Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013

Πήγαινε κάτω 
+4
professor
stamatopoulos
PANATHINAIKOS
drastis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Φεβ 16, 2013 2:20 pm

δεν διαβαζει κανεις ρε φιλε εδω,και ουτε συμμετεχει.δεν το βλεπεις? μονο εγω ο κεχρης και ο ατρομητος και εχει να μπει ανθρωπος μια βδομαδα....εγω και ο κεχρης να σε παρουμε τηλεφωνο? γιατι δε γραφεις στο φεις μπουκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 6:55 am

ολοι μπαινουν αλλα ανωνυμα.
ρε σταματοπουλε για ποιον λεει ο σκαρλετ μπαταλιον;
δεν παει το μυαλο μου. Ειδικα εκει που με μπερδευει ειναι που λεει για την μαλακια του καθε πικραμενου.
Αληθεια επαιξες μητσο κανα ματσακι;
πως τα φερνει η πουτανα η ζωη.
εγω να παιζω γιατι δεν μου το απαγορευουν και εσυ να μην παιζεις χωρις να στο απαγορευουν
αληθεια ρε σταματοπουλε εγραψες αλλα το εσβησες μετα αναμεσα στα αλλα οτι κανεις δεν θα ανακαλουσε τις λαισενς των παικτων. Τωρα που το εκανε ο δικος σου τι θα κανεις; Οτι και οι ξενοι σας;
Αλλα τον εγραψε η φιστφ εκει που δεν πιανει μελανι και απο δω πανε και αλλοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 12:21 am

ολοι μπαινουν αλλα ανωνυμα.
ρε σταματοπουλε για ποιον λεει ο σκαρλετ μπαταλιον;
δεν παει το μυαλο μου. Ειδικα εκει που με μπερδευει ειναι που λεει για την μαλακια του καθε πικραμενου.''

ΤΟ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ..ΟΛΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ .ΟΛΟ ΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ..ΟΠΩς ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΙΖΑΝΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝΕ ΓΙΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ "ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ",,ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΛΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ..40-45 ΟΠΩς ΠΑΝΤΑ..ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ? ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ.,ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΑΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ..ΟΛΑ ΟΚ


εγω να παιζω γιατι δεν μου το απαγορευουν και εσυ να μην παιζεις χωρις να στο απαγορευουν''

ΒΙΑΣΤΗΚΕς ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΠΑΛΙ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ..ΕΠΑΙΞΕς ΕΣΥ ΟΜΩς ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ,ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟς...ΕΒΓΑΛΕς ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΗς ΧΡΟΝΙΑς...Η ΟΜΑΔΑ ΕΦΤΙΑΓΕ Η ΟΙ ΤΣΟΧΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΑΝΑ 4 ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΛΛΑΖΕ....ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ,ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ,ΣΤΑ ΑΜΕΣΩς ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ,ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ VINTAGE...ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ....ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ Η ...ΚΑΚΙΑ Η ΩΡΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙς ΔΕΝ ΕΦΥΓΕς ΠΑΛΙ? Η ΣΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝΕ ΣΤΙΣ 11,00....ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΑΤΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΛΟς ΕΙΣΑΙ,ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΙΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ..ΕΥΓΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 12:33 am

αληθεια ρε σταματοπουλε εγραψες αλλα το εσβησες μετα αναμεσα στα αλλα οτι κανεις δεν θα ανακαλουσε τις λαισενς των παικτων. Τωρα που το εκανε ο δικος σου τι θα κανεις; Οτι και οι ξενοι σας;
Αλλα τον εγραψε η φιστφ εκει που δεν πιανει μελανι και απο δω πανε και αλλοι


ΤΑ ΕΣΒΗΣΑ ΟΛΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΙΟΥΤΗ..ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙς ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΜΗ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ 270 ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΕΖΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑς ΜΕΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΚΑΜΠΟ..ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΚΟΝΤΕΡ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ...ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ "ΤΗΝ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟΥ" ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑ!!!!!! ΕΙΧΕ ΓΛΕΝΤΙ ΠΟΛΥ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΑΙΣΕΝΣ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΝΑΝ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΙΑ...ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙς ΚΑΙ ΣΥ.....
ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΜΑς ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΟΛΟΙ..ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ Η ΣΧΟΛΑς ΝΩΡΙΣ...
ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ Η ΦΙΣΤΦ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ...Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΓΡΑΦΕΙ.""'ΠΣΕΑΕΠ""...ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕς ΝΑ ΒΑΛΕΙς ΣΤΟ ΤΑΞΙ ΣΟΥ( ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ)..ΤΟΤΕ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ? ΜΗ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙς ΛΛΑΙΣΕΝΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..ΚΑΙ ΑΝ ΠΑς ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙς ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙς ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΑΛΙ....ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 8:42 am

ξεκινο ξεκινο το σουμπι για μενα πλεον ειναι αποκλειστικα χομπυ. Οταν δουλευεις εφτα μερες την εβδομαδα απο δωδεκα ωρες και βλεπεις λιγο τα παιδια σου δεν χανεις με τιποτα τον κυριακατικο αγωνα του γιου σου
ηρθα βοηθησα επαιξα για την παρεα και χαρηκα που το βραδυ εμαθα οτι ολα πηγαν καλα. Ειδες πως τρεις ανθρωποι χαλανε τα παντα και οταν λειπουν ειναι ολα ανθρωπινα;
τωρα για το αυτογκολ η τυχη δεν κανει διακρισεις
Οσο για τον αριθμο των συμμετεχοντων ηταν καμια εβδομηνταρια το σαββατοκυριακο
πεντε φορες παραπανω απο το τελευταιο του πσέαεπ. Παροτι ειχαμε μαρμαρο αντι μοκετας απλα γηπεδα αντι για σπεσιαλ και εγερνε απο παντου ο κοσμος ηρθε. Γιατι το κλιμα ειναι πιο σημαντικο απο ολα.
Και με αυτο κλεινω. Ο δικος σου ο σωτηρας προσπαθησε να μας το κοψει και η φιστφ ακουσε αυτον που ελεγες τυχαρπαστο και τα εδωσε τα λαισενς. Να χαιρεσαι τους φιλους σου και εγω τους δικους μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 8:53 am

α να μην το ξεχασω
γραφε οσα θελεις προσβλητικα και υβριστικα σχολια για παρτη μου.
Εγω δεν θα πεσω σε αυτο το επιπεδο.
Mε τοσα ψεματα γελαω
Να ξερεις ομως οτι οταν μιλησω θα πω αληθειες και θα πονεσουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 11:27 am

ξεκινο ξεκινο το σουμπι για μενα πλεον ειναι αποκλειστικα χομπυ. Οταν δουλευεις εφτα μερες την εβδομαδα απο δωδεκα ωρες και βλεπεις λιγο τα παιδια σου δεν χανεις με τιποτα τον κυριακατικο αγωνα του γιου σου''

KAI ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ,ΜΑς ΠΡΗΖΕΙς? ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΓΡΑΨΙΜΜΟ ΣΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΗΚΕ Η ΕΙΣΟΔΟΣ, ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 12 ΩΡΕΣ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙς ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑς ΤΟ ΛΕς ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΠΟΙΑ ΩΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς,ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ,ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ,ΝΑ ΞΕΚΑΒΛΩΝΕΙΣ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙς ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!!!!! ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟΙΚΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙς ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙς ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΚΑΙ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠ... ΜΑΣ ΘΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 11:33 am

ηρθα βοηθησα επαιξα για την παρεα και χαρηκα που το βραδυ εμαθα οτι ολα πηγαν καλα. Ειδες πως τρεις ανθρωποι χαλανε τα παντα και οταν λειπουν ειναι ολα ανθρωπινα;''

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΦΙΛΕ....ΕΝΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΝΕ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΧΑΜΟΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΦΤΑΝΕ ΚΑΙ ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ....ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΒΟΗΘΗΣΕΣ..ΗΡΘΕΣ-ΕΙΔΕΣ-ΚΑΙ ΑΠΗΛΘΕΣ..ΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ...ΣΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΟΥ? ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 11:48 am

Οσο για τον αριθμο των συμμετεχοντων ηταν καμια εβδομηνταρια το σαββατοκυριακο
πεντε φορες παραπανω απο το τελευταιο του πσέαεπ. Παροτι ειχαμε μαρμαρο αντι μοκετας απλα γηπεδα αντι για σπεσιαλ και εγερνε απο παντου ο κοσμος ηρθε. Γιατι το κλιμα ειναι πιο σημαντικο απο ολα.''

ΤΟΣΟΥΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ Ο ΠΣΕΑΕΠ,ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.....ΤΟΣΟΥς ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ,ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΚΟΖΙΑ,ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ...ΧΑΧΧΑΑΧ..ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΜΙΛΑΣ,ΔΕ ΚΑΝΕΙς ΚΥΡΗΓΜΑ ΣΤΗ ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΣΤΟΑ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΑΘΛΙΑ ΓΗΠΕΔΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΤΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ,ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ..ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ..
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ..ΕΓΩ ΔΕ ΣΠΟΥΔΑΣΑ..ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΚΛΙΜΑΤΑ...
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΑΝΕ,ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝΕ,ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙ 100 ΑΤΟΜΑ..ΠΟΥ ΗΤΑΝ? ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΚΡΑΖΑΝΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ,ΓΙΑ ΠΕΝΤΟΕΥΡΑ, ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕς Κ.Λ.Π ΠΑΛΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ ΗΤΑΝ....ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ(ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ) ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ..ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ..ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΟΠΟΥ ΠΕΙ Ο ΚΛΑΜΠΑΡΧΗΣ.
ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ 3 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΟΜΑΝΕ ΟΙ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΙ...ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΡΑΖΕς ΚΑΙ ΕΣΥ...ΑΤΟΜΙΚΟ..ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΟΛΛΕΣ...ΝΕΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ..ΕΙΔΕς ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 40 50 ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΙ ΤΟ ..ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...ΤΟΥς ΕΙΔΑ ΠΟΣΟ ΗΡΘΑΝΕ,ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΚΟΝΤΕΡ..ΧΑΧΧΑΑΑΧΑ
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 12:04 pm

Και με αυτο κλεινω. Ο δικος σου ο σωτηρας προσπαθησε να μας το κοψει και η φιστφ ακουσε αυτον που ελεγες τυχαρπαστο και τα εδωσε τα λαισενς. Να χαιρεσαι τους φιλους σου και εγω τους δικους μου'''

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΧΤΕΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙς ΚΑΙ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ...ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ,ΞΕΡΟΥΝ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΙΣΕΝΣ...ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ,ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΙΣΤΦ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙ ΛΑΙΣΕΝΣ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΙς ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ ....ΜΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕ,ΣΤΟΥς ΜΕΛΛΟΝΤΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩς ΞΕΚΑΘΑΡΗ...
Ο ΚΑΘΕΝΑς ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΕΙ ΕΙΤΕ ΤΟ ΝΤΑΒΑΤΖΗ ΟΠΩς ΛΕΣ,ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΗΡΩΑ,ΟΠΩς ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙς ΑΠΟΦΑΣΕΙς..
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ΜΟΥ,ΚΑΙ ΤΟΥς ΣΕΒΟΜΑΙ,ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΗ...ΔΕ ΜΟΥ ΛΕς ΟΜΩς ΚΑΤΙ..ΕΣΥ ΠΡΟΛΑΒΕς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΜΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ?

ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙς ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 12:13 pm

α να μην το ξεχασω
γραφε οσα θελεις προσβλητικα και υβριστικα σχολια για παρτη μου.
Εγω δεν θα πεσω σε αυτο το επιπεδο.
Mε τοσα ψεματα γελαω
Να ξερεις ομως οτι οταν μιλησω θα πω αληθειες και θα πονεσουν..


ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ..ΝΑ ΠΕΙς ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΖΩ..ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..
ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ Μ ΜΑς ΠΕΙς ΚΑΙ ΣΥ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΜΑΘΑΜΕ...ΠΕς ΜΑς ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΣΑ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑς ΛΕς "ΤΟ ΒΑΡΩΝΟ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ" 'ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑ ΘΩΜΑ" " ΤΟ ΨΕΥΤΗ ΒΟΣΚΟ" "ΤΟΝ ΑΙΣΩΠΟ" ΚΑΙ " Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟΥ"

ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΧΟΛΕΙΣΑΙ,,ΟΙ ΜΠΡΑΒΟΙ ΦΥΓΑΝΕ,ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΗΛΙΟς ΑΝΑΤΕΛΕΙ,ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΟΥΣΙΩΔΗ..ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Η ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΜΙΛΑΣ ,ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕς ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙς ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙς ΤΣΟΧΕΣ ΧΟΡΕΨΕ ΤΑ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΤΑΚΙ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΦΩΣΕς ΜΟΝΟς ΣΟΥ? ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ? ΣΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ?ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΙΕΣ,Η ΣΤΙς VINTAGE?
OXI OTI ΥΠΟΝΟΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΑΝ ΟΝΤΩς ΗΣΟΥΝ ..ΑΤΥΧΟς...Η ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ "ΚΟΨΙΜΟ" ΣΤΗ ΒΑΣΗ....ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 2:22 pm

μου οφειλετε ολοι ενα ευχαριστω.
μια κουβεντα να γραψω δεκα ποστ ο σταματο.
εχετε βρει αναγνωσμα απο τον άλεφαντο του σουμπουτεο ( πλυτας εφη).
μαθε μπαλιτσα κεχρακι.
ρε ξεκινο ξεκινο αυτη η πολυπληθη ομαδα παρεα πως και δεν γεμισε ταξι να κατεβειτε;
ειχαν απεργια οι ελεγκτες εναεριας κυκλοφοριας;
δυο ερωτησεις ακομα
λεφτα υπαρχουν;
στον πειραια που θα ανοιξει η νεα λεσχη θα μας καλεσεις; θα το μαθω οτι ανοιξε οταν δω οτι εφυγαν τα γηπεδα απο την παλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 5:05 pm

εχετε βρει αναγνωσμα απο τον άλεφαντο του σουμπουτεο ( πλυτας εφη).
μαθε μπαλιτσα κεχρακι.""

ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ...ΕΞΑΛΟΥ ΕΠΑΙΞΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...
ΣΤΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΠΡΟΤΖΕΚΤΟΡΑ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΘΙΑΣΑΡΧΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ..


μου οφειλετε ολοι ενα ευχαριστω.
μια κουβεντα να γραψω δεκα ποστ ο σταματο""""

ΜΑ ΣΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙς ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΩΝ ΣΚΕΠΤΙΚΙΣΤΩΝ ΤΗΣ ΜΑΣΟΝΙΚΗς ΣΤΟΑΣ!!!!

ρε ξεκινο ξεκινο αυτη η πολυπληθη ομαδα παρεα πως και δεν γεμισε ταξι να κατεβειτε;
ειχαν απεργια οι ελεγκτες εναεριας κυκλοφοριας;"

ΠΟΙΑ ΠΟΛΥΠΛΗΘΗ? ΕΓΩ Ο ΠΛΥΤΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΗΣ ΗΡΘΑΜΕ...Ο ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ..Ο ΛΑΖΑΡΟς ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ..ΤΑ ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ..ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥ ΠΣΕΑΕΠ!!!! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥΣ.ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΙ


λεφτα υπαρχουν;

ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΜΨΗΜΟΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ...ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΑΙΘΟΥΣΑ,ΜΕ ΤΟΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ,ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ,ΤΑ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΤΗς,ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΗς,ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΔΡΙΥΝΑ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ ΣΑ ΤΑ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ) ΚΑΙ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ..ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙς ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙς 10 ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΤΣΟΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΒΑΖΕΙς ΑΥΤΟΓΚΟΛ,ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΣΙΜΟ...ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ 1 ΤΣΟΧΑ.ΙΔΙΑ....ΤΟ ΡΑΛΛΥ ΑΚΡΟΠΟΛΙς ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 10 ..ΕΙΔΙΚΕς ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ....

ΑΑΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΣΕΠΗ ΠΑΛΙ...ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ 'ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ" ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ""ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ"".....ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΙΗΤΗΣ


στον πειραια που θα ανοιξει η νεα λεσχη θα μας καλεσεις; θα το μαθω οτι ανοιξε οταν δω οτι εφυγαν τα γηπεδα απο την παλια...


ΜΑ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ..Ο ΠΣΕΑΕΠ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ..ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ,ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΥΠΟΓΡΑΨΑΝΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΥς ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΕΧΟΥΝ,ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΕΡΓΑ...ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΙΧΤΟΥΝ ΟΙ "ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕς"...ΟΛΟΙ ΠΑΝΤΩς ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΣΥ ΕΝΟΕΙΤΑΙ,ΟΠΩς ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΙΣ..
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΕΥΚΟΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.ΟΣΑ ΧΩΡΑΝΕ ΒΕΒΑΙΑ....
ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ(ΞΕΡΕΙς ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ,ΠΑΛΙΕΣ,ΠΙΟ ΠΑΛΙΕΣ,VINTAGE ΤΣΟΧΕΣ)..ΕΥΚΟΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ?
ΡΩΤΑΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ.....ΚΟΙΝΟ ΤΑΜΕΙΟ....ΚΟΙΝΟ ΣΚΟΠΟ...ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ...
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ,ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ),ΟΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΟΔΑ-ΕΣΟΔΑ-ΤΖΙΡΟ,ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ "ΜΑΓΑΖΙ"...ΜΕΧΡΙς ΟΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΝΕ ΓΙΑ ΤΙς ΥΠΟΓΡΑΦΕς ΤΟΥΣ....ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ,ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ.ΟΠΩς ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΚΟΥΝΕΛΙΑ,ΠΟΥ ΤΟΥς ΦΤΑΙΓΑΝΕ ΟΛΑ,ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥς ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ..
40-45 ΜΑΛΑΚΕς ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙ 10 ΗΤΑΝ ΟΙ "ΑΠΟΕΔΩ"..ΜΕ ΜΕΡΙΚΕς ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ..ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΑΒΑΝΤΗ,ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ.ΑΥΤΟ ΕΔΕΙΞΕ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΑΝΤΑ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ,ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟς ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ,ΡΑΛΛΥ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ ΜΕ ΣΥΓΚΡΟΥΟΜΕΝΑ, ΔΙΚΑΣΤΙΚΕς ΔΙΑΜΑΧΕΣ,ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ ΤΩΝ ΚΛΑΜΠΑΡΧΩΝ ,ΚΑΙ ΣΗΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΛΑΜΑΝΔΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥς ΒΙΚΙΝΓΚΣ..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΠΑΛΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤρι Φεβ 19, 2013 5:55 pm

μεμψιμοιροι μασονοι αχαριστοι κουλοι μαγαζατορες κουνελια μαλακες ειναι οι χαρακτηρισμοι σουγια οσους ετρεξαν και επαιξαν προχθες.
τοτε γιατι ηρθες μεγαλε αλεφαντε;
αντε και δεν ηξερες και ηρθες απο περιεργεια.
στο επομενο θα ερθεις;
ειναι το ομαδικο πρωταθλημα. Να φερεις και τους ξενους να γεμισετε ταξι.

υ.γ οπως βλεπεται ο ξεκινο ξεκινο τα κανει πλεον μεγαλα και ευρυχωρα τα ποστ του. Αλλα η ποιοτητα μενει σταθερη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 20, 2013 12:19 am

μεμψιμοιροι μασονοι αχαριστοι κουλοι μαγαζατορες κουνελια μαλακες ειναι οι χαρακτηρισμοι σουγια οσους ετρεξαν και επαιξαν προχθες.
τοτε γιατι ηρθες μεγαλε αλεφαντε;
αντε και δεν ηξερες και ηρθες απο περιεργεια.
στο επομενο θα ερθεις;
ειναι το ομαδικο πρωταθλημα. Να φερεις και τους ξενους να γεμισετε ταξι.

υ.γ οπως βλεπεται ο ξεκινο ξεκινο τα κανει πλεον μεγαλα και ευρυχωρα τα ποστ του. Αλλα η ποιοτητα μενει σταθερη...


ΟΧΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΗ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙς ΟΠΩς ΘΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ..ΚΑΝΩ ΕΝΣΤΑΣΗ!!!!

ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ..ΜΕΜΨΗΜΟΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ...ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥς ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΥΣ..ΑΥΤΟ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΦΙΛΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΑ..ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΤΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΣΟΥ..

ΜΑΣΟΝΟ ΑΠΟΚΑΛΩ ΕΣΕΝΑ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ Η ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΣΤΟΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ..ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ..

ΤΑ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥς ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΤΑ ΠΕΝΤΟΕΥΡΑ,ΟΙ ΜΠΡΑΒΟΙ,ΟΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΗ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ..ΔΕΝ ΤΟΥς ΕΙΔΑ ΟΜΩς ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝΕ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΝΤΑΧΡΟΝΗ ΜΑΣΟΝΕΙΑ ΣΟΥ..45 ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ...ΕΓΡΑΨΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ...ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ(ΜΑΣΟΝΙΚΑ) ΚΑΙ ΤΟΣΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ..ΚΑΙ ΟΣΑ ΕΚΡΑΖΕΣ ΓΙΑ ΝΕΟΥς ΠΑΙΧΤΕΣ ,ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ,ΓΙΑ ΝΕΟΥς ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ..45 ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΚΑ ΗΤΑΝ ΟΙ "ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕΡΙΑ"...ΑΤΥΧΗΣΕΣ ΔΕΝ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΚΟΝΤΕΡ..

ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΞΕΡΕΙς ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ,ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΟΤΕ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗς ΟΜΑΔΑΣ .ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΙΣΟΙ..

ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ ΤΟ ΚΛΑΜΠ? ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ?Ο ΚΑΘΕ ΚΛΑΜΠΑΡΧΗΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΑΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΖΙΑ...ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ?
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ..ΑΚΟΥΣΕς ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΚΟΙΝΑ ΤΑΜΕΙΑ ΚΑΙ ΑΙΘΟΥΣΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΤΖΙΡΟ..ΜΗΠΩς ΛΕΩ ΨΕΜΜΑΤΑ ΦΙΛΕ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕς ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕ..ΟΠΩς ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΥΟΜΕΝΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΡΑΛΛΥ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ

ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΗΡΘΑ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩς ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑΝ,ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΗΤΑΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙς ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩς ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΑς ΕΙΠΕς ΑΝ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙς..ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙς ΝΩΡΙς..


ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΩ..ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟς ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΠΑΡΧΗς ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΩ..ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ..ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΕΡΘΕΙ,ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ..ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟΣ!!!!
ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ.ΘΑ ΣΕ ΓΕΛΑΣΩ...ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΠΣΕΑΕΠ ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΝΤΑΜΠΛ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ,ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ,ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΜΕ ΤΙΜΕΣ...ΑΚΡΙΒΩς ΟΠΩς ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΕς ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΦΙΛΕ!!!!!!!
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ....3 ΝΤΑΜΠΛ Ι ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Ι ΜΕΙΤΖΟΡ ΣΤΗ ΜΑΛΤΑ 1 ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΦΕΤΟς.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥς ΦΕΡΘΗΚΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝΕ ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ..
ΑΚΡΙΒΩς ΟΠΩς ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΕ...ΑΥΤΟΓΚΟΛ!!!!

ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΤ.ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΓΕΛΙΟ ΣΤΟΥς ΧΙΛΙΑΔΕς ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ...

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ ΒΡΕΘΗΚΕ? ΜΗΠΩς ΤΟ ΑΦΗΣΕς ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΙΑΜΟ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ? ΓΙΑ ΨΑΞΕ ΛΙΓΟ ΦΙΛΕ!!!

ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙς ΕΔΩ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩς ΘΑ ΣΕ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΜΕ 3 ΟΜΑΔΕς..ΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟς ΤΣΟΧΑς..ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕΙς ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ..ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙς ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΒΑΛΩ ΛΑΘΟς ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΦΩΝΩ ΜΟΝΟς ΜΟΥ Ε?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 20, 2013 12:24 am

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΣΤΕΝΑ ΣΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ,ΠΟΥ ΕΙΠΕς ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙς ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ..ΕΧΕΙ ΠΙΑΤΣΑ ΤΑΞΙ? Η ....ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ?
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙς ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΙς ΜΑΙΜΟΥΔΕΝΙΕς ΟΠΩς ΕΙΠΕΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΕς ΚΑΝΕΝΑ..ΟΛΟ ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΙΣΑΙ..ΚΑΤΑΣΚΟΠΟς ΕΙΣΑΙ?ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΤετ Φεβ 20, 2013 12:28 am

ΨΨΨΤ ΚΕΧΡΟΥΛΗ...ΚΟΙΤΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑς ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΜΕΣΑ ΜΙΑς ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΓΙΑΥΤΟΥς ΡΩΤΑΣ...Ο ΚΑΛΟς ΛΕΙΠΕΙ ΜΟΝΟ..ΞΕΡΕΙς ΕΣΥ ΜΩΡΕ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΡΕΑΤΟΚΟΛΛΗΤΗΣ!!!! ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ .ΕΛΕΥΘΕΡΑ !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 5:41 am

Μητσαρα ξεκινο-ξεκινο κατα κοσμον Αλφαντε του σουμπι εχω μια απορια;
Μονο απο κατω απο την γεφυρα φαινονται τα γηπεδα στην λεσχη; Απο πανω δεν φαινονται;
Οι ξενοι ποτε θα ερθουν να παρουν το τριτο ..... νταμπλ;
και γιατι κυρ Νικο θα κλεισουν την καριερα τους στον Ατλα φετος; εγω στην θεση τους θα καθομουνα αλλη μια χρονια να τα κονομησω.
Παντως κυρ νικο χαλασε η πιατσα. Εμαθα οτι καποιοι κυκλοφορησαν επιστολες που ελεγαν αφηστε μας ελευθερους δεν μας δινει τα συμφωνημενα. Αφηστε μας με δοξα και τιμες... Και ο ενας φοραει ηδη κατι ιταλικα γαλαζια ο δε αλλος φτιαχνει σκηνικο με λιονταρακια.
Παντως εξηγησε μου κατι; τοσα λεφτα τοσες κουπες τοσες μεταγραφες για το ομαδικο και το θεωρεις την χαρα του κουλου. Για τον προεδρο σου το υπονοουμενο;
Παντως η αληθεια ειναι οτι αυτο που θα καταφερει φετος η ομαδα σου δεν εχει ξαναγινει. Και μην νομισεις οτικανω πλακα. Θα κανει τριτο νταμπλ αλλα στο κυπελο δεν επαιξε...
Αληθεια το ομαδικο πρωταθλημα το επισημο του πσεαεπ πως θα γινει; με α και β κατηγορια; με διπλους αγωνες; μαραθωνιος κυριολεχτικα. Εγω απο την πειρα μου ορμωμενος προτεινω να το κανετε με δυο ομιλους γιατι μπορει να μην προλαβαινετε χρονικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 5:45 am

stamatopoulos έγραψε:
ΨΨΨΤ ΚΕΧΡΟΥΛΗ...ΚΟΙΤΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑς ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ....!

ψιτ ξεκινουλη
και εγω μπροστα τα εχω απλωμενα και μου λειπουν μερικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γενικα :: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 11:30 am

Μητσαρα ξεκινο-ξεκινο κατα κοσμον Αλφαντε του σουμπι εχω μια απορια;

ΤΟ ..ΚΑΤΑ ΚΟΣΜΟΝ..ΤΟ ΛΕς ΕΣΥ ΚΕΧΡΟΥΛΗ..ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΕΔΡΟς ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ. ΟΥΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς,ΟΥΤΕ ΕΚΛΕΚΤΟΡΑς,ΟΥΤΕ ΚΟΜΠΡΕΣΟΡΑΣ,ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ..ΒΡΕς ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΛΕΦΑΝΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙς ΑΥΤΑ

Μονο απο κατω απο την γεφυρα φαινονται τα γηπεδα στην λεσχη; Απο πανω δεν φαινονται;
Οι ξενοι ποτε θα ερθουν να παρουν το τριτο ..... νταμπλ;

ΚΑΙ ΣΥ ΟΔΗΓΑΣ ..ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΚΑΙ ΚΟΙΤΑς ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ? ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑς ΚΕΧΡΟΥΛΗ ΜΗ ΤΡΑΚΑΡΕΙς ΚΙΟΛΑς..
ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ..ΕΑΝ ΘΕΛΕΙς ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΚΑΙ ΕΣΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!

και γιατι κυρ Νικο θα κλεισουν την καριερα τους στον Ατλα φετος; εγω στην θεση τους θα καθομουνα αλλη μια χρονια να τα κονομησω...


ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ....
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ,ΟΠΩς ΤΟΥς ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ..ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΚΕΙΝΟΥΣ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΦΓΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΙΕς ΟΠΩς ΕΣΥ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕς ΕΣΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΕΣΥ ΞΕΡΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΑ ΚΟΝΟΜΑΓΕς ΚΑΙ ΣΥ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΛΑΜΠΑΡΧΗ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΘΟΥΣΑΡΧΗ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΡΗΓΟ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΩΡΓΑΝΩΤΗ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΔΕΙΞΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΠΕΤΥΧΕς ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΟΝΟΜΗΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ...."ΤΟ ΔΙΑΣΗΜΟ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ" ΚΑΙ ΤΗ "ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙ"..ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ ΤΙς ΠΡΟΑΛΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ


Εμαθα οτι καποιοι κυκλοφορησαν επιστολες που ελεγαν αφηστε μας ελευθερους δεν μας δινει τα συμφωνημενα. Αφηστε μας με δοξα και τιμες... Και ο ενας φοραει ηδη κατι ιταλικα γαλαζια ο δε αλλος φτιαχνει σκηνικο με λιονταρακια.


ΚΑΤΑ ΠΡΩΤΟΝ ΑΥΤΕς ΤΙς ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΤΙς ΔΙΑΔΙΔΕΙς ΕΣΥ..ΟΠΩς ΔΙΕΔΙΔΕς ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΨΕΥΤΙΕς ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΗ..
ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΝΑ ΤΟΥς ΑΦΗΣΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥς ΑΠΟ ΠΟΥ? ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΕΙΝΑΙ? ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ?
ΚΑΤΑ ΤΡΙΤΟΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΜΑΡΚ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΚΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΛΑ ΜΕ ΔΟΞΕς ΚΑΙ ΤΙΜΕς?ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩς.ΠΡΟΣΦΕΡΑΝΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥς..ΜΗΠΩς ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΙΕΣ Η ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ ΟΠΩς ΕΣΥ?
ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΦΙΛΕ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΔΙΣΤΡΟΣ,ΟΥΤΕ ΠΑΩ ΣΕ ΚΟΛΕΞΙΟΝ....ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΦΟΡΑΝΕ,ΚΑΝΕ ΤΟΥς ΤΙς ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΣΟΥ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕ ΤΟΥς ....ΣΤΕΙΛΕ ΤΟΥς ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ ΔΙΑ ΔΩΡΟ..ΧΑΧΑΧΑ!!!!


Παντως εξηγησε μου κατι; τοσα λεφτα τοσες κουπες τοσες μεταγραφες για το ομαδικο και το θεωρεις την χαρα του κουλου. Για τον προεδρο σου το υπονοουμενο;


Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 100 ΤΟΙς ΕΚΑΤΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ..ΟΣΟΙ ΠΑΙΧΤΕς ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ..ΑΤΟΜΙΚΑ,ΟΜΑΔΙΚΑ,ΒΕΤΕΡΑΝΟΥς ΕΥΡΩΠΗ...ΕΑΝ ΠΑΙΖΑΝΕ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΟΝΤΩς ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ..Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΟΥ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ


Παντως η αληθεια ειναι οτι αυτο που θα καταφερει φετος η ομαδα σου δεν εχει ξαναγινει. Και μην νομισεις οτικανω πλακα. Θα κανει τριτο νταμπλ αλλα στο κυπελο δεν επαιξε


ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ...ΜΗΠΩς ΤΟ ΕΜΑΘΕς ΕΣΥ? ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΗ ΕΓΙΝΕ,ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ,ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕ Ο ΔΗΜΑΚΕΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΡΟΛΙΓΚΑΝΣ..ΕΤΣΙ ΔΕ ΓΡΑΦΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς ΕΠΑΝΩ? Η ΜΗΠΩς ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΑΘΟς? ΤΩΝ ΡΟΛΙΓΚΑΝΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ? ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΥΠΕΛΛΟΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ ΕΠΙΣΗΜΟ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..ΕΧΕΙς ΛΑΛΗΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩς ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ!!!!
ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΣΕΑΕΠ...ΟΣΟ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙς ΕΡΧΕΣΑΙ...ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩς ΦΙΛΙΚΕς ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙς,ΣΕ ΦΙΛΙΚΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!
ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ....ΟΤΑΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩς ΘΑ ΣΟΥ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗ ΛΑΙΣΕΝΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩς ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙς..
ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ? Η ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕς ΠΑΛΙ?


Αληθεια το ομαδικο πρωταθλημα το επισημο του πσεαεπ πως θα γινει; με α και β κατηγορια; με διπλους αγωνες; μαραθωνιος κυριολεχτικα. Εγω απο την πειρα μου ορμωμενος προτεινω να το κανετε με δυο ομιλους γιατι μπορει να μην προλαβαινετε χρονικα...


ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩς ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ,ΤΗς ΕΠΙΣΗΜΗς ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ..ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Ο ΜΑΡΚ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ..ΞΕΡΕΙς ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΞΑΛΟΥ ΕΜΠΕΙΡΟς ΕΙΣΑΙ..
ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ,ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟς ΤΗ ΓΑΛΑΖΙΑ? ΧΑΧΑΧΑΑΧ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ Ε?








Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 11:46 am

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕς ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ...
Ο ΛΑΖΑΡΟς ΚΑΙ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ.ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΜΠΡΑΒΟΙ,ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕς ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ..ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΑΡΗ.
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ..ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ..
ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΙΤΙΚΟ ΣΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟ ,ΠΡΟΤΙΜΑς ΤΑ ΧΑΜΕΤΥΠΕΙΑ,ΤΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΤΑ "ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ",ΓΙΑ ΝΑ ΦΛΙΚΑΡΟΥΝ ΟΙ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΤΕΣ...ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ...
ΕΑΝ ΗΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑς ΜΕ ΚΑΜΠΑΝΕΛΙΑ,ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ ΣΤΑ ΙΣΑ,ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΓΕΣ.ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΠΟΙΛΙΚΙ ΣΟΥ..
ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙς ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ,ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΣ ΤΟ ΚΩΛΟ ΣΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙς ..ΤΣΟΥΛΗΘΡΕΣ!!! ΠΑΛΙ ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟς..

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙς..ΜΕ ΠΡΟΕΔΡΙΛΙΚΙΑ..ΜΕ ΧΟΡΗΓΙΕΣ..ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕς..ΜΕ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙς...ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΛΙΚΙΑ...ΑΠΕΤΥΧΕς ΠΑΤΑΓΩΔΩς ΠΑΝΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ "ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ"..ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟΣ...

ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΠΑΙΧΤΕς ΚΑΙ ΤΟΥς ΞΕΝΟΥς ΜΑΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙς ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΑ..ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕς ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΛΙΓΟς...

ΜΑς ΤΑ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙς ΕΝΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙς? ΜΗΠΩς ΚΑΤΙ ΔΕ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΕΦΑΛΑ ΣΟΥ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 11:52 am

ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕς...ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑς ΡΗΜΑΞΕς ΣΤΗ ΨΕΥΤΙΑ,ΟΤΙ ΜΑς ΓΔΕΡΝΟΥΝ,ΜΑς ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΑΝ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ? Η ΜΗΠΩς ΛΕΩ ΨΕΜΜΑΤΑ?
ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕς ΕΣΥ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΕς ΤΣΑΜΠΑ? ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΡΑΨΕς ΟΤΙ ΜΑς ΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΕς ΟΜΑΔΕς ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΑΝΕ 10 Ε ΑΝΤΙ ΓΙΑ 15..ΜΗΠΩς ΛΕΩ ΨΕΜΜΑΤΑ? ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΕΝΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΟΠΩς ΣΟΥ ΠΟΣΤΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗς ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΡΝΙΟΣΟΥΝ..

ΕΡΩΤΗΣΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕς ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΣΑΜΠΑ ΚΥΡΙΕ ΜΠΡΟΥΚΛΗ?ΟΠΩς ΦΩΝΑΖΕς ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΕς ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΣΟΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙς ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙς ΠΙΣΩ,ΕΝΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΡΑΖΕΣ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ...ΙΔΙΟς ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥς ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΑς ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 4:42 pm



ρε ξεκινο ξεκινο λυσε μου δυο αποριουλες. Μικρες.
Αυτου νου του κακομοιρη του μεχρι περσι κολλητου που ησασταν και στην εθνικη βετερανων μαζι γιατι του πηραν την λαισενς ενω εχει πληρωσει; εκδικηση επειδη πηγε
στον γιατρο; τοσες υπηρεσιες προσεφερε στο παρελθον. Γηπεδα εστρωσε διαιτησιες εστησε τερματα βιδωσε στο κρεβατι πηγε ολα στο χιονι γραφτηκαν;
και η δευτερη ειναι συντομη.
περναει ο γαυρος σημερα; θα ξημερωσει ο μιτσελ; θα παρετε τον κηπουρο ξανα ή επιτελους θα παρετε τον συνονοματο σου; Ελα που δεν το επιασες. Τον κυρ Νικο τον αλεφα εννοω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 Δημοσίευση απάντησης   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 10:51 pm

ρε ξεκινο ξεκινο λυσε μου δυο αποριουλες. Μικρες."'

ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΩ ΟΣΕς ΘΕΙΛΕΙς ΦΙΛΕ..ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑς ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕς ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕς ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΣΑΜΠΑ?ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ Ο ΠΟΝΟς ΜΕ ΤΟΥς ΞΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ...ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕς ΤΗ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ..ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΖΑΛΙΣΤΗΚΕς ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΨΕς ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΑ!!!


Αυτου νου του κακομοιρη του μεχρι περσι κολλητου που ησασταν και στην εθνικη βετερανων μαζι γιατι του πηραν την λαισενς ενω εχει πληρωσει; εκδικηση επειδη πηγε
στον γιατρο; τοσες υπηρεσιες προσεφερε στο παρελθον. Γηπεδα εστρωσε διαιτησιες εστησε τερματα βιδωσε στο κρεβατι πηγε ολα στο χιονι γραφτηκαν;

ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ,ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ...ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΙΜΑΣΤΕ..ΠΟΙΟς ΞΕΡΕΙ? ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΤΟ ΑΝ ΕΣΤΡΩΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ,ΚΑΙ ΒΙΔΩΣΕ ΤΕΡΜΑΤΑ,ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΦΙΛΕ..ΑΥΤΟς ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕ ,ΑΥΤΟς ΚΑΙ ΘΑ ΒΙΔΩΝΕ..ΚΑΙ ΣΥ ΗΡΘΕΣ ΤΑ ΕΒΑΛΕς ΜΟΝΟς ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕΣ...ΕΝΣΤΑΣΗ ΕΚΑΝΕς ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ? ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΒΙΔΩΣΕ ΑΝΑΠΟΔΑ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..

ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟς ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ..ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΙΟς ΠΛΗΡΩΣΕ,ΚΑΙ ΠΟΙΟς ΟΧΙ...
ΕΜΕΝΑ ΞΕΡΕΙς ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ? ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΓΩ,ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙς ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ,ΟΥΤΕ ΤΗ ΛΑΙΣΕΝΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΨΕΙ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΓΙΑ 20 Ε..
ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΩ ΚΑΝΕΙς ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ..ΟΤΙ ΧΡΩΣΤΑΓΑ ΕΝΩ ΠΛΗΡΩΣΑ....ΟΤΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΗΡΕ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΕΒΑΛΕ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ..ΚΑΝΕΝΑς ΔΕ ΣΕ ΛΕΕΙ ΠΟΥΣΤΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙς ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΙΑΤΣΑ ΣΤΗ ΣΥΓΓΡΟΥ..ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς? ΓΙΑ ΨΑΞΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΛΑΓΩΝΙΚΟ ΣΤΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ!!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙς ΓΙΑ ΠΑΛΙΑ, ΟΤΙ ΕΣΤΡΩΣΕ ΓΗΠΕΔΑ,ΕΣΤΗΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ,ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ,(ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙς)ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΦΙΛΕ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ..

ΕΞΑΛΟΥ ΠΟΙΟς Ο ΛΟΓΟς ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ? Ο ΚΑΘΕΝΑς ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ,ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΩΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ..

ΠΑΝΤΩς ΕΓΩ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ,ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ...ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΓΙΑ ΛΑΙΣΕΝΣ..ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΚΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΕ ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ...ΣΑΝ ΤΙς ΨΕΥΤΙΕς ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙς ΠΑΡΑΠΑΝΩ..
Η ΠΟΡΤΑ ΤΗς ΟΜΑΔΑς ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ,ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ,ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΦΕΥΓΕΙ,ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΜΑΕΙ Η ΟΜΑΔΑ,ΟΠΩς ΤΗΝ ΤΙΜΗΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ..ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ...

ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ,ΕΦΥΓΕς ΜΕ...ΤΙΜΗΤΙΚΕς ΚΛΩΤΣΙΕΣ!!!!

ΓΙΑ ΛΥΣΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙς ΠΟΤΕ ΣΤΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΜΑς ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΩ ΤΡΙΤΟΥς...ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ(ΤΟ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) ΕΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ(ΑΛΕΦΑΝΤΟς),ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙς? ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ Η ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ? ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΛΗΜΑ..

ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ .Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΕΙΣ ..ΣΑΝ ΑΛΗΘΙΝΟς ΑΛΕΦΑΝΤΟς ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ...ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ? ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΕ ΑΛΕΦΑΝΤΕ? ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙς?
ΜΗΠΩς ΣΟΥ ΠΡΟΜΥΝΗΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕς ΑΚΟΜΗ ΧΑΜΠΑΡΙ?

ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ,ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΑ,ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΛΑ..

ΜΕ ΤΙς ΥΓΕΙΕΣ ΣΟΥ..ΗΤΑΝ Η ΚΑΚΙΑ ΩΡΑ ΣΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013   Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Φεβ 22, 2013 9:13 am

ωραια τα λες κυρ νικο.
να περασω να μου δειξεις τις αποδειξεις σου που επαιρνες καθε χρονο;
αλλα κοτζαμ κυρ νικος να μου επικαλεισαι την κακια την ωρα. τεσσερα γκολ χαντικαπ η κακια ωρα εφταιγε;
η μονη κακια ωρα ειναι που ο μαρινακης αλλαξε κοόυτς και δεν πηρε εσενα. Που η ουεφα δεν αφηνει να διαιτητευσουν τον γαυρο ο σπαθας ο καλοπουλος κλπ στην ευρωπη. Και που ολο με μεγαθηρια τυπου λεβαντε κληρωνεστε στην ευρωπη και ξεφτυλιζεστε.
θελω την γνωμη σου αντικειμενικη οπως παντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνάντηση Σαββάτου 12/1/2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» Συναντηση-Ενημερωση miso-miso

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: