Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Πήγαινε κάτω 
+5
georgy
subbinews
PANATHINAIKOS
professor
stamatopoulos
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 7:06 pm

ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ
1. Από την Superleague, για την περίοδο 2011-2012, υποβιβάζεται η τελευταία ομάδα και ανεβαίνουν οι τρεις πρώτοι της Β’ Εθνικής.
2. Στην Superleague, από την περίοδο 2012-2013, θα υποβιβάζονται οι 2 τελευταίες ομάδες.
3. Στην Superleague της περιόδου 2012-2013, προβιβάζονται και Β’ ομάδες Συλλογών.
4. Η Β’ Εθνική, για την περίοδο 2011-2012, θα διεξαχθεί έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί σε 2 Κυριακές.
5. Από την περίοδο 2012-2013 η Β’ Εθνική θα έχει 7 ή 9 ομάδες, ανάλογα με τις ανάγκες που θα προκύψουν. Ο ακριβής αριθμός θα ανακοινωθεί πριν την έναρξη της κατηγορίας. Οι υπόλοιπες ομάδες και οι τυχόν νέες που θα σχηματιστούν θα συμμετέχουν την σεζόν 2012-2013 στη Γ’ Εθνική Κατηγορία.

νεο χαντμπουκ σημερα αλλα παλι για τρεις ανοδους μιλαει. Παραμυθιασμα μου φαινεται η διαρροη ανοδου για πεντε ομαδες για να δηλωσουν συμμετοχη.
το ανεκδοτο ειναι η γ κατηγορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 8:06 pm

""σταματοπουλε τα συχαρικια τα εδωσα σε καποιους ελληνες του ατλα κατ'ιδιαν. οπως και στον κουτη κατ'ιδιαν τα εδωσα αλλο αν το εμαθες επειδη το εγραψε ο βελι.""'


ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΚΩΣΤΑΚΗ..ΤΑ ΕΔΩΣΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ,ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ....ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΗ ΝΤΕΤΟΝΕ 0-3....ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΜΑΣ ΣΥΓΧΑΡΕΙΣ? ΜΑΣ ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΝ ΟΙ ΑΞΙΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΛΟΙ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΒΕΛΛΗΣ,ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΛΕΕΙ....



""'και επειδη μου την σπαει να κατεβαινουν μαλακιες απο το πουθενα θυμιζω σε οσους ηταν παροντες οτι ο Ροκ περσι μου ειπε οτι πρεπει να παιξω φετος εθνικη βετερανων και του αρνηθηκα οτι το θελω λογω της συνθεσης της."""


ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΕΘΝΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ......ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΧΑΣΕΙ ΜΑΤΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ!!!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΔΟΣΗ? ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΕΝΤΑΡΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΙΣ Β ΟΜΑΔΕΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΚΑΖΟ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 8:31 pm

''λεβενταρε στα δυο πρωτα μπακ αφησα πλεονεκτημα. Στο 3ο εκανες φαουλ και εληξε''

Καλά εντάξει...σου ξανάλεω πρώτο το αφήνεις και δεύτερο σου ξανακάνω και λήγει...

''μιλαω για κοουτσαρισμα και οχι παλμαρε. δεν εχεις βγαλει ουτε εναν παικτη και κοουτσαρεις μια ομαδα με πρωτοκλασσατους παικτες με μεγαλη εμπειρια''


Ευχαριστούμε που μας παραδέχεσαι...

''παντως ο αρβανιτακης ειναι ο ενας της εθνικης και δεν εχει ευρωπαικη εμπειρια''

Hello έχει αλλάξει.. ο κυπελλούχος δεν παίζει απαραίτητα εθνική!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 12:42 am

Αρχικα θελω να πω οτι συμφωνω απολυτα με το ποστ του παπαδοπουλου. Ακομα κ στο σημειο που διαφωνουμε υπαρχει τεκμηριωμενη επιχειρηματολογια η οποια ειναι σεβαστη κ προσθετει μια επιπλεον οπτικη γωνια. Ειχα διαβασει κ αξιολογα ποστ του στο διεθνες φορουμ. Με τις βλακειες του κεχρη δε θα ασχοληθω αλλο. Ασχοληθηκε αλλος. Μονο θα τον διορθωσω σε κατι που δεν ισχυει κ μπορει να ειναι πηγη παραπληροφορησης.

'''''' ο αρβανιτακης ειναι ηδη μελος της εθνικης κ δεν εχει ευρωπαικη εμπειρια'''''''

Με βαση την προκηρυξη ο κυπελλουχος δεν κερδιζει θεση στην εθνικη.

Ηρθε η ωρα κκ να καταλαβεις επιτελους κατι:

'''''''''''''''''''Ειναι πραγματικα λυπηρο να διαβαζω διαλογους σε δημοσιο φορουμ και να βρισκω πως συμφωνω σε πολυ περισσοτερα με τους "αντιπαλους" (σε επιπεδο ομαδας) μου
παρα με τον "συμπαικτη" μου.'''''''''''''''''''''''

ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ.


'''''''''''''''''''''''''''''Αυτο που ξερω ειναι πως το σουμπουτεο, το καθαρα αγωνιστικο κομματι, το εχει σε τριτη και τεταρτη μοιρα.
Αυτο (ο,τι και να λεει) εχει συνεπειες και αγωνιστικες και ΚΥΡΙΩΣ εξωαγωνιστικες για την ομαδα.
Δυστυχως, ειδικα μετα απο καποια εσωτερικα θεματα, ο Κεχρης αντι να καταλαβει εστω καποια βασικα αυτονοητα, λειτουργει ξανα σαν να του μπηκε απο το ενα και του βγηκε απο το αλλο.'''''''''''''''''''''''''''

ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ.

'''''''''''Εγραψε ενα σωρο πραγματα (ποιος σε ορισε δικηγορο του Παππα? εκπροσωπο της ομαδας?) γιατι οπως φαινεται τελικα το μονο που τον ενδιαφερει ειναι να γινεται το κεντρο
της συζητησης, και η ανουσια κριτικη.'''''''

ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ

''''''''''''Επισης ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το να βγαζουμε γλωσσα ΠΡΙΝ. Αν με το καλο παρουμε αποτελεσμα, τοτε ειμαι μαζι σου και πες ο,τι θες. Αλλά οταν ακομη δεν εχουμε καταφερει
ουτε μια φορα να νικησουμε του Φαλκονς, δεν καταλαβαινω σε τι χρησιμευει αυτη η "πλακα" οπως την λες εκτος απο το να
"ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ." (ποιος το ειπε αυτο???)
Και εγω Κωστα δεν θα πανηγυρισω αν χασω με 2-0 αντι για 4-0 επειδη ο αντιπαλος μου ειχε δειξει 4 δακτυλα.'''''''''''''''''''''


ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ


'''''''''''''''' Και στην τελικη αν αυτο το θεμα με τα σφαξιματα συμβαινει συνεχεια σε εσενα, μηπως θα πρεπει να μην παιζεις?
Ή να μην σε επηρεαζει? Ή οπως διαβασα καπου geek εδω μεσα
"Ο ΚΑΛΟς ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΙ...ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΑΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΚΑΛΟς ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ,ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΕΙ
ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ..."''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''


ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 2:07 am

παντα εχει σημασια ροκ ποιος σε φτυνει.
και τον κουμπαρο μου τον φτυσατε οταν τον διωξατε αλλα δεν νομιζω οτι αυτος ηταν που εκτεθηκε.

παρολα αυτα θελω ολους σας να σας ευχαριστησω για τα τριαντα χρονια ενασχολησης μου με το παιχνιδι. Αξεχαστα (απο οποια πλευρα και αν το δειτε).

Ευχομαι να ημουν εγω τελικα το προβλημα και να πανε ολα καλα στο μελλον για το ελληνικο σουμπουτεο.

Να ειστε ολοι καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 8:16 am

ΕΕΕΕΕ που πας????? Γύρνα πίσω !!!!!!! Σε θέλουμε !!!!Κεχρής Κεχρής Κεχρής Κεχρής Κεχρής Κεχρής!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 9:42 am

"""ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ"""


ΜΕΙΝΕ ,ΜΕΙΝΕ ΚΩΣΤΑΚΗ..ΜΗ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ...ΣΕ ΖΗΛΕΥΟΥΝ,ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ....ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΠΟΝΗΡΟΙ!!!!!

ΨΕΜΜΑΤΑ ΛΕΝΕ...ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΦΤΗΝΕΙ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ,ΑΛΛΑ ΒΡΕΧΕΙ ΓΚΟΛ!!!!! ΜΙΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 1:19 pm

'''''''παντα εχει σημασια ροκ ποιος σε φτυνει.''''''''''''''

Απο οτι φαινεται απαντες.

'''''και τον κουμπαρο μου τον φτυσατε οταν τον διωξατε''''''''''''

Αυτος μας εφτυσε πρωτος κ ετσι δεν ειχαμε επιλογη.

'''''''''''παρολα αυτα θελω ολους σας να σας ευχαριστησω για τα τριαντα χρονια ενασχολησης μου με το παιχνιδι.''''''''''''''

Εμεις ευχαριστουμε. Δινεις μια αλλη νοτα στο χωρο.
Εις το επανιδειν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 1:37 pm

""'λεβενταρε στα δυο πρωτα μπακ αφησα πλεονεκτημα. Στο 3ο εκανες φαουλ και εληξε''""


ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΜΠΑΚ ,ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΦΑΟΥΛ ΓΙΝΑΝΕ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!!

ΑΛΛΑ ΑΣΕ .ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟ.ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΑΔΟΞΑ ΤΟ ΜΑΤΣ....ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧ!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrinos




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 3:12 pm

Κοιτα Σταματο οφειλουμε πιστευω να σεβαστουμε την επιθυμια ενος μεγαλου παιχτη ομολογουμενως,να σταματηση,Εγω θελω να ευχαριστησω τον Κωστακη απο τα βαθυ της καρδιας μου για την βοηθεια που μας προσφερε αλλα και για της απειρες σουμπουτεικες ωρες που περασαμε μαζι αυτα τα τελευταια χρονια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 8:41 pm

''''''''Κοιτα Σταματο οφειλουμε πιστευω να σεβαστουμε την επιθυμια ενος μεγαλου παιχτη ομολογουμενως,να σταματηση''''''''''''''''

Συμφωνω απολυτα. Μονο που ο συγκεκριμενος το εχει το σουμπι στο αιμα του κ το αγαπαει κ ετσι θα τον τρωμε για καιρο ακομα στη μαπα.
Α κ επειδη το ξεχασα: κκ μετα απο αυτα που γραφτηκαν τις τελευταιες μερες εδω ξεχασα να σου πω το κλασσικο κ πολυφορεμενο στην περιπτωση σου:
ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 10:29 pm

""Κοιτα Σταματο οφειλουμε πιστευω να σεβαστουμε την επιθυμια ενος μεγαλου παιχτη ομολογουμενως,να σταματηση,Εγω θελω να ευχαριστησω τον Κωστακη απο τα βαθυ της καρδιας μου για την βοηθεια που μας προσφερε αλλα και για της απειρες σουμπουτεικες ωρες που περασαμε μαζι αυτα τα τελευταια χρονια.""


ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ...ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΜΗΝΗΜΑ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΚΕΧΡΗΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ..ΑΣΧΕΤΑ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ ΑΚΟΜΗ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΕΠ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΚΕΧΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 6:43 am

The Rock έγραψε:
Αρχικα θελω να πω οτι συμφωνω απολυτα με το ποστ του παπαδοπουλου. Ακομα κ στο σημειο που διαφωνουμε υπαρχει τεκμηριωμενη επιχειρηματολογια η οποια ειναι σεβαστη κ προσθετει μια επιπλεον οπτικη γωνια. Ειχα διαβασει κ αξιολογα ποστ του στο διεθνες φορουμ.

Το ότι κάποιος συμπαίχτης αντιτίθεται δημόσια στον Κώστα δε σημαίνει ότι όλη η ομάδα σκέφτεται έτσι. Αν και δε παρακολουθώ τον τελευταίο καιρό το φόρουμ θα ήθελα να πω ότι αυτή η αντιπαράθεση δε τιμάει τον Γιώργο. Φαντάσου δηλαδή συμπαίχτης, εν ενεργεία, των Φάλκονς να έγραφε έτσι για τον Κουτή ή τον 30φύλλου. Για μένα τα εσωτερικά πρέπει να μένουν εσωτερικά και αν θέλεις αντιπαράθεση μπορεί να γίνει πιο κομψά και μέσα στα πλαίσια της ομάδας.
Δε ξέρω τι θα κάνει ο Κώστας αλλά εγώ προσωπικά θεωρώ ότι βοήθησε την Ολύμπια στα μέγιστα (με τις καλές και κακές στιγμές) και σίγουρα θα λείψει από την ομάδα.
Και εγώ προσωπικά του ζητώ να το ξανασκεφτεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 04, 2012 7:40 am

Με το παγκόσμιο πρωτάθλημα τι συμβαίνει. Θα μας πει ή θα μας γράψει κάποιος που γνωρίζει??
Τι είναι όλα αυτά που γράφονται στο διεθνές forum??? Crying or Very sad Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 04, 2012 12:53 pm

τι γραφουνε για πες μας? λειπει και ο κεχρης να μας ενημερωσει !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 2011
» SubbiNews.gr - Κύπελλο Ελλάδος 2011
» ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΙΑ 2010
» Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2012
» SubbiNews.gr - Πρωτάθλημα Ελλάδος Όπεν 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: