Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
stamatopoulos
PANATHINAIKOS
drastis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 22, 2013 4:45 pm

και βεβαια τα λεω ωραια αλεξη μου( τσιπρα)
την ιδια νοοτροπια εχετε...αυτος λεει να σωθει η ελλαδα με την πολιτικη του,και η μονη του προταση ειναι η ΠΤΩΧΕΥΣΗ...μα αυτο το κανω και γω..δε χρειαζεται να βγαλω το χαρβαρντ για να σε κανω μπατιρη,και ξεφτιλα..
εσυ λες να φυγουν οι τσατσοι και οι μπραβοι και οι μαγαζατορες για να εξυγυανθει ο χωρος,και γυρισαμε παλι 5 χρονια πισω..στις αετοφωλιες ,τα χαμετυπια,και τις τσοχες για τα συγκρουομενα....και αυτο το κανω χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια
καμια πολιτικη και καμια προταση να παμε μπροστα εχετε ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ?

βεβαιως και να σου δειξω τις αποδειξεις..στο εγραψα και χθες,και μαλιστα σημερα θα χρησιμοποιησω στο σλογκαν φιλου μου και συμπαικτη σου...
"οταν δινατε τα λεφτα σας,ρωτησατε που πηγανε,η ζητησατε καμια αποδειξη?οχι γιατι δεν ειχατε αρχιδια να αντιμηλησετε,και γιατι ΣΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ"" .καλα τα λεει ο φιλος μου..

χαχαχα...στα παπαρια μου που δεν εχω λαισενς.ας επαιρνα αποδειξη οταν πληρωνα!!!!


οσο για το θρυλο φιλε μου..εαν γυρισουμε τον πινακα αναποδα εισαι πρωτος(αεκ)
οπως και αν γυρισουμε τον πινακα αναποδα στο σουμπουτεο παλι πρωτος εισαι(κεχρης)
οπως και αν βαλουμε κανενα κατασκοπο στο παγκοσμιο λαντερ,μπορει και να σε ανακαλυψει καπου(κεχρης)

τουλαχιστον η δικια μου ομαδα εστω και με χαντικαπ κατεβηκε να παιξει αλεξη μου!!!

η δικια σου δεν μας ειπες που ηταν το σαββατο?καηκε στην προπονηση?


τελικα το σαββατο πληρωσες συμμετοχη? κρατησες την αποδειξη? γιατι εχει ο καιρος γυρισματα.....χαχαχαχαχαχαχαχα αλεξη μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 22, 2013 4:54 pm

αλλα κοτζαμ κυρ νικος να μου επικαλεισαι την κακια την ωρα. τεσσερα γκολ χαντικαπ η κακια ωρα εφταιγε;

Η ΚΑΚΙΑ ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΨΕς ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΑ....Η ΣΤΑ ΒΙΔΩΣΑΝΕ ΛΑΘΟΣ.....ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΖΕς ΜΟΝΟς ΣΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΕ ΕΙΔΕς ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙς?ΕΜΕΙς ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΔΕ ΒΑΛΑΜΕ..


η μονη κακια ωρα ειναι που ο μαρινακης αλλαξε κοόυτς και δεν πηρε εσενα...

ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΟΥΤΣ ΦΙΛΕ..ΘΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ,ΤΟΝ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑ,ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ,ΤΟΝ ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗ,ΤΟ ΘΙΑΣΑΡΧΗ..ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟΣ,ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΣΑς ΠΑΡΕΙ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ...

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ..ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ,ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙς? ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Η ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ? ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΑΥΤΟΓΚΟΛ,ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ..

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΘΕΣΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΚΟΒΕΙς ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΠΕΛΑΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Φεβ 22, 2013 4:59 pm

ΔΕΝ ΕΜΑΘΕς ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΟΛΦ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΤΡΥΠΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ? ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΣ ΣΤΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ? ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΜΑΔΕς ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΔΕς ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΓΗΠΕΔΟ (ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ) ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑ?

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΚΑΡΦΩΝΩ ΜΟΝΟς ΜΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 8:53 am

φιλε ξεκινο ξεκινο (αλλα δεν φτανω ποτε)
χαιρομαι που με αποκαλεις αλεξη. Στην ιδεα οτι δεν μου εδωσες το ονομα ενος απο απο αυτους που ρημαξαν την χωρα με τιμας ιδιαιτερως.
χΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΟΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ που ομολογεις οτι δεν εισαι ουτε προπνητης ποδοσφαιρου αν και μας εκμυστηρευτηκες οτι εχεις παιξει σε ολες τις κατηγοριες -απο το Γ τοπικο και κατω υποθετω.
οΥΤΕ βεβαιως προπονητης σουμπουτεο αλλα ειναι γνωστες τοις πασι οι αναλυσεις σου και η αποκρυπτογραφηση των αντιπαλων σου. Ειδικα αυτο με την Ντεντονε το εχω τυπωσει και το φυλαω κατω απο το μαξιλαρι μου και το λεω καθε βραδυ πριν κοιμηθω σαν προσευχη.
Ομως η εκπληξη μου ειναι ευγλωτη οταν διαβασα μικρα μυστικα του γκολφ απο μια οντοτητα σαν εσενα ισως μεγαλυτερη και απο τον ταιγκερ Γουντς. Ξερω για τρυπες ... και για μπαστουνια... αλλα αλλης φυσεως τρυπες και μπαστουνια.
Θελω λοιπον να σου πω οτι δικαιως και καλα κανεις πλακα μαζι της η ομαδα μου δεν παιζει ευρωπη. Τουλαχιστον μπορει να μην χαιρομαστε την ομαδα μας αλλα γλενταμε με τον γαυρο που παιζει μεν ευρωπη αλλα ουτε αυτος αξιζει για τιποτα αλλο παρα για γελωτα.
Με εχεις πλεον στερεψει απο ερωτησεις. Τα εχεις πει ολα και νιωθω πραγματικα γεματος.
Η τελευταια μου ερωτηση μεχρι την δημιουργια νεας ειναι η εξης
ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: https://subbuteo-new.forumgreek.com/t175-topic   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 11:43 am

φιλε ξεκινο ξεκινο (αλλα δεν φτανω ποτε)
χαιρομαι που με αποκαλεις αλεξη. Στην ιδεα οτι δεν μου εδωσες το ονομα ενος απο απο αυτους που ρημαξαν την χωρα με τιμας ιδιαιτερως...''

σωστα δεν του δωσανε την ευκαιρια να τη ρημαξει,γιατι η προταση του ειναι αυτη...δωστε μου την κυβερνηση να σας κανω αλβανους,και κουβανους...ακριβως ιδια με τη δικια σου,διαλυστε τον πσεαεπ,και παιχτε στα συγκρουομενα,στην αετοφωλια,,αλλα εγω θα λειψω γιατι ειμαι δουλευταρας και εχω και οικογενειακες υποχρεωσεις


χΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΟΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ που ομολογεις οτι δεν εισαι ουτε προπνητης ποδοσφαιρου αν και μας εκμυστηρευτηκες οτι εχεις παιξει σε ολες τις κατηγοριες -απο το Γ τοπικο και κατω υποθετω.'''


επαιζα,δεν προπονουσα...εσυ ουτε παιζεις,ουτε προπονεις να και προσπαθεις να τα κανεις και τα δυο....τωρα το που επαιζα ρωτα να μαθεις,γιατι ολο υποθεσεις εισαι ..ετσι μπερδεψες και το τερμα,γιατι υπεθεσες οτι ειναι του αντιπαλλου...

οΥΤΕ βεβαιως προπονητης σουμπουτεο αλλα ειναι γνωστες τοις πασι οι αναλυσεις σου και η αποκρυπτογραφηση των αντιπαλων σου. Ειδικα αυτο με την Ντεντονε το εχω τυπωσει και το φυλαω κατω απο το μαξιλαρι μου και το λεω καθε βραδυ πριν κοιμηθω σαν προσευχη.'''


εγω ουτε τη ξερω τη κοπελα..ουτε γεια δεν εχω πει..γιατι δε μας το γαζεις αυτο που εχει κατω απο το μαξιλαρι σου να το δουμε? με ψευτιες θα πας μπροστα αλεξη μου?


Θελω λοιπον να σου πω οτι δικαιως και καλα κανεις πλακα μαζι της η ομαδα μου δεν παιζει ευρωπη. Τουλαχιστον μπορει να μην χαιρομαστε την ομαδα μας αλλα γλενταμε με τον γαυρο που παιζει μεν ευρωπη αλλα ουτε αυτος αξιζει για τιποτα αλλο παρα για γελωτα.


μα το ξερουμε οτι δεν παιζει ευρωπη αυτη που υποστηριζεις..η αλλη που προπονεις παιζει? δεν την ειδα το σαββατοκυριακο αλεξη μου προπονηταρα μου!!!!!


Με εχεις πλεον στερεψει απο ερωτησεις. Τα εχεις πει ολα και νιωθω πραγματικα γεματος.
Η τελευταια μου ερωτηση μεχρι την δημιουργια νεας ειναι η εξης
ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;


απο ερωτησεις και ψευτιες βεβαια εχεις στερεψει αλεξη μου..απο απαντησεις σε βλεπω να δυσκολευεσαι...

στο κυπελλο πληρωσες να παιξεις?
οταν διοργανωσες το κυπελλο γιατι δεν το εβαλες τσαμπα οπως και εκραζες?
εισαι παιχτης η προπονητης? γιατι παιχτης με αυτογκολ και προπονητης να ψαχνει την ομαδα δε στεκει..
αποδειξη πηρες για τη λαισενς?χααχαχαχαχχαχαχαχ

περιμενω να μου γραψεις για τη ντετονε...αφου δεν αφησες ελληνα για ελληνα να μη τον μπλεξεις με ψευτιες πας στους ξενους τωρα...χιχιχιχιχιχιχ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: https://subbuteo-new.forumgreek.com/t175-topic   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 11:46 am

τελικα δε μου ειπες σε ποιο πινακα να ψαξουμε να σε βρουμε? της ελλαδας στη μπαλα? της ελλαδας στο σουμπουτεο? της ευρωπης στο σουμπουτεο?
μονο σε ψηφοδελτια εισαι αλεξη μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 12:52 pm

μη μου δινετε καρεκλες βρε παιδια,,αφου δεν τις θελω σας το ειπα!!!
και αν μπηκα απο το παραθυρο στη ΜΙΡΑΝΤΑ και πηρα το κυπελλο...ΕΤΥΧΕ..δεν το ηθελα με παρακαλεσανε..περαστικος ημουνα ειδα φως και μπηκα..αφηστε που παραβρεθηκα σαν εκπροσωπος και προπονητης....τωρα αν δεν καταφερα να προπονησω ακομη ειναι αλλη συζητηση!!!!!

και αν εβαλα το κυπελλο 5 ε συμμετοχη το ατομικο,και 10 το ομαδικο..ετυχε βρε παιδια...εγω παντα εκραζα οτι πρεπει να παιζουμε ΤΣΑΜΠΑ γιατι και εγω ειμαι τσαμπας...
τωρα αν δεν το εβαλα το κυπελλο τσαμπα ...ετυχε...συγχωρηστε με..

και οτι κανω βρε παιδια το κανω για το καλο του χωρου,για να παιζουμε ολοι χωρις νταβατζηδες....μη κοιτατε που εγω δεν παιζω,και οταν επαιξα ενα παιχνιδι μπερδεψα τα τερματα...ΕΤΥΧΕ...ημουνα κουρασμενος απο την ταριφα!!!! θα ξαναπαιξω..του χρονου..

και μην νομιζετε οτι επειδη ολη μερα γραφω στα ξενα φορουμ και ψαχνω για φλαμανδους και βικινγκ υποστηριχτες το κανω για κακο σκοπο....ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!
απλα εκει που ξεκουραζομαι κανα δεκαωρο στη πιατσα,γραφω και γω στους φιλους μου τους ξενους για να περναει η ωρα..εγω για να παιζουμε το κανω,ασχετα αν δεν παιζω,γιατι ειμαι δουλευταρας...

και αν δεν πληρωνω τη συμετοχη μου και τη λαισενσ μου,ειναι γιατι ειμαι ΜΕΓΑΛΟς ΜΑΓΚΑΣ παιδια....ετσι πρεπει να εισαστε και εσεις,για το καλο του χωρου.και οταν θα σας κανουν φτελι ,και θα κλαψουριζετε στη γειτονια οτι θα σας κοψανε τη λαισενσ και δεν μπορειτε να ταξιδεψετε,μην ανυσηχειτε...θα βγω εγω μπροστα και θα σας κανω ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΔΙΑΣΗΜΟΥΣ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑς ΣΑς ΓΙΑ ΟΦΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ...


και μη σας νοιαζει αν παιζετε σε τραπεζια που γερνουν,η σε 10 ειδων τσοχες....ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!
θα σας φτιαξω εγω ομαδες,να εχετε για ολες τις περιπτωσεις...ΘΑ ΣΑς ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΟς ΚΑΙΡΟΥ!!!!
και αν μπερδευτητε λιγο στην αρχη,και χωσετε και κανενα αυτογκολ δεν πειραζει...ΕΤΥΧΕ...η προπονηση ειναι το παν!!! προπονηθειτε και θα εξελιχθειτε

ΤΑΔΕ ΕΦΗ ΚΕΧΡΟΣ...ΔΟΞΑΣΤΕ ΜΕ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2013 10:11 pm

kyr Niko θα μας πεις για τον ολυμπιακο;
ολο απο δω και απο κει το φερνεις και δεν εχεις πει κουβεντα

και δευτερη ερωτηση αναπαντητη. δεν εχεις ζυγαρια; ακομα περιμενω να μαθοω ποσα κιλα .....εισαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Φεβ 25, 2013 12:17 am

kyr Niko θα μας πεις για τον ολυμπιακο;
ολο απο δω και απο κει το φερνεις και δεν εχεις πει κουβεντα

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ? ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΩΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ? ΠΕς ΜΑΣ ΕΣΥ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ..ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ..ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ,ΟΥΤΕ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ,ΟΥΤΕ ΒΛΕΠΩ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΟΠΩς ΕΣΥ....


ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥς ΞΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΝΤΕΤΟΝΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ..ΧΑΧΑΧΑ


και δευτερη ερωτηση αναπαντητη. δεν εχεις ζυγαρια; ακομα περιμενω να μαθοω ποσα κιλα .....εισαι"

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΦΙΛΕ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΖΥΓΑΡΙΑ..ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΕς ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΣΤΟ PRACTIKER...ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΧΥΜΕΤΡΑ,ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΟΥ!!!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΖΥΓΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩς!!!!


ΤΙ ΚΟΨΙΜΟ ΕΙΧΕ Η ΒΑΣΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕς ΤΟ ΑΥΤΟΓΚΟΛ? ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ , Η ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ? ΘΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙς ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ?

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Φεβ 25, 2013 4:08 pm

και αλλη να σου φτιαξω. Σου ειχα δωσει μια μωβ την εδωσες και μετα εκλαιγες τι μαλακας εισαι που την εδωσες.
Σε λυπηθηκα και σου εδωσα μια κιτρινη και μονο με αυτην παιζεις και μετα απο τοσα χρονια που δεν ειχες παρει ουτε κουπα του καφε εκανες σεφτε.
Το επομενο που πρεπει να σου δωσω μαλλον ειναι απο τον δεξι μου καρπο και κατω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Φεβ 25, 2013 4:12 pm

για το αυτογκολ που εβαλα πανηγυριζε οσο μπορεις.
Γιατι σεφτε μαζι μου δεν εχεις κανει ακομα ουτε σε φιλικο ουτε σε επισημο...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Φεβ 25, 2013 9:17 pm

και αλλη να σου φτιαξω. Σου ειχα δωσει μια μωβ την εδωσες και μετα εκλαιγες τι μαλακας εισαι που την εδωσες.
Σε λυπηθηκα και σου εδωσα μια κιτρινη και μονο με αυτην παιζεις και μετα απο τοσα χρονια που δεν ειχες παρει ουτε κουπα του καφε εκανες σεφτε.
Το επομενο που πρεπει να σου δωσω μαλλον ειναι απο τον δεξι μου καρπο και κατω...

ΩΩΠΠΠ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ,ΜΗ ΤΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΙΕΙς ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...Η ΜΩΒ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΓΩ, ΑΠΟ C5 (5.5 χιλιοστα) ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΣΤΑ 5,2....ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΑΙΞΑ ΜΕ ΑΥΤΗ..
ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΠΡΗ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ..C3 ΠΛΕΧΥΓΚΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ,,
ΚΑΙ ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ..ΤΗΝ ΚΙΤΡΙΝΗ C3S Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΚΟΥΡΑΜΠΑ...ΕΑΝ ΕΣΕΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 100 ΟΜΑΔΕς ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ,ΑΠΟ ΤΡΑΜΠΕΣ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΙς ΕΦΤΙΑΞΕς ΕΣΥ...
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΕς 100 ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ..ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΙς ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΓΩ? Η ΑΥΤΟς ΠΟΥ ΤΙς ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΘΗΚΕ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΚΑ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ?

ΕΓΩ ΕΙΠΑ ...Ν Α Μ Ο Υ Φ Τ Ι Α Ξ Ε Ι Σ....ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙς ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΑ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΜΕΘΥΣΜΕΝΕς ΕΙΝΑΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Φεβ 25, 2013 9:28 pm

για το αυτογκολ που εβαλα πανηγυριζε οσο μπορεις.
Γιατι σεφτε μαζι μου δεν εχεις κανει ακομα ουτε σε φιλικο ουτε σε επισημο...


ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙς ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΙΟΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΧΑΝΩ? ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ...ΟΙ ΣΕΦΤΕΔΕΣ ΟΠΩς ΕΙΠΕς ΚΑΙ ΣΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΟΥΣ..


ΜΑ ΔΕΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΓΚΟΛ!!! ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ..ΜΑς ΠΡΗΖΕΙς ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΨΕΥΤΙΕΣ,ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ,ΧΩΡΙς ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΣΑΙ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ,ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙς ΤΗΝ ΟΜΑΔΑΣΟΥ ,,ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙς ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙς ΜΕΓΑΛΟς ΣΩΤΗΡΑΣ..ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?

ΕΡΧΕΣΑΙ ΠΑΙΖΕΙς ΕΝΑ ΜΑΤΣ,,ΒΑΖΕΙς ΑΥΤΟΓΚΟΛ..ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ!!!!
ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ,ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΧΑΜΠΕΡΙΑ ΣΟΥ...


ΟΥΤΕ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩ ,ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΩ, ΓΙΑΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΙ,ΕΙΤΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΕΧΡΗ,ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ..ΚΑΙ ΟΠΩς ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑς ΦΙΛΟς ΜΟΥ,ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕς ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΑΠΟΝΤΕΣ..ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΚΕΧΡΟΥΛΗ?

ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑς ΠΡΗΖΕΙς ΤΑ ΠΑΠ... ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ,ΝΑ ΜΑς ΛΕς ΠΟΤΕ ΔΕ ΔΟΥΛΈΥΕΙΣ,ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ,ΝΑ ΠΑΙΖΕΙς ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΑς ΠΑΡΑΤΑς ΥΣΗΧΟΥΣ....

ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΡΑΝΕ...ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 12:25 am

για πες μας ξεκινο ξεκινο τι λεει λοιπον η δικη σου ιστορια
ο κοσμος διψαει για ενημερωση
απο εσενα που λες μονο και ολο αληθειες
απο σενα που κρεμεται απο τα χειλη σου ολος ο σουμπουτεικος ντουνιας αν μπορει να παιζει οποτε θελει οσα ματς θελει χωρις να εχει υποχρεωση να πληρωνει χαρατσια να του παιρνουν την λαισενς
μια ερωτηση τελικα
οι σωτηρες σου δεν ηρθαν να παιξουν επειδη δηθεν το κυπελο ηταν ανεπισημο αλλα εσεις οι υπολοιποι ηρθατε για την χαρα του παιγνιδιου; αλλα μεχρι την παραμονη εβριζες και κατηγορουσες τους παντες;
ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΥΡ ΝΙΚΟ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΔΟΥΡΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 11:20 am

για πες μας ξεκινο ξεκινο τι λεει λοιπον η δικη σου ιστορια
ο κοσμος διψαει για ενημερωση"

ΠΟΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΡΕ ΑΛΕΞΗ? ΣΤΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ ΝΟΜΙΖΕΙς ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙς? ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΓΩ ΕΣΥ,ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΗ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ..ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΨΑΝΕ...ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ? ΑΝ ΘΕς ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΡΑΦΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ...ΑΛΛΑ ΕΙΔΕς ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΜΟΛΙΣ ΕΓΡΑΨΕΣ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΠΗΡΑΝΕ ΦΑΛΑΓΓΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑς ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΚΑΜΠΟ,ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕΣ!!!!


απο σενα που κρεμεται απο τα χειλη σου ολος ο σουμπουτεικος ντουνιας αν μπορει να παιζει οποτε θελει οσα ματς θελει χωρις να εχει υποχρεωση να πληρωνει χαρατσια να του παιρνουν την λαισενς..


ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΗ ΛΑΙΣΕΝΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟς ΤΗΣ ΦΙΣΤΦ,ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΗΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟς ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ...
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ...ΑΛΛΑ ..ΜΕΤΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ,Η ΒΑΖΕΙ ,ΕΣΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ..ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑς ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΨΕΥΤΕΛΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ..
ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ,,ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΑΝΕ,ΟΥΤΕ ΒΑΛΑΝΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗ..ΚΑΤΑΛΑΒΕς?

ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΥΧΗς ΜΑς ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ ΜΑΣ...ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 11:33 am

οι σωτηρες σου δεν ηρθαν να παιξουν επειδη δηθεν το κυπελο ηταν ανεπισημο αλλα εσεις οι υπολοιποι ηρθατε για την χαρα του παιγνιδιου; αλλα μεχρι την παραμονη εβριζες και κατηγορουσες τους παντες;


ΟΙ ΣΩΤΗΡΕς ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ..ΟΠΩς ΑΚΡΙΒΩς ΤΟ ΕΙΠΕΣ..
ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΒΛΩΝΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ..
ΗΡΘΑ, ΠΛΗΡΩΣΑ,ΕΠΑΙΞΑ,ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΣΑΝ ΚΥΡΙΟΣ..ΕΣΥ ΗΡΘΕΣ,ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕΣ,ΟΣΟ ΕΠΑΙΞΕΣ ΤΑ ΚΑΡΦΩΝΕς ΜΟΝΟς ΣΟΥ,ΚΑΙ ΠΗΓΕς ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙς ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ..
ΣΩΤΗΡΕς ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΦΡΑΓΚΟ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ,ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΤΟΥΣ ΕΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΝ ΟΛΑ ,ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΤΟΥς ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ Ο ΧΩΡΟς ΦΙΛΕ ΑΛΕΞΗ..
Η ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΤΟΥς ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ Ο ΤΣΙΠΡΑΣ..
ΟΥΤΕ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΟΥΤΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙς,ΟΥΤΕ ΠΡΟΠΟΝΕΙς,ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙς...ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΩ..ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝΕ 2 ΚΑΡΕΚΛΕς ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ 2-3 ΜΑΛΑΚΗΔΩΝ ΑΚΟΜΗ..ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΣΗΜΟ,ΝΑ ΣΑς ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑς ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΛΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΙΛΟΓΑΜΗΘΕΙΤΕ..
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ..ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΑΒΙΛΙΚΙ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΜΙΖΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΛΗΘΡΕΣ
ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΣΑς ΑΑΦΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΚΑΒΛΩΣΕΤΕ,ΜΠΑς ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΑς,ΚΑΙ ΜΑς ΑΦΗΣΕΤΕ ΥΣΗΧΟΥΣ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΠΥ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΚΑΝΕΙς..ΕΙΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΤΕ ΕΥΡΩΠΗ...
ΕΣΥ ΚΑΙ 2-3 ΜΑΛΑΚΕς ΑΚΟΜΗ ΕΧΕΤΕ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΟΧΑΡΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΙΛ,ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥς ΑΛΛΟΥς ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 11:53 am

αλλα μεχρι την παραμονη εβριζες και κατηγορουσες τους παντες;

ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ..ΤΟΥς ΠΑΝΤΕΣ...ΦΙΛΕ ΑΛΕΞΗ

ΕΣΕΝΑ ΕΒΡΙΣΑ ΜΟΝΟ,ΓΙΑ ΤΟΥς ΓΝΩΣΤΟΥς ΛΟΓΟΥΣ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΙΑΔΗ ΔΙΟΤΙ ΕΝΩ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ..ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΓΕ ΜΕ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑΤΑ (ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ ΣΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ) ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΕΞΥΠΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ...Η ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΧΑΖΟ..ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!!!

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΕΕΕΠ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΑ ΙΣΑ.ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΓΙΑ ΛΙΣΤΕΣ,ΓΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ,ΓΙΑ ΚΑΡΕΚΛΕΣ,,ΓΙΑ ΤΙΜΩΡΙΕΣ,,ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΜΙΑς ΑΛΛΗς ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ...ΤΟ ΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΗΤΑΝ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕς ΤΟ ΧΑΖΟ ΟΠΩς Ο ΑΛΛΙΑΔΗΣ ΦΑΝΗΚΕ ΤΙς ΕΠΟΜΕΝΕς ΜΕΡΕΣ...
ΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ...ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΤΙ ΣΚΟΠΕΥΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ,ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΙΣΤΑ..ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΝΩ ΜΑΓΚΕΣ,ΟΥΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ,ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΤΟΛΜΑΓΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΚΩΛΟ....

ΑΥΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΦΙΛΕ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΚΙΑ..ΒΓΗΚΕ Ο ΚΟΥΤΗΣ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ..ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΣΚΟΠΟΣ ,ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕς ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ...
ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΠΩς ΟΛΕς ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΦΙΣΤΦ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΛΑΙΣΕΝΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...

ΗΡΘΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ....ΗΠΙΑ ΚΑΦΕ ...ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥς....ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΚΟΨΑΝΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕ ΤΥΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΦΩΝΑΖΑ ΑΥΡΙΟ ΟΤΙ ΣΥΜΕΤΕΙΧΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ..
ΣΥΜΕΤΕΙΧΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΩΝ ΡΟΛΙΓΚΑΝΣ,ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΩΝ ΡΟΛΙΓΚΑΝΣ...ΜΕ ΚΕΡΑΣΑΝΕ ΤΗ ΠΙΤΑ ΜΟΥ,ΕΠΑΙΞΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ,ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΣΑΝ ΚΥΡΙΟΣ..ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ,ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΟΥΤΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΗΘΕΝΤΩΝ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ....ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ..

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΩ ..ΤΙ ΕΙΔΑ ΠΩς ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ,ΚΑΙ ΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ
ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ,ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....
ΣΤΑ ΠΑΠ... ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ..

ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ,ΟΠΩς ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ,,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΠΛΕΞΕ ΣΕ ΥΠΟΠΤΕς ΙΣΤΟΡΙΕΣ..ΟΠΩς ΕΙΧΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΓΩ..

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ...ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙς ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 11:59 am

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ...
ΕΞΑΛΟΥ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ,ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΨΙΛΟΠΑΙΖΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΗΜΟΥΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟς..
ΟΣΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΩΝ,ΟΠΩς ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ,ΕΙΤΕ ΣΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ...
ΕΑΝ Η ΕΕΕΠ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ,ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗ ΛΑΙΣΕΝΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΕΘΝΗς ΠΑΙΧΤΗΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟ....ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ

ΕΑΝ ΕΣΥ ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΙΕΙς ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΗΔΑΜΙΝΑ.....ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΖΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ....ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΣΜΑ ΤΗς ΜΑΣΟΝΙΚΗς ΣΤΟΑΣ....
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕς ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΕΙς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 10:29 pm

stamatopoulos έγραψε:
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΕΘΝΗς ΠΑΙΧΤΗΣ,.........................

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕς ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΕΙς

κυριοι απο και περα τα λογια περισσευουν.
ο ξεκινο ξεκινο γνωστος και ως κυρ νικος ελαλησε.
και ολοι οι αλλοι πρεπει να σιωπησουμε εφ ορου ζωης
ΕΛΑ ΡΕ ΔΙΕΘΝΗ ΠΑΙΚΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 11:42 pm

κυριοι απο και περα τα λογια περισσευουν.
ο ξεκινο ξεκινο γνωστος και ως κυρ νικος ελαλησε.
και ολοι οι αλλοι πρεπει να σιωπησουμε εφ ορου ζωης


ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΙΩΠΗΣΕΙΣ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..ΕΞΑΛΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ!!!!
ΚΥΡ ΝΙΚΟ ΜΕ ΛΕς ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΞΟΦΛΗΜΕΝΟΙ..ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΑ ΟΥΤΕ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ...ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕς ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ!!!

ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ..ΕΠΙΠΛΑΔΙΚΟ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΑΡΕΚΛΕΣ? Η ΠΡΟΤΙΜΑς ΠΟΛΥΘΡΟΝΕς? ΞΕΡΩ ΚΑΤΑΒΑΘΟς ΔΕΝ ΤΙς ΘΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΜΠΟΥΚΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΟΤΑΝ ΤΙς ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ,,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΙς ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ..ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ!!!
ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΚΩΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΣΑΛΙΑΡΕΣ,ΚΑΙ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ,,ΟΤΑΝ ΠΡΟΠΟΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ,ΣΑ ΜΕΓΑς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙς ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΑ..
ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΧΥΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙς ΒΑΣΕΙς ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ..
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΧΑΡΗ..ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕς ΟΤΑΝ ΚΑΡΦΩΝΕς ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ..ΜΙΑ ΟΛΟΙΔΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙς ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙς ΑΛΛΟς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΛΑΧΕΙΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ Ο ΚΟΥΤΗς ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤετ Φεβ 27, 2013 11:50 pm

ΕΛΑ ΡΕ ΔΙΕΘΝΗ ΠΑΙΚΤΗ """'


ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ,ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΕΚΟΨΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ,ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΕς ΓΙΝΕΙ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΣ!!!!ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΑΧΤΥΛΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΛΕς ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΣΤΟΥς ΒΙΚΙΝΓΚ...ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΓΕΡΑ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΗς ΤΗς ΕΘΝΙΚΗΣ ..ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕς ΘΥΜΑΣΑΙ?

ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΤΟ ΛΑΝΤΕΡ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ...ΤΙ ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΑΠΟΔΩ..ΤΙ ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΑΠΟ ΚΕΙ..ΤΙ ΤΟ ΓΥΡΙΖΑ ΑΝΑΠΟΔΑ..ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΕΙΔΑ

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΛΑΝΤΕΡ ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ,ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΣαβ Μαρ 09, 2013 11:18 pm

σορυ ρε ξεκινο ξεκινο που σε εγαψα στα τετοια μου τοσες μερες.
ειχα πολλη δουλεια
που καιρος και ορεξη για μαλακες
αληθεια εχεις παιξει πολλες φορες εθνικη; την κανονικη μιλαω οχι την ρετρο
και ποτε πηγες τελευταιο ταξιδι;
εγω σε ενα πανευρωπαικο περσι και ανεβηκα στο βαθρο με την ομαδα μου
εσυ; δεν σε θυμαμαι σην γκοριτσα. αλλα και εδω στην αθηνα ποσο παραπανω επαιξες απο μενα που δεν με αφησαν να μπω; ενα ημιχρονο;
στο λαντερ βρισκεις οσους παιζουν ατομικο. εγω το εκοψα προ χρονων
εσυ ομαδικο παιζεις; με ποια ομαδα σε ποια τουρνουα και με ποιους συμπαικτες;
λεφτα υπαρχουν;
πες τα ολα ρε κυρ νικο. ο κοσμος εμεινε αδαης για δεκα μερες και διψαει για μορφωση και γνωση
τις καρεκλιτσες παρτες αχρειαστες να ειναι. ερχονται δυσκολες μερες για εμπειρους διεθνεις και κοσμογυρισμενους σαν του λογου σου
δωσε χαιρετισματα στον βασκο και στον μαρκ
τους περιμενουμε να σηκωσουν αλλη μια κουπα στην ελλαδα. Του καφε εννοειται....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Μαρ 11, 2013 12:39 am

σορυ ρε ξεκινο ξεκινο που σε εγαψα στα τετοια μου τοσες μερες.
ειχα πολλη δουλεια
που καιρος και ορεξη για μαλακες


ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ..Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ..ΕΞΑΛΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟς ΕΓΩ..ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΡΓΑ Η ΓΡΥΓΟΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙς ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΜΙΑς ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙς ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ...


αληθεια εχεις παιξει πολλες φορες εθνικη; την κανονικη μιλαω οχι την ρετρο
και ποτε πηγες τελευταιο ταξιδι;


ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΙΞΑ..ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΗ..ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΕΤΡΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΜΟΥΣΕΣ ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΟΤΑΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΣΟΥΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΖΑΝΕ ΕΘΝΙΚΗ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΙ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΑΖΕς ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ ΣΟΥ....ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ Η ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΤΟ ΑΦΙΣΟΚΟΛΛΗΣΩ? ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΝΕς ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΟΠΩς ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ,ΕΙΧΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΞΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥς ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ....ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΠΑΛΕΡΜΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ....ΕΝΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΑΤΕ..
ΑΛΛΑ ΕΙΧΕς ΜΑΘΕΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Η ΕΘΝΙΚΕΣ ΒΓΑΙΝΑΝΕ ΜΕ ΠΡΟΕΔΡΙΚΟ ΒΟΥΛΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΤΩΝ ΜΑΛΑΚΗΔΩΝ Ε? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΞΥΔΑΚΙ ..ΙΣΩς ΦΕΤΟς ΠΑΙΞΕΙς ΣΤΗ ΡΕΤΡΟ,ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΛΗ ΕΚΛΕΙΣΕ!!!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ..ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΤΗ ΕΘΝΙΚΗ ΡΕΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΑΩ ΙΤΑΛΟΥς ΚΑΙ ΑΓΓΛΟΥς,,ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕς ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΔΙΗΓΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΑΠΙΚΤΗ ΤΟΥΣ...
ΑΦΟΥ ΔΙΨΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥς ΤΑ ΛΕς ΕΣΥ....ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΟΙ ΠΙΤΣΕΣ,,ΤΑ ΤΣΙΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ,,ΟΙ ΠΑΤΑΤΕΣ,,ΚΑΙ ΤΑ.....ΚΟΥΒΕΡ!!!!! ΤΑ ΞΕΧΑΣΕς?


εγω σε ενα πανευρωπαικο περσι και ανεβηκα στο βαθρο με την ομαδα μου
εσυ; δεν σε θυμαμαι σην γκοριτσα. αλλα και εδω στην αθηνα ποσο παραπανω επαιξες απο μενα που δεν με αφησαν να μπω; ενα ημιχρονο;


ΕΠΙΣΗς ΣΕ ΕΝΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑ..ΣΤΗ ΡΩΜΗ ,,ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ....ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΑΘΡΟ,,ΟΥΤΕ ΑΠΟΒΑΘΡΟ..ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ!!!


στο λαντερ βρισκεις οσους παιζουν ατομικο. εγω το εκοψα προ χρονων
εσυ ομαδικο παιζεις; με ποια ομαδα σε ποια τουρνουα και με ποιους συμπαικτες;
λεφτα υπαρχουν;

ΕΣΥ ΤΟ ΕΚΟΨΕς ΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΗΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΗς ΑΔΙΚΙΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΗΦΟΡΟ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΒΡΗΚΕς ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,ΟΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΕΚΑΝΕς ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΙΑΣΑΡΧΗ,,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ...ΙΔΑΝΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΣΟΥ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥΣ..

εσυ ομαδικο παιζεις; με ποια ομαδα σε ποια τουρνουα και με ποιους συμπαικτες;
λεφτα υπαρχουν;
πες τα ολα ρε κυρ νικο. ο κοσμος εμεινε αδαης για δεκα μερες και διψαει για μορφωση και γνωση
τις καρεκλιτσες παρτες αχρειαστες να ειναι. ερχονται δυσκολες μερες για εμπειρους διεθνεις και κοσμογυρισμενους σαν του λογου σου


ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΠΑΛΜΑΡΕ ΝΑ ΔΕΙς ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΩ,ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ,ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΠΟΙΟΥς ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ..ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΑΙΤ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΔΑΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ


πες τα ολα ρε κυρ νικο. ο κοσμος εμεινε αδαης για δεκα μερες και διψαει για μορφωση και γνωση


ΜΠΑΑ..ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΓΝΩΣΗ ,ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ...ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΜΟΡΦΩΣΗ ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ ΣΤΗ ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΣΤΟΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΘΕΙ...ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΜΟΡΦΩΝΩ ΟΥΤΕ ΕΠΙΜΟΡΦΩΝΩ..ΣΤΙΣ ΨΕΥΤΙΕς ΜΟΝΟ ΑΠΑΝΤΑΩ


τις καρεκλιτσες παρτες αχρειαστες να ειναι. ερχονται δυσκολες μερες για εμπειρους διεθνεις και κοσμογυρισμενους σαν του λογου σου


ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΕΙΧΕς ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΣΟΥ....ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ!!!
ΕΜΠΕΙΡΟς ΚΑΙ ΚΟΣΜΟΓΥΡΙΣΜΕΝΟς ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ..ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ,ΚΑΙ ΣΤΙς ΤΣΟΧΕΣ...ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΟΑΛΕΣ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΚΑΡΦΩΝΕΣ ΤΑ ΓΚΟΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟς ΣΟΥ..ΕΣΥ Ο ΕΜΠΕΙΡΟς ΚΑΙ ΚΟΣΜΟΓΥΡΙΣΜΕΝΟς..ΧΑΧΑΧΧΧΑΑΑΧΧΑΑΧ
ΔΥΣΚΟΛΕς ΜΕΡΕς ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΣΜΟΓΥΡΙΣΩ..Η ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ...


δωσε χαιρετισματα στον βασκο και στον μαρκ
τους περιμενουμε να σηκωσουν αλλη μια κουπα στην ελλαδα. Του καφε εννοειται.


ΜΑ ΕΔΩΣΑ ΗΔΗ..ΚΑΙ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥς..ΕΞΑΛΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΙΤΕ ΕΔΩ ΕΙΤΕ ΕΞΩ..
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟΥς" ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ" ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΟΣΕς ΦΟΡΕς ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΣΗΚΩΣΑΝ ΟΛΑ..ΚΟΥΠΕς ΤΟΥ ΚΑΦΕ "ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥς ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ" ΣΗΚΩΣΑΤΕ..ΝΟΜΙΖΩ? ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥς...ΠΗΡΑΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ,ΠΗΡΑΜΕ ΚΥΠΕΛΛΑ,ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ,ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ ΜΟΝΣ,ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ,ΜΕΙΤΖΟΡ..ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ....ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΙΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΥΤΖΑΝΙ..ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΜΕ ΓΚΟΛ ΟΠΟΥ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑΝ....ΝΟΜΙΖΩ?

ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΤΟΥς ΞΕΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑΣΑΚΙΑ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΠΕΛΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΔευ Μαρ 11, 2013 12:44 am

γω σε ενα πανευρωπαικο περσι και ανεβηκα στο βαθρο με την ομαδα μου


ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΕΝΟς ΠΡΟΗΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΣΟΥ,,ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΠΑΙΞΕς ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΟΥΤΕ ΤΗ ΚΑΚΑΒΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ,ΟΠΩς ΕΧΕΙς ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙς ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕς ΕΝΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ,,ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ? ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙς ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΓΙΑΤΡΟ? ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 6 EmptyΤρι Μαρ 12, 2013 5:27 pm

ΨΨΨΤΤΤ ΑΛΕΞΗ ΠΩς ΤΟ ΕΙΔΕς ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ? ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ? ΕΠΙΕΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙς ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΕΙΔΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙς ΤΙΠΟΤΕ,ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ...
ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΡΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ..ΤΡΙΚΕΦΑΛΟς..Ο ΑΕΤΟΣ!!! ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΚΕΦΑΛΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΤΕ ΤΙς ΠΙΠΙΛΕΣ!!!! ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ? ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΟ? ΜΕ ΤΙς ΥΓΕΙΕΣ ΣΟΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Συναντηση-Ενημερωση miso-miso

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: