Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συγκληση προσωρινης διοικουσας

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Συγκληση προσωρινης διοικουσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συγκληση προσωρινης διοικουσας   Συγκληση προσωρινης διοικουσας EmptyΤετ Φεβ 16, 2011 11:10 pm

Τον επιασε ο πονος τον Τεως για το σεβασμο της δικαιοσυνης και εβγαλε ανακοινωση. Επειδη η ανακοινωση ειναι γραμμενη σε γλωσσα που δεν ειναι κατανοητη σε ολους, ιδιαιτερα δε στους αγαθομαλακουληδες, σας κανω μια μεταφραση σωστη για να καταλαβετε ολοι:

Αγαπητοί φίλοι και συναθλητές,
Αγαπητοι μαλακες

Την Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου 2011 παρέλαβα την δικαστική απόφαση που ακυρώνει τις εκλογές του Ιουνίου του 2008. Ανέκαθεν το πιστεύω μου ήταν και είναι ότι θα πρέπει όλοι να σεβόμαστε τις αποφάσεις των Δικαστηρίων ακόμη και όταν πιστεύουμε ότι πιθανόν να έχουμε αδικηθεί από αυτές.
Την Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου 2011 παρέλαβα την δικαστική απόφαση που ακυρώνει τις εκλογές του Ιουνίου του 2008. Επειδή δε μπορω να παριστανω πια τον ανηξερο και δε μπορω να αγνοησω την αποφαση αναγκαζομαι να μιλησω.

Σεβόμενος λοιπόν την απόφαση και με το καθήκον και την ιδιότητα του Προέδρου της Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής του ΠΣΕΑΕΠ και κρίνοντας ότι ο ΠΣΕΑΕΠ πρέπει να διοικηθεί άμεσα και από διοίκηση που θα προκύψει από νέες εκλογές προχωρώ στην κάτωθι ενέργεια.
Προσπαθωντας να προκαταλαβω τους υπολοιπους, δηλωνω Προέδρος της Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής του ΠΣΕΑΕΠ και ας μη με εχει ορισει κανεις σε αυτη τη θεση. Θελοντας και μη πρεπει να παραδεχτω ότι ο ΠΣΕΑΕΠ πρέπει να διοικηθεί άμεσα και από διοίκηση που θα προκύψει από νέες εκλογές και προχωρώ στην κάτωθι ενέργεια.


Σας ενημερώνω λοιπόν επισήμως ότι, ως Πρόεδρος της Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής του ΠΣΕΑΕΠ, προσκαλώ τα μέλη της προσωρινής διοικούσας επιτροπής (κ.κ. Παπακωνσταντίνου, Κεχρή, Μαυραγάνη και Καδινόπουλο) σε συνέλευση – συνεδρίαση και συγκρότηση αυτής σε σώμα την Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου 2011 και ώρα 19.30 το απόγευμα, στην αίθουσα εκδηλώσεων επιτραπέζιου ποδοσφαίρου στην Κύπρου 10Β στο Μοσχάτο, με θέματα ημερησίας διατάξεως και με σκοπό λήψης αποφάσεων για τα ακόλουθα :
Σας ενημερώνω λοιπόν επισήμως ότι, ως και καλα Πρόεδρος της Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής του ΠΣΕΑΕΠ, προσκαλώ τα μέλη της προσωρινής διοικούσας επιτροπής (κ.κ. Παπακωνσταντίνου, Ακατανομαστο, Μαυραγάνη και Καδινόπουλο) σε συνέλευση – συνεδρίαση και συγκρότηση αυτής σε σώμα την Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου 2011 και ώρα 19.30 το απόγευμα, στην εδρα μου για να μη μου κουνηθει κανεις Κύπρου 10Β στο Μοσχάτο, με θέματα ημερησίας διατάξεως και με σκοπό λήψης αποφάσεων για τα ακόλουθα και μονο αυτα διοτι αυτο που με καιει τωρα ειναι να μη γινει καμια συζητηση για τον ορισμο εκπροσωπου στις εκλογες της FISTF, και ετσι οταν ερθετε δε θα μιλησουμε καθολου γιαυτο αφου δεν αναφερεται στα θεματα της ημερησιας διαταξης:


Α. Τον καθορισμό ημερομηνίας για σύγκληση της Γενικής Συνέλευσης του ΠΣΕΑΕΠ με αποκλειστικό θέμα την διενέργεια αρχαιρεσιών για την εκλογή ΔΣ και Ελεγκτικής Επιτροπής του Συλλόγου, την ίδια ημέρα
Α. Τον καθορισμό ημερομηνίας που με βολευει για σύγκληση της Γενικής Συνέλευσης του ΠΣΕΑΕΠ με αποκλειστικό θέμα την διενέργεια αρχαιρεσιών για την εκλογή ΔΣ και Ελεγκτικής Επιτροπής του Συλλόγου, την ίδια ημέρα


Β. Τον καταρτισμό του/των ψηφοδελτίου/ων, υποψηφίων και συνδυασμών, την υποβολή αυτών, και την έγκριση αυτών βάσει των όρων του καταστατικού και τέλος
Β. Τον καταρτισμό του/των ψηφοδελτίου/ων, υποψηφίων και συνδυασμών, την υποβολή αυτών, και την έγκριση αυτών βάσει των όρων του καταστατικού που την αλλη φορα δεν το ειχα διαβασει καλα και εκανα μερικες παρατυπιες αλλα δε βαριεσαι τρια χρονακια ηταν περασαν ποιος δινει συνεχεια και τέλος


Γ. Την άμεση διενέργεια εκλογών για την ανακήρυξη ΔΣ και Ελεγκτικής Επιτροπής του Συλλόγου, με καθορισμό της ημερομηνίας και του τόπου διεξαγωγής των αρχαιρεσιών, εντός των νομίμων προθεσμιών
Γ. Αυτο το ιδιο με το Α μου φαινεται οπως και εσας αλλα ετσι μου ειπαν οι δικηγοροι να το γραψω κατι περισσοτερο γνωριζουν αυτοι απο εμας

Σε περίπτωση κατά την οποία, την 21η Φεβρουαρίου 2011, δεν καταστεί δυνατή η συγκρότηση απαρτίας, κατά τη σύγκληση της Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής, λόγω κωλύματος ή απουσίας των μελών αυτής, η επαναληπτική συνέλευση - συνεδρίαση αυτής, θα γίνει την 1η Μαρτίου 2011, ημέρα Τρίτη και ώρα 7.30 το απόγευμα, στον ίδιο προκαθορισμένο, ως ανωτέρω τόπο.
Σε περίπτωση κατά την οποία, την 21η Φεβρουαρίου 2011, δεν καταστεί δυνατή η συγκρότηση απαρτίας, κατά τη σύγκληση της Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής, λόγω κωλύματος ή απουσίας των μελών αυτής, κατι για το οποιο θα φροντισω αν δω οτι με συμφερει, η επαναληπτική συνέλευση - συνεδρίαση αυτής, θα γίνει την 1η Μαρτίου 2011, ημέρα Τρίτη που θα εχουν περασει και οι εκλογες της FISTF οπου εγω θελω να παω για να ψηφισω τον εαυτο μου και να παζαρεψω και την ψηφο που θα εχω ως και καλα προεδρος τoυ ΠΣΕΑΕΠ, και ώρα 7.30 το απόγευμα, στην εδρα μου παλι, σιγα να μην παιξω εκτος.


Εδώ θα ήθελα να σημειώσω ότι οι οιαδήποτε κρίσεις και επικρίσεις μόνο κακό κάνουν στο αγαπημένο μας άθλημα. Για αυτόν τον λόγο θα παρακαλέσω θερμά όλους να σταματήσουν τις προσωπικές επιθέσεις και να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων.
Επειδη με εχετε τρελανει στο δουλεμα και θα τα παρω και εγω στο κρανιο καποια στιγμη και θα τα διαλυσω ολα στο αγαπημένο μας άθλημα, για αυτόν τον λόγο θα παρακαλέσω θερμά όλους τωρα που δεν εχω το πανω χερι, να σταματήσουν την καζουρα και να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων, τρια χρονια που σας πηγαινα καροτσακι οι περιστασεις δεν ηταν κρισιμες, τωρα ομως που ειμαι εγω απο κατω λυπηθειτε με και οταν γυρισει καποτε ο τροχος θα σας εξηγησω εγω τι παει να πει βερυκοκο.

Σας ευχαριστώ θερμά για την προσοχή σας
Στα τετοια μου σας εχω γραμμενους

Λεωνίδας Κουτρουμάνος

Πρόεδρος Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής του ΠΣΕΑΕΠ

κατα δηλωση Πρόεδρος Προσωρινής Διοικούσας Επιτροπής του ΠΣΕΑΕΠ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Συγκληση προσωρινης διοικουσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκληση προσωρινης διοικουσας   Συγκληση προσωρινης διοικουσας EmptyΠαρ Φεβ 18, 2011 11:04 pm

Εδώ ταιριάζει και νέο βιντεάκι αλλά χίτλερ στο καταφύγιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγκληση προσωρινης διοικουσας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: