Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλως σας βρηκα

Πήγαινε κάτω 
+5
esteban
adis
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
professor
campia_di_camper
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
campia_di_camper




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΠεμ Απρ 22, 2010 12:32 pm

Καλα το βραδυ πεφτουν το πρωι ανοιγουν αλλα φορουμ? Τι γινεται στο πανεληνιο? Δηλαδη δε μας χωραγε το παλιο και μας χωραει το καινουριο?
Εγω παντως θα τα χωνω και στα παλια και στα καινουρια

την καλημερα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα   Καλως σας βρηκα EmptyΠεμ Απρ 22, 2010 7:11 pm

Μα ειναι δυνατον να κλεινουν τα φορουμ μετα απο τετοιες επιτυχημενες διοργανωσεις.
Να αφαιρειται το βημα απο τον κοσμο;
Εδω η Φιστφ εκλεισε το φορουμ και εταξε αλλο δηθεν καλυτερο και μετα απο μια εβδομαδα υπομονης ανεβηκε αλλο ελευθερο φορουμ. Γατονια το νεο συμβουλιο. Ουτε νερο στην ερημο δεν πουλανε. Εχασαν το κομματι του ελεγχου της επικοινωνιας με την μαζα.
Εμαθα παντως οτι αυτος που κανει την δουλεια του δικου μας στο συμβουλιο της Φιστφ -την επικοινωνια ντε- νερο στο ονομα του Παστελ πινει. Aqua minerale frizzante δηλαδη ανθρακουχο για να τον χωνεψει... Λεει οτι η δουλεια που κανει ειναι αορατη. Ειναι τοσο αφανης εργατης που δεν κανει τιποτα!
Ενω εδω που κανει, 100 ωρες περασαν που πηραν πρωταθλημα οι Φαλκονς και δεν υπαρχει ουτε μια απλη αναφορα στο σαιτ της ομοσπονδιας. Δεν εχει ανακοινωση τωρα ρε βραχονησιδα οπως αλλοτε;
Δεν μπορει τωρα μετραει τα κατοσταρικα. Αληθεια καμια αποδειξη απο τον πολυχωρο θα δουμε; ετσι για να μας κλεισει το στομα.
Αντε πολλα εγραψα για πρωτη φορα. Ελπιζω και αυτο το φορουμ να μην πεφτει καθε φορα που στεναχωριουνται κατι ψυχες γιατι την πεφτουμε στο κλαμπ τους. Αντε γιατι αυτα δεν ειναι φορουμ αλλα ενα κραμα γιαννακοπουλου καραγκουνη.

Ειδικα το εγκεκριμενο απο τον προεδρο ανοιγει και κλεινει κατα παραγγελια. Οποιος προλαβε τον Κυριο οιδε (το οιδε σημαινει γνωριζω).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ωραια πραγματα...   Καλως σας βρηκα EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 4:36 pm

Μαζι κλεινουν και μαζι ανοιγουν τα φορουμ. Φυτρωνουν σαν τα μανιταρια.
Το εκλεισε η Φιστφ το εκλεισαν και εδω. Ανοιξε ο κοπενολε το δικο του ανοιξε και εδω καινουριο.

Και αρρωστακηδες δεν ειμαστε μονο εμεις που γραφουμε. Αλλα μεγαλυτεροι αυτοι που διαβαζουν. Ματακηδες κανονικοι. Δεν ειχαν να διαβασουν και εψαχναν εναγωνιως τα σαιτ. Και μας το παιζουν υπερανω που δεν γραφουν. Ουστ ρε.

Μου ειπαν κατι καλο για την χρονικη συγκυρια του κατεβασματος του σαιτ αλλα θα περιμενω να το γραψει ο εμπνευστης του.

Διαβασα και το ανεκδοτακι για τον γοριλλα και μπηκα σε σκεψεις. Ρε μπας και ειμαστε μαζοχες και το απολαμβανουμε το σφαξιμο. Και καλα εγω το εχω σχεδον κοψει το ατομικο. Οι υπολοιποι ομως; Πολυ προβληματιστηκα.

Παντως εφραψα στο νεο φορουμ της φιστφ και το ευχαριστηθηκα. Τελικα ολα τα νεα μελη του διοικητικου συμβουλιου ειναι για κλωτσιες. Μηδενος εξαιρουμενου. Να με θυμηθειτε, νυχτα θα φυγουν.

Παντως εδω ο κοσμος ξενερωνει. Αρχισε να καταλαβαινει τι παιζεται και κραταει αποστασεις. Το παραμυθιασμα για αναπτυξη ισοτιμια δικαιοσυνη δεν περναει. Σφιγγουν τα γαλατα.

Πηρα τον Παπαδοπουλο στην Φινλανδια για τα χρονια πολλα και τι μου ειπε; οτι επαιξε σουις τουρνουα στην Φινλανδια
(τα ακους ροκακι) και οτι ενας Φινλανδος τον ρωταγε ποσα κιλα λαλακας ειναι ο Πολντο. Φτιαχνει ονομα στην ευρωπη ο δικος σου και ακομα δεν βγηκε απο το (σουμπουτεικο)αυγο του.

Κλεινω με μια τελευταια ερωτηση: τελικα υπαρχει επιτροπη αγωνιστικου; γιατι δεν την βρισκω πουθενα στο χαντμπουκ της αυτου μεγαλειοτητας. Λετε για αυτο τα πηρε ο Κραγγ και εφυγε την κυριακη τουρκος; Λεω να του κανω δωρο ενα σομπρερος για να συνηθιζει το καπελωμα.

Αριμπα μουτσατσος


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Παρ Απρ 23, 2010 4:41 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 4:38 pm

Σας αρεσει η νεα μου υπογραφη; Αφιερωμενη σε οσους αναρριχηθηκαν ψηλα, διοικητικα και αγωνιστικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 7:19 pm

ΖΗΤΩ Η 21η ΑΠΡΙΛΗ 2010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 8:52 pm

CAMPIA ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ.....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 10:17 pm

Εδω κατεβηκε ολοκληρο φορουμ για να μην συνεχιστει η κουβεντα και εσυ θες να στο ξαναγραψει;

Εκτος αν πιστευεις οτι ο καμπια ντι καμπερ και ο αντμιν του προηγουμενου φορουμ δεν γνωριζονταν...

Στο πρωταθλημα που θα κρατησει δυο σαββατοκυριακα ποσο θα ειναι η συμμετοχη; Γιατι ο νομος τωρα λεει οτι για συναλλαγες πανω απο ενα ποσο πρεπει να γινει με διγραμμη επιταγη. Και δεν ξερω αν εχετε ολοι μπλοκακι ευκαιρο...

Αμα ομως μπει χαμηλη συμμετοχη σημαινει οτι καποιοι μας δαγκωσαν κανονικα στο ομαδικο. Υπομονη και θα μαθουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
esteban




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Απρ 24, 2010 6:20 am

Εντάξει Κώστα με έπεισες!
Ως γνήσιος ματάκιας του παλαιού forum έχω διαβάσει πάρα πολλά. Μεταξύ αυτών περί χούντας που έπρεπε να επιβληθεί για το καλό του αθλήματος, περί ΕΑΤ ΕΣΑ κλπ.
Το παραπάνω σε συνδυασμό με το κλείσιμο του παλαιού forum την 21 Απριλίου απο τον admin του, ο οποίος υποψιάζομαι ότι ανήκει στον ίδιο σύλλογο με τον προηγούμενο (που έγραφε τα ωραία που ανέφερα στην πρώτη παράγραφο), με οδήγησαν στο συμπέρασμα ότι σύμπτωση που επαναλαμβάνεται, παύει να είναι σύμπτωση...
Μήπως λοιπόν το συγκεκριμένο club θα πρέπει να αντικαταστήσει το πουλί που έχει ως έμβλημα με κάποιο άλλο?. Αν και εδώ θα πρέπει να αναφέρω ότι εκτός της ιδεολογίας είναι απαραίτητο να έχεις και τανκς. Και εδώ επιτρέψτε μου να πω πως τανκς διαθέτει μόνο η Ολύμπια (Στάμυ, Κεχρής).

ΥΓ 1 : Μωρή ψωνάρα Κεχρή από teacher, professor? Αν ανοίξει και άλλο forum σε βλέπω με PH D (διδακτορικό)
ΥΓ 2 : ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΧΑΣΑΠΗ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
esteban




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Απρ 24, 2010 9:32 am

Για να μην παρεξηγηθώ από κανένα, το προηγούμενο είναι απλή πλακίτσα και τίποτα παραπάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Απρ 24, 2010 12:20 pm

Αχχιλέα πάντως το τραβάει ο οργανισμός σου το καλαμπαλικι. tongue Θες να συνεχίσουν τα γαλλικά από το προηγούμενο? Ο Πόλντο που είναι? Δεν θα πω ότι μου έλειψε πάντως... cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Απρ 24, 2010 8:29 pm

ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Η Αυτού Μεγαλειότης

Η Αυτού Μεγαλειότης


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Απρ 24, 2010 10:15 pm

Καλως τα παιδια.
Η 21η Απριλιου θα μεινει για παντα στην καρδια μου.
Πανω που γιορταζα την εθνικη επετειο, νατα τα καλα.Κλεινει ενα φορουμ ,ανοιγει ενα αλλο και καπακι νατος και ο Δο.Νη.Της.
Αντε να δω τι θα μας φερει η νεα εβδομαδα.
Υ.Γ.Βαλτε την Τζουλια στο νεο συμβουλιο του ΠΣΕΑΕΠ για να δουμε και μια ασπρη μερα!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΚυρ Απρ 25, 2010 10:06 am

Καλά όλα αυτά ρε παιδιά. Με τα αποτελέσματα του ομαδικού τι θα γίνει? Μήπως έχουν δημοσιευθεί κάπου και δεν το έχω καταλάβει? Ή μήπως εκκρεμούν τιμωρίες και μηδενισμοί και υπάρχει εκκρεμότητα. Λέω τώρα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΚυρ Απρ 25, 2010 10:41 am

Καλως σας βρηκα απο Φινλανδια! Εδω ακομη λιωνουν τα χιονια! Thanks, για τα χρονια πολλα στον
προφεσορα (σε τι?) και στους δυο Μυρμιδονες (Τον Αλιαδη και τον Χαραλαμπιδη)! Αν ειναι δυνατον, χρονια
πολλα απο αντιπαλους και οχι συμπαικτες! Με βλεπω να μενω εδω μονιμα! Ειδικα υστερα απο τα "νεα" σκηνικα
που ακουσα πως εγιναν στο ομαδικο! Εδω ειναι ησυχα Surprised Very Happy Very Happy Smile

Γιορταζα και "λογω ονοματος" και στις 21 που εκλεισε το φορουμ (ολα μαζι κλεινουν ολα μαζι ανοιγουν!) και
τιποτα! Ουτε ενα μηνυματακι ρε παιδι μου!

Anyway, ας ευχηθουμε αυτο το νεο φορουμ να εχει πολλους πελατες, ψηλο επιπεδο και να βοηθησει και αυτο
στην επιλυση των προβληματων!

Αν μπορειτε βαλτε εδω τα αποτελεσματα του ομαδικου να μαθω και εγω τιποτα! Τουλαχιστον απο Ολυμπια και τι εγινε στο ντερμπυ.

Φιλακια απο τα κρυα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΚυρ Απρ 25, 2010 12:12 pm

Πηρα τον Παπαδοπουλο στην Φινλανδια για τα χρονια πολλα και τι μου ειπε; οτι επαιξε σουις τουρνουα στην Φινλανδια
(τα ακους ροκακι) και οτι ενας Φινλανδος τον ρωταγε ποσα κιλα λαλακας ειναι ο Πολντο. Φτιαχνει ονομα στην ευρωπη ο δικος σου και ακομα δεν βγηκε απο το (σουμπουτεικο)αυγο του.

ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ
ΚΑΤΙ ΗΞΕΡΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕΣ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΚυρ Απρ 25, 2010 6:21 pm

Γιώργο μετά από τις δηλώσεις σου, οφείλεις να γράψεις σπαρταριστές λεπτομέρειες περί του ''ξεφτιλισμένου''. Το έχουμε πει ότι δεν αποβάλεσαι με το ξεφτιλισμένε. Είναι δοκιμασμένο σας λεω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΚυρ Απρ 25, 2010 9:46 pm

Καλώς σας βρήκα και εγώ!!

Όπως φαίνεται, η λογοκρισία δεν καταφέρνει να φιμώσει τη διάθεση για ειλικρινή και έντιμο διάλογο.

Ελπίζω σε φοβερές και έντονες συζητήσεις με αντικείμενο το αγαπημένο μας χόμπυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΤρι Απρ 27, 2010 9:48 am

Τι θα γίνει Γιώργο? Θα την γράψεις την σπαρταριστή ιστορία? Γιατί μας έχεις στο περίμενε? Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Μάης 01, 2010 9:40 am

ΓΙΩΡΓΟ Ο ΛΑΟΣ ΣΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΥΤΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Μάης 01, 2010 5:14 pm

Λοιπον επειδη με εχετε πρηξει Very Happy Very Happy Very Happy εγω απλως μεταφερω αυτα που μου ειπε το παιδι. Νικησε 5-4 ο Φινλανδος, εβαζε γκολ ο Δημοπουλος και ισοφαριζε ο Φινλανδος και στο τελος εβαλε ο Φινλανδος γκολ. Μου ειπε οτι μουρμουραγε συνεχεια και οτι οταν του εβαλε γκολ και ειχε παει ο διαιτητης να το γραψει στον πινακα, πηρε την μπαλα εκανε γρηγορα σεντρα, αλλα η μπαλα βρηκε παιχτακι του Φινλανδου (ο διαιτητης δεν εβλεπε) και οπως γυρισε ο διαιτητης ξαναπηρε την μπαλα και εκανε ξανα σεντρα.

Στον νηπιαγωγο θα απαντησω αυριο/μεθαυριο γιατι δεν εχω χρονο σημερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΜΕΤΙΚΟΣ
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΕΜΕΤΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Μάης 01, 2010 7:41 pm

ΑΝΤΕ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΙΠΕΡΑΤΟ ΩΠΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΠΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΣΤΑ ΦΙΛΑΝΔΙΚΑ,ΝΑ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΝΟΚΙΑ (ΦΙΛΑΝΔΙΚΟ ΓΑΡ) ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΤΡΙΨΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΕΝΤΡΑ?
ΕΔΩ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΚΛΕΨΕΙ ΣΤΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ, ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΟΝ ΚΕΧΡΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΣΕΝΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΜΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΛΕΒΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ 3 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟ ΕΥΠΩΠΑ ΛΙΓΚ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΧΕΝΤ ΡΕΦΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΔΙΚΙΑ ΑΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΚΕΥΡΙΖΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΝΗΓΙΡΙΖΕΙ ΤΑ ΓΚΟΛ ΣΑΝ ΛΥΣΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΙΜΩΤΡΟ ΜΗΝ ΜΑΣ ΔΑΓΚΩΣΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΣαβ Μάης 01, 2010 8:46 pm

Κι όμως καλό ήταν και αυτό. Πίστευω είναι θετικό να μαθαίνουμε από τα παθήματα των άλλων και να μην επιτρέπουμε να επαναλαμβάνονται σαν παίκτες ή σαν διαιτητές. Μόνο έτσι θα βελτιωθεί η κατάσταση. Η ανοχή και η ατιμωρισία προκαλούν αυτή την ασυδοσία και το θράσος. Γιατί θράσος περισσευούμενο είναι αυτό που περιέγραψε ο Γιώργος. Πιστεύω ότι θα ενδιέφερε να μάθουν και οι άλλοι τι έγινε ακριβώς με τον Κουραμπά. Γιατί δεν γράφεις την αλήθεια. Το forum μέχρι τώρα φαίνεται ελεύθερο και δέχεται την αλήθεια όπως είναι. Δημήτρη πες μας λεπτομέρειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΚυρ Μάης 02, 2010 9:20 am

georgy έγραψε:
πηρε την μπαλα εκανε γρηγορα σεντρα, αλλα η μπαλα βρηκε παιχτακι του Φινλανδου (ο διαιτητης δεν εβλεπε) και οπως γυρισε ο διαιτητης ξαναπηρε την μπαλα και εκανε ξανα σεντρα.

Λοιπον ντροπη και αισχος.
Ειστε εμπαθεις με το ταλεντο του ανθρωπου.
Αφου ο ανθρωπος ενα πραγμα ξερει να κανει καλα και εσεις τον αποπαιρνετε για αυτο.
Σεντρα ξερει να κανει και εκει που εκανε 6 (5 παστελατες και μια εναρξης ημιχρονου) με τον Φινλανδο εκανε και μια παραπανω. Εμενα μου εκανε 8 (7+1) και ηταν ολο χαρα. Η μπαλιτσα την πληρωσε που εγινε πουρες αλλα αυτο ηταν μια μικρη κακη στιγμη (της μπαλας).

Χθεσινοι ειστε; το σλογκαν που λεει "γκολ εσεις σεντρα εμεις δεν το ξερετε".

Αφηστε τον ανθρωπο να κανει καμια σεντρα. Αφου βλεπετε πως πανηγυριζει το ενα στα 50 που βαζει οπως επισημανε καποτε ενας φιλος το να κανει καμια σεντρα επιπλεον τι σας χαλαει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως σας βρηκα   Καλως σας βρηκα EmptyΤετ Μάης 05, 2010 8:34 pm

Τι θα γίνει Δημήτρη ? Εσύ δεν θα γράψεις τι έγινε με τις κλοπές του Πόλντο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλως σας βρηκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Ολα τα αλλα-
Μετάβαση σε: