Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Μεταγραφές

Πήγαινε κάτω 
+10
Drum
κανενας
The Rock
pipi
adis
drastis
PANATHINAIKOS
sabaroukd
professor
Η Αυτού Μεγαλειότης
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 10:39 pm

[[Δεν ξερω αν ειναι ο σωστος δρομος ]]

Eιναι.

[[αλλα μαλλον δεν εχουμε αλλη επιλογη]]

Εδω κ καιρο δεν ειχατε , απλα τωρα το καταλαβατε.

[[Παντως το ποσο διαθεσιμος εισαι περιμενω με αγωνια να δω σε ποιους και ποτε.]]

Πλεον μονο σε αυτους που με σεβονται ασχετα απο ιδεολογιες.

[[απο ρυθμιστης εγινες θεατης των εξελιξεων.]]

Αν κ προσωπικα πιθανον να μου την εφεραν , η τελικη επιλογη ηταν επιλογη απογοητευσης κ σιχαμαρας. Ηταν ομως επιλογη.

[[δεν βλεπεις το δασος αλλα μονο το δεντρο.]]

Κανεις λαθος. Βλεπω μονο το δασος. Απλα το συγκεκριμενο δεντρο μου φερνει αλλεργια συν το οτι κουβαλαει στα κλαρια του πολλα περιστερια με γαστρεντεριτιδα που κουτσουλουν συνεχως κ μου σπανε τα νευρα.

[[Αλλα οτι εχω ματακια και βλεπω και μυαλουδακι και σκαμπαζω κατιτις δεν νομιζω να μου το αμφισβητεις.]]

Κατα καιρους σου εχω καταλογισει οτι ορισμενες ιδεες σου ειναι επιζημιες για το παιχνιδι {γεγονος το οποιο ειναι βασικη αιτια της διαχρονικης κοντρας μας}, οτι εισαι προπαγανδιστης κ οτι λες τη μιση αληθεια. Απο την αλλη ομως σου αναγνωριζω το οτι αγαπας το παιχνιδι, οτι εχεις δουλεψει καλα στην ομαδα σου, οτι δεν το βαζεις κατω με τιποτα κ οτι δεν εισαι αλητης. Οταν θες λοιπον σκαμπαζεις.

[[Για την εθνικη επιμενω στην θεση μου. Λαθος το χειριστηκες και αυτοαναιρεθηκες]]

Ισως κ να εχεις δικιο. Απλα θεωρουσα οτι το εκλεκτοριλικι πρεπει να συνοδευεται απο διαθεση , οραμα κ βεβαια φυσικη παρουσια για να εχει νοημα. Κ εδω για ολους τους γνωστους λογους που εχω αναφερει, δεν ειχε.

[[Ο χρονος θα (απο)δειξει. ]]

Ισως να εχει ηδη αποδειξει γιατι εχω πληροφορηθει καποια τουλαχιστον αστεια η λυπηρα γεγονοτα. Οπως το δει κανεις. Οταν θα εχουμε επισημες ανακοινωσεις θα τοποθετηθω.
Καλο σ κ, καλους φραπεδες κ καλες βουτιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 03, 2010 3:10 pm

The Rock έγραψε:
Κ μην παει το μυαλο κανενος οτι θελει να μπει στη φιστφ για να εκδικηθει οσους αντιπαθει κ να γερμανοντυθει, να προσφερει στο αθλημα θελει το παιδι!

Με την ευκαιρία, δεν πιστεύω να έχει κανείς απορία ποια ομάδα υποστηρίζω στο ντέρμπυ που γίνεται αυτή τη στιγμή!!

Ελπίζω να πέσουν και άλλα γκολάκια στο δεύτερο ημίχρονο να το χάσει καθαρά το παιχνίδι ο μεγαλέμπορος που έγινε προπονητής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 04, 2010 7:54 am

The Rock έγραψε:
[[Δεν ξερω αν ειναι ο σωστος δρομος ]]

Eιναι.
ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ Η ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ.


[[αλλα μαλλον δεν εχουμε αλλη επιλογη]]

Εδω κ καιρο δεν ειχατε , απλα τωρα το καταλαβατε.
ΟΧΙ ΘΕΜΑ ΕΥΦΥΙΑΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ.


[[Παντως το ποσο διαθεσιμος εισαι περιμενω με αγωνια να δω σε ποιους και ποτε.]]

Πλεον μονο σε αυτους που με σεβονται ασχετα απο ιδεολογιες.
ΣΩΣΤΑ. Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ...

[[απο ρυθμιστης εγινες θεατης των εξελιξεων.]]

Αν κ προσωπικα πιθανον να μου την εφεραν , η τελικη επιλογη ηταν επιλογη απογοητευσης κ σιχαμαρας. Ηταν ομως επιλογη.
ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΩΣ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΕΣΕ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ.

[[δεν βλεπεις το δασος αλλα μονο το δεντρο.]]

Κανεις λαθος. Βλεπω μονο το δασος. Απλα το συγκεκριμενο δεντρο μου φερνει αλλεργια συν το οτι κουβαλαει στα κλαρια του πολλα περιστερια με γαστρεντεριτιδα που κουτσουλουν συνεχως κ μου σπανε τα νευρα.
ΕΔΩ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑς ΑΠΟΨΕΩΝ.

[[Αλλα οτι εχω ματακια και βλεπω και μυαλουδακι και σκαμπαζω κατιτις δεν νομιζω να μου το αμφισβητεις.]]

Κατα καιρους σου εχω καταλογισει οτι ορισμενες ιδεες σου ειναι επιζημιες για το παιχνιδι {γεγονος το οποιο ειναι βασικη αιτια της διαχρονικης κοντρας μας}, οτι εισαι προπαγανδιστης κ οτι λες τη μιση αληθεια.
ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΕΙ ΨΕΥΤΗ. ΟΠΟΤΕ Η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ (ΔΙΑΣΠΟΡΑ ΨΕΥΔΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ) ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ. ΤΟ ΑΝ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΦΑΡΜΟΣΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΖΗΜΙΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΡΑΚΤΑΙΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΙΔΕΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΖΗΜΙΕΣ.

Απο την αλλη ομως σου αναγνωριζω το οτι αγαπας το παιχνιδι, οτι εχεις δουλεψει καλα στην ομαδα σου, οτι δεν το βαζεις κατω με τιποτα κ οτι δεν εισαι αλητης. Οταν θες λοιπον σκαμπαζεις.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΚΑΜΠΑΖΩ...

[[Για την εθνικη επιμενω στην θεση μου. Λαθος το χειριστηκες και αυτοαναιρεθηκες]]

Ισως κ να εχεις δικιο. Απλα θεωρουσα οτι το εκλεκτοριλικι πρεπει να συνοδευεται απο διαθεση , οραμα κ βεβαια φυσικη παρουσια για να εχει νοημα. Κ εδω για ολους τους γνωστους λογους που εχω αναφερει, δεν ειχε.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.

[[Ο χρονος θα (απο)δειξει. ]]

Ισως να εχει ηδη αποδειξει γιατι εχω πληροφορηθει καποια τουλαχιστον αστεια η λυπηρα γεγονοτα. Οπως το δει κανεις. Οταν θα εχουμε επισημες ανακοινωσεις θα τοποθετηθω.
ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΑΡΓΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ.

Καλο σ κ, καλους φραπεδες κ καλες βουτιες.
ΠΡΟΤΙΜΩ ΦΡΕΝΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΟΥΟΜΕΝΟΙ ΤΡΙΓΥΡΩ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΒΟΥΤΙΕΣ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 09, 2010 8:27 pm

Οι ΦΑΛΚΟΝΣ ανακοινωνουν την αποκτηση των αθλητων ΑΛΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ κ ΓΙΑΝΝΗ ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ.
Αναφορικα με καποιους που προσεγγιζουν τωρα τελευταια τους παικτες μας για να τους παρουν μεταγραφη ταζοντας τους ταξιδια, λεφτα κλπ προφανως δεν εχουν αντιληφθει τη νοοτροπια των παιδιων κ της φανελλας που φορανε. Κ για αυτο εισπρατουν τα οχι σαν απαντηση. Οι ομαδες δεν αγοραζονται . Κ σιγουρα απο μας ειναι δυσκολο να ψωνισουν. Αν τοσο πολυ θελουν καποιοι να αγορασουν κατι απο μας το πολυ πολυ να τους πουλησουμε κανενα αυτογραφο σε καλη τιμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 09, 2010 9:20 pm

The Rock έγραψε:
Αναφορικα με καποιους που προσεγγιζουν τωρα τελευταια τους παικτες μας για να τους παρουν μεταγραφη ταζοντας τους ταξιδια, λεφτα κλπ προφανως δεν εχουν αντιληφθει τη νοοτροπια των παιδιων κ της φανελλας που φορανε. Κ για αυτο εισπρατουν τα οχι σαν απαντηση. Οι ομαδες δεν αγοραζονται . Κ σιγουρα απο μας ειναι δυσκολο να ψωνισουν.

Αν και δεν ξερω τις λεπτομερειες του θεματος, μπορω να φανταστω για ποιους αγιοβασιληδες χτυπαει η καμπανα. Σε καθε περιπτωση γουσταρω απαντηση, το σωστο να λεγεται!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 12, 2010 6:09 pm

The Rock έγραψε:
. Οι ομαδες δεν αγοραζονται .

Moνο πουλιουνται... Αυτο το ξεχασες. Γ ια να ειναι απολυτα σωστο το αποφθεγμα.
Εχεις ακουσει ποτε να λενε αγορασμενος; Μονο πουλημενος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drum

Drum


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2010
Ηλικία : 32

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 17, 2010 3:55 pm

Κατ'αρχας γεια σας...καλως σας βρηκα στο φορουμ.
Και κατα δευτερον δεχτειτε τν ταπινη μου γενικη γνωμη.

Εγω αυτό που βλεπω ειναι οτι κανεις δεν ριχνει μαυρη πετρα(κι αν το κανει ειναι για λιγο).....και ετσι δεν θα παει ποτε μπροστα η κατασταση......το παθος και το ονειρο καποιων.....θα μεινουν στασημα.


Υ.Γ
Ποτε θα αποφασιστει απο κοινου μια ατοφια καινουργια αρχη?(Εχετε ηδη καθιστερισει).

ΥΠΕΝΘΙΜΙΣΗ
Εχουν ηδη χαθει παικτες για τετοιουσ λογουσ...εστω καλοι εστω σε αναπτυξη...αλλα ολοι αναγκαιοι για τον χορο.Υποαναπτυσωμαστε......κανω λαθος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουλ 28, 2010 10:16 pm

Οι ΦΑΛΚΟΝΣ ανακοινωνουν την αποκτηση του αθλητη ΚΟΥΛΟΣΣΟΥΣΑ ΔΗΜΗΤΡΗ και των αθλητριων ΚΟΥΛΟΣΣΟΥΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑΣ κ ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ. Στο σημειο αυτο θελω να ευχαριστησω τον Μακη κουλοσσουσα για την εμπιστοσυνη που εδειξε στα προσωπα αυτων που απαρτιζουν την ομαδα μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 9:27 am

Ο ΜΠΕΗΣ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ (ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΩ).
ΤΑΒΛΑ Ο ΦΡΟΫΝΤ

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 1:28 pm

Mε αυτα που του προτειναν και ο Βερχαγεν θα πηγαινε! λεμε τωρα...

Και λεω με αυτα που του προτειναν και οχι με αυτα που θα παρει. Και οποιος καταλαβε καταλαβε.

Α ρε γιατρε οπως εστρωσες θα κοιμηθεις.

Η ματαιοδοξια ειναι ενα ακριβο σπορ. Για αυτους που τα ονειρα τα αγοραζουν. Αλλα τι κανουν και αυτοι που μεγαλωσαν με απωθημενα. Κλεφτες θα γινουν; (εδω που τα λεμε εγιναν, αλλα ουτε ετσι ειδαν προκοπη).

Ερωτησις quiz: το πρωτο ε στο πσεαεπ τι σημαινει; ο ευρων κερδιζει εκλογες ταξιδια και θεση εργασιας.

Χαρηκα που τα ειπαμε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 2:07 pm

Εγω, απο την ηλιολουστη Φινλανδια (33 βαθμους παρακαλω!), θα μιλησω μονο για σουμπουτεικα θεματα.
Τα αλλα θα λυθουν εν καιρω.

Πρωτον να πω πως πραγματικα χαιρομαι με την αλλαγη, ας το πω στρατηγικης, των Φαλκονς. Μεχρι πριν λιγο καιρο
θεωρουσα, και το λεω ανοιχτα, πως ηταν ενα ελιτιστικο κλαμπ που δεν εδινε καμια σημασια για τους αλλους παικτες. Τωρα
με μεγαλη μου χαρα βλεπω πως παιρνουν παικτες, ας το πω χαμηλοτερου επιπεδου Very Happy, οποτε λογικα θα τους βοηθησουν να
βελτιωθουν και ταυτοχρονα θα μπορουν να εχουν και Β ομαδα στα τουρνουα! Αυτο εμμεσα βοηθαει και εμας αφου οι νεοι παικτες θα βελτιωνονται απο τους Φαλκονς και εμεις θα εχουμε πιο δυσκολα ματς απο αυτους.
Επισης δεν μπορω παρα να πω πως μου αρεσει και το νεο υφος του Κουτη, σε σχεση με καποια παλια του υποτιμητικα σχολια. Δεν ξερω αν το ατυχημα του αδελφου του (ξανα περαστικα στο παληκαρι) τον εκανε να βαλει τα πραγματα στην σωστη τους διασταση, αλλα ευχομαι αυτο το επιπεδο να αρχισουν να το εχουν και αλλοι!

Τωρα αν ισχυουν οσα λετε εδω και στο μειλ που λαβαμε απο την φιστφ τοτε ο Ατλας γινεται παντοδυναμος, τουλαχιστον επιπεδου Φαλκονς. Gauci, Conti και Mπεης ειναι παικτες τοπ τοπ και σιγουρα οι Φαλκονς θα εχουν δυσκολο αντιπαλο για να κρατησουν τα πρωτεια στην Ελλαδα, αν ερθουν εδω οι ξενοι, εκτος αν ειναι μεταγραφες για ευρωπη μονο. Ξαναλεω πως αυτο παλι καλο θα μας κανει. Σιγουρα ακουγεται παραξενο πως ο Μπεης θα παει Ατλα, αλλα ...

Τελος να πω στον νηπειαγωγο, πως καιρος ειναι να αφησει τα μαστορεματα σε τριτους και τεταρτους και να αρχισει ΣΟΒΑΡΑ, οπως διαβασα και καποιες δηλωσεις του εδω μεσα Very Happy Very Happy , να κανει προπονηση και να παιζει πιο συχνα με τους συμπαικτες του!!!, γιατι τα λογια ειναι ευκολα, οι πραξεις (δηλαδη να αρχισουμε και εμεις σιγα σιγα να κανουμε πιο συχνα κηδειες Very Happy ) δυσκολες! Αντε Κωστακη γιατι πραγματικα οταν παιζεις καλα εισαι ... καλουτσικος, αλλα καιρος ειναι να αποφασισεις να το κανεις σε μακρος! Και στα τετοια μου αν ο λογος ειναι οτι εισαι τσαντισμενος ή οτι αποφασισες να σταματησεις να εισαι ο φερ πλει! Αυτο ειναι που θα βοηθησει πραγματικα τους συμπαικτες/φιλους σου!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 2:57 pm

Δεν θα σταματησω να ειμαι φερ πλεη. Μαλακας λεω να σταματησω να ειμαι. Δηλαδη τελος το φερ πλεη με κλεφτες. Μονο με οσους το αξιζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Η Αυτού Μεγαλειότης

Η Αυτού Μεγαλειότης


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 4:04 pm

Οι Μυρμιδονες ανακοινωνουν την αποκτηση των Θαναση Γιαγλη , Μακη Κουλοσουσα και Γιωργου Σκλαβουνου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 4:44 pm

Μπραβο στους Μυρμιδονες! Ολοι τους πολυ καλα "παιδιά"!
Το βαζω σε εισαγωγικα επειδη οι 2 ειναι βετερανοι, οχι για κανενα αλλο λογο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 6:57 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΤΙ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΡΙΑ .ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΕΔΡΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΥΓΗ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΑΤΩΝ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουλ 29, 2010 7:03 pm

ΕΣΥ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΑΣΟΥΛΑ?ΚΑΝΑ ΒΕΡΝΙΚΟΜΑΤΑΚΙ?Η ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΛΑΔΙ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΤΗΓΑΝΙΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΩΛΟ ΕΒΓΑΛΕ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΣΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 30, 2010 12:10 am

Α] Πρωτα μπραβο στους Μυρμιδονες για τις μεταγραφες αυτες. Και τα 3 ειναι παιδια αξιοπρεπεστατα που τα συμπαθω ιδιαιτερως.
Β] Ο Πσεαεπ [πανελληνιος συλλογος ερασιτεχνων αθλητων επιτραπεζιου ποδοσφαιρου] ισως θα πρεπει σιγα σιγα να μετονομαστει σε Πσηαεπ [πανελληνιος συλλογος ημιεπαγγελματιων αθλητων επιτραπεζιου ποδοσφαιρου] μετα τα τελευταια δρωμενα στις μεταγραφες. Αν κ προσωπικα οι αγιοβασιλιατικες μεταγραφες του ατλα με φτιαχνουν κ μου δινουν κινητρο, εξακολουθω να πιστευω οτι οι ομαδες δεν αγοραζονται. Θελω να δω οταν στερεψει η κανουλα τι θα γινει. Το πιο πιθανο θα ειναι μια εικονα ενος σπιτιου που εχει πιασει φωτια κ οι ενοικοι πηδουν απο τα παραθυρα. Παντως περα απο την πλακα ακομα κ εκει βαδιζουμε σε επικινδυνα κ ανησυχητικα μονοπατια. Τετοια κριτηρια [λεφτα] για τετοιου ειδους αποφασεις [μεταγραφες σουμπουτεο] πανω απο ολα με λυπουν.
Γ] Παπαδοπουλε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την The Rock στις Παρ Ιουλ 30, 2010 8:22 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 30, 2010 12:12 am

Οι ΦΑΛΚΟΝΣ ανακοινωνουν την αποκτηση του αθλητη ΓΙΑΝΝΗ ΣΙΟΥΤΗ.
Το αλανιαρικο μαντροσκυλο ,που ξεπορτισε τα τελευταια 2 χρονια, επεστρεψε σπιτι του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 30, 2010 2:37 pm

ΕΜΕΤΙΚΟΣ έγραψε:
ΕΣΥ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΑΣΟΥΛΑ?ΚΑΝΑ ΒΕΡΝΙΚΟΜΑΤΑΚΙ?Η ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ?

Οπως παντα πιστευα με το χερι στην τσεπη δεν φτιαχνεις ομαδες αλλα κακομαθημενους ανθρωπους. Αν και περσι την πατησα και δελεασα καποιον που ηθελα στην ομαδα ταζοντας του εισητηρια απο την χορηγια που ειχα παρει και βοηθωντας τον και προσωπικα. Τι να κανουμε παρασυρομαστε και εμεις απο το πνευμα των καιρων. Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου ομως και παμε για αλλα.

Οι ομαδες και οχι τα κεντρα διερχομενων φτιαχνονται με μερακι ενδιαφερον ζηλο ειλικρινεια και πανω απο ολα αγαπη για το αντικειμενο. Απο ανθρωπους που ο χαρακτηρας τους ειναι τετοιος που νιωθεις οτι σε τιμαει η συναναστροφη με αυτους. Και αν δεν βρισκουν την μπαλα με την πρωτη τι εγινε; Θα το μαθουν και αυτο. Αλλοι γρηγορα αλλοι πιο αργα.

Το χερι στην τσεπη το βαζω για το γιο μου και την κορη μου. Και για την παρτη μου. Δηλαδη αν παρω 100 χιλιαρικακια και παρω τους βερχαγεν μπερτελι φλορες γκιμαραες και τα σαρωσω ολα στο διαβα μου θα εχει μεγαλυτερη αξια απο το τριπλ κραουν που εκανε σε εκεινο το σατελαιτ των μυρμιδονων η ολυμπια;

Και επειδη πολυ χαλαρα σε αντιμετωπιζω εμετικε -ονομα και πραμα- πως ερμηνευεις οτι ολα τα λιονταρακια που ηταν στο τζαμπα την κοπανανε ενα ενα απο το τσιρκο. Και μονο οι μισθοφοροι μενουν, με το αζημιωτο παντα. Το δυσκολο ειναι να παιρνεις τζαμπα και να επενδυεις εσυ επανω σε αυτο. Αλλα τι να τους δειξεις; γαλλικα και μαγκια;

Αν καποιοι αντι να παιρνουν ονοματα πληρωνοντας τον κουκο αηδονι εδιναν τα ωραια τους τα φραγκα για να πανε 10 ταξιδια στο εξωτερικο με τους μετριους αγωνιστικα συμπαικτες τους στο τελος και ολοι αυτοι οι μετριοι θα βελτιωνονταν και δεν θα εφευγαν ουτε με σφαιρες απο την ομαδα. Η συνταγη απλη και παναρχαια. Αλλα ειναι δυσκολη και χρονοβορα. Αλλα οι αλλοι πανε στα φαστ φουντ και γρηγορα τρωνε και γρηγορα ξεχνανε τι φαγανε.

Και επειδη με το γηρας δεν ερχεται μονο η σοφια αλλα και η δισκοπαθεια σας χαιρετω γιατι πιαστηκα μπρος στο λαπ τοπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prodotis




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουλ 30, 2010 8:41 pm

kalispera se olous sas arwstakia tou ellinikou subbuteou & ton koutsobolion autou.......

Tha ksekiniso me to neo tis xtesinis imeras ......metagrafi toy bei nikou ston atla.....
apla apories.........a)i einai megalos prodotis??
...........................b)i etsi ton katantisan osoi tosa xronia tou dinoune lefta??
...........................c)telika exei toso xrima o megas xorigos tis fetinis ethnikis(xaxaxaxa...edo gelw...)

Allo neo ...... o dimakeas telika prepei na exei dagosei ta apayta tou afou xanei ektos tou bei & ton riko.......giatre na to koitaseis tha paizeis mono sou me glamouri kai afoi kordantono........
o telefteos leei paei na skasei.....apeilei mexri kai apo to facebook ton bei oti tha ton .........%$@@(((****

Telika kala ekana kai evala ayto to nick name i epoxi mou vromaei gia poli prodosia.....

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:Emetike min krivese allo kai allazeis net kafe kathe fora pou beneis kai grafeis se vrikame poios eisai........periklako......ETSI NA DOSOUME KAI LIGO TROFI KOYTSOBOLIWN STON KOSMO.....!!!!

kali sas nyxta......



sta zoa otan tous kovoun tin oura ta lene kolova ta liontaria pos???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 31, 2010 8:14 am

Ρε παιδια, ας ενημερωσει και εμας τους αδαεις καποιος για τα μεταγραφικα.
Ο Ρικος δηλαδη που παει?
O Μανωλουλης πηρε παικτες?
Οτιδηποτε ρε παιδια Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arithmologos

arithmologos


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 31, 2010 4:07 pm

Official Transfers around the World

Nikos Beis, Argiris Poulidis and Eugene Plytas will play next year for the club ATLAS FTC
Alan Crisp and Isaac García Orejana will play next year for the club "Club La Flota SC"
Emilio Murciano Molina will play next year for the club Tiburones FM
Juan Gabriel Noguera will play next year for the club Real Murcia CF
Sergio Ramos and Ricardo Pavao will play next year for the club SC Madrid Total Soccer
Chris Thomas will play next year for the club EPL (English Premier League)
Giannis Vlasopoulos, Dimitris Koulosousas, Dionysia Koulosousa, Vasilis Koutsompinas, Thanasis Vlasopoulos, Aliadis Panagiotis, Patrikiou Irene and Giannis Sioutis‏ will play next year for the club Falcons TSC
Chris Karadedos, Alex Prinias, John Voulgaris, Papadakis Michalis, Vavourakis Vasilis and Vaggelis Liolios will play next year for the club Blades TSC

http://www.fistfnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=93:official-transfers-around-the-world&catid=1:latest-news&Itemid=2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 31, 2010 4:28 pm

Euxaristw file, alla ayta ta exw mathei kai egw apo to mail ths FISTF.
An yparxei kai tipote allo grapste to!

Dhladh o PLytas den epaize ston ATLA? affraid lol! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 31, 2010 6:12 pm

Oι Γκουβελης- Παπαδακης οι Ραφηναιοι συμφωνησαν να παιξουν στον Μανωλο του χρονου.
Ο ετερος των διοσκουρων εχει ταξει τον ουρανο με τα αστρα στον Ρικο.

Και ο Γιατρος κανει προετοιμασια στην αρενα των ταυρομαχων γιατι απο σεπτεμβρη κοκκινο πανι θα τον εχουν ολοι. Ουτε το ταξι του γκλαμουρη δεν θα γεμιζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prodotis




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2010

Μεταγραφές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 02, 2010 7:56 am

kalo mina kai kali evdomada arwstakia......

ta teleytaia nea exoun ws eksis:

1> o koutroul....mallon den kleinei riko.....exei xalasei to gliko....thelei kai aytos ta lefta tou portieri opote mallon pali mazi o beis me ton riko.....re portieri dose kana kserokomato sto kollito sou ton arxi-proedro....xaxaxxa

2>milagame gia prodotes.......koitakste ti egine telika.....
aytos pou apoilouse na @#$%@@ ton bei telika etoimazete na ftiaksei neo club me ton kadinopoulo mazi......re ti ginete ston kosmo.....tha trellathoume!!!!!!!!
mipos akolouthisei kai o palios sibaiktis miltakos......tyxaio den nomizo!!!!!!

3>erxete kai allos enas ksenos stin ellada (nea metagrafi...)alla akoma den sas lew to club......na do an tha to vrei kaneis...???xaxaxa!!!!


4>telika emetike giati stamatises na grafeis epeidi eipame poios eisai????


5>sto orfanotrofeio etoimazoun megala pramata gia tin nea sezon..................tha ftiaksei o professor neo handbook(ti na kanei diavase ayto tou koutroul kai pige ofthalmiatro o anthropos......xaxaxaxa!!!!!!!)
alla gia metagrafes den akougete tipota.....

ante kai kala bania arrwstakia......



otan kovoun sta zoa tin oura ta lene kolova sta liontaria pos???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μεταγραφές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Μεταγραφές 2011
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: