιο,και οι κολατζες,και οι κολεκτιβες,,ΑΠΟ ΟΛΕς ΤΙς ΜΕΡΙΕΣ,αυτα θα γινονται...
και οσο κουβαλαμε προσωπικα ,αποθυμενα,και συμφεροντα στο παιχνιδι,ετσι θα γινεται....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 8:39 pm

Μην προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα. Μια συμπεριφορά σαν αυτή του Μάρκου και του Άκη πρέπει να τιμωρηθεί. Δεν λέω με κάποια τεράστια ποινή, αλλά κάποια ποινή πρέπει να πέσει. Τίποτα άλλο. Ο κόσμος το χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι. Όλα τα υπόλοιπα είναι υπεκφυγές και πέταμα της μπαλας στην εξέδρα. Φυσικά και έχεις δίκιο. Όλοι γίνονται δικαστές με το πρόβλημα και τα παραπτώματα των άλλων και όχι τα δικά τους.
Όλοι κάποια στιγμή έπεσαν σε μικρό ή μεγαλυτερο παράπτωμα. Δυστυχώς ΟΛΟΙ έχουμε συνηθίσει στην ατιμωρισία και την θεωρούμε φυσιολογική.
Μήπως πρέπει η συζήτηση για τις επόμενες εκλογές, (όταν, λέμε τώρα..., όταν γίνουν) να ξεκινήσει από την πειθαρχική επιτροπή και όχι από το ΔΣ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 9:33 pm

ειδες να δικαιολογησω κανενα φιλε? ισα ισα που ειπα οτι ο μαρκος πηρε το τουρνουα δικαια ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ,ειτε τον τιμωρουσαν ειτε απο ευθιξια...
ειδες να γραψω πουθενα για τιμωριες?
για οσα λες οτι εχω δικιο,σε αυτα και μονο αναφερθηκα..τιποτε λιγοτερο,τιποτε περισσοτερο....
και βεβαια ο κοσμος το εχει τουμπανο και μεις κρυφο καμαρι,οχι αυτο που εγινε,αλλα και παρα πολλα αλλα....μην τα θυμαται ομως στα φορουμ,και οταν παιζουν αλλοι τις φαπες...να τα θυμαται και οταν ποναει και ο δικος του κολος,και να μην κρινει αλλους...ελπιζω τωρα να εγινα πιο κατανοητος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 9:46 pm

και αν εγραψα οτι ο μαρκος δεν επρεπε να παιζει,το εγραψα οχι για τις "φαπες' που επεσαν,αλλα γιαυτα που ειπε..γιατι οπως φαινεται και αποδυκνυεται οι περισσοτεροι βλεπουν πολλα,αν και αποντες, αλλα δεν ακουν τιποτε..μονο οτι τους συμφερει ακουνε,η οτιδηποτε μπορει να διακοψει την συγκεντρωση τους την ωρα του σουτ!!!!!
και το σαββατο στο ομαδικο ακουστηκαν πολλα,αλλα δεν ειδα να κακαρισει κανενας στα φορουμ....
εγω πρωτος εχω πει οτι ειμαστε αντρες,και θα βρισουμε,και θα τσακωθουμε,και θα πουμε και καμια μαλακια παραπανω.ετσι ειναι το παιχνιδι,και ιδιαιτερα οταν ειναι ανταγωνιστικο...αλλα μεχρι εκει,και αντε κανα δεκαλεπτο μετα,να γινεται και νταβαντουρι...
υπαρχουν ομως πραγματα που οταν ειπωνονται δειχνουν ΕΜΠΑΘΕΙΑ,ΚΟΛΕΚΤΙΒΑ,ΚΑΙ ΥΠΟΓΕΙΕς ΠΡΑΞΕΙΣ....
ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ,,ΠΡΙΝ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΚΑΡΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ...

ΕΜΕΙς ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΑς ΣΥΜΦΕΡΕΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 8:59 am

Εμενα δε μου αρεσουν οι τιμωριες κλπ. Ομως για τον λογο οτι υπηρχε δεδικασμενο φετος με την υποθεση ντακα (ο οποιος ειχε τιμωρηθει 2 μηνες) και τα παραπτωματα ηταν πανω κατω τα ιδια , προτεινα την ιδια ποινη ετσι ωστε να υπαρχει καποια συνεχεια και να μην υπαρχει ανακολουθια στις αποφασεις. Ομως η προταση επεσε στο κενο οπως η κουραδα του σκυλου στη λακουβα με τα βρωμονερα. Επισης θεωρω οτι αυτα τα οποια ειπωθηκαν το σαββατο ηταν τουλαχιστον της ιδιας βαρυτητας με αυτα της κυριακης. Παντως ασχετα με τις τιμωριες κλπ κατι δεν παει και τοσο καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 10:05 am

συμφωνω απολυτως με οσα λες γιωργο,αν και οι τιμωριες τη δεδομενη στιγμη και εν οψει εθνικης,δεν με πολυαπασχολουν και τοσο...
το θεμα ειναι οτι η χρονια ξεκινησε με αλλες φιλοδοξιες και ονειρα,και αλλιως κατελειξε,και το μονο σιγουρο στην υποθεση ειναι οτι κατι δεν παει καλα..ομως αυτο ειναι θεμα ολων,και οχι μονο δυο ανθρωπων.αυτος ειναι και ο λογος που γραφω τις υποτιθεμενες "φαπες" με αποσιωπητικα,χλευαζοντας την οξυδερκεια και την φαντασια αρκετων..και μαλιστα αποντων...
πιστευω οτι δικαιολογησα ξεκαθαρα τι κρυβεται πισω απο ολα,τι με ενοχλει,και οτι υπευθυνοι ειμαστε ολοι....
επισης να επισημανω ,απο οτι μαθαινω,οτι ορισμενοι θερμοκεφαλοι,λενε ανακριβειες,και γραφουν μαλακιες εκει που δεν πρεπει..ειμαι περιεργος να δω τι θα κερδισουν με αυτη τη σταση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 1:45 pm

http://www.in2life.gr/delight/hobbies/articles/221922/article.aspx

Τέρμα τα θαύματα, τα σινεμά κλειστά
Δεν υπάρχεις πια, δεν υπάρχεις
Όλα τα φώτα σβήνω και κρύβομαι ξανά
Δεν υπάρχεις πια, δεν υπάρχεις

Ψέματα, ψέματα, πες μου πως είναι ψέμα,
Ένα αστείο χαζό ένα όνειρο
Ψέματα, ψέματα, πες μου πως είναι ψέμα,
Ένα αστείο χαζό εγώ χωρίς εσένα,
Εγώ χωρίς εσένα

Μες στη βουή ξεχνιέμαι κι ο κόσμος προσπερνά.

Δε με ψάχνεις πια, δε με ψάχνεις.
Πάλι το τραύμα ξύνω κι ο πόνος με μεθά.
Δε με ψάχνεις πια, δε με ψάχνεις.

Δε θέλω να θυμάμαι, δε θέλω να ξεχνάω
Δε σε έχω πια, δε σε έχω
Την έξοδο κινδύνου δε βρίσκω πουθενά,
Δε σε έχω πια, δε σε έχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 4:57 pm

κωστακη μου που χαθηκες? γιατι δεν σε βλεπω πια?
ποτε θα ερθεις απο την αιθουσα να μελοποιησουμε κανενα τραγουδακι? θα φερω και το μπουζουκι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzounini
Satellite Winner
Satellite Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 11:54 am

Για την ταμπακιέρα θα μιλήσει κανένας ή είναι καλύτερα να είσαι "ανώνυμος" για να πεις τη γνώμη σου!!! Χα χα χα, στις πρακτικές μου θα έρθετε στο τέλος!!!!
Και ο George και ο patrinos δεν έγραψαν τίποτα για το γεγονός, τυχαίο;;;; Δεν νομίζω!!!!
Για να σας πω την αλήθεια η Olympia μου είναι από τις ποιο συμπαθητικές ομάδες, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως όταν δεν συμπεριφέρεται σωστά θα κάνουμε τουμπεκί, έστω και αν είμαστε "ανώνυμοι".
Απλά έχει γίνει και αυτή ομάδα του συστήματος και όχι ανεξάρτητη όπως ήταν μέχρι τελευταία.
Σας παρακλώ να μην ξανασχοληθείτε με πρόσωπα αλλά με πρακτικές και αντιλήψεις

Ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 6:52 pm

εγω ξερω οτι μονο ο κωστακης μπορει να μας πει τη γνωμη του,και να μας διαφωτησει,σαν λατρης της ενημερωσης,αλλα ειναι απων...
ειδατε, αποειδατε τον κανατε συνθετη και στιχουργο!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ   ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 8:41 pm

zouzounini έγραψε:

Απλά έχει γίνει και αυτή ομάδα του συστήματος και όχι ανεξάρτητη όπως ήταν μέχρι τελευταία.

Λένε πως είμαι γκαντέμης
Παλιοκουμούνι, ανάρχας
Χωρίς αιτία φρικάρω
Και άλλα πολλά εμπριμέ

Πιάσαν τα πόστα κοθώνια
Όλα τα ξέρουν, ξεράδια
Κι ήρθανε λέει να μας σώσουν,
Που να μην σώσουνε ποτέ

Να δεις που κάποτε
Θα μας πούνε και μαλάκες
Να δεις που κάποτε
Θα μας πούνε και χαζούς

Γύρω σαΐνια κανάγιες
Τρώνε με δέκα μασέλες
Θέλουν βρεμένη σανίδα
Και τους φερόμαστε κι ευγενικά

Ήρθε το κάποτε...
και μας είπαν και χαζούς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Θέματα στο φόρουμ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: