Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΠαρ Μάης 21, 2010 2:31 pm

Επελεξα αυτον τον τιτλο διαβαζοντας αγανακτισμενος την ηλεκτρονικη εφημεριδα της παγκοσμιας ομοσπονδιας που γινεται υπο την αρμοδιοτητα ενος Ελληνα μελους του Δ.Σ. της ΦΙΣΤΦ.
Διαβαζω λοιπον "νεα απο την Ελλαδα" και ακολουθει ενα μακροσκελεστατο κειμενο 17 (δεκαεπτα, το παραθετω και ολογραφως μην νομιζετε οτι υπαρχει λαθος) λεξεων!!!
Στο οποιο αναφερεται πρωτα ο πρωταθλητης βετερανων και κατοπιν ο πρωταθλητης ΟΠΕΝ!!!
Πουθενα ο τζουνιορ που μας τα εκαναν τσουρεκια περσι για την αναπτυξιακη τους πολιτικη πουθενα η γυναικα πρωταθλητρια που κοκορευομαστε οτι εχουμε και γυναικες αγωνιζομενες.
Και φυσικα στο σαιτ (ο θεος να το κανει) της ομοσποδιας δεν γραφει τιποτα για το πρωταθλημα.

Ε λοιπον μην μου πει κανεις οτι κακως δεν πηγαμε στο πρωταθλημα γιατι θα τον ξεχεσω κανονικα. Αφου ο προεδρος των προεδρων το υποτιμα τοσο πολυ γιατι εμεις να το τιμησουμε. Ποσοι πηγαν, ποιοι εφτασαν τελικο, τα σκορ ολα αυτα δεν αναφερονται στην παγκοσμια ηλεκτρονικη εφημεριδα.

Και κακως το σουμπουτεο λαιβ κανει χρεη ενημερωσης μεσα σε αυτο το σαιτ αφου ειναι ανεξαρτητο μπλογκ αλλου ιδιωτη. Οπως κακο εν τελει κανουν οσοι παρεχουν ΑΚΟΜΗ στηριξη σε επικινδυνες ψωναρες. Σε δυο χρονια 15 τουρνουα απο 3-4 κατηγοριες με 4 νικητες σημαινει 200 και βαλε φωτογραφιες απονομων απο την αυτου μεγαλειοτητα.

Και εις ανωτερα.

Σας παραθετω και το αμαρτωλο κειμενο:

Angelos Tsakiris in Veterans Category and Spiros Hantzaras in OPEN Category are the new Champions of Greece.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΚυρ Μάης 23, 2010 9:07 am

Αλήθεια πολύ φτωχή δημοσίευση. Κάτω του μετρίου. Μήπως υπάρχει και κάπου αλλού?
Πρέπει να υπάρχει κάποια απάντηση ή /και εξήγηση για το θέμα. Η αδιαφορία πάντως δεν είναι αποδεκτή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΚυρ Μάης 23, 2010 6:43 pm

Mε κοροιδευεις ρε βαζελε; Κατω του μετριου;
Εδω ο Ερντογαν να εκανε γραφειο τυπου που ουτε καν ξερει τι ειναι σουμπουτεο και τρεφει τα "καλυτερα" αισθηματα για τους ελληνες πιο πολλα θα εγραφε.
Ακομα και εμεις που επιλεξαμε την αποχη απο το πρωταθλημα με την σταση μας πιο μεγαλη σημασια του δωσαμε απο αυτην την ξεφτυλισμενη ανακοινωση.
Ε ρε να ηταν κανενας Ροκ στην θεση του Χατζαρα.
Ασε τον Βλασσοπουλο που θα βγαζει απο παντου καπνους για την αντιμετωπιση που εχει ο γιος του οντας απο τα μεγαλυτερα ταλεντα παγκοσμιως.
ΔΗΛΑΔΗ Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΕΙΟΔΟΣΙΑ ΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ;

Αν και μετα απο αυτο καποιοι δεν εχετε καταλαβει οτι οι συγκεκριμενοι τυποι δεν ενδιαφερονται για το καλο του παιγνιδιου στην Ελλαδα αλλα για την παρτη τους τοτε ειστε ειτε βλακες με περικεφαλαια ειτε ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ.

Και οπως ελεγε ενας φιλος που αυτοι τον κατηγορουσαν οτι πολεμαγε την συγκλιση αλλα μαλλον η ιστορια τους διαψευδει: ΣΚΟΙΝΙ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ.

Αν δεν υπαρξουν αμεσες και γρηγορες εξελιξεις βλεπω στο Ακροπολις να εχουμε σκηνικα. Δεν θα κλεισει ετσι η χρονιά για να αρχισει η επομενη με το ιδιο καθεστως.
Προβλεπω αποχη μαζικη και διαρκειας. Και οποιος θελει να αναλαβει τις ευθυνες των επιλογων του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΔευ Μάης 24, 2010 8:16 pm

professor έγραψε:
Και οπως ελεγε ενας φιλος που αυτοι τον κατηγορουσαν οτι πολεμαγε την συγκλιση αλλα μαλλον η ιστορια τους διαψευδει: ΣΚΟΙΝΙ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ.
Το σωστο ειναι ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ και το ειπε ο Θοδωρακης Κολοκοτρωνης, οχι ο φιλος σου.

professor έγραψε:
Αν δεν υπαρξουν αμεσες και γρηγορες εξελιξεις βλεπω στο Ακροπολις να εχουμε σκηνικα. Δεν θα κλεισει ετσι η χρονιά για να αρχισει η επομενη με το ιδιο καθεστως. Προβλεπω αποχη μαζικη και διαρκειας. Και οποιος θελει να αναλαβει τις ευθυνες των επιλογων του.
Ξερεις κατι που δεν ξερουμε οι υπολοιποι; Γιατι αν ξερεις, ή που το οργανωνεις ο ιδιος ή που σου το σφυριξαν αυτοι που το οργανωνουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΤετ Μάης 26, 2010 4:46 pm

O Κολοκοτρωνης το ειπε 2 αιωνες πριν. Ο δικος μου το ειπε 2 χρονια πριν.

Δεν ξερω τιποτα συγκεκριμενο αλλα μου μυριζει μπαρουτι. Και δυστυχως-ευτυχως κυκλοφορουν πολλα τσακμακια.
Παντως πολλοι σουμπουτεοπατερες αρχιζουν και μιλανε δυνατα δεξια και αριστερα οτι δεν παει αλλο. Αργησαν κομματακι αλλα ποτε δεν ειναι αργα.
Και αν δεν ειχαμε παλι σαν Ολυμπια βγει μπροστα για τις αλητειες των τουρνουα ολοι θα σφυριζανε αδιαφοροι σαν να μην τρεχει τιποτα.

Στο Ακροπολις κλεινει η σεζον. Αλλα πολλα θεματα ειναι ανοιχτα. Για να δουμε καποιοι θα καταλαβουν οτι δεν γινεται να εθελοτυφλουν οπως εκαναν πριν 3 χρονια παλι στο ιδιο μερος και θα αναλαβουν επιτελους τις ευθυνες τους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΠεμ Ιουν 10, 2010 1:46 pm

Λεει ενα παλαιο ρητο οτι επαναλαμβανομενη συμπτωση παυει να ειναι συμπτωση.

Παλι παραμονες ενος τουρνουα δημιουργειται θεμα απο το πουθενα. Δεν ξερω αν τελικα καποιοι ειναι επικινδυνοι ή ανικανοι ή τελικα επικινδυνα ανικανοι.

Και διευκρινιζω: Μας ηρθε προχθες ενα μειλ απο τους διοργανωτες του Ακροπολις οτι λεει πρεπει να δηλωσουμε τις συνθεσεις μας απο σημερα για το ομαδικο του Σαββατου!!!
Παγκοσμια πρωτοτυπια. Και επειδη δεν ενδωσαμε αντι για 2 ομαδες μας εβαλαν μονο μια στην λιστα συμμετοχων. Τελικα σημερα μπηκε και η δευτερη οχι για χατηρι μας ή γιατι ειχαμε δικιο αλλα γιατι οπως εμαθα αλλες δυο ομαδες γκρινιαξαν η δευτερη μαλιστα απειλησε με αποχη και κοπηκανε οι μαγκιες.

Παμε παρακατω. Ειναι γνωστο οτι εχω χρονια εκφρασει μια δυσπιστια για το ακεραιο της κληρωσης. Δυστυχως και φετος δεν θα μας αφησουν να παρακολουθησουμε την κληρωση γιατι λεει αμα την μαθουν μερικοι μπορει να μην κατεβουν αλλα και στο ομαδικο μπορει να αλλαξουν οι συνθεσεις. Δικαιολογιες του ΚΩΛΟΥ. Καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται. Αν ειναι ετσι τα πραγματα καντε την κληρωση επιτοπου το σαββατο το μεσημερι. Απο τις 12 ομαδες οι 4 θα ειναι επικεφαλεις και μονο 8 θα κληρωθουν. Δυο λεπτα δουλεια με το ρολοϊ. Πεφτουν οι μασκες παλι.

Τελος ενας παικτης μας ο οποιος εχει μια οικονομικη εκκρεμμοτητα απο το παρελθον με καποιους απο τους διοργανωτες που τοτε ηταν συμπαικτες του, δεν εχει μπει στην λιστα των συμμετοχων. ΕΠΙΤΗΔΕΣ για να μην παιξει. Εκδικητικη συμπεριφορα, καταχρηση εξουσιας, επιδειξη δυναμης παραβιαση κανονισμων και ΩΜΟΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ. Οι ανθρωποι δεν ξερουν τι τους γινεται. Αλλα δεν φταινε αυτοι αλλα αυτοι που τους δινουν την διοργανωση εν λευκω.

Επειδη δεν μου αρεσει να αφηνω υπονοουμενα και να μην κατονομαζω σας λεω οτι οποιον και αν ρωτησα μου ειπαν οτι υπευθυνοι για αυτες τις αποφασεις ειναι ο γκλαμουρης και ο γιατρος. Ενα μπορω να τους ευχηθω: ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ.

Υ.Γ εγω μπορει να μην ειμαι επιστημονας συνεπως για καποιον απο αυτους η βαρυτητα του λογου μου να ειναι αναξια προσοχης αλλα εγω ειπα καποτε οτι οι καλοι και οι τιμιοι ειναι οι ρολιγκανς αλλα αυτα που ειπα φαινεται δεν ισχυουν για ολους τους. Και τα λεω απο μπροστα οχι οπως ο προεδρος τους που θαβει πισωπλατα πρωην συμπαικτη του.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΠεμ Ιουν 10, 2010 6:58 pm

Λοιπον οι εξελιξεις τρεχουν και αμφιβαλλω αν κανεις σας εχει παρει μυρωδια τι γινεται.

Οπως γνωριζετε το σεπτεμβρη εχουμε εκλογες στην παγκοσμια ομοσπονδια και ο δικος μας ο Λουι Παστελ κοπτεται για την εκλογη του. Ξεροντας καλα πως να πουλαει συνεργατες και να τακιμιαζει με οχτρους εδωσε παλι τα διαπιστευτηρια του αναιρωντας την υποψηφιοτητα Αγγελινα γιατι δηθεν δεν μπορει να ειναι πανω απο ενας υποψηφιος απο καθε χωρα!!! Τωρα οτι υπαρχουν 3 γερμανοι και 2 βελγοι υποψηφιοι αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο. Γιατι οι εξυπνες γατες απο τα πεταλα πιανονται (αφιερωμενο θανασακη).

Ξερουμε θα πει δεν καταλαβε δεν ηξερε δεν του ειπαν και αλλα πολλα δεν, αλλα η ουσια ειναι οτι επειδη δεν θα βρει την ψηφο του -ηδη απεσυρε την υποψηφιοτητα του για προεδρος- και πονταρει οτι θα βγει επειδη δεν θα υπαρχουν 6 διαφορετικων χωρων υποψηφιοι. Οποτε ο Αγγελινας του εμπαινε στα ποδια επειδη μαλλον ειναι πιο δημοφιλης για ελληνας υποψηφιος.

Και το ατιμο το εφετειο ζυγωνει και σφιγγουν τα γαλατα. Η νεα χρονια δεν εχει ακομα σχεδιαστει και προβλεπω οτι ουτε προκειται. Για την μονη διοργανωση που βαζω στοιχημα οτι θα ξεκινησει τον Σεπτεμβρη ειναι για το 2ο εσωτερικο πρωταθλημα στην Ολυμπια αρενα. Τρεξτε να κλεισετε απο τωρα συμμετοχη στον Σεσε γιατι οι θεσεις θα ειναι 32 και θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας. Οποιος προλαβε τον Κυριο οιδε.

Η κατασταση σε Ελλαδα και Ευρωπη ειναι ελεεινη. Οι φελοι και αυτοι που πατανε επι πτωματων, μονο, διατηρουνται στην επιφανεια. Πιστευα οτι αυτο το Ακροπολις θα ηταν μια καλη αυλαια για την πορεια μου στις διοργανωσεις ατομικου. Δυστυχως με τις μαλακιες του γιατρου που εχει λεει επενδυσει στο ποδοσφαιρακι (τι; τα κομπλεξ τουWink ουτε να ευχαριστηθεις το αποχαιρετηστηριο τουρνουα σου δεν μπορεις. Τι αν κατεβω να κανω; να μου γκρινιαζουν γιατι δηλωσα ή δεν δηλωσα δυο τερμινα νωριτερα συνθεσεις; να τσακωθω αν θα μου αφησουν τους συμπαικτες μου να παιξουν; ή να βλεπω να χρησιμοποιουν οι αντιπαλοι μου παρανομα μεταγραφεντες παικτες; Για να δω τελευταιος την μαγεια του ορισμου εεεε εννοω της κληρωσης των ομιλων ή της επιλογης των διαιτητων;

Αι σιχτιρ εσεις και τα κολληματα σας. Δεν πειραζει αφιερωνω τον χρονο μου σε καποια προμοσιον του παιχνιδιου που θα τρεξουν τις επομενες μερες χωρις κανενα προσωπικο οφελος παρα μονο για την αγαπη μου για το παιγνιδι. Καποιοι θελουν την καρεκλα για να κανουν μοστρα και καποιοι απλως για να κανουν το παιγνιδι ευρυτερα γνωστο. Ειμαι ηδη βεβαιος οτι και εκει οι γνωστοι κομπλεξικοι θα με πολεμησουν αλλα τι να κανουμε; ετσι ειναι η ζωη. Υπαρχουν οι καλοι και οι καλοι μαλακες.

Αυριο που θα δειτε τα εναρκτηρια ματς του μουντιαλ; Εγω με τους φιλους μου λεμε να παμε σταρμπακς. Ολοι καλοδεχουμενοι (σε ποια σταρμπακς θα σας πω αυριο να εχει και λιγο σασπενς )...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΠαρ Ιουν 11, 2010 6:33 pm

Εννοείς στο Golden Hall? γράψε οδηγίες και λεπτομέρειες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ   ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ EmptyΣαβ Ιουν 12, 2010 3:46 am

Περιμενα απο τον χεντ ρεφερι Χ. ΑΓΓΕΛΙΝΑ απαντηση για την ΠΑΡΑΝΟΜΗ μη αποδοχη της δηλωσης συμμετοχης του συμπαικτη μου απο τους διοργανωτες. Δυστυχως μεχρι τωρα δεν ελαβα καποια απαντηση.

Εμαθα οτι μαλιστα ο γιατρος και ο γκλαμουρης ξεροντας οτι αυτο που κανουν ειναι παρανομο και οτι θα εχουν συνεπειες στην ΦΙΣΤΦ εφτιαξαν ολοκληρο σχεδιο παραποιησης της αληθειας. Οτι η προσωπικη οικονομικη εκκρεμμοτητα θα την δηλωσουν ως κλαμπικη.

Ρε ξεφτιλισμενοι ξεχασατε οτι ο γκλαμουρης με τον οικονομικο υπολογο ηταν περσι συμπαικτες σε αλλο κλαμπ απο οτι ο γιατρος; Τι θα υποστηριξετε στην συνεχεια; Κρυβεστε πισω απο το δακτυλο σας. Εχετε σκεφτει οτι μπορει ο αλλος να εχει οικονομικη στενοτητα; Και δεν δεχεστε να παρετε πισω το αντικειμενο της υποχρεωσης και να επιστρεψετε την προκαταβολη. ΞΕΦΤΙΛΕΣ. Αυτος ομως ειναι μαγκας ο συμπαικτης μου γιατι ουδεποτε ειπε οτι δεν χρωσταει και να κρυφτει πισω απο τις τυπικοτητες οτι δεν υπαρχουν αποδειξεις που βεβαιωνουν το χρεος.

Ειστε ΦΑΣΙΣΤΕΣ. Εχετε υποψη σας τι ιστορια ανοιγετε με αυτην την αυθαιρεσια; Ο καθενας που θα διοργανωνει ενα τουρνουα θα λεει οτι αυτος μου χρωσταει επειδη δεν τον γουσταρει και δεν θα τον αφηνει να παιξει. Υποκριτες. Μου κατηγορουσατε τον Παστελ και τον πορτιερη οτι κακως δεν αφησαν τοτε εμενα και τον Μαυρομητρο να παιξει στο τουρνουα στα Καμινια και τωρα κανετε τα ιδια.

Και εισαι και επιστημονας ρε γιατρε οπως διαλαλουσες στο ομαδικο. Και μου το παιζεις και προοδευτικος. ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΟ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΟ ΕΙΣΑΙ. Και μενα ειναι γνωστο τοις πασι οτι καποιος μου οφειλει χρηματα αλλα ουδεποτε του απαγορευσα να ερχεται να παιζει σουμπουτεο μαζι μας. Αυτη ειναι η διαφορα μας δυστυχως και δεν ειναι προιον μορφωσης αλλα παιδειας. Μου το παιζεις και επενδυτης και κανετε θεμα για λιγα ευρω.

Τα ιδια δεν κανατε και εμενα προ λιγων χρονων που με βαλατε να πληρωσω 18 ευρω για να παιξω επειδη δηθεν ειχε σπασει η κοιλια μου ενα τερμα σας. Αλλα 16 ζευγαρια απο αυτα τα ελαττωματικα τερματα καταστραφηκαν στην πορεια αλλα κανεις αλλος δεν πληρωσε χρηματα. Μονα τους εσπασαν; Οχι βεβαια αλλα τον Κεχρη γουσταραμε να πηδηξουμε που αντιστεκοταν στο πραξικοπημα.

Για λιγα ευρω ΚΟΤΑΡΕΣ ξεφωνημενες πατε του αλλου να του κοψετε το σουμπουτεο. Αλλα τους αλλους τους αλητες και τους τραμπουκους που βριζουν χειροδικουν δεν εχετε την ευαισθησια να τους κατηγορησετε και να τους τιμωρησετε; Τωρα κανετε αυτοδικια αλλα στις αλλες περιπτωσεις κανετε το κουνελι. Επενδυτες του κωλου. Και εσυ ρε γκλαμουρη κριμα το παρατσουκλι. Δεν περιμενα να πεσεις τοσο χαμηλα.

Εγω αν ημουν στην θεση του συμπαικτη μου θα προτιμουσα να το καψω το αντικειμενο της συναλλαγης και να σας χαρισω και την προκαταβολη παρα να ενδωσω στον εκβιασμο. Αλλα που να καταλαβετε εσεις τι μαλακια ολκης κανατε. ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΦΑΛΚΟΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΡΕΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ. Απο μπρος θελει κατι στρογγυλα αξεσουαρ που ομως δεν τα εχετε.

Οταν τελειωσετε ολοι εσεις να διακορευετε και να ασελγητε κατ'επαναληψη στο αψυχο σωμα του σουμπουτεο να μας ενημερωσετε να ερθουμε στον επικηδειο. Να σας χαιρονται οι μανουλες σας. Και για να μην ξεχνιομαστε σας χαιρετω οπως σας αξιζει.

χαιλ χιτλερ

Υ.Γ. ειμαι βεβαιος οτι πισω απο την πραξη σας κρυβεται ενας ρατσισμος. Δεν μπορω να το αποδειξω αλλα θα εβαζα στοιχημα τα παντα οτι κατα βαθος αυτο ειναι που σας ενοχλει. Τι λυπηρο που δεν μπορειτε με τα λεφτα να φτιαξετε χαρακτηρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» EGM ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Ολα τα αλλα-
Μετάβαση σε: