Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
stamatopoulos
PANATHINAIKOS
drastis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Απρ 06, 2013 11:56 pm

καλα μαλακα ξεκουτιανες εντελως.
ρε δεν ηρθες με ταξι που πληρωσες κερατιατικο στο μιλτον κεηνς ;
ηρθες στο ξενοδοχειο και ειμασταν μαζι με το μανωλο οταν μπηκες
ρε παπαρα εγω εφυγα απο τον ατλα μολις ηρθες απο την γλυφαδα
που πηγαμε εγω και εσυ και ηταν η χριστινα;
απο τον μπαρι εχασα 3-0. 1-0 ημιχρονο 2-0 στο 25' και στοτελος το 3-0
απο τοτε εχω παει αυστρια ημιτελικο ομαδικου ξανα αγγλια 2 φορες τελικο ομαδικου την μια και τελικο ατομικου την αλλη γαλλια νικητης ατομικου ιταλια σλοβενια 4αδα ομαδικου βελγιο σε τσαμπιον ληγκ και δεν μπορει κατι θα εχω ξεχασει ακομα.
Για πες μου λοιπον ποιος ατλαντας με κερδισε; μια φορα ο πρατσ με δημοπουλο διαιτητη και μια φορα ο μπεης που μπηκε αλλαγη οταν εκλεβε ο πρατς που ειχε γυρει μονοπαντα το γηπεδο. Και μου ελεγαν μετα ντακας πλυτας οτι στο ομαδικο δικαιολογεισαι να κλεβεις.
Με κερδισε κανεις αλλος και δεν το θυμαμαι; ο γκιμαραες που αρχισε τα κολπα οπως φετος στο ευρωπαικο για να ισοφαρισει στο τελος ο γκαουτσι που εκανε δυο εσκεμμενα στα τελη των δυο ημιχρονων για να μην το αρπαξει και κρατησε το χ ο πωσε 'η ο πλυτας που του ελεγα εβγα μωρη κοταρα απο την αμυνα που δεν ειχε παικτη εξω απο την αμυνα του;
ρε μαλακα το εχεις πιστεψει και νομιζεις οτι εισαι κανενας ζυλ ντε λονγκ;
οσο για το ποιος πηρε εκεινο το πρωταθλημα ρωτα τους παρευρισκομενους. 2-1 ΕΧΑΝΕ Ο ΔΙΚΟς ΣΟΥ ΣΤΟ ημιχρονο και μαλιστα ο κολλητος του που ηταν διαιτητης ομολογησε στο συμβουλιο και υπαρχει γραπτως οτι το γκολ του δικου σου ηταν φαουλ αλλα δεν του το εδωσε γιατι θα τα εσπαγε. και εφυγε στο ημιχρονο και μετα ηθελε να το παρει ανευ αγωνος.
σατελαιτ δεν ειχα δικαιωμα να παιξω. Στο ομαδικο ομως πηραμε καμποσα. Στο ενα η ομαδα μου πηρε και τις τρεις κουπες. ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

ΑΝΤΕ φτυσε τα .... σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:01 am

Το πιο ωραιο το ειπε περσι ο Κουτης. Αν ειχε βαλει καποιος αλλος τοσα λεφτα για το σουμπι θα του ειχαν κανει αδριαντα. Φαντασου λοιπον ποσο κακο εκαναν που μεχρι και οι δικοι τους φευγουν απο τις ομαδες τους και τους θαβουν. ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ.


ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ.ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ...
ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ ,ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ ,ΤΣΑΜΠΑΤΖΗ,ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΝΑ ΓΛΥΦΕΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ..ΤΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ..ΤΙ ΤΟ ΘΕς ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ? ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥς ΟΙ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕς ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ? ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΕς? ΕΓΙΝΕ ΚΑΚΟΣ,ΑΔΙΚΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥς ΣΥΝΕΠΕΙΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΟΥς ΑΣΥΝΕΠΕΙΣ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟς ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ,ΠΟΥ ΖΗΤΑΓΕ ΛΑΙΣΕΝΣ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΟΤΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΚΟΛΟΥς ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...
ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΚΟ ΕΚΑΝΕ...ΕΓΙΝΕ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟς ΜΑΛΑΚΑς ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,,,ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΙς ΛΑΙΣΕΝΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ....
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΑ ΗΜΟΥΝΑ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟς ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΓΚΑς,,ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙς ΠΑΛΙ ,ΓΙΑ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς ΤΟΥ ΑΤΛΑ.ΜΟΝΟ......
ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΟ...ΟΤΑΝ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΤΗ ΓΛΥΨΑ ΤΗ ΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΟΜΠΑΡΙΛΙΚΙ....ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΑΝ ΟΜΑΔΕς ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΑΝ ΕΠΙΣΗς ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ...
ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΓΩ...ΜΗΝ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ,ΜΗ ΖΗΤΑς ΛΑΙΣΕΝς,ΜΗ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙς ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕς,ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΑΓΚΕς ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕς ΕΣΥ...
ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΚΕΧΡΑΚΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:05 am

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΛΙς ΕΦΥΓΕς ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΠΗΓΕς ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ,ΤΟΥς ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕς,

.ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ...ΟΠΟΤΕ..ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ,ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΒΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΧΑΒΑΛΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ,ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΣΑΡΙΟ...

ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ,ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΝΕΛΕς ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ.

ΚΑΛΩς ΚΑΚΩΣ ΛΟΓΩ ΑΤΥΧΙΑς ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΑ,ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ...ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥς 2 ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΝΕΙς ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ,ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ..ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ,ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙς ΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΑς.

ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΑ ΑΝ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑς ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΙΚΑΝΟς ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΨΗΛΑ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ?

ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ ,ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ ,ΤΣΑΜΠΑΤΖΗ,ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΝΑ ΓΛΥΦΕΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ..ΤΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ..ΤΙ ΤΟ ΘΕς ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ? ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥς ΟΙ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕς ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ?

να θυμασαι τι εγραψες. Θα στα θυμησουν συντομα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:12 am

καλα μαλακα ξεκουτιανες εντελως.
ρε δεν ηρθες με ταξι που πληρωσες κερατιατικο στο μιλτον κεηνς ;
ηρθες στο ξενοδοχειο και ειμασταν μαζι με το μανωλο οταν μπηκες
ρε παπαρα εγω εφυγα απο τον ατλα μολις ηρθες απο την γλυφαδα
που πηγαμε εγω και εσυ και ηταν η χριστινα;


ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩς ΜΑΛΑΚΑς ΡΕ? ΣΤΟ ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΙΝΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΡΤΙΟ ΤΟΥ 2007 ..ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΑΛΑΚΑ ,ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ,,ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΠΩΣΕΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΤΟ ΛΟΥΤΟΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΑΤΓΟΥΙΚ..ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΤΗΣΗ..ΕΚΕΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Ο ΚΟΛΛΗΤΟς ΤΟΥ ΠΩΣΕΥ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΗΡΘΑ ΜΕ ΤΗ ΒΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ....ΣΤΟ EPL ΕΠΑΙΖΑ ΤΟΤΕ .ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ..ΜΠΕς ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ EPL ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,,ΜΠΕς ΚΑΙ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ..ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ 2 ΛΥΚΟΣΚΛΆ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΔΕ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΡΩΤΑ ΤΟ ΜΑΝΩΛΟΥΛΗ..ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ,ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟΝ MONKEY ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ DAWSAY ,ΜΑΛΑΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:20 am

Φαντασου λοιπον ποσο κακο εκαναν που μεχρι και οι δικοι τους φευγουν απο τις ομαδες τους και τους θαβουν. ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ.

ΤΟ ΠΟΙΟς ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΔΕ ΦΕΥΓΕΙ,,ΚΑΙ ΤΟΥς ΛΟΓΟΥς ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ,ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..ΕΑΝ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥς ΘΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟς ΕΧΟΥΝ ΑΔΙΚΟ,ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ..ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΕ...
ΕΓΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΜΑΛΑΚΑ..ΔΕΝ ΑΠΕΧΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...ΠΑΙΖΩ ΠΑΝΤΟΥ..ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΩΝ ΡΟΛΙΓΚΑΝΣ...ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΩς ΘΑ ΠΑΙΞΩ? ΕΧΩ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ? ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩς ΜΑΛΑΚΑΣ Η ΣΕ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ? Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ Ο ΛΑΖΑΡΟς ΚΑΙ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΙς ΟΜΑΔΕς ΤΟΥΣ...ΤΙς ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΕς ΤΟΥΣ...ΣΤΟ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥς ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ? ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩς ΜΑΛΑΚΑΣ Η ΤΟΝ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙς? ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ,ΚΑΙ ΠΡΩΤΟς ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟς ΕΓΩ ,ΚΑΙ ΑΛΛΟ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΛΑΚΑ....Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ,ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΛΥΤΑ,ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΜΠΕΗ ,ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗ...ΕΧΕΙ ΑΡΧΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΒΑΛΕΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΙΕΤΑΙ..ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕς ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ....ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕς ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΛΑΙΓΑΝΕ..ΟΤΙ ΞΕΡΟΓΛΥΦΟΝΤΟΥΣΑΝ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ,ΟΤΙ ΒΡΙΖΑΝΕ ,ΚΑΙ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ,Ας ΦΤΙΑΧΝΑΝΕ ΜΙΑ ΤΕΤΡΑΔΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ..ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥς ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑς ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΝ ΑΥΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:30 am

ε παπαρα εγω εφυγα απο τον ατλα μολις ηρθες απο την γλυφαδα
που πηγαμε εγω και εσυ και ηταν η χριστινα;


ΕΙΣΑΙ ΖΟΥΡΛΟς ΡΕ? ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΚΑΙ ΕΦΥΓΕς ΕΣΥ ΠΗΓΑ 2 ΤΑΞΙΔΙΑ ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ ΜΕ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ..ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ....ΟΛΟΜΟΝΑΧΟς ΜΑΛΑΚΑ..ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ ΜΑς ΠΕΡΙΜΕΝΕ Ο ΜΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΡΕΜΟΝΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟΥς ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΑς ΓΥΡΟΦΕΡΝΑΝ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ..ΗΣΟΥΝΑ ΕΣΥ ΕΚΕΙ? ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥς ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ..ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Ο ΚΡΕΜΟΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΑΣΧΕΤΕ....ΤΡΑΒΑ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ..ΑΛΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΘΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ,ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:39 am

Για πες μου λοιπον ποιος ατλαντας με κερδισε; μια φορα ο πρατσ με δημοπουλο διαιτητη και μια φορα ο μπεης που μπηκε αλλαγη οταν εκλεβε ο πρατς που ειχε γυρει μονοπαντα το γηπεδο. Και μου ελεγαν μετα ντακας πλυτας οτι στο ομαδικο δικαιολογεισαι να κλεβεις.
Με κερδισε κανεις αλλος και δεν το θυμαμαι; ο γκιμαραες που αρχισε τα κολπα οπως φετος στο ευρωπαικο για να ισοφαρισει στο τελος ο γκαουτσι που εκανε δυο εσκεμμενα στα τελη των δυο ημιχρονων για να μην το αρπαξει και κρατησε το χ ο πωσε 'η ο πλυτας που του ελεγα εβγα μωρη κοταρα απο την αμυνα που δεν ειχε παικτη εξω απο την αμυνα του;
ρε μαλακα το εχεις πιστεψει και νομιζεις οτι εισαι κανενας ζυλ ντε λονγκ;


ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑς ΔΕ ΣΕ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟς ΠΑΙΧΤΗς ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΚΑΙ ΑΝ ΣΤΗΝΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ,ΚΑΙ ΑΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ,ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΡΑΜΕ ΠΕΤΣΙΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΑΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΠΑΙΖΑΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ? ΒΡΕς ΜΑΙ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ,ΝΑ ΠΑΙΖΕΙς,ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙς ΚΑΙ ΣΥ,ΝΑ ΚΟΝΟΜΑς ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑς ΕΜΑς ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΜΕ...ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς ΤΟΥ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟς ΠΑΙΧΤΗς ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ....ΕΣΥ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟς ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΤΗ..ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑς ΥΣΗΧΟΥς..ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ...ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΚΡΙΝΕΙς ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΥΠΟΤΙΜΑς,ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΕΧΕΙς ΑΠΟΨΗ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΣΤΗΜΕΝΟ,ΕΙΤΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟ,ΕΙΤΕ ΧΑΡΙΣΜΕΝΟ....ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ..ΕΣΥ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΙ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΡΑΖΕΙς ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΑΟΥΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ...ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΧΩΡΙς ΛΟΓΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:45 am

οσο για το ποιος πηρε εκεινο το πρωταθλημα ρωτα τους παρευρισκομενους. 2-1 ΕΧΑΝΕ Ο ΔΙΚΟς ΣΟΥ ΣΤΟ ημιχρονο και μαλιστα ο κολλητος του που ηταν διαιτητης ομολογησε στο συμβουλιο και υπαρχει γραπτως οτι το γκολ του δικου σου ηταν φαουλ αλλα δεν του το εδωσε γιατι θα τα εσπαγε. και εφυγε στο ημιχρονο και μετα ηθελε να το παρει ανευ αγωνος.


ΜΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΕΝΑς ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟς ΕΡΧΟΤΑΝΕ,ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ.."ΜΟΝΟ Ο ΚΕΧΡΗς ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΜΕ 2 ΝΙΚΗΤΕς" ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩς ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ..ΨΕΜΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ?
ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ,ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟς? Η ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ? ΕΑΝ ΒΡΕΙς ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ Η ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ,Η Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΕΙς ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 12:58 am

σατελαιτ δεν ειχα δικαιωμα να παιξω. Στο ομαδικο ομως πηραμε καμποσα. Στο ενα η ομαδα μου πηρε και τις τρεις κουπες. ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.


ΣΑΤΕΛΑΙΤ ΔΕΝ ΕΙΧΕς ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΗΣΟΥΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΟΣΤΑΔΑ ΕΕΕΕ???????? ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΠΑΙΡΝΕΙς ΡΕ?

ΒΕΤΕΡΑΝΟΥς ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΙ..

ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΙ ΠΗΡΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ? ΓΙΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΝΑΩ ΕΥΚΟΛΑ.........

ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΑ ΣΑΤΕΛΑΙΤ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ Ε?
ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΡΝΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΣΑΜΠΑ,ΤΗς ΤΑ ΧΑΡΙΖΑΝΕ ΟΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ,,ΤΑ ΕΣΤΗΝΕ,,,ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΠΟ ΣΥΓΓΕΝΕΙς ΚΑΙ ΦΙΛΟΥς,,,ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ...
ΕΠΕΙΓΟΝΤΩς ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΤΟΥΣ ΡΟΛΙΓΚΑΝΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ,ΝΑ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΓΙΑΤΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΒΑΡΕΣΕΙ ΠΙΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΕς ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΤΑ ΣΤΗΝΑΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΜΑς ΠΕΙς? ΣΤΟ ΕΚΜΗΣΤΗΡΕΥΤΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝΑ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΡΧΟΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 07, 2013 1:07 am

να θυμασαι τι εγραψες. Θα στα θυμησουν συντομα...

ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΓΩ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ..ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΙ ΓΡΑΦΩ.ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΥΘΕΩς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Συναντηση-Ενημερωση miso-miso

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: