Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Πήγαινε κάτω 
+5
georgy
subbinews
PANATHINAIKOS
professor
stamatopoulos
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 11:56 pm

""ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΩ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΥΝΕΧΑΡΗΚΑ. ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΦΟΡΑΝΕ ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ. ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΖΑ.""'


ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΣ...ΚΑΙ ΑΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΑΡΕΙΣ,ΔΙΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΕΣΥ....
ΑΝ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΓΡΥΓΟΡΑ- ΓΡΥΓΟΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Η ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΤΟ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟ......
ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΑς ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ,ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ...ΕΤΣΙ ΚΩΣΤΑΚΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 11:59 pm

"ΤΡΙΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ Η ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΠΟΤΕ."""


Η ΜΠΑΛΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΑΛΙΣΜΑ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 12:50 am

''''''''''το ενα γιατι σε ολες αυτες οι λαλακιες που γινονται ειναι και αυτος συνυπευθυνος'''''''''''''''

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΓΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕ ΛΕΩ , ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΦΤΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΧ: ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΟΥ ΨΕΙΡΙΣΕΣ, ΟΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΟΡΟΥΜ Κ.Ο.Κ.

'''''το δευτερο γιατι καθεται και γραφει ενω εχει πιει τιποτα τσιπουρα ή ρακες'''

ΠΙΝΩ ΜΟΝΟ ΚΑΜΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ. ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΩΜΕΝΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

καλα που λεει μαλακιες οτι με τον κεχρη προπονητη η ολυμπια δεν εχει καμια τυχη.

ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΙ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ. Κ Η ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ?

''''''απο την μια το καλοκαιρι ελεγε οτι ολοι αυτοι ειναι λιγοι για την εθνικη''''''

ΕΘΝΙΚΗ ΔΕ ΣΤΕΙΛΑΜΕ. ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΝΙΜΟΥΜ ΤΕΤΡΑΔΑ

'''''και δεν τους καλεσε σαν εκλεκτορας''''''''

ΥΠΗΡΞΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΛΑΝΤΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΘΝΙΚΗ. ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ. ΔΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ. ΛΟΓΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ

''''''' απο την αλλη με τον κεχρη που τους εμπιστευεται απο οταν δεν υπηρχαν στο σουμπουτεικο χαρτη εχουν σπασει φετος τα κοντερ με δυο ομαδες στην τετραδα ολων των τουρνουα''''''''

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΟΛΛΙΓΚΑΝΣ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΜΕΝΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΤΗ ΔΥΝΑΜΗ. ΟΥΤΕ ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΗ.

'''''για ρωτα τον ποσους παικτες εχει βγαλει στους φαλκονς δεκα χρονια. τελευταιος ησουν εσυ βελι μεταγραφη απο την ραφηνα κιολας ως ταλενταρα.'''''

ΟΙ ΦΑΛΚΟΝΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΚΟΡΜΟ - ΠΑΡΕΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΣΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ Η ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΠΑΙΚΤΕΣ.

'''''αμα γραψω ποσοι εχουν φυγει καμμενοι θα πεσει το σαιτ''''''

ΟΠΟΙΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΜΑΤΣ ΕΦΥΓΕ ΓΕΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣΕΜΠΕΙΡΙΕΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΦΥΓΕ ΓΕΜΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΜΙΖΕΡΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΛΑΨΑ ΚΛΠ.

'''''αλλα αλλος κακος προπονητης δεν υπαρχει παρα μονο εγω'''''

ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΙ. ΑΣΧΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ


'''''και για αυτο ασχολειται μαζι μου και οχι για αλλους λογους οπως αυτον που λεει η παροιμια "να ηταν η ζηλια ψωρα να γεμιζε ολη η χωρα"'''''''''

ΚΑΛΟ!! ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ... ΟΥΤΕ ΠΑΛΜΑΡΕ ΕΧΩ , ΟΥΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΧΩ, ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ, ΟΥΤΕ ΠΑΡΕΑ ΕΧΩ, ΟΥΤΕ ΠΟΛΥΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΜΕ ΛΟΙΔΩΡΕΙ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ. ΕΚΕΙ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟΣ.



ο παππας εχει υφακι.

ΝΑΙ ΕΧΕΙ. ΕΓΡΑΨΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΣΟΒΑΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ.

''''''απο τα καλυτερα παιδια αν και το παιδι ειναι λαθος ορος
οικογενειαρχης που ηρθε μετα απο απραξια δεκαετιας και μεσα σε λιγο σουμπουτεικα χρονο εξελιχθηκε στο επακρο. Χαμογελαστος παντα με τον καλο λογο μεσα σε λιγους μηνες κερδισε οχι την συμπαθεια ολων στην ολυμπια (αυτη την ειχε πριν ελθει) αλλα την ανεση και την οικειοτητα λες και ειναι πεντε χρονια στην ομαδα.''''''''

ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΡΙΝΩ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ Κ ΤΟ ΠΩΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.

''''''''Τι θελατε;
να ερθει να φιλησει το χερι του ντον τζιορτζιο κουτεονε πριν μπει να παιξει;
να παρει την ευχη του "νονου" για να μπορει να κανει κηδειες και να πρωταγωνιστει;''''''

ΟΧΙ. ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟ. ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΝΟΥΣΙΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΧΑΛΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΟΥΣΤΙΑ [ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ] Κ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΦΟΡΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΤΣΙ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΗΤΑΝ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΑΛΑΙΟΜΟΔΙΤΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΥΛΑΞΕ Κ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΕ 2 ΓΚΟΛ ΑΚΥΡΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΗ Κ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΧΩΡΙΣ ΥΦΟΣ Κ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ Κ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΚΛΠ. ΦΕΡΝΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΑΠΟΚΤΑΣ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΣΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.


'''''και τωρα με τις παπαριες για υφακι πως θα τον παρει εθνικη ο κουτεονε; πως θα του πει μπες παικταρα μου και καθαρισε; ε;'''''''

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΟΝ ΕΧΩ ΗΔΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΙΚΑΙΩΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΕΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ. ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ. ΕΔΩ ΕΠΑΙΞΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ?


''''''η εχει καλυτερους;'''''''

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ 30ΦΥΛΛΟΥ Η ΤΟΝ ΧΑΤΖΑΡΑ Η ΑΝ Ο ΝΤΑΚΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ ΜΠΕΗ ΚΛΠ. ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ Ο ΠΑΠΠΑΣ Η Ο ΝΤΑΚΑΣ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ? ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΧΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΘΩΣ Κ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΜΕΤΡΑΝΕ ΟΙ ΞΕΝΟΙ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΠΑΠΠΑ Κ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΟΥ Κ Η ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΜΟΥ.


'''''''η να περιμενουμε ποτε θα βγει στην συνταξη ολη η παλιοσειρα για να μπει κανεις στο κλειστο λομπι των αξιων κατα κουτη για να παιζουν εθνικη;''''''''

ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΠΩΣ 30ΦΥΛΛΟΥ, ΚΟΥΤΗΣ , ΜΠΕΗΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ. ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ Κ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΛΟΓΩΝ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ, ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΣΤΕΡΕΨΟΥΝ. ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ Κ ΔΕΔΟΜΕΝΟ. ΦΕΤΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ Κ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΗΣΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚΑ. ΑΛΛΑ ΙΔΙΟΤΕΛΕΙΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΧΙ. Κ ΑΦΟΥ ΔΕ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑΣ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΑΞΙΕΣ, ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ? ΑΣΕ ΞΕΡΩ Ο ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑΣ.

'''''''''τωρα αν ακομα ο Παππας δεν ξερει να κανει αμυντικες οπως εσυ... αυτο ειναι οντως δικη μου ευθυνη γιατι εδω στην ολυμπια δεν εχουμε πολλα λεφτα για να αλλαζουμε τσοχες καθε τρεις και λιγο απο μαδημενο πελος και δεν τους δειχνω πως γινεται.''''''''

ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ Κ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΚΛΠ ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΤΟ. ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΣΥ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΣ.

'''''''το μονο καλο ειναι οτι πλεον εγω προσωπικα δεν εχω λογο να παρεξηγησω κανεναν γιατι οπως με ξερουν ολοι τους ξερω και εγω. Παρεξηγηση μετα απο τοσα χρονια δεν γινεται. Τις κουμπαρες παιζουμε κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας και στο τελος ο καθενας μας κανει το κοντο του και το μακρυ του.'''''''

ΒΕΒΑΙΩΣ. ΟΜΩΣ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ.

''''''''αντε με το καλο να βρεθουμε την κυριακη.
καλο το φορουμ δεν λεω αλλα απο κοντα εχει αλλη χαρη'''''''''

ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΕΠΑΥΞΑΝΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΚΟΡΕΣΜΟΥ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΜΟΥ, ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΘΕΛΕΙΣ ΗΣΥΧΙΑ? ΠΕΣ ΤΟ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ. ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΛΑΣΗ? ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΞΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 8:50 am

""Κ ΑΦΟΥ ΔΕ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑΣ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΑΞΙΕΣ, ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ? ΑΣΕ ΞΕΡΩ Ο ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑΣ.""


ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑΣ????????????????????????????

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑ????????????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 9:02 am

Ειναι πραγματικα λυπηρο να διαβαζω διαλογους σε δημοσιο φορουμ και να βρισκω πως συμφωνω σε πολυ περισσοτερα με τους "αντιπαλους" (σε επιπεδο ομαδας) μου
παρα με τον "συμπαικτη" μου.

Μεχρι τωρα δεν ηθελα να ερθω σε δημοσια αντιπαραθεση με συμπαικτη (δυσκολο....) γιατι δεν βγαινει προς τα εξω ομορφα.

Δεν ξερω αν ο ΚΚ θαβει την ομαδα προπονητικα ή οχι, δεν ξερω αν αξιζει να παιξει εθνικη ή οχι, ας τα κρινουν ολα οι υπευθυνοι.

Αυτο που ξερω ειναι πως το σουμπουτεο, το καθαρα αγωνιστικο κομματι, το εχει σε τριτη και τεταρτη μοιρα.
Αυτο (ο,τι και να λεει) εχει συνεπειες και αγωνιστικες και ΚΥΡΙΩΣ εξωαγωνιστικες για την ομαδα.
Δυστυχως, ειδικα μετα απο καποια εσωτερικα θεματα, ο Κεχρης αντι να καταλαβει εστω καποια βασικα αυτονοητα, λειτουργει ξανα σαν να του μπηκε απο το ενα και του βγηκε απο το αλλο.

Εγραψε ενα σωρο πραγματα (ποιος σε ορισε δικηγορο του Παππα? εκπροσωπο της ομαδας?) γιατι οπως φαινεται τελικα το μονο που τον ενδιαφερει ειναι να γινεται το κεντρο
της συζητησης, και η ανουσια κριτικη.

Κωστα και ο Αρβανιτακης εμαθε να παιζει και ο Δημοπουλος και ο Μπιζας και τοσοι αλλοι που δεν ηταν στην Ολυμπια. Και εμεις δεν μαθαμε επειδη εσυ ηρθες.
Απλο ειναι. Μαθαμε επειδη παιξαμε ΑΡΚΕΤΑ και πηγαμε ταξιδια και αποκτησαμε εμπειριες. Και ο καθενας αναλογα με το ταλεντο του και τα ψυχολογικα του Very Happy βελτιωνεται με τους
δικους του ρυθμους. Εχουμε ψωμια ακομη. Μαλιστα σε αυτο το σημειο θα διαφωνησω και με ενα σχολιο του Κουτη που διαβασα πιο παλια. Που χρησιμοποιησε ως δικαιολογια
πως οι πρωτοκλασσατοι ειναι απροπονητοι και για αυτο εχουμε αποτελεσματα "εκπληξεις". Εγω απλως θα πω πως αν ηταν να διαλεξω να ειχα τα χρονια εμπειριας τους και να ημουν απροπονητος
ή το πως ειμαι τωρα (δηλαδη 7 χρονια με 2 φορες την βδομαδα max, μερικες ωρες) θα διαλεγα ΠΑΝΤΑ το 1ο. Οταν εισαι μικρος εχεις ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ λιωσεις τις τσοχες (8αωρα 10ωρα την μερα)
που δεν τον εχεις στα 30 και τα 40 με δουλεια και οικογενεια. Μπορεις να μαθεις γρηγοροτερα. Επομενως θα ελεγα στον Κουτη πως δεν μπορει να συγκρινει ανομοια πραγματα.
Δηλαδη οι πρωτοκλασσατοι εχουν απο πισω τους χρονια εμπειριας που δεν μπορεις να τα αποκτησεις με 2 φορες και 3 την βδομαδα απο λιγες ωρες. Και θα του θυμισω πως ο Μπεης μετα απο στρατο ηρθε και νικησε ενα τουρνουα, οπως και ο Τσακιρης το πρωταθλημα μετα απο χρονια απραξιας. Αρα σιγουρα ο προπονημενος πρωτοκλασσατος ειναι καλυτερος απο τον απροπονητο, αλλα ταυτοχρονα
και οι νεοι δεν εχουν τις εμπειριες που εχει εστω ενας απροπονητος παικταρας.
Αυτο που εχω δει και μαθει στα λιγα χρονια που παιζω ειναι πως οσο παιζεις θα βελτιωνεσαι. Θα μαθαινεις πως πρεπει να αντιδρας, τι επιλογες να κανεις κτλ. Μπορει να χανεις καποια κοντρολ ή
σουτ που ισως τα εκανες αν ησουν προπονημενος αλλα overall το συνολικο προσημο ειναι θετικο.

Και παμε και ξανα στον Κωστα.
Βρε Κωστα εσενα τι σε νοιαζει αν μια ομαδα πληρωνει ξενους και ελληνες, αν μια ομαδα εχει λιγους και καλους και τους κριτικαρεις? Δηλαδη μονο το δικο μας μοντελο ειναι το καλο?
Ο καθενας ας κανει ο,τι θελει, αρκει να ακολουθει τους κανονες.

Επισης ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το να βγαζουμε γλωσσα ΠΡΙΝ. Αν με το καλο παρουμε αποτελεσμα, τοτε ειμαι μαζι σου και πες ο,τι θες. Αλλά οταν ακομη δεν εχουμε καταφερει
ουτε μια φορα να νικησουμε του Φαλκονς, δεν καταλαβαινω σε τι χρησιμευει αυτη η "πλακα" οπως την λες εκτος απο το να
"ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ." (ποιος το ειπε αυτο???)
Και εγω Κωστα δεν θα πανηγυρισω αν χασω με 2-0 αντι για 4-0 επειδη ο αντιπαλος μου ειχε δειξει 4 δακτυλα. Ουτε θα το κανω θεμα!!!! Ειμαστε διαφορετικοι βεβαια.
Και αν φαω 5 θα το βουλωσω ακομη και αν με εσφαξε στεγνα ο διαιτητης. Και στην τελικη αν αυτο το θεμα με τα σφαξιματα συμβαινει συνεχεια σε εσενα, μηπως θα πρεπει να μην παιζεις?
Ή να μην σε επηρεαζει? Ή οπως διαβασα καπου geek εδω μεσα
"Ο ΚΑΛΟς ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΙ...ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΑΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΚΑΛΟς ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ,ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ..."

Στο ζηταω, δημοσια πια, να σταματησεις να ασχολεισαι με οτιδηποτε αλλο εκτος απο τα αγωνιστικα και την δικη σου αγωνιστικη αναταση η οποια ειναι
υπεραναγκαια για την ομαδα. Αφου οπως λες θα σταματησεις το καλοκαιρι, ας σταματησεις με θετικες αναμνησεις και με καλα αποτελεσματα για την ομαδα και γιατι οχι ενα τιτλο σε ενα απο τα τουρνουα?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την georgy στις Παρ Ιαν 20, 2012 12:19 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 9:20 am

""Αφου οπως λες θα σταματησεις το καλοκαιρι, ας σταματησεις με θετικες αναμνησεις και με καλα αποτελεσματα για την ομαδα και γιατι οχι ενα τιτλο σε ενα απο τα τουρνουα?""


ΜΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ..ΕΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ..ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ...
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...
ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ SATELLITE ΑΝ ΘΕΛΕΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 3:06 pm

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑ ΕΓΩ; ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ; ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΦΩΝΑΞΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΜΠΑΚ. ΤΡΙΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ Η ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΠΟΤΕ.[/i]

Επιμένεις ακόμα... σου έκανα 2 εσκεμμένα και σου έδωσε φουλ και το παιχνίδι έληξε!!!

Ο ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ. ΘΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΑ ΣΥΧΑΡΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΥ...

Ας τα μεταφέρεις δεν έχω πρόβλημα...έπεσε και σε κάτι μέσα...

ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙ.

Όλοι κρινόμαστε και για όλα!!!


Επισης ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το να βγαζουμε γλωσσα ΠΡΙΝ. Αν με το καλο παρουμε αποτελεσμα, τοτε ειμαι μαζι σου και πες ο,τι θες. Αλλά οταν ακομη δεν εχουμε καταφερει
ουτε μια φορα να νικησουμε του Φαλκονς, δεν καταλαβαινω σε τι χρησιμευει αυτη η "πλακα" οπως την λες εκτος απο το να
"ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ."

Κεχρή το καταλάβανε και οι συμπαίχτες σου, εσύ ποτέ θα το καταλάβεις???? Πρώτα νικάς και μετά μιλάς!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 4:10 pm

""Κεχρή το καταλάβανε και οι συμπαίχτες σου, εσύ ποτέ θα το καταλάβεις???? Πρώτα νικάς και μετά μιλάς!!!!!!!"'


ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΝΙΚΑΣ, ΔΕ ΜΙΛΑΣ...

IL QUATRO...THANKS FOR COMING.....xixixixixixixixixixixixixixixix!!!!!!!!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 6:29 pm

λεβενταρε στα δυο πρωτα μπακ αφησα πλεονεκτημα. Στο 3ο εκανες φαουλ και εληξε.

σταματοπουλε τα συχαρικια τα εδωσα σε καποιους ελληνες του ατλα κατ'ιδιαν. οπως και στον κουτη κατ'ιδιαν τα εδωσα αλλο αν το εμαθες επειδη το εγραψε ο βελι.

και επειδη μου την σπαει να κατεβαινουν μαλακιες απο το πουθενα θυμιζω σε οσους ηταν παροντες οτι ο Ροκ περσι μου ειπε οτι πρεπει να παιξω φετος εθνικη βετερανων και του αρνηθηκα οτι το θελω λογω της συνθεσης της.

The Rock έγραψε:

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΓΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕ ΛΕΩ , ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΦΤΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΧ: ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΟΥ ΨΕΙΡΙΣΕΣ, ΟΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΟΡΟΥΜ Κ.Ο.Κ.

κανα καινουριο ρε ροκ δεν εχεις να πεις. Παλι τα ιδια. Αφου τα ειπαμε. Τα γηπεδα δεν τα ψιρισε ο υπευθυνος υλικου τους. Αλλα να τα ψιρισαν καποιοι γιατι με τον εναν (Παπαμιχαηλ) εκανες τις πρωτες κρυφες συνεννοησεις και με τους αλλους δυο συνεργαζεσαι ακομα (κουτρουλ-ακης); μονο τον 4ο συμφερει να θυμασαι;

ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΙ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ. Κ Η ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ?

σου αρεσει να παρεμβαινεις σε ξενες ομαδες αλλα στην δικη σου δεν θες. ευτυχως που τοσοι παικτες που εχουν φυγει απο τους φαλκονες και ξερουμε πλεον την τακτικη σου να φτιαχνεις κλιμα παραμονες αγωνων για να κουρδισεις την ομαδα σου. Α ρε special one...

ΕΘΝΙΚΗ ΔΕ ΣΤΕΙΛΑΜΕ. ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΝΙΜΟΥΜ ΤΕΤΡΑΔΑ

παπαρια μεντολες. ουτε εσυ δεν τα πιστευεις αυτα.

ΥΠΗΡΞΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΛΑΝΤΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΘΝΙΚΗ. ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ. ΔΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ. ΛΟΓΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ

παραδοχη του λαθους μου φαινεται αυτο. επιτελους

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΟΛΛΙΓΚΑΝΣ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΜΕΝΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΤΗ ΔΥΝΑΜΗ. ΟΥΤΕ ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΗ.

τι να κανω; εγω αποδυναμωσα τους ρολιγκανς; ουτε τον χατζαρα πηρα ουτε τον μπεη ουτε τον ρικο.

ΟΙ ΦΑΛΚΟΝΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΚΟΡΜΟ - ΠΑΡΕΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΣΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ Η ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΠΑΙΚΤΕΣ.

οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια

ΟΠΟΙΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΜΑΤΣ ΕΦΥΓΕ ΓΕΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣΕΜΠΕΙΡΙΕΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΦΥΓΕ ΓΕΜΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΜΙΖΕΡΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΛΑΨΑ ΚΛΠ.

απο ποτε ο παγκος ειναι αγωνιστικες εμπειριες; απο μας μονο ο πλυτας εφυγε για τα φραγκα

ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΙ. ΑΣΧΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ

ολοι οι αλλοι δηλαδη ειναι ασχετοι και το ξερουν; α ρε special one

ΚΑΛΟ!! ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ... ΟΥΤΕ ΠΑΛΜΑΡΕ ΕΧΩ , ΟΥΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΧΩ, ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ, ΟΥΤΕ ΠΑΡΕΑ ΕΧΩ, ΟΥΤΕ ΠΟΛΥΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΜΕ ΛΟΙΔΩΡΕΙ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ. ΕΚΕΙ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟΣ.

μιλαω για κοουτσαρισμα και οχι παλμαρε. δεν εχεις βγαλει ουτε εναν παικτη και κοουτσαρεις μια ομαδα με πρωτοκλασσατους παικτες με μεγαλη εμπειρια.

ΝΑΙ ΕΧΕΙ(υφακι). ΕΓΡΑΨΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΣΟΒΑΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ.

ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΡΙΝΩ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ Κ ΤΟ ΠΩΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.

η πρωτη σου προταση αναιρει την δευτερη. Σαν παικτης λες αρχικα οτι ειναι ανεβασμενος και σοβαρος οποτε το υφακι και το πως κινειται ειναι για τον ανθρωπο παππα.

ΟΧΙ. ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟ.
γιατι;

ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΝΟΥΣΙΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΧΑΛΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΟΥΣΤΙΑ

σε εσενα ;

[ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ] Κ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΦΟΡΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

σου εθιξε τον εγωισμο;

ΕΤΣΙ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΗΤΑΝ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΑΛΑΙΟΜΟΔΙΤΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΥΛΑΞΕ Κ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΕ 2 ΓΚΟΛ ΑΚΥΡΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΗ Κ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

σε εκλεψε απο κομπλεξ; βαρια κατηγορια. και δεν ειναι αγωνιστικη αλλα ανθρωπινη

Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΧΩΡΙΣ ΥΦΟΣ Κ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ Κ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΚΛΠ. ΦΕΡΝΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΑΠΟΚΤΑΣ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΣΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

το ενδιαφερον σου αρεσει αλλα αμα υψωσει καποιος αναστημα το λεμε υφακι;

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΟΝ ΕΧΩ ΗΔΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΙΚΑΙΩΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΕΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ. ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ. ΕΔΩ ΕΠΑΙΞΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ?

ξερω εγω; δεν μου φαινεται καλη η προσεγγιση σου

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ 30ΦΥΛΛΟΥ Η ΤΟΝ ΧΑΤΖΑΡΑ Η ΑΝ Ο ΝΤΑΚΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ ΜΠΕΗ ΚΛΠ. ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ Ο ΠΑΠΠΑΣ Η Ο ΝΤΑΚΑΣ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ?

αν δεν παιξει σιγουρα δεν θα τους κερδισει. αλλα το καλοκαιρι δεν τους στειλαμε να παρουν εμπειριες

ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΧΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΘΩΣ Κ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΜΕΤΡΑΝΕ ΟΙ ΞΕΝΟΙ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΠΑΠΠΑ Κ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΟΥ Κ Η ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΜΟΥ.

παντως ο αρβανιτακης ειναι ο ενας της εθνικης και δεν εχει ευρωπαικη εμπειρια

ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΠΩΣ 30ΦΥΛΛΟΥ, ΚΟΥΤΗΣ , ΜΠΕΗΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ. ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ Κ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΛΟΓΩΝ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ, ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΣΤΕΡΕΨΟΥΝ. ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ Κ ΔΕΔΟΜΕΝΟ. ΦΕΤΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ Κ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΗΣΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚΑ. ΑΛΛΑ ΙΔΙΟΤΕΛΕΙΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΧΙ. Κ ΑΦΟΥ ΔΕ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑΣ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΑΞΙΕΣ, ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ? ΑΣΕ ΞΕΡΩ Ο ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΣΤΡΑΣ.

δεν ειπα οτι δεν κανεις για προπονητης. απλα διαφωνω για το κομματι ενσωματωση νεων παικτων οπως το χειριζεσαι γιατι απο το ιστορικο σου σαν κοουτς οι νεοι παικτες δεν ειναι το δυνατο σου σημειο. και δεν θα σχολιαζα αλλα εσυ μπηκες πρωτος στα ξενα χωραφια συνεπως μου εδωσες το δικαιωμα να το κανω και εγω

ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ Κ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΚΛΠ ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΤΟ. ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΣΥ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΣ.

ελα μια πλακουλα για τις αμυντικες σου καναμε και θιχτηκες. φαντασου να μην τις εκανες και τηλεμεταφορικες πως θα τα επαιρνες.

ΒΕΒΑΙΩΣ. ΟΜΩΣ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ.

ξερω οτι σε ενοχλουν τα ευστοχα σχολια μου αλλα μην χαλιεσαι

ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΕΠΑΥΞΑΝΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΚΟΡΕΣΜΟΥ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΜΟΥ, ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΘΕΛΕΙΣ ΗΣΥΧΙΑ? ΠΕΣ ΤΟ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ. ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΛΑΣΗ? ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΞΕ.

ειδες που τελικα κανει καλο να φτιαχνεις κλιμα. φαντασου να χασεις και να μου λες οτι δεν το χτυπησαμε και δικαιολογιες. Τσιτα τα γκαζια. Να σπασει ο διαολος το ποδαρι του και να πας στο λουτρακι να κοιμασαι για μια εβδομαδα γιατι το σπιτι σου ειναι τοσο κοντα στο δικο μου που δεν θα την αντεξεις την πλακα.

georgy δεν θα ανοιξω δημοσιο διαλογο με συμπαικτη. Εχουμε το φορουμ μας για αυτο.
Αν και ειδικα στο σχολιο σου
(ποιος σε ορισε δικηγορο του Παππα?)
νομιζω οτι η σωστη ερωτηση σου επρεπε να ειναι
"ποιος ορισε τον Κουτη κατηγορο του Παππα;"
ειναι ομως θεμα οπτικης γωνιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 6:59 pm

παρεπιπτωντος ποιοι ειδαν το ονειρο και αποφασισαν τελικα να ανεβουν 5 ομαδες απο την β εθνικη σε συνολο 7 που η μια ειναι εκτος συναγωνισμου και η αλλη αποτελειται απο τζουνιορ;
του χρονου η α θα εχει 12 ομαδες και η β καμια
συγκλονιζομαι οταν βλεπω τετοια εργα πνοης
μα να μην μπορω να σκεφτω τετοιες ιδεες εγω;
α ρε θεε τι αμαρτιες πληρωνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 7:06 pm

ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ
1. Από την Superleague, για την περίοδο 2011-2012, υποβιβάζεται η τελευταία ομάδα και ανεβαίνουν οι τρεις πρώτοι της Β’ Εθνικής.
2. Στην Superleague, από την περίοδο 2012-2013, θα υποβιβάζονται οι 2 τελευταίες ομάδες.
3. Στην Superleague της περιόδου 2012-2013, προβιβάζονται και Β’ ομάδες Συλλογών.
4. Η Β’ Εθνική, για την περίοδο 2011-2012, θα διεξαχθεί έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί σε 2 Κυριακές.
5. Από την περίοδο 2012-2013 η Β’ Εθνική θα έχει 7 ή 9 ομάδες, ανάλογα με τις ανάγκες που θα προκύψουν. Ο ακριβής αριθμός θα ανακοινωθεί πριν την έναρξη της κατηγορίας. Οι υπόλοιπες ομάδες και οι τυχόν νέες που θα σχηματιστούν θα συμμετέχουν την σεζόν 2012-2013 στη Γ’ Εθνική Κατηγορία.

νεο χαντμπουκ σημερα αλλα παλι για τρεις ανοδους μιλαει. Παραμυθιασμα μου φαινεται η διαρροη ανοδου για πεντε ομαδες για να δηλωσουν συμμετοχη.
το ανεκδοτο ειναι η γ κατηγορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 8:06 pm

""σταματοπουλε τα συχαρικια τα εδωσα σε καποιους ελληνες του ατλα κατ'ιδιαν. οπως και στον κουτη κατ'ιδιαν τα εδωσα αλλο αν το εμαθες επειδη το εγραψε ο βελι.""'


ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΚΩΣΤΑΚΗ..ΤΑ ΕΔΩΣΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ,ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ....ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΗ ΝΤΕΤΟΝΕ 0-3....ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΜΑΣ ΣΥΓΧΑΡΕΙΣ? ΜΑΣ ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΝ ΟΙ ΑΞΙΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΛΟΙ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΒΕΛΛΗΣ,ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΛΕΕΙ....



""'και επειδη μου την σπαει να κατεβαινουν μαλακιες απο το πουθενα θυμιζω σε οσους ηταν παροντες οτι ο Ροκ περσι μου ειπε οτι πρεπει να παιξω φετος εθνικη βετερανων και του αρνηθηκα οτι το θελω λογω της συνθεσης της."""


ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΕΘΝΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ......ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΧΑΣΕΙ ΜΑΤΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ!!!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΔΟΣΗ? ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΕΝΤΑΡΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΙΣ Β ΟΜΑΔΕΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΚΑΖΟ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 8:31 pm

''λεβενταρε στα δυο πρωτα μπακ αφησα πλεονεκτημα. Στο 3ο εκανες φαουλ και εληξε''

Καλά εντάξει...σου ξανάλεω πρώτο το αφήνεις και δεύτερο σου ξανακάνω και λήγει...

''μιλαω για κοουτσαρισμα και οχι παλμαρε. δεν εχεις βγαλει ουτε εναν παικτη και κοουτσαρεις μια ομαδα με πρωτοκλασσατους παικτες με μεγαλη εμπειρια''


Ευχαριστούμε που μας παραδέχεσαι...

''παντως ο αρβανιτακης ειναι ο ενας της εθνικης και δεν εχει ευρωπαικη εμπειρια''

Hello έχει αλλάξει.. ο κυπελλούχος δεν παίζει απαραίτητα εθνική!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 12:42 am

Αρχικα θελω να πω οτι συμφωνω απολυτα με το ποστ του παπαδοπουλου. Ακομα κ στο σημειο που διαφωνουμε υπαρχει τεκμηριωμενη επιχειρηματολογια η οποια ειναι σεβαστη κ προσθετει μια επιπλεον οπτικη γωνια. Ειχα διαβασει κ αξιολογα ποστ του στο διεθνες φορουμ. Με τις βλακειες του κεχρη δε θα ασχοληθω αλλο. Ασχοληθηκε αλλος. Μονο θα τον διορθωσω σε κατι που δεν ισχυει κ μπορει να ειναι πηγη παραπληροφορησης.

'''''' ο αρβανιτακης ειναι ηδη μελος της εθνικης κ δεν εχει ευρωπαικη εμπειρια'''''''

Με βαση την προκηρυξη ο κυπελλουχος δεν κερδιζει θεση στην εθνικη.

Ηρθε η ωρα κκ να καταλαβεις επιτελους κατι:

'''''''''''''''''''Ειναι πραγματικα λυπηρο να διαβαζω διαλογους σε δημοσιο φορουμ και να βρισκω πως συμφωνω σε πολυ περισσοτερα με τους "αντιπαλους" (σε επιπεδο ομαδας) μου
παρα με τον "συμπαικτη" μου.'''''''''''''''''''''''

ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ.


'''''''''''''''''''''''''''''Αυτο που ξερω ειναι πως το σουμπουτεο, το καθαρα αγωνιστικο κομματι, το εχει σε τριτη και τεταρτη μοιρα.
Αυτο (ο,τι και να λεει) εχει συνεπειες και αγωνιστικες και ΚΥΡΙΩΣ εξωαγωνιστικες για την ομαδα.
Δυστυχως, ειδικα μετα απο καποια εσωτερικα θεματα, ο Κεχρης αντι να καταλαβει εστω καποια βασικα αυτονοητα, λειτουργει ξανα σαν να του μπηκε απο το ενα και του βγηκε απο το αλλο.'''''''''''''''''''''''''''

ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ.

'''''''''''Εγραψε ενα σωρο πραγματα (ποιος σε ορισε δικηγορο του Παππα? εκπροσωπο της ομαδας?) γιατι οπως φαινεται τελικα το μονο που τον ενδιαφερει ειναι να γινεται το κεντρο
της συζητησης, και η ανουσια κριτικη.'''''''

ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ

''''''''''''Επισης ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το να βγαζουμε γλωσσα ΠΡΙΝ. Αν με το καλο παρουμε αποτελεσμα, τοτε ειμαι μαζι σου και πες ο,τι θες. Αλλά οταν ακομη δεν εχουμε καταφερει
ουτε μια φορα να νικησουμε του Φαλκονς, δεν καταλαβαινω σε τι χρησιμευει αυτη η "πλακα" οπως την λες εκτος απο το να
"ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ." (ποιος το ειπε αυτο???)
Και εγω Κωστα δεν θα πανηγυρισω αν χασω με 2-0 αντι για 4-0 επειδη ο αντιπαλος μου ειχε δειξει 4 δακτυλα.'''''''''''''''''''''


ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ


'''''''''''''''' Και στην τελικη αν αυτο το θεμα με τα σφαξιματα συμβαινει συνεχεια σε εσενα, μηπως θα πρεπει να μην παιζεις?
Ή να μην σε επηρεαζει? Ή οπως διαβασα καπου geek εδω μεσα
"Ο ΚΑΛΟς ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΙ...ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΑΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΚΑΛΟς ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ,ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΕΙ
ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ..."''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''


ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 2:07 am

παντα εχει σημασια ροκ ποιος σε φτυνει.
και τον κουμπαρο μου τον φτυσατε οταν τον διωξατε αλλα δεν νομιζω οτι αυτος ηταν που εκτεθηκε.

παρολα αυτα θελω ολους σας να σας ευχαριστησω για τα τριαντα χρονια ενασχολησης μου με το παιχνιδι. Αξεχαστα (απο οποια πλευρα και αν το δειτε).

Ευχομαι να ημουν εγω τελικα το προβλημα και να πανε ολα καλα στο μελλον για το ελληνικο σουμπουτεο.

Να ειστε ολοι καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 8:16 am

ΕΕΕΕΕ που πας????? Γύρνα πίσω !!!!!!! Σε θέλουμε !!!!Κεχρής Κεχρής Κεχρής Κεχρής Κεχρής Κεχρής!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 9:42 am

"""ΚΚ ΔΕ ΒΡΕΧΕΙ. ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ"""


ΜΕΙΝΕ ,ΜΕΙΝΕ ΚΩΣΤΑΚΗ..ΜΗ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ...ΣΕ ΖΗΛΕΥΟΥΝ,ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ....ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΠΟΝΗΡΟΙ!!!!!

ΨΕΜΜΑΤΑ ΛΕΝΕ...ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΦΤΗΝΕΙ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ,ΑΛΛΑ ΒΡΕΧΕΙ ΓΚΟΛ!!!!! ΜΙΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 1:19 pm

'''''''παντα εχει σημασια ροκ ποιος σε φτυνει.''''''''''''''

Απο οτι φαινεται απαντες.

'''''και τον κουμπαρο μου τον φτυσατε οταν τον διωξατε''''''''''''

Αυτος μας εφτυσε πρωτος κ ετσι δεν ειχαμε επιλογη.

'''''''''''παρολα αυτα θελω ολους σας να σας ευχαριστησω για τα τριαντα χρονια ενασχολησης μου με το παιχνιδι.''''''''''''''

Εμεις ευχαριστουμε. Δινεις μια αλλη νοτα στο χωρο.
Εις το επανιδειν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 1:37 pm

""'λεβενταρε στα δυο πρωτα μπακ αφησα πλεονεκτημα. Στο 3ο εκανες φαουλ και εληξε''""


ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΜΠΑΚ ,ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΦΑΟΥΛ ΓΙΝΑΝΕ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!!

ΑΛΛΑ ΑΣΕ .ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟ.ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΑΔΟΞΑ ΤΟ ΜΑΤΣ....ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧ!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrinos




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 3:12 pm

Κοιτα Σταματο οφειλουμε πιστευω να σεβαστουμε την επιθυμια ενος μεγαλου παιχτη ομολογουμενως,να σταματηση,Εγω θελω να ευχαριστησω τον Κωστακη απο τα βαθυ της καρδιας μου για την βοηθεια που μας προσφερε αλλα και για της απειρες σουμπουτεικες ωρες που περασαμε μαζι αυτα τα τελευταια χρονια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 8:41 pm

''''''''Κοιτα Σταματο οφειλουμε πιστευω να σεβαστουμε την επιθυμια ενος μεγαλου παιχτη ομολογουμενως,να σταματηση''''''''''''''''

Συμφωνω απολυτα. Μονο που ο συγκεκριμενος το εχει το σουμπι στο αιμα του κ το αγαπαει κ ετσι θα τον τρωμε για καιρο ακομα στη μαπα.
Α κ επειδη το ξεχασα: κκ μετα απο αυτα που γραφτηκαν τις τελευταιες μερες εδω ξεχασα να σου πω το κλασσικο κ πολυφορεμενο στην περιπτωση σου:
ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 10:29 pm

""Κοιτα Σταματο οφειλουμε πιστευω να σεβαστουμε την επιθυμια ενος μεγαλου παιχτη ομολογουμενως,να σταματηση,Εγω θελω να ευχαριστησω τον Κωστακη απο τα βαθυ της καρδιας μου για την βοηθεια που μας προσφερε αλλα και για της απειρες σουμπουτεικες ωρες που περασαμε μαζι αυτα τα τελευταια χρονια.""


ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ...ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΜΗΝΗΜΑ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΚΕΧΡΗΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ..ΑΣΧΕΤΑ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ ΑΚΟΜΗ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΕΠ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΚΕΧΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 6:43 am

The Rock έγραψε:
Αρχικα θελω να πω οτι συμφωνω απολυτα με το ποστ του παπαδοπουλου. Ακομα κ στο σημειο που διαφωνουμε υπαρχει τεκμηριωμενη επιχειρηματολογια η οποια ειναι σεβαστη κ προσθετει μια επιπλεον οπτικη γωνια. Ειχα διαβασει κ αξιολογα ποστ του στο διεθνες φορουμ.

Το ότι κάποιος συμπαίχτης αντιτίθεται δημόσια στον Κώστα δε σημαίνει ότι όλη η ομάδα σκέφτεται έτσι. Αν και δε παρακολουθώ τον τελευταίο καιρό το φόρουμ θα ήθελα να πω ότι αυτή η αντιπαράθεση δε τιμάει τον Γιώργο. Φαντάσου δηλαδή συμπαίχτης, εν ενεργεία, των Φάλκονς να έγραφε έτσι για τον Κουτή ή τον 30φύλλου. Για μένα τα εσωτερικά πρέπει να μένουν εσωτερικά και αν θέλεις αντιπαράθεση μπορεί να γίνει πιο κομψά και μέσα στα πλαίσια της ομάδας.
Δε ξέρω τι θα κάνει ο Κώστας αλλά εγώ προσωπικά θεωρώ ότι βοήθησε την Ολύμπια στα μέγιστα (με τις καλές και κακές στιγμές) και σίγουρα θα λείψει από την ομάδα.
Και εγώ προσωπικά του ζητώ να το ξανασκεφτεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 04, 2012 7:40 am

Με το παγκόσμιο πρωτάθλημα τι συμβαίνει. Θα μας πει ή θα μας γράψει κάποιος που γνωρίζει??
Τι είναι όλα αυτά που γράφονται στο διεθνές forum??? Crying or Very sad Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 04, 2012 12:53 pm

τι γραφουνε για πες μας? λειπει και ο κεχρης να μας ενημερωσει !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 2011
» SubbiNews.gr - Κύπελλο Ελλάδος 2011
» ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΙΑ 2010
» Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2012
» SubbiNews.gr - Πρωτάθλημα Ελλάδος Όπεν 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: