Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ

Πήγαινε κάτω 
+5
prodotis
The Rock
professor
κανενας
georgy
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 7:56 pm

Αν και δεν μου αρεσει καθολου να μπαινω στα φωτα της δημοσιοτητας, το παρακατω κειμενο το γραφω δημοσια, απλως και μονο
για να συνειδητοποιησουν οι πρωην πια συμπαικτες μου (αλλα παντα φιλοι!) πως δεν υπαρχει γυρισμος στην αποφαση μου.

Απο σημερα 20/09/10 δηλωνω πως δεν ανηκω στην ομαδα της Ολυμπια. Εγω που γενικα ειμαι πολυ ορθολογιστης και ψυχρος σε
τετοιες καταστασεις, και ομως νοιωθω μια συγκινηση γιατι αυτη η πολυ ομορφη περιπετεια ελαβε τελος υστερα απο κατι περισσοτερο
απο 6 χρονια, οταν ο Δημητρης Μαυρομητρος με πετυχε το καλοκαιρι του 2004 στους Ολυμπιακους και μου ειπε να ξαναρχισω το σουμπουτεο και να
παιξω στον Ολυμπιακο. Περασαμε παρα πολυ ωραια χρονια αγωνιστικά, βελτιωθηκαμε σαν παικτες, δεσαμε σαν παρεα. Δυστυχως τα εξωαγωνιστικα
προβληματα, σχεδον επισκιασαν τα αγωνιστικα.

Εγω οπως και η πλειοψηφια θελω να πιστευω, βλεπουμε το σουμπουτεο σαν το ξεσκασμα. Την δοση που θα μας δωσει ενεργεια οταν
επιστρεφουμε στην καθημερινοτητα. Αυτο το κατι που μας κραταει παιδια. Δυστυχως αντι να ασχολουμαστε με το σουμπουτεο χανουμε το χρονο μας
με πραγματα που για μενα ειναι εντελως ανουσια και ασκοπα, ειδικα οταν προσπαθουμε να ξεκλεψουμε λιγο χρονο για το χομπυ μας. Η ολη αυτη κατασταση
με εχει κουρασει τρελα και πραγματικα λυπαμαι που 10 ανθρωποι δεν μπορειτε να τα βρειτε για το καλο ολων μας. Να βαλετε κατω τον εγωισμο σας και να
αποφασισετε μια φορα με γνωμονα το γενικο καλο και οχι τις καρεκλες ή το αγωνιστικο οφελος. Τοσοι και τοσοι φευγουν αηδιασμενοι απο ανθρωπους 40 και βαλε
που ενεργουν σαν 4χρονα.

Εγω απο δω και περα θα ασχολουμαι ΜΟΝΟ με το παιχνιδι και τιποτε αλλο. Σιγουρα, δηλωνω την απολυτη συμπαρασταση μου στους πρωην συμπαικτες
μου για τους αγωνες τους (αν ειναι δυνατον!) για να εχουν το δικαιωμα να παιξουν! Και εδω θα κανω και ενα σχολιο για αυτα τα περιβοητα "μελη"!
Πρεπει να υπαρχει διαχωρισμος ή ακομη και ΕΠΙΛΟΓΗ στον καθενα, αν θελει να ειναι μελος (αρα εχω δικαιωμα να ψηφισω, και επισης εχω π.χ. φθηνοτερη
εισοδο σε τουρνουα, οποτε ειναι και λογικη η συνδρομη) απο καποιον που θελει απλα να ειναι παικτης (και εκει βαλτε και μια εξτρα ταριφα στα τουρνουα, αλλα φυσικα δεν εχεις συνδρομη).

Θελω επισης να δηλωσω για να ειναι εντελως ξεκαθαρο και να μην υπαρχει καμια "σκια" πως η αποχωρηση μου απο την ομαδα ειναι καθαρα για προσωπικους
λογους καθως επισης γιατι πιστευω πως μια αλλαγη (υστερα απο 6 χρονια) θα μου κανει και καλο, απο ψυχολογικη αλλα ισως και αγωνιστικη σκοπια.

Επισης δηλωνω πως θα κυνηγησω να γινω μελος της Φινλανδικης ομοσπονδιας (εχω και σπιτι και συζυγο φινλανδεζα και 2 παιδια με φινλανδικη
και ελληνικη υπηκοοτητα, αρα στην δικη μου περιπτωση δεν υπαρχει και προβλημα) κατι για το οποιο λυπαμαι απο την μια, γιατι δειχνει την ξεφτιλα μας αλλα απο την αλλη,
τι να πω, αν καποιοι θελουν να παιζουν με τρικ, μπορουμε και εμεις να βρουμε παραθυρακια. Μακαρι να μην χρειαστει να γινει!

Αν καποιος γνωριζει αν εχω δικαιωμα να παω σε αλλη ομαδα αυτη τη χρονια, μιας και τελικα ετσι οπως τα εφερε δεν εχω αγωνιστει ακομη,
αν εχει την καλοσυνη ας μου απαντησει. Δεν γνωριζω τι παιζει. Αν και μου φαινεται λογικο αν κρινω απο την περιπτωση του Πλυτα.

Στους πρωην συμπαικτες μου, τους εχω γραψει και προσωπικο μηνυμα και δεν εχω να πω κατι παραπανω, απλως το σιγουρο πως
ειμαστε και θα ειμαστε φιλοι και συχνα πυκνα θα πηγαινω και στην υπογα για ματσακια, οπου και αν καταληξω! Εκτος βεβαια αν καταληξω Φινλανδια, κατι το
οποιο ειναι μεσα στον κοντινο οριζοντα ετσι και αλλιως! Εκει οι παικτες ειναι βεβαια χαμηλου επιπεδου στην πλειoψηφια τους, αλλα πραγματικα μακαρι να ειμασταν
και εμεις ετσι οπως ειναι αυτοι! Μακαρι!

Για να παμε μπροστα για μενα η λυση ειναι μια. Το πιο βασικο ειναι δυστυχως το πειθαρχικο. Οταν καποιος ξεφευγει, να ξερει πως θα τιμωρηθει. Γιατι
στο εξωτερικο ειμαστε καλα παιδια? (τουλαχιστον σε σχεση με εδω). Πρεπει να παψει να υπαρχει καχυποψια με τους διαιτητες και αν υπαρχουν κακες σχεσεις
μεταξυ καποιων, ας οριζουμε διαιτητες κοινης αποδοχης. Μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας. Σιγουρα υπαρχουν και καποιοι που στον βωμο της νικης
θα κανουν οτι περναει απο το χερι τους. Ας υπαρχουν πιο εμπειροι διαιτητες σε τετοια ματς που δεν κωλονουν. Για μενα αν γινει μια φορα η αρχη ειμαι σιγουρος
πως αυτα τα φαινομενα θα μειωθουν. Ειναι σιγουρο ΠΩΣ ΠΑΝΤΑ καποιος θα πιστευει πως το αδικησε ο διαιτητης. Το λαθος ειναι μεσα στο παιχνιδι! Ας το
αποδεχθουν μερικοι αυτο! Καποιες φορες θα γινει υπερ μας. Επισης μετα απο τοσα χρονια που παιζω πραγματικα πιστευω πως υπαρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ περιπτωσεις
που ο καθενας πιστευει πως εχει δικιο, και αν ο διαιτητης δεν συμφωνει μαζι του, αμεσως νομιζει πως γινεται εσκεμενα.

Λοιπον πολλα εγραψα και ισως ειμαι και πολυ ρομαντικος που πιστευω παντα πως θα βρεθει λυση. Ελεος ρε παιδια για το σουμπουτεο μιλαμε, οχι για το Κυπριακο.
Καλο ειναι καποιοι να θυμουνται πως ενας απο τους βασικους νομους της Φυσικης λεει πως "σε καθε δραση υπαρχει και αντιδραση". Καιρος ειναι να σταματησουν οι
"δρασεις"!

Φιλακια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 8:04 pm

Σορρυ για το σχολιο, αλλα στη θεση σου θα το εκοβα, αντι να παρατησω τους φιλους μου και να παω αλλου, για να με αφηνουν να παιζω. Χωρις παρεξηγηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 8:30 pm

Αμα σε ρωτησουν να μας πεις την γνωμη σου. Δεν υπαρχει κανενα σορρυ για σχολια σε εσωτερικα μας.

Δεν ζητησαμε την γνωμη κανενος το τι θα κανουν τα μελη της ομαδας μας. Ειναι παρεξηγησιμο και ειναι η δευτερη φορα που συμβαινει.

Και ουτε το κοψιμο ειναι λυση. Στα αδιεξοδα του καθενος δεν υπαρχει manual book. Μιλαμε για το σημειο που η λογικη διασταυρωνεται με τα αντανακλαστικα ενστικτα του καθενος μας.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 9:26 pm

Στον γνωστο κανενα δεν θα μπω καν στον κοπο να απαντησω,
γιατι ειμαι απλα σιγουρος πως η ερμηνεια που εδωσε ο κανενας σε αυτα που
εγραψα ειναι καθαρα προσωπικη του παρερμηνεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΤετ Σεπ 22, 2010 7:37 am

Ευχομαι καλη τυχη κ καλη διασκεδαση στη νεα σουμπουτεικη σου περιπετεια [οποια κ αν ειναι αυτη]. Εγω παντως δε συμφωνω οτι καποιος αφηνει τους φιλους του οταν αλλαζει ομαδα. Αν οι δεσμοι που εχει με την πρωην ομαδα του ειναι ισχυροι τοτε η φιλια θα διατηρηθει. Αν οχι θα ξεχαστει. Ειναι απλο. Καποτε ο προεδρος [ο δικος μου] εφυγε απο τους φαλκονς [για ενα χρονο]. Παραμειναμε φιλοι κανονικοτατα. Δεν αλλαξε κατι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prodotis




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2010

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΤετ Σεπ 22, 2010 9:23 pm

Τελικά ο αρχιπρόεδρος και ο πορτιέρης άρχισαν να κάνουν τα όνειρα τους πραγματικότητα...
Το 1ο θύμα στον πόλεμο PROFESSOR με κουτρουλ είναι ο Κος Παπαδόπουλος Γ.

το κακό ομως αγόρια είναι ένα οτι αμα ο λύκος φάει μια φορά αρχίζει και γλυκαίνετε γιαυτό ΟΛΥΜΠΙΕΟΙ το νού σας....

Το μόνο πάντως που οφείλουν να μας απαντήσουν οι Αρχιπατέρες του ελληνικού subbuteo είναι ένα ....και πρέπει να το απαντήσουν δημοσίως!!!!!

Μόλις χάσετε το δηκαστήριο την αίθουσα και τα λεφτά σας που θα τα βάλετε????

geek geek geek geek geek geek geek geek

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

προσέχτε γιατί είναι (μεγάλη η αίθουσα) θα σας τσούζει ο ποπος......χαχαχαχα!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΠεμ Σεπ 23, 2010 7:37 pm

Πρωτα να ευχαριστησω τον Κουτη για τις ευχες, και να συμφωνησω 100% για το σχολιο του!
Οι καλες σχεσεις με τους φιλους σου, δεν κοβουν αν αλλαξεις ομαδα. Εκτος αν δεν ηταν καλες! Αλλα εγω με τα παιδια
εχω αριστες σχεσεις!

Δυστυχως θα πρεπει να το ξεκαθαρισω δημοσια, γιατι καποιοι ερμηνευσαν αυτα που λεω ως "πηδαω απο το καραβι".

Το ξεκαθαριζω και εδω πως οτι και να κανω,
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ

Υπαρχει και ενα δικαστηριο στην τελικη.

Εγω προσωπικα το λεω και το ξαναλεω, ειμαι χαμηλων τονων και παντα ευχομαι να βρεθει μια συμβιβαστικη λυση. Καποιοι ομως
πρεπει να αποδεχθουν τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ λαθη τους και με καποιο τροπο να πληρωσουν για αυτα και καποιοι θιγμενοι πρεπει να βαλουν νερο στο κρασι τους.
ΤΟ πιο πιθανο ειναι πως λεω αρλουμπες οποτε μαλλον ολα θα μεινουν οπως εχει. Κριμα.

Και στο τελος μια απορια. Εγω το καλο θα το παραδεχθω, ακομη και αν ειναι απο τον χειροτερο εχθρο μου.
Και ο νεος χωρος με ολα τα κομφορ που ακουω ειναι σιγουρα πολυ θετικο.
Αλλα ρε παιδια η απορια ειναι ευλογη. Υπαρχει ενα δικαστηριο στη μεση. Τετοιο ξανοιγμα?
Αυτος ο χωρος ουσιαστικα ειναι επενδυση καποιου παικτη(ων). Αν αυτος(οι) ξεφυγουν σε καποιο αγωνα, ποιος θα τον(ους) τιμωρησει?
Μαλλον παλι βλακειες λεω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΠεμ Σεπ 23, 2010 8:45 pm

Γιατι γιωργη τους τιμωρουσαν πριν την επενδυση ωστε να αλλαξει κατι;

Με ευχολογια γιωργη δεν φτιαχνουν τα πραγματα. Και η κοκκινοσκουφιτσα με τον κακο λυκο δεν βρηκαν ποτε συμβιβαστικη λυση. Την εφαγε και μετα ο πατερας της τον εσφαξε για να την βγαλει και τον γεμισε πετρες.

Ακομα και τα παραμυθια των μικρων παιδιων εχουν ρεαλιστικες προσεγγισεις των προβληματων που εμεις προτιμουμε να αγνοουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΠεμ Σεπ 23, 2010 9:41 pm

professor έγραψε:
Αμα σε ρωτησουν να μας πεις την γνωμη σου. Δεν υπαρχει κανενα σορρυ για σχολια σε εσωτερικα μας.
Ρε προφεσορ θα μας τρελανεις; Εσωτερικα σας που τα κανετε βουκινο στο φορουμ;;;;

georgy έγραψε:
Στον γνωστο κανενα δεν θα μπω καν στον κοπο να απαντησω,
γιατι ειμαι απλα σιγουρος πως η ερμηνεια που εδωσε ο κανενας σε αυτα που
εγραψα ειναι καθαρα προσωπικη του παρερμηνεια.
Δε σε κατηγορησα. Τη γνωμη μου ειπα και ζητησα και συγνωμη προκαταβολικα. Να ξερεις οτι ετσι κι αλλιως μου εισαι απο τους πιο συμπαθεις στο χωρο και εκτιμω πολυ το επιπεδο, την ειλικρινεια και τη λογικη σου, αλλα σε αυτο το θεμα για μενα εισαι λαθος.

ΥΓ Εγω αν μου εκανε καλα σχολια ο Rock θα επεφτα σε καταθλιψη Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΣαβ Σεπ 25, 2010 8:32 am

ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ NICK NAME ''ΚΑΝΕΝΑΣ''
ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΨΕΥΔΟΝΥΜΟ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ
ΠΕΡΝΟΥΜΕ .......ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΝΕΝΑΣ....ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ....
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΤΣΑΝΤΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΜΜΟΝΗ ΣΟΥ
ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ,ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΜΟΥ ROCK,ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ....

ΑΔΙΑΦΟΡΕ & ΑΝΥΠΑΠΑΡΚΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ................
ΜΑΣ ΤΑ ΣΚΟΤΗΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΟΥΜΠΑΛΑ...........!!!!!!!!!


ΤΕΛΟΣ . -


Έχει επεξεργασθεί από τον/την moderator1 στις Σαβ Σεπ 25, 2010 11:15 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Bad language)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
moderator1




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΣαβ Σεπ 25, 2010 11:17 am

ΕΙΝΑΙ Η 1η ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
EDITING ΣΧΟΛΙΟΥ.
ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΒΡΙΣΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΘΑ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΣαβ Σεπ 25, 2010 11:54 am

Είχαμε καιρό να δούμε σβησμένα μπινελίκια. Δεν υπάρχει λόγος να γράφονται βρισιές.
Μην κατεβάζετε κι άλλο...το ήδη χαμηλό επίπεδο...
Όσο για τον Γιώργο σου εύχομαι καλή τύχη στη Φινλανδία και καλή αντάμωση ΣΥΝΤΟΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ   ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ EmptyΤρι Σεπ 28, 2010 7:18 am

Η αρχή αυτού του φόρουμ είναι να μη σβήνετε τίποτα. Αν κάποιος εκφράζεται απρεπώς αυτός θα κριθεί. Οι τελίτσες είναι επιθυμητές για να κρατάμε το επίπεδο. Στο κάτω κάτω η αντιπαράθεση είναι βγαλμένη από τη ζωή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://subbuteo-new.forumgreek.com
 
ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: