Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 O ΠΡΟΦΗΤΗΣ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 4:56 pm

""δεν κανεις καμια ποδοσφαιρικη αναλυση που εισαι ολα τα λεφτα οπως μας ελεγε συμπαικτης σου εχθες.""


ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΑ..ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΜΕΣΑ Η ΜΠΑΛΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΜΙΧΛΗ!!!!


""υ.γ τα μεταλεια των σατελαιτ τα κατακτουν οι ιδιοι οι συμπαικτες μου και εγω.
ποσα δευτερολεπτα συμμετοχη ειχες συνολικα στο πρωταθλημα; στο κυπελο; στο ευρωπαικο; στο γκραν πρι; μονο στο σατελαιτ μπορει να επαιξες."'


ΟΝΤΩΣ ΣΤΟ ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΕΠΑΙΞΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ...ΞΕΧΑΣΑ ,ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ....ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΥΣ...

ΣΤΟ ΓΡΑΝΠΡΙ ΕΠΑΙΞΑ ΣΕ ΟΛΑ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ..

ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΕΠΑΙΞΑ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΠΑΞΙΩΝΕΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΚΟΥΝΙΟΣΟΥΝ Π[ΟΥ ΗΡΘΕΣ...ΤΕΤΑΡΤΟΣ....

ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΗΜΕΡΩΤΟ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ...ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΕΡΧΕΣΑΙ..



""Δεν λεω καλη η πλακα να με αποκαλεις παρολιγον παγκοσμιο αλλα εσυ θα παρεξηγηθεις αμα σε πω παρολιγον παικτη; ""'


ΕΓΩ ΔΕ ΠΑΡΕΞΗΓΙΕΜΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΙΟΙΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Η ΟΜΑΔΑ..
ΕΣΥ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥς ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΟΠΩς ΘΕΛΕΙς..ΟΥΤΕ "ΠΑΡΟΛΙΓΟ" ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ "ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ"...ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΩΣΤΕ......


"αντε ποτε με το καλο το Χριστινακι; να ασχοληθεις λιγο με το μωρο να σταματησω να απαντω σε ιστοριες για αγριους.""'


ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ..ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ...
ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝΕ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΣΟΥ? ΕΔΩ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΕ?
ΑΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΑΝ ΔΙΝΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΑΟΥΤ ΑΝΑΠΟΔΑ ΘΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΑΓΑΝΕ ΑΜΕΣΩΣ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΟΥΝΕ ΛΙΓΟ ΧΑΡΑ....

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!!





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 9:20 pm

να σου ζησει και να μοιασει στην μανα της.
τις καλυτερες ευχες δινω με καθε ειλικρινεια οπως βλεπεις.

υ.γ το γιουροπα καπ εγω ξεκινησα να το ζηταω προ τριετιας να θεσπιστει ως διοργανωση και δεν το απαξιωσα ποτε. Απλως και περσι και φετος το επιπεδο σε συγκριση με το τσαμπιονς ληγκ ηταν χαμηλο.

Εμεις ηρθαμε 4οι στο ελληνικο πρωταθλημα και 4οι στο γιουροπα. Δεν στεκει. Περσι στο νοκ αουτ η υπερβαση ηταν πιο ευκολη. Στο "ολοι με ολους" ειναι δυσκολο να επιβληθεις βαθμολογικα επι δυνατοτερων αντιπαλων.

Για μενα η 4η θεση ειναι επιτυχια. Βαλαμε κατω μας ομαδες που ηρθαν ως φαβορι και με βαρια φανελα χανοντας μονο απο τους ιταλους. Καναμε και ροτεησον με 8 ατομα παρακαλω. Αν ειχαμε μπαντζετ χιλιαδων ευρω μεταγραφες εμπειρους και καθιερωμενους παικτες και ειχαμε κατεβει σε σωρεια διεθνων τουρνουα αποκομιζοντας πολλες επιπλεον παραστασεις η μη κατακτηση της πρωτης θεσης θα θεωρειτο αποτυχια.
Αλλα η 4η με τους ανθρωπους που ξεκινησες προ πενταετια το δρομολογιο ειναι επιτυχια.
Στο μυαλο η 1η θεση ειναι καλυτερη στην καρδια η 4η πιο γλυκεια.

Και αν δεν το καταλαβεις αντε ρωτα τον προεδρο σου σε ποια κατακτηση πρωταθληματος ομαδικου εκλαψε. Τοτε ή τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 4:53 pm

""να σου ζησει και να μοιασει στην μανα της."'

ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΙΑΣΕΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ..ΤΗΣ !!!!! ΑΓΟΡΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΠΑΝΤΩΣ....



""Και αν δεν το καταλαβεις αντε ρωτα τον προεδρο σου σε ποια κατακτηση πρωταθληματος ομαδικου εκλαψε. Τοτε ή τωρα.""'


ΕΚΛΑΨΕ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΤΖΙΠΑΚΙ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΣΤΗ ΡΑΜΠΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ.ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΓΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΗΦΟΡΟ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Δεκ 03, 2011 7:39 am

Ρε μαλακα γιο εκανες;

αντε να ζου ζησει να τον καμαρωσεις σεντερ φορ στον θρυλο.

Αντε κομματια να γινει, και να σου μοιασει...(αρκει να ειναι λιγο πιο ομορφος πιο τριχωτος και πιο εξυπνος). Το μονο που ειμαι βεβαιος ειναι οτι θα γινει καλυτερος σουμπουτειστας (χειροτερος απο σενα δεν γινεται...)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Σαβ Δεκ 03, 2011 7:46 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Δεκ 03, 2011 7:44 am

stamatopoulos έγραψε:

ΕΚΛΑΨΕ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΤΖΙΠΑΚΙ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΣΤΗ ΡΑΜΠΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ.ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΓΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΗΦΟΡΟ!!!!!!

εκει δεν θα εκλαψε αλλα θα εκλασε. Θα του εφυγε ο κωλος να το τραβηξει γιατι δεν ειναι τζιπακι αλλα τζιπουρα. Παντως εχουν ανακαλυφθει πολλα χρονια τωρα οι ακροδεκτες, πες του, για επανεκκινηση μπαταριας.
Παντως εγω περιμενα να το αφησει εκει και να παει να αγορασει καινουριο...σιγα μην τραβιοταν για ενα αμαξι.
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ Δεκ 03, 2011 5:41 pm

""Ρε μαλακα γιο εκανες;

αντε να ζου ζησει να τον καμαρωσεις σεντερ φορ στον θρυλο.""



ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΣΤΟΠΕΡ,ΑΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΠΑΛΑ...ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΘΡΥΛΟ..ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΘΙΕΡΩΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΙΤΣΑ!!!!


""Αντε κομματια να γινει, και να σου μοιασει...(αρκει να ειναι λιγο πιο ομορφος πιο τριχωτος και πιο εξυπνος). Το μονο που ειμαι βεβαιος ειναι οτι θα γινει καλυτερος σουμπουτειστας (χειροτερος απο σενα δεν γινεται...)"'


ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΧΩΤΟΣ ΡΕ...ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΑ!!!!
ΘΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΕΙΣ ΣΤΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ...ΝΑ ΤΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΞΥΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΑΣΗ,ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ....


""Παντως εχουν ανακαλυφθει πολλα χρονια τωρα οι ακροδεκτες, πες του, για επανεκκινηση μπαταριας.""


ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ Ε? ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟΣ,ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!



""Παντως εγω περιμενα να το αφησει εκει και να παει να αγορασει καινουριο...σιγα μην τραβιοταν για ενα αμαξι."''


ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!
ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΕΝΖΙΝΗ




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 9:43 pm

συγχαρητηρια στο φιλικα προσκειμενο σωματειο,με τα κιτρινομαυρα και το δικεφαλο αετο...
εκανε τη δουλεια του αψογα,και το εργο μας πιο ευκολο...

ο ακατονομαστος πελατης μας ,μετα τη συνεχιση των εντυπωσιακων εμφανισεων του,συνεχιζει τις διαμαρτυριες για την εις βαρος του διαιτησια..ΣΤΙΣ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ...
και μπουλντοζα να ηταν ο γιωργεας δεν θα τον σηκωνε,και δεν θα τον πεταγε ετσι το χριστοδουλοπουλο.παρολιγο να βρεθει με το κεφαλι αναποδα απο την κολοτουμπα!!!!!!
γιαυτο εβαλε αλλαγη τον καραγκουνη,επειδη ξερει καλυτερα το τσαμικο,αλλα δεν προλαβε..ειχε πιπιλα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 10:37 pm

παντως την καλυτερη δηλωση την εκανε ο λαζαρος...οχι ο παπακωνσταντινου στο σουμπουτεο,αλλα ο χριστοδουλοπουλος της πρασινης κουνελας!!!!
θυμηθηκε σημερα οτι την προηγουμενη εβδομαδα τους εδωσαν καλπικο πεναλτυ..την προηγουμενη εβδομαδα που ηταν? αλλος το κερδισε?
επισης υπαρχει και κατεστειμμενο,και παλευουν τα πρασινα αγορια,με ολους τους κακους....βρε τα κακομοιρα....το οτι σουταρε το πεναλτυ με το μιτο και εκανε μαγκα το χαλκια το συνταξιουχο,το κατεστειμενο φταιει? και το οτι λειπει ο λετο που ειναι η μιση ομαδα.παλι το κατεστειμενο φταιει...
σα δε ντρεπονται λιγο ,βγαινουν και οι τσουρουκαδες και κλαψουριζουν...εαν κερδισει ο βαζελος το ντερμπυ δεν θα εχει κατεστειμενο? θα ειναι ολα ομορφα...
εμ καλα τα ειπε ο βλαχος(οχι ο ανεστης βλαχος) στα αθλητικα οτι ειναι ανυπαρκτοι και το πρωταθλημα τελειωσε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O ΠΡΟΦΗΤΗΣ   O ΠΡΟΦΗΤΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 4:38 pm

τελικα το ματς ποσο ηρθε χτες? εληξε η θα συνεχιστει την αλλη βδομαδα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
O ΠΡΟΦΗΤΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: