Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Golden Hall Event

Πήγαινε κάτω 
+4
κανενας
professor
PANATHINAIKOS
itec.olympia
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
itec.olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΠαρ Ιουν 11, 2010 8:29 am

Με αρωγό την ΟΛΥΜΠΙΑ και την ευγενική υποστήριξη του ΤΟΤΑL SOCCER ξεκινάει σήμερα (11/6) στο GOLDEN HALL, με χορηγό την COSMOTE, μεγάλη παρουσίαση του επιτραπέζιου ποδοσφαίρου -SUBBUTEO- που θα διαρκέσει έναν ολόκληρο μήνα μέχρι την λήξη του MOUNDIAL ποδοσφαίρου. Ελάτε να μοιραστείτε μαζί μας μια άλλη πλευρά του παιγνιδιού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΠαρ Ιουν 11, 2010 6:31 pm

Πολύ καλό ακούγεται. Τι είναι? Γράψε λεπτομέρειες. Φωτογραφίες ίσως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΣαβ Ιουν 12, 2010 3:10 am

Μπες στο σαιτ της ολυμπια ή ελα στο γκολντεν χολλ καθημερινες 3 με 9 και σαββατο 12-6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΚυρ Ιουν 13, 2010 2:32 pm

Τον ξεφτιλισε ο δασκαλος τον Προεδρο, ή μου φανηκε;; Τι παπαριες μας ταζει τοσο καιρο για προωθηση του παιχνιδιου ο Εκπτωτος, τι κονε παει και κανει στας Ευρωπας και μοστραρεται για στελεχος και κολλητος, αλλα απο τηγανιτα τιποτα. Τον εκανε μια μπουκια ο προφεσορας, αποβολη και πέναλτυ, ρουα ματ, καλαθι και φαουλ, ένα μηνα θα διαφημιζει το παιχνιδι αυτος, ενω ο προεδρος θα παιρνει τα τηλεφωνα να διαμαρτυρεται οτι ΑΥΤΟΣ ειναι ο νομιμος εκπροσωπος του παιχνιδιου επι της γης!!

ΜΠΡΑΒΟ ρε Κεχρη, ΜΑΓΚΙΑ σου παρα το θαψιμο που εχεις φαει τοσα χρονια, εσυ και ΟΜΑΔΑ εφτιαξες με δικους σου και οχι με μισθοφορους, και ΑΙΘΟΥΣΑ γαματη εχετε και οχι δωματιακι, και ΑΛΗΘΙΝΗ ΠΡΟΩΘΗΣΗ του παιχνιδιου κανεις αντι για κλανιδια στα ραδιοφωνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 14, 2010 4:54 am

Κώστα συγχαριτήρια σε εσένα και στην ομάδα σου για την πρωτοβουλία της προώθησης του παιχνιδιού. Πολύ καλή προσπάθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Η Αυτού Μεγαλειότης

Η Αυτού Μεγαλειότης


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 14, 2010 3:23 pm

Συγχαρητηρια Κωστα σε σενα και στην ομαδα για την πραγματικα εντυπωσιακη προωθηση του παιχνιδιου.Τετοια και αλλα τοσα χρειαζονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 14, 2010 4:24 pm

Μπραβο στην ομαδαρα! Χαιρετισμους απο την Φινλανδια!

Εγω δυστυχως επαιξα τον Mattiangeli την "λαθος" μερα! Mad Mad Mad
Σε ολους εριξε ταριφες 5-6 το Σαββατο. Εγω εχασα 2-0. Επαιξα καλα, και αυτος
ειναι φοβερος στην αμυνα! Φοβερος! Το 1ο το εφαγα με πεναλτυ, σουταρει γρηγορα απο την γωνια
αριστερα (το κανει συχνα) δεν προλαβα να σηκωσω το χερι και πηρε πεναλτυ. Στην επομενη
σχεδον επιθεση κανω το ιδιο, βρισκει το χερι του και ο διαιτητης μου δινει πεναλτυ, αλλα επειδη
πιστευω πως βρηκε το χερι του απ'εξω πηρα φαουλ! Λαλακας αλλα δεν πειραζει. Μου ειπε και ευχαριστω!
Δυστυχως την αλλη μερα δεν ηταν στα τοπ του (κατι εχει με το ποδι του) και εχασε στον τελικο απο τον καλυτερο Φινλανδο.
Εγω εχασα στους 8 απο το νο2 1-0, δεν επαιξα καλα στην αμυνα και αυτος σου σπαει τα νευρα αν ειναι μπροστα. Τσουκου τσουκου.
Κριμα γιατι εχασα ευκαιρια να παιξω ξανα με τον ιταλο! Κριμα γιατι σε φιλικο πριν μερικες μερες τον ειχα νικησει 5-0! Οχι πως ειναι
για τοσα βεβαια, απλως ειμαι λιγο καλυτερος, αλλα δεν εκατσε σε αυτο το ματς. Με πηρε και πριν το ματς η Μαριτα και με εκανε Τουρκο
που ενας μαλακας γειτονας (Καναδος) ελεγε πως ο Πετρος κανει φασαρια και ενοχλει το μωρο τους που το βγαζουν εξω να κοιμηθει!!!!
Οχι πως ψαχνω δικαιολογιες! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Τελος πρεπει να στειλω χαιρετισματα του Mattiangeli "...to my friend kechris", οταν δεν πηρα το πεναλτυ μου ειπε
μεταξυ σοβαρου και αστειου "ο Κεχρης θα το ειχε παρει! Very Happy Very Happy Very Happy ", και εγω του ειπα οχι γιατι ειναι fair!

ΑΑΑ, ξεχασε πως με ενα μετριο Ιταλο που επαιξα, κανω σουτ παει δοκαρι και μετα βρισκει το χερι του! Και μου εδωσαν και εκει πεναλτυ και ο Ιταλος ουτε που αντεδρασε! Αλλα επειδη πρεπει να κραταμε επιπεδο και να μην ειμαστε κωλοτουμπες
πηρα φαουλ! Βεβαια νικουσα Very Happy Very Happy ! Εξαρταται και απο τον αντιπαλο και αν ειναι και αυτος σωστος!

Επισης τον νηπειαγωγο λογω του οτι οσα μου εγραψε πριν το ματς ηταν 100% μεσα, πρεπει να τον αναβαθμησω σε
διορισμενο νηπειαγωγο με πτυχιο αναγνωρισμενο! Αντε και συντομα δασκαλος! Για προφεσορας θες ψωμια ακομη! What a Face What a Face

Γραψτε μου ρε παιδια κανα νεο απο το Ακροπολις! Τι εγινε στο ομαδικο και τι στο ατομικο, καθως και τι εκαναν οι συμπαικτες
μου απο την Ολυμπια!

Τελος Κωστα 2 συμβουλες σε εσενα
1) Η σιωπη ειναι χρυσος (δεν χρειαζεται να σχολιαζεις το καθετι, σε καλο θα σου βγει!)
2) Ο ψευτης και ο κλεφτης τον 1ο (αντε 2ο αντε 3ο) χρονο χαιρονται farao king geek

Φιλακια! απο το νο60 χαχαχαχαχα! τρομαρα μου!
περιμενω χαλι στρωμενο στην υπογα! Και μασερ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 14, 2010 7:57 pm

georgy έγραψε:

Φιλακια! απο το νο60 χαχαχαχαχα! τρομαρα μου!
περιμενω χαλι στρωμενο στην υπογα! Και μασερ!

Aυτο σημαινει Γιωργο οτι θα γυρισεις τελικα. Αυτα ειναι οντως καλα νεα.

Τωρα οτι ο Ματιαντζελι εγραψε οτι εγω θα το επαιρνα το πεναλτι ειναι προιον της δυσφημησης που μου κανουν τοσα χρονια οι συμπατριωτες μου στας ευρωπας. Δεν λεω φταιω και εγω με την γκρινια μου που δινω λαθος εντυπωσεις αλλα με τον Ματιαντζελι δεν εχω παιξει ποτε και ουτε με εχει διαιτητευσει. Αρα δεν ξερει πως παιζω, καθαρα ή βρωμικα. Εγω ομως τον εχω σφυριξει δυο φορες -υπεραρκετες για να τον "διαβασω"- και παροτι δεν τον αφηνα να κανει τα δικα του κερδισμενος ηταν.

Κραταω αυτο που εγραψε ο Γιωργος. Δεν πρεπει να τα σχολιαζω ολα.
Γιατι; Θα το κανω σημερα για τελευταια φορα γιατι πικραθηκα και αναθεμα με αν παρασυρθω και ξαναγραψω σε φορουμ ελληνικο ή ξενο σχολιαζοντας την μαλακια του καθενος.

Μου χαλασατε το σαββατοκυριακο που ηθελα να παιξω για τελευταια φορα ατομικο. Ουτε να το κοψει καποιος δεν μπορει με εσας. Περιμενα απο την σταση που κρατησα την περασμενη εβδομαδα καποιοι να το εκτιμησουν και να μου κανουν το χατηρι να δω την κληρωση και να μου φερθουν σωστα ετσι για το γαμωτο. Και λαμβανω μεσοβδομαδα μηνυματα οτι δεν θα αφησουμε τον εναν να παιξει γιατι μας χρωσταει και θα κανουμε κομπινα να δικαιολογηθουμε στην φιστφ και ο αλλος που δεν εχει δικαιωμα να παιξει θα τον αφησουμε γιατι εχει λεει εγκρινει η ελληνικη ομοσπονδια (ΠΟΙΑ; ) την μεταγραφη.

Με κουρδιζουν μου χαλαν την διαθεση και την πληρωνει και εν μερει η ομαδα μου που μονο για αυτην γουσταρω να παιζω και της στερησα και την ντε φορμε παρουσια μου. Εψαχνα κατι να μου δωσει κινητρο και μου πηραν και το λιγο που ειχα.

Βγαινω λοιπον σημερα και λεω οτι ηταν απαραδεκτο που τελειωσε 9 η ωρα ο τελικος βετερανων και ο Κουραμπας ηταν εξαλλος απο την πολυωρη ταλαιπωρια του προγραμματος και οτι κακως επαιξε ο Πλυτας ομαδικο με τον Ατλα (μπειτε στο λαντερ της φιστφ να δειτε σε ποια ομαδα ανηκει, σε εμας) και ξερετε τι εισπραττω μετα τις προκλησεις της προηγουμενης εβδομαδας; Ενα απειλητικο μυνημα -απο τους αλλους πορτιερηδες οπως μου τους ανεφερε και ο 30φ.

Ειμαι μαλακας με περικεφαλαια που πιστευω οτι ειναι κανενας ετοιμος απο αυτους να κανει αυτοκριτικη και να παραδεχθει τα λαθη του. Εδω ο κουτης ειπε χθες στον Δημητρη τον Πατρινο οτι και εγω εκανα εσκεμμενο το 98 οταν πηρα πρωταθλημα για να δικαιολογησει τον Βελισσαριο -τι γκρινιαρης ρε παιδι μου χειροτερος απο εμενα- που μου εκανε δυο φαουλ στα τελευταια δευτερολεπτα το δευτερο καραεσκεμμενο. Αυτο ειναι μιση αληθεια.

Γιατι το 98 ο Ρικος επειδη βιαζοταν κτυπησε φαουλ με το που σταματησε η αμυντικη μου πριν παω πισω στο τερμα μου εκανε εν κινησει κοντρολ και βγηκε για σουτ και εγω προσπαθουσα να εξηγησω οτι επρεπε να με περιμενει. Του χτυπησα την μπαλα ενω ημουν στο πλαι ισα για να προλαβω να πιασω τερμα. Και ο διαιτητης του εδωσε μπακ και οχι φαουλ να σουταρει σουτ απο το σημειο του δευτερου πεναλτι. Δεν ειπα κουβεντα. Και αφου το επιασα και εληξε ειπα οτι κακως εγινε η φαση εξ αρχης. Που κανονικα επρεπε να τον γυρισει πισω στην εκτελεση του φαουλ.

Κλεινοντας το τελευταιο μου ποστ, σας αφηνω εν λευκω απο θεμα κριτικης να κανετε οτι θελετε. Βρειτε καινουριο Παστελ σε Ελλαδα και Ευρωπη να τα κανει σκατα και θα ασχοληθω για τον επομενο χρονο μονο με τους συμπαικτες μου. Αφου το σαβουαρ βιβρ που καθιερωσατε λεει οτι ο σκοπος αγιαζει τα μεσα τι να κανουμε να το υιοθετησουμε να ειμαστε και ιν. Ενταξει δεν μπορουμε ολοι να εχουμε το ιδιο ταλεντο στην πουστια αλλα αξιζει να προσπαθησουμε. Δεν νομιζετε;

Υ.Γ. γιατρε επειδη λες δεξια και αριστερα οτι εγω εφερα τον Παστελ στον χωρο και εσεις τωρα που τον γνωρισατε για τα καλα δεν τον γουσταρετε σου θυμιζω οτι εμεις οταν φεραμε τον Παστελ δεν ειχε παρελθον. Εσεις τον πηρατε ομως με γαλονια παρανομιας και απατης. Ξερατε τι ειναι διατεθειμενος να κανει αλλα σας βολευε. Λουστητε τον και καλα ξεμπερδεματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 14, 2010 8:25 pm

Για ενα χρονο θα γυρισω, μετα ... βλεπουμε!!!

Γραψε βρε τι κανατε στο Ακροπολις και ποιοι νικησαν, και
απο αυτα που γραφετε εδω μεσα εχω χασει τον μπουσουλα, δεν καταλαβαινω
τιποτα!

Τι εγινε? (χωρις χαρακτηρισμους Very Happy )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 14, 2010 9:00 pm

Μηπως σας θυμιζει τποτα;

Ο ΠΟΕΠ πριν τις εκλογές τοποθετήθηκε ότι θα στηρίξει τον κο Κ και τον συνδυασμό του με σκοπό την ένωση και την ενότητα χωρίς να απαιτεί καρέκλες. Εμείς που απαρτίζουμε τον ΠΟΕΠ δεν είμαστε αναξιόπιστοι και δεν αλλάζουμε άποψη κάθε εβδομάδα, ούτε εξαπατάμε τους συνομιλητές μας, κοινώς ΤΗΡΟΥΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΑΣ... Ο ΠΟΕΠ αφουγκράζεται όμως το ρεύμα της κοινής γνώμης που είναι υπέρ της ύπαρξης καταστατικού και γι’ αυτό θα στηρίξει τον ΠΣΕΑΕΠ και τον κο Κ

Απο την προπερσινη ανακοινωση του ΠΟΕΠ ειναι, για οποιον το ξεχασε.

Το ακουσα και εγω οτι τωρα λενε δεν τον ξερανε τον τυπο τι ηταν. Α μπα καθολου δε τον ειχανε υποψιαστει. Τις λαμογιες η θεια μου τις εκανε, οχι μονο τον ξερανε αλλα τον βαλανε και μπροστα να κανει αυτος το "ξεκαθαρισμα" και αυτοι να το παιζουν επιτροπες οργανωτικου! Ενταξει, λιγη ντροπη δε βλαπτει. Ας πουν οτι δε φερθηκαν σωστα, οχι οτι δεν καταλαβαν.

Τωρα που ο Προεδρος τελειωσε και οι φαλκονες ειναι τσακωμενοι με τους ρολιγκανσ και ο προφεσορας αποφασισε να μην ξανασχοληθει, τι θα κανουμε; Φαγομαρες παλι και ο πιο πονηρος στη θεση του οδηγου. Που να ερθουν και οι συνεπειες της κρισης που θα σκασουν μετα το καλοκαιρι. Με αλεξισφαιρα θα πρεπει να εμφανιζομαστε στα τουρνουα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sabaroukd
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΤρι Ιουν 15, 2010 4:47 am

Για το Ακρόπολις να δώσω συγχαρητήρια σε όλους που προσπάθησαν και κουράστηκαν για τη διοργάνωση που θα έλεγα ότι είχε επιτυχία. Είχε όλα όσα θα έπρεπε να έχει μια σωστή διοργάνωση, κεντρικό ρολόι, ειδοποίηση λεπτού, αναρτημένο πρόγραμμα (στο περισσότερο διάστημα), μουσική, δώρα για προμόσιον, καλή ροή κλπ. Επειδή ξέρω πόσο κουραστικό είναι και ξέρω ότι η προσπάθεια, άσχετα με το αποτέλεσμα, είναι θεμιτή θα δώσω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους. Τα μπλε γήπεδα μας τα χαλάσανε λίγο αλλά είναι αμμελητέο.
Τα παρακάτω σχόλια δεν έχουν σχέση με τη συγκεκριμένη διοργάνωση αλλά με τον τρόπο διεξαγωγής
Τώρα θα συμφωνήσω με τον Κεχρή σε ένα σημείο. Στο σημείο της κλήρωσης. Θα δώσω για παράδειγμα τον εαυτό μου. Εγώ ήρθα στο χώρο των αγώνων στις 9 παρά. Έκανα δύο σειρές διαιτησίες, ρεπό μία σειρά και γύρω στις 12 και μισή έπαιξα έναν αγώνα για την πρόκριση στον όμιλο. Μετά έπαιξα έναν αγώνα ακόμα και ύστερα στις 7 τον ημιτελικό (όπου θα έλεγα αρκετά κουρασμένος). Υπήρχαν όμιλοι με ένα άτομο μόνο που σίγουρα θα έπαθαν το ίδιο. Με αυτό τον τρόπο και καθυστέρησε η διοργάνωση και πήγε πίσω και το ομαδικό αλλά και υποβαθμίστηκε ο θεσμός των βετεράνων. Για ποιό λόγο να σταματήσει και να παίξουμε το απόγευμα; αν κάποιος από τους προκριθέντες δε συμμετείχε στο ομαδικό ή δεν ήθελε να παίξει, θα έπρεπε να περιμένει μέχρι το απόγευμα; Και επίσης γιατί η κλήρωση να μην είναι ανοιχτή στο κοινό όπως σωστά έγιναν σε άλλες διοργανώσεις, να γίνεται στην έναρξη των αγώνων για να έρχεται ο κόσμος νωρίς και να βλέπει την κλήρωση;
Ορισμένες θέσεις στη Φιστφ, Ελληνική ομοσπονδία κλπ δεν στις δίνουνε, τις κερδίζεις. Αλλά για να τις κερδίσεις πρέπει πρωταρχικός στόχος να είναι ο αγωνιζόμενος. Αφού βλέπετε ότι το συγκεκριμένο σύστημα μπάζει, δε θα το αλλάξουμε, μόνο τα τέρματα μας φταίνε;

Φιλικά
Στο επανακούειν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΚυρ Ιουν 20, 2010 9:55 am

Λοιπόν για τα promotion events:
Πήγα στην Παλλήνη στο παιχνιδάδικο να δω τι γίνεται.
Ωραίο περιβάλλον και οργανωμένα πράγματα.
Μου έκανε εντύπωση η ποιότητα των παικτών στο βαψημο λεπτομεριών και το μαλακό πλαστικό με το οποίο είναι φτιαγμένοι. Κώστα τους έχεις ζυγίσει για θέμα βάρους και το πόσο ελαφριοί είναι?
Οι βάσεις καινούριο πράγμα αλλά μου έκανε εντύπωση ότι στρίβουν. Αν βερνικωθούν κιόλας ...θα δούμε στα πειράματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
itec.olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 21, 2010 6:26 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arithmologos

arithmologos


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΔευ Ιουν 21, 2010 6:31 pm

Καλή προσπάθεια, μακάρι να συνεχιστεί!
_________________
Τυχαίο; Δε νομίζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Golden Hall Event Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Golden Hall Event   Golden Hall Event EmptyΣαβ Ιουν 26, 2010 4:00 pm

Λοιπόν οι βάσεις των φιγούρων total soccer έχουν μέσα ένα περιέργο μεταλλικό βαρίδι. Αν βγει αυτό πιστεύω ότι ο παίκτης θα έχει ικανοποιητικό βάρος για να είναι ανταγωνιστικός. Θα δείξουν τα πειράματα.
Κώστα μου είπες για το βάρος. Για ζύγισε με και χωρίς βαρίδι και βρες τη διαφορά μεταξύ τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Golden Hall Event
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: