Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)

Πήγαινε κάτω 
+10
FALCONS
atromitos
argentinos
georgy
PANATHINAIKOS
Orient Express
oldsubbuteo
The Rock
professor
adis
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 23, 2011 11:58 am

Εξαρτάται τι βαθμό είχες στο σχολείο ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 23, 2011 10:36 pm

δεκαπεντε.

παντως ειχα καλο βαθμο στις προβλεψεις.
ποσο καιρο ελεγα για την τελευταια μεταγραφη των φαλκονων ουτε εγω ξερω.
η πενταδα τους εκλεισε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 24, 2011 9:32 am

Θελω να καλωσορισω τον Γιωργο Μπιζα στην ομαδα μας. Ηταν μια λεβεντικη πρωτοβουλια κ επιλογη του να δειξει εμπρακτα οτι θελει να παιξει κ να ανηκει στην ομαδα που γουσταρει, ξερωντας οτι το μονο δωρο που θα λαβει ειναι η φανελλα του κ οτι ακομα κ τη μπυρα του θα πρεπει να την πληρωνει. Κ εκει θα εχει προβλημα διοτι οι συνεστιασεις ειναι συχνες κ οι παικτες διψουν πολυ. Μια κινηση που τη χαιρετιζω εγκαρδια λογω οτι ειναι αντιθετη με τα νεα σουμπουτεικα δεδομενα και διοτι δειχνει ταυτιση νοοτροπιας.



''''''''Σκεφτομαι οτι καποιοι δεν βαζουν απλα νερο στο κρασι τους...αντιθετα, κρασώνουν το νερό τους!'''''''''''''''''

Καλο ειναι πριν τοποθετηθουμε σε ενα ζητημα να γνωριζουμε ολες τις παραμετρους. Τα τηλεφωνα γι αυτο υπαρχουν.

Ειναι δεδομενο οτι μια λυση συνεργασιας με καποιους παικτες ειναι σε θεση να φερει απονερα, ομως καλο ειναι σε τετοιες περιπτωσεις τα παραπονα κ οι κρισεις να βασιζονται σε γεγονοτα κ οχι σε φανταστικα σεναρια. Επισης καλο ειναι να μη συνοδευονται απο βεβηλωση και ξεριζωμα των καλων στιγμων και θα πρεπει καποια στιγμη να εχει υπαρξει κ μια ρημαδα αυτοκριτικη. Δεν φταινε μονο οι αλλοι η οι τσατσοι, που πχ επαιξε ο α κ οχι ο β κλπ. Καποιες φορες φταιμε κ εμεις. Επισης πρεπει να προστατευουμε την ισορροπια κ τις αγαστες σχεσεις κ να προσεχουμε τα παραπονα κ οι κρισεις να μην ολισθησουν στον γκρεμο της αχαριστιας.

Τελος παρακαλειται νεοκοπος προεδρος να μην πιανει στο στομα του την ομαδα μου βγαζοντας χολη , να ασχοληθει μετα του οικου του και να μην ανοιγει λογαριασμους που ειναι δυσκολο να κλεισει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 25, 2011 12:29 am

K για να ξεφυγουμε λιγο απο τις μεταγραφες.
Την κυριακη (κ επικουρικα το σαββατο) θα πραγματοποιηθει η διαδικασια της μετακομισης απο την υπαρχουσα αιθουσα στο μοσχατο. Τα γηπεδα πρεπει να λυθουν κ να τακτοποιηθουν. Οποιος ενδιαφερεται να βοηθησει ας επικοινωνησει με τον Λεωνιδα Κουτρουμανο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 25, 2011 7:09 am

Κλείνει η αίθουσα;
Θα μεταφερθεί κάπου αλλού πιο φτηνά ή τέλος;
Πάντως ήταν πολύ ωραίος χώρος αλλά ΔΥΣΤΗΧΩΣ αποδείχθηκε ότι τελικά είμαστε αριθμητικά ΛΙΓΟΙ ώστε να μπορέσει να επιβιώσει ένα τέτοιο εγχείρημα. Και προσωπικά διαφωνώ με την μέθοδο της χορηγίας απο παίκτες γιατί όλο παρεξηγήσεις και καπετανάτα δημιουργούνται.
Όσο αφορά τα τραπέζια που είναι όντως πολύ ωραία, θα ήθελα μια διευκρίνηση αν γίνεται. Ανήκουν στον ΠΣΕΑΕΠ ή στις 2 ομάδες; Και αν δεν ανήκουν στον ΠΣΕΑΕΠ τότε τα παλιά τραπέζια που βρίσκονται;
Όπως επίσης να πω ότι αν τα τραπέζια είναι του ΠΣΕΑΕΠ πρέπει όλοι να πάμε να βοηθήσουμε, γιατί πέρα απο τις κόντρες κλπ εγώ προσωπικά τον προτιμούσα τον χώρο απο την ηλιούπολη πχ ή τις αποθήκες στο περιστέρι.
Τέλος πάντων το θέμα είναι τώρα τι γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 25, 2011 7:52 am

Κρίμα που κλεινει η αίθουσα. Το είχα γράψει από την πρώτη φορά που πήγα (δείτε το καλό να λέγεται) ότι το περιβάλλον είναι εξαιρετικό. Και από παρκινγκ για τα ΙΧ αφθονο.
Τώρα τι γίνεται?? Τι λεει το σχέδιο? Πάντως κάπου κοντά στο metro δεν θα ήταν άσχημα για τους πολλούς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 28, 2011 11:21 pm

The Rock έγραψε:
Επισης πρεπει να προστατευουμε την ισορροπια κ τις αγαστες σχεσεις κ να προσεχουμε τα παραπονα κ οι κρισεις να μην ολισθησουν στον γκρεμο της αχαριστιας.

Το ζηλεψα αυτο το κομματι. Θα ηθελα να το ειχα γραψει εγω.

Παντως Γιωργο υπαρχουν ακομα πολλοι παικτες που δεν αποφασιζουν με βαση ποσες φορες θα μπουν τζαμπα στο αεροπλανο. Οσοι επιλεγουν ομαδα-ταξιδιωτικο γραφειο εχουν μαζευτει ολοι σε δυο ομαδες.

Και θελω να μιλησω και εγω για εναν προεδρο που το χαλακι του το τραβηξε πρωτος αυτος που εμπιστευθηκε. Ετσι ειναι ομως. Οταν τους παλιους φιλους τους βαζεις στην ακρη γιατι οι νεες φιλιες ειναι πιο συμφερουσες μετα με μαθηματικη ακριβεια θα λουστεις τις συνεπειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 03, 2011 6:31 am

Μμμμ...ταξιδιωτικό γραφείο. Σαν να λέμε ''Subbuteo Tours'' farao Crying or Very sad Surprised Surprised Laughing Laughing Laughing
Είναι ωραίο το τσάμπα. Ειδικά στις μέρες μας. Όμως θυμηθήτε : Οι Αμερικανοί κάτι ξέρουν που λένε ''There is no free lunch''. Πιο ελληνικά δηλαδή σε πληρώνω και κάνεις μόκο. Βέβαια ενα ελληνικό ρητό λέει για την περίπτωση που περιγράφεις, ''ουδείς ασφαλέστερος εχθρός του ευεργετηθέντος...''
Τελικά το σχέδιο για τη νεα χρονιά ποιό είναι ??? Το ξέρει κάποιος και μας το φυλάει για έκπληξη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 03, 2011 8:19 pm

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα,
θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους φίλους μου που με βοήθησαν να ξανά ασχοληθώ με το αγαπημένο μου Subbuteo,και να δώ τι θα κάνω για την νέα χρονιά,για εμένα η μεταγραφική περίοδος λήγει κάπου εδώ για αυτή τη χρονιά και με βρίσκει στα νότια προάστεια αυτή τη φορά!!!(Ηταν πάντως πολύ ωραία εμπειρία πρέπει να ομολογήσω,με διάφορες εναλαγές....από Πειραιά στο Χαιδάρι με ενδιάμεση στάση στη Μαδρίτη , μικρό διάλειμα στη Ρώμη<Lacio>,πέρασμα από τους φίλους μου στην Πάτρα και τελικά κατάληξη στη ΓΛΥΦΑΔΑ!!!!
Να είμαι και μια χρονιά κοντά στο Πορτό-Ράφτη μου (έχουμε και οικονομική κρίση......η βενζίνη είναι φωτιά...χαχαχαχα!!!)
Θέλω και εγώ με την σειρά μου να προσπαθήσω να βοηθήσω τη προσπάθεια της ομάδας της GLYFADAS UNITED TSC μετά και από την αποχώρηση κάποιων βασικών παικτών της.

Ραντεβού λοιπόν το Σεπτέμβρη στις τσόχες.....(Δεν λέω τόπο γιατί απ' όσο γνωρίζω ακόμα δεν έχει κλειστεί κάτι τελικό.....εν αναμονή για την τοποθεσία λοιπόν....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FALCONS




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2011

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 04, 2011 10:15 pm

A] Αρχικα να ευχηθουμε καλη επιτυχια στον Πανο στη νεα του σουμπουτεικη περιπετεια. Ηταν απο τους πιο περιζητητους παικτες στο φετινο μεταγραφικο παζαρι και ειμαστε σιγουροι οτι εκανε τη σωστοτερη επιλογη. Ειναι μια καλη προσπαθεια και ιδεα η προτεινομενη και υπο συζητηση ενωση γλυφαδας και μπλειντς και ο Πανος σιγουρα θα βοηθησει. Καλα να περασεις φιλε!

Β] Θελουμε και μεσα απο δω να ευχαριστησουμε τον Παρη Παπαδοπουλο για οσα προσφερε στην ομαδα μας αυτα τα χρονια. Ο Παρης για λογους εργασιακους και οικογενειακους περσι δεν ηταν σε θεση να ανεβαινει στην Αθηνα. Επειδη εκτος απροοπτου αυτο ισως συνεχιστει κ φετος μας ζητησε να αποδεσμευτει κ να βοηθησει την συμπαθη ομαδα της πολης του με οσες δυναμεις και χρονο διαθετει βασει των συνθηκων. Εμεις αποχαιρεταμε (ελπιζουμε προς το παρων) εναν αυθεντικο φαλκονα και του ευχομαστε καλη επιτυχια στην προσπαθεια αυτη. Σιγουρα ο πιπι θα βοηθησει με την εμπειρια του την πατρα, την οποια ευχομαστε να την βλεπουμε συχνοτερα στα τουρνουα και πιο ανταγωνιστικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SCARECROW&WALKERS




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΙΑΨΕΥΔΟΥΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡHΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΩΣΗ ΤΗΣ BLADE ΜΕ ΓΛΥΦΑΔΑ   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 11:23 am

Αγαπητοί φίλοι
Σας ενημερώνουμε ότι με έκπληξη μας πληροφορηθήκαμε ότι σε post το οποίο έχει αναρτηθεί σε subbuteo forum από το φιλικά προσκείμενο club FALCONS αναφέρει ένωση της Λέσχης μας με την επίσης συμπαθέστατη και αδελφικά προκείμενη ομάδα της Γλυφάδας. ΔΙΑΨΕΥΔΟΥΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡHΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΩΣΗ ΤΩΝ CLUB. Αναφορικά δε το θέμα ουδέποτε μας απασχόλησε επίσημα και άλλωστε δε μας αφορά σαν γενική θεώρηση το ενδεχόμενο της συγχώνευσης με οποιαδήποτε ομάδα.
Τέλος, με σεβασμό στη μακρόχρονη διαδρομή των FALCONS και της GLYFADAS UNITED, δεν επιθυμούμε το συμβάν να πάρει μεγαλύτερη διάσταση από αυτή που πραγματικά του ανήκει.
Θα παρακαλούσαμε μόνο ότι θέματα φτάνουν στη συγγραφική ομάδα των Club και αφορούν την BLADE να διασταυρώνονται  από τους επίσημους αντιπρόσωπους μας στο site της ομάδας μας.Ότι άλλο ακούγεται  είναι στον κύκλο της φαντασίας μερικών φίλων, ΘΕΛΟΥΜΕ να πιστεύουμε όχι από  κακή πρόθεση ή κάποια άλλη σκοπιμότητα.
Βέβαια γνωρίζουμε ότι ουδεμία ευθύνη έχει ο φίλος από τους FALCONS που έγραψε αυτήν την πληροφορία αλλά αυτός που την διέδωσε και μάλιστα χωρίς να ανήκει ή να έχει καμία εξουσιοδότηση μέχρι εκείνη την στιγμή τουλάχιστον ούτε από την Blade αλλά ούτε από την Γλυφάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pipi




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 12:20 pm

Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου την ομάδα των Falcons Athens TSC για την ευκαιρία που μου έδωσε να αναδειχτώ από την αφάνεια, για τις κούπες και τις λύπες, την καλή συντροφιά, τις συγκινήσεις και τις δεσμεύσεις, τα συμπόσια και τα νυχτέρια, την πλάκα και την ευθύνη, τα φιλικά και τα επίσημα, τη στήριξη σε δύσκολες ώρες και την κατανόηση όταν ο καιρός δεν μου άφηνε περιθώρια για κάτι διαφορετικό από αυτό που μπορούσα – κοντολογίς για όσα απλόχερα πήρα και για όσα είχα τη χαρά να δώσω – εύχομαι ολόψυχα σ’ όλους τους Φάλκονες καλή επιτυχία στους στόχους της χρονιάς, και μακάρι η νέα αγωνιστική φιλοσοφία της ομάδας, που σηματοδότησε τις επιλογές της ενόψει της σεζόν που έρχεται να φέρει το αποτέλεσμα που όλοι θέλουμε – άλλωστε το γεράκι δεν είναι στη φανέλα, αλλά στην καρδιά_

Είμαι ευγνώμων στον Πρόεδρο για την παρέα και την καλή του διάθεση, τη γενναιοδωρία και την αρχοντιά του, το χιούμορ και τη φιλοξενία του – για μια φιλία που αντέχει στο χρόνο και τις συγκυρίες - hasta siempre Presidente_

Δράκουλα και Λεβένταρε: Είναι αναφαίρετο προνόμιό μου το ότι τσούλησα μαζί σας και στάθηκα πλάι σας και μαζί με το αγαπημένο μου κουνάβι και το θεριό από τη Μάλτα εκείνη τη μαγική βραδιά στη Bologna – πέντε τύποι με παράταιρες φανέλες αλλά με απαράμιλλο στυλ – το δικό σας στυλ - και γι’ αυτό και για όλα τ’ άλλα την αγάπη και το σεβασμό μου αγόρια_

Για το Ροκ τι να πω… Ξεκίνησα βρίσκοντας ένα συμπαίκτη και στην πορεία απέκτησα έναν αδερφό – αυτό αρκεί μεταξύ μας_

Να ευχαριστήσω θερμά και όπως πρέπει τους φίλους Κοσμόπουλο και Βασιλόπουλο, Μάλλια και Βουτσινά, Θεοδοσόπουλο και όλα τα παιδιά από την Πάτρα για την επιμονή σας – που τόσο με τιμά – να έρθω στην ομάδα αυτά τα χρόνια που παίζουμε παρέα στο πατάρι της Πατρέως – με δεδομένα τα γερατιά και την απραξία μου, συμπεραίνω ότι ο λόγος που επιμένετε τόσο είναι το ακαταμάχητο σεξαπίλ μου, που θα φέρει έσοδα και οπαδούς στο σύλλογο – σοβαρά τώρα, ελπίζω να φανώ αντάξιος της εμπιστοσύνης που μου δείχνετε και να βοηθήσω όσο μπορώ τους Αχαιούς TSC στο νέο μας ξεκίνημα _

Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλους μας_

ΠιΠι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 8:06 pm

Αντε να δουμε γιατι ο Μαλλιας δεν προλαβαινε να μαζευει μονος του τους κοσμοπουλους απο τα γηπεδα και τα Βασιλοπουλα απο τον ποδογυρο...

Οσο για την πληροφορια που διερρευσε περι συνενωσης μπλεηντς γλυφαδας με εξεπληξε και εμενα μια και δεν ειχα τετοια πληροφορηση.
Και επανω που ειπα "εβαλαν μυαλο και καταλαβαν οτι η ισχυς ερχεται μεσα απο συνενωσεις" διαβασα προ-ολιγου την διαψευση και βεβαιωθηκα οτι δεν επεσα εξω.

Θελει οξυδερκεια να βλεπεις περα απο το σημερα και περα απο την μυτη σου. Και κλαμπ που οι παικτες ολοι μεταξυ τους για να βρεθουν πρεπει να μην εχει απαγορευση αποπλου να μην απεργουν οι ελεγκτες εναεριας κυκλοφοριας να μην εχουν κατεβει σε απεργια οι νταλικιερηδες και να ειναι διατεθειμενοι να δωσουν το ημισυ του μισθου τους προ μνημονιου σε εισητηρια.

Πιο λιγα κοστισε ο γκιμαραες απο τον προυπολογισμο σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SCARECROW&WALKERS




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η θεώρηση “ότι η ισχύς έρχεται μέσα από συνενώσεις” μας βρίσκει απόλυτα σύμφωνους.   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 9:54 pm

Η διάψευση σε μία φήμη και μάλιστα από τα χείλη κάποιου που δεν είχε σχέση ούτε με την BLADE ούτε με την Γλυφάδα νομίζω ότι οφείλομε να τη κάνουμε.
Η θεώρηση “ότι η ισχύς έρχεται μέσα από συνενώσεις” που διατύπωσες αγαπητέ Κώστα μας βρίσκει απόλυτα σύμφωνους. Όμως η blade σαν ομάδα αλλά και το κάθε μέλος της δεν φιλοδοξεί να θέσει θεμέλια ισχύος οποιαδήποτε μορφής μέσα από την διαδικασία του subbuteo. Το μόνο που επιχειρεί είναι να συνυπάρχει πάλι με αυτούς τους πιστούς του hoby των δεκαετιών του 80-90 και αν μπορέσει να συμβάλει στη συσπείρωση νέων φίλων στο ποδοσφαιράκι που τόσο αγαπάμε. Αυτό θα μας επιτρέψετε να το κάνουμε με τον τρόπο που θα επιλέξουμε εμείς πάντα βέβαια με γνώμονα ότι δεν θα προσβάλουμε κανέναν προσωπικά αλλά ούτε και τον χώρο γενικότερα. Τώρα στο θέμα που θέτεις των μετακινήσεων σου θυμίζω ότι η blade έδωσε το παρών και στις δύο αγωνιστικές του ομαδικού αλλά και σε τουρνουά που οι επαγγελματικές και κοινωνικές υποχρεώσεις των μελών μας επέτρεψαν να συμμετάσχουμε, αδιαφορώντας για τις καιρικές συνθήκες. Εν κατακλείδι πιστεύουμε ότι το θέμα εξαντλήθηκε. Ευχόμαστε σε όλες τις ομάδες να έχουν την καλύτερη πορεία που φιλοδοξούν την νέα περίοδο. Επίσης ευχόμαστε σε όλους οι συγκυρίες που μαστίζουν την χώρα μας να μας επηρεάσουν όσο τον δυνατόν λιγότερο ώστε να συνεχίσουμε να αναλωνόμαστε με θέματα subbuteo και όχι με την επιβίωση μας.
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 06, 2011 4:05 am

SCARECROW&amp;WALKERS έγραψε:
Όμως η blade σαν ομάδα αλλά και το κάθε μέλος της δεν φιλοδοξεί να θέσει θεμέλια ισχύος οποιαδήποτε μορφής μέσα από την διαδικασία του subbuteo.

Αν οντως ισχυουν τα παραπανω θεωρησε αγαπητε Ιωαννη οτι σεβομαι και ασπαζομαι τις επιλογες σας.

Αλλα -γιατι παντα υπαρχει αλλα οταν μιλας με εναν προφεσορα- εχω μαθει πρωτα απο τα δικα σου χειλη και μετα απο την πιατσα οτι στοχος ηταν να μεγαλωσετε οσο γινοταν και κατοπιν εφτασαν στα αυτακια μου οτι κανατε καμποσες προτασεις δεξια και αριστερα.

υ.γ παντως θα ηθελα να εχω συμπαικτες σε περιοδο μνημονιου και καλοκαιρινους μηνες στην Κρητη και στην Σαμο. Θα ειχα ξεσκιστει στο beach table soccer...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 06, 2011 1:14 pm

Mε πολλη χαρα το πρωι δεχθηκα ενα τηλεφωνο απο τον φιλο τον Βαγγελη απο την Κρητη. Αρχιζω απο το τελος της συνομιλιας μας μιας και μαζι με το τηλεφωνημα δεχθηκα και προσκληση για beach table soccer...

Επειδη και αλλοι δεν θα ξερετε προφανως σας ενημερωνω οτι οι Blade εχουν πλεον και σαιτ bladetsc.gr και το "σκιαχτρο και οι περιπατητες" δεν ειναι ο Ιωαννης αλλα ο Βαγγελας.

Μετα απο τις απαραιτητες διευκρινησεις περι προτασεων μεταγραφων πληροφορηθηκα την σταση που προκειται να κρατησει ο Βαγγελης και το κλαμπ του στα ελληνικα δρωμενα.

Μια μονο απορια μου εμεινε παντως γιατι ξεχασα να το ρωτησω. Υπαρχει αλλο κλαμπ παραθαλασσιο που αποκλειστηκε απο το χιονι...;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 20, 2011 9:20 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. να ευχηθω καλη αγωνιστικη χρονια σε ολους τους παιχτες που αλλαξαν ομαδα.ευχομαι την καλυτερη αποδοση στη νεα τους ομαδα..επισης να ευχηθω στο ΡΙΚΟ που ειναι πλεον μελος στην οικογενεια του ΑΤΛΑ. καλως ηρθες παιχταρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Αυγ 28, 2011 8:10 pm

Μαγκες καλησπερα επειδη εχουμε καιρο να γραψουμε και κατι σε αυτο το ποστ θα ηθελα να σας ενημερωσω για καποια φρεσκα κουλουρακια οπως λεει και μια ψυχη..... Laughing Laughing Laughing Laughing

Χθες σε ''γνωστο'' υπογειο των Αθηνων ενημερωθηκαμε για νεα μεταγραφη που ετοιμαζει ο Ατλας....(καλα ρε Ακη θα μας τρελλανεις φετος 5 ομαδες θα κατεβαζεις φετος?? θα περασεις και τον κεχρη...χαχαχαχα)

Το νεο ονομα (πολυ παλιο τις subbuteikis πιατσας) ακουει στο ονομα ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ affraid affraid affraid affraid affraid

Φετος βλεπω ολους τους παλιους να ξανα εμφανιζονται.....<Καπερωνης,Γενιτσαροπουλος.......>μαθαινω οτι ερχετε και αλλος ενας....για να δουμε...

Επισης μαθαινω οτι ακομα ετοιμαζονται 2-3 μεταγραφες αλλα θα γινουν στις 30/8 για να σκασουν σαν μπομπες Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Θα επιστρεψω με τα νεωτερα εντος τις εβδομαδας....Καλη εβδομαδα σε ολους μας!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ?    ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Αυγ 28, 2011 9:07 pm

ΠΕΣ ΤΑ ΠΕΣ ΤΑ!!!! ΜΗ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 29, 2011 12:28 am

adis έγραψε:

Χθες σε ''γνωστο'' υπογειο των Αθηνων ενημερωθηκαμε για νεα μεταγραφη που ετοιμαζει ο Ατλας....(καλα ρε Ακη θα μας τρελλανεις φετος 5 ομαδες θα κατεβαζεις φετος?? θα περασεις και τον κεχρη...χαχαχαχα)

πρωτον ειναι γνωστο ως ορφανοτροφειο και οχι υπογειο. Βιωσιμο οικονομικα απο τις συνδρομες ΟΛΩΝ των θαμωνων του.
δευτερον ο κεχρης δεν κανει μεταγραφες αλλα η ολυμπια. Δεν προσφερει ταξιδια στο εξωτερικο αλλα στον μαγικο κοσμο του σουμπουτεο. Που δεν ενδεικνυται για επαγγελματιες...
τριτον η ολυμπια απο στιγμη σε στιγμη μεσω του προεδρου της θα ανακοινωσει και αλλο νεο μελος. Διευκρινηση οτι στην Ολυμπια ο προεδρος δεν εχει τον ρολο αυτον για να πληρωνει αλλα για να μεταφερει τις θεσεις της ομαδας.
Ο νεοεισελθεντας στην ομαδα ειναι παλιος, δεν ειναι πρωταθλητης αλλα αγαπαει το σουμπουτεο οπως μονο στην ολυμπια το αγαπανε ετσι. Σαν παιχνιδι - χομπι.

υ.γ μονο ενα κλαμπ εχει κατεβει με 4 ομαδες σε επισημη διοργανωση. Αν καποιος θελησει να το ξεπερασει πρεπει πρωτα να το ισοφαρισει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ?    ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 29, 2011 9:49 am

δηλαδη συγνωμη..στις αλλες ομαδες οι προεδροι ειναι μαριονετες? η εχουν το μηχανημα που κοβει λεφτα?
ο καθε προεδρος σκεφτεται πως να προσφερει το καλυτερο για την ομαδα του..και πως μπορει να την ανεβασει πιο ψηλα.που βλεπεις το κακο αν μπορει να οργανωσει και μερικα ταξιδια?
οσο για τους ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ που λες,κατα πρωτον κανενας δεν γινεται επαγγελματιας χωρις αγαπη για το παιχνιδι και προπονηση..δεν το αγαπας μονο εσυ το παιχνιδι.
κατα δευτερον κανενας επαγγελματιας δε παει σε μια ομαδα εαν δεν γουσταρει τη παρεα,τους συμπαικτες,η δεν εχει τη δυνατοτητα να διακριθει!!!
και τριτον εαν καποιον η ικανοτητα του, τον κανει να δεχεται σοβαρες και επαγγελματικες προτασεις(με σκοπο να βοηθησει την ομαδα,και τον εαυτο του) που βλεπεις το κακο? και γω αν μπορουσα θα το εκανα.και οποιος λεει το αντιθετο ειναι ψευτης κατα τη γνωμη μου...
οσο για ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΣΜΟ που προσφερεις τον ξερουμε καλα,τον μαθαμε πια!!!
παρεπιπτοντως ο προεδρος ειπε οτι του χρονου η ομαδα θα προπονειται σε αιθουσα στο ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗς DISNEYLAND!!!! αλλα του ειπα να το ξανασκεφτει μη μας την ΚΛΕΙΣΕΙΣ και αυτη και ψαχνουμε για αλλη μετα!!!! μη μεινουμε με τη ΜΑΓΕΙΑ..
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 30, 2011 12:17 am

''''''''''''''''''''και τριτον εαν καποιον η ικανοτητα του, τον κανει να δεχεται σοβαρες και επαγγελματικες προτασεις(με σκοπο να βοηθησει την ομαδα,και τον εαυτο του) που βλεπεις το κακο? και γω αν μπορουσα θα το εκανα.και οποιος λεει το αντιθετο ειναι ψευτης κατα τη γνωμη μου...'''''''''''''''''''''''''''''''

Τοτε εισαι ψευτης. Χαχαχαχα!!! Ρε συ δεν ειναι για ολους κινητρο οι μεταγραφες με διαφορες παροχες κλπ. Κ εγω κ ο προεδρος {κ πιθανον κ αλλοι} κατα καιρους εχουμε δεχθει προτασεις απο το εξωτερικο με διαφορες παροχες {καλα πακετα} , αλλα παιζουμε 20 χρονια στην ιδια ομαδα. Το συμπερασμα ειναι οτι δεν ειναι κακο να προσπαθησει να ενισχυσει κανεις την ομαδα του εαν εχει τη δυνατοτητα. Το μονο που πρεπει να εχει υποψη του ειναι οτι αυτοι που ερχονται με κινητρο τις παροχες δεν το κανουν ουτε για τα ωραια ματια του εκαστοτε προεδρου , ουτε για την παρεα κ μαλακιες. Απο την αλλη πλευρα υπαρχουν κ καποιοι που δεν δελεαζονται απο παροχες κ προτιμουν την παρεα κ την ομαδα τους, ειτε αυτη ειναι πρωτη ειτε τελευταια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ?    ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 30, 2011 12:22 pm

εγω ρε συ δεν εχω δεχτει καμια προταση απο το εξωτερικο.εαν δεχτω θα σου πω..δεν ειπα οτι ειναι υποχρεωτικο καποιος να παει σε μια αλλη ομαδα.απλα οτι ειναι ενα κινητρο να ανεβει και αυτος και η ομαδα..
και οπως ειπες,η μαλλον συμφωνησες μαζι μου,οπως και συ και ο προεδρος,δεν πηγατε οταν ειχατε προσφορες,ετσι κιαλλοι αρνουνται η δεχονται αναλογως την παρεα..
και μετραει πολυ και η παρεα και η ομαδα,οσο και αν δεν θες να το δεχτεις,και η προσωπικη σχεση του προεδρου..
εσυ πιστευεις οτι ο γκαουτσι και ο κοντι και ο μπεης και ο ρικος και ο μπενεττ και ο γκιμαραες ηρθαν στην ομαδα,για μερικα τσαμπα ταξιδια?
ξερουν σε τι ομαδα πηγαν,με τι παρεα,με τι προοπτικες,με τι επιπεδο αγωνιστικο,και δοξα το θεω ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝ..
ΜΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΤΛΟΥΣ!!!!!
οποιανου δεν του αρεσει,η δε γουσταρει τα ματια του προεδρου μας,να μην ερθει οταν τον καλεσουν..
και σε αλλον ταξανε λεφτα και ταξιδια αλλα δεν ηρθε...απλα δε γουσταρε
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ ΠΑΝΤΑ,ΜΕΤΡΑΝΕ ΚΙΑΛΛΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 30, 2011 1:04 pm

και σε αλλον ταξανε λεφτα και ταξιδια αλλα δεν ηρθε...απλα δε γουσταρε
ΣΕ ΠΟΙΟΝ???????????????????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)   ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ) - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 30, 2011 1:10 pm

κατα δευτερον κανενας επαγγελματιας δε παει σε μια ομαδα εαν δεν γουσταρει τη παρεα,τους συμπαικτες

ρε σταματοπουλε δηλαδη ο μπενετ ο γκιμαραες και ο ρικος (αναφερω μονο τις φετινες μεταγραφες σας) γουσταρανε την παρεα του Ατλα; Σαν τους ποδοσφαιριστες απο την Λατινικη Αμερικη που ερχομενοι στην ελλαδα λενε οτι απο μικροι ηταν γαυροι και βαζελοι; Και αφου οι αλλοι ειναι ξενοι και ηταν δυσκολο να πατε μπαροτσαρκα, ο Ρικος που ειναι και ενα τσιγαρο δρομο ποτε βγηκατε για κανα ποτο;

Ρε κοιτα που εφυγαν απο πορτογαλια αγγλια για την παρεα. Παντως για παρεα που μπαινει στην τσεπη του παντελονιου με φαινεται...

Απο την αλλη πλευρα υπαρχουν κ καποιοι που δεν δελεαζονται απο παροχες κ προτιμουν την παρεα κ την ομαδα τους, ειτε αυτη ειναι πρωτη ειτε τελευταια.

κουτη πολυ συγκλινουν οι αποψεις μας και αρχιζω να ανησυχω. Γερασες 'η με φαινεται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Μεταγραφές 2011
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Μεταγραφές
» ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ
» handbook 2011-12

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: