Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

Πήγαινε κάτω 
+4
stamatopoulos
georgy
professor
adis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 8:21 am

ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ αντι να ασχοληθεις με την ομαδα σου και τους παιχτες σου(,που νοιαζεσαι τοσο οσο λες) ασχολεισαι και ειρωνευσαι τον ατλα.μια ομαδα με τα δυο τριτα πανω απο το 100, αυγουστο μηνα,παιχτες σε διακοπες η οικογενειαρχες γιατι δε συμετειχαν,η αν ειχανε λεφτα οπως το παλερμο.
εσυ οταν λειπεις,η καποιος σου φταιει,η δεν εχεις λεφτα ειναι καλα..
ΚΑΤΑΝΤΗΣΕς ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕς να πανηγυριζεις τα σατελαιτ και χωρις να αγωνιζεσαι κιολας,με τον ιδρωτα αλλων.μην ειρωνευσαι ,και να κανεις και μαθηματα ιθικης μετα.
σα να βγω εγω να ειρωνευτω τους FALKONS με τουλαχιστον 6 παιχτες ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΒΕΛΗΝΝΕΚΟΥΣ οτι δεν επαιξαν τελικο.θα με περασουν για σχιζοφρενη..η να λεω οτι ο μπεης ο πλυτας ο ντακκας ο πρατσουδης ο παπακωνσταντινου κ.λ.π ειναι αυτοι που ειναι ,με τσαμπα ταξιδια,με κλικες,και επειδη απαγορευουν σε αλλους να παιζουν.
ειναι ντροπη να τα λες αυτα και μετα να μου λες για την ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΤΑΞΙΤΖΙΔΩΝ.
κανε καμια ανταποκριση απο τα φορουμ και ασε τον ατλα...ειπαμε θα βλεπεις για καιρο ΜΑΥΡΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟΥς ΕΦΙΑΛΤΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 8:56 am

ουτε σε ειδα φιλε κεχρη να κανεις τον ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗ ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΑΠ ΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ (ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩς) οταν επαιζε τελικο ο μπεης με τον κουτη, η ο λαζαρος με το καψαμπελη.αλλα μαλλον θα παιζανε μονοι τους γιατι τους αλλους τους εδιωξαν..ουτε σε ειδα να πεις τιποτε ,για το πως σφυριξα τον ημιτελικο..αν ηταν ομως κανενα ΚΟΡΝΕΡ αναποδα,η κανενα ΑΡΑΟΥΤ στη σεντρα,ηξερες να το θυμασαι 10 χρονια και να το λες..
η αν ο αντιπαλλος σου κανει το "κουνελακι" και εκμεταλλευεται το διαιτητη,ειναι κακος επειδη εισαι εσυ ο θιγμενος..οι αλλοι θιγμενοι ομως ειναι τραμπουκοι
ελα να παιξεις φετος και θα σε σφυραω μονο εγω φιλαρακι. ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 9:05 am

Ο ΠΡΟΕΔΡΟς υστερα απο συμβουλιο αποφασισε...πριν απο καθε ταξιδι θα ρωταμε τον κυριο κεχρη..ολες οι ομαδες και ολοι οι παιχτες.επειδη εχει γινει και στο παρελθον..οποια ομαδα η παιχτης δε συμμετεχει σε τουρνουα,δεχεται ειρωνεια.
Οποια ομαδα η παιχτης συμμετεχει σε τουρνουα ειναι κλικαδορος ,τσαμπατζης,και του χαριζονται οι ποντοι..οποτε απο εδω και στο εξης ο κυριος ΚΕΧΡΗς θα αποφασιζει ποιοι,που,και σε ποια τουρνουα θα συμμετεχουν!!!!εκτος ΑΠΟ ΠΡΟΕΔΡΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς,ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΟς,ΕΚΛΕΚΤΟΡΑς(με 2 εθνοσημα στη φανελα)ΡΕΠΟΡΤΕΡ,,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ....ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ...στις τσεπες, τα ταξιδια,και τις συμμετοχες των παιχτων
ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oldsubbuteo

oldsubbuteo


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2011

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 2:37 pm

Να ρωτήσω κάτι?Πόσο άπειρος είναι ένας διαιτητής όταν κατεβαίνει στα τουρνουά απο την περίοδο της Θ. Γεωμέτρου στο Νέο Κόσμο και βρισκόμενος πίσω απο την πλάτη εύσομου παίκτη δεν βλέπει οτι η μπάλα βρήκε οριακά τα χεράκια του τερματοφύλακα και δίνει ανάποδα το αράουτ με τη μπάλα να καταλήγει σχεδόν στο κέντρο μετά την εν λόγω απόκρουση?Θα απαντήσω εγώ.Είναι άπειρος γιατί αμέσως μετά και μετά την διαφωνία των αντιπάλων και τον ένα να αποκαλεί τον άλλο κουνελάκι δεν του βγάζει κάρτα και στη συνέχεια δεν γράφει στο φύλλο αγώνος το χάος που προκλήθηκε μετά απο αυτό απο μη εμπλεκωμένους στον αγώνα κάνοντας τη συνέχεια του ημιχρόνου να μοιάζει με οίκο ανοχής,συγγνώμη,μπουρδέλο ήθελα να πώ.Αυτά επειδή είναι η τρίτη φορά που διαβάζω εδω μέσα για την απειρία μου στο συγκεκριμένο μάτς.Φίλε Μήτσο σε παρακαλώ μη γράφεις σε αυτό το προσβλητικό ύφος ακόμα και αν απευθήνεσαι σε έναν άνθρωπο που προσβάλει με τα γραφώμενα του τόσο καιρό εκείνους που δε μπαίνουν στη διαδικασία να του απαντήσουν μέσα στο φόρουμ.Mου είστε οι περισσότεροι στο χώρο του ελληνικού subbuteo αξιαγάπητοι, καλοί οικογενειάρχες(να μου φιλήσεις τη Μαριέττα,γιατι οταν τη φίλησα εγώ τη τσιμπήσαν τα μούσια)και δεν σας ταιριάζει να ανταλάσεται τέτοιες αντεγκλίσεις εδω μέσα.Παραπονιέμαι γιατί κανείς δεν ανέφερε ούτε στο ομόνυμο θέμα τις γυναικείες κερκίδες εμού και του Σταματόπουλου στη Λάρισσα,δίνω τεράστιο respeact στον Εύρη για τη δουλειά που κάνει στη πόλη του και σε όσους ταξίδεψαν ως τον κάμπο για να παίξουν subbuteo,αλλά και στους ντόπιους παίκτες που ήταν πολύ φιλόξενοι.Αφήστε τα μίση και ποιάστε ... τα πανάκια σας να γυαλίσετε.'Ακη περαστικάάάάά(το σημαντικότερο θέμα κατ' εμέ αυτη τη στιγμή που πρέπει σύσωμη η ελληνική subbuteική κοινότητα να εύχεται αυτή τη στιγμή).
Υ.Γ.:Πλερώνω σε όποιον μου στείλει με pm το e-mail του καραφλού rastafari φίλου μου Πετρονικολού.
Σας αγαπώ όλους(κι ας μη τα έχω με όλους καλά),Flaco a.k.a. Θανάσης Γιαγλής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 5:02 pm

EXEIΣ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ ΘΑΝΑΣΗ..αλλα αν ειπα 2-3 κοσμητικα ηταν διοτι αυτος ειρωνευτηκε ,και απαξιωσε καποιους παιχτες.εξαλλου με το κεχρη αν εξαιρεσεις τις διαφωνιες μας,γνωριζομαστε χρονια ,και δεν τρεχει και τιποτε για μερικα "γαλλικα"..οφειλω παντως να ζητησω συγνωμη..επισης θελω να σου ζητησω συγνωμη διοτι,απο κεκτειμενη ταχυτητα ,αναφερα μονο για τη γυναικα και τη κορη μου,και ξεχασα να αναφερω και την κοπελα σου..ηταν και εκεινη εκει για να σου συμπαρασταθει...ειχαμε και εξεδρα ΚΥΡΙΕ ΚΕΧΡΗ απο τα καγκελα.ετοιμες να μπουκαρουν μεσα ηταν!!!! αυτο ειναι το σουμπουτεο φιλε θαναση και δεν χρειαζεται να απολογεισαι ενα αναποδο αραουτ..υπαρχουν αλλοι που εχουν κανει ΖΩΓΡΑΦΙΕς ΚΑΙ ΟΡΓΙΑ στο χωρο και περνανε στα ψιλα!!!!ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΕΔΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕς ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 6:16 pm

ειπα στο ΠΡΟΕΔΡΟ οτι θα παω για καφε στην αμφικλεια..μου ειπε επειδη ειναι εκτος αθηνων διασκεδαση,αρα "εκτος εδρας" ,να ρωτησω το ΚΕΧΡΗ αν με αφηνει .παντως τον καφε θα τον πληρωσω .ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 6:49 pm

ΝΑΙ ,ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕ ΝΑ ΣΕ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!
Α ΡΕ ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 7:09 pm

εγω θα ρωτησω το φιλο μου το ΚΕΧΡΗ και μετα θα παω.να μη πιω ουτε ενα καφε ρε φιλαρακι εμετικε? αμαρτιες μπορει να πληρωνει οπως λες,αλλα για τουρνουα δεν πληρωνει αφου δεν ερχεται!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΝΤΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΛΑΨΙΜΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 7:14 pm

ΠΑΝΤΩΣ εαν ηξερα απο πριν οτι το τουρνουα στη λαρισσα θα γινοταν στο πρωην εξοχικο του ΑΒΕΡΩΦ ,και οτι το βραδυ το στοιχιωνουν ΜΑΥΡΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ δεν θα πηγαινα παιδια!!! τα φοβαμαι κατι τετοια εγω.....ΕΥΡΙ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 8:46 pm

Σταματοπουλε
ΝΑΙ

Θαναση απειρος δεν ειναι ο διαιτητης που δεν βλεπει ενα αραουτ.
Απειρος ειναι αυτος που καθεται σε λαθος σημειο και χανει τις φασεις και αυτος που δεν καταλαβαινει ακομα και αν δεν το εχει δει -γιατι γυρναει ασκοπα γυρω απο το τραπεζι- οτι ο ενας παικτης εχει κανει παραβαση.
Και θα στο πω αλλη μια φορα Θαναση και ελπιζω να το καταλαβεις. Και λαθος που εκανες δεν σου διαμαρτυρηθηκα ουτε σου ειπα κουβεντα ουτε θεωρω κακο πραγμα την απειρια.
Τον αντιπαλο ειπα κουνελακι που εκανε το κουνελι δυο φορες και δεν επαιξε φαιρ πλεη.

Και αν θεωρεις οτι εκανες λαθος που δεν μου εβγαλες καρτα για το κουνελακι εχεις δικιο. Αλλα μετα που εγινε ροντεο οπως λες, και δεν εγινε απο μενα γιατι παλι δεν εβγαλες καρτες; ε;

Και αν θεωρεις οτι προσβαλλεσαι οταν σε αποκαλουν απειρο, τι θελεις να σε πουμε εμπειρο;

Αμα θελετε γλυψιμο αλλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oldsubbuteo

oldsubbuteo


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2011

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 12:02 am

Νομίζω οτι ξέρεις πολύ καλά ελληνικά για να διαβάσεις και για το χάος που έγραψα οτι προκλήθηκε στη συνέχεια απο μη εμπλεκόμενους στον αγώνα.Εσύ που γνωρίζεις τόόόόόόσο τους κανονισμούς για πες μου,έχει το δικαίωμα να βγάλει ο διαιτητής κάρτα στη γραμματεία???????????Σε παρακαλώ λοιπόν να ξαναδιαβάσεις καλύτερα τι γράφω.Και θα σου απευθήνω και δημόσια μια ερώτηση που σου έκανα κάποια στιγμή στο τηλέφωνο.Και αυτό επειδή για μένα που ξέρεις πάνω κατω τα πιστεύω μου,είναι τεράστια προσβολή να αφήνεις υπονοούμενα ότι προσπαθώ να γλείψω κάποιον.Λοιπόν με όλο το σεβασμό στη προσφορά σου στο ελληνικό subbuteo και στην ηλικία σου(αλλά κυρίως στους αναγνώστες),πόσο μαλάκας είσαι τελικά ή μάλλον πόσο μπορείς να γίνεις? Δε νομίζω ότι έχω δώσει ποτε το δικαίωμα ,με τη συμπεριφορά μου στα τουρνουά σε κανένα να με προσβάλει και δεν θα το δώσω ούτε και σε εσένα.Θεωρώ τελείως απρόσωπη τη διαδυκτιακή επικοινωνία,αλλά καλύτερα έτσι,επειδή ειναι κατ΄εμέ υπέρτατη φλωριά το να βρίζεις και να προσβάλεις μέσα απο ένα forum,πράγμα που κατ'ιδίαν θα με έκανε να φερθώ πολύ αλήτικα.Δε σε τιμά σαν άντρα να γράφεις εδω μέσα του κόσμου τις μαλακίες για όποιον σου θυμίζει τα γεγονότα ως έχουν ή διαφωνεί μαζί σου και μόλις βρεθεί κάποιος να σου χώσει μερικά francais για αυτά που λές, εσύ να ζητάς να το κόψει εκεί γιατι προσβάλεσαι.Κάποτε έπεισες μερικούς εραστές της τσόχας για το δίκιο σου στις περιβόητες εκλογές(μεταξύ αυτών και εμένα).Με την εν γένει συμπεριφορά σου εύχομαι να μην καταντήσεις εχθρός με όποιον ψεκάζει με colonil(οπως λέμε με όποιον φοράει παντελόνια).Κι αν αναρωτιέσαι γιατί έχει αλλάξει η στάση μου απεναντί σου μη σπάς το κεφάλι σου.Είναι απλό.Η αξιοπρέπειά μου εξαγοράστηκε απο μια δωδεκάδα καπάκια extreme και απο μια δανεική ομάδα στο satelite.Καληνύχτα........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 1:02 am

Θαναση αν δεν καταλαβαινεις μην ξανοιγεσαι.
Δεν μπορουσες να βγαλεις κοκκινη καρτα στην γραμματεια; Και λες οτι φταιω εγω;
και εγω που νομιζα οτι ηταν αθλητης δηλωμενος στο φυλλο αγωνα...
δηλαδη για σενα επειδη ηταν γραμματεια εχει αφεση αμαρτιων ή ασυλια;

Πες μου που και δειξε μου που προσεβαλλα καποιον εδω μεσα στο φορουμ.
Κανε κοπυ πειστ και δειξτο μου.
Το μαλακας εσυ το χρησιμοποιησες.
Που σε προσεβαλλα; στο απειρος;
Δεν με ενδιαφερει αν αλλαξες σταση γιατι δεν με ενδιαφερει η πολιτικη πλεον. Αν θεωρεις οτι σε κοροιδεψα και σου ειπα ψεματα συγνωμη. Αλλα εμενα η συνειδηση μου ειναι καθαρη.

στην ελληνικη γλωσσα η παθητικη φωνη με την ενεργητικη φωνη εχει μια διαφορα. Δεν ειπα οτι γλυφεις αλλα αν θελεις γλυψιμο.

Αλλα διαβαζετε αλλα γραφουμε.

ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΛΙΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΟΣ ΚΟΙΝΟΥ ΜΑΣ ΦΙΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΗ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΟΥ;
ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΕΣ;
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ.

Υ.Γ το κολονιλ που ανεφερες το εφερε πρωτος στην ελλαδα ο τακης ο χαρατσης που θα γνωρισες στην λαρισα. Συμμαθητης μου. πηγε στην αγγλια και το εμαθε.
Στην αρχη ειπαμε να το κρατησουμε κρυφο μεταξυ μας το κλαμπ. Μεχρι που αρχισαν να μας κλεβουν τα πανακια. Και τοτε εγω το διερρευσα. Δεν ηθελα να λενε οτι κερδιζουμε επειδη εχουμε καλυτερο γιαλυστικο.
Το ιδιο με τις βασεις. Ο Δραζινακης ανακαλυψε τον τροπο να τις χαμηλωνει και να τις πλαταινει και εγω εγινα εξπερ και εφτιαχνα σε ολους.

Το αν με τιμα σαν αντρα η συμπεριφορα μου ασε να το κρινω εγω. Εσενα αν δεν σου αρεσει μην με συναναστρεφεσαι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 5:01 am

Και επειδη εγραψες για γεγονοτα και διαφωνιες αμα βρεις χρονο παμε μια βολτα σημερα κιολας αν γουσταρεις στον κοινο γνωστο μας να σου θυμισει ποιος και πως του το εκοψε.

Ακου λεει δεν σε τιμα σαν αντρα...

Κανε οικογενεια μεγαλωσε δυο παιδια και τοτε κρινε ποιος ειναι αντρας και ποιος οχι. Εκτος αν αντρες ειναι μαγκες οι τσαμπουκαδες και οχι αυτοι που ειναι ενταξει στις υποχρεωσεις τους στην οικογενεια και στην κοινωνια.

Θιχτηκε που τον ειπαμε απειρο διαιτητη αλλα τι να κανει το καημενο το παλληκαρι που δεν μπορουσε να ριξει βαση κανονισμων καρτα στην γραμματεια.

Αντε να δω, περιμενω πως και πως τα κοπυ πεηστ που βριζω και προσβαλλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 5:42 am

συγνωμη ρε κωστα για να καταλαβω κατι..ρωτας το θαναση αν εχεις προσβαλει ποτε κανενα?εγω μπηκα στο φορουμ να γραφουμε σουμπουτεικα και να κανουμε πλακα,και σε 1 μηνα καταφερες να σου γραψω 100 μηνηματα..εαν για σενα οΙ ΕΥΓΕΝΙΚΕς ΣΠΟΝΤΕς,ΤΑ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ,ΚΑΙ Η ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ,ειναι λογικη,για καποιους δεν ειναι..σου λεμε για την εθνικη και ΕΥΓΕΝΙΚΑ μας βγαζεις τραμπουκους ,οτι βαραμε 14χρονα.σου λεμε για τον ατλα ,και ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΑΠΑΞΙΩΝΕΙς ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΑΤΟΥς ελληνες παιχτες και εμεσα τους αποκαλεις,ΚΛΙΚΑΔΟΡΟΥς,ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑΞΙΔΕΥΤΕς ΚΑΙ ΜΑΓΚΕς..1 ΜΗΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙς τον οποιδηποτε δεν μπορεσε να παιξει εθνικη,λογω ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΥ προβληματος ,και εσυ θιγεσαι οταν σου κανω πλακα για το ταξι.θελοντας να βαλεις στη πριζα κιαλλους,οτι δηθεν ειρωνευομαι τους ταξιτζηδες και τις οικογενειες τους..η θιγεσαι επειδη ειπα για το καβλι του γκαουτσι(στο οποιο ζητησα και συγνωμη).νομιζω οτι ολη σου η συμπεριφορα ,και οι απαντησεις σου ΟΤΑΝ ΣΕ ΣΤΡΙΜΩΧΝΟΥΝ η οταν δε σε συμφερει για ΚΟΠΥΠΕΙΣΤ ειναι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 5:59 am

μιλαμε για την εθνικη την οποια απαρτιζουν τουλαχιστον 12 παιχτες ατομικο και βετερανων,αρκετοι απο αυτους οικογενειαρχες,και εισαι μεσα στην ειρωνεια για τη τσεπη τους 1 μηνα.εμενα δε με πειραζει ουτες η πλακα ουτε η ειρωνεια.καποιον ομως μπορει να τον προσβαλει..οπως προσβληθηκες εσυ,οταν υπεθεσες οτι σου εθιξα τον κλαδο..μιλαμε για το σατελιτε μου κανεις πλακα ,και ειρωνεια,και παλι το δεχομαι..και μετα το γυρνας σε τσαμπα μαγκες,παιχτες που παιρνουν ποντους απο τα ταξιδια,και κουνελακια..και μετα προσβαλεσαι για το καβλι του γκαουτσι,και οτι δεν ειχες λεφτα να ερθεις στη λαρισσα ,ενω εμεις ειχαμε...καλη η πλακα και η ειρωνια αλλα να τη δεχεσαι και συ.οπως και τα ευγενικα υπονουμενα ,και οι κατηγοριες και οι ΟΜΟΡΦΙΕς που ξεστομιζεις..οτι θες να το λες προσωπικα,και σε οσους μπορουν να απαντησουν.ΔΙΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑς ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΟΥ ετσι που πας να το παιξεις.αυτοι που διαβαζουν δεν ειναι καθυστερημενοι.ξερουν τι λες,και για ποιον το λες,και τι προσπαθεις να κανεις
μη νομιζεις κιολας οτι οι βαθυστοχαστες σοφιες σου ειναι ,ΠΑΝΤΟΤΕ ΟΜΟΡΦΙΕΣ!!!!
ΛΟΙΠΟΝ απο μερους μου η πλακα δεκτη και...ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 6:18 am

Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ¨...απο τη νεα σαιζον θα ισχυει ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΚΕΧΡΗ ,κατι σα το νομο του μερφυ..οποιος δε συμφωνει μαζι του,θα διαγραφεται απο τους πινακες του λαντερ!!!!
επισης θα ελεγχονται ολα τα ΠΑΝΑΚΙΑ μεχρις οτου βρεθουν τα κλεμμενα με το COLLONIL..ειναι αδικο ,και απαραδεκτο καποια παιχτακια να τρεχουν ΓΡΥΓΟΡΟΤΕΡΑ την αποσταση των 20cm ανα τεταρτημοριο!!!!
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ..το δικο μου εχει collobarin πειραζει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 9:09 am

σταματοπουλε
ΝΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oldsubbuteo

oldsubbuteo


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2011

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 9:33 am

''Δε σε τιμά σαν άντρα να γράφεις εδω μέσα του κόσμου τις μαλακίες για όποιον σου θυμίζει τα γεγονότα ως έχουν ή διαφωνεί μαζί σου και μόλις βρεθεί κάποιος να σου χώσει μερικά francais για αυτά που λές, εσύ να ζητάς να το κόψει εκεί γιατι προσβάλεσαι''.Απο αυτη μου τη φράση ο Κεχρής θίχτηκε νομίζοντας οτι έθιξα τον αντρισμό του.Ζητώ συγγνώμη γιατι δεν είχα τέτοιο σκοπό.Επίσης με θεωρεί κότα επειδή δεν κατονομάζω δημόσια ποιο μέλος της γραμματείας του όρμηξε μόλις αποκάλεσε τον Εύρη ''κουνελάκι'' στο μάτς που είμουν διαιτητής.Μάλλον αυτο το forum πρέπει να το διαβάζουν εκατομμύρια αναγνώστες και όχι ενα μικρό ποσοστό των περίπου 100 νοματέων που ασχολούνται ακόμα με το subbuteo εκ των οποίων η πλειονότητα βρισκόταν προφανώς μπροστά στο περιστατικό.Θα κρατήσω το σασπένς αμοίωτο και δεν θα σας πω ποιός ήταν.Φοβάμαι τόσο πολύ,επειδή δέχομαι απειλές για την ακεραιότητα του στομαχιού μου που κοντεύει να σπάσει απο τα γέλια.Δεν είχα σκοπό να χαλάσω το βράδυ κανενός,πόσο μάλιστα ενός ανθρώπου που έχουμε πιεί μαζί μπύρες(μη γελάτε για μένα μετράει αυτό).Επίσης ας μου απαντήσει κάποιος που έχει πάει ήδη διακοπές(άρα στη παρούσα φάση είναι πιο ψύχραιμος απο τους υπολοίπους),πόσο χειρότερος είναι ο χαρακτηρισμός μαλάκας, απο τους χαρακτηρισμούς που εκτοξεύθηκαν απέναντι σε εκείνους που παρευρέθησαν στις εκλογές του Μαίου (που τελικά δεν είχαν ισχύ),απο τον Κεχρή,παραλήπτης των οποίων είμουν και εγώ.Και για να είμαι δίκαιος θα σας πώ και κάτι καλό για τον εν λόγω ευτραφή φίλο μου που ίσως πολύ να μην γνωρίζεται.Μπορεί στο παρών φόρουμ και σε εκείνο της fistf να αναρωτιέται και να γκρινιάζει πως είναι δυνατόν και με πόση διαφάνεια η Ελλάδα πήρε το δικαίωμα να κάνει major τουρνουά, αλλά στο φόρουμ του Copenole(waspa-circuit.blogspot.com/)κράζει τους ευρωπαίους φίλους του για δεν τίμησαν με τη παρουσία τους τα μεγαλιώδες αυτο ελληνικό τουρνουά,την ίδια στιγμή που αρκετοί Έλληνες παίκτες ταξιδεύουν πολλές φορές το χρόνο σε όλη την Ευρώπη για να παίξουν.Φιλιά πάω για καμιά βουτιά ακόμα έχοντας το νού μου να μη με συμαδεύουν με τίποτα ψαροτούφεκα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 9:51 am

ετσι μπραβο φιλε κωστακη..να λες παντα ΝΑΙ..μου επιτρεπεις να παω για μπανιο τωρα? θα εχω και σωσιβιο!!!
θαναση.δε χρειαζεται να απολογεισαι..ενα "μαλακα τον πειραξε ,και το "καβλι του γκαουτσι"...οταν αποκαλουσε τον ΑΛΙΑΔΗ σφαγεα,οταν ελεγε οτι ΚΟΛΟΤΡΙΒΟΤΑΝΕ,οταν τον ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ οτι θα το μετανιωσει,και οταν αποκαλουσε το λαζαρο ΠΟΡΤΙΕΡΗ.το πρατσουδη ΚΟΥΝΕΛΛΑ και τους ατλαντες ΚΛΙΚΑΔΟΡΟΥς ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!!!! ηταν μια χορηγια των τεραστιων εγκυκλοπαιδικων του γνωσεων,εκδοσεις ΚΑΒΛΑΝΤΑ..
κατα τα αλλα ΠΟΤΕ δεν προσβαλε ουτε εθιξε κανενα.και τα θελει και σε κοπυπειστ..να ξεκινησω να εκτυπωνω σημερα και να τελειωσω τα χριστουγεννα.ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΡΤΙΕΡΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 10, 2011 9:56 am

Η ΦΙΣΤΦ ανακοινωσε οτι θα πραγματοποιησει 6μηνα σεμιναρια διαιτησιας..οι αποφοιτοι θα φορανε ειδικο διακριτικο στη φανελλα ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ θα διαιτητευουν τον κυριο ΚΕΧΡΗ.ειναι αυστηρη προυποθεση για την αποφυγη λανθασμενων αποφασεων για ΑΡΑΟΥΤ ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 12:05 am

oldsubbuteo έγραψε:
.Μπορεί στο παρών φόρουμ και σε εκείνο της fistf να αναρωτιέται και να γκρινιάζει πως είναι δυνατόν και με πόση διαφάνεια η Ελλάδα πήρε το δικαίωμα να κάνει major τουρνουά,

επειδη ακομα περιμενω τα προηγουμενα κοπυ πεηστ που εγω βριζω και προσβαλλω παρακαλω να επΙσυναψετε και κατι που να αποδεικνυει τα παραπανω. Γιατι παντου υπερασπιζομαι την ελλαδα ασχετα με τις συμπαθειες και τις αντιπαθειες μου.

Α να μην το ξεχασω
σταματοπουλε
ΝΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 7:16 am

μα σου εγραψα παραπανω μερικα παραδειγματα φιλε κεχρη,απο καποιους ομορφους χαρακτηρισμους.μηπως δεν τα ειδες?η μηπως ειναι ΕΥΓΕΝΙΚΕς ΧΟΡΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΝΙΕΣ? η μηπως περιμενεις να γραφω ολη μερα η να κανω κοπυπειστ ολα οσα εχεις πει κατα καιρους?
ανεξαρτητως της προσφορας σου στο αθλημα(που την εχω αναφερει) για την χωρα δε γνωριζω ποσο την αγαπας.
γνωριζω ομως τι ελεγες οταν πηρε η χωρα το μεγαλο τουρνουα,και τι υπονοουμενα αφηνες με τις αποριες σου.
επισης γνωριζω οτι ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΖΕς ανθρωπους να μη συμμετεχουν στα τουρνουα,και να βριζουν διαιτητες(που σπανε τη μεση τους σεβομενοι τον ιδρωτα ολων),θυμουμενοι ενα αναποδο αραουτ στη σεντρα πριν 3 χρονια..
γιατι παντα ησουν εμπαθης,εβλεπες χρωματα και φανελες,και τα εβαζες ολα στο ιδιο τσουβαλι ,λογω των προσωπικων σου αντιπαραθεσεων
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΘΝΟΠΑΤΕΡΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 7:33 am

ΑΥΤΗ ειναι η αγαπη σου στο χωρο και στη χωρα τα τελευταια 5 χρονια..ΑΠΟΧΗ,ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΜΟΣ,ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ ΕΠΙΡΡΟΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΩΝ,ΚΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟς ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΦΙΛΟΔΟΞΙΩΝ...και μετα "ΚΛΑΨΑ" και "ΜΑΣ ΣΦΑΞΑΝΕ" "ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ" "ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ"
ευτυχως οι ιδιοι που σε εμπιστευτηκανε,τωρα σε κανουν περα,και σε στελνουν για χαμομηλια.μπας και παιξουμε λιγο σοβαρα εφετος
και αν δεν αλλαξεις τακτικη σε βλεπω να παιζεις μονος σου,η να κανεις το προπονητη στο u15 και στο γυναικειο!!!
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 9:22 pm

σταματοπουλε

ΝΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 10:02 pm

ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ειναι πλεον στο σπιτι του υγιης και αναρωνει..αποφασισε μετα το τουρνουα του ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ να διοργανωσει εθνικο πρωταθλημα "ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΑΙΛΑΣ-ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ" προς τιμη του μεγα ΕΘΝΟΠΑΤΕΡΑ ΚΕΧΡΗ. οι συμετοχες παρακαλω να δηλωθουν με ΚΟΠΥΠΕΙΣΤ. μαζι με τα τροπαια θα μοιραστουν και χαρτομαντηλα για τους ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΟΥΣ!!!
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - 1o International Satellite 2010-2011
» SATELLITE OF LARISSA 3-4\12\11
» Satellite - Το καλό να λέγεται
» SATELLITE ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10&11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 31/8/2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: