Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 αγγελια προσληψης

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

αγγελια προσληψης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αγγελια προσληψης   αγγελια προσληψης EmptyΠαρ Ιουν 17, 2011 4:02 pm

ζητειται παικτης προπονητης με εφεση στην εκμαθηση του fair play που να ειναι ιδιαιτερα αγαπητος και συμπαθης ωστε να αποτελεσει μεταγραφικο κραχτη.

Γινεται και ανταλλαγη με παικτη ανερχομενο ψηλα στις λιστες του παγκοσμιου λαντερ και στους βετερανους και στην οπεν κατηγορια με προσφατες μεγαλες διακρισεις.

για πληροφοριες
Δημος Περικλοπουλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

αγγελια προσληψης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγγελια προσληψης   αγγελια προσληψης EmptyΠαρ Ιουν 17, 2011 9:59 pm

Πρωτ' απ' ολα να σου πω πως ειναι πραγματι εντυπωσιακο το πως τα μαθαινεις ολα τοσο γρηγορα.
Το οτι ομως καθεσαι και τα αναπαραγεις (προσοχη στο ρημα!!!) σε δημοσιο φορουμ πιστευω
πως δεν σε τιμα, εστω και αν εσυ αυτο το θεωρεις, δυστυχως, χιουμορ.
Ειχαμε συχνα πυκνα διαφωνια για το τι εγω θεωρω "κατινια" ενω εσυ "πληροφορηση".
Αν και εισαι καλος στα ρητα, μαλλον το "Τα εν οίκω μη εν δήμω" σου εχει ξεφυγει, εκτος και αν δεν ταιριαζει με την ιδιοσυγκρασια σου (sic).
Και το σταματαω εδω, τα υπολοιπα "εν οικω".

Να ξεκαθαρισω πως προσωπικα το θεωρω πολυ τιμητικο που υπηρχαν ομαδες που με ηθελαν στην δυναμη τους. Ακομη περισσοτερο
επειδη τα κριτηρια τους δεν ειναι αγωνιστικα αλλα και εξωαγωνιστικα. Και ακομη πιο τιμητικο αν ειναι ομαδα με την οποια θεωρητικα ειμασταν σε
κοντρα.

Προσωπικα δεν ξερω αν θα ειμαι στην Ελλαδα την νεα χρονια (αν βρουμε δουλεια στα "κρυα" θα φυγουμε) αλλα ετσι και αλλιως στην Ολυμπια
ειμαστε μια παρα πολυ καλη παρεα, με μερικα παιδια κανουμε παρεα και εκτος, και δεν υπαρχουν προβληματα (εκτός απο ενα Very Happy και αυτο
καιρος ειναι να παψει να υπαρχει σαν προβλημα).
Και το βρισκω ρομαντικο να εισαι σε μια ομαδα με στοχο να την φτασεις καποτε (αν γινει) στην κορυφη με συμπαικτες που ξεκινησαν και αυτοι
σχεδον ολοι απο το μηδεν.

Και μιας και εδω γραφουμε για αγοραπωλησιες, ας γραψω και εγω την αγγελια μου:

ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!
Ανταλλασσεται ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ afro
παικτης-προπονητης-παντογνωστης-εξπερ των κανονων-ησυχος-υπακουος-"ποτε δεν τον ακους σε τουρνουα"
Με τεραστιο παλμαρε, ετοιμος να σας μαθει ολα οσα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ξερετε

για πληροφοριες
Παπαδάς Γεωργιοπουλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

αγγελια προσληψης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγγελια προσληψης   αγγελια προσληψης EmptyΣαβ Ιουν 18, 2011 6:50 pm

georgy έγραψε:
ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!
Ανταλλασσεται ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ afro
παικτης-προπονητης-παντογνωστης-εξπερ των κανονων-ησυχος-υπακουος-"ποτε δεν τον ακους σε τουρνουα"
Με τεραστιο παλμαρε, ετοιμος να σας μαθει ολα οσα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ξερετε

για πληροφοριες
Παπαδάς Γεωργιοπουλος

Με τετοιες προσφορες, τον Γιωργακη μου θυμιζεις που θελει να ξεπουλησει και την Ακροπολη... Α ρε, πλατεια που σας χρειαζεται, νομιζετε οτι μπορειτε να χαριζετε τα ιερα και τα οσια της φυλης... πριν την κανετε για το εξωτερικο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

αγγελια προσληψης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγγελια προσληψης   αγγελια προσληψης EmptyΔευ Ιουν 20, 2011 11:09 am

georgy έγραψε:
Πρωτ' απ' ολα να σου πω πως ειναι πραγματι εντυπωσιακο το πως τα μαθαινεις ολα τοσο γρηγορα.

ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΙΝΟΥΝ

το "Τα εν οίκω μη εν δήμω" σου εχει ξεφυγει,

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΟΙΚΩ.

ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!
Ανταλλασσεται ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ afro
παικτης-προπονητης-παντογνωστης-εξπερ των κανονων-ησυχος-υπακουος-"ποτε δεν τον ακους σε τουρνουα"
Με τεραστιο παλμαρε, ετοιμος να σας μαθει ολα οσα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ξερετε

για πληροφοριες
Παπαδάς Γεωργιοπουλος

ΕΧΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αγγελια προσληψης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Αγορες-Πωλησεις-
Μετάβαση σε: