Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 γκραν πρι και πρασινα αλογα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

γκραν πρι και πρασινα αλογα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γκραν πρι και πρασινα αλογα   γκραν πρι και πρασινα αλογα EmptyΣαβ Οκτ 22, 2011 11:32 pm

Απο σημερα αποφασισα να μην ξαναδωσω αξια ουτε καν με την κριτικη μου στα χαλια του ελληνικου σουμπουτεο.
Ματακια εχετε και τα βλεπετε, χερακια εχετε να τα γραψετε, στοματακια επισης οταν δεν κατεβαζετε καντηλια να τα πειτε.
Ειμαι μελος σε μια ομαδα με κατι τετοια "να" που προυπολογισμο εχει μονο την αγαπη για το παιχνιδι.
Και εχει καταντησει ρουτινα να εχει δυο ομαδες στην 4αδα και τωρα εχει ξεθαρρεψει και η τριτη και θελει και αυτη κουπα.
Ετσι οπως παει θα καταργησουν να δινουν κυπελλα γιατι τα μισα τα παιρνουμε εμεις.

Θα θελα να πω κατι για μενα. Ελπιζω να μην με καλεσουν και για αυτο σε απολογια...
ΚΛΕΦΤΗΣ ΜΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟΣ παικτης δεν ημουνα ποτε. Φωνακλας γκρινιαρης και σπασαρχιδης ημουν ειμαι και θα ειμαι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.
Και δεν επιτρεπω σε μια διαδρομη 30 χρονων να αφηνει καποιος υπονοουμενα για το φερ πλεη μου. Και αν το ματι μου δεν γυαλιζει οπως παλια και καποιοι λενε οτι εχω γινει γκεη αγωνιστικως επειδη ολο δινω φασεις, δεν επιτρεπω σε κανεναν ουτε στον Θεο τον ιδιο και ας θεωρηθω ασεβης, να με προσβαλλει για αυτο.
Δικαιολογω που καποιοι δεν με θελουν διαιτητη γιατι φοβουνται με τοσα που μου εχουν κανει αν και δεν προκειται να πεσω στο ιδιο επιπεδο αλλα δεν δικαιολογω να απαξιωνουμε αυτους που εχουμε γυρω μας 30 χρονια για καποιους μισθοφορους περαστικους και να τους παιζουμε 90-10 στην διαιτησια στην ελλαδα επειδη η καταληξη του επιθετου τους δεν ειναι -ιδης και -οπουλος.

Αμα εμεις οι ιδιοι δεν πιστευουμε στα ελληνικα ουμπαλα τι θα πρεπει να κανουμε; να περιμενουμε παντου εναν ρεχαγκελ;

Πολλα ειπα και ενα παλιο παραδοσιακο ρητο τα λεει καλυτερα: παπουτσι απο τον τοπο σου και ας ειναι μπαλωμενο.

υ.γ καταβαθος χαιρομαι που ερχονται φιρμες με δοξα και τιμες. Αποκταω κινητρο και μου κανει κουκου. Το μπλε χαπακι του σουμπουτεο. Κοματακι ακριβα. Ξοδευονται οι αλλοι αλλα να ξερουν για να παρηγοριουνται οτι εγω τους αναγνωριζω την θυσια τους. Μακαρι να εχω την ευκαιρεια και το καλοκαιρι γιατι εχω εναν γερικο ιταλικο κωλο που λιγουρευομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

γκραν πρι και πρασινα αλογα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γκραν πρι και πρασινα αλογα   γκραν πρι και πρασινα αλογα EmptyΚυρ Οκτ 23, 2011 7:27 pm

""Και εχει καταντησει ρουτινα να εχει δυο ομαδες στην 4αδα και τωρα εχει ξεθαρρεψει και η τριτη και θελει και αυτη κουπα.
Ετσι οπως παει θα καταργησουν να δινουν κυπελλα γιατι τα μισα τα παιρνουμε εμεις.""


ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΑΛΛΟ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΤΗς ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟ..ΚΑΛΟ!!!!!



"Θα θελα να πω κατι για μενα. Ελπιζω να μην με καλεσουν και για αυτο σε απολογια...
ΚΛΕΦΤΗΣ ΜΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟΣ παικτης δεν ημουνα ποτε. Φωνακλας γκρινιαρης και σπασαρχιδης ημουν ειμαι και θα ειμαι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ."


ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟς ΣΕ ΕΙΠΕ ΚΛΕΦΤΗ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟ ΠΑΙΧΤΗ?



""Δικαιολογω που καποιοι δεν με θελουν διαιτητη γιατι φοβουνται με τοσα που μου εχουν κανει αν και δεν προκειται να πεσω στο ιδιο επιπεδο αλλα δεν δικαιολογω να απαξιωνουμε αυτους που εχουμε γυρω μας 30 χρονια για καποιους μισθοφορους περαστικους και να τους παιζουμε 90-10 στην διαιτησια στην ελλαδα επειδη η καταληξη του επιθετου τους δεν ειναι -ιδης και -οπουλος.""


ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ .ΔΙΝΕΙς ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΙς ΠΟΛΛΕς ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ,ΨΙΛΟΘΟΛΩΝΕΙΣ,ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕς ΦΑΣΕΙΣ ...χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ

ΠΑΝΤΩΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΧΡΙΔΗς Η ΚΕΧΡΟΠΟΥΛΟΣ...ΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΑΙ?


""υ.γ καταβαθος χαιρομαι που ερχονται φιρμες με δοξα και τιμες. Αποκταω κινητρο και μου κανει κουκου. Το μπλε χαπακι του σουμπουτεο. Κοματακι ακριβα. Ξοδευονται οι αλλοι αλλα να ξερουν για να παρηγοριουνται οτι εγω τους αναγνωριζω την θυσια τους. Μακαρι να εχω την ευκαιρεια και το καλοκαιρι γιατι εχω εναν γερικο ιταλικο κωλο που λιγουρευομαι.""


ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ? ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ...Ο..ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΚΛΑΙΩ..
ΠΑΝΤΩς ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΙΤΑΛΟ...ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΦΤΟΚΟΤΑΔΕΣ.ΠΑΡΕ ΑΛΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙς




ΥΓ.. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΤΗς ΕΜΦΑΝΙΣΗ,ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΦΑΛΚΟΝΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΤΡΟΠΑΙΟΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
γκραν πρι και πρασινα αλογα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: