Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)

Πήγαινε κάτω 
+3
professor
stamatopoulos
adis
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Σεπ 29, 2011 11:22 pm

'''''''''''''ΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ. ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΚΕΧΡΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΤ ΠΛΕΟΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΤ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ. ΘΕΛΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΑΛΛΑ Η ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΣΤΑΤΗΣΕ ΣΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΛΑΜΠ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ; ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΓΛΥΦΕ. ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΚΕΧΡΟΕΙΔΗ ΕΛΕΓΑΝ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΤΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ Η ΛΑΘΟΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 92 ΚΑΙ ΤΟΥΣ 65 ΤΟ 25% ΗΤΑΝ ΟΛΥΜΠΙΟΙ.'''''

Βλακειες λες. Εγω μιλησα με καθαρα αγωνιστικα δεδομενα. Μονο αν βλεπεις τα λαθη βελτιωνεσαι. Κ τα παιδια εχουν ανεβει. Επισης εγραψα οτι η παρουσια της ολυμπια β ηταν παρα πολυ καλη. Αομματος εισαι? Ολα τα αλλα εχουν πολιτικη χροια , την οποια εγω δεν χρησιμοποιησα. Τελος παντων δεν εχω κεφι για κοντρες κλπ. Ειναι γνωστο οτι εισαι πολυ καλος παικτης , αλλα απο προπονητικη δεν την μυριζεις καθολου. κ μια συμβουλη: οταν ξαναπαιξετε με τον ατλα κ αυτος θα εχει ελληνικη συνθεση κ εσυ κ ο μαυρομητρος πρεπει να ξεκινατε. Αλλιως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 30, 2011 5:26 pm

The Rock έγραψε:

Βλακειες λες. Εγω μιλησα με καθαρα αγωνιστικα δεδομενα. Μονο αν βλεπεις τα λαθη βελτιωνεσαι. Κ τα παιδια εχουν ανεβει. Επισης εγραψα οτι η παρουσια της ολυμπια β ηταν παρα πολυ καλη. Αομματος εισαι? Ολα τα αλλα εχουν πολιτικη χροια , την οποια εγω δεν χρησιμοποιησα. Τελος παντων δεν εχω κεφι για κοντρες κλπ. Ειναι γνωστο οτι εισαι πολυ καλος παικτης , αλλα απο προπονητικη δεν την μυριζεις καθολου. κ μια συμβουλη: οταν ξαναπαιξετε με τον ατλα κ αυτος θα εχει ελληνικη συνθεση κ εσυ κ ο μαυρομητρος πρεπει να ξεκινατε. Αλλιως....

Bλακειες δεν λεω. Ξεκινησες με σχολια απο την προηγουμενη εβδομαδα για κλοπες τραπεζιων και σου απαντησα.
Τωρα μιλησες για κλιμα και πληρωμες που ειναι πολιτικο οπως το ονοματιζεις θεμα και απαντησα.
Το ανφαιρ σχολιο για δηθεν λουζερ κεχρικη κουλτουρα ηταν αγωνιστικο; Αν το μυριζω απο προπονητικη θα εχεις το δικαιωμα να το κρινεις οταν θα εισαι υπο τις οδηγιες μου.
Εκτος αν θεωρεις οτι καλος προπονητης ειναι αυτος που λεει κλεψτε τους μην τους δωσετε φαση καν'τε το ματς λασπη.
Εμενα το σλογκαν μου ειναι "παιξτε μπαλα" "και αντε μωρη κοταρα" και οταν ειναι να φανε την μπαλα ζηταω να γινει με σεβασμο στον αντιπαλο και το παιγνιδι. Και δεν διαλεγω να ασχοληθω να βγαλω παικτες μονο αν ειναι ταλεντα αλλα ΟΛΟΥΣ. Αυτο δεν ειναι προπονητικη; 'Η ειναι μονο παιρνω 5 παικταραδες και τους κερδιζω ολους. Γιατι τοτε ο Γκαουτσι ως προπονητης του Ατλα που τα πηρε ολα περσι ειναι ο Μουρινιο και εσυ ο κυρ Τακης.
Για να μην το κουραζουμε στο ξαναλεω αλλη μια φορα. Να τσακωνομαι δεν θελω. Αλλα αμα μου την μπει καποιος θα εισπραξει απαντηση.
Το πως θα παιξουμε με τον Ατλα ειτε με 'η χωρις ξενους το ξερουμε καλυτερα. Στο φιναλε Γιωργη εσεις περσι με πιστωτικη καρτα ΑΤΛΑΣ ΒΑΝΚ κυκλοφορουσατε εμας εφτυναν το γαλα της μανας τους να μας κερδισουν.

Παντως ευχαριστω και χαιρομαι ειλικρινα που ενδιαφερεσαι για την αγωνιστικη συνθεση της ομαδας μας. Καμια συμβουλη να μεταφερω στον Σταμυ πως να παιξει με τους Φαλκονς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 30, 2011 5:47 pm

""Γιατι τοτε ο Γκαουτσι ως προπονητης του Ατλα που τα πηρε ολα περσι ειναι ο Μουρινιο και εσυ ο κυρ Τακης.""


πσσσστ λιγα με τον κυρ τακη ε? καταρχας τον λενε ΣΕΡ ΤΑΚΗ..με αυτον εκανε ο ολυμπιακος τα μοναδικα διπλα στην ευρωπη,και επαιξε και γαμω τις μπαλες,και ελλαδα και εξω...με πατσατζογλου, στολτιδη ,και κατι αλλα κουρασμενα παλληκαρια...
μακαρι να τον ειχαμε και τωρα,με τετοιους επιθετικους και τετοιο κεντρο που εχει ο ολυμπιακος.καποιοι εχουν υπερεκτιμησει τον κολλημενο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 10:46 am

'''''''''Εκτος αν θεωρεις οτι καλος προπονητης ειναι αυτος που λεει κλεψτε τους μην τους δωσετε φαση καν'τε το ματς λασπη. '''''''''''''''

'''''''''''Στο φιναλε Γιωργη εσεις περσι με πιστωτικη καρτα ΑΤΛΑΣ ΒΑΝΚ κυκλοφορουσατε εμας εφτυναν το γαλα της μανας τους να μας κερδισουν.''''''''''''''





Βλεπω οτι επιλεγεις συνειδητα να ανεβασεις τους τονους. Επισης εισαι τουλαχιστον προκλητικος. Κακο του κεφαλιου σου αν αυτον τον δρομο διαλεγεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 6:11 pm

"λαγος τη φτερη ετριβε κακο της κεφαλης του" .. κωστακη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 01, 2011 6:14 pm

""Το πως θα παιξουμε με τον Ατλα ειτε με 'η χωρις ξενους το ξερουμε καλυτερα. Στο φιναλε Γιωργη εσεις περσι με πιστωτικη καρτα ΑΤΛΑΣ ΒΑΝΚ κυκλοφορουσατε εμας εφτυναν το γαλα της μανας τους να μας κερδισουν.""'



ααα ολα κιολα..εδω θα συμφωνησω με το φιλο μου το κωστη....φτυναμε το γαλα και το ρυζογαλο..

""ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ,ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΝΑΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΙΚΑ""

ΜΠΟΥΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 02, 2011 1:03 am

The Rock έγραψε:

Βλεπω οτι επιλεγεις συνειδητα να ανεβασεις τους τονους. Επισης εισαι τουλαχιστον προκλητικος. Κακο του κεφαλιου σου αν αυτον τον δρομο διαλεγεις.....

δεν ανεβασα κανεναν τονο εγω.
Εξεφρασα την αποψη μου για αγωνιστικα θεματα οπως ακριβως εκανες πρωτος εσυ.
Τωρα γιατι ενοχληθηκες και λες οτι ειμαι προκλητικος;
Δεν ανεφερα με ονομα καποιον συγκεκριμενα στο
'''''''''Εκτος αν θεωρεις οτι καλος προπονητης ειναι αυτος που λεει κλεψτε τους μην τους δωσετε φαση καν'τε το ματς λασπη. '''''''''''''''
Παντως κομματακι απειλητικο μου φαινεται το
Κακο του κεφαλιου σου αν αυτον τον δρομο διαλεγεις.....

αλλα δεν σου κραταω κακια.
παιζω σουμπουτεο για να διασκεδαζω και οχι για να το παιζω μουρη επειδη κουναω τον δεικτη καλυτερα απο καποιους.

υ.γ αφου σου αρεσει να υπαρχει κλιμα γιατι το παιζεις θιγμενος. Αφου συνειδητα αρχισες τζερτζελε και ηξερες εξ'αρχης οτι εγω δεν υπηρχε περιπτωση να κανω την παπια. Ας λογομαχησουμε λοιπον σαν κοκκορια και μπορουμε να λυσουμε τις διαφορες μας επι τσοχας. Που θα παει θα παιξουν φαλκονς - ολυμπια ομαδικο και θα δουμε ποσα απιδια χωραει ο σακκος. (ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙς ΓΙΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΞΙΝΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ. ΦΡΕΣΚΑ ΚΟΛΟΥΡΙΑ ΠΟΥΛΑΕΙ Ο ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 02, 2011 8:43 am

παντως κωστη αναμενονται δυνατα παιχνιδια φετος...

δεν εχεις ομως παραπονο,για ξεκινημα, χωρεσε μπολικα απιδια ο σακος ετσι?

μηπως φταιγανε τα γαλατα? χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 02, 2011 12:33 pm

Χαρα στο κουραγιο σου και εσενα ρε Δημητρη.
Μας εχει ξεσκισει η κριση και τα μετρα, η δουλεια εχει πεσει και ολοι ειναι στην πριζα.
Εσυ πως αντεχεις και εισαι μεσα στην καλη χαρα ενω εισαι εναμιση χρονο ανεργος δεν το χωραει ο νους μου.
Εγω αν ημουν στην θεση σου και με την γυναικα σου εγγυος -με το καλο να ερθει ο σεντερ φορ- δεν θα ειχα διαθεση να ασχολουμαι ολοι μερα με τα φορουμ και τα σουμπουτεα.
Τι να πω ομως; Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 02, 2011 3:39 pm

""Χαρα στο κουραγιο σου και εσενα ρε Δημητρη.
Μας εχει ξεσκισει η κριση και τα μετρα, η δουλεια εχει πεσει και ολοι ειναι στην πριζα.
Εσυ πως αντεχεις και εισαι μεσα στην καλη χαρα ενω εισαι εναμιση χρονο ανεργος δεν το χωραει ο νους μου.
Εγω αν ημουν στην θεση σου και με την γυναικα σου εγγυος -με το καλο να ερθει ο σεντερ φορ- δεν θα ειχα διαθεση να ασχολουμαι ολοι μερα με τα φορουμ και τα σουμπουτεα.
Τι να πω ομως; Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου."""


αφου το ξερεις το στυλ μου ρε κωστα..ολο πλακα κανω και χαβαλε..και σιγα μη στεναχωρηθω που ειμαι ανεργος..απο 16 χρονων δουλευω ,τι μη δε ξαναβρω δουλεια?μεχρι να πεθανουμε θα δουλευουμε..
εξαλου γνωριζεις οτι εχω κιαλλα ενδιαφεροντα,παιζω και μουσικη,και κατασκευαζω και ερασιτεχνικα, μουσικα οργανα.εχω ενα χωρο στη μανα μου με ολα τα εργαλεια,σεταρω ολες τις ηλεκτρικες,και δικες μου και αλλων,και εδω και 1 εξαμηνο παλευω να φτιαξω ενα μπουζουκι..βεβαια εχω φαει ατελειωτες ωρες σε βιντεο,διαβασμα,και τεχνικες σηζητησεις για κατασκευες διοτι στην ελλαδα δεν υπαρχει σχολη κατασκευης οργανων..ειναι κλειστο κυκλωμα...
οταν δουλευεις και τρεχεις σα μαλακας ολη μερα,ποσος χρονος σου μενει για να κανεις πραγματα που σε ευχαριστουν?
οι μηνες που ειμαι ανεργος ειναι οι καλυτεροι που εχω περασει στη ζωη μου απο θεμα ορεξης,χρονου,χαβαλε,προσωπικων ενδιαφεροντων,και χρονου με τη μικρη αφου την εχω πολλες ωρες μαζι μου...
επρεπε να εχω ομως 1000 ε, παγιο, εισοδημα το μηνα ,και θα σου ελεγα εγω αν ξαναδουλευα..οχι σα κατι μαλακες που βγαζουν διπλα και τριπλα και στο τελος τα τρωνε αλλοι...

η ζωη θελει καλοπεραση,ενδιαφεροντα ,και ελευθερο χρονο βρεεεεεεεε!!!!!

αντε με αγχωσες με τις δουλειες σου ,και παω να δω τον ολυμπιακο τωρα...

παιζουμε με τις μαυροφορες απο το βορρα....λες να ειναι ο ατλας? γαμηστε τους αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ..σημερα φοραω εγω κοκκινα..ολεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)   INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 02, 2011 4:06 pm

""Εγω αν ημουν στην θεση σου και με την γυναικα σου εγγυος -με το καλο να ερθει ο σεντερ φορ- δεν θα ειχα διαθεση να ασχολουμαι ολοι μερα με τα φορουμ και τα σουμπουτεα.
Τι να πω ομως; Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου."""


εξαλου εσυ εχεις δικια σου δουλεια.δικο σου ταξι..οτι και να γινει ενα μεροκαματο θα το πας σπιτι.και εισαι και κυριος του εαυτου σου,χωρις να δουλευεις για το καθε μαλακα...
στις δουλειες εξω ουτε 700ε δε περνεις τωρα,και τρεχεις και ολη μερα για αλλους..

ασε που οτι ωρα θες,παρκαρεις και δεξια,τρως και μια τουλουμπα,ανοιγεις και το λαπτοπ,και στελνεις και κανενα μηνηματακι στη φιστφ.....χαχαχαχααχαχααχααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ψεμματα λεω?

εγω παντως στη θεση σου θα ειχα μια γραμματεα για συνοδηγο,να μου δαχτυλογραφει τα μηνηματα,να παιρνει και την εισπραξη απο τους πελατες..και το navigator αντι για τους δρομους θα εδειχνε μονιμα την ιστοσελιδα της φιστφ....και το subbuteoforum...axaxaxaxaxaaaaaxaaaaaaaxx

να μη χανω και χρονο...

τι λες με προσλαμβανεις? και οταν κουραζεσαι θα κανουμε σκατζα βαρδεια,θα οδηγαω εγω και θα στελενεις μηνηματα εσυ..αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..

και αν κανουμε βραδινες κουρσες που θα κοιμουνται ολοι δεν πειραζει,,θα γραφουμε ο ενας στον αλλο και θα τα βλεπουν το πρωι που θα μπαινουν στα σαιτ....αχαχαχαχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχαχαχαχ

μπορουμε να εχουμε και ενα τραπεζι ,,μισο ομως με ενα τερμα,στο πορτ μπαγκαζ,και στη πιατσα να κανουμε και προπονηση στα σουτ...χαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα


χριστιναααααααα βρηκα δουλεια,με το κεχρη!!!!!! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
INTERNATIONAL OPEN PIREUS 24,25/09/2011(1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» INTERNATIONAL OPEN MILANO 10&11 / 12 / 2011
» SubbiNews.gr - 2o International Open 2010-2011
» International Open of Athens - Results
» 2/3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ GP & INTERNATIONAL OPEN MALTA
» SubbiNews.gr - 1o International Satellite 2010-2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: