Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 παει πιο κατω;

Πήγαινε κάτω 
+5
atromitos
Orient Express
The Rock
stamatopoulos
professor
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 6:25 am

Δημητρη
εμενα για οικονομικη συνεισφορα μην μου λες γιατι ξερεις καλα αν και ποσα εδινα.
μονο μην αρχιζουμε τις παπαριες οτι εγω επεβαλλα στους συμπαικτες μου να μην κατεβαινουν και να μην δινουν οχι το εικοσαρικακι που λες αλλα τα διακοσοπενηνταρι!
το οποιο εσυ που λες οτι λεφτα και δικηγοροι υπαρχουν κριθηκε εις διπλουν παρανομο απο τα δικαστηρια.
δηλαδη τοτε που εδινες τα κορνερ αουτ εγω που επαιζα σε παραδιπλα γηπεδο ελεγα στους συμπαικτες μου να ειναι πυρ και μανια με τον τροπο που διαιτητευες;
ολο οι αλλοι φταινε και εμεις ξερουμε να λεμε οτι λεφτα υπαρχουν.

σεβομαι οτι εχεις διαφορετικη αποψη αλλα μην μου πεις οτι δεν εχεις ακουσει-καταλαβει οτι οι περισσοτεροι διαφωνουν με την λογικη του : χωνω λεφτα και κανω οτι θελω.
Αν πιστευεις οτι γραφοντας στα φορουμ οτι λεφτα υπαρχουν και αυτοι που τα εχουν αγαπανε το παιχνιδι και οτι οποιος διαφωνει ειναι γραφικος και πολεμαει το καλο του παιχνιδιου τοτε χανουμε τον χρονο μας.

Αν δεν εχεις τιποτα ουσιαστικο να προσθεσεις ας λαβει τελος εδω το παπαριλικι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 2:40 pm

ειπα και γω...δεν θα θυμηθει ο προφεσσορος οτι πριν κατι χρονια εδωσα αουτ ενα κορνερ? εξαλου εγινε και θεμα φετος για να γελαμε αν θυμασαι...εδωσα καποτε και ενα αραουτ στη σεντρα αναποδα!!!! οτι θυμασαι χαιρεσαι...αληθεια τοσες διαιτησιες που εχω κανει σε συμπαικτες σου,και τοσα παιχνιδια που εχω παιξει,πως και κανενας δεν ειχε παραπονο? παρα μονο ενας για μια φαση πριν απο 2 χρονια,και να το χτυπαει συνεχεια...ποιος του ειπε οτι θα σφυραγαμε για να σας σφαξουμε? ειχε πληροφοριες? ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΦΩΝΑΖΕ!!! και συ σα καλος προεδρος τοτε γιατι δεν ειπες οτι μια φαση μπορει οντως να ειναι λαθος αποφαση ,και οχι εσκεμενη..αλλα αν θυμαμαι καλα,με αυτα που ελεγες (ψυθιριστα στα αυτια) ξεσπαθωσανε κιαλλοι και κανανε τους ΚΟΚΟΡΕΣ...ΕΠΗΡΕΑΖΕΙς ΚΑΙ ΠΑΡΑΕΠΗΡΕΑΖΕΙς και ειναι κοινο μυστικο,και το αποδεχτηκανε ορισμενοι ,οτι εξαιτιας σου χασανε συμμετοχες φετος..βεβαια καποιοι το καταλαβανε νωρις καποιοι πιο αργα...εμενα με καλυψε η υπογραφη του πατρινου..οποτε δικαιολογια για φετος δεν θα υπαρχει.ουτε κλαψα...αν νομιζεις οτι καποιοι βαζουν λεφτα και κανουν οτι θελουν δικαιωμα σου.εχω διαφορετικη αποψη.περιμενω την απαντηση σου για το εικοσαρικο,και για το μπιλιαρδο..μην ακουω παλι φετος""" πωπω, 10 ευρω συμμετοχη? στην ηλιουπολη παιζαμε με 7 και καποιες φορες τσαμπα" ειπαμε ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ,ΕΠΙΚΡΙΤΕΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ,ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 2:46 pm

οσο γιαυτο που σημειωσες "ΟΛΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ"εμενα αν παρατηρησες στα γραφτα μου,δε μου φταιει κανεις,ουτε κλαψουριζω..ειμαι αξιος της τυχης μου και των επιλογων μου!!! για μενα καποιο τα χωνουν και θελουν υποστηριξη(ασχετα αν δε σου αρεσει η φατσα τους) και για σενα καποιο τα χωνουν και πουλανε μπραβιλικι. δικαιωμα σου να εχεις την αποψη σου..Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ...ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ bounce bounce bounce !!!!Ι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:03 am

stamatopoulos έγραψε:
.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ...

και να ηθελα δεν μπορω να διαφωνησω.

Καποιοι αρκουνται στην σκληρη κριτικη και στον καυτηριασμο των κακων κειμενων στο χωρο μας και δεχονται αποντησεις ειρωνικες -αλλαζονικες τυπου "ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ".

Και επιπροσθετως καποιοι στους αγωνιστικους χωρους οταν χανουν τον ελεγχο τους και παρεκτρεπονται αυτο γινεται με τους βαρυτατους χαρακτηρισμους "κουνελακι" ενω αλλοι το ρεπερτοριο τους αναγεται σε βαρυτατους χυδαιους χαρακτηρισμους συνοδευομενους απο μαγκιες και τσαμπουκαδες χωρις καμια μαλιστα αναστολη ουτε σε ηλικιακα κριτηρια.

Αν το επιτραπεζιο ποδοσφαιρακι ειναι παιχνιδι 'η πεδιο επιδειξης χρηματων με απωτερο σκοπο την επιδειξη δυναμης και την ασκηση εξουσιας ειμαι βεβαιος οτι οντως ο καθενας κρινεται απο τα εργα του και την συμπεριφορα του.

Και προσωπικα εγω δεν θα ηθελα να μεινω στο απυροβλητο της κριτικης αρκει αυτη να γινεται με πραγματικα στοιχεια και οχι με μυθευματα ανθρωπων που παραποιουν συστηματικα την αληθεια.

Ακομα και ετσι ομως να δεχθουμε την μιζερη πραγματικοτητα του φαινομενου του "γκεμπελισμου" οταν ο πιο βαρυς χαρακτηρισμος που μου καταλογιζεται ειναι οτι κλαψουριζω για το χαλι που εχει περιελθει το χομπι μας αυτο δεν μπορει σε κανενα λογικο μυαλο να ειναι αλλοθι σε ανθρωπους που χαρακτηριζονται ως αλητες και απατεωνες με βαση την συμπεριφορα τους.

υ.γ 1 αφου λεφτα υπαρχουν το ρευμα του ασανσερ για να κατεβουν τα γηπεδα γιατι δεν εχει πληρωθει;

υ.γ 2 αν και δεν επιθυμω καμια προσωπικη σχεση μαζι του οφειλω ως ανθρωπος να του ευχηθω περαστικα για το αιφνιδιο περιστατικο της υγειας του.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:11 am

Είπα κ γω να πω την γνώμη μου ελπίζοντας να μην βγει πάλι κανας περίεργος και με προσβάλει.
Λοιπόν.
Ξεκινάμε απο τα εύκολα. Το μπιλιάρδο καλοδεχούμενο. Για καθημερινές σαν λέσχη είναι μια χαρά. Ίσως ένα ξύλινο ποδοσφαιράκι να ήταν ακόμα καλύτερο.
Όσον αφορά το εικοσάρικο το βρίσκω υπερβολικό για τέτοιους καιρούς.
Γιατί ρε συ μήτσο θα έχει διοργανώσεις 1 Σ/Κ το μήνα. Και αν ο άλλος έχει υποχρέωση εκείνο το Σ/Κ τζάμπα το εικοσάρι.
Όλα καλά και οι επενδύσεις κτλ. Αλλά εγώ επιμένω ότι αριθμητικά είμαστε πολύ λίγοι. Έχεις μια βάση 100 παικτών αν δεν κάνω λάθος. Λογάριασε ότι καμια 20αριά περίπου βολεύονται με το κλαμπ τους και άντε να έρθουν μια φορά το χρόνο. Έχεις άλλους 30 πιο συχνούς επισκέπτες αλλά και αυτοί δεν έχουν πρώτη επιλογή στην ζωή τους το σουμπούτεο λογάριασε τους μισούς και κάτω απο αυτούς σε κάθε τουρνουά. Και έχεις και άλλους 50 που παίζουν πάντα κυνηγάνε πόντους κτλ. Άρα ρε φίλε 50+15=65 στην καλύτερη.
Γι αυτό επιμένω ότι θέλεις νέους παίκτες που όμως δεν θα τους χρεώσεις με 40άρια με το καλημέρα γιατί θα λακίσουν. Τώρα αν φτάσαμε σε σημείο να έχουμε 40 συμμετοχές φταίνε και τα εξωαγωνιστικά. Άκουσα φέτος κορυφαίο παράγοντα του χώρου (άσχετο απο κεχρή) να λέει ότι οι παίκτες του πλέον δεν γουστάρουν να κατέβουν γιατί γίνονται μανούρες. Άρα το πρόβλημα όπως καταλαβαίνεις είναι γενικότερο. Όπως επίσης υπήρξαν και ομάδες που μέχρι πρόπερσι που έκαναν και κανα τουρνουά και έβγαζαν έτσι τα έξοδά τους με το που κόπηκε αυτό με την αίθουσα έχω την εντύπωση ότι ψιλοαπομακρύνθηκαν. Αλλά σε αυτό δεν κατηγορώ την αίθουσα. Είναι σημείο προόδου αρκεί να αυξηθούμε αριθμητικά. Και για να σου δώσω ένα παράδειγμα, κοίτα κάποιους παίκτες σε ποια τουρνουά κατέβηκαν φέτος. Μήπως ήταν μόνο σε αυτά που διοργάνωνε η ομάδα τους και μόνο, άντε και σε άλλο 1 το πολύ;
Και ένα τελευταίο. Θα πρέπει οι παρεχόμενες υπηρεσίες να είναι αντάξιες των 10 κ 20 €. Γιατί αν καταφέρουμε και αυξηθούμε τελικά ο μικρομεσαίος δεν θα σου έρθει απο τις 08:30 το πρωί ως τις 14 και βάλε για 2 ματς και 2 διαιτησίες. Και αν γίνει και μανούρα σου παίρνουν και τα αυτιά. Καλή η κίνηση με το περιφερειακό πέρυσι αλλά θέλει κάτι ακόμα που δεν θα το βρω εγώ αλλά οι διοικούντες. Ίσως οπωσδήποτε 4άρηδες ομίλους και περιφερειακό υποχρεωτικά. Αλλά και πάλι με λίγο καλύτερους χρόνους και όχι τα ζώα μου αργά. Και εδώ οφείλω να πω και μην με βρίσουν κάποιοι πάλι ότι ναι ο κεχρής στο ομαδικό την πήγε σφαίρα την διοργάνωση, βαρεθήκαμε να παίζουμε.

Σαν ρεζουμέ πάντως πιστεύω και μην με πείτε γκαντέμη αλλά όσο είμαστε τόσοι λίγοι και με την υπάρχουσα βάση (όπως την ανέλυσα πιο πάνω) δηστυχώς φοβάμαι ότι το όλο εγχείρημα θα αποτύχει ή θα πρέπει κάποιοι να συνεχίσουν να κάνουν τους χορηγούς.

ΥΓ Ίσως θα έπρεπε ταυτόχρονα με την αίθουσα να προωθούταν και επισκέψεις σε σχολεία. Αυτό πιστεύω για να γίνει καλύτερα θα ήταν απο του χρόνου αν επιστρέψει το σουμπι στα μαγαζιά. Απλά πάλι χάνουμε κανα 2 χρόνια.

ΥΓ 2 Μέχρι να γράψω το ποστ μου είδα το άλλο του προφέσορα. Έπαθε κανείς τίποτα;

Σας καλημερίζω περιμένω την γνώμη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:37 am

τεκμηριωμενη αποψη βασιζομενη σε πραγματικα ρεαλιστικα δεδομενα και οχι στο μοτιβο λεφτα υπαρχουν

τρια τα κλειδια και ενας ο καταλυτης που τα σχεδια γινονται πραγματικοτητα:
βιωσιμοτητα ,ανταποδοτικοτητα, λειτουργικοτητα συναρτησει της ικανοτητας

Υ.Γ αν η ολυμπια εχει μια βιωσιμη οικονομικα λεσχη γιατι δεν μπορει να εχει το ελληνικο σουμπουτεο το αντιστοιχο μοντελο υιοθετησει-αναπτυξει ωστε να εχει μια αυτοχρηματοδοτουμενη λεσχη χωρις να στηριζεται-να ειναι δεσμια σε δωρεαν παραχωρησεις οικηματων ή σε οικονομικους χορηγους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:03 pm

για σενα φιλε προφεσορο ΗΘΙΚΟΛΟΓΕ ,αν καποιοι ειναι αλητες και απατεωνες.οπως τους χαρακτηρισες για μενα ειναι απλα "κοροιδα" που χαλασαν απο τη τσεπη τους ενα καρο λεφτα για να πετιουνται κατι περαστικοι σα και σενα,να αφοριζουν,να κατακρινουν,να συχτιρηζουν,και το σημαντικοτερο ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΟΝΤΑΙ...οι χαρακτηρισμοι σου ειναι γνωστοι στο ξαναπα(γυναικες.σπιτια)καθως και η αγαπη σου για το χωρο και για την εθνικη(βλεπε,αποχη,κλαψα,και φιλελληνικη συμπεριφορα ,για το grandprix...η μεγαλη σου καρδια,η ηθικη σου,και η αγαπη σου για το χωρο,σε κανανε το καλυτερο πελατη στα δικαστηρια(ακους μαργαριτη?) τωρα το αν το ρευμα ειναι πληρωμενο.οταν σε φωναξουμε να το πληρωσεις να διαμαρτυρηθεις..και αν κατεβουν τα τραπεζια(ουτε στον υπνο σου δεν ειχες δει τετοια)ειναι προβλημα αυτων που τα πληρωσαν..κανενας δεν τα εχωσε για επειδηξη,ουτε για να σου κανει το μπραβο...εγινε μια προσπαθεια,σε αιθουσα,νοικια,τραπεζια,καντινες,τηλεορασεις,,οτι μπορει να φανταστει η ΚΕΦΑΛΑ σου για να ειμαστε αξιοπρεπεις,και να μας ζηλευουν εξω..αλλα μαλλον ζηλευουν οι μεσα..ορισμενοι οχι ολοι αλλιμονο...αυτοι ο ορισμενοι μαθανε να παιζουν σα τους γυφτους και οποιαδηποτε αναπτυξη,να τους φαινεται επειδηξη,μπραβιλικι,αλητεια,και απατεωνια..δικαιωμα σου να εχεις την αποψη σου σεβαστη...εγω ερχομαι στη θεση των απατεωνων οπως χαρακτηρισες,που αντι να ακουσουν και ενα ευχαριστω,δεχονται κριτικη και αχαριστια..και να λεμε κιολας γιατι δεν εχουμε αιθουσα ακομη,και γιατι δε βγηκε προγραμμα....ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΥΓΚΑΑΑ...εκει σου αξιζει.ειναι και τσαμπα ετσι δεν ελεγες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:21 pm

με βαση τα λεγομενα σου φιλε ατρομητε,10ε το σαββατο και 10 την κυριακη,νατο το εικοσαρικο.και υπαρχαν μηνες που γιναν πολυ περισσοτερα τουρνουα.και μπορουν να γινουν κιαλλα..και υπηρχαν και βετερανοι που επαιζαν (βετερανους, ομαδικο, σαββατο-ατομικο την κυριακη)αρα τρεις συμμετοχες σε ενα σαββατοκυριακο.εαν καποιος ερθει μονο μια φορα το μηνα ,και σε μια κατηγορια συμμετοχη ,καλα θα κανει να μη θελει να το δωσει το εικοσαρικο,εαν καποιοι ειναι ευσαισθητοι πολυ,,και δεν ερχονται γιατι γινονται επεισοδια ,τσαμπουκαδες,και ξυλοδαρμοι,και αυτοι εχουν δικιο να μη το δωσουν.μπορουν να πανε στον ολυμπιακο,στο παναθηναικο,σινεμα ,η κουκλοθεατρο..ερχεται και πιο φτηνα....ακομη και τοσοι να ειμαστε οπως τους εβγαλες ειναι κοντα ενα χιλιοδιακοσ;αρι το μηνα..τα υπολοιπα θα τα βαζαν οι "αλητες και οι απατεωνες" οπως ειπε ο κεχρης.τοσα χωσανε,για 2-3 κατοσταρικα θα ΚΛΑΙΓΑΝΕ? και μη ξεχνας φιλε οτι η αιθουσα δεν ειναι μονο τουρνουα.ειναι καθε μερα ανοιχτη,να παιξεις,να προπονηθεις,να ερθεις με μια παρεα,να πιεις το καφε σου,να δεις μπαλα στη τηλεοραση,να ερθεις και με το παιδι σου αν εχεις να προπονηται και αυτο...εν ολιγης να γινει στεκι....αυτα δε μετρανε? μονο το οτι καποιοι παιξανε 2 παιχνιδια και φυγανε μετραει? να γινουν καλυτεροι να παιζουν τελικους να παιρνουν και κυπελακι τσαμπα..και δε φταιει μονο η γραμματια που αργουσαν τουρνουα.φταιμε και μεις που η βαριομαστε να διετητευσουμε,η μας ψαχνουν στη καφετερια να μας πουν οτι παιζουμε...εμενα πρωτο και καλυτερο...με συγχωρεις για το υφος μου αλλα ετσι ειναι ρε φιλε!!! πρεπει και μεις να προσπαθησουμε λιγο..ευκολα και ανετα και ανεξοδα δε γινεται τιποτε..σεβαστη η αποψη σου σε οσα ειπες αλλα επετρεψε μου να εχω τη δικια μου...ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΣΕ ΔΕΞΙΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΜΟΝΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:31 pm

οσο για το φιλο μου τον αιθουσαρχη,θιασαρχη!! γιατι δε πας να μας βρεις και μας ρε συ καμια αιθουσα να παιζουμε,να γινεις και ηρωας,και να μας αποδειξεις πως θα παμε μπροστα? αλλα οχι καμια ΣΤΡΟΥΓΚΑ και να το παιζεις και ΒΕΝΤΙΚΟΣ η να κουνιεσαι οτι παιζουμε τσαμπα!!! εγω δε θυμαμαι να επαιξα ποτε τσαμπα.η να μου ειπανε "κυριε σταματοπουλε ευχαρισοτυμε για τη συμμετοχη σας" bounce bounce bounce που τα βρισκεις και τα λες αυτα.αντε τραβα εσυ να βρεις αιθουσα να μας δειξεις ποιος εισαι...οχι μονο ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ και ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ στα φορουμ...πιο πολλα πληρωνεις για να κλαις στο ιντερνετ παρα να συμμετειχες στη προσπαθεια....μη πιασω και τα δικαστηρια τωρα!!!!!ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ....ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕς ΚΑΙ ΨΕΥΤΟΠΑΛΛΗΚΑΡΑΔΕς ΤΗς ΟΘΟΝΗς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:34 pm

Δεν διαφωνώ με αυτά που λες απλά έτσι εκλαμβάνω εγώ την παρούσα κατάσταση.
Το γεγονός ότι οι γνώμες μας διαφέρουν το θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό και υγιές γιατί για φαντάσου να συμφωνούσαμε όλοι σε όλα σαν τα βόδια θα είμασταν. Άσε που μέσα απο διαφωνίες και υγιείς αντιπαραθέσεις βγαίνουν χρήσιμα αποτελέσματα.
Τώρα όσον αφορά τις θέσεις σου :
10+10=20 + 2 τουρνουά το μήνα οκ με κάλυψες γιατί έστω με50*20=1000.
Το γεγονός της αίθουσας και σαν στέκι δεν το κατακρίνω. Αν και η πλειψηφία λόγω ηλικίας και υποχρεώσεων χλωμό το κόβω να προλαβαίνει τις καθημερινές. Εξάλλου μην ξεχνάς ότι λίγο πολύ οι ομάδες έχουν τον χώρο τους οπότε ίσως το σαν στέκι ίσως να μην πιάσει.
μονο το οτι καποιοι παιξανε 2 παιχνιδια και φυγανε μετραει? να γινουν καλυτεροι να παιζουν τελικους να παιρνουν και κυπελακι τσαμπα.
Εδώ μου τα χαλάς λίγο. Αυτοί με τα 2 ματς είναι η τωρινή σου βάση και δεν με καλύπτει η απάντηση σου. Κάποιοι το έχουν περισότερο κάποιοι λιγότερο. Αλλιώς ας γίνει διαχωρισμός σε δύο κατηγορίες να τελειώνουμε. Μην το βλέπεις μονόπλευρα γιατί είσαι λάθος. Μπες λίγο στην ψυχολογία και της άλλης πλευράς.
και δε φταιει μονο η γραμματια που αργουσαν τουρνουα.φταιμε και μεις που η βαριομαστε να διετητευσουμε,η μας ψαχνουν στη καφετερια να μας πουν οτι παιζουμε
Εδώ συμφωνώ και με το παραπάνω αν και αυτό πιστεύω δεν γίνεται απο όλους αλλά απο μερικούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:36 pm

και γω οποτε παιζω και θα παθιαστω και θα τσακωθω,και θα βρισω,και θα με βρισουν,και τα δεχομαι ολα.απο τη στιγμη που υπαρχει ενταση ,κινητρο,και καμια φορα σκοπιμοτητα και αδικιες...εσυ αν εισαι ευαισθητος και ονειροπολος διαβασε κανενα αρλεκιν!! αστο το σουμπουτεο...η σαμπως υπηρχε ποτε διοικηση που να σου κανει?ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΚΑι πΠΡΟΕΔΡΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!! ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΝΝΝΝΝ!!! Basketball Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:43 pm

Τώρα σε μένα απάντησες ή στον άλλον; Πέσαν τα ποστ το ένα πάνω στο άλλο; Απάντα και θα απντήσω το απόγευμα για να μην μπερδέυόμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:45 pm

συμφωνω με τις κατηγοριες φιλε.επαιξα και στις κατηγοριες φετος(εσωτερικο πρωταθλημα ολοι με ολους)αλλα και αυτο εμεινε στη μεση.νομιζω οτι περισσοτεροι ειναι οι παιχτες που διεκδικουν κατι καλυτερο καθε χρονο απο τους μικρομεσαιους..ολοι βελτιωνονται και διεκδικουν..για μενα αν εξαιρεσουμε 5-6 ατομα που δεν παιζονται ολοι οι αλλοι αγωνιζονται στα ισα...ποιος ειναι ο μικρομεσαιος?ποιος κερδιζει χωρις να ιδρωσει? ο οποιοσδηποτε μπορει να κερδισει τον οποιοδηποτε.αυτη ειναι η γνωμη μου...και οταν ειπα να παιξουν να γινουν καλυτεροι,δεν το ειπα υποτιμητικα..μπορουν και το πιστευω,με προπονηση και αγωνες να διεκδικησουν ,κατι καλυτερο...τα γκρουπ πρεπει να γινουν τετραδα να παιζουμε ολοι περισσοτερο και να ΕΛΑΧΙΣΤΟΠΙΕΙΤΑΙ το στησιμο και πρεπει να υπαρχει και περιφερειακο..νομιζω ετσι θα ειναι ολοι ικανοποιημενοι και κανενας δε θα λεει επαιξα 2 παιχνιδια και εφυγα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:47 pm

στον αλλο απαντησα φιλε.φενεται και απο το υφος φανταζομαι.σε σενα απαντησα στο τελευταιο μηνημα οπου νομιζω οτι συμφωνουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 12:51 pm

και σε αυτο που ειπες εχεις απολυτο δικιο..οτι για καποιες καθυστερησεις φταινε μερικοι...ενοειται οτι υπαρχουν ανθρωποι που δεν εδωσαν ποτε δικαιωμα ....και υπαρχουν αρκετοι και μεσα σε αυτους και γω που εχουμε κανει λαθη...εμενα μονιμως με ψαχνανε στη καφετερια να μου πουν οτι παιζω ...γιαυτο λεω να αναγνωριζουμε και λιγο εστω οι ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ τα λαθη,και να προσπαθουμε να βελτιωθουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 4:56 pm

stamatopoulos έγραψε:
,αν καποιοι ειναι αλητες και απατεωνες.οπως τους χαρακτηρισες για μενα ειναι απλα "κοροιδα" που χαλασαν απο τη τσεπη τους ενα καρο λεφτα για να πετιουνται κατι περαστικοι σα και σενα

απατεωνας λεγεται καποιος που χρησιμοποιει παρανομους τροπους για να επιτυχει τον σκοπο του. υπαρχει δικαστικη αποφαση τελεσιδικη που δικαιωνει τους ισχυρισμους μου

αλητης λεγεται αυτος που βριζει κατα κορον χυδαια και ασεμνα και απειλει με βιοπραγια οταν διαφωνει με καποιον. Νομιζω οτι ουτε σε αυτο διαφωνεις.

κοροιδο λεγεται αυτος γινεται θυμα καποιου επιτηδειου και χανει την περιουσια του και οχι αυτος που αγοραζει συνειδητα οτι και οποιον πουλιεται για να επιτυχει τον απωτερο σκοπο του. Πιστευω οτι ημουν ακριβοδικαιος.

περαστικος δεν αποκαλειται καποιος με 30 συναπτα ετη παρουσια στον χωρο παρα μονο απο καποιον που δεν ξερει τι λεει.

stamatopoulos έγραψε:
και γω οποτε παιζω και θα παθιαστω και θα τσακωθω,και θα βρισω,και θα με βρισουν,και τα δεχομαι ολα.

η προσωπικη σου σκοπια επι του τροπου διεξαγωγης των παιγνιδιων δεν με βρισκει συμφωνο και νομιζω ουτε την πλειονοτητα των θαμωνων. Και δεχομαι οτι ανθρωποι ειμαστε και ξεφευγουμε μερικες φορες αλλα ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ. Και οταν ξεφευγουμε πρεπει να αποδεχομαστε τις συνεπειες των πραξεων μας.

α και παρεπιπτωντος δεν τα δεχεσαι ολα. Γιατι αν τα αποδεχοσουν ολα δεν θα φεροσουν τοσα απαραδεκτα σε ενα μικρο παιδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 5:14 pm

Και για το παιχνιδι και τα παρελκομενα με την παρεα μου οπως αναφερεις ξοδευω περιπου 100 ε μηνιαιως.
Ειναι πολυ ευκολο να καταλαβεις οτι δεν ειναι οικονομικο το θεμα -αν και εμεις δεν διαλαλουμε οτι λεφτα υπαρχουν.
Απλως εγω προσωπικα διαφωνω να πληρωνουν αλλοι περισσοτερα και αλλοι λιγοτερα αναλογα των προσωπικων τους αποψεων για γηπεδα που δεν ανηκουν στον πσεαεπ και για αιθουσα που δεν ανηκει στον πσεαεπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 5:39 pm

επειδη αυτο με το παιδακι το αναφερεις συνεχεια,νομιζεις θα συγκινηθω? οσο υπευθηνος ειμαι εγω αλλο τοσο εισαι και συ ,που η ασχετοσυνη και η στραβομαρα σου εκανε ενα φιλικο και αδιαφορο παιχνιδι,μπουρδελο..οσο ασχημα πρεπει να αισθανθω εγω,αλλο τοσο ασχημα πρεπει να αισθανθουν αυτοι που ηταν απεξω,και λεγανε οτι λεγανε,και ο μικρος που εκλεβε,και ελεγε οτι με γαμησε...αλλα αυτα δεν τα ακουγες διοτι ειναι γνωστη η κουφαμαρα σου.τα ξαναπαμε αυτα για το παιχνιδι μην επαναλαμβανουμε τα ιδια...εξαλου σε ειδαμε οταν σφυραγες παπαδοπουλος μαυρομητρος τι εγινε.υποτιθεται φιλοι σου και συμπαικτες.γραφτηκαν και καμια 50αρια ποστ .δε σου φτασανε? η οταν πριν απο κατι χρονια ετρωγες τη τεσσαρα απο τον τριανταφυλλου και φωναζες" με σφαξανε με σφαξανε" τοτε σου αρεσε εκεινη η διοικηση? εχεις δει κανενα να τον κυνηγανε και να παιζει τελικο? γιατι αυτα ελεγες και τοτε. ο ενας σου βρωμαει,ο αλλος σου ξινηζει.εδω και τοσσα χρονια ολο στη κλαψα και τη δικαιολογια...ειπαμε σεβαστη η γνωμη σου,οπως και των αλλων..αλλα εισαι πολυ λιγος για να κρινεις χαρακτηρες και συμπεριφορες,και ΠΟΛΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟς τα τελευταια χρονια,για να σου δωσουμε και αναφορα αν εχουμε λεφτα αν πληρωσαμε το ρευμα...εγω ειρωνευομαι μια ρηση του παπανδρεου,και ΜΟΝΟ εσυ το πηρες προσωπικα,και μας κανεις τον ηθικο..τραβα κλαψε λιγο που δε σε καλεσανε στην εθνικη(με μηδεν αγωνες) παιζε μονος σου στην αιθουσα σου και ασε τους αλλους,να τα χωνουν αν εχουν..εσυ εχεις για τη παρτη σου μονο..σε αφηνω στη κριση της επιστημης.ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΨΥΧΙΑΤΡΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!! πιαστε τοννν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 5:48 pm

οσο γιαυτο που λες " το θεμα δεν ειναι τα λεφτα,και ΜΕΙΣ δε διαλαλουμε οτι λεφτα υπαρχουν" ..κατα πρωτον και βεβαια το θεμα ειναι τα λεφτα για σενα και ορισμενους..εγω ελεγα οτι στη στρουγκα εδινα 7ε και τωρα δινω 10? εσυ και μερικοι αλλοι,και φωναχτα..εγω ελεγα οτι μας ζητανε 40αρια για ομαδικο? εσυ και καποιοι αλλοι και φωναχτα..εγω ελεγα οτι στο μαντρι παιζαμε τσαμπα?εσυ και καποιοι αλλοι και μαλιστα φωναχτα..ασε τις θεωριες λοιπον και κοιτα γραψε κανενα βιβλιο γιατι απο σεναρια και ψεμματα εισαι πρωτος..εξου και πρωτος πελατης στην ευελπιδων....κατα δευτερον"εμεις δε διαλαλουμε" στο ξαναπα..με καλυψε η υπογραφη του πατρινου,και οτι ΔΙΑΛΑΛΕΙς τα διαλαλεις μονος σου.γιαυτο και εφαγες σουτ..προφεσορο,πατριωτη ,προπονητη,αιθουσαρχη και θιασαρχη...γραφε τωρα τις παπαρολογιες σου και οτι θυμασαι να χαιρεσαι..ισως να αρχισω να θυμαμαι και γω..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΔΟΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 5:59 pm

ξεκινησες δηθεν για ενδιαφερον της εθνικης ομαδας,πηγες στους βετερανους,στα παιδακια,σε ψευτικους τσακωμους,σε αλητες,σε απατεωνες ,και κατεληξες στα ασανσερ και στα γηπεδα που πληρωσαν αλλοι για να παιζεις ,οταν μας κανεις την τιμη...και το ΨΥΓΕΙΟ στην αιθουσα χαλασε..πρεπει να σε ρωτησουμε και γιαυτο? η νομιζεις επειδη δε γραφω τοσο καιρο δε διαβαζω ? βλεπω πως σε αξιολογουνε και στα ξενα φορουμ...φτιαξε εσυ αιθουσα να ερχομαι να παιζω και γω...αλλιως φτιαξε καμια μαγειριτσα η γραψε κανενα αρλεκιν και ασε το σουμπουτεο και τα ασανσερ.ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣΑΝΣΕΡ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:15 pm

βαρεθηκα να απανταω σε ψεματα
με εμενα διοργανωτη δεν επαιξες ποτε σε στρουγκα αλλα σε ξενοδοχεια
δεν ειπα οταν εχασα απο τον τριανταφυλλου 4-2 οτι με αδικησε κανεις αλλα οταν εχασα απο τον αγγελινα με διαιτητη τον γκαουτσι.
δεν περιμενα δημητρη να συγκινηθεις που αναφερω το περιστατικο με τον μικρο που ηταν απο τα πιο αλγεινα που εχω συναντησει. Το οποιο ματς μονο ο κουτης το παρακολουθουσε.
απλως να παραδεχθεις επιτελους οτι εκανες λαθος γιατι με την επιμονη σου οτι καλως επραξες εκτιθεσαι.
Με ειπες περαστικο στον χωρο, μετριο παικτη και κακο διαιτητη. Και στην εθνικη αν με χρειαστουν ξερουν που θα με βρουν. Το παραπονο μου ηταν απλως για τους συμπαικτες μου που αξιζαν μια ευκαιρεια με αυτην την συγκυρια.
Βλεπω οτι αδυνατεις να κανεις πολιτισμενο διαλογο και να με συγχωρεσεις δεν προκειται να ξαναπαντησω σε αυτο το υφος.
Εγω συζητω για να ανταλλαξω αποψεις και οχι να τσακωνομαι δημοσιως με οποιους διαφωνω.

υ.γ ομως με εκανες και γελασα με το υπονουμενο σου για το ποιος ειναι ο καλυτερος πελατης της ευελπιδων. Και καλο καλοκαιρι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Πεμ Ιουλ 28, 2011 6:19 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:19 pm

εγω τους ειπα παντως,να σε κανουν προεδρο της ομοσπονδιας,να ανοιξουμε αιθουσα με το ονομα σου απεξω σε φωτεινη επιγραφη,να τρεχεις τα τουρνουα εσυ,να σου φτιαξουν φανελα με 2 εθνοσημα,να εισαι προπονητης και εκλεκτορας στην εθνικη και παιχτης ΝΟ1 στα παιχνιδια. μου ειπαν οτι θα μου απαντησουν!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:24 pm

σε ευχαριστω
θα παρακαλεσω και εγω για χαρη σου τον Δημακεα να σε στριμωξει σε κανενα ραντεβου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:37 pm

εγω δεν ειπα οτι επραξα καλως.εσυ εβγαλες αυτο το συμπερασμα.αλλα μη βγαζεις την ουρα σου απεξω.ουτε να χαρακτηριζεις καποιον απο ενα μεμονομενο περιστατικο.εχω τσακωθει κιαλλες 100 φορες.πεσ κανενα αλλο..για το παιχνιδι με τον αγγελινα δεν ξερω.εγω ξερω το παιχνιδι με τον τριανταφυλου..για συγκεκριμενο παιχνιδι μιλησα...και αναφερα οτι σου ειπα τοτε...μη διαμαρτυρεσαι γιατι κανεις δε παιζει τελικο σε τετοιο επιπεδο και να τον κηνηγανε....θα ειχες σχολασει πολυ πιο πριν αν σε κυνηγαγανε...για τα ξενοδοχεια δεν τα ξεχασα..ηταν τοτε που οι μεν κανατε τουρνουα στο χενοδοχειο και οι δε στο αλλο ξενοδοχειο απεναντι..και συμμετειχα σε ολους για να μην εχει κανεις παραπονο και επειδη ειναι ολοι φιλοι μου..τοτε,και στη λαγουμιτζη ημουν καλος ,και δεν εβριζα παιδακια? ποτε δεν σε ειπα κακο παιχτη...σε παραπανω ποστ εγραψα οτι ειναι αποδεκτη η αξια σου και παιχτικα ,και η προσφορα σου στο χωρο και ιδιετερα στους νεους.το διαβασες η το προσπερασες? περαστικος ομως τα τελευταια χρονια εισαι...με τις συμμετοχες σου αυτο αποδεικνυεται..δεν ειπα περαστικος και ξεκαρφωτος και ασχετος πουθενα....οσο για τις διαιτησιες,γνωμη μου , κανεις πολλες φορες ασχημες διαιτησιες αν και προσπαθεις να εισαι δικαιος.οπως και σαν παιχτης δεν εκλεψες ποτε..δικαιωμα μου να πιστευω οτι κανεις κακες διαιτησιες,οπως δικαιωμα σου να μη δεχεσαι την αντιδραση του παιχτη,ακι οσοι διαφωνουν με την αποφαση σου ,ειναι κακοι και τραμπουκοι...οσο για τους συμπαικτες σου.στομα εχουν να διαμαρτυρηθουν.στο ειπα απο την αρχη..και πριν απο αυτους υπηρχαν αλλοι με βαση τη βαθμολογια για να ερωτηθουν αν θα συμμετασχουν...και αν εσενα και τους συμπαικτες σου τους πειραξε μια, εμενα με πειραξε δεκα διοτι ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙς ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ..την κερδισα με την αξια μου!!!!γιαυτο του χρονου που θα ειναι τσαμπα θα εχουν πολλοι τις ευκαιριες τους...οντως γελαμε πολυ και αυτος ειναι ο απωτερος σκοπος.οχι οι τσακωμοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

παει πιο κατω; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παει πιο κατω;   παει πιο κατω; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 6:40 pm

αχχαχαχ. Very Happy Very Happy Very Happy εγω δεν αναφερα ονοματα οταν ειπα για ψυχιατρους .γενικα το ειπα.τωρα αν μπορεσεις να κλεισεις κανενα ραντεβου με το συμπαθεστατο ψυχιατρο του χωρου ευχαριστως....πιστευω θα κανει και εκπτωση..μη λεει οτι παμε τσαμπα ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παει πιο κατω;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 3o Torneo Heliketano (για παίκτες από το #200 και κάτω στο ranking της FISTF-Open)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: