Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

Πήγαινε κάτω 
+2
sabaroukd
adis
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 10:19 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Suspect Suspect Suspect

Mad Exclamation pig albino cherry santa rendeer geek jocolor queen king farao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την adis στις Τρι Απρ 19, 2011 8:51 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 11:02 pm

Shocked Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep jocolor geek lol! lol!
lol!
lol!
lol!
lol!
lol! χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την adis στις Τρι Απρ 19, 2011 8:52 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 5:20 am

Εδώ θα συμφωνήσω με τον Κεχρή. Ότι πρέπει να ξεκινήσουμε στο να αλλάξει το σύστημα πρώτα και μετά η νοοτροπία. Και αφού αλλάξεις το σύστημα τότε να τιμωρείς να στημένα. Σίγουρα ενοχλεί τον εκάστοτε παίχτη που κατά κάποιο τρόπο "στήνεται" αλλά όταν παίζουν τελευταίο παιχνίδι δύο συμπαίχτες και από το αποτέλεσμα κρίνεται ο ένας? Δηλαδή δε μπορούσε να κερδίσει με την αξία του ο άλλος? Αλλά και να μη το "έστηναν" δε θα φαινότανε "παράξενη" μια νίκη που θα μπορούσε να ήταν καθαρή? Όταν παίζουν συμπαίχτες, φίλοι, γνωστοί κλπ πρέπει να παίζουν πρώτοι. Να αλλάξει το σύστημα (ίσως σε σουις ή κάτι άλλο) και μετά η νοοτροπία σιγά - σιγά θα αλλάξει.
Προς το παρόν μην παραπονιόμαστε για κάτι το οποίο θα μπορούσες να το έχεις κάνει και εσύ πέρυσι στο σατελάιτ. Όλοι μας κάποια στιγμή έχουμε περάσει από αυτό το δίλημμα - να αφήσω τον συμπάιχτη μου ή να παίξω εναντίον του-. Αυτή είναι η δική μου άποψη και μάλιστα η όποια διοργανωτική αρχή θα πρέπει να τα σκέφτεται όλα αυτά και έτσι θα μαζευτεί περισσότερος κόσμος.
Από ότι κατάλαβα Άκης το κατέκρινε και μπράβο του, αλλά θα έπρεπε να παίξουν σε προηγούμενη σειρά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 8:41 am

αλιαδη δεν σε εστησαν για να σε αποκλεισουν αλλα για να περασει ο συμπαικτης.
αντι να δηλητηριαζεις τον εαυτο σου με μισος και κομπλεξ σκεψου οτι και δικοι σου παραδιπλα το ιδιο εκαναν.
ΕΠΙΜΕΝΩ.
Οι ανθρωποι εχουν αδυναμιες που ειναι σεβαστες. Το να γινονται στημενα ειναι λαθος. Αλλα να μπορουμε να σταματησουμε τα στημενα και να μην το κανουμε με μαλακισμενες δικαιολογιες ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ.

και οσο πιο γρηγορα καταλαβει επιτελους ο κοσμος οτι ο κεχρης που τα λεει χρονια τωρα δεν ειναι γραφικος αλλα προφητης στον τοπο του τοσο εχουμε ελπιδες να σωσουμε την παρτιδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 12:58 pm

Πως ήταν 2-1 και έγινε 2-2???? Τι είναι αυτά που λες?
Τότε κάνε ένσταση εναντίον της διοργάνωσης και πάρε την ομάδα σου και αποχώρησε σε ένδειξη διαμαρτυρίας.
Αν αληθεύει αυτό ο διαιτητής του αγώνα τι έκανε? Τουρισμό???
Και ο διαιτητής στο κόλπο??? Ποιός ήταν??? Θα ήταν ενδιαφέρον να τον ξέρουμε όλοι(για να τον αποφεύγουμε στο μέλλον)
Οι συμπαίκτες αντιληπτό (κατακριταίο και τημωριταιο ασφαλώς), αλλά ο διατητής????
Η διοργανωτές??? πενιά???
Για πες μας αναλυτικά το θέμα...Αν υπάρχει στήσημο γράφτα ΟΛΑ καθαρά ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.
Αυτοί που το έκαναν πρέπει να τιμωρηθούν. Υπάρχει κομισάριος της FISTF ή κοκοκο. Αυτά δεν πρέπει να τα ελέγχει??
Εκτός και αν δεν είναι έτσι όπως μας τα λες και είναι περίπου έτσι. Υπάρχει πειθαρχική επιτροπή ή όλα τα έχει αναλάβει ο κομισάριος???
Ας κάνει λοιπόν κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 8:28 pm

Προχθες εγραψα για μια ανηθικη προταση που εγινε στο ομαδικο του σατελαιτ.
Σημερα αφου πρωτα εγινα αποδιοπομπαιος τραγος γιατι αναπαρηγαγα την πληροφορια αλλα δεν κατονομασα την πηγη μου, μου ειπωθηκε οτι οντως εγινε ανηθικη προταση αλλα απο την αλλη πλευρα.
Εφοσον δεν ημουν αυτηκοος μαρτυρας να μου επιτρεψετε να κρατησω για μενα πλεον την γνωμη μου για το ποιος ηταν ο ηθικος αυτουργος.

Ακουσα διαφορες ιστοριες για τον ορισμο των παικτων στους ομιλους. Τελικα το χερι στο βαζο ειναι δυσκολο να το μην βαλει οταν το κραταει καποιος συγκεκριμενος ανθρωπος.
Αλλα να αποχωρεις απο το παιγνιδι στην διαρκεια του α ημιχρονου και να επιστρεφεις χωρις να τρεχει τιποτα στην εναρξη του β αυτο ειναι εκτος καθε λογικης.
Και αν θες να ριξεις ευθυνη στον διαιτητη που δεν κατοχυρωσε το ματς στην πρωτη διακοπη του θα πρεπει πρωτα να δεις αν υπαρχει καποια αρχη που θα προστατεψει τον διαιτητη.

Συγχαρητηρια στον νικητη συγχαρητηρια σε οσους νιωθουν οτι βοηθησαν αλλα τα ευχολογια και τα μεγαλα λογια πλεον ακουγονται σαν ειρωνεια στα αυτια του κοσμου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 9:09 pm

Πάμε πάλι.
ΠΟΙΟΣ, ΠΟΥ, ΠΟΤΕ και ΓΙΑΤΙ? ΕΞΉΓΗΣΕ ΜΑΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΚυρ Απρ 17, 2011 10:49 pm

'''''Υπάρχει κομισάριος της FISTF ή κοκοκο. Αυτά δεν πρέπει να τα ελέγχει??''''''''''''

Κακαβα κοψε αυτο το υφακι οταν γραφεις για μενα. Το πρωταθλημα δεν ηταν διοργανωση της φιστφ. Δουλεια μου ειναι να επιβλεψω στις εκλογες ετσι ωστε να γινουν ολα σωστα κ να ψηφισουν αυτοι που πρεπει κ να επιβλεπω αν γινει καποια διοργανωση της φιστφ στην ελλαδα μεχρι να γινουν εκλογες. Στο συγκεκριμενο ματς υπηρχε διαιτητης. Αυτος εχει κ την ευθυνη να δηλωσει σκορ κλπ. Δικη μου τοποθετηση επι του θεματος ειναι οτι ετσι ειναι το παιχνιδι κ οτι γινονται αυτα, οσο κ αν μας πονανε ολους μας καποια φορα. Οποιος ζει με το σπαθι πληγωνεται κ απο το σπαθι. Τελος. Οσο για το αν πρεπει να το γυρισουμε στο σουις κ στην τομπολα αυτα ειναι καραγκιοζιλικια. Σουμπουτεο σημαινει κρισιμα κ νοκ αουτ παιχνιδια απο ενα σημειο της διοργανωσης κ μετα. Σε ολα τα αθληματα καποιες φορες υπαρχουν υποπτα αποτελεσματα. Οποιος δεν το καταλαβαινει ας παει να γραφτει στην ομοσπονδια νταμας κ κουμ καν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 4:11 am

Οποιος ζει με το σπαθι πληγωνεται κ απο το σπαθι.
Γιωργο μου πολλοι δεν επιλεγουν να ζουν με το σπαθι και κατα συνεπεια τους κακοφαινεται να πληγωθουν απο αυτο

Σουμπουτεο σημαινει κρισιμα κ νοκ αουτ παιχνιδια απο ενα σημειο της διοργανωσης κ μετα
σουμπουτεο δεν σημαινει για ολους το ιδιο. Και βαζω στοιχημα οτι θες οτι απο τους 60 νοματαιους που πηραν μερος η συντριπτικη πλειοψηφια θεωρει το σουμπουτεο χομπυ. Γιατι λοιπον να μην υιοθετησουμε την γνωμη της πλειοψηφιας; ΧΟΜΠΙ !

Οσο για το αν πρεπει να το γυρισουμε στο σουις κ στην τομπολα αυτα ειναι καραγκιοζιλικια
Σεβαστη η αποψη σου αλλα μαλλον πρεπει και εσυ να σεβεσαι την γνωμη των αλλων. Και επειδη δεν θες να παραδεχτεις (γιατι μια χαρα καταλαβαινεις) οι ομιλοι ειναι το ιδανικο περιβαλλον για να στησεις παιγνιδια. Και το μονο συστημα που δεν στηνεις ειναι το νοκ αουτ.

Αλλα νοκ αουτ ολο το πρωταθλημα δεν γινεται. Θα ειναι κυπελλο τοτε ! Αφου λοιπον θεωρεις το σουις καραγκιοζιλικι και με δεδομενες τις αδυναμιες των αλλων δυο συστηματων (ομιλοι και νοκ αουτ) που τις αναφεραμε παραπανω εχεις κατι αλλο να προτεινεις ή αρκεισαι μονο στην κριτικη;

Τελος σε περιμενα πιο μαγκα και επειδη εμαθα οτι σου κακοφανηκε το ΚΟΤΗΣ που εγραψα θα σε διορθωσω σε μια ανακριβεια. Η φιστφ οντως δεν σε εβαλε διοργανωτη στο ελληνικο πρωταθλημα αλλα το ανελαβες απο μονος σου. ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΦΟΣΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ. Αλλα στο σατελαιτ ειχες αρμοδιοτητες ως τουρνουα της φιστφ και δεν εμαθα να εκανες καποια αναφορα για τα γεγονοτα! Και αφου ανελαβες να ορισεις γραμματεια ημερομηνιες λαντερ και χωρο διεξαγωγης στο ελληνικο πρωταθλημα μην ποιεις την νησσαν σε οτι βρωμικο και λανθασμενο εγινε κατα την διαρκεια του.

Σε ολα τα αθληματα καποιες φορες υπαρχουν υποπτα αποτελεσματα. Οποιος δεν το καταλαβαινει ας παει να γραφτει στην ομοσπονδια νταμας κ κουμ καν.
Το καλυτερο το κρατησες για το τελος. Ποιο αθλημα και πρασινα αλογα; Σε ολα τα αθληματα -τελος παντων- προσπαθουν να παψουν το φαινομενο υποπτων αποτελεσματων. Εμεις γιατι πρεπει να το αποδεχτουμε ειδαλλως να το γυρισουμε στην νταμα; ΕΙΣΑΙ ΟΦΣΑΙΝΤ 15 ΜΕΤΡΑ. Ε-ΞΩ-ΦΘΑ ΛΜΟ.

Συγχαρητηρια για την πορεια σου αλλα ενα πραγμα θελω να σε ρωτησω γιατι σιγουρα θα σε ενοχλησε σαν παικτη. Ποσοι ειδαν τον τελικο;
Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 5:17 am

Και να μην ξεχασω.
Οταν ηρθα εχθες να δω πως πανε οι συμπαικτες μου ειχα δυο ενδιαφερουσες συνομιλιες. Με Δημοπουλο Σταματοπουλο.
Βεβαιως προηγηθηκε το γνωστο μπινελικωμα μου στην λογικη να σε καψω Γιαννη να σε αλειψω λαδι αλλα στην συνεχεια αμφοτεροι διαχωρισαν την θεση τους καταδικαζοντας (οσο πιο κομψα και διακριτικα μπορουσαν) τις συμπεριφορες και τους χειρισμους των ανθρωπων που τους εκπροσωπουν.
Εγω θα το πω δημοσιως για πολλοστη φορα. Οι συγκεκριμενοι δυο ανθρωποι οσα λεφτα και αν ριξουν οσο ειναι δεσμιοι των προσωπικων τους φιλοδοξιων και εμμονων επειδη δεν το μυριζουν το κομματι οργανωση διοικηση διαχειριση ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ. Και οσο προσπαθουν να επιμερησουν την ευθυνη και σε αλλα προσωπα τοσο δεν προκειται να βρουν συμπαραστατες.

Για να εισαι προεδρος χορηγος κλαμπαρχης παικτης παραγοντας και να πρωταγωνιστεις σε ολα θελει και ενα background μετριοπαθειας και δικαιοσυνης. Ειδαλλως γινεσαι το ιδιο με Κανταφι Μουγκαμπε και διαφορους ακομα Αραβες Ασιατες και Λατινοαμερικανους ηγετες.

Και οσο παραξενο και αν σας φαινεται εχω καταληξει οτι δεν ξανασχολουμαι με τα διοικητικα. Μονο αν μου το ζητησουν ολοι. Γιατι ολοι μεχρι τωρα μου την ελεγαν.
Αντε να παιξω ξανα και ατομικο γιατι πρεπει να γυρισουν σιγα σιγα ολοι αυτοι που το εκοψαν την τελευταια τριετια με τις ΛΑΛΑΚΙΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 6:13 am

Καλημέρα.
Φίλε rock. Οφείλω να σου ομολογήσω ότι στα μάτια μου ψιλοβγήκες offside.
Δεν ξέρω τι λες περι αρμοδιοτήτων αλλά απο την στιγμή που είσαι ο κομμισάριος της fistf και βγαίνεις και καλείς κόσμο για την διοργάνωση του πρωταθλήματος και κράζεις κι όλας που δεν υπηρξε μεγάλη ανταπόκριση, τότε μην λες ότι δεν ευθύνεσαι για το πρωτάθλημα. Να σου αναγνωρίσω ότι όντως όπως λες υπάρχει κι ο διαιτητής αλλά σαν κομισσάριος ναι έχει δίκιο ο παναθηνάϊκός, έπρεπε να επιληφθείς. Και δεν θα μπορούσε να σου πει κανείς τίποτα αφού έχεις δείξει το ήθος σου σε σχέση με πολλούς άλλους.
Όσον αφορά το θέμα sport κάντε κανένα γκάλοπ γιατί όντως απο τους 60 χθες και άλλους 60 που απέχουν για τους γνωστούς λόγους, βάζω στοίχημα ότι μόνο 10 άντε 20 να το βλέπουν έτσι. Και για να γελάσουμε και λίγο πρότυπο αθλητή subbuteo είναι η κοιλιά του proffesor ή των υπόλοιπων αδνατούληδων;
Και στο φινάλε μόνο και μόνο που είναι συμπαίκτης σου άσχετα με το κομισσάριος και τις μπούρδες έπρεπε να εμπλακείς γιατί είναι καλό παιδί ο πάνος και είναι σαν να το έκαναν σε οποιονδήποτε απο εμάς. Κ όχι μόνο εσύ αλλά σαν ομάδα έπρεπε να αντιδράσετε.




Υγ Δεν ξέρω τι έχει πιάσει κάποιους να προσπαθούν να ξεσκεπάσουν τα ψευδώνυμα ή ακόμα και να ισχυρίζονται ότι έχουν βρει ποιος είναι ποιος. Αυτό το λέω γιατί κι εγώ μέχρι πρότινος πίστευα ότι ο παναθηναϊκός είναι ο Κακκαβάς αλλά όταν έμαθα τι και πως ούτε που το περίμενα. Όπως επίσης ξέρω και το ψευδώνυμο που έγραφε ο συγκεκριμένος στο παλιό φόρουμ. Γι αυτό ξεκολλάτε λίγο.


Τέλος πάντων είχατε δεν είχατε με κάνατε να ξαναγράψω. Καλό Πάσχα σε όλους με υγεία. Κ προσοχή με το αρνί είμαστε και αθλητές τρομάρα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 1:52 pm

Όλα τα είχε αυτό το πρωτάθλημα.
1.
Για το αγωνιστικό είχαμε στησίματα που έγιναν και πέρασε ο ωφελούμενος, στησίματα που έγιναν αλλά δε πέρασε ο ωφελούμενος, στησίματα που προτάθηκαν αλλά δεν έγιναν, αγώνες που μπορούσαν να στηθούν αλλά δε στήθηκαν, ύποπτες ισοπαλίες για κράτηση αποτελέσματος. Όπως προείπα αν το διοργανωτικό σύστημα σου δίνει τη δυνατότητα να επιλέξεις τι θα κάνεις, έγκειτε στη διάθεση του καθενός να επιλέξει. Αν όμως δεν υπήρχε αυτή η δυνατότητα ή την ελαχιστοποιούσαμε, τότε δε θα συζητάγαμε για γνωμικά με σπαθιά και τσεκούρια.
2.
Και βέβαια είχαμε και αποχωρήσεις, παρολίγο συμπλοκές, ειρωνείες σε διαιτητές και παίχτες και εκτός ορίου συμπεριφορές. Όλα τα καλά που κάνουν τον κόσμο να θέλει να παίξει ντάμα και κουμ κάν (ή το τελευταίο παράδειγμα για τένις).
3.
Είχαμε βέβαια και καλά παιχνίδια με σωστή διαιτησία και συμπεριφορά παιχτών και καλή ροή του τουρνουά. Επίσης αν και δε ξέρω το νούμερο των παιχτών πρέπει να ήταν σεβαστό.
Και όλα αυτά σε ένα διήμερο.
Εγώ δε θα μείνω σε μεμονωμένα περιστατικά αλλά θα πω ότι για να μπορέσει το άθλημα να μεγαλώσει, θα πρέπει να προασπίσουμε δύο σημαντικά πράγματα:
πρώτον το παιχνίδι να είναι συνάμα συναρπαστικό και δίκαιο και δεύτερο να υπάρχει σεβασμός στον παίχτη - διαιτητή - αθλητή

Άντε και του χρόνου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 2:25 pm

atromitos έγραψε:
Και για να γελάσουμε και λίγο πρότυπο αθλητή subbuteo είναι η κοιλιά του proffesor ή των υπόλοιπων αδνατούληδων;

εγω δεν γελασα. φταιει το χιουμορ σου 'η υποννοεις οτι οι εχοντες κοιλιτσα... δεν δικαιουνται να ειναι αθλητες; Τον θυμασαι τον Παυλο Σαλτσιδη τον αρσιβαριστα; Αυτο λεγεται ρατσισμος κατα των ευσωμων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 2:44 pm

sabaroukd έγραψε:

πρώτον το παιχνίδι να είναι συνάμα συναρπαστικό και δίκαιο και δεύτερο να υπάρχει σεβασμός στον παίχτη - διαιτητή - αθλητή

Μονο μην ξεχασεις παππου να αλλαξεις πλευρο και παθεις κανα νευροκαβαλικεμα κοιμωμενος.

Το μονο που ειχε αυτο το πρωταθλημα ηταν ακομα λιγοτερα πρωτοκλασατα ονοματα και εντονο πορφυρο χρωμα.
Το σαββατο ενας στους 4 ηταν ολυμπιος και την κυριακη ενας στους 3.
Και για μια ακομη φορα οι διαιτητες αδικουν τον καημενο τον χορηγο (δεν σε πειραζει αυτος ο χαρακτηρισμος νομιζω) και οι αντιπαλοι του φευγουν μην αντεχοντας να κουβαλουν τοση αδικια σε βαρος του.

Α παρεπιπτωντος ενα ωραιο κουιζ
ποιος ελληνας παικτης φευγει σχεδον ΠΑΝΤΑ πριν τελειωσουν τα ματς του οταν χανει;
ο ευρων κερδιζει διακοπες στην Μαλτα φιλοξενουμενος του Μαλτεζου προεδρου κου Σαπιανο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΔευ Απρ 18, 2011 11:21 pm

Αρχικα να πω οτι για μενα το καλυτερο συστημα ειναι ομιλοι κ μετα νοκ αουτ. Καλο συστημα ειναι αυτο που δεν επηρεαζει τη ροη και την αξιοκρατια των αποτελεσματων. Οι καλυτεροι προχωρουν. Γι αυτο πχ τελικο παιζουν συνηθως οι ιδιοι κ οι ιδιοι κ οχι καποιοι αλλοι. Τα περιεργα αποτελεσματα δεν ειναι αδυναμια του συστηματος . Ειναι λογικο οτι οταν ενα αποτελεσμα βολευει κ τους 2 αντιπαλους (για τον οποιδηποτε λογο) αυτο κ θα ερθει. Ειναι μεσα στο παιχνιδι. Κ επειδη εκλογες ερχονται ο καθε υποψηφιος μπορει να εκθεσει το προγραμμα του κ ο καθε ψηφοφορος να αποφασισει. Οποιος θελει σουις, πεντοβολα κ μηλα μπορει να διαλεξει τον ταδε συνδυασμο κ οποιος θελει σουμπουτεο τον δεινα συνδυασμο. Ειναι απλο.

'''''''Αλλα στο σατελαιτ ειχες αρμοδιοτητες ως τουρνουα της φιστφ και δεν εμαθα να εκανες καποια αναφορα για τα γεγονοτα!''''''

Καταρχην δεν ημουν παρων στα γεγονοτα τα οποια επικαλεισαι. Κ προτιμω να μη βασιζομαι σε πηγες κλπ κ να εκτιθεμαι λεγοντας ανακριβειες οπως εσυ. Επισης δεν ειμαι ρουφιανος. Μονο αν υπηρχε βιαιοπραγια θα εκανα ριπορτ. Γιατι απο οτι εμαθα υπηρξε μονο λεκτικη επιθεση εναντιον σου κ ειρωνια. Οταν κ εσυ γραφεις 2 με 3 ποστ τη μερα κ βριζεις κ ειρωνευεσαι δημοσιως τον καθενα, μην περιμενεις κ οι αλλοι αντιστοιχα οταν σε βλεπουν να σου προσφερουν λουλουδια. Χωρις αυτο να σημαινει οτι επικροτω τετοια γεγονοτα. Για να εχεις στομα να μιλας θα πρεπει πρωτα να το ραβεις.


''''''''''Φίλε rock. Οφείλω να σου ομολογήσω ότι στα μάτια μου ψιλοβγήκες offside.''''''''''

Οσο δε λες το ονομα σου μου ειναι παντελως αδιαφορο.

''''''''''Και στο φινάλε μόνο και μόνο που είναι συμπαίκτης σου άσχετα με το κομισσάριος και τις μπούρδες έπρεπε να εμπλακείς γιατί είναι καλό παιδί ο πάνος και είναι σαν να το έκαναν σε οποιονδήποτε απο εμάς. Κ όχι μόνο εσύ αλλά σαν ομάδα έπρεπε να αντιδράσετε.'''''''''''''''

Δε μπορω να αντιδρασω σε κατι που θεωρω οτι ειναι εντος παιχνιδιου κ το οποιο κ εγω Κ Ο ΠΑΝΟΣ κ η ομαδα μου το εχει κανει πολλες φορες. Θα ημουν φαρισαιος. Ρωτα τον κεχρη ποσα ματς εχει στησει αλλα εχει παθει αλτσχαιμερ ξαφνικα κ τα διεγραψε απο τη μνημη του. Κ τελος παντων ολοι καλα παιδια ειμαστε αλλα ετσι ειναι το παιχνιδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤρι Απρ 19, 2011 5:53 am

''''''''''Φίλε rock. Οφείλω να σου ομολογήσω ότι στα μάτια μου ψιλοβγήκες offside.''''''''''

Οσο δε λες το ονομα σου μου ειναι παντελως αδιαφορο.

Όσο θα υπάρχουν κάποιοι που με το να λες την γνώμη σου θα σε κυνηγάνε, το όνομα μου δεν θα το μάθεις. Δεν βρίζω και δεν προσβάλω για να υπάρχει τέτοια καούρα.
Δε μπορω να αντιδρασω σε κατι που θεωρω οτι ειναι εντος παιχνιδιου κ το οποιο κ εγω Κ Ο ΠΑΝΟΣ κ η ομαδα μου το εχει κανει πολλες φορες. Θα ημουν φαρισαιος. Ρωτα τον κεχρη ποσα ματς εχει στησει αλλα εχει παθει αλτσχαιμερ ξαφνικα κ τα διεγραψε απο τη μνημη του. Κ τελος παντων ολοι καλα παιδια ειμαστε αλλα ετσι ειναι το παιχνιδι.

Δεν σε τιμάει ούτε εσένα ούτε την ομάδα σου και μόνο που το παραδέχεστε. Ούτε και τον Κεχρή. Γι αυτό και μείνατε τρεις κι ο κούκος να παίζετε. Όσο για τα καλά παιδιά άσε με να έχω την δική μου άποψη.

Προφέσορα δεν είμαι ρατσιστής κατά των εύσωμων αλλά όταν λες σε κάποιον ότι παίζεις subbuteo το οποίο πλέον έχει γίνει sport και αυτός ο κάποιος μπαίνει στο youtube και βλέπει τις κοιλάρες. ε μετά το δόύλεμα μόνο που τρως φτάνει.

ΥΓ Ελπίζω να σας δω απο κοντά και να μην χρειαστεί να ξαναγράψω εδώ μέσα.

Καλή Ανάσταση σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤρι Απρ 19, 2011 6:04 am

Όσο για τα καλά παιδιά άσε με να έχω την δική μου άποψη.

Για να μην παρεξηγηθώ Πασχαλιάτικα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ αλλά υπάρχουν και 5-10 μπουμπούκια που σου ανεβάζουν την πίεση κάθε φορά. Αυτά και πάλι καλό Πάσχα σε όλους.

ΥΓ Έχετε δοκιμάσει να γυαλίσετε βάσεις με΄ξύγκι απο σουβλιστό αρνί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤρι Απρ 19, 2011 1:50 pm

Rock, περί ορέξεως κανένας λόγος. Εγώ δεν υποστηρίζω ότι το σουις ότι είναι το πιο αποτελεσματικό σύστημα, αφού έχει το μεγάλο μειονέκτημα του μονού αριθμού, αλλά αν πρέπει να γίνουν όμιλοι ή ότι άλλο σκεφτεί ο καθένας, θα πρέπει να λάβει υπόψη του την πιο δίκαιη διεξαγωγή.
Δηλαδή αν σε έναν όμιλο των τριών για παράδειγμα είναι δύο συμπαίχτες για μένα είναι πιο δίκαιο να παίξουν πρώτο παιχνίδι παρά τελευταίο. Επίσης αντί να παίζουν τα Β-Γ, Α-Γ, Α-Β να παίζουν τα Α-Β, Α-Γ, Β-Γ στη σειρά έτσι ώστε σε μία έκπληξη του Γ εναντίον του Β να μη μένει εύκολα έξω. Και άλλα σχετικά με τον τρόπο διεξαγωγής και όχι με το σύστημα (σουις, όμιλοι).
Θα συμφωνήσω ότι όμιλοι και ύστερα νοκ-αουτ είναι πιο αποδεκτό ποδοσφαιρικά αλλά θα πρέπει να βρούμε ασφαλιστικές δικλείδες για πιο δίκαια διεξαγωγή. Το σουμπούτεο απέχει από το ποδόσφαιρο σε πολλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤρι Απρ 19, 2011 4:03 pm

The Rock έγραψε:
Αρχικα να πω οτι για μενα το καλυτερο συστημα ειναι ομιλοι κ μετα νοκ αουτ. Καλο συστημα ειναι αυτο που δεν επηρεαζει τη ροη και την αξιοκρατια των αποτελεσματων. Οι καλυτεροι προχωρουν. Γι αυτο πχ τελικο παιζουν συνηθως οι ιδιοι κ οι ιδιοι κ οχι καποιοι αλλοι. Τα περιεργα αποτελεσματα δεν ειναι αδυναμια του συστηματος . Ειναι λογικο οτι οταν ενα αποτελεσμα βολευει κ τους 2 αντιπαλους (για τον οποιδηποτε λογο) αυτο κ θα ερθει. Ειναι μεσα στο παιχνιδι.

ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ.ΤΩΡΑ ΟΤΙ Η ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΑΛΕΙΣΑΙ ΠΩΣ ΣΥΜΒΑΔΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.

Κ επειδη εκλογες ερχονται ο καθε υποψηφιος μπορει να εκθεσει το προγραμμα του κ ο καθε ψηφοφορος να αποφασισει. Οποιος θελει σουις, πεντοβολα κ μηλα μπορει να διαλεξει τον ταδε συνδυασμο κ οποιος θελει σουμπουτεο τον δεινα συνδυασμο. Ειναι απλο.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ. ΣΟΥΙΣ ΠΕΝΤΟΒΟΛΑ ΜΗΛΑ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΤΑΣΗ.
ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΒΑΛΕ Ο 30Φ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΜΙΣΣΑΡΙΟ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΛΑΘΗΤΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑ.

'''''''Αλλα στο σατελαιτ ειχες αρμοδιοτητες ως τουρνουα της φιστφ και δεν εμαθα να εκανες καποια αναφορα για τα γεγονοτα!''''''

Καταρχην δεν ημουν παρων στα γεγονοτα τα οποια επικαλεισαι. Κ προτιμω να μη βασιζομαι σε πηγες κλπ κ να εκτιθεμαι λεγοντας ανακριβειες οπως εσυ. Επισης δεν ειμαι ρουφιανος. Μονο αν υπηρχε βιαιοπραγια θα εκανα ριπορτ. Γιατι απο οτι εμαθα υπηρξε μονο λεκτικη επιθεση εναντιον σου κ ειρωνια. Οταν κ εσυ γραφεις 2 με 3 ποστ τη μερα κ βριζεις κ ειρωνευεσαι δημοσιως τον καθενα, μην περιμενεις κ οι αλλοι αντιστοιχα οταν σε βλεπουν να σου προσφερουν λουλουδια. Χωρις αυτο να σημαινει οτι επικροτω τετοια γεγονοτα. Για να εχεις στομα να μιλας θα πρεπει πρωτα να το ραβεις.

ΕΙΣΑΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ. ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ ΔΗΜΟΣΙΩΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΦΡΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΤΑΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ...ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ. ΕΝΩ ΑΝ ΕΠΕΦΤΑΝ ΜΑΠΕΣ ΘΑ ΕΣΤΕΛΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΗΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ...
ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΑΙΜ ΑΟΥΤ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ. ΟΤΙ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΥΤΗΡΙΑΖΩ ΣΚΗΝΙΚΑ ΕΠΩΝΥΜΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ. ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩΝΥΜΩΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ. ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ; ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ; ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΗΣΣΑΝ; ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΑΝΩ.

Δε μπορω να αντιδρασω σε κατι που θεωρω οτι ειναι εντος παιχνιδιου κ το οποιο κ εγω Κ Ο ΠΑΝΟΣ κ η ομαδα μου το εχει κανει πολλες φορες. Θα ημουν φαρισαιος.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ. ΕΔΩ ΚΟΡΔΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΝΗΘΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Ρωτα τον κεχρη ποσα ματς εχει στησει αλλα εχει παθει αλτσχαιμερ ξαφνικα κ τα διεγραψε απο τη μνημη του. Κ τελος παντων ολοι καλα παιδια ειμαστε αλλα ετσι ειναι το παιχνιδι.

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΟΜΙΛΟ ΕΓΩ Ο ΤΣΟΜΠΙ ΚΑΙ Ο ΡΟΚ. ΚΕΡΔΙΖΩ ΠΡΩΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΝ ΡΟΚ 2-0. Ο ΡΟΚ ΚΕΡΔΙΖΕΙ 2-0 ΤΟΝ ΤΣΟΜΠΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΟΜΠΙ ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΗΤΤΑ ΜΕΧΡΙ 2 ΓΚΟΛ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΩ. ΛΕΩ ΤΟΥ ΤΣΟΜΠΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ 3-1; ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ (ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΚ) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ. ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΛΕΩ. ΕΙΝΑΙ 1-1 ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΠΤΑ. ΧΑΝΩ 3-1 ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΣΟΜΠΙ. ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ Ο ΚΟΥΤΗΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΚΗΝΙΚΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΩΒ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ; ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΗΣΕΣ; ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΑΘΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΑΘΗΜΑ

Γιωργο καταλαβε οτι οταν διαφωνουν δυο ανθρωποι δεν σημαινει οτι πρεπει και να τσακωθουν σωνει και καλα. Εχεις εγωισμο και αυτο δεν ειναι κακο αλλα πρεπει να αποδεχθεις το δικαιωμα των αλλων να εχουν διαφορετικη αποψη και να μην τους μειωνεις για αυτο. Το να σου λεει ο αλλος οτι δεν μου αρεσουν οι ομιλοι δεν μπορεις να του λες για πεντοβολα μηλα και κουμ καν. Το να θεωρεις κομματι του παιγνιδιου τα μπινελικια τους τσαμπουκαδες τα στημενα και να λες οτι δεν κανω ρηπορτ αν αυριο καποιος σε κοπανισει θα ηθελες να σου πουν εγω τις μαπες τις θεωρω κομματι του παιγνιδιου και δεν κανω ρηπορτ;

Και κλεινοντας θα παραδεχθω οτι οι εκλογες ειναι ενα ωραιο σεναριο. Αλλα εγω εχω μαθει να βλεπω αλλα πραγματα. Οταν ξεκινησε ο πσεαεπ στο πρωτο του πρωταθλημα χωρις τους ποεπικους ειχε περισσοτερο κοσμο απο οτι εχθες (που θεωρηθηκε πετυχημενη απο θεμα συμμετοχων διοργανωση) που ηταν ολοι μαζι (πσεαεπ και ποεπ) τρια χρονια αργοτερα με καινουρια τραπεζια και χλιδατες αιθουσες.
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΑΙΖΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥΙΣ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΟΙ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΟΤΙ ΜΕ ΕΒΡΙΖΑΝ ΑΡΧΙΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΥΚΟΤΑΡΩ ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΑΝ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΙΚΗ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ. ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ.

Μεγαλη εβδομαδα ειναι δεν υπαρχει λογος να τσακωθουμε για μαλακιες. Στο ειπα και στο ξαναλεω. Δεν ξανατσακωνομαι για το σουμπουτεο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤρι Απρ 19, 2011 8:55 pm

'''''ΟΤΙ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΥΤΗΡΙΑΖΩ ΣΚΗΝΙΚΑ ΕΠΩΝΥΜΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ.'''''''''

Σου εκαναν αυτο που κανεις κ εσυ. Σε εβρισαν κ σε ειρωνευτηκαν δημοσιως. Αυτος το εκανε στο χωρο των αγωνων εσυ το κανεις μεσω ιντερνετ. Για μενα ειναι το ιδιο. Για να εχεις στομα να μιλας πρεπει πρωτα να το ραβεις. Αν καποιος σε χτυπαγε (κατι που εσυ δεν εχεις κανει) , τοτε ναι θα ειχα επεμβει με ριπορτ κλπ.

"'''''ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΒΑΛΕ Ο 30Φ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΜΙΣΣΑΡΙΟ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΛΑΘΗΤΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑ.'''''''''''''''

το ποιος εβαλε ποιον κ τι ασε να το ξερουμε εμεις καλυτερα. Οι αποψεις μου ειναι ιδιες εδω κ πολλα χρονια κ δεν εχουν σχεση με τα κομισαριλικια κλπ.

''''''''ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΟΜΙΛΟ ΕΓΩ Ο ΤΣΟΜΠΙ ΚΑΙ Ο ΡΟΚ. κλπ'''''''''

Κατα τα αλλα εγω κορδωνομαι για ανηθικα (για σενα ) πραγματα. Κ εγω εχω κανει καμποσα αλλα πολυ ωραιο ηταν το πρωταθλημα του 2005 . Κουτης - κεχρης= ντορτια. Ενα χηναρακι μετα κ thanks for coming ο κεχρος.

'''''''''Το να θεωρεις κομματι του παιγνιδιου τα μπινελικια τους τσαμπουκαδες τα στημενα''''''''''''

Μη βαζεις λογια στο στομα μου. Μονο το στημενο θεωρω οτι ειναι μερος του παιχνιδιου. Οσο για τα υπολοιπα τα ειπαμε πριν. Για να εχεις στομα να μιλας πρωτα το ραβεις.

'''''''''ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΑΝ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΙΚΗ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ. ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ.'''''''''''''

Ειναι πιθανο διοτι αποντος των ποεπικων το αγωνιστικο επιπεδο ηταν πολυ χαμηλο κ υπηρχαν μεγαλυτερες πιθανοτητες διακρισης για πολλα παιδια. Αλλο το ενα κ αλλο το αλλο. Οσο για τους συμπαικτες μου ειναι ελευθεροι να αποφασισουν τι τους εκφραζει. Ομως επειδη εμεις ειμαστε ομαδα κ οχι σκορποχωρι θα καταληξουμε σε μια κοινη συνισταμενη με γνωμονα το σουμπουτεο κ οχι του να παιζουμε τις κουμπαρες.
Τελος δεν τσακωνεται κανενας μαζι σου αλλα νομιζεις οτι παντα θα εχεις τον τελευταιο λογο. Με μενα που ακομα δεν εχω βαρεθει αυτο δε θα γινεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤρι Απρ 19, 2011 11:30 pm

The Rock έγραψε:


Σου εκαναν αυτο που κανεις κ εσυ. Σε εβρισαν κ σε ειρωνευτηκαν δημοσιως.


να στα λενε σωστα ή μαλλον να τα καταλαβαινεις σωστα και οχι οπως σε βολευει.
Δεν με ειρωνευτηκαν. Με απειλησαν και με εβρισαν. Εγω δεν βριζω και σε παρακαλω να μην τα εξομειωνεις ολα.


''''''''ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΟΜΙΛΟ ΕΓΩ Ο ΤΣΟΜΠΙ ΚΑΙ Ο ΡΟΚ. κλπ'''''''''

Κατα τα αλλα εγω κορδωνομαι για ανηθικα (για σενα ) πραγματα. Κ εγω εχω κανει καμποσα αλλα πολυ ωραιο ηταν το πρωταθλημα του 2005 . Κουτης - κεχρης= ντορτια. Ενα χηναρακι μετα κ thanks for coming ο κεχρος.

βεβαιως αλλα θα μπορουσες να περιγραψεις το γεγονος για να κρινουν οι αναγνωστες. Εβαλες δικο σου διαιτητη και μετα το δευτερο λεπτο που μου ακυρωσε γκολ και σου εδωσε γκολ το παρατησα ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ. Ψευδομαι; και το ομολογησε δημοσιως αργοτερα ο διαιτητης και ενας απο την γραμματεια οτι εγινε εσκεμμενα.



Μονο το στημενο θεωρω οτι ειναι μερος του παιχνιδιου. Οσο για τα υπολοιπα τα ειπαμε πριν. Για να εχεις στομα να μιλας πρωτα το ραβεις.

Οποτε μην σε ακουσω ή σε διαβασω να διαμαρτυρεσαι στον κανενα ή σε αλλον που στα χωνει. Ετσι;

'''''''''ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΑΝ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΙΚΗ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ. ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ.'''''''''''''

Ειναι πιθανο διοτι αποντος των ποεπικων το αγωνιστικο επιπεδο ηταν πολυ χαμηλο κ υπηρχαν μεγαλυτερες πιθανοτητες διακρισης για πολλα παιδια. Αλλο το ενα κ αλλο το αλλο.


αυτο ειναι το κομματι που δεν συμπλεουμε. Εσυ θεωρεις οτι οι 100 νοματαιοι που παιζουν διασκεδαζουν μονο οταν εχουν πιθανοτητες διακρισης. Ενω εγω τους βλεπω να ερχονται για να παιξουν και κατα συνεπεια να διασκεδασουν. Ειναι η μεγαλη μας διαφορα τοσα χρονια. Α και τοτε εγω κερδιζοντας το πρωταθλημα κερδισα Πραντσουδη Κορολογο Πλυτα Ακη στα νοκ αουτ ματς. Δεν ειμασταν ολοι κουλοι.

Ομως επειδη εμεις ειμαστε ομαδα κ οχι σκορποχωρι θα καταληξουμε σε μια κοινη συνισταμενη με γνωμονα το σουμπουτεο κ οχι του να παιζουμε τις κουμπαρες.

Και οποιος διαφωνει και δεν θεωρει το ιδιο πραγμα για το τι ειναι σουμπουτεο τι κανετε; ανακοινωση στο σαιτ; ευχαριστουμε και τα δεοντα; (σορρυ το χοντρυνα λιγακι αλλα το σκορποχωρι μου επεσε βαρυ σαν υπονοουμενο).

Τελος δεν τσακωνεται κανενας μαζι σου αλλα νομιζεις οτι παντα θα εχεις τον τελευταιο λογο. Με μενα που ακομα δεν εχω βαρεθει αυτο δε θα γινεται.


Δεν φοβαμαι μην βαρεθεις. Μην τα παρεις και αρπαχτεις στα φορουμ εχω μια ανησυχια. Γιατι χαιρομαι να γινεται κουβεντα με επιχειρηματα αλλα δεν γουσταρω να τσακωθω. Αν νομιζεις οτι υπαρχει τετοια πιθανοτητα πες μου να το κοψουμε και δεν θα σου απαντησω αν νομιζεις οτι το θεμα ειναι ποιος θα εχει τον τελευταιο λογο.

υ.γ και επειδη μου αρεσει να το γυρνω και στο αγωνιστικο που σαν ομαδα ειστε πιο δυνατοι απο μας (ετσι αποδεικνυουν τα αποτελεσματα) σου αφιερωνω ενοψη 8 Μαη μια στροφη απο τον υμνο της Ολυμπια. Δεν την ειπα στο σατελαιτ γιατι παιζατε με την β ομαδα αλλα ετοιμασου να την διαβασεις στις 9 Μαη.

και οποιοι την ταξη θελουν
παντα να αποκαθιστουν
κηδειοχαρτα στο σαιτ
τρεμουν μηπως ξαναδουν

Καλο ξημερωμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤετ Απρ 20, 2011 12:30 am

Για τα υπολοιπα βαριεμαι να απαντησω. Ερχεται κ πασχα. Αστα δεν πειραζει.

'''''''''και οποιοι την ταξη θελουν
παντα να αποκαθιστουν
κηδειοχαρτα στο σαιτ
τρεμουν μηπως ξαναδουν'''''''''''

Για να αποκατασταθει η ταξη θα πρεπει πρωτα να εχει διασαλευθει. Με εσας παμε απο 3-0 σε 4-0 κ.ο.κ. Οποτε η ταξη ειναι ηδη αποκατεστημενη. Μια φορα πηρε η ομαδα σου ενα χι κ εβγαζε κηδειοχαρτα κλπ. Εμεις τι επρεπε να κανουμε δηλαδη? Να ανοιξουμε τυπογραφειο για να προλαβαινουμε? Διδαγμα: πρωτα κανουμε εστω μια νικη κ μετα βγαζουμε γλωσσα. Αυτα ετσι για να το καλαμπουρισουμε κ λιγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ   32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ EmptyΤετ Απρ 20, 2011 11:40 am

μαζι σου.
αλλα αμα το εχεις ταξει απο πριν δεν ειναι πιο ωραιο;
να μην λες οτι σε πιασαμε και στον υπνο.
Ασε που ξερω οτι παθαινεις αναστροφη οφθαλμων με εμπρηστικες δηλωσεις οποτε φτιαχνω κατασταση.
να μου μπεις φτιαγμενος -μην μου βαλεις τα δεύτερα- να κοιτας καμια ωρα το φυλλο αγωνος πριν βαλεις τα ονοματα, τετοια ωραια πραγματα.
την προηγουμενη φορα που σου ειχα ταξει κλυσματακι στο αμην πηρες το χ και ειχες γινει σαν πετσα απο γιαουρτι.
ασπρος και ζαρωμενος.
ασε που μεχρι να ξαναπαιξουμε λογω καλοκαιριου μπορει να περασει κανα πενταμηνο οποτε σε βλεπω να κοβεις και το ιντερνετ για να μην διαβαζεις την καζουρα.

δεκαεπτα και αποψε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Πρωτάθλημα Ελλάδος Όπεν 2012
» SubbiNews.gr - Ατομικό Πρωτάθλημα Κατηγοριών 2012
» επικαιροτητα
» SubbiNews.gr - Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2010-2011
» Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: